PDA

View Full Version : Ι'μ Ιν Love..



Μικρή Λουλού
02/03/2005, 16:22
5η ΜΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΟΔΗΓΩ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΓΙΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΜΟΥ ΟΙ ΣΚΕΨΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΣΤΟΝ ΥΠΕΡΘΕΤΙΚΟ ΒΑΘΜΟ..
5η ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΣΟ ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ ΑΡΑΓΜΕΝΗ,Η ΕΝ ΚΙΝΗΣΕΙ..
ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΤΕΙ ΚΑΠΩΣ,ΑΛΛΑ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΑΥΕΙ ΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΑΝ ΜΙΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΥ "92 ΠΟΥ ΔΙΑΚΟΠΗΚΕ ΒΙΑΙΑ Η ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΤΟΤΕ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΜΟΥ...(GSX1100EF)
ΣΕ ΚΑΜΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΕΝ ΚΛΑΙΓΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΜΕΣΟΛΑΒΗΣΑΝ (ΠΟΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ),ΑΠΛΑ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΟΔΗΓΗΣΑ ΗΤΑΝ ΣΑΝ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΣΤΑΘΕΙ..!!
ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ ΜΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΟΤΟ,ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΞΕΧΑΣΕΙ..
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΖΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΟΛΑ,ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΜΑΡΤΥΡΟΥΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΗΝ ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΙΣ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΕΣ,ΠΟΥ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΚΙΝΕΙΤΟ ΣΤΑ ΑΣΦΑΛΗ ΝΕΡΑ ΤΩΝ ΠΡΟΣΔΟΚΙΩΝ ΜΟΥ..
Σ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝΙΣΩ ΤΗΝ ΕΠΙΡΡΟΗ ΠΟΥ ΑΣΚΗΣΕ ΕΠΑΝΩ ΜΟΥ Η ΓΝΩΡΙΜΙΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΕΔΩ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ.
ΚΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΑΙΡΝΑ ΕΥΚΟΛΑ ΤΕΤΟΙΑ ΑΠΟΦΑΣΗ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΤΟΣΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟΥΣ ΑΝΑΒΑΤΕΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΝΤΑΞΙΔΕΥΟΥΜΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΟΠΩΣ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΑΣ ΤΟ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΝΟΕΙ..
ΚΙ ΑΥΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΣΥΜΒΕΙ (ΑΠΕΥΧΟΜΑΙ),ΠΑΛΙ ΚΕΡΔΙΣΜΕΝΟΣ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΑΦΟΥ ΕΠΕΛΕΞΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΕ ΝΑ ΜΕ ΦΕΡΕΙ ΣΕ ΚΟΡΕΣΜΟ..
ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΚΑΠΩΣ ΑΣΥΝΑΡΤΗΤΑ,Η ΔΥΣΝΟΗΤΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ,ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΝΟΙΩΘΩ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ,ΓΙΑΤΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΜΟΙΡΑΖΕΣΑΙ ΜΟΝΟ ΜΑΡΤΥΡΙΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ...

ΝΑ'ΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ.

adam_tsouk
02/03/2005, 16:25
Να είσαι πάντα καλά φίλε Θανάση και να το χαρείς σε βαθμό υπερθετικό....




:wave2: :wave2:

sas
02/03/2005, 16:54
Τι καλύτερο από το να βλέπεις κόσμο να έχει τόσο έντονα συναισθήματα.....δείχνει άνθρωπο ζωντανό.

Να σου χαρίσει το καινούργιο σου μοτορι άπειρες στιγμές χαράς και ξεγνισιάς και πολλά όρθια και στριφτερά χουλουμου

:beer:

gcrook
02/03/2005, 17:13
Σαν ερωτευμενος μιλας ρε Θαναση και πολυ σε παω ρε παιδι μου.

Χαιρομαι που μπορεις παντως να εισαι ερωτευμενος και
"παντρεμενος" ταυτοχρονα. :rotflmao:

Αυτο το μηχανακι ελπιζω παντως να το κρατησεις πιο πολυ, απο τα αλλα.

Και πιστεψε με, θα δυσκολευτεις (συναισθηματικα μιλωντας, οχι για μεταπωληση και αηδιες), να το δωσεις.

Παντως αμα το κανεις θελω τις Γιοσιμουρες:lol: :beer:

gispy
02/03/2005, 17:14
Άπειρα χιλιόμετρα και πάντα όρθιος σου εύχομαι.... και με μέτρο τον υπερθετικό βαθμό γιατί έχεις και ευχάριστες ευθύνες...
:wave2:

RapidShade
02/03/2005, 17:15
Μπράβο ρε Τανάση!...
να είμαστε καλά και να έχουμε πάντα
τέτοιες εμπειρίες ρε φίλε...

ruyjin
02/03/2005, 17:19
Θαναση εγω δε σου ευχηθηκα....
Καλοριζικη λοιπον, καλοταξιδι και καλα πολλα ασφαλη χλμ Θαναση

Αυτα που τωρα λες μπορω οπως καταλαβαινεις να τα νιωσω απολυτα καθως κι εγω φρεσκοερωτευμενος ειμαι

να σαι (μαστε) καλα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!


:wave2:

crs-k
02/03/2005, 17:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
5η ΜΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΟΔΗΓΩ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΓΙΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΜΟΥ ΟΙ ΣΚΕΨΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΣΤΟΝ ΥΠΕΡΘΕΤΙΚΟ ΒΑΘΜΟ..

......................

ΝΑ'ΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ.


Αφου εσυ αισθανεσαι τοσο ομορφα, οτιδηποτε αλλο περισευει ...

"Πασσο με τρεις Ασσους", που λενε ...

Το μονο που ευελπιστουμε εμεις οι "αλλοι", απο τους οποιους "εφυγες", ειναι να ξανασυναντηθουμε σε καμμια βολτα "ενιαιου" ... :D

Μακαρι να την χαρεις πολυ περισσοτερο απ' οσο μπορεις να φανταστεις! :wacko:

Καλους δρομους να 'χουμε ολοι φιλε, εστω και διαφορετικους! :wave2:

illuminatios
02/03/2005, 17:32
Τόπο στα νιάτα ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!


Υψωμένοι αντίχειρες για τον ΚΥΡΙΟ Dirty TNS !!!!

free rider
02/03/2005, 17:33
κι εγω ρε φίλε...

ερωτευμένος είμαι με το k4 αλλά δεν θέλει..να μου κάτσει...

:bawl: :bawl: :bawl:

υποφέρω απο ερωτική απογοήτευση,....

karelis
02/03/2005, 17:36
kalorizikh file mou




k.a.r.e.l.i.s.:beer: :beer: :beer: :beer: :winka: :winka: :winka: :winka:

wolfman13
02/03/2005, 18:33
φιλε θαναση παντα τετοια να ακουω !!!!!καλοριζικη και καλα και πολλα απροβληματιστα χιλιομετρα !!!!

Spike
02/03/2005, 18:54
KALA XILIOMETRA ..... EPISHS XAIROMAI POU EINAI ......KITRINO !!!!!!!!!!!!!

XEXEXE ALLOS ENAS ...


9625

nimbus
02/03/2005, 19:26
ΚΑΛΟΤΑΞΙΔΗ ΘΑΝΑΣΗ!

ΗΜΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΕΠΕΡΝΕΣ ΣΤΟ ΚΙΤΡΙΝΟ.

ΜΑ ΦΥΣΙΚΆ!!! ΜΟΙΆΖΕΙ ΣΤΟ DNA:lol:

:lol: :sun:

ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΠΙΟ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΟ:lol:

tai
02/03/2005, 20:06
Α! ρε τρελαμένε! Να είσαι πάντα έτσι τρελαμένος με την μοτεράκλα σου. :beer: :beer: :beer:

GST
02/03/2005, 20:14
μπραβο ρε θαναση.....να ζεις παντα με παθος....ομως ποτε μην αφηνεις το παθος αυτο να σε εκτροχιαζει...........εχεις και ενα μαγαζι να συντηρησεις:lol: :lol: ....θελω πλυσιμο λεμε:lol: :wave2:


:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

KaTaNaS
02/03/2005, 20:44
Na eisai panta kala thanasoyra , na NOIWTHEIS OMORFA

να ΝΟΙΩΘΕΙΣ ΠΑΘΙΑΣΜΕΝΟΣ,





και να μην τελειώνει ...






ΟΡΘΙΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ - ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ - ΔΕΙΞΕ ΜΑΣ ΠΩΣ ΚΑΤΑΠΙΝΟΝΤΑΙ - ΠΩΣ ΟΡΓΩΝΕΤΑΙ Η ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΣ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ




ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΦΙΛΕ ΜΟΥ θαναση:wave2:

powerphot
02/03/2005, 21:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
5η ΜΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΟΔΗΓΩ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΓΙΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΜΟΥ ΟΙ ΣΚΕΨΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΣΤΟΝ ΥΠΕΡΘΕΤΙΚΟ ΒΑΘΜΟ..
5η ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΣΟ ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ ΑΡΑΓΜΕΝΗ,Η ΕΝ ΚΙΝΗΣΕΙ..
ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΤΕΙ ΚΑΠΩΣ,ΑΛΛΑ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΑΥΕΙ ΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΑΝ ΜΙΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΥ "92 ΠΟΥ ΔΙΑΚΟΠΗΚΕ ΒΙΑΙΑ Η ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΤΟΤΕ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΜΟΥ...(GSX1100EF)
ΣΕ ΚΑΜΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΕΝ ΚΛΑΙΓΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΜΕΣΟΛΑΒΗΣΑΝ (ΠΟΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ),ΑΠΛΑ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΟΔΗΓΗΣΑ ΗΤΑΝ ΣΑΝ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΣΤΑΘΕΙ..!!
ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ ΜΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΟΤΟ,ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΞΕΧΑΣΕΙ..
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΖΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΟΛΑ,ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΜΑΡΤΥΡΟΥΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΗΝ ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΙΣ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΕΣ,ΠΟΥ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΚΙΝΕΙΤΟ ΣΤΑ ΑΣΦΑΛΗ ΝΕΡΑ ΤΩΝ ΠΡΟΣΔΟΚΙΩΝ ΜΟΥ..
Σ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝΙΣΩ ΤΗΝ ΕΠΙΡΡΟΗ ΠΟΥ ΑΣΚΗΣΕ ΕΠΑΝΩ ΜΟΥ Η ΓΝΩΡΙΜΙΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΕΔΩ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ.
ΚΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΑΙΡΝΑ ΕΥΚΟΛΑ ΤΕΤΟΙΑ ΑΠΟΦΑΣΗ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΤΟΣΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟΥΣ ΑΝΑΒΑΤΕΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΝΤΑΞΙΔΕΥΟΥΜΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΟΠΩΣ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΑΣ ΤΟ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΝΟΕΙ..
ΚΙ ΑΥΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΣΥΜΒΕΙ (ΑΠΕΥΧΟΜΑΙ),ΠΑΛΙ ΚΕΡΔΙΣΜΕΝΟΣ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΑΦΟΥ ΕΠΕΛΕΞΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΕ ΝΑ ΜΕ ΦΕΡΕΙ ΣΕ ΚΟΡΕΣΜΟ..
ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΚΑΠΩΣ ΑΣΥΝΑΡΤΗΤΑ,Η ΔΥΣΝΟΗΤΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ,ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΝΟΙΩΘΩ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ,ΓΙΑΤΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΜΟΙΡΑΖΕΣΑΙ ΜΟΝΟ ΜΑΡΤΥΡΙΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ...

ΝΑ'ΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ.


!!!!!Καλά εσύ άλλα μας έλεγες προχθές.
Ότι...όλες είναι ίδιες,...ότι όλες είναι μπ$&@#$λα,...
ότι για σένα είναι όλες παλιοσίδερα....???:lol: :lol: :lol:

Τώρα τι έγινε αρχίζουμε και γινόμαστε "ένα" με το άψυχο
μηχάνημα;;:lol: :lol: :lol:
Ε, Θανάση;:wave2:

Παρ' όλα αυτά, καλορίζικο και καλά ταξίδια.:wave2:

sotpag
02/03/2005, 22:56
να ειναι παντα ομορφο
και καλοταξιδο....
και εσυ καλα για να το χαιρεσαι