PDA

View Full Version : R6 2008 Vs Gsxr 600 K8



Σελίδες : 1 [2] 3 4

Yamaha maniac
11/11/2008, 17:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lefterissss46
nai!!!!!!!!!

Τι ναι ρε συ σε 3 μήνες πάλι 18 θα είσαι!!!Δηλαδή γουστάρεις την παρανομία???

Elle
11/11/2008, 17:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lefterissss46
...diavase k poio panw ti exw pei!!!!!

για να δω...


Αρχικά δημιουργήθηκε από Lefterissss46
rwtisa an m rixnei to gsxr...


Μπρρρρ:uplate: :uplate: :uplate: :ninja: :cry:

Lefterissss46
11/11/2008, 17:36
exw dei pollous file elle.. p exoun diploma k skotonoun kosmo!!!!!! egw ekana k cart apo mikros k asxoloume para poli me taxitita k me asfaleia fisika!!!!!!!!! den tha to parw sta tifla!!!!!!!

NikosKK
11/11/2008, 17:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lefterissss46
exw dei pollous file elle.. p exoun diploma k skotonoun kosmo!!!!!! egw ekana k cart apo mikros k asxoloume para poli me taxitita k me asfaleia fisika!!!!!!!!! den tha to parw sta tifla!!!!!!!

εγώ πάλι σε κόβω για καμιά παραλιακή a la kagkour style να'ουμ να μετράς το πόσο μεγάλη την έχεις ενάντια σε gixxeria.Αν ήσουν απο μικρός στην ταχύτητα κ ασφάλεια κτλ όπως λες,τότε σίγουρα δε θα σκεφτόσουν ετσι.

Elle
11/11/2008, 17:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lefterissss46
egw ekana k cart apo mikros k asxoloume para poli me taxitita

:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

Yamaha maniac
11/11/2008, 17:40
Καλά και εγώ με το μηχανάκι είμαι στον δρόμο από τα 14(2 χρόνια παρανομίας) αλλά έκανα το λάθος και είπα ότι θέλω στα 18 660 κυβικά και δες τι μου απάντησαν!!! (και με το δίκιο τους φυσικά)


http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=68096

Lefterissss46
11/11/2008, 17:40
nai re file... siga!!!! den einai oti den tha exw diploma!!! tha exw gia 125... meta ta 21 ginetai aperioristou!!!

NikosKK
11/11/2008, 17:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lefterissss46
nai re file... siga!!!! den einai oti den tha exw diploma!!! tha exw gia 125... meta ta 21 ginetai aperioristou!!!

125 και/ή 34 ίππους αν δεν κάνω λάθος.που σημαίνει οτι θα είσαι ΜΟΝΟ 475 κυβικάκια και 100 ίππους πάνω..και αν κάνεις καμιά μαλακία δε σε καλύπτει σε καμία περίπτωση...

Yamaha maniac
11/11/2008, 17:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lefterissss46
nai re file... siga!!!! den einai oti den tha exw diploma!!! tha exw gia 125... meta ta 21 ginetai aperioristou!!!

Όπως το είπες για 125 και στα 21 γίνετε απεριόριστο (ξέρω χαζός δεν είμαι) αλλά είσαι 3 χρόνια παράνομος αν σε σταματήσουν τι θα κάνεις???

NikosKK
11/11/2008, 17:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από Yamaha maniac
Όπως το είπες για 125 και στα 21 γίνετε απεριόριστο (ξέρω χαζός δεν είμαι) αλλά είσαι 3 χρόνια παράνομος αν σε σταματήσουν τι θα κάνεις???

ρε άσε το αν τον σταματήσουν.......

Elle
11/11/2008, 17:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lefterissss46
nai re file... siga!!!! den einai oti den tha exw diploma!!! tha exw gia 125...


:lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

Έχω ξεκαρδιστεί λέμε στο γέλιο!!!

Έλα πες μου λίγο: Εμένα με τον μπόμπο τον τούμπανο με το αντιαρματικό με περνάς??
Μ'έχεις?? Με κατεβάζεις??? Πως το λένε ρπμ στη γλώσσα σας...
:uplate: :uplate: :uplate:

Lefterissss46
11/11/2008, 17:44
ti malakia na kanw as poume????

Yamaha maniac
11/11/2008, 17:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από NikosKK
ρε άσε το αν τον σταματήσουν.......

Άσε ξέρω τι θα κάνει!!!
Θα σκεφτεί 280 τελική έχω ας τρέξω είμαι και καλός και σιγά μην με πιάσουν και πάρτον κάτω!!!

Και μετά να δούμε ποιος είναι ο έξυπνος εγώ που κατάλαβα το λάθος μου ή εσύ???

NikosKK
11/11/2008, 17:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lefterissss46
ti malakia na kanw as poume????

να χτυπήσεις κάποιον/κάποια/κάτι προσπαθώντας να αποδείξεις ποιος την έχει μεγαλύτερη σε εκείνο το gixxeraki που είπε οτι σε περνάει ;)

Yamaha maniac
11/11/2008, 17:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από Elle
:lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

Έχω ξεκαρδιστεί λέμε στο γέλιο!!!

Έλα πες μου λίγο: Εμένα με τον μπόμπο τον τούμπανο με το αντιαρματικό με περνάς??
Μ'έχεις?? Με κατεβάζεις??? Πως το λένε ρπμ στη γλώσσα σας...
:uplate: :uplate: :uplate:

Elle σε προκαλώ σε κόντρα με τα θηρία μας είσαι μέσα???

Elle
11/11/2008, 17:47
Φίλε μου δημιούργησε ένα θέμα εδώ
http://www.moto.gr/forums/forumdisplay.php?s=&forumid=15
Είναι καλύτερα παιδιά αυτοί απο μας και θα σου απαντήσουν ό,τι
θέλεις να μάθεις, και για τις χαμηλές, και για τις μεσαίες, και τις ψηλές!:beer: :beer: :wave2:

Lefterissss46
11/11/2008, 17:49
file niko... den prokeitai na anoi3w me kagoura gia na t apodei3w oti einaipiop grigori i mixani m!!!!!!!! me pare3igises.... s eipa mono pliroforiaka rwtisa!!!!!! k oi goneis m den theloun.. alla doulevw k tha thn parw monos m fisika!!!! me to rs 3ereis poses fores m exoun pei na to anoi3w me allos k tetooia... alla den kanw tetoia leme!!!!!!! eimai para poli prosektikos... pada kranos mpoufan k irema!!!! ok??

Yamaha maniac
11/11/2008, 17:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από Elle
Φίλε μου δημιούργησε ένα θέμα εδώ
http://www.moto.gr/forums/forumdisplay.php?s=&forumid=15
Είναι καλύτερα παιδιά αυτοί απο μας και θα σου απαντήσουν ό,τι
θέλεις να μάθεις, και για τις χαμηλές, και για τις μεσαίες, και τις ψηλές!:beer: :beer: :wave2:

Λες να είναι ο εκλεκτός #2???


Ακόμα περιμένω απάντηση για να στήσουμε τις μπομπιές μας!!!

NikosKK
11/11/2008, 17:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lefterissss46
file niko... den prokeitai na anoi3w me kagoura gia na t apodei3w oti einaipiop grigori i mixani m!!!!!!!! me pare3igises.... s eipa mono pliroforiaka rwtisa!!!!!! k oi goneis m den theloun.. alla doulevw k tha thn parw monos m fisika!!!! me to rs 3ereis poses fores m exoun pei na to anoi3w me allos k tetooia... alla den kanw tetoia leme!!!!!!! eimai para poli prosektikos... pada kranos mpoufan k irema!!!! ok??


Oκ σε αυτό αλλά και πάλι τα χρόνια και η εμπειρία σου δεν είναι για SS 600 φίλε μου.Για το δικό σου καλό και μόνο κάνε λίγο υπομονή,μείνε με αυτο που έχεις και απόλαυσε το με όση περισσότερη ασφάλεια μπορείς για όσο μπορείς.

Κάθε πράγμα στον καιρό του.

Yamaha maniac
11/11/2008, 17:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lefterissss46
file niko... den prokeitai na anoi3w me kagoura gia na t apodei3w oti einaipiop grigori i mixani m!!!!!!!! me pare3igises.... s eipa mono pliroforiaka rwtisa!!!!!! k oi goneis m den theloun.. alla doulevw k tha thn parw monos m fisika!!!! me to rs 3ereis poses fores m exoun pei na to anoi3w me allos k tetooia... alla den kanw tetoia leme!!!!!!! eimai para poli prosektikos... pada kranos mpoufan k irema!!!! ok??

Μόνο και μόνο που η πρώτη σου μηχανή ήταν RS και την αγόρασες κάτω από τα 18 δεν σε πιστεύω... Ειλικρινά πιστεύω ότι λες ψέματα τώρα!!!

DrIoannis
11/11/2008, 17:52
Lefterissss46 ΔΕΝ είσαι έτοιμος να οδηγήσεις μηχανή σαν το GSXR 600&R6!Σκέψου το και πάρε κάτι πιο μικρό πχ 250 Ninja ή κράτα το 125.Πίστεψέ με θα έχεις την ευκαιρία σου να πάρεις R6 σε 3-4 χρονάκια.Ξέρω ότι το θες ΤΩΡΑ αλλά δεν είναι σωστή επιλογή.Με το R6 δεν θα μάθεις να οδηγείς.Άκουσε κάποια πράγματα από κάποιους που έχουν εμπειρίες και τα βλέπουν με πιο ώριμο μάτι.Εσύ λόγω ιδιοσυγκρασίας και ηλικίας καταλαβαίνω,θες να κάνεις το κομμάτι σου.

Elle
11/11/2008, 17:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από DrIoannis
Lefterissss46 ΔΕΝ είσαι έτοιμος να οδηγήσεις μηχανή σαν το GSXR 600&R6!Σκέψου το και πάρε κάτι πιο μικρό πχ 250 Ninja.Πίστεψέ με θα έχεις την ευκαιρία σου να πάρεις R6 σε 3-4 χρονάκια.Ξέρω ότι το θες ΤΩΡΑ αλλά δεν είναι σωστή επιλογή.Με το R6 δεν θα μάθεις να οδηγείς.Άκουσε κάποια πράγματα από κάποιους που έχουν εμπειρίες και τα βλέπουν με πιο ώριμο μάτι.Εσύ λόγω ιδιοσυγκρασίας και ηλικίας καταλαβαίνω,θες να κάνεις το κομμάτι σου.

+1000
:beer: :beer: :beer:

Yamaha maniac
11/11/2008, 17:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από DrIoannis
Lefterissss46 ΔΕΝ είσαι έτοιμος να οδηγήσεις μηχανή σαν το GSXR 600&R6!Σκέψου το και πάρε κάτι πιο μικρό πχ 250 Ninja.Πίστεψέ με θα έχεις την ευκαιρία σου να πάρεις R6 σε 3-4 χρονάκια.Ξέρω ότι το θες ΤΩΡΑ αλλά δεν είναι σωστή επιλογή.Με το R6 δεν θα μάθεις να οδηγείς.Άκουσε κάποια πράγματα από κάποιους που έχουν εμπειρίες και τα βλέπουν με πιο ώριμο μάτι.Εσύ λόγω ιδιοσυγκρασίας και ηλικίας καταλαβαίνω,θες να κάνεις το κομμάτι σου.

Όταν λες ώριμο μάτι εσύ ποιο έχεις ώριμο το δεξί ή το αριστερό???


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

NikosKK
11/11/2008, 17:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από Yamaha maniac
Όταν λες ώριμο μάτι εσύ ποιο έχεις ώριμο το δεξί ή το αριστερό???


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Μη το μαλακίζεις τελείως το θεμα... ;)

Yamaha maniac
11/11/2008, 17:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από DrIoannis
Lefterissss46 ΔΕΝ είσαι έτοιμος να οδηγήσεις μηχανή σαν το GSXR 600&R6!Σκέψου το και πάρε κάτι πιο μικρό πχ 250 Ninja ή κράτα το 125.Πίστεψέ με θα έχεις την ευκαιρία σου να πάρεις R6 σε 3-4 χρονάκια.Ξέρω ότι το θες ΤΩΡΑ αλλά δεν είναι σωστή επιλογή.Με το R6 δεν θα μάθεις να οδηγείς.Άκουσε κάποια πράγματα από κάποιους που έχουν εμπειρίες και τα βλέπουν με πιο ώριμο μάτι.Εσύ λόγω ιδιοσυγκρασίας και ηλικίας καταλαβαίνω,θες να κάνεις το κομμάτι σου.

Άσχετα που είπα πριν βλακεία καλά σου λένε περίμενε και εγώ το καλοκαίρι παίρνω το ninja ή το r125!!!

Lefterissss46
11/11/2008, 17:56
auto kanei k o maniac k o elle.... malakizonte!!

Yamaha maniac
11/11/2008, 17:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από NikosKK
Μη το μαλακίζεις τελείως το θεμα... ;)

:( :( :(

Συγγνώμη μου ήρθε αυθόρμητα (όπως και στο παλικάρι να τα στήσει με κάποιον saxoraliary!!!)

NikosKK
11/11/2008, 17:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lefterissss46
auto kanei k o maniac k o elle.... malakizonte!!

Κράτα υπ'όψιν αυτό που σου είπε ο δόκτορας τότε ;)

Κάθε πράγμα στον καιρό του μάγκα μου ;)

Yamaha maniac
11/11/2008, 17:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lefterissss46
auto kanei k o maniac k o elle.... malakizonte!!

Τουλάχιστον εμείς το ξέρουμε εσύ τις λες και τις πιστεύεις κιόλας εκεί είναι το ωραίο!!!

Lefterissss46
11/11/2008, 17:59
Gia thn empeiria exete dikio!!!!! den lew kati.. alla 3erw oti den exw empeiria k den trexw pote... fadasou oti diskola prospernaw...k oxi giati fovamai gt meta to trakarisma me to RS egina poli pio siniditopoihmenos genika!!!!!! 3erw p na tre3w k pou na min kanw malakia!!!!! k tha pigainw k poli sixna pista!!!!!! autoi p exoun empeiria.. nomizoun oti 3eroun k skane me 300 se toixo...!!!

Yamaha maniac
11/11/2008, 18:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lefterissss46
Gia thn empeiria exete dikio!!!!! den lew kati.. alla 3erw oti den exw empeiria k den trexw pote... fadasou oti diskola prospernaw...k oxi giati fovamai gt meta to trakarisma me to RS egina poli pio siniditopoihmenos genika!!!!!! 3erw p na tre3w k pou na min kanw malakia!!!!! k tha pigainw k poli sixna pista!!!!!! autoi p exoun empeiria.. nomizoun oti 3eroun k skane me 300 se toixo...!!!

Πόσο χρονών τράκαρες με το RS???

Lefterissss46
11/11/2008, 18:02
file yamaha maniac kalitera na akouw apo kapoious p 3eroun.. esi kane moko!!!!! asto palikari m kalitera!!!

Yamaha maniac
11/11/2008, 18:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lefterissss46
file yamaha maniac kalitera na akouw apo kapoious p 3eroun.. esi kane moko!!!!! asto palikari m kalitera!!!

Κοίτα απάντα σε αυτό που σε ρώτησα και άσε τις μαλακίες και αν να το βουλώσω κόψε τις μακακίες και σταματάω!!!(για άλλο λόγω ρωτάω πόσο χρονών τράκαρες!!!)

Yamaha maniac
11/11/2008, 18:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lefterissss46
file yamaha maniac kalitera na akouw apo kapoious p 3eroun.. esi kane moko!!!!! asto palikari m kalitera!!!

Και κάτι ακόμα αν μου το ζητήσουν οι άλλοι σταματάω γιατί τους σέβομαι!!! Σιγά μην σταματήσω γιατί το είπε ένα μόμολο!!!

Lefterissss46
11/11/2008, 18:08
ela na me peis apo konta momolo k ta leme.. oxi apo to foroum!!!!

Yamaha maniac
11/11/2008, 18:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lefterissss46
ela na me peis apo konta momolo k ta leme.. oxi apo to foroum!!!!

Κοίτα δεν έχω όρεξη να μαλώσω μαζί με έναν homo erectus!!!Και είμαι φανατικός μιας αρχής "Ποτέ μην μαλώνεις με έναν ηλίθιο γιατί πέφτεις στο επίπεδο του και θα σε νικήσει λόγω πείρας!!!"

NikosKK
11/11/2008, 18:11
αφήστε τους διαδυκτιακούς τσαμπουκάδες ρε κοπέλια.κόφτε το και σκεφτείτε και οι 2 με το πάνω κεφάλι για λίγο :smokin:

Yamaha maniac
11/11/2008, 18:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από NikosKK
αφήστε τους διαδυκτιακούς τσαμπουκάδες ρε κοπέλια.κόφτε το και σκεφτείτε και οι 2 με το πάνω κεφάλι για λίγο :smokin:

Με το κάτω σκέφτομαι άλλες φορές... Να δούμε όμως πόσο θα το τραβήξει το παλικάρι!!!

Lefterissss46
11/11/2008, 18:14
den vlepeis re niko ti malakies leei????? milame k g.... ti sizhthsh!!!!!!! eipame mia fora asto.... esi sinexizeis!!!!

Yamaha maniac
11/11/2008, 18:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lefterissss46
den vlepeis re niko ti malakies leei????? milame k g.... ti sizhthsh!!!!!!! eipame mia fora asto.... esi sinexizeis!!!!

Κοίτα σε σέβομαι όσο με σέβεσαι και το συνεχίζω μόνο όταν το συνεχίζεις αν το κόψεις το τσαμπουκαλίκι είμαι και εγώ μια χαρά!!!

Lefterissss46
11/11/2008, 18:28
poio tsampoukaliki re????? esi den arxises mas douleveis re p m eipes?? k tha se akousoume stis eidhseis k kati tetoia??????? pas kala????? m ti les les exeis thn empeiria 3ew gw... k mpainw sto prof s k exeis k honha monkey...!!!!! e kane mas th xarh!!! to tsampoukaliki esi to arxises... telos

Yamaha maniac
11/11/2008, 18:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lefterissss46
poio tsampoukaliki re????? esi den arxises mas douleveis re p m eipes?? k tha se akousoume stis eidhseis k kati tetoia??????? pas kala????? m ti les les exeis thn empeiria 3ew gw... k mpainw sto prof s k exeis k honha monkey...!!!!! e kane mas th xarh!!! to tsampoukaliki esi to arxises... telos

Ρε με τις ειδήσεις εννοώ ότι μπορεί να γίνει καμιά στραβή και ήδη έχεις ένα ατύχημα στο ενεργητικό σου!!! Και ναι ρε έχω Monkey και είμαι και νόμιμος και το γουστάρω τρελά για αυτό το αγόρασα!!! Εσύ είπες όμως να έρθω να στο πω από κοντά "το μόμολο" !!!


Η συνέχεια έρχεται στις 9+30 όταν θα σχολάσω τα λέμε αγαπητέ με την πείρα και το πάνω κεφάλι σε λειτουργία!!!

:wave2: :wave2: :wave2:

epp1640
11/11/2008, 20:01
:ντιρλαντάς: :ντιρλαντάς: :ντιρλαντάς:

:rolleyes:

strat
11/11/2008, 21:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από epp1640
:ντιρλαντάς: :ντιρλαντάς: :ντιρλαντάς:

:rolleyes:

simply tragic...

epp1640
11/11/2008, 22:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από strat
simply tragic...

:wave2: Το προτιμώ για να μην αρχίσω πάλι τις εκθέσεις.. :rolleyes:

NikosKK
11/11/2008, 22:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από epp1640
:wave2: Το προτιμώ για να μην αρχίσω πάλι τις εκθέσεις.. :rolleyes:


Μπρινγκ ιτ ! :lol:

epp1640
11/11/2008, 22:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από NikosKK
Μπρινγκ ιτ ! :lol:

Πάω να φάω να πάρω δυνάμεις και έρχομαι να σας αντιμετωπίσω :p :lol:

JIMK7
11/11/2008, 23:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από epp1640
Πάω να φάω να πάρω δυνάμεις και έρχομαι να σας αντιμετωπίσω :p :lol:

:rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol:

epp1640
12/11/2008, 01:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από Elle
Να ευχαριστείς να μη δει το thread o epp1640 που σ'αυτά
τα θέματα γίνεται ράκος!!!!:evil: :evil: :evil:

:lol: :bigcry: περίμενε.. ζεσταίνω το πληκτρολόγιο.. :lol:

Lefterissss46
12/11/2008, 01:23
t ginetai re paidia me ton epp... den katalava...!!!!!

epp1640
12/11/2008, 01:38
Μ@λ@κ@ το epic thread.. συναγωνίζεται στα ίσα το thread με τον εκλεκτό (ενδεχομένως και να το περνάει, σε ευθεία αν ανοίξουν τα thread συγχρόνως και το έχει γράψει ο ρόσι).. Μπούρδες με το τσουβάλι.. κάρο λέμε.. Απορώ πως δεν καραφλιάζουν κάποια παιδιά (σχετικό αυτό :p ) που ασχολούνται πιο σοβαρά από μας τους mainstream με το άθλημα και μπαίνουν και πίστα τακτικά. Το πιο ωραίο από όλα με αυτά τα thread είναι ότι εκεί που δεν το περιμένεις με το που θα εμφανιστεί ο πρώτος κάγκουρας, τσουπ, all of a sudden να τους άλλους 2-3 που τόσο καιρό κρύβονταν και ξεκινάει το παραλήρημα. Πέρνα με να σε περνώ να ανεβούμε το βουνό.. Το ένα περνάει το άλλο, και τα δυο τον μπόμπο..

Μετά βίας συγκρατούμαι γιατί έχω εκεί μερικές απορίες και διαπιστώσεις για εσάς τους 2-3


1) Επειδή σας έχει πιάσει και ένα άγχος εκεί με το ποιο περνάει ποιο.. για λύστε μου μία απορία.. πιστεύετε ότι θα το "τελειώσετε" το εργαλείο και δεν θα έχει ας πούμε να σας προσφέρει κάτι άλλο?

2) Έχετε εξαντλήσει τις δυνατότητες του aprilia rs 125 ή απλά το έχετε ανοίξει 2 φορές σε ευθεία?

3) Έχετε οδηγήσει ποτέ τετρακύλινδρο μηχανάκι? Έστω ένα ταπεινό :rolleyes: super four, όχι ένα 600 ss..

4) Ο κύριος με τον αναλυτικό πίνακα (Περαστικός -> περασμένοι) είναι ταλέντο.. Μετά σου λέει τεχνικοί διευθυντές, στρατηγικές και φίφες.. εσένα θέλουν στα moto gp οι ομάδες να δουν προκοπή..

5) Αφού δεν σας ενδιαφέρει η ταχύτητα, γιατί έχετε φάει τον κόσμο για το ποιο έχει όχι καλύτερη τελική, όχι ρεπρίζ, όχι από στάση και δεν ξέρω εγώ τι άλλο.. Όχι γιατί αν δεν σε ενδιαφέρει τόσο η ταχύτητα μάλλον σε καλύπτει και ένα ninja 250..

6) Όλοι νοιάζεστε για το άν έχει 10 μουλάρια παραπάνω, έναν να ρωτήσει για τα φρένα δεν είδα..

7) Α και όλα τα παραπάνω στα 18.. Χωρίς δίπλωμα.. (το οποίο προφανώς και δεν υπήρχε ούτε τα προηγούμενα δύο χρόνια του rs)

8) Και τέλος για λύστε μου μία απορία.. Πως διάολο ένας 18 χρονος μιλάει με τόση άνεση, τι ένα χιλιάρικο πάνω τι ένα κάτω για μοτοσυκλέτες που κοστίζουν πάνω κάτω δέκα χιλιάρικα.. Όχι τπτ άλλο να μου πείτε και μένα το κόλπο που παιδεύομαι με ιδιαίτερα και κώδικα και μένω πάλι με το ybr.. εκτός και αν είστε παιδιά ταχυδρόμου γιατί τότε πάω πάσο :lol:

epp1640
12/11/2008, 01:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lefterissss46
t ginetai re paidia me ton epp... den katalava...!!!!!

Τίποτα, απλώς έχω μία αδυναμία σε αυτά τα thread.. :blush: Βίτσια είναι αυτά..

epp1640
12/11/2008, 01:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από Elle
Να ευχαριστείς να μη δει το thread o epp1640 που σ'αυτά
τα θέματα γίνεται ράκος!!!!:evil: :evil: :evil:

Είσαι εσύ μία κουφάλα.. :lol:

Lefterissss46
12/11/2008, 01:47
M@l@k@
1 den me endiaferei an tha to teliwsw to ergaleio!!!!
2 to rs 125 m fenetai poli ligo pia!!!
3 exw odigisei 600 ss panw apo 5 fores exw odigisei z1000 p exei o pateras m.. k to exw paei 250.. k gsxr1000k6 tou 3aderfou m.. ikanopioimenos???
4 den me kaliptei to 250 gt to na g@miemai ena 10wro sth douleia k na parw kati p den m aresei den thelw... k apo ti stigmh p den trexw sxedon pote... tote ola einai idia!!!!
5 k diplwma den iparxei gia 600 oxi den iparxei genika!!! ikanopoiimenos o e3ipnos?????

epp1640
12/11/2008, 01:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lefterissss46
M@l@k@
1 den me endiaferei an tha to teliwsw to ergaleio!!!!
2 to rs 125 m fenetai poli ligo pia!!!
3 exw odigisei 600 ss panw apo 5 fores exw odigisei z1000 p exei o pateras m.. k to exw paei 250.. k gsxr1000k6 tou 3aderfou m.. ikanopioimenos???
4 den me kaliptei to 250 gt to na g@miemai ena 10wro sth douleia k na parw kati p den m aresei den thelw... k apo ti stigmh p den trexw sxedon pote... tote ola einai idia!!!!
5 k diplwma den iparxei gia 600 oxi den iparxei genika!!! ikanopoiimenos o e3ipnos?????

:rolleyes:

M@l@k@ : Παλιό

switch(i){

case 1: Τότε προς τι όλη η συζήτηση?

case 2: Το πιστεύεις ότι έχεις εκμεταλλευτεί στο έπακρο το aprilia rs που είναι από τα πιο καλοστημένα μηχανάκια πίστας? Πέρνα μία βόλτα και από css τότε..

case 3: Το θέμα μας είναι πόσες φορές θα προλάβεις να το ξανακάνεις.. Κατά τα άλλα.. είσαι ώριμος και δεν σε ενδιαφέρουν αυτά.. Και δεν τρέχεις, ούτε θέτεις την ζωή την δική σου, και των συνανθρώπων σου σε κίνδυνο με στα 250 χλμ σε δημόσιο δρόμο..

case 4: Αν αυτό κατάλαβες πάω πάσο

case 5: Σώπεν.. και δεν μας λες.. αφού έχεις το rs 2 χρόνια και είσαι τώρα 18.. κάτσε να δεις δεν ξέρω και καλά μαθηματικά.. βοήθεια ρε παιδιά.. ένα calculator
}


ΥΓ και κάτι που ξέχασα.. ο πατέρας σου σαν μοτοσυκλετιστής τι σου λέει?

ΥΓ μην γράφετε με λατινικούς..

snow
12/11/2008, 08:39
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από epp1640
[B]:rolleyes








ΥΓ και κάτι που ξέχασα.. ο πατέρας σου σαν μοτοσυκλετιστής τι σου λέεi??




toy leei.......My son ...to z.......meta ta 240 ......den paei..
:lol:

Lefterissss46
12/11/2008, 13:13
paidia.. o pateras m me prizei na min to parw.... k to rs me to zori to pira.... itan poli kathetos sthn arxh...!!! allla to sizitagame 2 xronia peripou... k meta to trako... eide posom iiremos eimai.. k apla simvivastike... apla den asxolitai.... auto!!!

Lefterissss46
12/11/2008, 13:17
epp1640... rwtisa PLIROFORIAKA k mono... an me deis sto dromo tha to katalaveis file m... prospathw na apodei3w se 3-4 atoma edw mesa oti den trexw... k den 3erw to logo.. k olo auto epeidh ekana mia apli erwtish... gt tha dwsw 11.000 gia to R6 k thelw na 3erw ti paizei..!!!!! etsi to skeftika..!!! ELEOS

Ζεύκας
12/11/2008, 13:47
Βρε Λευτεράκη μου...τι να κάθεσαι να αποδείξεις? δν έχεις να αποδείξεις τίποτα και σε κανένα.

Για να σε ρωτήσω ένα απλό πράγμα...
αν τυχόν τρακάρεις-οδηγώντας ένα μηχανάκι που δεν καλύπτει το δίπλωμα σου-ξέρεις τι θα συμβεί?

Elle
12/11/2008, 15:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lefterissss46
...an me deis sto dromo tha to katalaveis file m
Σου είπα αν σε δω στο δρόμο εγώ θα ζητήσω την άδεια και το δίπλωμά σου
και μετά θα σε καταλάβω.
____________________

Αρχικά δημιουργήθηκε από Lefterissss46
prospathw na apodei3w se 3-4 atoma edw mesa oti den trexw...
Όχι φίλε μου λυπάμαι δεν προσπαθείς... Σου θυμίζει τίποτε αυτό?

Αρχικά δημιουργήθηκε από Lefterissss46
"tha 3enerwsw an perasei enas gixxerakias!!!"

Yamaha maniac
12/11/2008, 15:38
Τώρα που καταλάβαμε τι θέλει ο αγαπητός μου Λευτέρης πήρα και εγώ μια απόφαση:

Έλεγα το καλοκαίρι να αγοράσω το ninja 250 και στα 21 το R6 και όταν θεωρήσω ότι έχω την πείρα και τα $$$ το αγαπημένο μου R1!!!

Αλλά τώρα άλλαξα γνώμη από τον μικρό μου μπόμπο λέω να περάσω κατευθείαν στην R1 τη σημασία έχει που έχουν διαφορά 110 κιλά, 950 κυβικά, 280 χιλιόμετρα τελικής αφού δεν θα παρασυρθώ και δεν θα τρέχω και με το δίπλωμα δεν έχω πρόβλημα ούτε στον Αλμυρό ούτε στον Βόλο γιατί ο πατέρας μου ήταν αστυνόμος και έχω τα μέσα για να με αφήνουν!!! Και όσο για τα λεφτά στην ΒΙ.ΠΕ. Βόλου κάνουν κόντρες θα την ξεχρεώσω έτσι!!!









































Και μετά ξύπνησα!!!
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :ZZZ: :ZZZ: :ZZZ: :ZZZ: :ZZZ:

Elle
12/11/2008, 15:49
1)Θα ήτανε καλύτερα το thread R6 2008 Vs Gsxr 600 K8
να μεταφερθεί στις αντιπαραθέσεις.
2)Πως μπορούμε να δώσουμε του μικρού μας φίλου Λευτέρη
να καταλάβει οτι έχει λάβει λάθος τον όρο "μοτοσυκλέτα"?
3)Γέμισε η Ελλάδα μας από τέτοιους γρηγόρηδες και πρέπει να καταλάβετε
οτι πέραν της πλάκας τα πράγματα είναι πολύ σοβαρά!!!
4)Βάλτε βρε παιδιά μυαλό στο φίλο μας τον Λευτέρη...:bigcry: :bigcry:

Yamaha maniac
12/11/2008, 16:02
Σοβαρά Λευτέρη είσαι ένα τυχερό παιδί με RS125 από τα 16 έχεις πατέρα με μηχανή ο οποίος είναι χρόνια στους δρόμους....Για μένα το σωστό είναι να ακούσεις αυτά που σου λένε οι άλλοι εδώ μέσα και ο πατέρας σου!!! Εμένα χέσε με σε ότι είπα προηγουμένως άκου μόνο αυτό που λέω τώρα!!!Ίσως αυτή η απόφαση είναι η ποιο δύσκολη απόφαση που καλείσαι να πάρεις, η οποία αφορά εσένα και την ασφάλεια όλων γύρω σου!!!!

cartman
12/11/2008, 16:11
Φίλε Λευτέρη εφόσον σου είπαν τα παιδιά (και έτσι είναι) ότι το νέο R6 είναι το πιο πιστάδικο από τα 600άρια, κοινώς πιο απόλυτο και αφού κατάλαβα χωρίς να έχω διαβάσει όλο το θέμα ότι δεν ασχολείσαι (τουλάχιστον προς το παρόν) με το στρίψιμο και τις πίστες, θα σου πρότεινα να μην πάρεις το R6! Πάρε το gsxr ή το cbr που είναι πιο "φιλικά" από την άποψη ότι κάθεσαι μέσα στο μηχανάκι, έχεις ευκολότερα τον έλεγγο (έτσι το αντιλαμβάνομαι εγώ τουλάχιστο) και συγχωράνε και κανα λαθάκι. Αν δεν είσαι και κοντράκιας όπως λές, δεν θα σε νοιάξει αν σε περάσει κανα άλλο 600άρι.

Να σου κάνω μια ερώτηση, του rs τι χρήση του έκανες? Σίγουρα είναι εύκολο να το τελειώσεις στην ευθεία, αλλά σε στρίψιμο το παίδεψες καθόλου? Αν όχι, οι συγκινήσεις που μπορεί να σου προσφέρει το μικρό aprillia είναι πολύ περισσότερες και θα σου έλεγα να το κρατήσεις για να το εκμεταλλευτείς κι άλλο πριν το δώσεις! ;)

[edit] Μάλλον λάθος συμβουλή έδωσα, το παιδί δεν έχει καν δίπλωμα? Ρε φίλε αν δεν έχεις δίπλωμα απλά ξέχνα το και μείνε με το 125. Είσαι ήδη πολύ τυχερός που έχεις τόσα άλογα σε τέτοια ηλικία (αλήθεια τι ηλικία έχεις)! Το 125 πόσο καιρό το έχεις? Αν το βαρέθηκες, σημαίνει δεν του κάνεις σωστή χρήση!

cartman
12/11/2008, 16:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lefterissss46
nai re man..ok!!! alla einai i alitheia gt exw kollima me ta R6...!!!!!!!!apla epeidh kanei k ena xiliariko katw to gsxr ... tha einai vlakeia k na exw doei ena xiliariko parapanw kai na me perasei!!! alla.. den eimai poromenos... apla kouventa na ginetai!!!!! thanks padws

Ρε φίλε μου τι είναι αυτά που διαβάζω? Μάλλον δεν έχεις καταλάβει κάποια σημαντικά πράγματα περί μηχανών! Ελπίζω μόνο να αλλάξεις τρόπο σκέψης πριν καταφέρεις να πάρεις ss! Φιλικά πάντα!

Lefterissss46
12/11/2008, 16:57
peite , auta ta simantika pragmata pri mixanwn re paidia pou 3eretai eseis...!!!! na ta mathw k egw..!!!! k file maniac den tha kanw kontres.. tha doulevw.... exei diafora 3ereis!!!!

Ζεύκας
12/11/2008, 17:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lefterissss46
peite , auta ta simantika pragmata pri mixanwn re paidia pou 3eretai eseis...!!!! na ta mathw k egw..!!!! k file maniac den tha kanw kontres.. tha doulevw.... exei diafora 3ereis!!!!

δεν μου απάντησες....

Lefterissss46
12/11/2008, 17:12
loipon paides!!!!!! an diavasete apo thn arxh.. tha deite oti egw rwtaw apla.. k pliroforiaka... den me noiazoun oi kontres k ola auta p graftikan edw mesa!!!!! to olo mpaxalo t kanoun oi alloi... mia apli erwtisi ekana... TWRA.... to thema diplwmatos afiste to einai diko m themataki nomizw.... Filika to lew....... k ena mizanaki den to pairneis gia na to teleiwseis opws m lete edw... to pairneis gia th volta s an mporeis oikonomika..... k na to anoigeis mia sto toso!!!!!! alla kiriws gia omorfia k voltitsa!!!!! TWRA an nomizete oti gia na alla3eis mixanaki prepei na to teleiwseis einai lathos..... auto to kaneis se periptwsh p trexeis k den s ftanei i dinami apo to mixanaki p exeis idi.....!!!!!!! gia diploma exete dikio!!!! alla.... ola ta ipoloipa den aforoun kanenan allon ektos apo mena... Filika....

Ζεύκας
12/11/2008, 17:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lefterissss46
gia diploma exete dikio!!!!

απάντα με επιχειρήματα...τι θα γίνει σε περίπτωση που τρακάρεις?

Lefterissss46
12/11/2008, 17:14
trakara xwris diplwma file ZEUKA... idi mia fora!!! alla oxi me allon..!!!!

Elle
12/11/2008, 17:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lefterissss46
l kiriws gia omorfia k voltitsa!!!!! TWRA an nomizete oti gia na alla3eis mixanaki prepei na to teleiwseis einai lathos..... auto to kaneis se periptwsh p trexeis k den s ftanei i dinami apo to mixanaki p exeis idi.....!!!!!!! gia diploma exete dikio!!!! alla.... ola ta ipoloipa den aforoun kanenan allon ektos apo mena... Filika....

Το να κυκλοφορείς χωρίς δίπλωμα δεν αφορά εσένα μόνο, αφορά
και τους υπόλοιπους οδηγούς που βρίσκονται στο δρόμο!!!:mad: :mad:

Ζεύκας
12/11/2008, 17:15
προς υπόλοιπους:
όσοι μαλακίζονται ας πάνε να παίξουν αλλού.
το παλικάρι δεν σας προσέβαλε...
εσείς αρχίσατε την προσωπική επίθεση και το σπαμμάρισμα και ο Λευτέρης συνέχισε.

Elle
12/11/2008, 17:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lefterissss46
trakara xwris diplwma file ZEUKA... idi mia fora!!! alla oxi me allon..!!!!

Και τι έγινε όταν τράκαρες;;

Lefterissss46
12/11/2008, 17:19
auto p les elle to katalavainw.... alla den nomizw oti epeidh den exw diploma... peirazei kapoion...... tha eprepe na ton peirazei an trexw k kanw malakis.... tosoi p exoun kanoun tis xeiroteres....TWRA... se thema nomou ok..!!!!!

Ζεύκας
12/11/2008, 17:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lefterissss46
trakara xwris diplwma file ZEUKA... idi mia fora!!! alla oxi me allon..!!!!

Για να τρακάρεις σημαίνει ότι υπήρχε σύγκρουση με άλλο όχημα σωστά?

αν δεν συγκρούστηκες με άλλον τότε αυτό δεν είναι τρακάρισμα...είναι πτώση,σαβούρα κτλ κτλ

Lefterissss46
12/11/2008, 17:20
enas p me ipostirizei edw mesa!!!!!!!!

thanks re man!!!!

Lefterissss46
12/11/2008, 17:21
ok... lathos... min arxisete pali.... Ptwsh tote!!!!

Ζεύκας
12/11/2008, 17:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lefterissss46
auto p les elle to katalavainw.... alla den nomizw oti epeidh den exw diploma... peirazei kapoion...... tha eprepe na ton peirazei an trexw k kanw malakis.... tosoi p exoun kanoun tis xeiroteres....TWRA... se thema nomou ok..!!!!!

Κοίταξε...άμα σε γράψει κανάς μπάτσος που δεν έχεις δίπλωμα δεν τρέχει κάστανο.

Θα πας δικαστήριο μετά από κανά 2 χρόνια θα τους δείξεις το δίπλωμα απεριορίστων θα πληρώσεις κ ένα προστιματάκι κ αυτό ήταν.

Σε ξαναρωτώ και θέλω να είσαι σαφής απεναντί μου.Αν προκαλεστούν υλικές και σωματικές βλάβες (ακόμα και αν δεν φταις) τι θα γίνει?

Elle
12/11/2008, 17:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lefterissss46
epeidh den exw diploma... peirazei kapoion...... tha eprepe na ton peirazei an trexw k kanw malakis.... tosoi p exoun kanoun tis xeiroteres....TWRA... se thema nomou ok..!!!!!

Όχι μόνο το θέμα νόμου που ξέρεις οτι μας επιβάλλει το θέλουμε δεν το θέλουμε,
αλλά αν κάνει κάποιος μ@λ@κ1ες στο δρόμο για παράδειγμα και χτυπήσει εμένα εγώ
θα τον γ@mhςw έχει δεν έχει δίπλωμα. Τώρα αν ΔΕΝ έχει δίπλωμα τότε να δεις τι
έχει να γίνει! Σκέψου τι μηνύσεις μπορούν να πέσουν σε αυτή την περίπτωση! Τι
δικαστήρια! Και μη μου πεις οτι εσύ δεν κάνεις μ@λ@κ1ες γιατί όλοι κάνουν! Αλλά
ούτε εμπειρία έχεις ούτε δίπλωμα, και λες κι απο πάνω
"tha 3enerwsw an perasei enas gixxerakias!! "

Lefterissss46
12/11/2008, 17:27
na kanw egw ennoeis??? ilikes i swmatikes??? eee apla tha prosexw ipervolika me auto to mixanaki gia na min ftasw ekei pou les... twra to na min ftaiw katholou... k na ginei kati tetoio den einai ligo diskolo???

sakisvolos
12/11/2008, 17:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lefterissss46
129 leei!!! alla to R6 exei Ram air p leitourgoun ti stigmh p kineitai to mixanaki!!! K dinoun 5-6 alogakia!!!

Πόνυ ή κανονικά άλογα? :confused: :confused: :confused:

Elle
12/11/2008, 17:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lefterissss46
na kanw egw ennoeis??? ilikes i swmatikes??? eee apla tha prosexw ipervolika me auto to mixanaki gia na min ftasw ekei pou les...

Δείχνεις να μην έχεις καθόλου εμπειρία απο δρόμο εσύ!!!
Πως θα προσέχεις δηλαδή; Κοιτώντας μη σε περάσει κανένα gsxr600??
:confused: :confused:

Lefterissss46
12/11/2008, 17:30
den kanw re file... esi kaneis alla egw oxi.. na i diafora mas.. den exoume oloi ta idia miala... k nai tha 3enerwsw alla den tha ton kinigisw file!!!!! auto me kanei kata eme na parw pti mixani thelw kai 10000000000000 kivika k aloga mazi!!!!!!! twra an esi den mporeis na kaneis kati tettoio ... perimeneis na vgaleis diplwmataki sta 21 s!!!!!!!

Lefterissss46
12/11/2008, 17:32
me mixanakia eimai girw sta 2 mish xronia... twra to deixneis exei diafora me to ti kaneis!!!!

sakisvolos
12/11/2008, 17:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από Xristos67
alla afenos milao gia 2006 montelo sigrisi me 2008...
kai prepei na simpliroso oti to men Suzuki metri8ike se dinamometro Fuchs eno ta yamaha se dynojet (alla oxi kai ta tria sto idio dinamometro)



euxaristo...

Ύποπτο αυτό όμως !:winka:

Elle
12/11/2008, 17:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lefterissss46
den kanw re file... esi kaneis alla egw oxi.. na i diafora mas.. den exoume oloi ta idia miala... k nai tha 3enerwsw alla den tha ton kinigisw file!!!!! auto me kanei kata eme na parw pti mixani thelw kai 10000000000000 kivika k aloga mazi!!!!!!! twra an esi den mporeis na kaneis kati tettoio ... perimeneis na vgaleis diplwmataki sta 21 s!!!!!!!

Mου φαίνεται εσύ μας δουλεύεις ή θέλεις δούλεμα τρελό!
Τελευταία προειδοποίηση! Είσαι ρε υπεύθυνος που οδηγείς
χωρίς δίπλωμα και μου θέλεις και τη R6???

TOLISTOLAROS
12/11/2008, 17:33
Αφού έχεις αποφασίσει ντε και καλά να το πάρεις το ρημάδι το R6 με ή χωρίς δίπλωμα,με ή χωρίς εμπειρία ΤΙ ΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΞΑΝΑΡΩΤΑΣ ΡΕ ΜΕΓΑΛΕ;

























Πρόσεξε όμως κακομοίρη μου μη χτυπήσεις κανένα...τότε όσο και να τρέξεις με το R6 δε σε σώζει τίποτα...

Ζεύκας
12/11/2008, 17:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lefterissss46
na kanw egw ennoeis??? ilikes i swmatikes??? eee apla tha prosexw ipervolika me auto to mixanaki gia na min ftasw ekei pou les... twra to na min ftaiw katholou... k na ginei kati tetoio den einai ligo diskolo???

Οχι δεν είναι καθόλου δύσκολο...

Κ θα σου δώσω ένα παράδειγμα...

Πριν κάποιους μήνες οδηγούσα τη μηχανή μου σε οδό ταχείας κυκλοφορίας.
Πήγαινα με 80 χλμ/ώρα...Με το σούπερσπορ μηχανάκι μου το 675 που έχει τα καλύτερα φρένα της κατηγορίας του.

Για πες μου.Τι κακό μπορεί να συμβεί όταν πας με 80 χλμ/ώρα σε οδό ταχείας κυκλοφορίας με μηχανή με φρενούκλες?

Lefterissss46
12/11/2008, 17:36
file toli eisai ektos thematos... den exw rwtisei na to parw i oxi... auto to exw pei....... k pali auto p les einai teleios atopo gt den trexw katholou!!!! genikos itan poli akiro to minima s... diavase apo tin arxh...

Lefterissss46
12/11/2008, 17:38
petaxtike skilos... 3erw gw.....

sakisvolos
12/11/2008, 17:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από Road67
Κανένα πρόβλημα εκτός κι αν ανακαλύψει το threadάκι ο Elle και ο ... Silver Rider (γνωστός κι ως Ασημάκης ο χυναικάς) :D :D :bawl: :rotflmao: :lol:

Ελα μου ντε που το είδα κι εγώ !!! :eyepop: :eyepop: :eyepop:

Στις αντιπαραθέσεις γρήγορα R6 vs All.....:o :o :o

Elle
12/11/2008, 17:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lefterissss46
k pali auto p les einai teleios atopo gt den trexw katholou!!!!

Ρε φιλάρα εσύ δεν μας είπες οτι πήρες το Ζ του μπαμπά σου και το έτρεξες 250χλμ/ω??
Λέγε!
Μας δουλεύεις??
Εσύ δεν είπες οτι θα ξενερώσεις αν πάρεις το R6 και σε περνάει το gsxr600??

Elle
12/11/2008, 17:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από sakisvolos
Ελα μου ντε που το είδα κι εγώ !!! :eyepop: :eyepop: :eyepop:

Στις αντιπαραθέσεις γρήγορα R6 vs All.....:o :o :o

Ναι, στις αντιπαραθέσεις για να πάρει ο Λευτέρης και αλλονών
γνώμες γιατί πιστεύει οτι εμείς τα λέμε για κακό του!
+100000

Ζεύκας
12/11/2008, 17:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lefterissss46
petaxtike skilos... 3erw gw.....

Κάτι χειρότερο...πετάχτηκε παππούς με μερσεντές.

Εμένα με έστειλε στο νοσοκομείο με κρανιοεγκεφαλικές κακώσεις,
ρωγμώδη κατάγματα στα πλευρά,και κακώσεις σε αυχένα και πόδια.

Τη μηχανή μου την έστειλε στο χαντάκι (αφού πρώτα φίλησε μια κολόνα τησ ΔΕΗ) με ραγισμένο πλαίσιο.

Εγώ φυσικά που δεν έφταιγα και ήμουν 100% νόμιμος κυνηγάω την ασφαλιστική του παππού στα δικαστηρία να τους ξεσκίσω και να πάρω τα φράγκα για τις υλικές ζημιές και τις σωματικές βλάβες.


Εάν ήσουν εσύ στη θέση μου τι θα γινόταν?

TOLISTOLAROS
12/11/2008, 17:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lefterissss46
file toli eisai ektos thematos... den exw rwtisei na to parw i oxi... auto to exw pei....... k pali auto p les einai teleios atopo gt den trexw katholou!!!! genikos itan poli akiro to minima s... diavase apo tin arxh...

Ρε μας περνάς για μαλάκες ; να σου θυμίσω τί έγραψες στο πρώτο μύνημά σου;


Αρχικά δημιουργήθηκε από Lefterissss46
Kalispera k apo mena re paides... se kana 3 mino tha parw to R6 08

άντε κάνε μας τη χάρη...
Άμα θες να δεις επιδόσεις σε σχέση με το gsxr 600 πάρε κανα περιοδικό...

Lefterissss46
12/11/2008, 17:53
ti pio safes re?????? tha to parw se 3 mines!!!!!!!!!!! toli asto man den to exeis piasei...

NikosKK
12/11/2008, 17:54
Φίλε Λευτέρη σα να προτρέχεις λίγο μου φαίνεται και χάνεις/προσπερνάς το νόημα αυτών που σου λένε και κυρίως του Ζεύκα...

Γάμα τα περι γκαζιού και κόντρας κτλ κτλ και απάντα και σε αυτό που σε ρώτησε το παλικάρι...

Και με 50 να πηγαίνεις,και να προσέχεις όσο γίνεται το ατύχημα ποτέ δεν ξέρεις πότε και πως θα συμβεί και ποτέ μα ποτέ δε μπορείς να το αποκλείσεις!Έχεις ιδέα πόσα γίνονται κάθε μέρα?Όλοι αυτοί νομίζεις δεν προσέχουν???

Αν...λέω και γω με τη σειρά μου...ΑΝ γίνει κάτι και φτάις εσύ και ΔΕΝ έχεις δίπλωμα έχεις ιδέα τι θα γίνει?

Lefterissss46
12/11/2008, 17:55
na pw alitheia????OXI

sakisvolos
12/11/2008, 17:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από Yamaha maniac
Καλά ρε εσύ τώρα τα βάζεις αυτά??? Ο δικός μου φοράει 52 καρμπιρατέρ έχει συστήματα πυραύλων από eurofighter τέταρτης γενιάς και σύστημα για να αποφεύγεις πυραύλους εξελιγμένο από την NASA!!!

52 καρμπυρατερ ε? ο μπόμπος? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

TOLISTOLAROS
12/11/2008, 17:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lefterissss46
ti pio safes re?????? tha to parw se 3 mines!!!!!!!!!!! toli asto man den to exeis piasei...
Κάνε κλικ ΕΔΩ (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=63368) να δεις τι μπορεί να πάθεις με 40 χλμ...

Αν στη θέση της κυρίας ήσουν εσύ ΧΩΡΙΣ δίπλωμα σε είχα σκίσει(για την ακρίβεια ο δικηγόρος μου).
Θα δούλευες εσύ και οι δικοί σου 2 ζωές να πληρώσεις τα σπασμένα...














ΤΟ'ΠΙΑΣΕΣ;;;;