PDA

View Full Version : R6 2008 Vs Gsxr 600 K8



Σελίδες : 1 2 [3] 4

epp1640
12/11/2008, 18:00
:a55:

epp1640
12/11/2008, 18:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από sakisvolos
52 καρμπυρατερ ε? ο μπόμπος? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Τι νομίζεις ότι είναι? Το παρτάλι το virago FMX σου?? :lol:

sakisvolos
12/11/2008, 18:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lefterissss46
ENDIAFERTHIKA GIA AUTO FILE M NIKO GIATI EINAI TO MONO P DEN 3ERW.. to thema asfaleias sto dromo to 3erw poli kala.. k an me deis sto dromo tha katalaveis!!!!!! itan ena thema aporeias k mono!!!!! k s 3analew prin grapseis kati... diavase k poio panw ti exw pei!!!!!:wave2:

Φίλε μου όσο σε διαβάζω χωρίς πλάκα τώρα ένα πράμα καταλαβαίνω!
ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΑΓΚΟΥΡΙΛΙΚΙΑ ΣΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ! :winka:

Lefterissss46
12/11/2008, 18:03
den einai kagouriliki... einai na pigaineis volta gia tin parti s k oxi gia tous allous treksimo k malakies!!!!!!! an to vlepeis kagouriliki na pigaineis arga voltitsa...ti na s pw...

NikosKK
12/11/2008, 18:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lefterissss46
den einai kagouriliki... einai na pigaineis volta gia tin parti s k oxi gia tous allous treksimo k malakies!!!!!!! an to vlepeis kagouriliki na pigaineis arga voltitsa...ti na s pw...

:confused: :confused:

sakisvolos
12/11/2008, 18:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lefterissss46
exw dei pollous file elle.. p exoun diploma k skotonoun kosmo!!!!!! egw ekana k cart apo mikros k asxoloume para poli me taxitita k me asfaleia fisika!!!!!!!!! den tha to parw sta tifla!!!!!!!

Όταν λες με ταχύτητα και ασφάλεια τι ακριβώς εννοείς?:confused:
Από εξοπλισμό τι έχεις ή τι θα πάρεις μάλλον τίποτα ε? :confused:

Αρα ένας ακόμη κάγκουρας!:mad:

Ζεύκας
12/11/2008, 18:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lefterissss46
na pw alitheia????OXI

Ωραία λοιπόν...

-Στην καλύτερη περίπτωση θα πληρώσεις τη ζημιά που προκάλεσες και όσο αφορά το μηχανάκι θα πάρεις τ'αρχίδια σου στο χέρι (φιλικά πάντα έτσι?)

-Στην χειρότερη περίπτωση θα πληρώσεις τη ζημιά που προκάλεσες,θα δουλεύεις σα χαμάλης (γτ είσαι κ 18 χρονών έτσι?δεν είσαι κανάς διευθυντής τράπεζας) να φτιάξεις το μηχανάκι σου,θα τρέχεις στα δικαστήρια όπου θα σε τρέχει ο άλλος και η ασφαλιστική σου,θα έχεις το άγχος του τι μέλλει γενέσθαι (το άγχος που τώρα δεν το έχεις συνειδητοποιήσει),θα πληρώνεις δικηγόρους κτλ κτλ...




Α και να εύχεσαι να μην τραυματίσεις κανένα άνθρωπο...

Γιατί τότε την γάμησες (φιλικά πάντα έτσι?)

Βέβαια για όλα αυτά μπορείς να ρωτήσεις και κανά δικηγόρο ή μπάτσο.




Και σε ερωτώ.Αφού έμαθες τι θα συμβεί αν τρακάρεις χωρίς δίπλωμα...
αξίζει να βάλεις σε πρώτη μοίρα την καύλα σου για ταχύτητα?

Lefterissss46
12/11/2008, 18:06
saki... ante k g...... ELEOS pia 3eroles oloi!!!!

Elle
12/11/2008, 18:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lefterissss46
ante k g......

:bawl: :bawl: :bawl: :bawl:

Φιλάρα τώρα θα πέσουν οι φωτοσοπιές!!

sakisvolos
12/11/2008, 18:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lefterissss46
saki... ante k g...... ELEOS pia 3eroles oloi!!!!

Πιτσιρίκο μάζεψε λίγο τη γλώσσα σου :mad: γιατί από κάτι μακάκες σαν εσένα έχει πια γεμίσει το
φόρουμ!:mad:

sakisvolos
12/11/2008, 18:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lefterissss46
auto kanei k o maniac k o elle.... malakizonte!!

Ενώ εσύ ε?

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

epp1640
12/11/2008, 18:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από Elle
:bawl: :bawl: :bawl: :bawl:

Φιλάρα τώρα θα πέσουν οι φωτοσοπιές!!

:lol: :lol: :lol: Let the show begin

sakisvolos
12/11/2008, 18:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lefterissss46
M@l@k@
1 den me endiaferei an tha to teliwsw to ergaleio!!!!
2 to rs 125 m fenetai poli ligo pia!!!
3 exw odigisei 600 ss panw apo 5 fores exw odigisei z1000 p exei o pateras m.. k to exw paei 250.. k gsxr1000k6 tou 3aderfou m.. ikanopioimenos???
4 den me kaliptei to 250 gt to na g@miemai ena 10wro sth douleia k na parw kati p den m aresei den thelw... k apo ti stigmh p den trexw sxedon pote... tote ola einai idia!!!!
5 k diplwma den iparxei gia 600 oxi den iparxei genika!!! ikanopoiimenos o e3ipnos?????

Τότε τι χτυπιέσαι τράβα πάρτο και μη ρωτάς κανένα!

Όσο για το ότι ποτέ δεν τρέχεις δε σε είδαμε άστο αφού δε τρέχεις τι το θες το SS600? :confused: :confused:

sakisvolos
12/11/2008, 18:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
δεν μου απάντησες....

Ούτε και πρόκυτε να πάρεις απάντηση πάνω σε αυτό!:winka:

Ένας ακόμη επικίνδυνος κάγκουρας στο δρόμο! :mad:

Elle
12/11/2008, 18:19
:D :D :D


147923

sakisvolos
12/11/2008, 18:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από epp1640
Τι νομίζεις ότι είναι? Το παρτάλι το virago FMX σου?? :lol:

Ξέρω γω μάλλον! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Yamaha maniac
12/11/2008, 18:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από epp1640
Τι νομίζεις ότι είναι? Το παρτάλι το virago FMX σου?? :lol:

+1000

Και όχι FMX BMX λέγεται!!!!

Elle
12/11/2008, 18:58
άλλη μια!!:beer:


147925

NikosKK
12/11/2008, 18:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από Elle
άλλη μια!!:beer:


ααχαχαχαχα καλοοοο :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Yamaha maniac
12/11/2008, 19:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από Elle
άλλη μια!!:beer:


RESPECT

giannisfitros
12/11/2008, 21:54
leyterh aytoi oloi edomesa pou lene se esena mhn kaneis kontres na ksereis oti 8eloun to kalo sou...omws sigoura oli exoun kanei..kontres ...kai 8a sinexisoun na kanoun!!!!!!!!!!!!!!

NikosKK
12/11/2008, 21:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από giannisfitros
leyterh aytoi oloi edomesa pou lene se esena mhn kaneis kontres na ksereis oti 8eloun to kalo sou...omws sigoura oli exoun kanei..kontres ...kai 8a sinexisoun na kanoun!!!!!!!!!!!!!!


μην είσαι και τόσο σίγουρος για το θέμα κόντρας...οι περισσότεροι απο εδώ είναι σε τελείως άλλη φάση :wave2:

giannisfitros
12/11/2008, 21:56
edo egw exo anoiksei me inova mou. pou exei 7 aloga...den 8a anoiksei o allos pou exei 130?

NikosKK
12/11/2008, 21:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από giannisfitros
edo egw exo anoiksei me inova mou. pou exei 7 aloga...den 8a anoiksei o allos pou exei 130?

είναι θέμα νοοτροπίας φίλε μου,και όχι ιπποδύναμης ;)

sakisvolos
12/11/2008, 21:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από NikosKK
μην είσαι και τόσο σίγουρος για το θέμα κόντρας...οι περισσότεροι απο εδώ είναι σε τελείως άλλη φάση :wave2:

Ακριβώς έτσι! +1000 :beer:

sakisvolos
12/11/2008, 22:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από giannisfitros
edo egw exo anoiksei me inova mou. pou exei 7 aloga...den 8a anoiksei o allos pou exei 130?

Ναι καλά τα λες και άγια όλοι μας έχουν τελικιάσει ότι όχημα έχουμε αλλά όχι όπου να 'ναι έτσι ?
Και προσωπικά εμένα δεν με νοιάζει το τι όχημα έχει ο άλλος για να πάρω εγώ πιο γρήγορο για να
μη μπορεί να μου τη βγει έτσι?

Ο μάγκας φίλος μας ο Λευτέρης που έχει ένα στόμα σαν τον πάτο του και λέει λογάκια που δεν θα
έπρεπε γιατί δεν με ξέρει καθόλου είναι ένα μικρός και επικίνδυνος κάγκουρας που θα ανοίγει τα
γκάζια τέρμα χωρίς την αίσθηση του χώρου-χρόνου με ότι αυτό συνεπάγεται!

1) ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΙΠΛΩΜΑ ΟΥΤΕ ΤΗΝ Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ!

2) Μόλις του την είπαν κάποιοι εδώ άνοιξε ένα στόμα σαν τον κώλο του! Αρα είναι και οξύθυμος (μάλλον)
και αυτό μόνο καλό δεν είναι για έναν οδηγό πόσο μάλλον για οδηγό μοτοσυκλέτας!

3) Σίγουρα λόγω του νεαρού της ηλικίας του το μυαλό το έχει πάνω από το κεφάλι του!

Αυτά τα τρία δεν είναι ένας επικίνδυνος συνδυασμός?:confused: :confused:

epp1640
12/11/2008, 23:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από sakisvolos
Ναι καλά τα λες και άγια όλοι μας έχουν τελικιάσει ότι όχημα έχουμε αλλά όχι όπου να 'ναι έτσι ?
Και προσωπικά εμένα δεν με νοιάζει το τι όχημα έχει ο άλλος για να πάρω εγώ πιο γρήγορο για να
μη μπορεί να μου τη βγει έτσι?

Ο μάγκας φίλος μας ο Λευτέρης που έχει ένα στόμα σαν τον πάτο του και λέει λογάκια που δεν θα
έπρεπε γιατί δεν με ξέρει καθόλου είναι ένα μικρός και επικίνδυνος κάγκουρας που θα ανοίγει τα
γκάζια τέρμα χωρίς την αίσθηση του χώρου-χρόνου με ότι αυτό συνεπάγεται!

1) ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΙΠΛΩΜΑ ΟΥΤΕ ΤΗΝ Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ!

2) Μόλις του την είπαν κάποιοι εδώ άνοιξε ένα στόμα σαν τον κώλο του! Αρα είναι και οξύθυμος (μάλλον)
και αυτό μόνο καλό δεν είναι για έναν οδηγό πόσο μάλλον για οδηγό μοτοσυκλέτας!

3) Σίγουρα λόγω του νεαρού της ηλικίας του το μυαλό το έχει πάνω από το κεφάλι του!

Αυτά τα τρία δεν είναι ένας επικίνδυνος συνδυασμός?:confused: :confused:

Συμφωνώ σχεδόν σε όλα (γιατί δεν πρέπει να τσουβαλιάζουμε τα πάντα λόγω ηλικίας.. η παιδεία κάνει την διαφορά..), θέλω απλώς να πω για να μην αδικούμε παραπάνω τον Λευτέρη ότι έχει δίπλωμα για Α1 από ότι λέει..

cartman
12/11/2008, 23:53
Ρε φιλαράκι όλοι καταλαβαίνουμε την ανυπομονησία σου. άκου όμως τα λόγια σου:

...den me endiaferei an tha to teliwsw to ergaleio!!!!

... k apo ti stigmh p den trexw sxedon pote...

και από την άλλη λές


...to rs 125 m fenetai poli ligo pia!!!

...exw odigisei 600 ss panw apo 5 fores exw odigisei z1000 p exei o pateras m.. k to exw paei 250.. k gsxr1000k6 tou 3aderfou m.. ikanopioimenos???

Τελικά τι ισχύει ρε μαν? Τρέχεις η δεν τρέχεις? Το RS έχει πάνω απο 30 άλογα και είναι πούπουλο αλλά σου φαίνεται λίγο? Μήπως τρέχεις ρε φίλε μου? Εμένα δεν μου φάινεσαι για πολύ συγκρατημένος και εγώ πιστεύω δικαιούμαι να στην πώ επειδή έχω 14 μήνες το fz6 και δεν το έχω τελικιάσει ακόμα, ενώ εσύ σε μια βόλτα με το z1000 το πήγες 250!

Αυτά στα λέω όχι για να στην πώ η να το παίξω συγκρατημένος, πίστεψε με δεν είμαι, απλά για να σου δείξω ότι φάσκεις και αντιφάσκεις. Δεν μου φαίνεσαι ο τύπος του συγκρατημένου πώς να το κάνουμε!! Για σκέψου λίγο... :beer:

sakisvolos
13/11/2008, 00:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από epp1640
Συμφωνώ σχεδόν σε όλα (γιατί δεν πρέπει να τσουβαλιάζουμε τα πάντα λόγω ηλικίας.. η παιδεία κάνει την διαφορά..), θέλω απλώς να πω για να μην αδικούμε παραπάνω τον Λευτέρη ότι έχει δίπλωμα για Α1 από ότι λέει..

Εντάξει κάπου έχεις δίκιο,αλλά ο κανόνας λέει ότι σε αυτή την ηλικία το μυαλό είναι πάνω από το
κεφάλι και η εξαίρεση στον κανόνα είναι να είναι συνετό κάποιο άτομο, ασχέτως της παιδείας συνήθως!


:wave2: :wave2: :wave2:

sakisvolos
13/11/2008, 00:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από cartman
Ρε φιλαράκι όλοι καταλαβαίνουμε την ανυπομονησία σου. άκου όμως τα λόγια σου:

...den me endiaferei an tha to teliwsw to ergaleio!!!!

... k apo ti stigmh p den trexw sxedon pote...

και από την άλλη λές


...to rs 125 m fenetai poli ligo pia!!!

...exw odigisei 600 ss panw apo 5 fores exw odigisei z1000 p exei o pateras m.. k to exw paei 250.. k gsxr1000k6 tou 3aderfou m.. ikanopioimenos???

Τελικά τι ισχύει ρε μαν? Τρέχεις η δεν τρέχεις? Το RS έχει πάνω απο 30 άλογα και είναι πούπουλο αλλά σου φαίνεται λίγο? Μήπως τρέχεις ρε φίλε μου? Εμένα δεν μου φάινεσαι για πολύ συγκρατημένος και εγώ πιστεύω δικαιούμαι να στην πώ επειδή έχω 14 μήνες το fz6 και δεν το έχω τελικιάσει ακόμα, ενώ εσύ σε μια βόλτα με το z1000 το πήγες 250!

Αυτά στα λέω όχι για να στην πώ η να το παίξω συγκρατημένος, πίστεψε με δεν είμαι, απλά για να σου δείξω ότι φάσκεις και αντιφάσκεις. Δεν μου φαίνεσαι ο τύπος του συγκρατημένου πώς να το κάνουμε!! Για σκέψου λίγο... :beer:

Κάτι μου λέει ότι δεν θα πάρεις απάντηση φίλε cartman!

Καλημέρα!:wave2: :wave2:

p@nos
13/11/2008, 01:01
ρε παιδια δεν καθομαι να διαβασω το θρεντ απ'την αρχη αλλα τσαμπα κουβεντα γινεται...

το βασικοτερο δε σκεφτηκατε...

πως ειναι δυνατον καποιος που μολις τελειωσε το σχολειο να παρει μια μηχανη που κανει 11,000?

δηλαδη που θα βρει τα λεφτα?:lol: :lol: :lol:

απλα δε γινεται...


οποτε τσαμπα το συζητατε το θεμα

epp1640
13/11/2008, 01:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από epp1640
Μ@λ@κ@ το epic thread.. συναγωνίζεται στα ίσα το thread με τον εκλεκτό (ενδεχομένως και να το περνάει, σε ευθεία αν ανοίξουν τα thread συγχρόνως και το έχει γράψει ο ρόσι).. Μπούρδες με το τσουβάλι.. κάρο λέμε.. Απορώ πως δεν καραφλιάζουν κάποια παιδιά (σχετικό αυτό :p ) που ασχολούνται πιο σοβαρά από μας τους mainstream με το άθλημα και μπαίνουν και πίστα τακτικά. Το πιο ωραίο από όλα με αυτά τα thread είναι ότι εκεί που δεν το περιμένεις με το που θα εμφανιστεί ο πρώτος κάγκουρας, τσουπ, all of a sudden να τους άλλους 2-3 που τόσο καιρό κρύβονταν και ξεκινάει το παραλήρημα. Πέρνα με να σε περνώ να ανεβούμε το βουνό.. Το ένα περνάει το άλλο, και τα δυο τον μπόμπο..

Μετά βίας συγκρατούμαι γιατί έχω εκεί μερικές απορίες και διαπιστώσεις για εσάς τους 2-3


1) Επειδή σας έχει πιάσει και ένα άγχος εκεί με το ποιο περνάει ποιο.. για λύστε μου μία απορία.. πιστεύετε ότι θα το "τελειώσετε" το εργαλείο και δεν θα έχει ας πούμε να σας προσφέρει κάτι άλλο?

2) Έχετε εξαντλήσει τις δυνατότητες του aprilia rs 125 ή απλά το έχετε ανοίξει 2 φορές σε ευθεία?

3) Έχετε οδηγήσει ποτέ τετρακύλινδρο μηχανάκι? Έστω ένα ταπεινό :rolleyes: super four, όχι ένα 600 ss..

4) Ο κύριος με τον αναλυτικό πίνακα (Περαστικός -> περασμένοι) είναι ταλέντο.. Μετά σου λέει τεχνικοί διευθυντές, στρατηγικές και φίφες.. εσένα θέλουν στα moto gp οι ομάδες να δουν προκοπή..

5) Αφού δεν σας ενδιαφέρει η ταχύτητα, γιατί έχετε φάει τον κόσμο για το ποιο έχει όχι καλύτερη τελική, όχι ρεπρίζ, όχι από στάση και δεν ξέρω εγώ τι άλλο.. Όχι γιατί αν δεν σε ενδιαφέρει τόσο η ταχύτητα μάλλον σε καλύπτει και ένα ninja 250..

6) Όλοι νοιάζεστε για το άν έχει 10 μουλάρια παραπάνω, έναν να ρωτήσει για τα φρένα δεν είδα..

7) Α και όλα τα παραπάνω στα 18.. Χωρίς δίπλωμα.. (το οποίο προφανώς και δεν υπήρχε ούτε τα προηγούμενα δύο χρόνια του rs)

8) Και τέλος για λύστε μου μία απορία.. Πως διάολο ένας 18 χρονος μιλάει με τόση άνεση, τι ένα χιλιάρικο πάνω τι ένα κάτω για μοτοσυκλέτες που κοστίζουν πάνω κάτω δέκα χιλιάρικα.. Όχι τπτ άλλο να μου πείτε και μένα το κόλπο που παιδεύομαι με ιδιαίτερα και κώδικα και μένω πάλι με το ybr.. εκτός και αν είστε παιδιά ταχυδρόμου γιατί τότε πάω πάσο :lol:

Το σκεφτήκαμε.. :p

Lefterissss46
13/11/2008, 13:16
loipon...den me noiazei an me lete kagoura i oxi.....to z1000 k to gsxr to etrexa sto nintmpourging stin gemania!!!!! exw 3aqna pei oti den trexw e3w... odigikh paideia exw k apo kapoious edw mesa poli perissoteri... opws fenetai.... sthn ellada den exw paei akoma se pistes....loipon....ola auta ta rwtisa gia apli pliroforish!!!! den 3ana asxoloume... gt kanw mia erwtish k petageste oloi oi empeiroi k asfaleis odigoi.... ena p na exei kanei paranomia.. den iparxei edw mesa!!! xaxaxa eleos... egw toulaxiston milaw adrikia.... k lew oti ginetai ... eseis m ti lete.... edw k e3w eiste s..... sto dromo!!!!!! telospantwn... kai to mixanaki tha to exw se2 mish mines.. tha evaza fotos... alla den einai k kapoios p na ton noiazei pragmatika auto.. oloi tha koita3etai na m tin peite pali!!!!! lathos diko m.. p rwtisa edw.... osoi katalavan katalavan... anaferomai se merikous..!!!! k opoios arxizei ntailikia edw mesa... opws sakis px... den ftaiw egw man.... den me 3ereis k apo xthes... e3alloi milame gia na exoume antiparatheseis... alla otan 3efeugeis 3efeugw k egw....

Yamaha maniac
13/11/2008, 13:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από sakisvolos

1) ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΙΠΛΩΜΑ ΟΥΤΕ ΤΗΝ Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ!



Ναι ρε Σάκη δίκαιο έχεις στα άλλα, δηλαδή όμως όταν με το καλό αν πάρω την ninja το καλοκαίρι και δεν θα έχω δίπλωμα θα είμαι και εγώ επικίνδυνος??? Το δίπλωμα είναι μια εξέταση για το αν ξέρεις να οδηγείς ναι ή όχι...Δεν λέω παράνομος θα είμαι και δεν λέω ότι είμαι το άγιο παιδάκι που δεν θα τρέχει καθόλου και δεν θα θελήσει μια στιγμή να την ανοίξει γιατί έτσι του ήρθε αλλά αυτά τα κάνουν και οι δήθεν έμπειροι (δεν εννοώ κανέναν από εσάς προς Θεού!!!)...Πες μου και εσύ μέσα στον Βόλο ποτέ σου δεν έχεις κάνει μια σούζα???(με το χέρι στην καρδιά!!!)

cartman
13/11/2008, 13:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lefterissss46
loipon...den me noiazei an me lete kagoura i oxi.....to z1000 k to gsxr to etrexa sto nintmpourging stin gemania!!!!! exw 3aqna pei oti den trexw e3w... odigikh paideia exw k apo kapoious edw mesa poli perissoteri... opws fenetai.... sthn ellada den exw paei akoma se pistes....loipon....ola auta ta rwtisa gia apli pliroforish!!!! den 3ana asxoloume... gt kanw mia erwtish k petageste oloi oi empeiroi k asfaleis odigoi.... ena p na exei kanei paranomia.. den iparxei edw mesa!!! xaxaxa eleos... egw toulaxiston milaw adrikia.... k lew oti ginetai ... eseis m ti lete.... edw k e3w eiste s..... sto dromo!!!!!! telospantwn... kai to mixanaki tha to exw se2 mish mines.. tha evaza fotos... alla den einai k kapoios p na ton noiazei pragmatika auto.. oloi tha koita3etai na m tin peite pali!!!!! lathos diko m.. p rwtisa edw.... osoi katalavan katalavan... anaferomai se merikous..!!!! k opoios arxizei ntailikia edw mesa... opws sakis px... den ftaiw egw man.... den me 3ereis k apo xthes... e3alloi milame gia na exoume antiparatheseis... alla otan 3efeugeis 3efeugw k egw....

Φίλε χαλάρωσε! Αν σε παρεξηγήσαμε εσύ φταίς που άρχισες να μιλάς για ιπποδυνάμεις, πιο είναι το πιο δυνατό μηχανάκι και λοιπές π@π@ρολογίες. Άσε που δεν έχεις και δίπλωμα αλλά μπαίνεις και σε πίστες στο εξωτερικό :eyepop:

vassilis88
13/11/2008, 15:10
ciao..

καιρο εχω να μπω μοτο.γρ

καθομουν κ διαβαζα λιγο

μονο ο ζευκας εχει πιασει το νοημα

απ οτι καταλαβαινω ο φιλος μας ειναι μικρος σχετικα..

με το να του πατε κοντρα θα αντιδρασει κ αυτος με τη σειρα του, λογικο ειναι.

δν κερδιζετε τπτ με το να βριζετε η να κοροιδευετε το παιδι.

πανο 11κ δν ειναι πολλα ρε εννοω οτι πολλοι γονεις παιρνουν πχ αμαξι στα παιδια τους που κανει πανω απο 11κ προφανως δν το παιρνει μονος του..

λοιπον φιλε μου λευτερη που εισαι κ ροσσι

κ γω αν ειχα τη δυνατοτητα θα ειχα ρ6 απ τα 15 μου ελπιζω να το παρω τωρα στα 20 τεσπα

το μηχανακι που ειχες ειναι το καλυτερο που μπορουσες να χεις κ εμαθες πανω του απ οτι καταλαβαινω οποτε λογικα εισαι ετοιμος για το 600. ειναι λογικο να σου φαινεται λιγο..

το θεμα του διπλωματος δν ειναι για να μη σε γραψουν οι μπατσοι, ουτε γιατι δν ξερεις να οδηγεις, δν σου μαθαινει τπτ το διπλωμα, απλα χωρις αυτο παιρνεις το εξης ρισκο, σε περιπτωση ατυχηματος ετσι κ χτυπησεις με καποιον αλλο φταις δε φταις τη γαμησες! βεβαια μακαρι να μη συμβει ποτε τπτ αλλα καλο θα ειναι γενικοτερα στη ζωη σου να ελαχιστοποιεις τα ρισκα γιατι ποτε δν ξερεις τι γινεται.. γι αυτο σκεψου το πιο σοβαρα αυτο το θεμα.

κοιτα κ γω σε λιγο καιρο που θα παρω παρομοιο μηχανακι χωρις διπλωμα θα ειμαι, αλλα αλλο να μην εχεις 2 μηνες κ αλλο 2 χρονια... εγω θα σου λεγα να κανεις λιγο υπομονη.. all good things come to those who wait..

οσο για το θεμα της ιπποδυναμης κ τελικης κλπ κλπ κλπ.. μην ασχολεισαι τοσο ολα τα ιδια ειναι.. κ ποτε μην ψαρωνεις με τα νουμερα, η με μηχανακια.. παντα ο οδηγος μετραει.. κ σε κοντρα στην ευθεια που υποτιθεται φαινεται η μηχανη εχω δει 600 του 03 να περναει 08.. απλα ο ενας αναβατης ηξερε να κανει καλυτερα εκκινησεις.. τεσπα διαβασα οτι εκανες κ καρτ απο μικρος αρα εχεις μια ιδεα απο πιστες κ χρονομετρα κλπ. ο κινδυνος ειναι σαφως μικροτερος στην πιστα κ εκει φαινεται κ ο οδηγος, οποτε πιστευω αν ξεκινησεις σιγα σιγα να ασχολεισαι θα σου αρεσει πολυ! αν δν εχεις βαλει το ρς ακομα, χανεις τα καλυτερα! θα δεις ενα αλλο κοσμο κ μια αλλη πλευρα στο μηχανακι σου.. ειναι σημαντικο σε οσους αρεσουν τα μηχανοκινητα γενικοτερα να ανακαλυπτουν τις πιστες κ να ξεκολλανε λιγο το μυαλο τους απ τις κοντρες στο δρομο, ετσι θα ειχαμε κ λιγοτερα ατυχηματα κ λιγοτερα χαμενα ταλεντα που τρεχουν σε λαθος τοπους. τεσπα θελω να πω καλυτερα να καυλωσεις με το να κατεβαζεις χρονους, παρα με ποσους ιππους εχει κ ποιο εχει καλυτερο high score στην τελικη.. δν αναφερομαι μονο σε σενα γενικα μιλαω δν ξερω πως σκεφτεσαι αλλα τεσπα θα τα δεις μονος σου σιγα σιγα..

wow μεγαλο βγηκε το ποστ..

Yamaha maniac
13/11/2008, 15:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από vassilis88
ciao..

καιρο εχω να μπω μοτο.γρ

καθομουν κ διαβαζα λιγο

μονο ο ζευκας εχει πιασει το νοημα

απ οτι καταλαβαινω ο φιλος μας ειναι μικρος σχετικα..

με το να του πατε κοντρα θα αντιδρασει κ αυτος με τη σειρα του, λογικο ειναι.

δν κερδιζετε τπτ με το να βριζετε η να κοροιδευετε το παιδι.

πανο 11κ δν ειναι πολλα ρε εννοω οτι πολλοι γονεις παιρνουν πχ αμαξι στα παιδια τους που κανει πανω απο 11κ προφανως δν το παιρνει μονος του..

λοιπον φιλε μου λευτερη που εισαι κ ροσσι

κ γω αν ειχα τη δυνατοτητα θα ειχα ρ6 απ τα 15 μου ελπιζω να το παρω τωρα στα 20 τεσπα

το μηχανακι που ειχες ειναι το καλυτερο που μπορουσες να χεις κ εμαθες πανω του απ οτι καταλαβαινω οποτε λογικα εισαι ετοιμος για το 600. ειναι λογικο να σου φαινεται λιγο..

το θεμα του διπλωματος δν ειναι για να μη σε γραψουν οι μπατσοι, ουτε γιατι δν ξερεις να οδηγεις, δν σου μαθαινει τπτ το διπλωμα, απλα χωρις αυτο παιρνεις το εξης ρισκο, σε περιπτωση ατυχηματος ετσι κ χτυπησεις με καποιον αλλο φταις δε φταις τη γαμησες! βεβαια μακαρι να μη συμβει ποτε τπτ αλλα καλο θα ειναι γενικοτερα στη ζωη σου να ελαχιστοποιεις τα ρισκα γιατι ποτε δν ξερεις τι γινεται.. γι αυτο σκεψου το πιο σοβαρα αυτο το θεμα.

κοιτα κ γω σε λιγο καιρο που θα παρω παρομοιο μηχανακι χωρις διπλωμα θα ειμαι, αλλα αλλο να μην εχεις 2 μηνες κ αλλο 2 χρονια... εγω θα σου λεγα να κανεις λιγο υπομονη.. all good things come to those who wait..

οσο για το θεμα της ιπποδυναμης κ τελικης κλπ κλπ κλπ.. μην ασχολεισαι τοσο ολα τα ιδια ειναι.. κ ποτε μην ψαρωνεις με τα νουμερα, η με μηχανακια.. παντα ο οδηγος μετραει.. κ σε κοντρα στην ευθεια που υποτιθεται φαινεται η μηχανη εχω δει 600 του 03 να περναει 08.. απλα ο ενας αναβατης ηξερε να κανει καλυτερα εκκινησεις.. τεσπα διαβασα οτι εκανες κ καρτ απο μικρος αρα εχεις μια ιδεα απο πιστες κ χρονομετρα κλπ. ο κινδυνος ειναι σαφως μικροτερος στην πιστα κ εκει φαινεται κ ο οδηγος, οποτε πιστευω αν ξεκινησεις σιγα σιγα να ασχολεισαι θα σου αρεσει πολυ! αν δν εχεις βαλει το ρς ακομα, χανεις τα καλυτερα! θα δεις ενα αλλο κοσμο κ μια αλλη πλευρα στο μηχανακι σου.. ειναι σημαντικο σε οσους αρεσουν τα μηχανοκινητα γενικοτερα να ανακαλυπτουν τις πιστες κ να ξεκολλανε λιγο το μυαλο τους απ τις κοντρες στο δρομο, ετσι θα ειχαμε κ λιγοτερα ατυχηματα κ λιγοτερα χαμενα ταλεντα που τρεχουν σε λαθος τοπους. τεσπα θελω να πω καλυτερα να καυλωσεις με το να κατεβαζεις χρονους, παρα με ποσους ιππους εχει κ ποιο εχει καλυτερο high score στην τελικη.. δν αναφερομαι μονο σε σενα γενικα μιλαω δν ξερω πως σκεφτεσαι αλλα τεσπα θα τα δεις μονος σου σιγα σιγα..

wow μεγαλο βγηκε το ποστ..


:a46: :a46: :a46: :a46: :a46: :a46: :a46: :a46:

JIMK7
13/11/2008, 15:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από vassilis88
ciao..

καιρο εχω να μπω μοτο.γρ

καθομουν κ διαβαζα λιγο

μονο ο ζευκας εχει πιασει το νοημα

απ οτι καταλαβαινω ο φιλος μας ειναι μικρος σχετικα..

με το να του πατε κοντρα θα αντιδρασει κ αυτος με τη σειρα του, λογικο ειναι.

δν κερδιζετε τπτ με το να βριζετε η να κοροιδευετε το παιδι.

πανο 11κ δν ειναι πολλα ρε εννοω οτι πολλοι γονεις παιρνουν πχ αμαξι στα παιδια τους που κανει πανω απο 11κ προφανως δν το παιρνει μονος του..

λοιπον φιλε μου λευτερη που εισαι κ ροσσι

κ γω αν ειχα τη δυνατοτητα θα ειχα ρ6 απ τα 15 μου ελπιζω να το παρω τωρα στα 20 τεσπα

το μηχανακι που ειχες ειναι το καλυτερο που μπορουσες να χεις κ εμαθες πανω του απ οτι καταλαβαινω οποτε λογικα εισαι ετοιμος για το 600. ειναι λογικο να σου φαινεται λιγο..

το θεμα του διπλωματος δν ειναι για να μη σε γραψουν οι μπατσοι, ουτε γιατι δν ξερεις να οδηγεις, δν σου μαθαινει τπτ το διπλωμα, απλα χωρις αυτο παιρνεις το εξης ρισκο, σε περιπτωση ατυχηματος ετσι κ χτυπησεις με καποιον αλλο φταις δε φταις τη γαμησες! βεβαια μακαρι να μη συμβει ποτε τπτ αλλα καλο θα ειναι γενικοτερα στη ζωη σου να ελαχιστοποιεις τα ρισκα γιατι ποτε δν ξερεις τι γινεται.. γι αυτο σκεψου το πιο σοβαρα αυτο το θεμα.

κοιτα κ γω σε λιγο καιρο που θα παρω παρομοιο μηχανακι χωρις διπλωμα θα ειμαι, αλλα αλλο να μην εχεις 2 μηνες κ αλλο 2 χρονια... εγω θα σου λεγα να κανεις λιγο υπομονη.. all good things come to those who wait..

οσο για το θεμα της ιπποδυναμης κ τελικης κλπ κλπ κλπ.. μην ασχολεισαι τοσο ολα τα ιδια ειναι.. κ ποτε μην ψαρωνεις με τα νουμερα, η με μηχανακια.. παντα ο οδηγος μετραει.. κ σε κοντρα στην ευθεια που υποτιθεται φαινεται η μηχανη εχω δει 600 του 03 να περναει 08.. απλα ο ενας αναβατης ηξερε να κανει καλυτερα εκκινησεις.. τεσπα διαβασα οτι εκανες κ καρτ απο μικρος αρα εχεις μια ιδεα απο πιστες κ χρονομετρα κλπ. ο κινδυνος ειναι σαφως μικροτερος στην πιστα κ εκει φαινεται κ ο οδηγος, οποτε πιστευω αν ξεκινησεις σιγα σιγα να ασχολεισαι θα σου αρεσει πολυ! αν δν εχεις βαλει το ρς ακομα, χανεις τα καλυτερα! θα δεις ενα αλλο κοσμο κ μια αλλη πλευρα στο μηχανακι σου.. ειναι σημαντικο σε οσους αρεσουν τα μηχανοκινητα γενικοτερα να ανακαλυπτουν τις πιστες κ να ξεκολλανε λιγο το μυαλο τους απ τις κοντρες στο δρομο, ετσι θα ειχαμε κ λιγοτερα ατυχηματα κ λιγοτερα χαμενα ταλεντα που τρεχουν σε λαθος τοπους. τεσπα θελω να πω καλυτερα να καυλωσεις με το να κατεβαζεις χρονους, παρα με ποσους ιππους εχει κ ποιο εχει καλυτερο high score στην τελικη.. δν αναφερομαι μονο σε σενα γενικα μιλαω δν ξερω πως σκεφτεσαι αλλα τεσπα θα τα δεις μονος σου σιγα σιγα..

wow μεγαλο βγηκε το ποστ..


Ωραιος ο Μπιλ :a013: το καλυτερο ποστ που διαβασα μεχρι στιγμης :beer: :beer:

Elle
13/11/2008, 16:05
Έχει γεμίσει ο τόπος απο πιτσιρικάδες χωρίς δίπλωμα που κάνουν ταρζανιές
και παίρνουν τον κόσμο στο λαιμό τους. Έχουμε ζήσει τραγικά δυστυχήματα!!
Μάνες και μάλιστα εγγυμονούσες επιβαίνοντες στα αυτοκίνητα να χάνουν τα
παιδιά τους επειδή πέφτει ένας γρηγόρης (πιτσιρικάς συνήθως) πάνω τους γιατί
δεν πήρε καλα τη στροφή στα 160 χλμ και έφυγε! Έχουν χαθεί ανθρώπινες ζωές
με γρηγόρηδες σαν και δ'αύτους που λένε δεν θα τρέχουν και τα λοιπά, και θα σου
πω οτι αυτό ΔΕΝ έχει να κάνει με δίπλωμα αλλά με το μυαλό του πιτσιρικά!

Elle
13/11/2008, 16:06
Σκεφτείτε λίγο γιατί πρέπει κάποιος να έχει κλεισμένα τα 21+ για να βγάλει δίπλωμα;
Είναι χαζομάρα το σύστημα; Δε νομίζω. Το μυαλό του μικρότερου είναι γεμάτο αδρεναλίνη
και ποτέ δεν ξέρεις τι μπορεί να κάνει και πως θα αντιδρασει άμα έχει ένα R6 ανάμεσα στα πόδια
του! Σε περίπτωση δυστυχήματος με μια μικρή έστω σύγκρουση, ο οδηγός του οχήματος
με το οποίο συγκρούστηκε πιστεύετε να το δεχτεί? Πόσες πιθανότητες υπάρχουν;
Η πιο κλασική δικαστικώς διεκδίκηση είναι αυτή της Ψυχικής οδήνης που ξεπερνά
άνετα τα 5.000 ευρώ αναλόγως την περίπτωση και το δικηγόρο. Χωρις δίπλωμα δεν
τη βγάζεις καθαρή. Άμα με τρακάρεις και δεν έχεις δίπλωμα πως θα μου επισκευάσεις
το αυτοκίνητο τη στιγμή που η ασφάλεια σου εμένα δε θα με αποζημιώσει επειδή
σ'έπιασε εσένα μούρλα να οδηγήσεις δίχως δίπλωμα; Τι θα κάνεις σ'αυτή την περίπτωση;

Yamaha maniac
13/11/2008, 16:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από Elle
Έχει γεμίσει ο τόπος απο πιτσιρικάδες χωρίς δίπλωμα που κάνουν ταρζανιές
και παίρνουν τον κόσμο στο λαιμό τους. Έχουμε ζήσει τραγικά δυστυχήματα!!
Μάνες και μάλιστα εγγυμονούσες επιβαίνοντες στα αυτοκίνητα να χάνουν τα
παιδιά τους επειδή πέφτει ένας γρηγόρης (πιτσιρικάς συνήθως) πάνω τους γιατί
δεν πήρε καλα τη στροφή στα 160 χλμ και έφυγε! Έχουν χαθεί ανθρώπινες ζωές
με γρηγόρηδες σαν και δ'αύτους που λένε δεν θα τρέχουν και τα λοιπά, και θα σου
πω οτι αυτό ΔΕΝ έχει να κάνει με δίπλωμα αλλά με το μυαλό του πιτσιρικά!

Δημήτρη μια διευκρίνηση όλοι οι πιτσιρικάδες ίδιοι είμαστε κατά την γνώμη σου???

cartman
13/11/2008, 16:28
Vasilis ωραία τα είπες, αλλά αυτό?


Αρχικά δημιουργήθηκε από vassilis88
...το θεμα του διπλωματος δν ειναι για να μη σε γραψουν οι μπατσοι, ουτε γιατι δν ξερεις να οδηγεις, δν σου μαθαινει τπτ το διπλωμα, απλα χωρις αυτο παιρνεις το εξης ρισκο, σε περιπτωση ατυχηματος ετσι κ χτυπησεις με καποιον αλλο φταις δε φταις τη γαμησες! βεβαια μακαρι να μη συμβει ποτε τπτ αλλα καλο θα ειναι γενικοτερα στη ζωη σου να ελαχιστοποιεις τα ρισκα γιατι ποτε δν ξερεις τι γινεται.. γι αυτο σκεψου το πιο σοβαρα αυτο το θεμα.

κοιτα κ γω σε λιγο καιρο που θα παρω παρομοιο μηχανακι χωρις διπλωμα θα ειμαι, αλλα αλλο να μην εχεις 2 μηνες κ αλλο 2 χρονια... εγω θα σου λεγα να κανεις λιγο υπομονη.. all good things come to those who wait..

Δηλαδή συμβουλεύεις το παιδί να κάνει υπομονή αλλά εσύ ο ίδιος θα οδηγείς χωρίς δίπλωμα? :nono:

sakisvolos
13/11/2008, 16:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lefterissss46
k opoios arxizei ntailikia edw mesa... opws sakis px... den ftaiw egw man.... den me 3ereis k apo xthes... e3alloi milame gia na exoume antiparatheseis... alla otan 3efeugeis 3efeugw k egw....

Που τα είδες ρε πιτσιρίκο τα νταηλίκια πλάκα μας κάνεις!:confused: :confused:

Αλλά τι κάθομαι και λέω τώρα είπαμε έχεις το μυαλό σου πολυυυυυυ πάνω από το κεφάλι σου!

Υ.Γ. Να σου θυμίσω ποιος έβρισε και ποιος όχι? :confused: :confused:

Υ.Γ.2 Ούτε εσύ με ξέρεις από χθες για να με βρίσεις κατανοητό;;;;;;;;;;

Και επιτέλους άσε τις παπαρδέλες του στυλ ότι εσύ έχεις οδική παιδεία δεν πιάνει και σίγουρα
αποκλείεται να έχεις! Αν είχες οδική παιδεία δεν θα σε ένοιαζε μόνο και μόνο ποιο 600αρι είναι το πιο
γρήγορο για να μην ξενερώσεις άμα θα σε πέρναγε στο δρόμο! :bigcry: :bigcry: :bigcry:

sakisvolos
13/11/2008, 16:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από cartman
Vasilis ωραία τα είπες, αλλά αυτό?



Δηλαδή συμβουλεύεις το παιδί να κάνει υπομονή αλλά εσύ ο ίδιος θα οδηγείς χωρίς δίπλωμα? :nono:

Αυτό είναι όντως λάθος!


Αρχικά δημιουργήθηκε από vassilis88
ο κινδυνος ειναι σαφως μικροτερος στην πιστα κ εκει φαινεται κ ο οδηγος, οποτε πιστευω αν ξεκινησεις σιγα σιγα να ασχολεισαι θα σου αρεσει πολυ!

Στην πίστα φαίνεται ο γρήγορος οδηγός ναι αλλά δεν σημαίνει ότι στην πίστα θα μάθεις και οδική
συμπεριφορά! Στην πίστα μαθαίνεις τα όρια της μηχανής σου και τα δικά σου!
Η οδική συμπεριφορά μαθαίνεται μόνο στο δρόμο και ο φίλος μας αν και λέει ότι έχει μπει σε πίστες
(αν θέλουμε το πιστεύουμε αυτό) οδική συμπεριφορά και μόνο που λέει ότι θα ξενερώσει αν τον
περάσει άλλη μηχανή στο δρόμο ΔΕΝ μπορεί να έχει!

Φτάνει επιτέλους! Έχει γεμίσει ο τόπος με κάγκουρες που κάνουν χίλιες δύο μ@λ@κίες παντού
οδηγώντας κάθε είδους δίτροχου ή τετράτροχου !

Elle
13/11/2008, 17:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lefterissss46
saki... ante k g......

Τώρα τι να τον κάνεις??
Και μετά μας λένε όχι στην παιδική πορνεία!!!:rotflmao:

Elle
13/11/2008, 17:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από sakisvolos
Φτάνει επιτέλους! Έχει γεμίσει ο τόπος με κάγκουρες που κάνουν χίλιες δύο μ@λ@κίες παντού
οδηγώντας κάθε είδους δίτροχου ή τετράτροχου !

+1000:mad:

vassilis88
13/11/2008, 17:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από cartman
Δηλαδή συμβουλεύεις το παιδί να κάνει υπομονή αλλά εσύ ο ίδιος θα οδηγείς χωρίς δίπλωμα? :nono:

κοιτα, εγω θελω πολυ λιγο χρονο για να εχω απεριοριστο. ειπα αλλο 2 χρονια αλλο 2 μηνες, κ θα ειμαι χωρις διπλωμα τοσο οχι παραπανω. δν ειναι σωστο αλλα ετσι θα γινει.

και το τι κανω εγω ειναι επιλογη μου, οπως κ του καθενος. σχεδον παντα ολοι ξερουμε τι ειναι σωστο κ τι οχι, τι πρεπει κ τι δν πρεπει, ειναι στο χερι μας ομως το τι θα κανουμε. το αν κανω κατι εγω λαθος, δν σημαινει οτι δν μπορω να πω σε καποιον τι ειναι σωστο.. η οχι..?

τις περισσοτερες φορες που ερχεται καποιο παιδι κ ρωταει κατι, μην εχοντας ιδεα στο πως λειτουργει το φορουμ τα παιρνει τσατιζεται κ σας γραφει κ ολους στα τετοια του παρολο που ξερει πως ισως εχετε δικιο αλλα ο τροπος που παρουσιαζονται οι (περισσοτερες απο τις) αποψεις σας δν ειναι αυτος που θα τον κανει να αλλαξει γνωμη (η εστω να τις λαβει στα σοβαρα)

snow
13/11/2008, 18:54
giati agapitoi simforoumites GOUSTARETE TOSO POLI TETIOUS IDOUS THREAD?
mipos asxoliste poli?

re saki,min tou milas kai esi,8a se brisei kiolas ..
ante giati me auta kai me alla to forum arxizei kai ginetai BARETO KAI DISARESTO.


mialo den mporoume na baloume se kanenan,afou kapia stigmi den mporesan kai kapioi alloi na baloun mialo se mas.


ANTE GIATI EXO ARXISEI NA BARAO KOFTESSSS

:a018: :a52:

cartman
13/11/2008, 18:56
Κοίτα πραγματικά δεν έχω διάθεση για αντιπαράθεση, αλλά θα σου απαντήσω μιας και σε θεωρώ λίγο φάουλ εδώ, ενώ γενικότερα τα λές μια χαρά


Αρχικά δημιουργήθηκε από vassilis88
κοιτα, εγω θελω πολυ λιγο χρονο για να εχω απεριοριστο. ειπα αλλο 2 χρονια αλλο 2 μηνες, κ θα ειμαι χωρις διπλωμα τοσο οχι παραπανω. δν ειναι σωστο αλλα ετσι θα γινει.

και το τι κανω εγω ειναι επιλογη μου, οπως κ του καθενος. σχεδον παντα ολοι ξερουμε τι ειναι σωστο κ τι οχι, τι πρεπει κ τι δν πρεπει, ειναι στο χερι μας ομως το τι θα κανουμε. το αν κανω κατι εγω λαθος, δν σημαινει οτι δν μπορω να πω σε καποιον τι ειναι σωστο.. η οχι..?

2 μήνες 2 χρόνια γνώμη μου ένα και το αυτό! Συμβουλεύεις κάποιον να μην οδηγήσει χωρίς δίπλωμα και να δείξει αυτοσυγκράτηση, την στιγμή που εσύ ο ίδιος δεν είσαι σε θέση να το κάνεις. Τι σου δίνει λοιπόν το δικαίωμα να συμβουλεύσεις, αφού εσύ ο ίδιος δεν μπορείς να αντέξεις το ίδιο βάσανο για 2 μήνες, ενώ αυτός πρέπει να το κάνει 2 χρόνια? Αν μη τι άλλο όλα μα όλα τα επιχειρήματα σου μπορώ να στα αντιπαραθέσω και να έχω δίκαιο. Η μ@λ@κία γίνεται σε μια βόλτα, μια στιγμή, τι 2 μήνες μου λές!!

Ναι, το αν κανεις εσύ κατι λαθος, σημαινει οτι δεν μπορείς να πείς σε καποιον άλλον το σωστο επειδή εσύ ο ίδιος δεν αποτελείς υπόδειγμα η πρότυπο για τον άλλο. Με λίγα λόγια αν είμουν το παιδί θα σου έλεγα "καλά ρε φίλε εσύ δεν αντέχεις δύο μήνες και περιμένεις να αντέξω εγώ 2 χρόνια?"

Σκέψου να είμαστε και οι δύο ακράνωτοι στο φανάρι και να γυρίσω να σου πώ "γιατι δεν φοράς κράνος ρε φίλε, είναι επικύνδυνο κ.τ.λ." με την δικαιολογία ότι εγώ συνήθως φοράω αλλά την συγκεκριμένη στιγμή όχι! Αν σκοτωθώ όμως στο επόμενο φανάρι, δεν θα έχει σημασία σωστά!

Και τέλος, απο πότε σε δημόσια μοτοσυκλετιστικά φόρα υπάρχει ανέχεια στο αν ο άλλος οδηγεί χωρίς δίπλωμα? Είναι επιλογή σου ρε φίλε όμως με αφορά και όλους όσους οδηγάνε στους ίδιους δρόμους με εσένα! Δεν ξέρω τι εμπειρία έχεις και μπορεί εσύ να τα καταφέρεις στους δύο αυτούς μήνες, άλλοι όμως μπορεί όχι, οπότε ωφείλω σαν μέλος να στο πω ότι ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ ΝΑ ΟΔΗΓΑΜΕ ΧΩΡΙΣ ΔΙΠΛΩΜΑ έστω και για 1 μέτρο. Ειλικρινά ποτέ δεν φαντάστηκα ότι θα χρειαζόταν να το γράψω αυτό σε μοτοσυκλετιστικό φόρουμ!!!

Φιλικά

Ζεύκας
13/11/2008, 19:25
Ρε παιδιά...έχετε απεναντί σας ένα πιτσιρικά...καυλωμένο πείτε τον...άμυαλο πείτε τον....τέσπα...

Είναι ωραίος ο τρόπος να του αλλάξετε τη νοοτροπία?

και ξαναλέω:το παλικάρι δεν ήταν εριστικό εξ αρχής απεναντί σας! Εσείς ήσασταν!

Δλδ αυριο-μεθάυριο ένα νεαρό φίλο σας ή το παιδί σας έτσι θα του αλλάξετε μυαλά?

Εσείς που είστε οι λογικοί και οι νομιμόφρονες (και πολύ καλά κάνετε) έχετε την ωριμότητα
να ανοίξετε διάλογο?

giannisfitros
13/11/2008, 23:15
ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΟΙ ΣΥΣΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΓΙΝΑΝ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΛΕΥΤΕΡΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΟΦΕΣ ΚΑΙ ΣΥΜΑΝΤΙΚΕΣ.ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΔΙΠΛΩΜΑ ΚΑΙ ΚΑΤΣΕΙ Η ΣΤΡΑΒΗ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΑΤΥΧΗΜΑ ΤΟΤΕ ΣΚΟΥΡΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ...ΚΑΘΩΣ ΕΠΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΑΝ ΔΕΝ ΦΤΑΙΣ ΣΤΟ ΑΤΥΧΗΜΑ Η ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΣΟΥ ΔΕΝ ΣΕ ΚΑΛΥΠΤΕΙ.ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΕΑΝ ΦΤΑΙΣ ΤΙ ΜΠΩΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΠΟΥ ΜΠΩΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΦΤΑΣΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΠΟΥ ΣΥΝΕΠΛΑΚΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΣΤΟ ΑΤΥΧΗΜΑ.ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΝΟΜΙΜΟΙ...ΔΙΟΤΙ ΚΑΛΥΠΤΟΥΜΕ ΤΟΝ ΠΙΣΙΝΟ ΜΑΣ! 3 ΦΟΡΕΣ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΜΠΑΤΣΙ ΓΙΑ ΔΙΠΟΛΩΜΑ ΠΑΝΩ ΣΕ ΕΝΑ R1 ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΒΟΛΤΕΣ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΟΣ....ΜΕ ΓΡΑΨΑΝΕ ΓΙΑ ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ.ΑΝ ΗΘΕΛΑΝ ΜΕ ΕΓΡΑΦΑΝ ΓΙΑ ΔΙΠΛΩΝΑ,ΕΞΑΤΜΙΣΗ,ΠΙΝΑΚΙΔΑ. ΑΝΤΙ ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ 1500 EYRO ΜΕ ΓΡΑΨΑΝΕ ΓΙΑ 50 EYRO.ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΞΑΝΑ ΕΚΑΝΑ ΒΟΛΤΑ......(ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ...ΧΤΕΣ ΗΜΟΥΝ ΣΧΙΣΤΟ ΜΕ ΝΙΝΖΤΑ 636) :beer: http://www.mohttp://www.moto.gr/forums/newreply.php?s=&action=newreply&threadid=69762#thttp://www.moto.gr/forums/newreply.php?s=&action=newreply&threadid=69762#ohttp://www.moto.gr/forums/newreply.php?s=&action=newreply&threadid=69762#.gr/forums/newreply.php?s=&action=newreply&threadid=69762#

Lefterissss46
13/11/2008, 23:33
Vasilis 88 thanks... alla exw apofasisei oti tha to parw to mixanaki.... edw mesa mpika k an diavasete to prwto post lew oti tha to parw... den rwtaw kanenan peri autou.... apla rwtaw kapoia pragmata p den i3era...an me pernagan ta gsxr pali auto tha eperna... anaferw APO THN ARXH OTI THA TO PARW... kai nai...an thelete me pistevete fisika oti piga se pista... den sas zorizei kaneis.... kai file saki... o ZEUKAS leei kathara poios arxise... etsi einai.... AN M TI MPAINEIS THA STHN MPW K EGW... ETSI PAEI.. telospantwn.. k eipa k 3analew.. apo thema diplwmatos exete DIKIO.. alla eimai apo ta atoma p den tha ropiazw tin R6 sto dromo... an thelete me pistevete.. mono pista!!!

sakisvolos
13/11/2008, 23:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lefterissss46
... den rwtaw kanenan peri autou....

Αφού το έχεις προαποφασίσει τότε τι μας τα πρήζεις και ρωτάς αν θα σε πάταγε GSXR και τέτοια?:confused:



Αρχικά δημιουργήθηκε από Lefterissss46
kai file saki... o ZEUKAS leei kathara poios arxise... etsi einai.... AN M TI MPAINEIS THA STHN MPW K EGW... ETSI PAEI..


Σοβαρά ρε μάγκα όποιον στην 'λέει'' εσένα τον βρίζεις? :confused: Μπας και νομίζεις ότι εμείς δε
μπορούμε να βρίσουμε? :confused:

Και επιμένω για μια ακόμη φορά ότι το μυαλό σου το έχεις πάνω από το κεφάλι σου ότι και να λες!
Και το 125 που έχεις πολύ σου είναι!:winka:

Lefterissss46
13/11/2008, 23:45
an to travaei o organismos t allou.... tha to faei to vrisidi... egw den prokalw pote man...!!! ok man tin akousame tin apopsi s..... ok!!!!!!! dekth... ante geia twra!!!! kane mas th xarh twra!!!

sakisvolos
13/11/2008, 23:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lefterissss46
an to travaei o organismos t allou.... tha to faei to vrisidi... egw den prokalw pote man...!!! ok man tin akousame tin apopsi s..... ok!!!!!!! dekth... ante geia twra!!!! kane mas th xarh twra!!!

Καλά εσύ δεν παίζεσαι με τίποτα μα με τίποτα! :mad: :mad:

Και που 'σαι ΕΣΥ κάνε μας τη χάρη αρκετά ασχοληθήκαμε μαζί σου πιτσιρίκο! :mad: :mad:

Κάνε ότι σου κατέβει και προσωπικά εγώ σου εύχομαι καλή τύχη στις επιλογές σου! Άντε γεια!:rolleyes:

Lefterissss46
13/11/2008, 23:54
na sai kala...

Elle
14/11/2008, 01:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lefterissss46
na sai kala...

:a55: Tι να πω φίλε μου? Ο Σάκης δε σε έβρισε! Εσύ τον έβρισες.
Και μαλιστα πως? Σου τα λέμε για να διορθώσουμε το system failure
που επικρατεί στο κεφάλι σου!:wave2:

epp1640
14/11/2008, 02:53
Παιδιά εντάξει.. περδικολάστιχο το κάναμε το threadάκι.. Ίσως ο Ζεύκας να έχει δίκιο.. δεν τίθεται θέμα για το αν έχουμε δίκιο για όσα λέμε και για το πόσο προφανή θα έπρεπε να είναι... αλλά με τον τρόπο μας ίσως και να προκαλούμε το αντίθετο αν και η αλήθεια είναι πως πιστεύω πως ούτως ή άλλως δεν θα άλλαζε τίποτα. Όσον αφορά την πίστα, και εγώ διαφωνώ στο ότι σου δίνει παιδεία. Κατ εμέ σου δίνει γνώσεις και εμπειρία, και σε κάνει καλύτερο "χειριστή" του οχήματος. Σίγουρα εκτιμάς και τον εξοπλισμό.. αλλά παιδεία αποκτάς στον δρόμο, αν και γενικά παιδεία ένας άνθρωπος, ή έχει σε όλες τις εκφράσεις της ζωής του, ή δεν έχει πουθενά.. Το aprilia rs 125 είναι ένα καταπληκτικό μικρό πραγματικό ss, πανάλαφρο, σπιρτόζικο, με 35 άλογα που μπορούν να το κινήσουν πολύ πολύ σβέλτα και νομίζω και εγώ ότι είναι αρκετό, και όχι μόνο για παιδιά 18 χρονών. Από εκεί και πέρα ο Λευτεράκης γνώμη δεν αλλάζει οπότε εγώ απλώς να ευχηθώ καλή τύχη και ελπίζω να μην μετανιώσει πικρά την επιπόλαιη αυτή επιλογή. :wave2:

cartman
14/11/2008, 10:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lefterissss46
Vasilis 88 thanks... alla exw apofasisei oti tha to parw to mixanaki.... edw mesa mpika k an diavasete to prwto post lew oti tha to parw... den rwtaw kanenan peri autou.... apla rwtaw kapoia pragmata p den i3era...an me pernagan ta gsxr pali auto tha eperna... anaferw APO THN ARXH OTI THA TO PARW... kai nai...an thelete me pistevete fisika oti piga se pista... den sas zorizei kaneis.... kai file saki... o ZEUKAS leei kathara poios arxise... etsi einai.... AN M TI MPAINEIS THA STHN MPW K EGW... ETSI PAEI.. telospantwn.. k eipa k 3analew.. apo thema diplwmatos exete DIKIO.. alla eimai apo ta atoma p den tha ropiazw tin R6 sto dromo... an thelete me pistevete.. mono pista!!!

Φίλε μου θα στο ξαναπώ επειδή μάλλον δεν με έπιασες πρίν: χωρίς δίπλωμα ΔΕΝ μπαίνεις σε καμιά πίστα!!! Τουλάχιστον Σέρρες απ`ότι ξέρω το δίπλωμα είναι απαραίτητη προϋπόθεση. Και έτσι πληροφοριακά, στις άλλες πίστες που λές ότι οδήγησες το Z και το gsxr σε αφήσανε χωρίς δίπλωμα?

DUKASII
14/11/2008, 10:25
RE.,.TI EGINE EDO MESA...ME PERNANE KAI TA R6 08 TORA??AKOY 130 ALOGA TO R6...



:D

ERE KAI NA TSAKOSO KANENA POYTHENA..:evil:

snow
14/11/2008, 11:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από cartman
Φίλε μου θα στο ξαναπώ επειδή μάλλον δεν με έπιασες πρίν: χωρίς δίπλωμα ΔΕΝ μπαίνεις σε καμιά πίστα!!! Τουλάχιστον Σέρρες απ`ότι ξέρω το δίπλωμα είναι απαραίτητη προϋπόθεση. Και έτσι πληροφοριακά, στις άλλες πίστες που λές ότι οδήγησες το Z και το gsxr σε αφήσανε χωρίς δίπλωμα?

den zitane diploma.
45 e zitane e3oplismo .
kai mixani xoris kagela.

cartman
14/11/2008, 13:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από snow
den zitane diploma.
45 e zitane e3oplismo .
kai mixani xoris kagela.

Όντως δεν ζητάνε ρητά, επειδή μάλλον υποθέτουν ότι έχει ο άλλος που θέλει να μπεί. Δεν ξέρω στα σίγουρα ρε παιδιά, απλά υποθέτω το λογικό! Αν ξέρει κανείς στα σίγουρα ας πει!

[edited] τελικά δεν χρειάζεται δίπλωμα στην πίστα...άκυρο λοιπον

Lefterissss46
14/11/2008, 13:50
file... gemania zhtane alla epeidh me eidan mikro... den 3erw kiolas..!!! prin 2 xronia padws o pateras m 3erei kapoious simantikous ekei pera k den ipirxe provlima!!!!!

Xristos67
14/11/2008, 13:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από cartman
Φίλε μου θα στο ξαναπώ επειδή μάλλον δεν με έπιασες πρίν: χωρίς δίπλωμα ΔΕΝ μπαίνεις σε καμιά πίστα!!! Τουλάχιστον Σέρρες απ`ότι ξέρω το δίπλωμα είναι απαραίτητη προϋπόθεση. Και έτσι πληροφοριακά, στις άλλες πίστες που λές ότι οδήγησες το Z και το gsxr σε αφήσανε χωρίς δίπλωμα?



Den gnorizo ti isxuei tora gia serres i megara...
Mporo mono na miliso gia tis parakato pistes stis opoies odigo sixna...

Pannonia ring Ouggaria
Hungaroring F1 Ougaria
Most Tsexia
BrnoGP Tsexia

Den Zitaei kaneis diploma kai den einai aparaitito na exeis diploma....
Ean simmetexeis se agones prepei na exeis agonistiko diploma License....

Zitane na exeis Motosikleta se poli kali katastasi kai proetoimasmeni gia pista (oxi ka8reptes, fota, me sirmatasfalisi gia ladia ktl) kai kalo sigxrono prostateutiko exoplismo me prodiagrafes...

Plironeis apo 100 eos 150 euro tin imera....

Thats all...



Edit: Yparxoun odigoi (agoria kai koritsia) ilikias 14-16 eton pou odigoun 250cc racing kai ilikias giro sta 16-18 pou odigoun supersport kai superbikes kai simmetexoun kai se episimous agones, alla den exoun diploma gia odigisi sto dromo...

Xristos67
14/11/2008, 13:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
RE.,.TI EGINE EDO MESA...ME PERNANE KAI TA R6 08 TORA??AKOY 130 ALOGA TO R6...



:D

ERE KAI NA TSAKOSO KANENA POYTHENA..:evil:


Kai omos....
Ego exo R6 me 136ps kai filos R6 me 135ps metrimena se diaforetika dinamometra...

DUKASII
14/11/2008, 14:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από Xristos67
Kai omos....
Ego exo R6 me 136ps kai filos R6 me 135ps metrimena se diaforetika dinamometra... polla re file moy akoygonte...eisai sigoyros diladis?

R-1nas
14/11/2008, 14:20
Η Serres den zitane diploma

Yamaha maniac
14/11/2008, 14:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από R-1nas
Η Serres den zitane diploma

Δηλαδή μπορώ να πάω και εγώ που είμαι 17 και να τρέξω χωρίς δίπλωμα με όσα κυβικά θέλω???

cartman
14/11/2008, 15:40
Σχετικά με το δίπλωμα, ούτε στις Σέρρες σε υποχρεώνουν αλλά αν θυμάμαι καλά το χαρτί που υπογράφεις, η υπεύθυνη δήλωση δηλαδή αναφέρει πάνω ότι "...δηλώνω υπεύθυνα ότι έχω δίπλωμα" απλά για να είναι καλυμμένοι οι ίδιοι. Τώρα δεν ξέρω αν πάει κάποιος 17 χρονος με R1 αν θα τον αφήσουν :look:

Xristos67
14/11/2008, 15:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
polla re file moy akoygonte...eisai sigoyros diladis?


Gia tin akribeia tria diaforatika R6 2008 metri8ikan se 3 diaforetika dinamometra ...

Ena stin Praga ena sto Brno kai ena sto Vyskov (poleis tis Tsexias)

1. Moto standard 122ps / 124ps / 125ps

2. Moto me olokliri exatmisi, filtro aeros kai power commander 133ps/135ps/136ps

( kai sta 3x R6 xrisimopoiisame tin idias markas kai montelo olosomi exatmisi, to idio filtro aeros kai to idio programma sto power commander )


To diko mou einai auto me ta 136ps sto Brno sto Vyskov einai to deutero R6 me ta 133ps
kai stin praga einai to trito R6 me ta 135ps.

giannisfitros
14/11/2008, 17:19
re paidia den einai to 8ema gia to an to R6 einai dinato....eleos!!!!!!!!!!!kai an 8elete na to akousete nai...to R6 einai poli dinato .peranaei ola ta 600 ektos apo to kawasaki ninja 636 2004-2005.to r6 apodidei 134 aloga stis 9.000 strofes kai to 636 stis 7.800. giayto to 636 einai pio grhgoro se eu8eia. poios exei problhma ews edo???? kai episis den xreiazese diploma gia na mpeis se pista...edo einai ellada...se allh xwra an phgenes se pista xwris na exeis diplwma ....8a soy edinan kialia gia na blepeis....ok?den exoume pedia oute pronia gia ayto kai sthn ellada ola einai xuma

giannisfitros
14/11/2008, 17:24
apla na 8umisw oti to 2005 h ellada eixe se 2 xronia 6000 nekrous apo troxea......kai to irak pou eixe polemo me thn amerikh eixe 9000 nekrous ....!!!!!!!!! dhladh 8elw na pw oti einai san na briskomaste se polemo..exoume plisisasi ari8mo nekrwn pou antisixei se polemo!!!!!!!!!!!!!!:eek:

giannisfitros
14/11/2008, 17:26
ara kalo 8a einai na forame kranos kai olo ton aparethto eksoplismo...kai na mhn tsakonomaste:beer:

NikosKK
14/11/2008, 17:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lefterissss46
file... gemania zhtane alla epeidh me eidan mikro... den 3erw kiolas..!!! prin 2 xronia padws o pateras m 3erei kapoious simantikous ekei pera k den ipirxe provlima!!!!!


Στα 16 σου δηλαδή μπήκες χύμα χωρίς ούτε καν δίπλωμα με ένα Ζ1000? αν θυμάμαι καλα στο Nurburgring ε? :rotflmao: :rotflmao:

Yamaha maniac
14/11/2008, 17:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από cartman
Σχετικά με το δίπλωμα, ούτε στις Σέρρες σε υποχρεώνουν αλλά αν θυμάμαι καλά το χαρτί που υπογράφεις, η υπεύθυνη δήλωση δηλαδή αναφέρει πάνω ότι "...δηλώνω υπεύθυνα ότι έχω δίπλωμα" απλά για να είναι καλυμμένοι οι ίδιοι. Τώρα δεν ξέρω αν πάει κάποιος 17 χρονος με R1 αν θα τον αφήσουν :look:

Γιατί έτσι όπως τα λένε είναι σαν να λένε πλήρωνε και τρέξε αρκεί να έχεις στολή!!!

epp1640
14/11/2008, 18:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από NikosKK
Στα 16 σου δηλαδή μπήκες χύμα χωρίς ούτε καν δίπλωμα με ένα Ζ1000? αν θυμάμαι καλα στο Nurburgring ε? :rotflmao: :rotflmao:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: Άμα λέω εγώ ότι είναι γιος ταχυδρόμου.. :p

sakisvolos
14/11/2008, 18:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από NikosKK
Στα 16 σου δηλαδή μπήκες χύμα χωρίς ούτε καν δίπλωμα με ένα Ζ1000? αν θυμάμαι καλα στο Nurburgring ε? :rotflmao: :rotflmao:

Ναι έτρεχε κόντρα με τον Michael Schumacher,Ferrari F1 VS Z1000!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

giannisfitros
14/11/2008, 19:59
GIA NOMIKA PLESIA TO DIPLOMA EINAI APARETITO....GIA NA ODIGEIS SWSTA KAI SINETA 8ELEI WRIMOTITA,SOBAROTITA KAI GIA NA EIMASTE OLOI O8IOI ,ZWNTANOI KAI GEROI PREPOI NA EIMASTE PROSEKTIKOI KAI POLY TYXEROI...:cry:

giannisfitros
14/11/2008, 20:27
ΒΕΒΑΙΟΣ....ΑΝ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΑΠΟ ΜΗΧΑΝΕΣ,ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΙΣΕ ΜΕ ΜΗΧΑΝΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΟΛΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΣΕ ΑΣΧΕΤΟΣ ...ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΟΤΕ: ΠΑΡΕ ΕΝΑ ΠΟΠ ΚΟΡΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΑ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΜΑΘΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ

cartman
14/11/2008, 20:58
Δέστε αυτό! (http://www.youtube.com/watch?v=0VN0a_fSl_A). Στο 0.45 και 1.08 λέει ότι για ενα track day θα χρειαστείτε και διάφορα χαρτιά,όπως για παράδειγμα το δίπλωμα οδήγησης σας :D

giannisfitros
14/11/2008, 23:30
apo oti katalabainw ola ayta pou leme einai poli swsta kai mbravo mas pou ka8omaste kai ta sizitame dioti sigoura kati kalo 8a labei o ka8enas apo thn koubenta ayth

Lefterissss46
15/11/2008, 16:33
nai man.. mpika sta 16 m... m 1000 k s lew.. oti den imouna o m ikroteros ekei mesa!!! itan kati pitsirikia 14 15 me 600aria k pigainane kommatia!!!!! diplwma den zitisan gia mena..... alla oute genika apo ti nomizw!!!! an exeis e3oplismo... einai ola ok!!!!

DrIoannis
16/11/2008, 13:44
Να ρωτήσω κάτι?Γιατί δεν πάει το θέμα πλέον εκεί που ανήκει,στις "Διαμάχες"?

Elle
16/11/2008, 16:36
Πιτσιρίκο άντε μας ζάλισες με τη διαμάχη σου! Έμαθες για τον τύπο που
σκοτώθηκε χθες το πρωί στο τούνελ και μάλιστα με συνοδηγό βαριά
τραυματισμένο; Το μυαλό πετάει στην ηλικία σου! Τράβα βγάλε δίπλωμα
και μετά ξαναπόσταρε εδώ!:mad: :nono: :nono:

Elle
16/11/2008, 16:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lefterissss46
nai man.. mpika sta 16 m... m 1000 k s lew.. oti den imouna o m ikroteros ekei mesa!!! itan kati pitsirikia 14 15 me 600aria k pigainane kommatia!!!!! diplwma den zitisan gia mena..... alla oute genika apo ti nomizw!!!! an exeis e3oplismo... einai ola ok!!!!

Πολύ ψέμα μας τσαμπουνάς πιτσιρίκο! Κουραστήκαμε! άντε κάνε
καμμιά σούζα τώρα με κανένα mate80 γιατί δεν τραβάει άλλο με αυτά που
διαβάζουμε εδώ! Α! Στο ξαναλέω, τράβα βγάλε δίπλωμα γιατί οδηγάς ανεύθυνα!!!

Yamaha maniac
16/11/2008, 20:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από Elle
Πολύ ψέμα μας τσαμπουνάς πιτσιρίκο! Κουραστήκαμε! άντε κάνε
καμμιά σούζα τώρα με κανένα mate80 γιατί δεν τραβάει άλλο με αυτά που
διαβάζουμε εδώ! Α! Στο ξαναλέω, τράβα βγάλε δίπλωμα γιατί οδηγάς ανεύθυνα!!!

Γιατί εάν βγάλει θα οδηγεί υπεύθυνα ότι κάνει τώρα θα το κάνει και μετά!!!

Elle
16/11/2008, 20:53
Σαν πολλά μούσια πέφτουν εδώ:sick:
Πολλά λέει οτι κάνει ο Lefterissss46

Lefterissss46
18/11/2008, 00:08
ante geia re pseftomaga..!!!!! ante geia... ma s ta kaneis tsourekia kathe fora!!!!! ama eisai vlaxos esi k den exeis paei pote e3wteriko... k se peirazei p exw paei egw..tote krima eisi apo tous megalous M... me kefalaio kiolas!!!!!! eleos re!!!!! ante kane mas th xarh!!!! p tha peis oti lew k psemmata!!!alla vevaia mono apo foroum 3ereis na ta les auta!!!! ela apo konta k ta leme....

sakisvolos
18/11/2008, 00:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lefterissss46
megalous M... me kefalaio kiolas!!!!!!

Τι έγινε ρε μάγκα;;;;; Βρήκες κι άλλον να βρίσεις τώρα;;;;;

Δεν πάμε καλά εδώ μέσα μου φαίνεται!

Υ.Γ. Αυτό το Μ για σένα είναι κεφαλαίο και μεγάλο σαν περίπτερο!:mad:

Elle
18/11/2008, 01:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lefterissss46
ante geia re pseftomaga..!!!!! ante geia... ma s ta kaneis tsourekia kathe fora!!!!! ama eisai vlaxos esi k den exeis paei pote e3wteriko... k se peirazei p exw paei egw..tote krima eisi apo tous megalous M... me kefalaio kiolas!!!!!! eleos re!!!!! ante kane mas th xarh!!!! p tha peis oti lew k psemmata!!!alla vevaia mono apo foroum 3ereis na ta les auta!!!! ela apo konta k ta leme....
Να έρθω κοντά αλλά είμαι 9 χρονών και φοβάμαι μη με κτυπήσεις!:bigcry: :bigcry:
Οι βλάχοι δεν πηγαίνουν εξωτερικό καλά λες. Όταν μεγαλώσω κι εγώ και γίνω μεγάλος
βλάχος (σαν κι εσένα περίπου) θα πάω εξωτερικό και θα έχω κι εγώ μια R1 που εννοείται
ΧΩΡΙΣ δίπλωμα θα οδηγώ πάντα! Χμ... Μπορώ να σου κάνω μια φωτοσοπιά τώρα;:lol: :lol:





Σοβαρέψου!!.....

Δε μου λες; Φαντάρος πήγες;:look:

Lefterissss46
18/11/2008, 01:30
oti kaneis kane apo to foroum... allou den mporeis!!!!! e..nai allou tha eimaste fatsa karta!!! t na kaneis k esi??

Elle
18/11/2008, 01:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lefterissss46
oti kaneis kane apo to foroum... allou den mporeis!!!!! e..nai allou tha eimaste fatsa karta!!! t na kaneis k esi??

Δεν μπορώ! Όπως σου προείπα είμαι 9 χρονών και φοβάμαι.:bigcry: :bigcry:

Lefterissss46
18/11/2008, 01:36
nai re lege esi... alla ama se petixw!!!!

Elle
18/11/2008, 01:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lefterissss46
nai re lege esi... alla ama se petixw!!!!

Άμα σε πετύχω εγώ όμως με το αντιαρματικό θα κάνει ΜΠΟΥΜ!!!:lol:

Και μετά? Και κλααααάαάάμα η κυρία!:beer: :beer: :beer:


148339

vestromas
18/11/2008, 02:13
Γεια σου Λευτερακι πρωτευουσιανε κοσμογυρισμενε!!!:lol:

Μπες σε κανενα Γερμανικο φορουμ να πεις αυτες τις π@π@ριες ετσι οπως τις λες και πες


και σ αυτους τους βλαχους που καθοντε τοσες σελιδες και ασχολουντε μαζι σου

τι σου ειπαν οι Γερμανοι να γελασουμε.:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

epp1640
18/11/2008, 06:22
Σαν μισός Γάλλος - Ευρω πέος, μπόμπιρα σου λέω ότι για την έξω νοοτροπία είσαι σκέτο ανέκδοτο.. :lol: Κάτι καγκουράκια σαν εσένα έξω τα τρώνε για πρωϊνό..

Φιλικά πάντα.. :wave2:

NikosKK
18/11/2008, 07:47
E ρε τι άλλο θα δούμε εδώ μέσα :rotflmao: :rotflmao:
Γέμισε ο τόπος απο 18χρονους νταήδες :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Lefterissss46
18/11/2008, 13:55
Ntahs eimai ekei p me prokaloun.... k kagouria eiste eseis!!!! eleos re.... oloi mera me to foroum asxoliste...!!!!!

NikosKK
18/11/2008, 13:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lefterissss46
Ntahs eimai ekei p me prokaloun.... k kagouria eiste eseis!!!! eleos re.... oloi mera me to foroum asxoliste...!!!!!

και για πες απο που συμπέρανες πως εμείς είμαστε καγκούρια?

Lefterissss46
18/11/2008, 14:04
koita man... otan kapoios mpainei k rwtaei apla pragmata se ena foroum... pliroforiaka...oti k na einai auto.... k oi perissoteroi ton krazoun..opws eseis... auto legetai kagouria!!!!to paizete oi perissoteroi mages...k wx k ama to dei o epp auto k ama to dei o elle tha ginei xamos k malakies!!!!!!!! nai re fovithika me tous kagoures....gia gelia eiste.. k molis sas vrisei kapoiosi sas thn pei... arxizetai ooloi....t na pw... eiste gia gelia pragmatika.. edw oi alloi den pisteuoun oti exw paei germania se pista...fadasou poso akatorthoto tous fenetai!!!!! auto einai kagouriliki file m.. oxi to na pigaineis xlara me mia mixanoula.... k na min to paizeis kapoios..opws egw... twra oi alloi p einai oloi t nomou... 3erw poso t nomou einai...alla egw ta lew sta isa..auth einai i diafora mas!!!enw oloi eseis den exete tre3ei pote.. den exete paranomisei pote... den exete kanei tpt..! auta einai gia gelia!!!!!! auta einai!!!