PDA

View Full Version : Killer grandpa



castoras
09/11/2008, 14:15
Χθες κατά τις 11.00 το βράδι μόλις έπιασα τη θηβών,στο ύψος του Λακιώτη κι ενώ πήγαινα με καμιά 40χλμ (ευτυχώς) ο εν λόγο παππούς ενώ με έβλεπε για αρκετή ώρα:confused: ,θεώρησε σωστό να βγεί από το κάθετο δρομάκι στα δεξια ακριβώς τη στιγμή που ήταν σε "απόσταση βολής" για να διασχίσει κάθετα τη Θηβών και να βρεθεί στο απέναντι φανάρι για να στριψει αριστερά. ΄Επεσα στα φρένα,αλλά λόγο της υγρασίας μπλόκαρε ο πίσω τροχός και το παπί άρχισε να driftαρει δεξιά-αριστερά,ο παππούς ακάθεκτος να συνεχίζει την πορεία του κι εγώ ευτυχώς λειτούργησα (μάλλον)αφύσικα και λίγο πριν πέσω πάνω του κατεβάζω μια ταχύτητα και με πολύ λίγο γκάζι περνάω ακριβώς πίσω από αμάξι του παππού.Αφού σταμάτησα στο φανάρι γυρίζω και τον κοιτάζω να μου υψώνει το χέρι,σα να μου λέει συγνώμη,αλλά δεν έγινε και τίποτα ρε μεγάλε....Πραγματικά δεν είχα κουράγιο ούτε να τον βρίσω.Ηθελα μόνο να γυρίσω σπίτι μου....:mad:

alximistis
09/11/2008, 14:24
Αφού ήταν ανώδυνο και αναίμακτο οκ είσαι. :) Ευτυχώς δεν υπήρκσαν χειρότερα... καλή συνέχεια

nakedorange
09/11/2008, 14:26
"Πρόσχωμεν"

Business as usual...


:winka:

TOLISTOLAROS
09/11/2008, 15:58
Παππππππού παπού τωμπέρνυσσ που κε που;

Κωστάκη πάλι καλά...:wave2:

epp1640
09/11/2008, 17:15
Περαστικά μεγάλε.. αφού δεν σε βρήκε πάλι καλά.. Συγνώμη.. βάλε την εκεί που ξέρεις την συγνώμη ρε φίλε.. την ίδια μ@λ@κί@ προχθές και εγώ με 55+ στο φανάρι κάτω από την σχολή μου.. πρασινίζει το δικό μου(εγώ έστριβα αριστερά), τον βλέπω να κατεβαίνει ρολάροντας κόκκινο δεν κοιτώντας καν ευθεία αλλά δεξιά γιατί νομίζει ότι έχουν πράσινο οι από δεξιά του.. αρχίζω τις κόρνες και τα καντίλια..

-Συγνώμη...

-Πιο πολλά καντήλια

-Σου είπα συγνώμη πως κάνεις έτσι..

-Την να την κάνω ρε Μλκ την συγνώμη αν με βάλεις κάτω από την κούρσα?


Εμείς φταίμε που δεν κατεβαίνουμε να τους την βάλουμε κάπου την συγνώμη.. Αλλά ξέρεις τι χρειάζεται.. ένα leopard να τον κάνεις ένα με την άσφαλτο και αυτόν και το κουτί του και μετά να πας και να του πεις.. ουπς.. συγνώμη.. μα πως κάνεις έτσι.. σου είπα συγνώμη..