PDA

View Full Version : Yamaha R1 2000 ?????



giannisfitros
09/11/2008, 17:00
8A H8ELA NA MA8O PLHROFORIES GIA TO R1 2000. AYTO ME TA XONEYTA STROGKILA FANARIA PISW.POS ANOIGEI? APO KONTRES POS PAEI? GENIKA TIS EPIDOSEIS TOU?

alexk
13/11/2008, 23:41
Kalispera file

Se sxesi me ti an anoigei kala ?
Einai kalo mixanaki, xamiloropo. Eidika an to sygkrineis me 1000ari meta to 2004, einai poly pisw.

apk
14/11/2008, 00:29
Άντε πάλι...

"HONDA ANF 125 INNOVA"

:a014:

alexk
14/11/2008, 00:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από apk
Άντε πάλι...

"HONDA ANF 125 INNOVA"

:a014:

Se exasa, ti simainei to "ante pali".
To palikari rwtise sto section twn R1 kai R6 pws paei to R1 2000.
Enta3ei...periergi erwtisi, alla ti na kanoume twra. Isws mexri ekei mporei na f8asei oikonomika.

Esy ti zori travi3es twra ? Sou xalase i dia8esi.

apk
14/11/2008, 00:55
Μη θυμώνεις, απλά νομίζω ότι θα ανοίξει πάλι μια από αυτές τις ατέρμονες συζητήσεις (εξ'ου και το ποπ κορν) αν θα πρέπει να πάρει τόσο μεγάλο μηχανάκι κάποιος που έχει εμπειρία μόνο από το Innova και τα λοιπά.
Αυτό ήθελα να πω μόνο.
Δεν είχα πρόθεση να προσβάλλω κανένα και δεν εξέφρασα καμία άποψη, είτε θετική είτε αρνητική για την επιλογή του φίλου να ρωτήσει κάτι.
Με βρήκες τώρα;
Γίνεσαι επιθετικός χωρίς να το πολυσκεφτείς.

notakos600
14/11/2008, 00:59
:a014: :a014: :a014: :a014:

giannisfitros
14/11/2008, 21:16
ΒΕΒΑΙΟΣ....ΑΝ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΑΠΟ ΜΗΧΑΝΕΣ,ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΙΣΕ ΜΕ ΜΗΧΑΝΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΟΛΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΣΕ ΑΣΧΕΤΟΣ ...ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΟΤΕ: ΠΑΡΕ ΕΝΑ ΠΟΠ ΚΟΡΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΑ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΜΑΘΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ :ZZZ:

giannisfitros
14/11/2008, 21:25
ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΙΝΝΟVΑ ΓΙΑ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ ΛΟΓΟΥΣ. ΠΑΝΤΩΣ ΣΤΑ 18 ΜΟΥ ΟΔΗΓΟΥΣΑ ΓΙΑ 20 ΜΕΡΕΣ DUCATI 999, ΤΟΥ ΞΑΔΕΛΦΟΥ ΜΟΥ . ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ 19 ΜΟΥ ΠΑΙΡΝΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ CBR600RR KAI 636 ΠOY EINAI ΤΟΥ ΑΔΕΛΦΟΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΘΕΙΟΥ ΜΟΥ...ΕΠΕΙΔΗ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΠΟΚΤΙΣΩ ΚΑΤΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΜΕΧΡΙ 4000 ΕΥΡΟ ΒΡΗΚΑ ΤΟ R1 2000.ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ???? ΓΙΑΤΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΛΙΓΟ ΤΥΧΗ ΚΑΙ ΟΙ ΣΥΓΚΕΝΕΙΣ ΜΟΥ ,ΜΟΥ ΕΔΙΝΑΝ ΤΙΣ ΜΗΧΑΝΕΣ ΓΙΑ ΒΟΛΤΕΣ ΑΠΟ ΤΑ 18....ΓΙΑΤΙ ΛΟΙΠΟΝ ΤΩΡΑ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ 600? Ε ΚΥΡΙΕ ΑPK ????

NikosKK
14/11/2008, 21:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από giannisfitros
ΒΕΒΑΙΟΣ....ΑΝ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΑΠΟ ΜΗΧΑΝΕΣ,ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΙΣΕ ΜΕ ΜΗΧΑΝΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΟΛΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΣΕ ΑΣΧΕΤΟΣ ...ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΟΤΕ: ΠΑΡΕ ΕΝΑ ΠΟΠ ΚΟΡΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΑ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΜΑΘΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ :ZZZ:


:a25: :a25: :a25:

Sn7per
14/11/2008, 22:08
Ααααα φιλε μου αν δεν εχεις διανυκτερευσεις 2 μερες τουλαχιστον στο ΚΑΤ και δεν εισαι βετερανος πρωταθλητης της κοντρας δεν εχεις δικαιωμα να παρεις 1000ρι.

Εσεις ρε μαγκες γενηθηκατε με ενα χιλιαρι αγκαλια ?




Πιστευω οτι αν εχεις τα μυαλα μεσα στο κεφαλι και 3000κυβικα να παρεις θα εισαι οκ.

Απλα με τις ερωτησεις που κανεις κυριε φιλτρε φαινεται οτι εισαι ανωριμος και συνηθως τετοιους βλεπουμε καθε μερα στους δρομους ξαπλα στα αιματα...

SVX
14/11/2008, 22:45
παρτο κιαμα δεις πως "ανοιγει" πες μας κι εμας...

giannisfitros
15/11/2008, 00:25
wraia afou 8elete gia na me krinete kai na mou thn lete....gia peite mou eseis sas parakalw ti mhxanakia mou prwteinete se ss kai gyrw sta 5000E???????????????

SVX
15/11/2008, 00:32
SV100S :wave2:

Sn7per
15/11/2008, 00:44
Φιλε αν θελεις να κυκλοφορεις με ασφαλεια, (για σενα και τους αλλους) ετσι οπως σε εκοψα σαν ατομο ενα Kymco agility 50 ειναι οτι πρεπει...

Φτινο και καλο και θα σου μεινει και χρημα να αγορασεις κρανος που ειμαι σιγουρος οτι δεν εχεις !

Θα το ανοιγεις στις ευθειες...

Εχει γκαζι μη νομιζεις (στο δεξι χερι οπως ολα)

sakisvolos
15/11/2008, 02:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από giannisfitros
ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΙΝΝΟVΑ ΓΙΑ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ ΛΟΓΟΥΣ. ΠΑΝΤΩΣ ΣΤΑ 18 ΜΟΥ ΟΔΗΓΟΥΣΑ ΓΙΑ 20 ΜΕΡΕΣ DUCATI 999, ΤΟΥ ΞΑΔΕΛΦΟΥ ΜΟΥ . ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ 19 ΜΟΥ ΠΑΙΡΝΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ CBR600RR KAI 636 ΠOY EINAI ΤΟΥ ΑΔΕΛΦΟΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΘΕΙΟΥ ΜΟΥ...ΕΠΕΙΔΗ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΠΟΚΤΙΣΩ ΚΑΤΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΜΕΧΡΙ 4000 ΕΥΡΟ ΒΡΗΚΑ ΤΟ R1 2000.ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ???? ΓΙΑΤΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΛΙΓΟ ΤΥΧΗ ΚΑΙ ΟΙ ΣΥΓΚΕΝΕΙΣ ΜΟΥ ,ΜΟΥ ΕΔΙΝΑΝ ΤΙΣ ΜΗΧΑΝΕΣ ΓΙΑ ΒΟΛΤΕΣ ΑΠΟ ΤΑ 18....ΓΙΑΤΙ ΛΟΙΠΟΝ ΤΩΡΑ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ 600? Ε ΚΥΡΙΕ ΑPK ????

Δεν είσαι ολίγον μικρός για 1000αρι? Δίπλωμα υπάρχει για 1000αρι?:confused: :confused:
Οδική παιδεία υπάρχει?:confused: Γιατί κάπου διάβασα ότι ρωτάς πως πάει σε κόντρα το R1!
Μήπως το θες μόνο για καγκουριλίκια?:confused:

alexk
15/11/2008, 10:19
Πωπω, κλασσικό βαρετό μοτο.γρ.... έλεος.

Φίλε που σε ενδιαφέρει το R1. Δεν ξέρω πόσων ετών είσαι αλλά εγώ έχω να πω ένα πράγμα. Ξέρεις/δεν ξέρεις να οδηγείς, πάρε κάτι αφού έχεις το κατάλληλο δίπλωμα. Γιατί ?
Να μην χτυπήσεις εσύ ποτέ εύχομαι, αλλά ο διάολος έχει πολλά πόδια, και σε χτυπάει κάποιος μεθυσμένος π.χ. και η ασφάλειά σου δεν σε καλύπτει... γιατί δεν έχεις δίπλωμα.

Καλός μου φίλος έπαθε τα ίδια. Τον είχαμε φάει και εγώ και ο αδερφός του να βγάλει δίπλωμα, τίποτα αυτός... Ένα κακό βράδυ, τον κοπάνησε ένας με άλλο μηχανάκι, ενώ ήταν στο φανάρι σταματημένος (ο άλλος γκολ από ποτό κτλ). Η ταλαιπωρία του με το χτυπημένο πόδι του ? Η ταλαιπωρία με δικαστήριο (και να βγάλει το δίπλωμα εκ των υστέρων, ηλικιακά μπορούσε πάντως) ? Η ταλαιπωρία να του πληρώσουν τη ζημιά ?

Είναι ωραίες οι κ@...ες της μηχανής, ωραίες και οι κόντρες (και εγώ βάζω/έβαζα με φίλους για την πλάκα) αλλά μην μπλέξεις για το τίποτα.

Κάνε αυτό που αγαπάς, κάνε το σωστά όμως.

SVX
15/11/2008, 10:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από apk
Μη θυμώνεις, απλά νομίζω ότι θα ανοίξει πάλι μια από αυτές τις ατέρμονες συζητήσεις (εξ'ου και το ποπ κορν) αν θα πρέπει να πάρει τόσο μεγάλο μηχανάκι κάποιος που έχει εμπειρία μόνο από το Innova και τα λοιπά.
Αυτό ήθελα να πω μόνο.
Δεν είχα πρόθεση να προσβάλλω κανένα και δεν εξέφρασα καμία άποψη, είτε θετική είτε αρνητική για την επιλογή του φίλου να ρωτήσει κάτι.
Με βρήκες τώρα;
Γίνεσαι επιθετικός χωρίς να το πολυσκεφτείς.


ρε φιλε μην παρεξηγεις τα λεγομενα των παραπανω...αν δεν ειχαν εμπειρια δε θα σου λεγαν αυτα που λενε...:nono:
τα 600αρια ειναι η χρυση τομη απο συμπεριφορα και κοστος" συμβιωσης"
αν παρεις 1000αρι -περα απο τα service τα τελη ειναι 112 ευρω(οσο για το αυτ/το μου)
χωρια που η καταναλωση θα σε κανει να ξεχασεις τι θα πει οικονομια...(5,5-6-7λιτρα/100χμ)

και μην συνεριζεσαι αυτους που σου λενε να προσεχεις...ειναι για το καλος σου

αν θελεις να τα φτιαξεις με την JENNA JAMESON δεν την θελεις για βολτα στο παρκο να ταισετε τις χηνες!! :a021:
γι 'αυτο κι' αυτοι που βλεπουν πως ψαχνεσαι για 1000αρι "πονηρευονται"
:a9:

giannisfitros
15/11/2008, 11:53
ωραια,με πεισατε.το 1000 ειναι υπερβολη οκ?βλεπω στις αγγελιες honda 600rr 2004 και εχει 6000euro..ε ρε παιδια ειναι πολλα τα λευτα γαι 600.σας λεω οτι μου αρεσει να οδιγω ss.οκ??πειτε μου τι 600 μπορω να παρω απο μοντελο 2003 και πανω στα 5000 euro.και τελος παντων τι ειναι τι sv???????????

SVX
15/11/2008, 12:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από SVX
SV650S :wave2:


148090

giannisfitros
15/11/2008, 12:37
poly wraio mhxanaki!! diko soy einai sthn foto? kalotaksido kai kala xiliometra....poso to brisko ayto metaxeirismeno?:a18: :a18: :a18: :a18: :a18: :sun:

SVX
15/11/2008, 16:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από giannisfitros
poly wraio mhxanaki!! diko soy einai sthn foto? kalotaksido kai kala xiliometra....poso to brisko ayto metaxeirismeno?:a18: :a18: :a18: :a18: :a18: :sun:


ασημι 650αρι
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=66093

μαυρο 1000αρι
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=68059

Lefterissss46
18/11/2008, 17:16
amesws na kra3ete re!!!!!!!!!
rwtise to palikari... den tha parei tsixles!!!!! mixani tha parei!!! amesws to thelei gia kagoutilikia k na parei 50ari k malakies!!!!oti goustarei tha kanei... k den dinei k logariasmo se kanena!!!!ante.. oloi pilotares.. koblexikoi!!! giannare s euxomai na kaneis thn kaliterh epilogh!!!

giannisfitros
18/11/2008, 22:05
na se kala re lefteraki....ante na paroume mhxanes na phgainoume boltoyles....ekei apo epidauro kai apo vouta .... an eisai fan twn strofwn...aliws den peirazei 8a "anoigoume" sthn e8nikh gia xalkida h opou 8es..!!!! kalh tUXH KAI SE ESENA LEYTERH !!!!!!

giannisfitros
18/11/2008, 22:12
KAI OPOTE 8ES SE PAW KONTRA ME TO HONDA INNOVA MOU ( 8 ALOGA, 125 cc)......ESY ME TO RS .....8A MOU AFISEIS NA EIMAI MPROSTA SOU 20 MHXANAKIA KAI tote 8A ANOIKSOUME 400m. :smokin: :smokin: :smokin: :smokin: :eek: :eek:

Lefterissss46
18/11/2008, 23:29
egine!!!! hahahahaha

Elle
19/11/2008, 15:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lefterissss46
...na parei 50ari k malakies!!!!oti goustarei tha kanei... k den dinei k logariasmo se kanena!!!!ante.. oloi pilotares.. koblexikoi!!!

:a31: :a31: :a31: :a24: :a24:

Lefterissss46
19/11/2008, 15:37
noulwne re orgio esi!!!!

NikosKK
19/11/2008, 15:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lefterissss46
noulwne re orgio esi!!!!

μάζεψε λίγο τη γλώσσα ρε ντραγκστερά των 400μ :rotflmao:

Elle
19/11/2008, 15:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lefterissss46
noulwne re orgio esi!!!!
Ελληνικά δεν έχει ο υπολογιστής σου; Τι είναι αυτό το noulwne?:confused: :confused:

Elle
19/11/2008, 15:49
Θα μας πεις βρε Λευτεράκη για να τελειώνουμε;
Τι είναι αυτό το noulwne ???:confused: :confused: :confused:

Elle
19/11/2008, 15:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από giannisfitros
ΠΑΡΕ ΕΝΑ ΠΟΠ ΚΟΡΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΑ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΜΑΘΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ :ZZZ:
Για πες δάσκαλε των Jedi για πες, εγώ θα παρακολουθώ
για να μάθω τίποτε...:a014: :a014: :a014:

DimChios
19/11/2008, 16:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lefterissss46
amesws na kra3ete re!!!!!!!!!
rwtise to palikari... den tha parei tsixles!!!!! mixani tha parei!!! amesws to thelei gia kagoutilikia k na parei 50ari k malakies!!!!oti goustarei tha kanei... k den dinei k logariasmo se kanena!!!!ante.. oloi pilotares.. koblexikoi!!! giannare s euxomai na kaneis thn kaliterh epilogh!!!


ετσι μπραβο ρε φιλε! χωσ τους τα να πουμε που ξεψαρωσανε ολοι αμεσως να κραξουνε το παιδι!

ΓΑΜΑΣ! ΔΩΣΕ!!!!

:beer: :beer: :beer: :beer:

NikosKK
19/11/2008, 17:03
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Elle
19/11/2008, 17:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από giannisfitros
ΠΑΡΕ ΕΝΑ ΠΟΠ ΚΟΡΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΑ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΜΑΘΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ :ZZZ: :o :o :o :o :beer: :lol:


148433

sakisvolos
19/11/2008, 18:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lefterissss46
amesws na kra3ete re!!!!!!!!!
rwtise to palikari... den tha parei tsixles!!!!! mixani tha parei!!! amesws to thelei gia kagoutilikia k na parei 50ari k malakies!!!!oti goustarei tha kanei... k den dinei k logariasmo se kanena!!!!ante.. oloi pilotares.. koblexikoi!!! giannare s euxomai na kaneis thn kaliterh epilogh!!!


Αρχικά δημιουργήθηκε από giannisfitros
na se kala re lefteraki....ante na paroume mhxanes na phgainoume boltoyles....ekei apo epidauro kai apo vouta .... an eisai fan twn strofwn...aliws den peirazei 8a "anoigoume" sthn e8nikh gia xalkida h opou 8es..!!!! kalh tUXH KAI SE ESENA LEYTERH !!!!!!


Αρχικά δημιουργήθηκε από giannisfitros
KAI OPOTE 8ES SE PAW KONTRA ME TO HONDA INNOVA MOU ( 8 ALOGA, 125 cc)......ESY ME TO RS .....8A MOU AFISEIS NA EIMAI MPROSTA SOU 20 MHXANAKIA KAI tote 8A ANOIKSOUME 400m. :smokin: :smokin: :smokin: :smokin: :eek: :eek:


Αρχικά δημιουργήθηκε από Lefterissss46
egine!!!! hahahahaha

Σοβαρή συζήτηση μεταξύ ΣΟΒΑΡΩΝ μοτοσικλετιστών! :cry: :cry: :cry:

Δεν πάτε καλά ρε πιτσιρίκια!


Αρχικά δημιουργήθηκε από Lefterissss46
noulwne re orgio esi!!!!

Ρε μεγαλύτερο όργιο από εσένα υπάρχει σ' αυτό το φόρουμ;;;;;:confused: :confused:

Μάζεψε λίγο τη γλώσσα σου πιτσιρίκο και σε καλό θα σου βγει αυτό!:mad:

sakisvolos
19/11/2008, 18:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από Elle
Θα μας πεις βρε Λευτεράκη για να τελειώνουμε;
Τι είναι αυτό το noulwne ???:confused: :confused: :confused:

Αστον τώρα δε μπορεί ''χτύπησε'' δίσκο του κεφάλι του και παίρνει το ακόλουθο μήνυμα......

Master boot record not found or disk error ..... MALFUNCTION MALFUNCTION :lol: :lol: :lol:

Elle
19/11/2008, 18:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από giannisfitros
ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΙΝΝΟVΑ ΓΙΑ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ ΛΟΓΟΥΣ. ΠΑΝΤΩΣ ΣΤΑ 18 ΜΟΥ ΟΔΗΓΟΥΣΑ ΓΙΑ 20 ΜΕΡΕΣ DUCATI 999, ΤΟΥ ΞΑΔΕΛΦΟΥ ΜΟΥ . ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ 19 ΜΟΥ ΠΑΙΡΝΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ CBR600RR KAI 636 ΠOY EINAI ΤΟΥ ΑΔΕΛΦΟΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΘΕΙΟΥ ΜΟΥ...ΕΠΕΙΔΗ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΠΟΚΤΙΣΩ ΚΑΤΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΜΕΧΡΙ 4000 ΕΥΡΟ ΒΡΗΚΑ ΤΟ R1 2000.ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ???? ΓΙΑΤΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΛΙΓΟ ΤΥΧΗ ΚΑΙ ΟΙ ΣΥΓΚΕΝΕΙΣ ΜΟΥ ,ΜΟΥ ΕΔΙΝΑΝ ΤΙΣ ΜΗΧΑΝΕΣ ΓΙΑ ΒΟΛΤΕΣ ΑΠΟ ΤΑ 18....ΓΙΑΤΙ ΛΟΙΠΟΝ ΤΩΡΑ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ 600? Ε ΚΥΡΙΕ ΑPK ????

Ω ρε μεγάλε τι έχεις πάρει, τι έχεις πάρει:o :o :o
Όλα τα έχεις πάρει εσύ!!!:eek: :eek:
Μας καράφλιασες! Είσαι τρελός πιλότος λέμε!
Πέρνεις αυτό, παίρνεις το άλλο, δε μου λες;
Τίποτα για τον πονοκέφαλο πήρες;:confused: :confused:

Lefterissss46
19/11/2008, 18:37
o sakis mas simvoulepse file m!!!!! pwwwwwww mas eipe oti den pame kala!!!!!!!! pitsirikia kiolas!!!! hahahahahahahah oussssssssssssssssssssssssssssssssst apo dw re!!!!!! magakia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NikosKK
19/11/2008, 18:50
:a16: :a16: :a16: :a16: :a16: :a019:

sakisvolos
19/11/2008, 19:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lefterissss46
o sakis mas simvoulepse file m!!!!! pwwwwwww mas eipe oti den pame kala!!!!!!!! pitsirikia kiolas!!!! hahahahahahahah oussssssssssssssssssssssssssssssssst apo dw re!!!!!! magakia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:a16: :a16: :a16: disk error.......system failure.......run cskdsk command and try again :a16: :a16: :a16:

giannisfitros
20/11/2008, 02:06
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΗ ΕΝΤΑΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙΠΟΤΑ? ΕΝΤΑΞΕΙ ,ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ,ΘΑ ΠΑΡΩ 50.ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΙΚΑΝΟΣ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ...ΟΚ? ΕΓΩ ΑΠΛΑ ΡΩΤΗΣΑ ΑΝ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΚΑΛΑ ΤΟ R1 ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΑ ΠΑΝΔΙΝΑ.ΤΟΣΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΡΩΤΗΣΑ? ΑΡΧΙΚΑ ΡΩΤΗΣΑ ΤΟΣΟ ΕΥΓΕΝΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ R1 ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΛΕΓΑΤΕ ΓΙΑ ΚΑΤ, ΓΙΑ ΣΚΟΤΩΜΟΥΣ ΚΛΠ.... ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ Η ΖΩΗ μου ,ΔΙΚΑΙΟΜΑ ΜΟΥ ΑΝ ΠΕΘΑΝΩ 'Η ΟΧΙ. ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΩ ΜΠΕΙ ΣΕ SITE ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΩΝ.ΟΛΟΙ ΕΧΕΤΕ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΛΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΛΕΤΕ....ΣΤΗ ΘΕΩΡΙΑ ΚΑΛΟΙ ΕΙΣΤΕ...ΑΡΑΓΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΛΕΥΤΕΡΗ ΤΑ ΤΕΙΡΗΤΕ ΕΣΕΙΣ???ΔΗΛΑΔΗ Ο ΤΥΠΟΣ ΜΕ ΤΟ Κ5 ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΚΗΡΙΛΕ???? ΠΟΙΟΣ ΠΕΡΝΕΙ ΜΗΧΑΝΗ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 150 ΑΛΟΓΑ ? ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΠΛΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ??????????????? Η' ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΘΥΣΜΕΝΟΣ ΣΤΗΝ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΕΝΕΙ ΣΤΙΣ ΣΤΡΟΦΕΣ ΜΕ ΟΛΑ??ΔΗΛΑΔΗ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΜΟY ΠΕΙΤΕ ΟΤΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ CBR 1000RR,K5,K6,ZX10R ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΟΡΙΟ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ ΤΟΥ ΚΟΚ ?? 120 κm???????????????????????????????????? παντα θα τρεχουμε και παντα θα κανουμε βλακειες( εντο , σουζες κλπ) ,σκοπος ειναι να ξερουμε ποτε μπορουμε να τα κανουμε αυτα!!!!!!!!!!!!!!!
:a9: :a15: :a015:

giannisfitros
20/11/2008, 02:11
να λειθει η απορια μου ηθελα και να συζητησω γαι να μαθω περισσοτερα....οχι για να μου την λενε καποιοι σαν εσας:a15: :a15: :a15: :a15: :a15: :a15: :a24: :a24: :a07: :a07: :

giannisfitros
20/11/2008, 02:29
ΚΑΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΟΤΙ ΕΧΩ ΟΔΗΓΗΣΗ ΠΟΛΛΕΣ ΜΗΧΑΝΕΣ......ΣΤΑ @RXIDI@ MOY !!!!!!!!!!!!!!!!!! TOYLAXISTON EXΩ THN TYXH NA EIMAI ΣΥΓΓΕΝΗΣ ΤΟΥ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ( HONDA-SUZUKI CENTER) ...ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΜΗΧΑΝΗ ΤΣΑΜΠΑ

vestromas
20/11/2008, 03:04
Εγω ρε μακες ειλικρινα σας ζηλευω, αλλα λογω ηλικιας, πρεπει να κρατησω λιγο τους τυπους:lol: :a024: :a024: :a024:
Λοιπον, κρανοι, μποτες, δερματινες φορμες και. Ασε δεν μου παει.:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
Μαγκες, γραφτε μας στ @ρχιδι@ σας και χαρειτε την ζωη οπως γουσταρετε και αμα ειναι να σας κατσει, θα σας κατσει η στραβη.

Το 95 τα 100 του φορουμ σαν κ εσας ημασταν και χειροτεροι.

Αντε γιατι το παραγ@μησαμε.:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer: :beer: :beer: :wave2:

p@nos
20/11/2008, 03:11
re vestroma αυπνιες?

:lol: :lol: :lol:

p@nos
20/11/2008, 03:12
μα τι ρωταω μα τις χιλιες νυστες εχει λιακοπουλο τωρα...

:bigcry: :evil: :ninja: :bigcry:

sakisvolos
20/11/2008, 07:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από giannisfitros
ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ Η ΖΩΗ μου ,ΔΙΚΑΙΟΜΑ ΜΟΥ ΑΝ ΠΕΘΑΝΩ 'Η ΟΧΙ.

Δεν μας ενδιαφέρει το τι θα κάνεις εσύ με τη ζωή σου φίλε μου δικαίωμα σου είναι!
Το κακό σε περιπτώσεις τέτοιας απερισκεψίας είναι ότι την πληρώνουν αθώοι δηλαδή οδηγοί
του απέναντι ρεύματος ή πεζοί!
Να θυμίσω την περίπτωση πριν σχεδόν ένα χρόνο ίσως και λιγότερο που ένα αμάξι BMW πήγαινε
τάπα στην εθνική οδό στο κομμάτι Θήβα Αθήνα και έφυγε κυριολεκτικά πετώντας στο αντίθετο
ρεύμα και ξεκλήρισε μια οικογένεια;;;;;;; Γιατί;;;; Μήπως υπερεκτίμησε τις ικανότητές του και του
αυτοκινήτου του;;;;;; Τι από όλα αυτά;;;;; Το αποτέλεσμα όμως ήταν ένα μια οικογένεια χάθηκε!

Καλό είναι να οδηγάτε αυτό που μπορείτε και όχι κάτι μεγαλύτερο για πολλούς και ποικίλους λόγους!
Ένας πολύ βασικός τέτοιος λόγος είναι ο παρακάτω και μη μου πεις ότι δε συμβαίνει!
Λόγω του ''άγουρου'' της ηλικίας σας (είστε μικροί μωρέ πως να το κάνουμε) άμα για οποιοδήποτε
λόγο νευριάσετε στο δρόμο επειδή κάποιος σας έκοψε λίγο τη φόρα ή για κάποιο άλλο λόγο ότι
δεν θα φύγετε με τέρμα τα ΓΚΑΖΙΑ με ότι επακόλουθο;;;;;;;;;;;;;;;:confused:

Τώρα για κάτι σούζες έντο και τέτοια που αναφέρεις δε το σχολιάζω καθόλου άμα θέλεις να τα κάνεις
αυτά πήγαινε κάπου που να μην υπάρχει καθόλου κίνηση και κάνε ότι γουστάρεις!:winka:

stvr1
20/11/2008, 08:58
Λόγω του ''άγουρου'' της ηλικίας σας (είστε μικροί μωρέ πως να το κάνουμε) άμα για οποιοδήποτε
λόγο νευριάσετε στο δρόμο επειδή κάποιος σας έκοψε λίγο τη φόρα ή για κάποιο άλλο λόγο ότι
δεν θα φύγετε με τέρμα τα ΓΚΑΖΙΑ με ότι επακόλουθο;;;;;;;;;;;;;;;

Για να είμαστε δίκαιοι, αυτό που περιγράφεις δεν γίνεται μόνο από άτομα μικρής ηλικίας. Όποιος και να το κάνει, βέβαια, παίρνει ένα ρίσκο που μπορεί να έχει άσχημη κατάληξη.

Lefterissss46
20/11/2008, 16:40
mia xara ta leei o giannis!!!! k simfwnoune k atoma!!!! eipame.. eseis eiste oi swstoi re seis!!!!!! nai!!!!!!!!!!! nai to 3eroume.. t eipame mia fora.. i diafora t john k i dikia sas einai oti autos leei oti kanei.. k exei ta @@ na t pei.. enw eseis... lete lete lete.. ok katalavame!!!!

Elle
20/11/2008, 16:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lefterissss46
mia xara ta leei o giannis!!!! k simfwnoune k atoma!!!! eipame.. eseis eiste oi swstoi re seis!!!!!! nai!!!!!!!!!!! nai to 3eroume.. t eipame mia fora.. i diafora t john k i dikia sas einai oti autos leei oti kanei.. k exei ta @@ na t pei.. enw eseis... lete lete lete.. ok katalavame!!!!

Ελληνικά δεν έχει ο υπολογιστής σου και γράφεις με greeklish??:confused: :confused:

DimChios
20/11/2008, 19:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από Elle
Ελληνικά δεν έχει ο υπολογιστής σου και γράφεις με greeklish??:confused: :confused:


ξερει?

:confused:


















:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Elle
20/11/2008, 19:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
ξερει?
:confused:
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:
Κάτσε να δοκιμάσω τότε με Εβραϊκά για να πιάσουμε και συζήτηση επιπέδου!
:D :D
אתה יודע יוונית???

extremist
04/12/2008, 00:40
Έλα ρε παιδιά σταματήστε,αφήστε τον να κάνει ό,τι θέλει και ας του λύσει κάποιος την απορία.Δεν πρόκειτε να βγάλει πουθενά όλο αυτό..:rolleyes:

vaskunito
04/12/2008, 01:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από extremist
Έλα ρε παιδιά σταματήστε,αφήστε τον να κάνει ό,τι θέλει και ας του λύσει κάποιος την απορία.Δεν πρόκειτε να βγάλει πουθενά όλο αυτό..:rolleyes:

Συμφωνώ....

καταλαβαίνει κανείς από τι ρωτάει. Με εμπειρία 125 τον ενδιαφέρουν οι κόντρες της R1. Ότι και να απαντήσουμε θα πάει χαμένο.

Νομίζω τα περισσότερα που ειπώθηκαν είναι σωστά και αν μη τι άλλο είμαστε υποχρεωμένοι να δείνουμε κάποια συμβουλή.

Απο κει και πέρα, ο καθένας έχει την ευθύνη της ζωής του, και όποιος θέλει ας κόψει τον λαιμό του που λέει ο λόγος.

Gkazofonias_20
04/12/2008, 20:20
ΦΙΛΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΕ ΒΡΙΣΚΩ!!ΚΙ ΕΓΩ ΜΙΑ R1 2000 ΘΕΛΩ ΤΟ ΠΟΛΥ ΜΕΧΡΙ 5000 ΧΙΛΙΑΡΙΚΑ.!ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΗΧΑΝΗ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ Μ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.ΕΙΜΑΙ ΦΟΙΤΗΤΗΣ...ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ....ΛΕΤΕ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΜΕΧΡΙ 5000?R1 2000 ΕΝΝΟΩ...

NikosKK
04/12/2008, 22:19
Ε ρπμ τα 1000αρια SS τα έχουν περάσει για παπάκια τούτοι! :smokin: :smokin:

vaskunito
04/12/2008, 22:42
λοιπόν δεν ξέρω για τι χρήση την θες την R1 (αν και από το "πως είναι στις κόντρες" κάτι υποψιάζομαι :D ), πάντως όποιος σκέφτεται να την έχει γιά την καθημερινή του μετακίνηση στην πόλη ας το ξανασκεφτεί.

Όπως διαπίστωσα είναι μεγάλη ταλαιπωρία μέσα στην κίνηση και στο φιλτράρισμα, άσε που είναι άβολα το να κάθεσε σαν τον Ρόσσι γία πάνω από μισή ώρα και υπερθερμαίνεται αμέσως. Δυστυχώς σε αυτές τις δουλειές τα σκουτεράκια κερδίζουν. Και ας μην μιλήσουμε γιά την κατανάλωση βενζίνης.

Άν πάλι την θες γιά μεγάλες διαδρομές εκτός πόλης (εθνίκη οδό, επαρχιακούς δρόμους με στροφές κτλ), κανένα trackday τότε έχει καλώς και θα την ευχαριστηθείς πάρα πολύ.

Ή απλώς μπορεί να θέλεις να αποκτήσεις την μηχανή των ονείρων σου ανεξάρτητα από τις συνέπειες και την ταλαιπωρία, όπως πολλοί εδώ μέσα :rolleyes:

πάντως αυτές οι μηχανές δεν είναι γιά αρχάριους (άλλο μεγάλο θέμα) και δεν έχουν φτιαχτεί για συνθήκες πόλης.

Αυτά.

AlexanderTG
05/12/2008, 13:03
apo pou arxise kai pou telika katelixe i kouventa

Ena exw na pw oi mikroi(ennowntas autoi pou den exoun megali mixani akoma) na akoune ta logia kai ti gnwmi twn megaluterwn (autoi pou exoun mixani megalou kuvismou) kai oi megaluteroi i na min asxolounte katholou,i na dinoun stous mikrous na katalavoun to point me kalutero tropo.Gia na apofevgonte diamaxes

Anyway filarako esu pou ekanes tin arxiki erwtisi,i gnwmi mou einai na pareis 600 giati i 1000 exei polu perissotera gazia kai exoda kai isws tha itan kalutero na xanaskefteis ti xrisi pou ti theleis(kanta ola me metro kai mi xexnas oti uparxoun kai oi pistes)Sto dromo prepei kuriws na skeftese tous gurw sou kai meta ton eauto sou,auto na thimase..

Kai mi parexigeis autous pou se "vrizoun"gai kalo sou ta lene alliws den tha asxolountan kan

AlexanderTG
05/12/2008, 13:06
Kai gia na mi ginoun erwtiseis tou tupou ,ti mixani exeis esu re filarako kai milas..na ena mikro deigma (an kai ponemeno plewn)


149572

AlexanderTG
05/12/2008, 13:11
Na tonisw oti den anaferomai ilikiaka stis lexeis "mikroi-megaloi"
Kai gw 22 eimai,vevaia odigaw to prwto mou papi sta 13 ti prwti mou kai axexasti cross sta 15 (ktm sx250)pou etrexa kai gia ligo se agwnes meta ti r6 2004 kai prin ligo kairo ti r1 2008

giannisfitros
08/12/2008, 03:12
οταν εννοω πως παει για κοντρες ,απλα θελω να μαθω τισ επιδωσεις της....οχι οτι την περνω για να κανω κοντρες.και περα απο αυτο...δηλαδη εσεις δεν εχετε ανοιξει ποτε με αλλον??????????????????????????????????????????????????????????????????? ολοι το παιζετε μεντορες και σοφοι...δηλαδη αυτοι που εχουν R1,k5,ZX10R...πηγαινουν κυριλε και εχουμ παρει τετοιεσ μηχανες για να πηγαινουν στις δουλειες τους?????ολοι τρεχουν και ολοι κανουν βλακειες στο δρομο..,...το θεμα ειναι να ξερουμε που μας περνει για να τις κανουμε

SeNNinhA
09/12/2008, 09:31
για Yamaha YZF R1 2000

τεχνικά χαρατηριστικά ----> ΕΔΩ (http://www.bikez.com/motorcycles/yamaha_yzf-r1_2000.php)

σχόλια (της εποχής που βγήκε)
-----> ΕΔΩ (http://www.mcnews.com.au/Testing/yamahar1test.htm)
-----> ΕΔΩ (part1) (http://www.motorcycledaily.com/28june00yamahar1part1.html)
-----> ΕΔΩ (part2) (http://www.motorcycledaily.com/15aug00yamahar1part2.html)


Απλά προσωπικά θα προτιμούσα να αγοράσω με τα ίδια χρήματα ενα 600άρι πολύ πιο καινούργιο και να έχω μεν καμιά 30αριά λιγότερα άλογα αλλα και αρκετά καλύτερη οδική συμπεριφορά.

Elle
09/12/2008, 16:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από giannisfitros
οταν εννοω πως παει για κοντρες ,απλα θελω να μαθω τισ επιδωσεις της....οχι οτι την περνω για να κανω κοντρες.και περα απο αυτο...δηλαδη εσεις δεν εχετε ανοιξει ποτε με αλλον??????????????????????????????????????????????????????????????????? ολοι το παιζετε μεντορες και σοφοι...δηλαδη αυτοι που εχουν R1,k5,ZX10R...πηγαινουν κυριλε και εχουμ παρει τετοιεσ μηχανες για να πηγαινουν στις δουλειες τους?????ολοι τρεχουν και ολοι κανουν βλακειες στο δρομο..,...το θεμα ειναι να ξερουμε που μας περνει για να τις κανουμε

Ψάξε τα thread όλα του moto και βρες κανέναν άλλο να μας
ρωτάει για τις κόντρες πως πάει το τάδε κτλ, θα βρεις μερικούς
δε λέω, αλλά κανένας δεν ξεπερνά τα 20 στην ηλικία.
στέλνεις κάτι post σαν κι αυτό

Αρχικά δημιουργήθηκε από giannisfitros
ΕΧΩ ΜΠΕΙ ΣΤΗΝ ΠΙΣΤΑ ΜΕ KAWASAKI NINJA 636,2004 ΚΑΙ ΤΟ DUCATI 749 HTAN ΠΙΣΩ MOY 1 ΣΤΡΟΦΗ. Και δημιουργείς τις εντυπώσεις οτι μας δουλεύεις όλους!
Όλοι εσείς οι πιτσιρικάδες που μας τσαμπουνάτε αυτά τα διάφορα μας κάνετε και κουραζόμαστε ανελέητα!!!

giannisfitros
09/12/2008, 23:32
παραδεχομαι οτι κανω μαλακιες και μαλιστα χοντρες .ισως καποτε τις πληρωσω με την ζωη μου.εχεις δικιο σε αυτα που λες αλλα επειδη ειμαι μικροτερος απο εσενα ισως εχω λιγο περισσοτερο ενταση..αλλα ψεματα και υπερβολες δεν λεω:) :a013: :a10: :beer:

sakisvolos
10/12/2008, 19:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από giannisfitros
ισως καποτε τις πληρωσω με την ζωη μου.

Υπάρχει λόγος ρε Γιάννη να γίνει κάτι τέτοιο;;;;;;;;;;:confused: Έλεος δηλαδή! :sick:

giannisfitros
11/12/2008, 23:51
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ ,ΜΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ Η ΤΑΧΥΤΗΤΑ,ΚΑΙ ΞΑΝΑΡΩΤΑΩ ΔΙΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΑΠΑΝΤΗΣΗ....ΑΠΟ ΤΟ 2005 ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΟΥΝ ΠΟΥΛΗΘΕΙ 5000 ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΜΗΧΑΝΕΣ SUPER BIKES. ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ 5000 ΜΗΧΑΝΟΒΙΟΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ R1,K5,ZX10R,10981000RR ,ΤΙΣ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΗΓΕΝΟΥΝ ΚΙΡΙΛΕ????????? , ΓΙΑ ΝΑ ΠΗΓΕΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ ??????????? "Η ΜΗΠΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ ΤΙΣ ΠΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΑΧΥΤΗΤΑ?

Elle
11/12/2008, 23:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από giannisfitros
ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ 5000 ΜΗΧΑΝΟΒΙΟΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ R1,K5,ZX10R,10981000RR ,ΤΙΣ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΗΓΕΝΟΥΝ ΚΙΡΙΛΕ????????? , ΓΙΑ ΝΑ ΠΗΓΕΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ ??????????? "Η ΜΗΠΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ ΤΙΣ ΠΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΑΧΥΤΗΤΑ? Επειδή γουστάρουν τις πίστες και την ταχύτητα:beer: :beer: :wave2:

NikosKK
12/12/2008, 00:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από giannisfitros
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ ,ΜΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ Η ΤΑΧΥΤΗΤΑ,ΚΑΙ ΞΑΝΑΡΩΤΑΩ ΔΙΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΑΠΑΝΤΗΣΗ....ΑΠΟ ΤΟ 2005 ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΟΥΝ ΠΟΥΛΗΘΕΙ 5000 ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΜΗΧΑΝΕΣ SUPER BIKES. ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ 5000 ΜΗΧΑΝΟΒΙΟΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ R1,K5,ZX10R,10981000RR ,ΤΙΣ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΗΓΕΝΟΥΝ ΚΙΡΙΛΕ????????? , ΓΙΑ ΝΑ ΠΗΓΕΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ ??????????? "Η ΜΗΠΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ ΤΙΣ ΠΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΑΧΥΤΗΤΑ?


Ο καθένας παίρνει για τους δικούς του λόγους...

Άλλος δίνει 15 χιλιάρικα απλά για να πηγαίνει ακράνωτος στο μικρολίμανο να το παίζει κάποιος και να τσιμπάει γκομενάκια..
Άλλος το παίρνει για να κυκλοφορεί στην Αθήνα μόνο γενικά...Άλλος για trackbike...και πάει λέγοντας...

Δεν είναι και τρόπος σκέψης πάντως αυτός που έχεις πάνω στο θέμα...

Road67
12/12/2008, 00:27
Βλέπω sakisvolos , NikosKK , Εlle και δε μπορώ να μη σκεφτώ : ΠΟΥ είναι ο bill suzas κι ο silver rider ;;;;; :D :rotflmao: :lol: :lol: :lol:

vaskunito
12/12/2008, 00:28
υπάρχει και αυτή η κατηγορία που την αγοράζουν γιατί τους αρέσει και δεν χρειάζετε να δώσουν εξηγήσεις γιά τι χρήση την θέλουν :D

Στο φίλο που ρωτάει.
Πήγαινε σε ένα μαγαζί, πάρτη γιά testride και άμα σου αρέσει αγόρασε τη. Το τι θα την κάνεις αφορά μόνο εσένα. Αν έχεις τάση στην καγκουργιά ότι μαλ@κί@ θα κάνεις με το Χόρνετ (που λέει ο λόγος, γιατί γιά ZX12R δεν σε κόβω) θα την κάνεις και με την R1. Μόνο που στην δεύτερη περίπτωση μάλλον δεν θα κάνεις και άλλη.

NikosKK
12/12/2008, 00:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από Road67
Βλέπω sakisvolos , NikosKK , Εlle και δε μπορώ να μη σκεφτώ : ΠΟΥ είναι ο bill suzas κι ο silver rider ;;;;; :D :rotflmao: :lol: :lol: :lol:

τι εννοάς?

Road67
12/12/2008, 00:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από NikosKK
τι εννοάς? Ό,τι βλέπω εσάς που τα λέτε μια χαρά, τον έναν πιτσιρίκο που περνάει με το 636 lamborghini, τον άλλο που τον υποστηρίζει και σκέφτομαι οτι αν εμφανιστεί τώρα κανένας billsuzas, ο ασημένιος καβαλάρης και να κάνει κι ένα endo ο liakaros θα φτάσει το thread 18.000 posts και 150.000 αναγνώσεις :rotflmao: :rotflmao: :beer:

NikosKK
12/12/2008, 00:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από Road67
Ό,τι βλέπω εσάς που τα λέτε μια χαρά, τον έναν πιτσιρίκο που περνάει με το 636 lamborghini, τον άλλο που τον υποστηρίζει και σκέφτομαι οτι αν εμφανιστεί τώρα κανένας billsuzas, ο ασημένιος καβαλάρης και να κάνει κι ένα endo ο liakaros θα φτάσει το thread 18.000 posts και 150.000 αναγνώσεις :rotflmao: :rotflmao: :beer:


:rotflmao: :rotflmao:

sakisvolos
12/12/2008, 18:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από Road67
Ό,τι βλέπω εσάς που τα λέτε μια χαρά, τον έναν πιτσιρίκο που περνάει με το 636 lamborghini, τον άλλο που τον υποστηρίζει και σκέφτομαι οτι αν εμφανιστεί τώρα κανένας billsuzas, ο ασημένιος καβαλάρης και να κάνει κι ένα endo ο liakaros θα φτάσει το thread 18.000 posts και 150.000 αναγνώσεις :rotflmao: :rotflmao: :beer:

:lol: :lol: :lol: :lol: :rotflmao: :lol: :lol: :lol: :lol:

AlexanderTG
16/12/2008, 19:42
Ό,τι βλέπω εσάς που τα λέτε μια χαρά, τον έναν πιτσιρίκο που περνάει με το 636 lamborghini, τον άλλο που τον υποστηρίζει και σκέφτομαι οτι αν εμφανιστεί τώρα κανένας billsuzas, ο ασημένιος καβαλάρης και να κάνει κι ένα endo ο liakaros θα φτάσει το thread 18.000 posts και 150.000 αναγνώσεις






hahaahahaahahahahahaa

Elle
19/12/2008, 22:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από Road67
Ό,τι βλέπω εσάς που τα λέτε μια χαρά, τον έναν πιτσιρίκο που περνάει με το 636 lamborghini, τον άλλο που τον υποστηρίζει και σκέφτομαι οτι αν εμφανιστεί τώρα κανένας billsuzas, ο ασημένιος καβαλάρης και να κάνει κι ένα endo ο liakaros θα φτάσει το thread 18.000 posts και 150.000 αναγνώσεις :rotflmao: :rotflmao: :beer:
Γ@μhSe τα φίλε Άρη:beer: Θα δημιουργηθούν 2 ομάδες!
Οι ομάδα η δική μας που θα αποτελείται από κουλάδες βρωμιάρηδες κοτάδες και
ό,τι άλλο άσχημο μπορείς να φανταστείς, εναντίον της άλλης ομάδας που θα αποτελείται
απο ταχύτατους, σφαιράτους και πραγματικά γρήγορους γρηγορογρηγόρηδες με νίτρα
πάνω, τουρμπίνες, σκάστρες τσαφα-τσούφα, κηροζίνες, επιταγχυτές πρωτονίων και όλα
αυτά τα γρήγορα τα μαραφέτια μωρέ, ξέρεις εσύ, με τσιπιρικάδες πάνω χωρίς κράνος που
τον έχουν λέει μεγάλο, όλο ρωτάνε χαζομάρες και μας χυδαιολογούν αισχάτως!
Θα μας γονατίσουν λέμε οι τσιπιρικάδες, καβαλαν να πούμε ένα παπί και ύστερα πάνε
στα Ντουκάτια, τα Aprilia, τα RR και όλα τα λήγοντα εις -R χωρίς να εχουν πρόβλημα
προσαρμογής αφού είναι απόλυτα συνειδητοποιημένοι όπως μας λενε!
:D :D :D :beer: :beer: :wave2:

SVX
19/12/2008, 22:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από Elle
ομάδας που θα αποτελείται
απο ταχύτατους, σφαιράτους και πραγματικά γρήγορους γρηγορογρηγόρηδες με νίτρα
πάνω, τουρμπίνες, σκάστρες τσαφα-τσούφα, κηροζίνες, επιταγχυτές πρωτονίων και όλα
αυτά τα γρήγορα τα μαραφέτια μωρέ, ξέρεις εσύ, με τσιπιρικάδες πάνω χωρίς κράνος που
τον έχουν λέει μεγάλο, όλο ρωτάνε χαζομάρες και μας χυδαιολογούν αισχάτως!
Θα μας γονατίσουν λέμε οι τσιπιρικάδες,
:D :D :D :beer: :beer: :wave2:



ρε Elle τους εχεις δει αυτους τους πιτσιρικαδες [με το τζελε στο μαλλι απα στο ZX18-R]
ΠΩΣ γκουρλωνουν τα ματια αμα πετυχουν περιπολικο στον δρομο τους? βλεπεις αν τους τσιμπισει για κρανος...αντε να "ζητησεις" απ'τον γερο η να χαραμισεις 2-3 βδομαδιατικα...

mivvo
25/12/2008, 09:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από NikosKK
Ο καθένας παίρνει για τους δικούς του λόγους...

Άλλος δίνει 15 χιλιάρικα απλά για να πηγαίνει ακράνωτος στο μικρολίμανο να το παίζει κάποιος και να τσιμπάει γκομενάκια..
Άλλος το παίρνει για να κυκλοφορεί στην Αθήνα μόνο γενικά...Άλλος για trackbike...και πάει λέγοντας...



Ετσι! :beer:

extremist
25/12/2008, 21:35
Σταματήστε επιτέλους να ασχολείστε με το θέμα,έλεος.Και μην κρίνετε γιατί κανείς δεν είναι σε θέση να κρίνει τον άλλο..Enough!:yuck:

the big boy
26/12/2008, 00:20
εγω παιδια θα προτεινα με την σειρα μου να επικρατησει το πνευμα των χριστουγεννων μερες που ειναι και να υπαρξει ενα ειδος "ανακοχης" αναμεσα στους μεν και τους δε.
και καλο θα ηταν φυσικα να μας βρει το 2009 μακρια απο αψυμαχιες.

Υ.Γ. αλλωστε η παροιμια δεν λεει "ο καλος ο χρονος απο την πρωτη μερα φαινεται"
:rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol: :beer: :beer:

Elle
26/12/2008, 05:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από extremist
Σταματήστε επιτέλους να ασχολείστε με το θέμα,έλεος.Και μην κρίνετε γιατί κανείς δεν είναι σε θέση να κρίνει τον άλλο..Enough!:yuck:
Μα γιατί καλέ; Έτσι δεν είναι; Έχεις χάσει κάποια επεισόδια φίλε μου ΑΣΜάκη (146)
τα οποία παρεκτράπησαν ολίγον άξαφνα και εντελώς τυχαία όχι λόγω του giannisfitros
βέβαια με την μπουμπάνω τη θεριάκλα τη R1 που έχει την καλύτερη γεωμετρία μετάβασης
από innova σε R1, αλλά ΓΕΝΙΚΩΣ με τ'όλο θέμα που εδώ στα Yamaha το ξεκίνησε ο
φίλος μας ο Lefterissss46 χυδαιολογώντας μας με τέτοιο τρόπο που οι αντιπαραθέσεις
θα ζήλευαν κάτι τέτοια ποστ!! Μα αυτή τη στιγμή δεν κάνουμε κριτική. Αυτή τη στιγμή
αναπτύσουμε θεωρείες περί των 2 αντιπαλων ομάδων:beer: :beer: :wave2:

SVX
26/12/2008, 08:53
ρε...ζηλιαρηδες... φθονειτε το παιδι...


αντι να το καθοθηγησει καποιος να παει κατευθειαν σε BUSA 1300 ή κανα ZX14 ...
γιατι αν καποιος εχει μερακι, οσο νεαρος κι αν ειναι , πρεπει να τον βοηθησουμε.γιατι λοιπον να παρει R1 και να το μετανιωσει στην μεταπωληση?θα παιδευτει να το σπρωξει μετα... και θα εχει την απορια πως παν τα μεγαλυτερα κυβικα,ενω θα ειναι κολλημενος με τα 1000:sad:

Lefterissss46
26/12/2008, 17:58
file m elle egw den erxisa na vrizw opws les.... an diavaseis to post opos oloi... tha katalaveis oti otan thn mpaineis se kapoion logiko einai na sth mpei k autos... twra an exeis antitheth apopsi exeis megali idea gia ton eautoulh s mallon...!!! lew egw twra!!!! apla edw mesa ginetai to e3hs lathos.... kapoia atoma kalos i kakos exoun kapoies apories me to an paei grigora kati epidoseis klp... edw mesa iparxoun mono atoma ektos apo gianni k emena p den trexoun k an to kanoun to kanoun mia fora to mina se pista k pouthena allou... simfwnw apolita ... einai poli swsto alla den ginetai oloi eseis na min thn anoigetai katholou thn rimada thn mixanh... ektos pistas.. einai aplo... twra.... file m giannifitro.. an theleis na rwtiseis kati se sxesi me epidoseis klp rwta alla oxi edw.... gt edw mesa kikloforoun mono kiries tou dromou... me thn kali ennoia!!!!! dld gia na katalaveis oloi autoi me ta 1000aria kai ta 600 ta exoun parei mono gia thn apli metakinhsh tous..!!!!!!! pane opws pana ta innova re paidi m.... eimaste lathos emeis oi diooooooooooooooooooooooooo!!!!!! PREPEI na to katalavoumeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!:beer: :beer: :beer: :hypnotize :hypnotize :confused: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol: :eyepop: :wave2:

Road67
26/12/2008, 18:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lefterissss46
edw mesa iparxoun mono atoma ektos apo gianni k emena p den trexoun :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Elle
26/12/2008, 18:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lefterissss46
file m elle egw den erxisa na vrizw opws les.... an diavaseis to post opos oloi... tha katalaveis oti otan thn mpaineis se kapoion logiko einai na sth mpei k autos... twra an exeis antitheth apopsi exeis megali idea gia ton eautoulh s mallon...!!! lew egw twra!!!! apla edw mesa ginetai to e3hs lathos.... kapoia atoma kalos i kakos exoun kapoies apories me to an paei grigora kati epidoseis klp... edw mesa iparxoun mono atoma ektos apo gianni k emena p den trexoun k an to kanoun to kanoun mia fora to mina se pista k pouthena allou... simfwnw apolita ... einai poli swsto alla den ginetai oloi eseis na min thn anoigetai katholou thn rimada thn mixanh... ektos pistas.. einai aplo... twra.... file m giannifitro.. an theleis na rwtiseis kati se sxesi me epidoseis klp rwta alla oxi edw.... gt edw mesa kikloforoun mono kiries tou dromou... me thn kali ennoia!!!!! dld gia na katalaveis oloi autoi me ta 1000aria kai ta 600 ta exoun parei mono gia thn apli metakinhsh tous..!!!!!!! pane opws pana ta innova re paidi m.... eimaste lathos emeis oi diooooooooooooooooooooooooo!!!!!! PREPEI na to katalavoumeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!:beer: :beer: :beer: :hypnotize :hypnotize :confused: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol: :eyepop: :wave2:

Γιατί άραγε ο νόμος δεν επιτρέπει σε νέους κάτω των 21-22 να βγάλουν δίπλωμα;
Γιατί το μυαλό δεν έχει ψηθεί ακόμα. Εγώ φίλε μου ναι καμμιά φορά το ανοίγω,
και το μηχανάκι και τη μηχανή και όλα! Αλλά μόνο και μόνο η εμπειρία μου η οποία
μου δίδαξε και το ρόλο της μοτοσυκλέτας στη ζωή μου αυτό τα λέει όλα.
Δεν είναι τυχαίο οτι όλοι αυτοί που ρωτάνε για R1 R6 και GSXR είναι 18 χρονών;
Όχι! Απλά αυτή η ηλικία έχει τα μυαλά της στα γκάζια, και όπως είπε και ο φίλος
μας ο giannisfitros αυτό μπορεί κάποτε να σκοτώσει! Κάτσε φίλε μου και σκέψου το!
Γιατί να προκαλέσεις τη ζωή σου που είναι ωραία και έχει αναμφίβολλα κι άλλες αρετές
σπουδαιότερες μάλιστα από τη μοτοσυκλέτα; Γιατί; Πήγαινε σε ένα Kawasaki ninja250
να είσαι και νόμιμος και να βγάζεις και κωλοδάχτυλο στο μπάτσο που θα έρθει να σου
τα χώσει και καλά. Με το R6 θα είσαι στην τσίτα, άντε μία άντε δυο, αλλά παράλληλα
μια του κλέφτη δυο του κλέφτη κτλ. ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ!!!
Η λανθασμένη αντίληψη οτι η μοτοσυκλέτα είναι για γκάζια από νέους μοτοσυκλετιστές
οδηγεί στην καταστροφή.
:wave2:

PRIEST
26/12/2008, 20:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από Elle
Γιατί άραγε ο νόμος δεν επιτρέπει σε νέους κάτω των 21-22 να βγάλουν δίπλωμα;
Γιατί το μυαλό δεν έχει ψηθεί ακόμα. Εγώ φίλε μου ναι καμμιά φορά το ανοίγω,
και το μηχανάκι και τη μηχανή και όλα! Αλλά μόνο και μόνο η εμπειρία μου η οποία
μου δίδαξε και το ρόλο της μοτοσυκλέτας στη ζωή μου αυτό τα λέει όλα.
Δεν είναι τυχαίο οτι όλοι αυτοί που ρωτάνε για R1 R6 και GSXR είναι 18 χρονών;
Όχι! Απλά αυτή η ηλικία έχει τα μυαλά της στα γκάζια, και όπως είπε και ο φίλος
μας ο giannisfitros αυτό μπορεί κάποτε να σκοτώσει! Κάτσε φίλε μου και σκέψου το!
Γιατί να προκαλέσεις τη ζωή σου που είναι ωραία και έχει αναμφίβολλα κι άλλες αρετές
σπουδαιότερες μάλιστα από τη μοτοσυκλέτα; Γιατί; Πήγαινε σε ένα Kawasaki ninja250
να είσαι και νόμιμος και να βγάζεις και κωλοδάχτυλο στο μπάτσο που θα έρθει να σου
τα χώσει και καλά. Με το R6 θα είσαι στην τσίτα, άντε μία άντε δυο, αλλά παράλληλα
μια του κλέφτη δυο του κλέφτη κτλ. ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ!!!
Η λανθασμένη αντίληψη οτι η μοτοσυκλέτα είναι για γκάζια από νέους μοτοσυκλετιστές
οδηγεί στην καταστροφή.
:wave2:


συμφωνω και επαυξανω φιλτατε Εlle!αλλα για θυμισου..............υπηρξες 18 καποτε και οτι κι αν σου ελεγαν οι "μπαρμπαδες " εσενα το αιμα σου εβραζε και τους εγραφες ολους στα π@π@ρι@ σου και γνεφοντας καταφατικα ελεγες απο μεσα σου:

τι μου λεει τωρα ο μλκς!!!!!!!!

εγω παντως ετσι σκεφτομουνα!

:) :wave2:

PRIEST
26/12/2008, 20:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lefterissss46
twra.... file m giannifitro.. an theleis na rwtiseis kati se sxesi me epidoseis klp rwta alla oxi edw.... gt edw mesa kikloforoun mono kiries tou dromou... me thn kali ennoia!!!!! dld gia na katalaveis oloi autoi me ta 1000aria kai ta 600 ta exoun parei mono gia thn apli metakinhsh tous..!!!!!!! pane opws pana ta innova re paidi m.... eimaste lathos emeis oi diooooooooooooooooooooooooo!!!!!! PREPEI na to katalavoumeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!:beer: :beer: :beer: :hypnotize :hypnotize :confused: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol: :eyepop: :wave2:

και εσυ φιλε Lefterissss46(που κοβω και @ρχιδι@ μου οτι το 46 κραταει απο ιταλια μερια)
εχεις τα δικια σου!δεν σας χωνεται κανεις απο κακια και μαγκια!ολοι σε τουτο εδω το φορουμ μοιραζομαστε κατι κοινο!

την αγαπη για τις μοτοσυκλετες!

PRIEST
26/12/2008, 20:16
ετσι λοιπον αφηστε τις αντιδικιες και τις μαλακιες του τυπου "την εχω πιο μεγαλη" και "κυριες του δρομου"[(απευθυνομαι και στις δυο ομαδες που υπαρχουν στο moto.gr)(που μεχρι να διαβασω την παρουσα συζητηση νομιζα ο καψερος οτι ηταν μια και να καιει :lol: :lol: )]

και ευχηθειτε χρονια πολλα και παντα στις δυο ροδες

:beer: :beer: :beer:
:wave2: :wave2: :wave2:

Road67
26/12/2008, 21:10
Λεφτεράκι ουουυυυυυ .... http://www.youtube.com/watch?v=kLPcTi7Tsvo έλα να μας πιάσεις :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

giannisfitros
28/12/2008, 17:41
ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:) :winka: :beer: :a10: :a18: :a23: :a54:

giannisfitros
28/12/2008, 17:48
ΕΓΩ ΠΑΝΤΟΣ ΔΕΝ ΑΝΟΙΚΩ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΟΜΑΔΑ......ΕΓΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΡΙΑ ΕΙΧΑ!!!!!!!!!!!! ΓΙΑ ΤΟ R1 2000:beer: :a51: :a49: :a23: :rotflmao: :) KAΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

giannisfitros
31/12/2008, 18:04
Μέλος

Εγγεγραμμένος από: 01-11-08
Τόπος διαμονής:
Μηνύματα: 84
re ta exoun pe3ei!!!!!!!!

ρε παιδια θα τρελαθω με αυτο που διαβασα...loqout λενε πως το r1 σε μαυρο ειναι πιο γρηγορο απο το r1 το μπλε!!! και τους λεω μην τα λετε αυτα γιατι αν τα διαβασουν στην ιαπωνια δεν θα μας ξαναστειλουν μηχανη!!! ... ανοιγαν λεει και οι 2 με σταθερο γκαζι,ιδια κιλα,ιδιες στροφες, ιδιας χρονολογιας και το μαυρο ηταν λεει 1 μηχανακι μπροστα μονιμα...... !!!!!!!!! θα τρελαθω!!!!!!!!!!!!!!! και τα βουνα θα παρω!!!!!!!!!! τους λεω ειχαν διαφορα στο στροσιμο.....'η στην συντιριση.και αυτοι επιμενουν. οτι αναλογα με το χρωμα παει η ιπποδυναμη!!!!! δεν παμε καλα !!! μην το ακουσουν αυτο οι ιαπωνες....γιατι μετα τελος οι μηχανες!!!!!!!!!!!!!!!

Road67
31/12/2008, 18:12
Άμα το κάνεις ειδική παραγγελία σε χρώμα πατατί με αστράκια παίρνεις για δώρο 25 αλόγατα έξτρα.

NikosKK
31/12/2008, 18:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από Road67
Άμα το κάνεις ειδική παραγγελία σε χρώμα πατατί με αστράκια παίρνεις για δώρο 25 αλόγατα έξτρα.


σε φούξια πάει καλύτερα...μην πάρεις πατατί και σε πιάσουν κότσο... :lol:

mivvo
02/01/2009, 19:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από Road67
Άμα το κάνεις ειδική παραγγελία σε χρώμα πατατί με αστράκια παίρνεις για δώρο 25 αλόγατα έξτρα.

:rotflmao: :lol: :rotflmao: :beer:

YamahakiasR1leo
17/01/2009, 03:36
File Gianni ta R1 1998-2001 einai mixanakia pou den sugxoroun lathi tou typou kapou edo estriva ktlp gia na pane grigora prepei na eisai sigouros k na ksereis ti kaneis ego tha sou protina na pareis ena R6 montelo 1999-2000 to opoio to vriskeis sxetika eukola me kana 3000 euro na tou pareis ena zeugari lastixa na to xareis k afou to mathis to mixanaki k den exei na sou prosferei kati parapano tote aneva katigoria.Pros theou mi nomizeis oti k ta 600 einai san ta papakia k gazi exoun k xiliometra mazeoun apla den einai toso apotoma opos ta 1000 tis teleutaias 12etias.Na sai kala k skepsou prin agoraseis :sun: :sun: :sun: :sun: :sun: :sun: :sun:


152482

kouremenos
19/07/2010, 20:12
τελικά τι ψώνισες.;