PDA

View Full Version : Γουτσου Γουτσου το γλυκούλι... γαβ αρρρ!!



alximistis
10/11/2008, 04:40
Σκύλος αέσποτος ηρωϊκός αλητάμπουρας και αναρχοαυτόνομος εναντίον αλχημείου μηχανόβιου νυκτόβιου αναβάτη... σημειώσατε 1! :D

Εμ τι τις ήθελες και συ τις γλύκες χρυσέ μου;
Γύρω στις 11 το βράδυ επιστρέφω ο καλός σου από βιαστική δουλειά στο κέντρο της πρωτευούσης. Μία που πάω και μία που γυρνάω φτάνω πλατεία Πλααστήρα, του μεγάλου στρατηλάτη του νικητούς της μικρασίας του επονομαζόμενου και "μαύρου καβαλάρη". Φτάνω στην πλατεία κάνω αριστερά για να βγω σε γνωστό δρόμο όπισθεν του παναθηναίκού σταδίου. Κι εκεί στη γωνία έτοιμος ο κόπρος μεσαίου μεγάθους να εφορμήσει εις εμέ τον άμοιρο. :(
Τον κιαλάρω καταλαβαίνω ότι έχει ετοιμασθεί ο κόπρος για όλα καθώς έχει πάρει το ύφος το "με ενοχλείς με το χρέπι σου θα σε τιμωρήσω", οπότε κόβω αρκετά ταχύτητα και με το που φτάνω δίπλα του του κάνω:
"άχου το τι ναι μωρέ τι γλυκούλης που είσαι".
Τσάμπα το σάλιο που ξόδεψα χαλάλι πήγε και το γλύψιμο. Έχετε ακούσει το "χραπ τον κάνει ο καραχαρίας";
Ε μόνο που σε εμένα ήταν κόπρος.
Αρρρρ κάνει ο κοπρίτης και αρπάει το εμβούτιον μου! :lol: :lol: Ευτυχώς όχι με ιδιαίτερη δύναμη αλλά... το ένιωσα δεν μπορώ να πω. Με αφήνει καθώς κινούνταν η μηχανή ανεβάζω ταχύτητα χραπ δεύτερη αυτή τη φορά κάπου προς τον αγκώνα. Λόγω μπουφάν δεν κατάλαβα χριστό.
Φτάνω σπίτι κατεβάζω παντελόνια... είμαι περήγανος κάτοχος ενός μικρού σημαδιού κυκλικού με δοντάκια στο δεξιό μπουτάκι μου.
Κόπρε... δεν είσαι οκ α όλα κι όλα. Δεν ξηγήθηκες σωστά :lol: :lol: :lol:

panagiotis dim
10/11/2008, 06:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Σκύλος αέσποτος ηρωϊκός αλητάμπουρας και αναρχοαυτόνομος εναντίον αλχημείου μηχανόβιου νυκτόβιου αναβάτη... σημειώσατε 1! :D

Εμ τι τις ήθελες και συ τις γλύκες χρυσέ μου;
Γύρω στις 11 το βράδυ επιστρέφω ο καλός σου από βιαστική δουλειά στο κέντρο της πρωτευούσης. Μία που πάω και μία που γυρνάω φτάνω πλατεία Πλααστήρα, του μεγάλου στρατηλάτη του νικητούς της μικρασίας του επονομαζόμενου και "μαύρου καβαλάρη". Φτάνω στην πλατεία κάνω αριστερά για να βγω σε γνωστό δρόμο όπισθεν του παναθηναίκού σταδίου. Κι εκεί στη γωνία έτοιμος ο κόπρος μεσαίου μεγάθους να εφορμήσει εις εμέ τον άμοιρο. :(
Τον κιαλάρω καταλαβαίνω ότι έχει ετοιμασθεί ο κόπρος για όλα καθώς έχει πάρει το ύφος το "με ενοχλείς με το χρέπι σου θα σε τιμωρήσω", οπότε κόβω αρκετά ταχύτητα και με το που φτάνω δίπλα του του κάνω:
"άχου το τι ναι μωρέ τι γλυκούλης που είσαι".
Τσάμπα το σάλιο που ξόδεψα χαλάλι πήγε και το γλύψιμο. Έχετε ακούσει το "χραπ τον κάνει ο καραχαρίας";
Ε μόνο που σε εμένα ήταν κόπρος.
Αρρρρ κάνει ο κοπρίτης και αρπάει το εμβούτιον μου! :lol: :lol: Ευτυχώς όχι με ιδιαίτερη δύναμη αλλά... το ένιωσα δεν μπορώ να πω. Με αφήνει καθώς κινούνταν η μηχανή ανεβάζω ταχύτητα χραπ δεύτερη αυτή τη φορά κάπου προς τον αγκώνα. Λόγω μπουφάν δεν κατάλαβα χριστό.
Φτάνω σπίτι κατεβάζω παντελόνια... είμαι περήγανος κάτοχος ενός μικρού σημαδιού κυκλικού με δοντάκια στο δεξιό μπουτάκι μου.
Κόπρε... δεν είσαι οκ α όλα κι όλα. Δεν ξηγήθηκες σωστά :lol: :lol: :lol:
σε αυτές τις περιπτώσεις η φόλα δεν κάνει τίποτα .... το μυστικό είναι σούζα και ανάποδο...νιαουρίζοντας δυνατά να το φοβήσεις το έρμο!!!!

jimtarasxt660x
10/11/2008, 07:15
Αμαν μωρε και εσυ...βολτα ηθελε το κακομοιρο να το πας...σε ειδε πανω στην μηχανη και γουσταρε βολτουλα!!!

makis206
10/11/2008, 07:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Κόπρε... δεν είσαι οκ α όλα κι όλα. Δεν ξηγήθηκες σωστά :lol: :lol: :lol:

Nαι, την επόμενη φορά κράτα και κανένα κωλομέρι για ενθύμιο :lol:

:beer:

Λεωνίδας
10/11/2008, 08:45
κάτι έχεις εσύ με τα σκυλιά ... ή μάλλον τα σκυλιά μ' εσένα :lol:

georgis4
10/11/2008, 08:52
Πιο παλια οταν επερνα γραμμη καποιον κοπριτη οτι επερνε θεση *μαχης* ενο πλησιαζα προς το μερος του εβγαζα και το αναλογο ποδι εξω ωστε να ειμαι ετοιμος να αποκρουσω τυχον ορμηγμα..:D
Ποτε δεν χρειαστηκε αλλα και μονο με το ποδι εξω συνηθως απλα γαυγιζαν ενω περνουσες...

XJR_Billy
10/11/2008, 08:55
Φτάνει να μην είναι κανάς σκύλος καμικάζι και σου χωθεί στη ρόδα... όπως έγινε με ένα φίλο μου με Άφρικα...

Μετά τον κλαίγανε... Και αυτόν και τη μηχανή...

Ο σκύλος δεν κατάλαβε Χριστό...

Προσοχή...:wave2:

lilipoua
10/11/2008, 09:07
Έτσι πρέπει να ειναι οι άντρες, σημαδεμένοι απο τις περιπέτειες της ζωής!!!


(της ζωής γενικότερα και όχι κάποιας συγκεκριμένης κυρίας με το όνομα Ζωή!! για να μη παρεξηγούμαστε :evil: )


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



:D

sniper
10/11/2008, 09:08
Εγώ πριν 3 χρόνια εισέπραξα 9 δόντια απο τον γλυκύτατο μαυρο μουργο του Δέλεαρ...


Αντιτετανικό έκανες ή δεν σε πιάνει τίποτα εσένα;

Tpap
10/11/2008, 09:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Κόπρε... δεν είσαι οκ α όλα κι όλα. Δεν ξηγήθηκες σωστά :lol: :lol: :lol:

Δεν φταίει σε τίποτε το σκυλάκι.

Με το ιταλοκατσαρολικό που καβαλάς τα πήρε στην κράνα.

:bigcry:

makis206
10/11/2008, 09:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από lilipoua
Έτσι πρέπει να ειναι οι άντρες, σημαδεμένοι απο τις περιπέτειες της ζωής!!!
:lol:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


147709

hidefnick
10/11/2008, 10:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Ελεος ρε πρωινιάτικο :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:

SnakeMJK
10/11/2008, 10:06
Αν κάνει ο σκύλος επιθετική κίνηση, απλά σηκώνω τα πόδια μου ψηλά, σαν να περνάς μέσα από νερά :p :p

lilipoua
10/11/2008, 11:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:





:lol: :lol: :lol: :lol:



:a19: :a23: :a23:

dodos 900
10/11/2008, 11:49
ή κορνάρεις και του φωνάζεις "άντε γ***σου!":lol:

Να σημειώσω οτι η βρισιά μπορεί να είναι και άλλη,απλά διάλεξα κάτι εύκολο και συνηθισμένο.:lol:

panagiotis dim
10/11/2008, 13:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από dodos 900
ή κορνάρεις και του φωνάζεις "άντε γ***σου!":lol:

Να σημειώσω οτι η βρισιά μπορεί να είναι και άλλη,απλά διάλεξα κάτι εύκολο και συνηθισμένο.:lol:
ΚΑΠΟΙΟΣ ΦΊΛΟΣ ΣΤΟ ΧΩΡΙΌ ΜΟΥ ΈΙΧΕ ΒΡΕΊ ΤΗΝ ΕΞΉς ΛΥΣΗ
ΕΙΧΕ ΠΑΝΩ ΣΤΟΥΣ ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ ΤΟΥ ΜΙΑ ΣΑΚΚΟΥΛΑ ΜΕ ΛΟΥΚΑΝΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΑΝΕΒΑΙΝΕ ΣΤΑ ΒΟΥΝΑ ΝΑ ΑΡΜΕΞΗ ΤΙΣ ΓΙΔΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΗΝ ΠΕΦΤΑΝΕ ΤΑ ΤΣΟΜΠΑΝΟΣΚΥΛΑ.. ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΟΜΩΣ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΕΚΑΝΕ ΛΑΘΟΣ ΤΙΣ ΣΑΚΚΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΈΒΑΛΕ ΤΗΝ ΣΑΚΚΟΥΛΑ ΜΕ ΤΙς ΑΡΒΥΛΕΣ...

arxaios
10/11/2008, 13:31
Δε φταίει το ζωντανό ...............:nono: :nono: :nono:
Άκουσε το ξηροκάμπανο και σκιάχτηκε !!! Πήγε να σε διώξει πριν του εκραγεί το Μουλτιμουστάρδα στα μούτρα !!!:lol: :lol: :lol:

ermiss
10/11/2008, 14:01
Τέντωσε το ποδαράκι προς το σκυλί, σημαδεύεις και μουσούδα. Σαν τους ιππότες με τα δόρατα πάνω στα άλογα :rotflmao: :rotflmao:

Και περιμένεις να κάνει κίνηση.




Πάντως ρε παιδιά τα κολόσκυλα μερικές φορές είναι απίστευτα, σε φίλο μου, ένα Corola 2 εβδομάδων καινούριο, επιτέθηκε στο αμάξι, του δάγκωσε την πλαστική ρίγα που είναι πάνω στις πόρτες στο πλάι, και έτρεχε μαζί με το αμάξι δίπλα δίπλα με τα δόντια χωμένα στο πλαστικό, μόλις βαρέθηκε την άφησε και είδαμε ότι είχε αφήσει αποτύπωμα της οδοντοστοιχίας του πάνω της :lol: :lol: :lol:

mars696
10/11/2008, 14:18
Ειναι απλο...του γαυγιζεις κι εσυ και αμα συνεχισει καταβαινεις και του πουλας τσαμπουκα...Καλα μεχρι εδω αρκει να μη φωναξει σκυλοπαρεα...:rolleyes: και συνηθως ειναι πιο ρεμαλια...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer: :beer:

alximistis
10/11/2008, 15:03
Καταρχάς... ΔΕΝ ήμουν με το μούλτι-κούλτι αλλά με γερμανικό μονοκύλινδρο σε χρώμα... ταξί! Α έτσι εξηγείται ρε!!! Μύρισε τα βαυαρικά λουκάνικα :lol: :lol:
κατά δεύτερον... ξεχάστε κλωτσιές φόλες χτυπήματα κλπ. ΔΕΝ πειράζω ποτέ ζώα! Η μαλακία μου ήταν ότι έκοψα έπρεπε να συνεχίσω κανονικά την πορεία μου.
Αλλά δεν πειράζει... ακόμα μια ουλή στο "σημαδεμένο" μου κορμί :lol: :lol: :lol:

Corvo
10/11/2008, 16:52
βρε κοιτα μην ειχε τπτ το σκυλι και παθεις και εσυ τπτ
και αλλη φορα μην κοβεις αν και εγω καποιες φορες νομιζω ρε θα ερθουν απανω μου και κοβω δεν ξερω γτ

DimChios
10/11/2008, 16:54
Αφου δε σου δαγκωσε τιποτα αλλο να κλαιει η Ντια μετα, παλι καλα!

:o





























θα εσκαγα ρε πστ μου!!! :rotflmao: :rotflmao:

filipp0s
10/11/2008, 19:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Αφου δε σου δαγκωσε τιποτα αλλο να κλαιει η Ντια μετα, παλι καλα!

:o


τι δλδ? αφου είπε το παιδι δεν είχε λουκάνικο μαζί του...:D







:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Κανένας
10/11/2008, 20:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Καταρχάς... ΔΕΝ ήμουν με το μούλτι-κούλτι αλλά με γερμανικό μονοκύλινδρο σε χρώμα... ταξί! Α έτσι εξηγείται ρε!!! :lol: Εύγε στο σκυλάκι

μυρίστηκε ότι οδηγας ξένο όχημα, χωρίς να ξέρει αν έχεις την συγκατάθεση του ιδιοκτήτη και σε δάγκασε προληπτικά
επίσης περαστικά στο σκυλάκι (ελπίζω να μην αλχημιαστικε ) :p
:smokin:


:beer:

Λεωνίδας
11/11/2008, 08:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
κατά δεύτερον... ξεχάστε κλωτσιές φόλες χτυπήματα κλπ. ΔΕΝ πειράζω ποτέ ζώα! ούτε εγώ εκτός αν με πειράξουν πρώτα
τότε γυρνάμε στην εποχή των σπηλαίων
φόλα πάντως όχι :wave2:

tai
11/11/2008, 16:04
μ'αυτήν την φάτσα που κουβαλάς .......
σκιάχτηκε ο σκύλος:D

sakk
11/11/2008, 16:38
παιδες μια ειναι η λυση...yoshimura
μια ξερογκαζια και οτι ειναι διπλα σου εξαφανιζεται!!!!!!!!:rotflmao: :lol:

MitsosNaked
17/11/2008, 16:18
Ενώ τα λατρεύω τα σκυλιά(και γενικά όλα τα ζώα) άμα μου αγριέψουν ενώ είμαι στη μηχανή τρελλαίνομαι, μού'ρχεται πραγματικά να τα κάνω στιφάδο.

Τις προάλλες σε μία πλατεία στα Μελίσσια μου ορμάνε 2 ενώ περνούσα αργά αργά και με το που κάνει το ένα άλμα για να με αρπάξει απο τα αριστερά, τρώει μία ξεγυρισμένη στα δόντια με τη SIDI(και μάλιστα με την ξύστρα) αλά καράτε κίντ που έκανε δυό τούμπες(αφού άφησε και λίγο αίμα πάνω στην ξύστρα). Φυσικά την κοπάνησαν και τα δύο με ελαφρά. Τά 'θελε ο κώλος του όμως.:mad: