PDA

View Full Version : Ηταν Μονο 1000



koutsikos
03/03/2005, 08:02
Ηταν τα χιλιομετρα χιλια, και η ημερα Παρασκευη ωρα 2-30.

Το κοκκινο ηταν βαθυ αλλα ο Μ@#*΅#$Σ δεν το ειδε και βγηκε στην Πειραιως σαν να μην τρεχει τιποτα,και σαν να μην εφτανε μονο αυτο στα ματησε και με κοιταζε να πηγαινω για εμβολισμα.Ας ειναι καλα το παιδι του που ηταν μεσα και του ειπε να πατησει γκαζι.Δεν επεσα πανω του αλλα το κακο ειχε ειδη γινει.
μετρησα περιπου τα εκατο μετρα της Πειραιως.
Βλεπετε πηγαινα περιπου με 90-100 χιλ.(το λαθος μου) και οι Ελληνικοι δρομοι εχουν απιστευτη προσφυση.
Το θεμα ειναι οτι η μηχανη ηταν 20 ημερων και εγινε τα χαλια της, μεγαλο ξενερωμα.Να πω για το κρανος το DAINESE μπουφαν που βγηκαν εξω τα προστατευτικα και γενικα ολος ο ρουχισμους πεταχτηκε.
Για οσους θυμουνται το συγκεκριμενο μπουφαν ειναι αυτο που ρωταγα αν ειναι μουφα η οχι και αν πεσω αν θα με προστατευσει (μαλλον την εκανε την δουλεια του).
Ευχαριστω τον θεο το κρανος και το μπουφαν που ζω,γιατι εχω πεσει πολλες φορες αλλα αυτη το ενιωσα.

Συγνωμη αν κουρασα, καλημερα σε ολους. :winka:

melsaltas
03/03/2005, 08:05
ΟΧΙ ΒΡΕ ΦΙΛΕ.........
ΕΣΥ ΚΑΛΑ.......???
ΤΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΝΑ ......
ΒΕΒΑΙΑ ΕΥΚΟΛΑ ΝΑ ΤΟ ΛΕΣ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ.......
ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!!

:sad: :( :sad:

Nik0s
03/03/2005, 08:30
ΓΑΜΩΤ ΓΑΜΩΤ ΓΑΜΩΤ......

:hypnotize :uplate: :eyepop: :evil: :sick:


Αφού δεν έπαθες τίποτα όλα τ'αλλα φτιάχνονται. Τώρα θα πάρεις και μαμίσιο μπουφάν :D


Πάντα όρθιος!

:wave2:

x-rider
03/03/2005, 09:12
ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ

να ειναι και να μην ξαναρθουνε!

Πολλες φορες συμβαινει ιδιως οταν εχουμε κατι καινουριο

να γινονται αυτα:yuck:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ προχωραμε:wave2:

idi
03/03/2005, 10:09
επεσες---> σηκωθηκες!!!!

περαστικα και να εισαι παντα καλα

Alexander
03/03/2005, 10:20
Το θέμα δεν είναι αν θα πέσεις αλλά πόσο γρήγορα θα σηκωθείς.

Σιδερένιος.

Ο χαζός σε πλήρωσε; ή το παιδί του συνέχισε να του λέει να πατήσει γκάζι;

koutsikos
03/03/2005, 10:38
Αυτός θελει να πληρωθει η ζημια αλλα η ασφαλεια του δεν ξερω κατα ποσο θελει.:confused:

Εχω ακουσει αυτες τις μερες διαφορες ιστοριες και γενικα οι ασφαλειες ειμαι της αποψης οτι εχουν ενα δεντρο που βγαζει σπεσιαλ φρουτα και τα μοιραζουν σε ενδιαφερομενους :evil:


9651

adam_tsouk
03/03/2005, 13:32
Αφού είσαι καλά......όλα τα 'αλλα θα φτιαχτούν πάλι.
Δυστυχώς ακόμα και αυτά μας στεναχωρούν...

gispy
03/03/2005, 14:30
Φίλε να σαι καλά και όλα τα άλλα τα βρήσκεις. Ένα κερί για σένα και για το παιδί που σε γλύτωσε (και ένα για τον οδηγό που δεν την κοπάνησε)!

Υγεία και το μηχανάκι φτιάχνετε ρε!!!

milaber
03/03/2005, 15:30
Πάλι καλά που δεν έπαθες τίποτα ρε φίλε!

Τα μηχανάκια φτιάχνονται...

:wave2: :wave2: :wave2:

Μικρή Λουλού
03/03/2005, 16:27
ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΗΚΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΥΠΟΓΡΑΦΩ,ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ Η ΥΠΑΙΤΙΟΤΗΤΑ ΠΛΕΟΝ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΟΣ ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗΣ ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΑ ΞΕΜΠΕΡΔΕΜΑΤΑ !!

devil's animal
03/03/2005, 17:37
μακαρι ολες οι πτωσεις των μοτοσυκλετιστων να ηταν ετσι αναιμακτες..............:nono:


να ευχαριστεις το αγγελακι που εκεινη την ωρα περναγε (και αυτο με 90-100χλμ) πανω απο το κεφαλι σου.............



η μηχανη φτιαχνεται και γινεται και καλυτερη.......


εσυ και ολοι μας να ειμαστε καλα και ολα τ'αλλα ερχονται.......




χαιρετισμους........:wave2:

periklisk
03/03/2005, 18:59
Ευτυχώς που δεν έπαθες τίποτα!!!!

Περαστικά σε σένα (για το ψυχολογικό της υπόθεσης) και στο μοτόρι σου!

Καλά ξεμπερδέματα με την ασφαλιστική!

free rider
03/03/2005, 19:05
η αξία της ζωής σου δεν συγκρίνεται με της μηχανής σου ...

οσο και να την πονάς..

gtsiros
19/03/2005, 14:31
Na se dw, paliomalaka, an 8a ksanapas me 90 se tetoies perioxes.

malaka._

toulaxisto twra ksereis oti ta 90 den einai taxuthta gia mesa sthn polh akoma kai an eisai sth leofwro. EIDIKA konta se fanaria.

AFTER
19/03/2005, 14:46
Γιατι ειναι μηπως για εθνικη?
Με τοσους ασχετους που κυκλοφορουν?

Εγω σημερα εκανα ενα ανοιγμα στο z μου(για πρωτη φορα μετα το στρωσιμο)στην εθνικη,και μονο οταν σιγουρευτηκα οτι γυρω μου και μπροστα μου δεν εχω κανενα κουτι!
Μολις εφτασα μερικα αμαξια,το μπουλο με 80!

Οι μηχανες εχουν γινει πιο γρηγορες σε συγκριση με το παρελθον,το ιδιο και τα αμαξια!
Τα μυαλα μονο μεινανε τα ιδια,και θα μεινουν για πολυ καιρο ακομα,γιατι η πνευματικη βλαχια δεν πεθαινει τοσο ευκολα!

Το νου σας μαγκες,και ειπαμε(το εχω ξαναπει 100 φορες),φανταστητε οτι ολοι σας σημαδευουν,μονο ετσι θα μειωσετε τις πιθανοτητες :wave2:

free rider
20/03/2005, 15:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από gtsiros
Na se dw, paliomalaka, an 8a ksanapas me 90 se tetoies perioxes.

malaka._

toulaxisto twra ksereis oti ta 90 den einai taxuthta gia mesa sthn polh akoma kai an eisai sth leofwro. EIDIKA konta se fanaria.

εσυ μην ξεψαρώνεις ...

θα φωνάξω την κοπέλα απο τον καναπέ...

:beer: :beer: :beer:

gtsiros
21/03/2005, 01:50
de nomizw oti exei peri8wria, h kopela apo ton kanape, na kanei kati se mena... :nono:

bebaia, egw den prokeitai na thn akoumphsw kan, den peirazw gynaikes... einai enantia stis arxes mou... :smokin:

...h kopela mou omws, den exei kanena problhma na to kanei auto se kapoion/kapoia pou paei na me plhsiasei me kakes dia8eseis.

:cool:

cityfly
29/03/2005, 14:28
ασε την ασφαλιστική να λέει ό,τι θέλει φρόντισε να καταγραφεί το περιστατικό
αν ήρθε αστυνομία είναι το καλύτερο αλλιώς αρνητική δήλωση στη δική σου ασφαλιστική δήλωση στη δικιά του και διαπραγματεύσου απείλησε τους και με κάνα δικηγόρο και το βασικότερο μην πεις ότι πηγαινες με 100, αν είναι δυνατό πες ότι πήγαινες με το όριο

GTZ750
29/03/2005, 17:25
περαστικα και καλα ξεμπερδεματα!!:)