PDA

View Full Version : GSXR forum & mozart



byron
11/11/2008, 14:06
Το είδα σε διπλανό φόρουμ και γέλασα τόσο πολύ που είπα να το γράψω και εδώ....

Γράφει ο χρήστης κολτρέϊν...

κολτρέ΄ι΄ν -> αναφερομαι σε suzukakides...εχει δημιουργηθη φορουμ της suzuki (επιτελους) οποιος θελει μπορει να γινει μελος και να μεγαλωση η παρεα

Mozart ....

mozart-> θα μπω με νικ komeno_plaisio

:rotflmao: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :rotflmao:

Kαι η χαριστική βολή :bigcry:

mozart-> ρε παιδια παω να γραψω και μου βγαζει να εισαγω το νικ μου και μετα μου λεει οτι υπαρχει ηδη τετοιος χρηστης.

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Sapadak
11/11/2008, 14:10
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:bawl: :bawl: :bawl: :bawl:

makis206
11/11/2008, 14:13
Ο δικός μας ο Mozart ; Ο δικός μας θά'ναι δεν υπάρχει περίπτωση :rotflmao: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

mars696
11/11/2008, 14:17
κομενο_πλαισιο1
κομενο_πλαισιο2
κομενο_πλαισιο3
και και και...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sapila racing
11/11/2008, 14:18
Α ρε τυροτρέλα :lol: :rotflmao: :lol:

p@nos
11/11/2008, 14:22
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

AntoD
11/11/2008, 14:25
Γιατι ρε παιδια...κοβουν πλαισιο τα σουζουκι....:o

devil's animal
11/11/2008, 14:26
:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry:

GIXXERAKIAS
11/11/2008, 14:38
Βυρωνα συμμαζεψουυυυ....:smokin:



:blush:

byron
11/11/2008, 14:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
Βυρωνα συμμαζεψουυυυ....:smokin:



:blush:

Ρε μαν, γέλασα τόσο που μου ΄ρχεται να το βάλω στην υπογραφή μου :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

GIXXERAKIAS
11/11/2008, 14:42
Αφου ειναι κουλος ρε μεχρι κα ιτο φορουμ τον πεταξε εξω απο μονο του.:rotflmao: :rotflmao:

Δεν εχει φαει μπαν ουτε υπαρχει αλλος με το νικ αυτο μεσα.Κλασικη κουλαμαρα...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sniper
11/11/2008, 14:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
Αφου ειναι κουλος ρε μεχρι κα ιτο φορουμ τον πεταξε εξω απο μονο του.:rotflmao: :rotflmao:

Δεν εχει φαει μπαν ουτε υπαρχει αλλος με το νικ αυτο μεσα.Κλασικη κουλαμαρα...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

θα κόβεται η σύνδεση.....

GIXXERAKIAS
11/11/2008, 14:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
θα κόβεται η σύνδεση.....
Μενει απο ρευματα...:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:

byron
11/11/2008, 14:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
Αφου ειναι κουλος ρε μεχρι κα ιτο φορουμ τον πεταξε εξω απο μονο του.:rotflmao: :rotflmao:

Δεν εχει φαει μπαν ουτε υπαρχει αλλος με το νικ αυτο μεσα.Κλασικη κουλαμαρα...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Εχει trojan στον κώδικα. Μολις κάποιος πονηρίδης γράψει τη λέξη κομμένο/σπασμένο/κλασμένο/διαλυμένο πλαίσιο, γίνεται αυτόματα ban και η ip μαρκάρεται για περαιτέρω εξέταση. :lol: :bawl: :rotflmao:

GIXXERAKIAS
11/11/2008, 14:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Εχει trojan στον κώδικα. Μολις κάποιος πονηρίδης γράψει τη λέξη κομμένο/σπασμένο/κλασμένο/διαλυμένο πλαίσιο, γίνεται αυτόματα ban και η ip μαρκάρεται για περαιτέρω εξέταση. :lol: :bawl: :rotflmao:

:bigcry: :bigcry: :bigcry:








































ps:Γινεται αυτο???:confused: :D

byron
11/11/2008, 15:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
ps:Γινεται αυτο???:confused: :D

Δεν ξέρω αν γίνεται στο gsxr forum, αλλά υπάρχουν διάφορα προγραμματάκια που τσεκάρουν τι γράφεις. Υπήρχε πχ ένα που όταν έβλεπε τα γράμματα "γαμ.." τα μετέτρεπε σε "μαμ..."

Όταν ήθελες να γράψεις όμως «Πηγαμε σ΄ένα γαμο, που ήταν και γαμώ. Τρώγαμε γάμπαρι και έπαθα κράμπα στη γαμπα "

και στο κάνει....

"Πήμαμε σ΄ένα μάμο που ήταν και μαμώ. Τρώμαμε μάμπαρι και έπαθα κράμπα στη μάμπα" υπάρχει θέμα :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

DimChios
11/11/2008, 15:33
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

tifoefs
11/11/2008, 15:34
Nai !

AAAAAAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXXA

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

GIXXERAKIAS
11/11/2008, 15:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Δεν ξέρω αν γίνεται στο gsxr forum, αλλά υπάρχουν διάφορα προγραμματάκια που τσεκάρουν τι γράφεις. Υπήρχε πχ ένα που όταν έβλεπε τα γράμματα "γαμ.." τα μετέτρεπε σε "μαμ..."

Όταν ήθελες να γράψεις όμως «Πηγαμε σ΄ένα γαμο, που ήταν και γαμώ. Τρώγαμε γάμπαρι και έπαθα κράμπα στη γαμπα "

και στο κάνει....

"Πήμαμε σ΄ένα μάμο που ήταν και μαμώ. Τρώμαμε μάμπαρι και έπαθα κράμπα στη μάμπα" υπάρχει θέμα :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Δεν υπαρχεις λεμε....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

idi
11/11/2008, 16:08
mozart rulez :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

NikosKK
11/11/2008, 18:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Δεν ξέρω αν γίνεται στο gsxr forum, αλλά υπάρχουν διάφορα προγραμματάκια που τσεκάρουν τι γράφεις. Υπήρχε πχ ένα που όταν έβλεπε τα γράμματα "γαμ.." τα μετέτρεπε σε "μαμ..."

Όταν ήθελες να γράψεις όμως «Πηγαμε σ΄ένα γαμο, που ήταν και γαμώ. Τρώγαμε γάμπαρι και έπαθα κράμπα στη γαμπα "

και στο κάνει....

"Πήμαμε σ΄ένα μάμο που ήταν και μαμώ. Τρώμαμε μάμπαρι και έπαθα κράμπα στη μάμπα" υπάρχει θέμα :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

filipp0s
11/11/2008, 19:18
έλιωσα...:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: