PDA

View Full Version : Τατουάζ



mars696
11/11/2008, 14:24
Νταξει ισως ειναι μ@λ@κι@ το τοπικ αλλα κουβεντα να γινεται!Αν θα κανατε tatoo,θα ηταν κατι σχετικο με το "αθλημα" μας? και αν ναι που θα το κανατε?Let the fight begin:rotflmao: :rotflmao: :wave2: :wave2:

AntoD
11/11/2008, 14:26
Θα εγραφα

Made for Acrapovic in England By Scorpion πανω στην "μπουρου" μου.

Στον υπολοιπο κενο χωρο θα εκανα ενα αντιγραφο του νεου μπουσα που εχει και μικρο μεταξονιο (για να χωρεσει)!
:smokin:

SVX
11/11/2008, 14:30
"εσσεταιημαρ" αν και η δερματοστιξια ...ειναι αυτο που δηλωνει...στιγματισμος...
υπαρχουν κι αλλοι τροποι βελτιωσης-καλωπισμου του σωματος


μπορεις ομως να συμβολισεις -δηλωσεις καποια πραγματα ...

εμενα θα μάρεσε ο δρακος που τρωει την ουρα του (φαυλος κυκλος-ουροβορος οφις)

η ενα μυρμηγκι...συμβολιζει τον ανθρωπο....ειμαστε ενα τιποτα(μηρμυγκια) με απιστευτα ρομερα δυνατοτητες....:dizzy:

AntoD
11/11/2008, 14:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από SVX
"......ειμαστε ενα τιποτα(μηρμυγκια) με απιστευτα (B) ρομερα(EΣ) δυνατοτητες....:dizzy:

:lol:

mats8282
11/11/2008, 14:34
:smokin:


147826

devil's animal
11/11/2008, 14:34
το tattoo επειδη ειναι κατι εντελως προσωπικο, και το κανεις καθαρα για την παρτη σου και μονο καλο θα ηταν να μην ρωτας αλλους και επηρεαστεις.
:wave2:

alximistis
11/11/2008, 14:35
Σοβαρή απάντηση: Όχι δεν θα έκανα
για χαβαλέ... ναι θα έκανα! ένα μπουρί από εξάτμιση που να βγαίνει από τον πρωκτό μου να βγάζει αέρια και να γράφει από πάνω:
I shit japan! :lol: :lol: :lol:

mars696
11/11/2008, 14:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
το tattoo επειδη ειναι κατι εντελως προσωπικο, και το κανεις καθαρα για την παρτη σου και μονο καλο θα ηταν να μην ρωτας αλλους και επηρεαστεις.
:wave2:


++++100 Αν θα εκανα, κατα 100% ξερω τι θα ηθελα,αλλα καλο ειναι να ακους ιδεες!:beer: :beer:

vestromas
12/11/2008, 05:57
Πιτσιρικας ηθελα να κανω το σημα τις χουσκβαρνα στο χερι.
Μεγαλωνοντας ειδα οτι τα τατουαζ, ειναι μεγαλη μ@λ@κια και προσβολη στον ιδιο σου τον εαυτο.
Οπως ειπε και ο φιλος πιο πανω, ειναι στιγματισμος με ολες τις εννοιες.
Ξερω οτι υπαρχουν πολλοι τατουαζαδες που θα ξενερωσουνε με αυτα που λεω αλλα οταν θα μεγαλωσουν αρκετα και κουβαλανε την παπαρια της εφηβιας τους μαζι τους μια ζωη, θα καταλαβουν τι εννοω.
Αυτοι δε, που το εχουν κανει φιλοσοφια και σταση ζωης, :a31:

:wave2:

TROOPER
12/11/2008, 06:26
τιιιιιιιιιιιιιιιι???????????????

ταττοοοοοοοοοοοοοοοοοοο????????????

ουυυυυυυυυυυυυυ 666 ουυυυυυυυυυυυυυυυυυ !!!!!!!!!!!!!!









υ.γ.εχουμε ομως κατι ανοιχτομυαλους ρε παιδακι μου............:sick: :sick: :sick:

vestromas
12/11/2008, 06:35
Exω εναν φιλο, που εχει εναν τεραστιο Eddy στο μπρατσο, οπως εχεις στο αβαταρ σου.
Το ξεφωνημα που τρωει καθε μερα δεν λεγετε.:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :wave2:

TROOPER
12/11/2008, 06:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
Exω εναν φιλο, που εχει εναν τεραστιο Eddy στο μπρατσο, οπως εχεις στο αβαταρ σου.
Το ξεφωνημα που τρωει καθε μερα δεν λεγετε.:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :wave2:

τσιμπησες ε ?

vestromas
12/11/2008, 06:41
Καντε ολοι τατουαζ να ανοιξει το μυαλο σας. Οσοι δεν εχουν τατουαζ, δεν ξερετε τι βλακες ειναι.
:lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
Ασε αυτοι που τα κοροιδευουν. Φλωροι και χαζοι.:alien:

TROOPER
12/11/2008, 06:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
Καντε ολοι τατουαζ να ανοιξει το μυαλο σας. Οσοι δεν εχουν τατουαζ, δεν ξερετε τι βλακες ειναι.
:lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
Ασε αυτοι που τα κοροιδευουν. Φλωροι και χαζοι.:alien:

μη μεταφραζεις κατα το δοκουν.

marios8
12/11/2008, 06:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
Πιτσιρικας ηθελα να κανω το σημα τις χουσκβαρνα στο χερι.


Και στο άλλο της ΚΤΜ :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

Τελικα έχεις δίκιο Ο Καιρός Γαρ Εγγύς


147871

vestromas
12/11/2008, 06:57
Eιναι ωραια διαμαχουλα το θεμα, αλλα ειναι ωρα να παω να κοιμηθω, γιατι εχω παραξενα ωραρια.
Μακαρι να το συνεχισουμε το απογευμα κυριοι::lol: :wave2:

stvr1
12/11/2008, 07:20
Θα συμφωνίσω στο ότι αν θες να κάνεις tattoo δεν πρέπει να ρωτάς τους άλλους τι θα κάνεις. Είναι κάτι πρωσοπικό και αν το κάνεις το παντρεύτικες.

Θα διαφωνήσω στον αφορισμό του tattoo. Δεν μετανοιώνουν όλοι και ούτε τα χτυπάνε όλοι στην εφηβεία τους. Αυτοί που αλλάζουν γνώμη είναι αυτοί που δεν ξέρουν τι να κάνουν και απλά χτυπάνε κάτι για να το χτυπήσουν (ή κάνουν κάτι που τους λέει κάποιος άλλος)....

Σκέψου καλά ΑΝ πραγματικά θες να το κάνεις και αν η απάντηση είναι ναι, τότε σκέψου κάτι που σε εκφράζει. Εξίσου σημαντικό θεωρώ να κάνεις κάτι που δεν θα υπάρχι πιθανότητα να το δεις στο μπράτσο κανενός οικοδόμου, στο κωλομέρι κάποιας γκόμενας κτλ. βρές κάτι πρωτότυπο και φτιάξε το σχέδιο μαζί με αυτόν που θα στο κάνει...

Themis_81
12/11/2008, 08:14
Από την στιγμη που το τατουαζ εγινε αξεσουαρ μοδας, και επαψε να ειναι αποτυπωση στιγμης ή συναισθηματων καλο ειναι να το σκεφτεται κανεις αρκετα πριν το κανει ... Δεν ειναι ποια συμβολο περιθωριοποιησης οπως πιο παλια για να αποφευγεται , αλλα αυτο δεν σημαινει οτι εχει φυγει απο το μυαλο του κοσμου σαν εικονα ...

Εχετλαίος
12/11/2008, 11:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
τα τατουαζ, ειναι μεγαλη μ@λ@κια και προσβολη στον ιδιο σου τον εαυτο.
Οπως ειπε και ο φιλος πιο πανω, ειναι στιγματισμος με ολες τις εννοιες.
Ξερω οτι υπαρχουν πολλοι τατουαζαδες που θα ξενερωσουνε με αυτα που λεω αλλα οταν θα μεγαλωσουν αρκετα και κουβαλανε την παπαρια της εφηβιας τους μαζι τους μια ζωη, θα καταλαβουν τι εννοω.
Αυτοι δε, που το εχουν κανει φιλοσοφια και σταση ζωης, :a31:

:wave2:

Nαι, ναι, είμαι ένας κατατρεγμένος, στιγματισμένος μ@λ@κ@ς που διαρκώς προσβάλλω τον εαυτό μου και κουβαλάω την παπαριά της εφηβίας μου μια ζωη αλλά ακόμα δεν έχω καταλάβει ότι την έχω κάνει λάστιχο-σφεντόνα-αλητάνα βασιλικού κήπου και φιλοσοφία ζωής.
Αμάρτησαααααα, μετανοώ πάτερ
Αποτάσω το σατανά αλλά και το λέιζερ αφήνει ουλή και κοστίζει και πολύ οπότε κάνω τη στραβή.
Μια συγχώρεση ζητάω
μπουχουχου :cry: :cry: :cry:

mars696
12/11/2008, 12:42
Συμφωνω με πολλα απο τα παραπανω.και τα καλα και τα κακα! Ειναι αυτο που ειπαν μερικοι η"αποτυπωση της στιγμης".Δεν εχω σκεφτει καποιο σχεδιο,γιατι ελεγαα να γραψω κατι απλο,που μπορει να ακουγεται λιγο κλισε αλλα ετσι κι αλλιως ειναι για μενα και ΜΟΝΟ! "Live to ride,ride to live".Βεβαια ειμαι ακομα στην σκεψη...:beer: :beer:

Themis_81
12/11/2008, 12:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από mars696
Συμφωνω με πολλα απο τα παραπανω.και τα καλα και τα κακα! Ειναι αυτο που ειπαν μερικοι η"αποτυπωση της στιγμης".Δεν εχω σκεφτει καποιο σχεδιο,γιατι ελεγαα να γραψω κατι απλο,που μπορει να ακουγεται λιγο κλισε αλλα ετσι κι αλλιως ειναι για μενα και ΜΟΝΟ! "Live to ride,ride to live".Βεβαια ειμαι ακομα στην σκεψη...:beer: :beer:

Θα σου προτεινα καλυτερα να το εκανες sticker για το κρανος αντι για τατουαζ ... :beer:

vestromas
12/11/2008, 13:30
Δεν πειραζει παιδι μου Εχετλαιε, ολοι καναμε μ@λΑκιες στα νιατα μας.:lol:
Το θεμα ειναι οτι το μετανιωσες:rotflmao:
Γινε παραδειγμα και στα αλλα τα κοπελια, και να τα συμβουλευεις να μην σημαδευουνε το κορμι τους σαν τα γελαδια και τα προβατα.

Αρκετα προβατοποιημενα ζουμε στον πλανητη φυλακη.
Οσο για την φιλοσοφια που επικρατει γυρω απ το θεμα τατουαζ και την μοδα αυτη, θεωρω οτι οσοι την λανσαρουν, εχουν μυαλο πεταλουδας και νοημοσυνη αχιβαδας.
Οι αλλοι που παρασυρθηκαν απ τη μοδα, συγχωρεμενοι.:lol: :beer: :beer: :beer: :wave2:

TROOPER
12/11/2008, 13:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
Δεν πειραζει παιδι μου Εχετλαιε, ολοι καναμε μ@λΑκιες στα νιατα μας..........

και μερικοι απ' οτι βλεπω τις συνεχιζετε και στα γεραματα σας.

vestromas
12/11/2008, 13:52
Αμα το σκεφτεις σε βαθος και το συζητησεις καλα με τον εαυτο σου, φιλε μου χεβυμεταλα, θα δεις την πραγματικοτητα, ασχετα αν ο εγωισμος σου σου επιτρεψει να το παραδεχτες δημοσια.:beer: :wave2:

alximistis
12/11/2008, 14:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
Δεν πειραζει παιδι μου Εχετλαιε, ολοι καναμε μ@λΑκιες στα νιατα μας.:lol:
Το θεμα ειναι οτι το μετανιωσες:rotflmao:
Γινε παραδειγμα και στα αλλα τα κοπελια, και να τα συμβουλευεις να μην σημαδευουνε το κορμι τους σαν τα γελαδια και τα προβατα.

Αρκετα προβατοποιημενα ζουμε στον πλανητη φυλακη.
Οσο για την φιλοσοφια που επικρατει γυρω απ το θεμα τατουαζ και την μοδα αυτη, θεωρω οτι οσοι την λανσαρουν, εχουν μυαλο πεταλουδας και νοημοσυνη αχιβαδας.
Οι αλλοι που παρασυρθηκαν απ τη μοδα, συγχωρεμενοι.:lol: :beer: :beer: :beer: :wave2:


Όπως υπάρχουν άλλοι οι οποίοι έχουν πέσει στη μόδα τως συνομωσιών. Και άλλοι ακόμα χειρότερα οι οποίοι νομίζουν πως έχουν βρει τις κρυμμένες αλήθειες και νομίζουν ότι καταλαβαίνουν πως λειτουργεί ο κόσμος που πάει και άλλα τέτοια.
Το τι κάνει ο καθένας στο σώμα του και με τον εαυτό του είναι δικό του θέμα και μόνο. Τα τατουάζ έχουν συγκεκριμένο λόγο που γίνονται για κάποιους ανθρώπους. Δικαίωμα σου όπως και πολλών άλλων να μην το δέχονται και να μην τους αρέσουν. Αλλά ακριβώς επειδή είναι στιγματισμός σημαίνει ή πιο σωστά θα έπρεπε να σημαίνει πως όποιος το κάνει έχει βαθύτερους λόγους και σκέψεις.
Όποιος το κάνμει από... μόδα ένας πιτσιρικάς ας πούμε δεν θα πλακωθεί να γεμίσει το σώμα του. Θα κάνει ένα άντε δύο και θα σταματήσει. Και όταν μεγαλώσει θα λέει κοίτα μαλακίες που έκανα πιτσιρικάς :lol:.
Υπάρχουν όμως και άλλοι που είναι 35 ας πούμε και σχεδιάζουν προσεκτικά δώ και καιρό το τέταρτο τους τατού και δεν τα επιδεικνύουν και πουθενά. ;) Μην θεωρείς ότι η δική σου αλήθεια είναι η πραγματική. :)

TROOPER
12/11/2008, 14:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
Αμα το σκεφτεις σε βαθος και το συζητησεις καλα με τον εαυτο σου, φιλε μου χεβυμεταλα, θα δεις την πραγματικοτητα, ασχετα αν ο εγωισμος σου σου επιτρεψει να το παραδεχτες δημοσια.:beer: :wave2:

αν ακουσω εναν ανθρωπο που σε μια προταση μιαμισης γραμμης κανει τοσα λαθη τι σε κανει να πιστευεις οτι θα γινω σοφοτερος ?

vestromas
12/11/2008, 14:12
Επειδη, τωρα που τα ξαναδιαβαζω, βλεπω οτι ισως για πολλους να το εχω παραχοντρυνει το θεμα και να το παρουν προσωπικα, ξεκαθαριζω.
Η αποψη μου επι του θεματος για τα τατουαζ και κατ επεκταση για τα σκουλαρικια στην μουσουδα και οπου αλλου, ειναι μεγαλη μ@λ@κια και μεγαλο καραγκιοζιλικι, καθαρα για μενα και την δικη μου αισθητικη.
Εχω παρα πολλους φιλους με τατουαζ, η γυναικα μου εχει ενα, εχω καλο φιλο με μαγαζι που φιαχνει στο Παγκρατι και γενικα ειναι κατι που παιζει παντου.
Απλως εγω δεν το γουσταρο και κανω και λιγη πλακιτσα παρα πανω για ναχουμε να λεμε.:beer: :beer: :beer: :wave2:

alximistis
12/11/2008, 14:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
Επειδη, τωρα που τα ξαναδιαβαζω, βλεπω οτι ισως για πολλους να το εχω παραχοντρυνει το θεμα και να το παρουν προσωπικα, ξεκαθαριζω.
Η αποψη μου επι του θεματος για τα τατουαζ και κατ επεκταση για τα σκουλαρικια στην μουσουδα και οπου αλλου, ειναι μεγαλη μ@λ@κια και μεγαλο καραγκιοζιλικι, καθαρα για μενα και την δικη μου αισθητικη.
Εχω παρα πολλους φιλους με τατουαζ, η γυναικα μου εχει ενα, εχω καλο φιλο με μαγαζι που φιαχνει στο Παγκρατι και γενικα ειναι κατι που παιζει παντου.
Απλως εγω δεν το γουσταρο και κανω και λιγη πλακιτσα παρα πανω για ναχουμε να λεμε.:beer: :beer: :beer: :wave2:


Ποιον ρε στο Παγκράτι; Εκεί σε μία γωνία; Ο τυπάκος με τα μακρυά μαλλιά; Κοντά στο άλσος;

vestromas
12/11/2008, 14:25
Φιλε Στελιο, η συνομοσιολογια, ειναι σκληρος και δυσκολος δρομος.
Δεν την προτινω σε κανεναν.
Η αληθεια, δεν ειναι ουτε ευκολη, ουτε κατι που το χαιροντε οι εγκλωβισμενοι, οταν την μαθαινουν.:lol:
Φιλε τρουπερ, ειναι γνωστο οτι ειμαι του γυμνασιου και αυτο με το ζορι το εβγαλα και η ορθογραφια μου ειναι χαλια.:lol:
Κανονικα με το επιπεδο μου και την αμορφωσια μου θα επρεπε να βαρεσω καμια δεκαρια τατουαζ για να γινω διανοουμενος, αλλα δυστηχως και σ αυτο λουζερ ειμαι.:rotflmao:
Α Ξεχασα! Ουτε Αγγλικα δεν ξερω. Συγνωμη.:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer: :beer: :beer: :wave2:

vestromas
12/11/2008, 14:27
Ναι ρε ο Τακης.:lol: Αμα πας, πες μου να του πω να σου κανει καμια καλη τιμη, αλλα μετα, δεν το γλιτωνεις το ξεφωνημα:lol: :beer: :beer: :beer: :wave2:

alximistis
12/11/2008, 14:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
Φιλε Στελιο, η συνομοσιολογια, ειναι σκληρος και δυσκολος δρομος.
Δεν την προτινω σε κανεναν.
Η αληθεια, δεν ειναι ουτε ευκολη, ουτε κατι που το χαιροντε οι εγκλωβισμενοι, οταν την μαθαινουν.:lol:
Φιλε τρουπερ, ειναι γνωστο οτι ειμαι του γυμνασιου και αυτο με το ζορι το εβγαλα και η ορθογραφια μου ειναι χαλια.:lol:
Κανονικα με το επιπεδο μου και την αμορφωσια μου θα επρεπε να βαρεσω καμια δεκαρια τατουαζ για να γινω διανοουμενος, αλλα δυστηχως και σ αυτο λουζερ ειμαι.:rotflmao:
Α Ξεχασα! Ουτε Αγγλικα δεν ξερω. Συγνωμη.:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer: :beer: :beer: :wave2:


Για ΣΕΝΑ είναι δύσκολος δρόμος! Που ΝΟΜΙΖΕΙΣ ότι έχεις βρει την αλήθεια και κάποιες απαντήσεις! Είναι εντελώς υποκειμενικό. Τεσπα μην σκίσουμε εντελώς το thread του ανθρώπου. Πες μου στο Παγκράτι αυτόν που σε ρώτησα λες; Με μία γκοθού που είναι η γυναίκα του;

vestromas
12/11/2008, 14:48
Η ΓΚοθου ηταν συμαθητρια μου στο σχολειο, αλλα ηταν πιο καλη μαθητρια απο μενα.:lol:
Ναι αυτος ρε Στελιο. Αμα θες κατι, πες μου με πμ, να σε σενιαρω.:beer: :wave2:

makis206
12/11/2008, 14:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
Ναι αυτος ρε Στελιο. Αμα θες κατι, πες μου με πμ, να σε σενιαρω.:beer: :wave2:

Κανόνισέ του έναν Μπαμπαστρούμφ σε πράσινο χρώμα :lol: :rotflmao:

alximistis
12/11/2008, 14:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
Η ΓΚοθου ηταν συμαθητρια μου στο σχολειο, αλλα ηταν πιο καλη μαθητρια απο μενα.:lol:
Ναι αυτος ρε Στελιο. Αμα θες κατι, πες μου με πμ, να σε σενιαρω.:beer: :wave2:


Thanks ρε να σαι καλά. Αν είναι φυσικά και θα σου πω αν και έχω γρει 2 καταπληκτικούς στους Αμπελόκηπους και στην καισαριανή. :)

Electra
12/11/2008, 14:56
Αν το σκέφτεσαι να κάνεις, απλά μελέτα το και κάνε κάτι ξεχωριστό (όπως είπαν και μερικοί προλαλήσαντες). Όσοι το βλέπουν σαν μόδα να ξέρεις ότι απλά κάνουν ένα τατουάζ που είδαν σε κάποιον άλλον ή κάποιο που βλέπουν παντού. Την μόδα ποτέ δεν την ακολούθησα (η μόδα είναι για τα "πρόβατα"...). Ανέκαθεν θεωρούσα την τέχνη του τατουάζ καλλωπιστική και επέλεξα να κάνω ότι έχω κάνει.

Και τα τρία τατουάζ που έχω τα έκανα για δικούς μου λόγους, δεν τα έχω βαρεθεί και ούτε πρόκειται. Μόνη μου πήγα στο στούντιο, μόνη μου αποφάσισα και μόνη ήμουν όταν τα έκανα. Καμιά επιρροή και ουδεμία συζήτηση. Φυσικά, δεν θα με απασχολήσει και η γνώμη κανενός αν με κρίνει από αυτά.

Όσο για το αν θα κάνεις κάποιο τατουάζ που έχει σχέση με το "άθλημα", κι εδώ ισχύει το να συμβολίζει κάτι για σένα!


μικροedit: Σχετικά με το πού μπορεί κάποιος να κάνει τατουάζ: Θεωρητικά "παντού" μπορεί να γίνει (τα μάτια μας έχουν δει πολλά). Γνώμη μου είναι να μη γίνεται σε σημεία όπου αργότερα υπάρχει πιθανότητα να αντικατασταθούν με... λίπος (αυξομείωση βάρους= παραμόρφωση του tattoo), και πάνω στην σπονδυλική στήλη, κεφάλι... λόγω σημαντικών νεύρων που διαπερνούν την περιοχή.


Cheers:beer:

sniper
12/11/2008, 15:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από Electra
....

Όσο για το αν θα κάνεις κάποιο τατουάζ που έχει σχέση με το "άθλημα", κι εδώ ισχύει το να συμβολίζει κάτι για σένα!

....

:a9: :a18:

Electra
12/11/2008, 15:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
:a9: :a18:

:smokin:

menos
12/11/2008, 17:34
Δεν θα κάνετε εντομές στο σώμα σας για νεκρόν ούτε θα χαράξετε επάνω σας στικτά γράμματα. Εγώ είμαι ο Κύριος.
Λευιτικόν 19:28


:wave2:

Egle
12/11/2008, 17:40
Γουστάρω...:beer: :beer:

george72
12/11/2008, 18:17
ο τακης, αλλα και η ποπη, στο παγκρατι ειναι τρομερα παιδια και σωστοι επαγγελματιες και οι δυο....
δεν ειναι γκοθου...!
παλιο μεταλο, τσοπερου ειναι...:lol:

αφοβα για αυτους που το σκεφτονται, να κανουν τατουαζ εκει...
και καλη δουλεια και καλα φυτικα χρωματα
και καλες τιμες

vestromas
12/11/2008, 18:24
Memo, μεσα εισαι ρε μαγκα. Το κατεχεις το Θεολογικο.:beer: :beer: :beer: :wave2:

rsp
12/11/2008, 18:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από Electra



Cheers:beer:

Για αλλη μια φορα πολυ σωστο ποστ!!

Ααα και β στορμα, ναι εγω ειμαι που γραφεις στα @@ σου.. Σκεψου μονο αυτο, η δικια σου γνωμη ειναι σεβαστη οσο παπαρια και αν ειναι, αλλα παραμενει προσβλητικος ο τροπος που την λες. Πες παιδια εμενα δεν μου αρεσουν, δεν με εκφραζουν. Το να λες οτι ειναι καραγκοζιλικι απλα προσβαλεις τον αλλο. Και δεν με νοιαζει αν εχει και η γυναικα σου και ο σκυλος σου και λοιπα..Σημασια εχει οτι οταν γραφεις πισω απο ενα πληκτρολογιο φαινετε ασχημο.

Σκεψου το !

φιλικα:wave2:

stvr1
12/11/2008, 18:28
Πολλοί έχουν την τάση να γενικεύουν ασύστολα. Το τατουάζ είναι μια τέχνη αρχαία, η οποία εμφανίζεται σε διάφορους πολιτισμούς και για διάφορους λόγους. Δεν θα κάτσω να κάνω ιστορική αναδρομή, αλλά θα πώ ότι δεν σχετίζεται η ύπαρξή του (ή η μη ύπαρξη) με το μορφωτικό επίπεδο και πολύ περισσότερο με το επίπεδο νοημοσύνης του ατόμου. Το τατουάζ δεν προκαλεί εγκεφαλικές βλάβες, ούτε ακυρώνει την παιδεία. Βέβαια δεν κάνει και το αντίθετο...

Το ότι υπάρχουν αρκετοί που κάνουν τατουάζ διότι είναι μόδα και το μετανιώνουν δεν σημαίνει ότι είναι έτσι όλοι. Η δυσκολία ορισμένων να δεχτούν ότι μπορεί να μην το βαρεθεί κάποιος, ίσως να συνδέεται με μια γενικότερη δυσκολία που έχουν στα μακροπρόθεσμα πλάνα και δεσμεύσεις...

Βέβαια δεν θεωρώ και ότι αν κάνεις ενσυνείδητα τατουάζ και όχι για να ακολουθήσεις το πλήθος, δεν θα μείνεις στο 1. Μπορεί αυτό να σου αρκεί...

Οι άνθρωποι, έχουμε το προτέρημα να είμαστε πολυδιάστατα όντα και οι αφορισμοί, που βασίζονται σε ένα μέρος μόνο της πρωσοπικότητας ή της εμφάνισης κάποιου, προσβάλουν πιο πολύ αυτόν που τους εκφράζει (αλλά συνήθως δεν μπορεί να το καταλάβει, διότι δεν τον αφήνει ο εγωϊσμός του).

Υ.Γ. Όσο για την "θρησκευτική" διάσταση του θέματος, ας μην το αναλύσουμε καλύτερα, διότι θα εξελιχθεί σε μεγάλη αντιπαράθεση. Θα πω απλά ότι ο Θεός και ο Υιός του δεν έγραψαν τίποτα, καθως και οτι πολλά από τα "πρέπει" του κάθε δόγματος δημιουργήθηκαν για την επιτευξή άλλων σκοπών και όχι της αρετής.

vestromas
12/11/2008, 18:41
Ρε rsp, γιατι εχεις μανια να χαλας τον χαβαλε εδω μεσα;
Την καθε π@π@ρια που γραφω την παιρνεις σοβαρα και καθεσε και μου μαθαινεις τροπους.:lol:

Ολο το φορουμ εχει παρει πρεφα τι χαβαλες ειμαι, εσυ επιμενεις να μου το παιζεις κυριλε και να με επαναφερεις στην ταξη και να προκαλεις τους μοντ, να με ριξουν στα ταρταρα.

Τι διαολο; Γερμανικο θες να το κανεις το φορουμ;
Ασε μας να πουμε και καμια μ@λ@κι@, ασε μας να κοντραριστουμε λιγο.:lol:
Εντω μεταξυ, ερχεσε να σοβαρεψεις τα πιο τζερτζελοθρεντ.

Φρεναρε με σε καποιο σοβαρο, να το καταλαβω.
Ασε που στα σοβαρα, μαζευομε απο μονος μου. δεν χρειαζομε εσενα.
Λοιπον, σταματα να με αναγκαζεις να σε γραφω στα @ρχιδι@ μου.:lol: :beer: :beer: :beer: :wave2:

menos
12/11/2008, 18:48
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

NikosKK
12/11/2008, 18:52
Προσωπικά είμαι τελείως κατά όταν γίνεται σε εμφανέστατα σημεία έτσι απλά για τη μόστρα,ακολουθώντας αυτή τη μόδα...

Τωρά αν γίνεται σε κάποιο σημείο έτσι για να το "βλέπουν" είμαι τελείως κατά για αυτονόητους λόγους...

Τώρα σχετικά με το σχέδιο δε θα έκανα σε καμία περίπτωση κάτι σχετικά με μοτο,γιατί όσο και αν τις αγαπάμε φίλτατε mars,δυστυχώς γίνονται πολλές στραβές που ίσως και να μας κάνουν να τις μισήσουμε,και τότε **χτυπά ξύλο** το τελευταίο πράγμα που θα ήθελες θα ήταν ένα σημάδι στο σώμα σου να σου θυμίζει κάτι τέτοιο..ίσως και να ακούγεται κάπως υπερβολικό αυτό αλλά εγώ έτσι το σκέφτομαι...

Το σχέδιο θα πρέπει για μένα τουλάχιστον να συμβολίζει καθαρά ένα κομμάτι της ψυχής μας,κάτι με βαθύ για εμάς νόημα,για το οποίο θα είμαστε 100% σίγουροι πως θα μας δίνει χαρά να κουβαλάμε για μια ζωή...

Αλλά στο τέλος είναι δική σου και μόνο απόφαση φυσικά αν και καλύτερα θα ήταν να έδινες μια μικρή παράταση ακόμα στο θέμα,για λίγα χρονάκια μέχρι να είσαι πιο κατασταλαγμένος και σίγουρος

αυτά τα ολίγα απο μένα :D :beer: :beer:

NikosKK
12/11/2008, 18:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
Ρε rsp, γιατι εχεις μανια να χαλας τον χαβαλε εδω μεσα;
Την καθε π@π@ρια που γραφω την παιρνεις σοβαρα και καθεσε και μου μαθαινεις τροπους.:lol:

Ολο το φορουμ εχει παρει πρεφα τι χαβαλες ειμαι, εσυ επιμενεις να μου το παιζεις κυριλε και να με επαναφερεις στην ταξη και να προκαλεις τους μοντ, να με ριξουν στα ταρταρα.

Τι διαολο; Γερμανικο θες να το κανεις το φορουμ;
Ασε μας να πουμε και καμια μ@λ@κι@, ασε μας να κοντραριστουμε λιγο.:lol:
Εντω μεταξυ, ερχεσε να σοβαρεψεις τα πιο τζερτζελοθρεντ.

Φρεναρε με σε καποιο σοβαρο, να το καταλαβω.
Ασε που στα σοβαρα, μαζευομε απο μονος μου. δεν χρειαζομε εσενα.
Λοιπον, σταματα να με αναγκαζεις να σε γραφω στα @ρχιδι@ μου.:lol: :beer: :beer: :beer: :wave2:


:lol: :lol: :lol: :lol:

rsp
12/11/2008, 18:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
:wave2:

Το εγραψες και μονο σου πριν. οτι πολυ σε παρεξηγησαν. εχεις δικιο επρεπε να στο στειλω με πμ, αυτο ηταν λαθος μου, αλλα πιστεψε με δεν φανταζεσε ποσο λιγο με καιει τι κανεις, γαι εμενα απο την στιγμη που δεν εχουμε γνωριστει εισαι αλλο ενa nickname, τωρα αν ηθελα να τρως μπανακια καθε μερα, δεν ειναι τιποτα, αλλα δεν εχω λογο, θες να με γραφεις γραψε οπου θελεις, αρκει να πλενεσε, μια συμβουλη σου εδωσα!:wave2:

vestromas
12/11/2008, 19:09
Η απαντηση μου ειναι στις αντιπαραθεσεις, φιλε rsp.:lol: :beer: :beer: :beer: :wave2:

vestromas
12/11/2008, 19:22
stvr1, καβαλα το yamaha, και πηγενε στους Γιαπωνεζους φιλους μας, να γραφτεις στην Γιακουζα, που εχουν αναγκη, απο νεα δραστηρια μελοι.:lol:
Εκει θα ευχαριστηθεις τατουαζ.::rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer: :wave2:

Yamaha maniac
12/11/2008, 21:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
stvr1, καβαλα το yamaha, και πηγενε στους Γιαπωνεζους φιλους μας, να γραφτεις στην Γιακουζα, που εχουν αναγκη, απο νεα δραστηρια μελοι.:lol:
Εκει θα ευχαριστηθεις τατουαζ.::rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer: :wave2:

Και με τον παλαιό πατροπαράδοτο επίπονο τρόπο που μόνο αυτοί ξέρουν και άντε να δούμε πόσα χρόνια θα σου πάρει να το ολοκληρώσεις!!!

TROOPER
12/11/2008, 23:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
Φιλε τρουπερ, ειναι γνωστο οτι ειμαι του γυμνασιου και αυτο με το ζορι το εβγαλα και η ορθογραφια μου ειναι χαλια.:lol:
Κανονικα με το επιπεδο μου και την αμορφωσια μου θα επρεπε να βαρεσω καμια δεκαρια τατουαζ για να γινω διανοουμενος, αλλα δυστηχως και σ αυτο λουζερ ειμαι.:rotflmao:
Α Ξεχασα! Ουτε Αγγλικα δεν ξερω. Συγνωμη.:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer: :beer: :beer: :wave2:

την αυτοκριτικη σου μπορεις να την κανεις και μονος σου.δεν ειναι αναγκη να ''αυτομαστιγωνεσαι'' βγαζοντας τα εσωψυχα σου σε κοινη θεα.

:wave2:

zephyr1
13/11/2008, 00:17
Οποιος δεν εχει τατουαζ, ειναι καραγκιοζης και κομπλεξικος. :lol: :sick: :a31:


.... α και γ@μιεται. :lol: :yuck:

vestromas
13/11/2008, 00:24
Ζephyr1, το πιασες το νοημα.:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer: :beer: :beer: :wave2:

sek
13/11/2008, 00:29
:eyepop:

:hypnotize

:uplate:

:look:




:sick:





:mad:

:sad:


κρίμα που σκέφτεστε έτσι...





















μήπως ψηφίζετε ψωμιάδη;


:D


@zephyr1 :beer:

vestromas
13/11/2008, 00:33
Τρουπερ, ο Ντικινσον το εκοψε το μαλι, παντρευτηκε νοικοκυρευτηκε;
Με τον Χαρρις τσακωνοντε ακομα η τα βρηκανε;:lol: :beer: :wave2:

mars696
13/11/2008, 01:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
Τρουπερ, ο Ντικινσον το εκοψε το μαλι, παντρευτηκε νοικοκυρευτηκε;
Με τον Χαρρις τσακωνοντε ακομα η τα βρηκανε;:lol: :beer: :wave2:




ΩΠ ΩΠ ΩΠ ΩΠ μη το παρατραβας....:lol: :lol: :lol: :lol: :beer: :beer:

TROOPER
13/11/2008, 06:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
Τρουπερ, ο Ντικινσον το εκοψε το μαλι, παντρευτηκε νοικοκυρευτηκε;
Με τον Χαρρις τσακωνοντε ακομα η τα βρηκανε;:lol: :beer: :wave2:

τα εν οικω μη εν δημω :winka:

stvr1
13/11/2008, 07:32
Vstroma αν θεωρεις humor το να βρίζεις τους άλλους πολύ απλά δεν πρέπει να σου κόβει και πολύ...
Όσο για την τελευταία βλακεία που έγραψες για εμένα, δείχνεις για άλλη μια φορά ότι δεν έχεις ιδέα για τι πράγμα μιλάς και απλά βγάζεις τα κόμπλεξ σου...
Εκτός αν είναι και αυτό humor και εγώ δεν το καταλαβαίνω...

vestromas
13/11/2008, 12:31
Στις αντιπαραθεσεις κ εσυ.:lol: :beer: :beer: :beer: :wave2:

byron
13/11/2008, 12:45
Οι αντιπαραθέσεις δεν είναι χώρος χαβαλέ, και το θεματάκι που έβαλες ήδη έφυγε για τόπο χλοερό. Το συγκεκριμένο θέμα (που το έχεις πηδήξει), μένει μόνο και μόνο επειδή ενδιαφέρει αρκετούς.

Αν συνεχιστεί ο χαβαλές θα φύγει και αυτό όπως είναι και μην ρωτήσει κανείς τι και πως. Είπα και ελάλλησα και αμαρτία ουκ έχω. Δεν θα κάτσω να διαχωρίζω το μπάχαλο.

Bavarian
14/11/2008, 21:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis

I shit japan! :lol: :lol: :lol:



Ωπα...ρίξε ψαλίδι Στελάρα θα γίνει ζημιά


:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

:beer:

charlie says
15/11/2008, 16:14
ο καθενας μπορει να κανει οτι θελει, δημοκρατεια εχουμε αλλωστε ,αλλα επιδη ολα τα πραγματα που φοραμε και χρησιμοποιουμε εχουν ετικετες γιατι να μην φερουμε και εμεις?

tamar
15/11/2008, 16:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από Electra

.....
μικροedit: Σχετικά με το πού μπορεί κάποιος να κάνει τατουάζ: Θεωρητικά "παντού" μπορεί να γίνει (τα μάτια μας έχουν δει πολλά). Γνώμη μου είναι να μη γίνεται σε σημεία όπου αργότερα υπάρχει πιθανότητα να αντικατασταθούν με... λίπος (αυξομείωση βάρους= παραμόρφωση του tattoo), και πάνω στην σπονδυλική στήλη, κεφάλι... λόγω σημαντικών νεύρων που διαπερνούν την περιοχή.


Cheers:beer:

Να προσθέσω στο παραπάνω ότι αν κάνει κάποιος τατουάζ, καλό είναι να το κάνει τέτοια εποχή (φθινόπωρο - χειμώνα), προκειμένου να το δέρμα να είναι προστατευμένο κατά την επούλωση του. Επίσης το τατουάζ χρειάζεται στη συνέχεια φροντίδα (τους καλοκαιρινούς μήνες) με αντηλιακές κρέμες κτλ γιατί είναι μία ευαίσθητη περιοχή.
:wave2:

Electra
15/11/2008, 16:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από tamar
Να προσθέσω στο παραπάνω ότι αν κάνει κάποιος τατουάζ, καλό είναι να το κάνει τέτοια εποχή (φθινόπωρο - χειμώνα), προκειμένου να το δέρμα να είναι προστατευμένο κατά την επούλωση του. Επίσης το τατουάζ χρειάζεται στη συνέχεια φροντίδα (τους καλοκαιρινούς μήνες) με αντηλιακές κρέμες κτλ γιατί είναι μία ευαίσθητη περιοχή.
:wave2:

Πολύ σωστή -και σημαντική- σημείωση, επίσης! :beer:

hotcarver
17/11/2008, 16:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από charlie says
..εχουν ετικετες γιατι να μην φερουμε και εμεις?

Ειναι το tattoo ετικετα??τι λες τωρα..

charlie says
17/11/2008, 17:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από hotcarver
Ειναι το tattoo ετικετα??τι λες τωρα..
ο καθενας απο μας εδω λεει την αποψη του δε νομιζω να προσβαλα κανενα ,ουτε ειρωνευτικα και κανενα

zolotas
17/11/2008, 19:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από menos
Δεν θα κάνετε εντομές στο σώμα σας για νεκρόν ούτε θα χαράξετε επάνω σας στικτά γράμματα. Εγώ είμαι ο Κύριος.
Λευιτικόν 19:28


:wave2:

και γω ειμαι ο SIR ALEX FERGUSON............:lol: ......TO ΜΠΟΥΛΟ

apk
18/11/2008, 09:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από mars696
Συμφωνω με πολλα απο τα παραπανω.και τα καλα και τα κακα! Ειναι αυτο που ειπαν μερικοι η"αποτυπωση της στιγμης".Δεν εχω σκεφτει καποιο σχεδιο,γιατι ελεγαα να γραψω κατι απλο,που μπορει να ακουγεται λιγο κλισε αλλα ετσι κι αλλιως ειναι για μενα και ΜΟΝΟ! "Live to ride,ride to live".Βεβαια ειμαι ακομα στην σκεψη...:beer: :beer:


Αν σκέφτεσαι να κάνεις τατουάζ να μη ρωτήσεις κανέναν, πολύ περισσότερο ανθρώπους που δεν γνωρίζεις ουσιαστικά, όπως ένα σύνολο μέσα σε ένα φόρουμ σαν αυτό, συμπεριλαμβανομένου και εμού... (δεν αποκλείω βέβαια να γνωρίζεις προσωπικά κάποιους).
Το τατουάζ είναι προσωπική υπόθεση και δεν έχουν θέση οι γνώμες άλλων.
Ο καθένας έχει τη γνώμη και την προκατάληψή του. Σεβαστές όλες και δεν πρέπει να προσβάλλει ο ένας τον άλλο μόνο και μόνο στη βάση του δικού του τρόπου σκέψης και αντίληψης των πραγμάτων.
Φιλικά προς όλους.
:beer:

Maira
18/11/2008, 09:43
Αν έκανα τατουαζ, θα έκανα έναν μαύρο πάνθηρα.......................












Αλλά αυτό το έχω κάνει ήδη!



Αν έκανα δεύτερο, θα έκανα έναν Πήγασο...........................








Αλλά κι αυτό το έχω κάνει ηδη!

Αν αποφάσιζα να κάνω ένα τρίτο, θα έκανα ένα ξωτικό με σπαθιά.........................









Κι αυτό πρόκειται να το κάνω σύντομα! :D


Το τατού πρέπει να εκφράζει εσένα! Ό,τι κι αν κάνεις πρέπει να ξέρεις γιατί το κάνεις!



:wave2:

makis206
18/11/2008, 10:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira
Αν αποφάσιζα να κάνω ένα τρίτο, θα έκανα ένα ξωτικό με σπαθιά.........................
Κι αυτό πρόκειται να το κάνω σύντομα! :D
Το τατού πρέπει να εκφράζει εσένα!

Γιατί δεν κάνεις ένα ξωτικό να κόβει κλήσεις ;

:lol: :beer: :lol:

Maira
18/11/2008, 10:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Γιατί δεν κάνεις ένα ξωτικό να κόβει κλήσεις ;

:lol: :beer: :lol:





Ε ήθελα κάτι πιο επιθετικό!


:lol: :lol: :lol: :lol:

Αντί να κόβει κλήσεις κόβει άλλα πράγματα!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

makis206
18/11/2008, 10:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira
Αντί να κόβει κλήσεις κόβει άλλα πράγματα!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

:eyepop: :uplate: :eyepop:

Προσέχετε που παρκάρετε μάγκες...:uplate: :uplate: :uplate:


:rotflmao: :rotflmao:

Maira
18/11/2008, 13:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
:eyepop: :uplate: :eyepop:

Προσέχετε που παρκάρετε μάγκες...:uplate: :uplate: :uplate:


:rotflmao: :rotflmao:




Αυτά είναι για εκτός ώρας εργασίας! :lol: :lol: :lol: :lol:


Στη δουλειά κυκλοφορούμε μόνο με μπλοκάκι!!!!

:a13:

devil's animal
18/11/2008, 14:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira
Αυτά είναι για εκτός ώρας εργασίας! :lol: :lol: :lol: :lol:


Στη δουλειά κυκλοφορούμε μόνο με μπολάκι!!!!

:a13:

με μπωλακι????:eyepop:

για να βαζετε τα κομμενα???:eek: :eek: :eek:

Maira
18/11/2008, 14:20
Σ' ευχαριστώ για την παρατήριση!!!!


:blush: :blush: :blush: :blush: :blush:

tifoefs
18/11/2008, 16:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
:eyepop: :uplate: :eyepop:

Προσέχετε που παρκάρετε μάγκες...:uplate: :uplate: :uplate:


:rotflmao: :rotflmao:

Πας γυρευοντας εσυ σουρτουκω !!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

TROOPER
18/11/2008, 21:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Γιατί δεν κάνεις ένα ξωτικό να κόβει κλήσεις ;

:lol: :beer: :lol:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: ελιωσα !!!

Maira
18/11/2008, 21:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: ελιωσα !!!



Ας μην μιλήσουμε για τις δικές σου προτιμήσεις σε τατουάζ......!!!!


:a13: :a13: :a13: :a13: :a13: :a13:

TROOPER
18/11/2008, 21:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira
Ας μην μιλήσουμε για τις δικές σου προτιμήσεις σε τατουάζ......!!!!


:a13: :a13: :a13: :a13: :a13: :a13:

εγκω ντεν εκι τατοοαζ. :wave2:

Maira
18/11/2008, 21:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
εγκω ντεν εκι τατοοαζ. :wave2:



Να αλλά εσύ θέλει να κάνει!!!!





:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

george72
18/11/2008, 21:57
tattoo


http://www.rhernandeztattoos.com/


:eyepop: :eyepop:

TROOPER
18/11/2008, 21:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira
Να αλλά εσύ θέλει να κάνει!!!!





:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

ναι αλλα πως μπορεις να μιλισεις για προτιμισεις σε κατι που δεν εχω (αρα και δεν το εχω προτιμησει ακομα τουλαστιχον) ?

Maira
18/11/2008, 22:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
ναι αλλα πως μπορεις να μιλισεις για προτιμισεις σε κατι που δεν εχω (αρα και δεν το εχω προτιμησει ακομα τουλαστιχον) ?



ΧΑ ΧΑ!


Ούτε εγώ έχω κάνει το ξωτικό ακόμα! Άρα αυτό που λες είναι άτοπο!!!!


Φαντάζομαι το σχέδιο με κανά ηλεκτρόδιο κάποιου εκεί ανάμεσα!!!!


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

TROOPER
18/11/2008, 22:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira
ΧΑ ΧΑ!


Ούτε εγώ έχω κάνει το ξωτικό ακόμα! Άρα αυτό που λες είναι άτοπο!!!!


Φαντάζομαι το σχέδιο με κανά ηλεκτρόδιο κάποιου εκεί ανάμεσα!!!!


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

εγω δεν ειπα τπτ για ξωτικο.ο μακης ειπε.δες τη συζητηση γιατι μπερδεψουλιαστηκες.:wave2:

Maira
18/11/2008, 22:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
εγω δεν ειπα τπτ για ξωτικο.ο μακης ειπε.δες τη συζητηση γιατι μπερδεψουλιαστηκες.:wave2:



Μια χαρά την έχω την συζήτηση!!!!



:smokin:



Μα γιατί διευκρίνησες πως δεν έχει τατουάζ ακόμα αφού μιλάγαμε για ένα σχέδιο που ούτε εγώ έχω κάνει ακόμα????


:confused: :confused: :confused: :confused:


Μπερδεύεσαι μου φαίνεται!!!!

:hypnotize :hypnotize :hypnotize


Άντε γειά μας τώρα και καλές ζωγραφιές!!!!


:beer: :beer: :beer: :beer:

TROOPER
18/11/2008, 23:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira
Μια χαρά την έχω την συζήτηση!!!!



:smokin:



Μα γιατί διευκρίνησες πως δεν έχει τατουάζ ακόμα αφού μιλάγαμε για ένα σχέδιο που ούτε εγώ έχω κάνει ακόμα????


:confused: :confused: :confused: :confused:


Μπερδεύεσαι μου φαίνεται!!!!

:hypnotize :hypnotize :hypnotize


Άντε γειά μας τώρα και καλές ζωγραφιές!!!!


:beer: :beer: :beer: :beer:

τι λεει....? :bigcry: :hypnotize

Maira
18/11/2008, 23:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
τι λεει....? :bigcry: :hypnotize


Άστο!!!!!!


Δεν παίζει να συνεννοηθούμε απόψε!!!!!


όχι ότι από αύριο θα αλλάξει κάτι! Αλλα λέμε τώρα!!!!!


:beer: :beer: :beer:

kost rider
19/11/2008, 00:28
VESTROMA!!!!
Ηθελα καιρο να στο πω..εισαι ο μονος λογος που μπαινω πλεον σαυτο το φορουμ!
Οπως ειπες ολοι ξερουν τι π@π@ρ@ς εεε συγνωμη χαβαλες εισαι!
Χαιρομαι που μεγαλωσες και σοβαρεψες και δινεις τα λεφτα σου στον μικρο-εμπορο-εκδοτη Λιακο!
Βεβαια στεναχωριεμαι που το μυαλο σου μουλιασε απτα σκατα αλλα υπαρχουν και γιατροι και φιλοι αν θες!

Α!Και το ταττου υπαρχει απο την αρχαιοτητα σε διαφορες φυλες του πλανητη οπως ειχαν και οι μ@λ@κες ανωριμοι Ελληνες..

vestromas
19/11/2008, 00:31
Με συγκινεις φιλε μου.:lol: :beer: :beer: :beer: :wave2:

kost rider
19/11/2008, 00:32
Φιλε ''mars696'', θα σου ελεγα να το ψαξεις βαθυτερα για μια πιο ψαγμενη και μοντερνα φραση με καποιο σκιτσακι ισως.Ειναι καλο να περνεις γνωμες και ιδεες!Ψαξτο!

Egle
18/01/2009, 14:28
Είναι ωραίο πράγμα παιδιά,αλλά σκεφτειτε το καλά...:rolleyes: