PDA

View Full Version : ok pedia exete dikio gia to xr!!!gia peite kai thn gnwmh sas se auto....



pontikis_pasxos
12/11/2008, 18:56
OK PEDIA EXETE DIKIO GIA TO XRaki 125.APLA THELW ME KATI NA ASXOLOUME :) ...TOTE LEW NA ALLAKSW TA TAMPOURA PISW KAI NA TA BGALW KAI NA BALW DISKOFRENA...GIATI STON XOMATODROMO OTAN PAW STIS KATIFORES GLISTRAEI ARKETA THA LEGA!H TA FRENA FTENE H OTI PAW ME 60....MALON TA FRENA :) ...POSO KOSTIZEI GIA NA ALLAKSW TA TAMPOURA KAI NA BALW DISKOFRENA?H TI M PROTEINETE NA ALAKSW GIA KALITERH ASFALEIA KAI AISTHISH STO DROMO/XWMA?FRENA/ANARTHSH/H TI?....MIN M PEITE LASTIXA TWRA EBALA TA PIRELLAKIA....AN MPOREITE PEITE...KAI OSO GIA TA MINIMATA POU M STEILATE EUXARISTW KAI OSO GIA TO CRF 250 POU M EIPE ENAS SIMFONW....EXSARXHS ITHELA TO CRF 150 H ENA 250 XR TESPA ARGOTERA THA PARW POU THA PAEI!! :rotflmao: :rotflmao: :sun:

SVX
12/11/2008, 19:27
φιλε...τα ταμπουρα ειναι πιο καλα για λασπες -νερα-χωματα σε σχεση με τον πισω δισκο...
ο μηχανισμος ειναι προστατευμενος και πιανει με την μια(ασχετα αν "βουτηξες" στα νερα)

αυτο μου το ειπαν φιλοι με τζιπακια -το ιδιο ισχυει... ασε που δεν εχεις και το κοστος των τακαΚΙων:nono:

pontikis_pasxos
12/11/2008, 19:34
ok palikare!!KAI EGW AUTO KSERW OTI TAMPOURAK ALITERA GIA XWMA!KAI NAI KSERW GIA TA TZIPAKIA!KAI O PATERAS M EXEI STHN AKRH ENA SAMURAI KAI TESPA...ALLA PSILOGLISTRAEI!FENETE PIGENW LIGO PIO GRIGORA P TO KANONIKO POU PREPEI NA PAW(MALON)....TOTE KAMIA ANARTHSH?MPROS ?H PISW?KANA TIMONI?AN EINAI PES M MARKA KAI TIMH H KATI ALLO....SE PRIKSA.... :rotflmao:

SVX
12/11/2008, 19:42
για να μην φας αλλα τοσα οσο το πηρες....εμενα η γνωμη μου ειναι..λαστιχα..αντε και κανα τιμονι.....και μετα CRF ... εγγυηση λεμε(δε μ'εβαλε ο σαρακακης εγω ολα Suzuki τα χω...)

pontikis_pasxos
12/11/2008, 19:48
OK PSILE!!!ENNOEITAI CRF!!!POULAEI TO MAKINA ENA 5800...BASIKA UPOMONH!!!:):smilea: