PDA

View Full Version : Σασ ΕΧω Ολουσ!!!!



monstermind
03/03/2005, 17:14
...άνετα!!!

σε όλα τα πεδία φυσικά!!!!


τωρα που πλεον δεν ειμαι μοτοσυκλετιστης έλαμψε η αλήθεια!!!

είστε η μουχλα των ελληνικών δρόμων!!! ευτυχώς που βρήκα το δρόμο και βγήκα από την κλίκα σας οδηγώ όλη μέρα το τουτού μου και βλέπω πόσο άχρηστοι οδηγοί είστε! ουστ!!!

και τι απόλαυση!!! όλη μέρα οδηγείς!!! έχεις την δυνατότητα να ακούσεις τουλάχιστων 2 φορές τη μέρα όλη σου την δισκοθήκη για να την εμπεδώσεις, επίσεις, μπορεις για να μην βαριέσαι να κάνεις άνετα 2 πακέτα τσιγάρα στην κίνηση... να κάνεις ένα σωρώ τσαμπουκάδες (φταίς δε φταίς ο άλλος ειναι πάντα ο μαλάκας), να κορνάρεις για εκτόνωση, έτσι χωρίς λόγο, και άλλα ψυχαγωγικα...

Η ΖΩΗ ΜΕ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΣΟΥ ΓΕΜΙΖΕΙ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ. ΠΛΕΟΝ ΓΙΑ 2-3 ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΕ ΕΝΑ ΠΡΩΙΝΟ, ΕΙΣΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ. ΔΕ ΡΕΜΠΕΣΚΥΛΙΑΖΕΙΣ ΣΠΙΤΙ.

ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΑΥΣΗ!!!







αυτά!





















μούχλες!

devil's animal
03/03/2005, 17:21
Αρχιζω Πρωτος..................




ουουουυουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουο υουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουο υουουουουουουουουουουουουουουυοουυουουουουουουουου ουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουου ουουουουουουουυουουουουουουουουουουουουουουουουουο υουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουο υουουουουουουουουουουουουουουουουουουυοουυουουουου ουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουου ουουουουουουουουουουουυουουουουουουουουουουουουουο υουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουο υουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουυοουυ ουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουου ουουουουουουουουουουουουουουουυουουουουουουουουουο υουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουο υουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουο υουυοουυουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουου ουουουουουουουουουουουουουουουουουουουυουουουουουο υουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουο υουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουο υουουουουουυοουυουουουουουουουουουουουουουουουουου ουουουουουουουουουουουουουουουουουουουου






παλιο προδοτη..............:lol: :lol:
:rotflmao:

DoctorS
03/03/2005, 17:55
απαπαπαπαπαπα τι είπες τώρα?????

το avatar δεν είδα να το αλλάζεις όμως????

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

periklisk
03/03/2005, 19:11
Ίσα ρε Μαρίνο παλιοπατσαβούρα παλιολεμέ που το παίζεις και αυτοκινητάς!!!!

Χεσμένο σε έχω ρε!

Σωβρακοφανέλα!

:lol:

tai
03/03/2005, 21:23
Πάρε μια ασπιρίνη και ξάπλωσε. Μόλις συνέλθεις πήγαινε πάρε κανένα μοτο, γιατί δεν πας καλά Μαρίνο.:beer: :beer:

powerphot
03/03/2005, 22:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από monstermind
...άνετα!!!
σε όλα τα πεδία φυσικά!!!!
τωρα που πλεον δεν ειμαι μοτοσυκλετιστης έλαμψε η αλήθεια!!!
είστε η μουχλα των ελληνικών δρόμων!!! ευτυχώς που βρήκα το δρόμο και βγήκα από την κλίκα σας οδηγώ όλη μέρα το τουτού μου και βλέπω πόσο άχρηστοι οδηγοί είστε! ουστ!!!
και τι απόλαυση!!! όλη μέρα οδηγείς!!! έχεις την δυνατότητα να ακούσεις τουλάχιστων 2 φορές τη μέρα όλη σου την δισκοθήκη για να την εμπεδώσεις, επίσεις, μπορεις για να μην βαριέσαι να κάνεις άνετα 2 πακέτα τσιγάρα στην κίνηση... να κάνεις ένα σωρώ τσαμπουκάδες (φταίς δε φταίς ο άλλος ειναι πάντα ο μαλάκας), να κορνάρεις για εκτόνωση, έτσι χωρίς λόγο, και άλλα ψυχαγωγικα...
Η ΖΩΗ ΜΕ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΣΟΥ ΓΕΜΙΖΕΙ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ. ΠΛΕΟΝ ΓΙΑ 2-3 ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΕ ΕΝΑ ΠΡΩΙΝΟ, ΕΙΣΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ. ΔΕ ΡΕΜΠΕΣΚΥΛΙΑΖΕΙΣ ΣΠΙΤΙ.

ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΑΥΣΗ!!!
αυτά!
μούχλες!

Δεν είναι τίποτα θα σου περάσει:lol: :lol:
Το είχα πάθει κι εγώ πριν τρεις μήνες
αλλά τώρα είμαι καλά(?):lol: :lol: :lol:

free rider
03/03/2005, 23:13
ΝΤΟΥ ΡΕ ΝΤΟΥ...


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

monstermind
04/03/2005, 01:23
αντε απο εδω χάμου ρε παλιοχαρακτήρες!!!

CREμμυδια
04/03/2005, 01:34
ξερω ενα ιδρυμα...............
εχει το ιδιο ονομα με ενα νησι..................
ειναι και ποιημα......................

ΙΘΑΚΗ λεγεται το ξερεις;

μιας και εισαι πρωην μοτομαλιοκουβαρας υπαρχει και ενα αλλο
που λεγεται.............................ΣΤΡΟΦΗ.

θα σε βοηθησουν.

το ευχαριστηθηκα γιατι στο αλλο θεμα ειπα οτι δεν θα αφηνω το παιδι μου να οδηγαει μοτο στους δρομους και με πηραν με της αρβυλες.

periklisk
04/03/2005, 09:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από monstermind
αντε απο εδω χάμου ρε παλιοχαρακτήρες!!!

Άντε πάγενε ρε παλιοκαντινιέρη!

:lol:

idi
04/03/2005, 10:16
Μαρινο....
στο φαναρι θα κατσω διπλα στο παραθυρο σου και θα ξεκαπνησω τη διχρονιλα του ΠυραυΛακη μου ρε!!!! θα παρεις τετοια τζουρα που θα την ακουσεις stereo και dolby... παλιολεμε αυτοκινητα !!!!! :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

petridist
04/03/2005, 14:16
η διάγνωση είναι οξύ σύνδρομο στέρησης μοτοσυκλέτας που επέφερε παραισθήσεις, παραλογισμό και ελαφρά σχιζοφρένεια.....

δώστε του ρε κάποιος καμιά βόλτα του παιδιού.... τα 'χει παίξει λέμε!!!


!!!!
:beer: :wave2:

CREμμυδια
04/03/2005, 23:56
Μαρινο....
στο φαναρι θα κατσω διπλα στο παραθυρο σου και θα ξεκαπντησω τη διχρονιλα του ΠυραυΛακη μου ρε!!!! θα παρεις τετοια τζουρα που θα την ακουσεις stereo και dolby... παλιολεμε αυτοκινητα !!!!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

δεν μασαει ρε εχει ηλιοροφη

και ηλιακο θερμοσυφωνα

periklisk
05/03/2005, 20:18
Μαρίνο που κρύβεσαι μωρή κάμπια!

Που σαι ρε ρομπίδι καπιτονέ και ξεκούμπωτο να σου ισιώσω τη καμπούρα παλιό τελεμέ!

Σύνελθε γιατί θα πέσει ντου και ξύλο ρε!

:lol: :rotflmao: