PDA

View Full Version : Μάκηηηηηηηη...



Bavarian
14/11/2008, 22:59
...πρόσεχε ρε φίλε άμα πας στη Θεσσαλονίκη...


:lol: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :bigcry:


http://www.youtube.com/watch?v=wdNe4AuZ6-s&feature=related

makis206
14/11/2008, 23:50
ΑΜΑΝ τι πάθαμε απόψε, καλά που μου τό'πες να μην πάω να ζητήσω κουρέκι !:uplate:

:lol: :rotflmao: :rotflmao:

NikosKK
14/11/2008, 23:54
:rotflmao: :rotflmao:

Bavarian
15/11/2008, 00:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
ΑΜΑΝ τι πάθαμε απόψε, καλά που μου τό'πες να μην πάω να ζητήσω κουρέκι !:uplate:

:lol: :rotflmao: :rotflmao:



Το 'ξερα ρε το 'ξερα :lol: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :lol: ψιτ πού 'σαι ήρθε η αδερφή μου σήμερα από Σαλόνικα και μΕ έφερε τέσσερα από τον Τερκενλή :winka: :beer:

AntoD
15/11/2008, 00:22
Για δε ΜΕ ειπες να ΣΕ φερω 10 οκαδες για απο τον Τερκενλή στο Χαλανδρι βρε παλιοκεμετζέ!!

:wave2:

Bavarian
15/11/2008, 00:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από AntoD
Για δε ΜΕ ειπες να ΣΕ φερω 10 οκαδες για απο τον Τερκενλή στο Χαλανδρι βρε παλιοκεμετζέ!!

:wave2:



Είπα ότι μΕ έφερε...δεν είπα όμως ότι τα πήρα :winka: ...άμα ξαναπάς προς Χαλάνδρι ξέρεις :D

FestoNero
15/11/2008, 00:39
Ο Χαλανδριωτης τα φτιαχνει εδω, η τα φερνει απο Σαλονικα;
Γιατι στο Ελ.Βενιζελ που ειχα ρωτησει μου'χε πει οτι τα φερνει απο πανω.
:hypnotize

makis206
15/11/2008, 00:40
Παρακαλώ οι τρεις παραπάνω κύριοι να πάνε για κάνα εβδομαδιαίο μπανάκι να φάνε τα τσουρέκια τους με την ησυχία τους να πάρουν από 20 κιλά έκαστος και να μας αφήσουν μόνους μας στην άδική μας μοίρα και με την κατάρα που μας κυνηγάει να τα βλέπουμε μόνο στις φωτό απ'τον περασμένο Δεκέμβρη που επισκεπτήκαμε τη συμπρωτεύουσα...:sad:

Αν γίνεται να μπανάρετε κι όλους τους Θεσσαλονικείς θα σας ήμουν ιδιαίτερα ευγνώμων :p


:bigcry: :a11: :bigcry:

Bavarian
15/11/2008, 00:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Παρακαλώ οι τρεις παραπάνω κύριοι να πάνε για κάνα εβδομαδιαίο μπανάκι να φάνε τα τσουρέκια τους με την ησυχία τους να πάρουν από 20 κιλά έκαστος και να μας αφήσουν μόνους μας στην άδική μας μοίρα και με την κατάρα που μας κυνηγάει να τα βλέπουμε μόνο στις φωτό απ'τον περασμένο Δεκέμβρη που επισκεπτήκαμε τη συμπρωτεύουσα...:sad:

Αν γίνεται να μπανάρετε κι όλους τους Θεσσαλονικείς θα σας ήμουν ιδιαίτερα ευγνώμων :p


:bigcry: :a11: :bigcry:



Ρε φίλε ειλικρινά μιλάω...στα μηχανάκια που οδηγώ.Θα πάω τη Δευτέρα στο Χαλάνδρι να πάρω δυό τσουρέκια με σοκολάτα να στα στείλω με το καράβι πακέτο στα Χανιά :winka:


:beer:

Bavarian
15/11/2008, 01:01
:D :D :D :D


148077

makis206
15/11/2008, 01:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από Bavarian
Ρε φίλε ειλικρινά μιλάω...στα μηχανάκια που οδηγώ.Θα πάω τη Δευτέρα στο Χαλάνδρι να πάρω δυό τσουρέκια με σοκολάτα να στα στείλω με το καράβι πακέτο στα Χανιά :winka:
:beer:

Νικόλα στα μηχανάκια που οδηγώ κι εγώ, και μόνο που το σκέφτηκες (ξέρω πολύ καλά ότι θα το έκανες κιόλας) είμαι σίγουρος ότι αυτή τη στιγμή συνομιλώ με έναν άνθρωπο που κουβαλάει μεγαλύτερη γλύκα απ'οποιοδήποτε τσουρέκι του κόσμου όλου !

Κι εννοείται ότι δεν θα σε βάλω σ'αυτόν τον κόπο, θα περιμένεις να ανέβω πάνω να φέρω τις τσικουδιές μου και κάνουν ένα συνδιασμό με τα τσουρέκια άλλο να στο λέω κι άλλο να το γευτείς !:lol:

Ειλικρινά φίλε μου σε ΧΙΛΙΟΕΥΧΑΡΙΣΤΩ αλλά μην περάσεις αυτή την ταλαιπωρία για μένα, αντέχω μέχρι να βρεθούμε από κοντά να τα τσακίσουμε παρέα !

:lol: :beer: :beer: :beer:

makis206
15/11/2008, 01:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από Bavarian
:D :D :D :D

Πάνω που πήγα να αποσύρω την αίτηση για το μπαν γαμώτο...!:bigcry: :bigcry: :bigcry:

Bavarian
15/11/2008, 01:07
Εγώ σοβαρά μιλάω :winka: έτσι κι αλλιώς θα ανέβω Χαλάνδρι στη BMW :bigcry: :bigcry: να πάρω κάτι ανταλλακτικά να τα στείλω σε ένα φιλαράκι στη Κύπρο οπότε δεν είναι πρόβλημα...το βαπόρι αν δεν κάνω λάθος φεύγει στις 8 το βράδυ για Σούδα οπότε τη Τρίτη το πρωί θα τρώς τσουρέκι Τερκενλή στο γραφείο...θα σου στείλω και pm να πας να το πάρεις.Πραγματικά δεν είναι κόπος...αγοράκι είσαι μη μας πάθεις και τίποτα :lol: :rotflmao:


Θα τα πούμε τη Δευτέρα :beer:

cityfly
15/11/2008, 01:27
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

makis206
15/11/2008, 01:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από Bavarian
Θα τα πούμε τη Δευτέρα :beer:

Τώρα το είδα γιατί σου έγραφα ένα πμ :lol:


:beer: :beer: