PDA

View Full Version : ΚΛΑΠΗΚΕ ΖΧ10 05 ΠΡΑΣΙΝΟ



ΚΟΥΛΑΔΙ
19/11/2008, 20:55
Κλαπηκε στο Γαλατσι το ΖΧ10 ενος φιλου πρασινου χρωματος και με αριθμο κυκλοφοριας ΙΟΟ 844.


οπως τα λεει ιδιος και καποιες φωτογραφιες εδω:kawaboy (http://www.kawasaki-bikers.gr/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=17342&postdays=0&postorder=asc&start=0)


''Με ξυπναει η μανα μου μολις...με ρωταει που ειναι η μεγαλη μηχανη...ανεβαινω επανω,το KDX εξω,η πορτα που εκλεινα τα μηχανακια η καγκελενια ανοιχτη,η κουκουλα της πεταμενη κατω....2 μερες μετα τα γενεθλια μου δωρο...το βραδυ που γυρισα 2 ηωρα ηταν εκει σκεπασμενη και με κοιταγε..
Ξερω πως δε θα τη βρω πια,ετοιμη την πηρανε η καργιοληδες,πιο ετοιμη δε γινοταν...με την βροση την πηρανε,ειχανε δει πως δε δουλευε μαλλον ο συναγερμος μου.Δε ξερω,2,5 χρονια θα τη χρωσταω,δε τη χαρηκα και πολυ και πανω που την ειχα κανει οπως γουσταρα

Aν την δει καποιος,που δε θα την δει γιατι θα γινεται ανταλλακτικα ηδη, το νουμερο της ειναι ΙΟΟ 844 και η μηχανη περα απο τα πολλα εξτρα εχει στα αριστερα του πλαισου πανωω στο σκελετο και στο υψος του τεποζιτου 2 γρατζουνιες απο πεσιμο''

σας παρακαλω αν ξερει η δει καποιος κατι ας στειλει pm η mail στο astore@mail.gr

DimChios
20/11/2008, 07:17
απιστευτο συναισθημα ρε γαμω το σπιτι τους!

:sad:

devil's animal
22/11/2008, 10:44
διπλη η λυπη μου γιατι ειναι kawa.
:sad: :sad: