PDA

View Full Version : Αν μπορειτε να μου απαντησετε στο προηγουμενο μου ερωτημα



gakias
21/11/2008, 19:03
hi paidia.............Eimai kainourgios sto forum kai an xreiazetai tipota parapanw diadikasies otan stelnw munhmata 8elw na mou to peite......loipon..............8elw na parw ena Gilera Runner 50cc. kai den 3erw an 8a kanw kala an to parw.......8elw an kapoios exeis san kai ayto opoiasdhpode xronologias an mporei na mou pei ta pleonekthmata kai ta meiwnekthmata pou exoun ayta ta mhxanakia................peirazei pou 8a einai dixrono???????????:cool:

gakias
21/11/2008, 19:19
Μπορει καποιος να μου απαντησει σε αυτο το θεμα που ρωτησα πριν..Τουλαχιστον καποιες συμβουλες με το θεμα διχρονο μηχανακι.....Σας παρακαλω πολυ.....:confused:

vaspiou
21/11/2008, 19:26
καλησπερα.,

παταμε το κουμπι AΠΑΝΤΗΣΗ οχι ΝΕΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ

τωρα εσυ εχεις ανοιξει νεα συζητηση. Με το ΑΠΑΝΤΗΣΗ γραφεις στο ιδιο ποστ που εχεις ανοιξει...



:beer:

div400
21/11/2008, 19:27
καταρχήν καλό θα ήταν να κάνεις ΑΠΑΝΤΗΣΗ σε ένα ποστ (το κουμπάκι κάτω δεξιά που λέει..εχμμ ΑΠΑΝΤΗΣΗ :D ) εφόσον θέλεις να συνεχίσεις και όχι ΝΕΟ ΜΗΝΥΜΑ (αυτό είναι πάνω δεξιά και κάνει αυτό που λέει..δημιουργεί νέο μήνυμα....)

edit: μαλακιά είπα.... είναι δίπλα δίπλα και τα δυο κάτω δεξιά....:blush:

επίσης μιας και εδω ειναι φόρουμ και οχι chat μην περιμένεις άμεση απάντηση στην ερώτηση σου...
οταν διαβάσει κάποιος το ερώτημα σου για το gilliera runner 50, που το έχει ή το είχε και έχει να σου πει κάτι, να είσαι σίγουρος οτι θα απαντήσει...

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΦΙΛΕ!!! :beer: :beer: :beer:

SVX
21/11/2008, 19:33
τα 2χρονα εχουν τα καλα τους και τα κακα τους οπως και τα 4χρονα..
αν το χεις για πασπαντου χρηση (all around) εισαι πιο ανετος το πρωι .πατας μιζουλα γυρνας γκαζακι....κι εφυγες...για μικροταξιδακια δεν επιτρεπουν τα κυβικα(ΘΑ ΤΟ ΛΥΠΗΘΕΙ ΚΙ Ο ΘΕΟΣ!)
επειτα εχεις παντα χωρο κατω απο την σελα ...σαν πρακτικοτητα
και τελος ..ειναι δοκιμασμενη συνταγη...


ΤΟ ΜΟΝΟ που πρεπει να προσεξεις---> μην αμελησεις τα λαστιχα ! διοτι -2χρονο και μικρη ακτινα τροχου= πολυ γλυστρα
οταν ημουν στα 16 ενας κολλητος ειχε typhoon 125 και καθε βδομαδα που ειχε κανα ψιλοβροχο ,αφηνε τα σημαδια σε διαφορετικη στροφη :lol:

gakias
21/11/2008, 19:34
Ευχαριστω πολυ.....|Αλλα αν μπορουσες [αν ξερεις] να μου πεισ περισσοτερα για τα διχρονα...οσο αναφορα αυτο το μιχ που βαζουμε στην βενζινη..τι ειναι.........θα καιει περισοτερα λαδια το μηχανακι.......?

zefos1100xx
24/11/2008, 00:20
γεια και χαρα φιλαρακι καλως ηρθαμε...και εγω καινουργιος ειμαι..θα στο πω απλα...λογω παλιοτερου επαγγελματος που δεν θελω να αποκαλυψω που κ σε ποιον για ευνοητους λογους,μακρυα..απλα μακρυα.χωρις να θελω να σε απογοητευσω δες κ αλλες επιλογες,αν παλι εισαι αποφασισμενος....καλη τυχη...

menos
24/11/2008, 01:00
go on, go on:a014:

inox
24/11/2008, 01:27
φιλε μου, εγω είχα το aprilia sr 50 το οποιο μου εφαγε γυρο στα 1000 € με τα προβληματα του. προβλήματα οπως βαριατορ(ολο το σετ), πιστονακι στα 30.000 km, εξάτμιση (λογο οτι ειχε κοφτη και δεν πηγαινε βημα), σερβις (πολυέξοδο). Ασε που αμα ξαπλωθεις στην ασφαλτω θες ενα σωρο πλαστικα!!!! τελος μπορει να ηταν μονο το δικο μου προβληματικο και πολυεξοδο αλλα θα σου προτεινα κανα παπι, γιατι ειναι ποιο φτηνο και στο κατω κατω το 50ρακι κανα χρονο άντε δυο θα το κρατήσεις, μετα δεν θα σε φτάνει και θα ψαχνεις για μεγαλητερο!!!

gakias
24/11/2008, 18:20
τι να πω....δεν ξερω ...ισως οπως λες να ετυχε το δικο σου να ηταν τοσο προβληματικο η ....εκτος και αν του επινες εσυ το αιμα.....................αλλα δεν νομιζω να αλλαξω γνωμη..στο κατω -κατω εγω θα τω εχω να πηγαινω για κανα καφεδακι, στο σχολειο...φροντηστιρια βολτες....δεν θα το εχω για να το καψω...........ουτε για τελικες...........εδω εχω glx 90φτιαγμενο και δεν του πινω τ αιμα/...................:D

inox
24/11/2008, 18:28
αμα το φέρεσε κοσμια.... πιστευω δεν θα σου βγάλει τιποτα!!! η αλήθια ειναι οτι το ετρωγα λιγο εως πολυ!! παντως ειναι μουρικο και οταν το παρεις προσεχε γλυστράει.... και τα gilera ειναι πολυ καλητερα απο τα aprilia σε θεμα ανταλακτικών!:beer: :beer:

rantanplan
24/11/2008, 18:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaspiou
καλησπερα.,

παταμε το κουμπι AΠΑΝΤΗΣΗ οχι ΝΕΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ

τωρα εσυ εχεις ανοιξει νεα συζητηση. Με το ΑΠΑΝΤΗΣΗ γραφεις στο ιδιο ποστ που εχεις ανοιξει...



:beer:



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

menos
24/11/2008, 19:01
Για να καταλαβω

Ζητας αρχικα την γνωμη μας (βαση εμπειριων) αν το Runner 50 ειναι καλο μηχανακι η οχι

Ψαχνεις να μαθεις πλεονεκτηματα και μειονεκτηματα και οταν 2-3 ατομα σου απαντουν πως το συγκεκριμενο μηχανακι ειναι ιδιαιτερα προβληματικο, τους λες οτι του επιναν το αιμα και οτι τελοσπαντων δεν εχουν την σωστη αποψη (ακομη και αν το ειχαν παλαιοτερα)

Και στην τελικη, εσυ θα το αγορασεις οποια αποψη και αν ακουσεις

Μηπως τελικα ηθελες να σου πουν ολοι οι μοτοσυκλετιστες της Ελλαδος οτι επελεξες το ΦΟΒΕΡΟΤΕΡΟ,ΤΡΟΜΕΡΟΤΕΡΟ,ΓΡΗΓΟΡΟΤΕΡΟ,ΓΚΟΜΕΝΟΠΑΓΙΔΑ;

Αν θελεις μονο θετικα σχολια, ρωτησε εκεινους που στο προτειναν:wave2:

gakias
24/11/2008, 19:03
οταν λες γλυστρει τι ακριβως εννοεις....................??????????????απλα το θελω για την δουλεια μου...για καμια κοπελιτσα...γιατι ξερω πως αυτα τραβανε............σε κοριτσια εννοω........:cool:

gakias
24/11/2008, 19:08
καταρχας δεν εκανα κανενα παραπονο και δεν τους ειπα αν εχουν αδικο η οχι..........απλα το παιδι μου ειπε πως εβγαζε πολλα προβληματα......θεωρησα πως τ πηρε καινουργιο και για ν του βγαζει τοσα προβληματα δεν ειναι φυσιολογικο........οπως ειδες..(αν ειδες)λεει οτι του ψιλο επινε το αιμα...............................δεν αμελησα τις αποψεις τους και τους ευχαριστω πολυ που μου ειπαν καποια πραγματα.............για το μηχανακι αυτο................:nono:

menos
24/11/2008, 19:11
ια καμια κοπελιτσα...γιατι ξερω πως αυτα τραβανε............σε κοριτσια εννοω........


:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Τι να τα κανεις τα μειονεκτηματα οταν θελεις το μωρο ε;

Τι κι αν γλυστραει το μηχανακι, να την "ριξεις" δεν θελεις;


:lol: :rotflmao: :lol:

gakias
24/11/2008, 19:14
κοιτα μπορει ν το θελω ΚΑΙ για κολελιτσες και ετσι..........αλλα μην βγει και σκαρτο............αμα δεν συμφερει θα κρατησω το glxακι μου.....να σου πω....διαβασεσ τι εστειλε ο menos ......???εχει δικιο η αδικο........................???????????????????:)

inox
24/11/2008, 19:19
καταλαβα γιατι το θες, γιατι και εγω για αυτον τον λογο ειχα παρει scooter! οταν λέω γλυστράει εννοω οτι με ένα ψιλόβροχω δεν θέλει και πολυ για να ξαπλωθεις, αλλα πέζουν μεγάλο ρολο τα καλα λαστιχα, οι σωστες πιεσεις το έδαφος. (ενα καλο λαστιχο για scooter κοστιζει γυρο στα 50 €, ενω για ενα παπι γυρο στα 25-30€)επισης ειμαι σιγουρος οτι πανω στο μηνα-δυμηνο θα το βαρεθεις και θα αρχίσεις τις ψιλομετατροπες, μπιλακια....καμια εξατμιση και πολλα αλλα... τελος αν εισαι αποφασισμενος, δεν θα να σου αλλαξω γνωμη, απλως σε προιδοποιω για το τι θα συναντίσεις σε ένα scooter.:)

gakias
24/11/2008, 19:26
κοιτα.........δεν ειμαι πολυ του φτιαξιματος σε μηχανακια...!!!και στο glx μπορει ο αδερφος μου ν το εχει γαμησει στο φτιαξιμο ΑΛΛΑ και στο καψιμο...το εχουμε στα 51 χιλιοστα και κατι μ......μηχανικα αλλαγμενες............οποτε δεν με νοιαζει το φτιαξιμο.......αυτο που παλι νε νοιαζει ειναι το χρωμα..........και αν παρω με χρωμα που δεν μου αρεσει θα το βαψω...και το μονο που μπορει ν βαλω (και θα το σκεφτω πολυ `δηλαδη) ειναι να του βαλω απλα μια αλλη εξατμιση........τιποτε αλλο..........αλλα εννοειτε πως θα κανω το σκατο μου παξιμαδι (οπως λενε και οι παλαοι) και θα μαζευω λεφτα και θα βαζω καλα λαστιχα...................σου ειμαι πολυ ευγνωμων........αλλα δεν μου ειπες τελικα εγω εχω δικιο η ο meno??????:lol:

menos
24/11/2008, 19:29
Επειδη τα πολλα λογια ειναι φτωχεια, και εμεις δεν ειμαστε για εξοδα

Πλεονεκτηματα

Μουριτσα, γκαζιαρικο

Μειονεκτηματα

Βενζινοφαγος
μικροι τροχοι (ξεχνα τα πλαγιασματα που ξερεις με το GLX)
Ακριβη συντηρηση (Ρωτα τον πατερα σου τις διαδικασιες για δανειο)
Αν το μηχανακι πεσει (χτυπα ξυλο) θα το χρυσοπληρωσεις

Και τελευταιο

Αν στο κοριτσι αρεσει το μηχανακι σκεψου πως αυριο αλλαζει γνωμη:p
Παει το χασαμε το κοριτσακι, και μειναμε και με το .......... Runner στο χερι:wave2:

gakias
24/11/2008, 19:31
ευχαριστω πολυ για τις οδηγιες.............θα τις εχω υποψην μου...............:smilea:

inox
24/11/2008, 19:38
κοιτα ειπα γλιστράει, εννοωντας οτι γλιστραει λιγο παραπανω απο το παπι!! ετσι οπως τα παρουσιαζεις αν δεν κανεις μ@λ@κιες και προσέχεις μπορει και να μην πεσεις ποτε! επισεις οπως ειπε και ο menos πολυ πολυέξοδο. μια εξατμιση 150€, βαψιμο 200-300€ , λαστιχα 100€ καταλαβες γιατι σου λεω πολυέξοδο!! και καίει και πολυ, καμια σχεσει με το glx, αλλα αμα ειναι για τα μωρα παρτο και μην ακους κανεναν:beer: :beer: εχουν πολυ περασει τα ριμαδιασμενα τα scooter!!!!

gakias
24/11/2008, 19:42
εχεις απολυτο δικιο........:lol: :lol: :D :D αυτο πιστευω πως τελικα θα παρω......αλλα μια τελευταια ερωτηση.....μαζι με το λεγομενο μιχ....ποσο θα βαζω βενζινη???????????

menos
24/11/2008, 19:44
οσο λεει το χαρτζηλικι σου:D

gakias
24/11/2008, 19:46
κοιτα πες περνω 20 ευρα την βδομαδα............και βαζω 3 ευρω βενζινη.....ποσο πρεπει να βαλω μιχ????????????:confused:

menos
24/11/2008, 19:48
οτι σου πει ο πρατηριουχος, αυτοι ξερουν αρκετα καλα!!

Μετα απο 5-6 φορες θα το πιασεις το κολπο :cool:

gakias
24/11/2008, 19:51
ο.κ!!!!!!!!!!!!ευχαριστω πολυ για ολα.............θα τα πουμε.....................σορυ αλλα πρεπει να φυγω.............:wave2: :wave2: :lol: :lol:

inox
24/11/2008, 19:52
τα γουστα πληρωνονται !!!!! δεν μπορω να ξερω ακριβος...

menos
24/11/2008, 19:53
σορυ αλλα πρεπει να φυγω.............

Καταντησαμε Chat room:lol: :lol:

gakias
24/11/2008, 19:55
XIXIXIXIXIXIXIXIXIXI ELEOSSSSSSSSSSSSS:lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol:

epp1640
25/11/2008, 00:22
Μικρέ

1) ελπίζω να φοράς κρανάκι.. και να έχει και η κοπελίτσα..

2) δεν μπορείς να φανταστείς πόση βενζίνη (αναλογικά) καίει ένα διχρονο 50άκι σε σχέση με ένα τετράχρονο.. είχα ένα εντουράκι 50άρι (δεν κοιτάς κατά κει μεριά? σκυλιά, δεν μασάνε πουθενά, στρίβουν καλύτερα, καβαλάνε κάνα πεζοδρόμιο, χώμα πατάνε, η συντήρηση τους είναι μηδαμινή σε σχέση με το σκούτερ και είναι ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΕΣ), επανερχόμαστε στο θέμα μας.. που λες έβαζα 3 ευρώ κάθε δύο μέρες. Με τα ίδια χιλιόμετρα τώρα, με ένα ybr 125 yamaha (injection) βάζω 5 ευρώ την βδομάδα.. :winka:

3) δεν μπορείς να φανταστείς τι εννοούν τα παιδιά από πάνω ότι αν πέσεις τα πλαστικά θα τα πληρώνεις χρυσάφι.. σε βλέπω στο νυχτοκάματο.. :lol:

:beer: :wave2:

inox
25/11/2008, 03:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από epp1640
Μικρέ

1) ελπίζω να φοράς κρανάκι.. και να έχει και η κοπελίτσα..

2) δεν μπορείς να φανταστείς πόση βενζίνη (αναλογικά) καίει ένα διχρονο 50άκι σε σχέση με ένα τετράχρονο.. είχα ένα εντουράκι 50άρι (δεν κοιτάς κατά κει μεριά? σκυλιά, δεν μασάνε πουθενά, στρίβουν καλύτερα, καβαλάνε κάνα πεζοδρόμιο, χώμα πατάνε, η συντήρηση τους είναι μηδαμινή σε σχέση με το σκούτερ και είναι ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΕΣ), επανερχόμαστε στο θέμα μας.. που λες έβαζα 3 ευρώ κάθε δύο μέρες. Με τα ίδια χιλιόμετρα τώρα, με ένα ybr 125 yamaha (injection) βάζω 5 ευρώ την βδομάδα.. :winka:

3) δεν μπορείς να φανταστείς τι εννοούν τα παιδιά από πάνω ότι αν πέσεις τα πλαστικά θα τα πληρώνεις χρυσάφι.. σε βλέπω στο νυχτοκάματο.. :lol:

:beer: :wave2:

εχεις απολυτο δικιο σε ολα! αλα φιλε μου 50 τετραχρονο θα σερνετε.... και το modenas dinamic 125 που εχω καιει 4€ ανα 30 κμ αλλα βγάζω γούστα!!! με την τσέπη αδεια: :lol: :lol:
για 50ρακι προτυνω 2 stroke και ας καιει λιγο παραπάνω.

epp1640
25/11/2008, 04:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από inox
εχεις απολυτο δικιο σε ολα! αλα φιλε μου 50 τετραχρονο θα σερνετε.... και το modenas dinamic 125 που εχω καιει 4€ ανα 30 κμ αλλα βγάζω γούστα!!! με την τσέπη αδεια: :lol: :lol:
για 50ρακι προτυνω 2 stroke και ας καιει λιγο παραπάνω.

Καλά ναι 50άκι το δίχρονο είναι μονόδρομος.. δεν το διατύπωσα σωστά και το ψευτοεντουράκι hondaκι που είχα.. ένα mtx 50 από την εποχή των παγετώνων δίχρονο ήταν. Απλώς το γενικά δεν μου αρέσουν τα σκούτερ. Ταχύτητες / συμπλέκτη γιοκ, συντήρηση ακριβή, μικροί τροχοί (διάμετρο), μία περιουσία αν πέσεις λόγω πλαστικών.. Για αυτό λέω.. ένα derbi, aprilia, peugeot, beta και δεν ξέρω τι άλλα εντουράκια βρίσκει σε καλή τιμή είναι ότι πρέπει..

4 ευρώ τα 30 χλμ?? :eek: πω πω.. πραγματικά σε λυπάμαι.. φαντάσου ότι το ybr καίει δεν καίει 2,5 ευρώ στα 100 χλμ.. γύρω στα 2 λίτρα / 100 χλμ..

gakias
25/11/2008, 22:41
παιδια δεν ξερω τι να πω.........αλοι μου λενε να το παρω(μεσα απο αυτα που λενε) και αλλοι να μην το παρω(μεσα απο αυτα που λενε).....................θα το ξανα σκεφτω αλλα.............κατα πασα πιθανοτητα θα το παρω σε λιγο καιρο,.............................................:smilea:

kostas_146
07/02/2009, 13:02
παιδια και εγω το ψαχνω για ενα gilera γιατι εχω κατι μικροδιαδρομες στην πολη και εχω πηξει λιγο. το runner μου αρεσει πολυ και διαθετω μεχρι 1000€. βρισκω κατι. για 125 σκεφτομαι. βλεπω κατι διαφορες στα μοντελα vrx, sp και τετοια. ποιο ειναι "καλο"? αν εχει καποιος κατι.. συντηρηση ειναι δυσκολη.. εχω ιταλικο αυτοκινητο και δεν νομιζω να με ζορισει η συντηρηση οση και να ειναι.

nobody
07/02/2009, 13:10
καλησπερα
πιθανως βγαινουμε off topic,αλλα αφου διαθετεις μεχρι 1000 και θες 125αρι,για δεν σκεφτεσαι το yamaha ybr125(τετραχρονο ειναι)?

kostas_146
07/02/2009, 13:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από nobody
καλησπερα
πιθανως βγαινουμε off topic,αλλα αφου διαθετεις μεχρι 1000 και θες 125αρι,για δεν σκεφτεσαι το yamaha ybr125(τετραχρονο ειναι)?

δεν επελεξα το runner για καποιο ιδιαιτερο λογο απλα επειδη το θεωρο ωραιο. (ιταλοφιλος και στις μηχανες)

SVX
07/02/2009, 13:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από gakias
παιδια δεν ξερω τι να πω.........αλοι μου λενε να το παρω(μεσα απο αυτα που λενε) και αλλοι να μην το παρω(μεσα απο αυτα που λενε).....................θα το ξανα σκεφτω αλλα.............κατα πασα πιθανοτητα θα το παρω σε λιγο καιρο,.............................................:smilea:


παντα να παιρνετε την ευκαιρια για TEST Ride και ιδιαιτερα τωρα που ειναι λιγο "σφιχτα" στην αγορα... τα κορακια οι αντιπροσωποι και πωλητες, ειναι πιο "καλοπιασακηδες"


ΟΠΟΤΕ αφηστε λιγο τον ενθουσιασμο στο ρελαντι και καντε μια βολτα το 2τροχο με το οποιο θα συμβιωνετε τον επομενο καιρο :wave2:

liakaros
07/02/2009, 13:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από kostas_146
(ιταλοφιλος και στις μηχανες)

Για πε ρε μαστορα...που αλλου εισαι ιταλοφιλος??

:a014: :a014: :a014:

edit...τωρα ειδα οτι μιλας για ιταλικο αυτοκινητο...(εν παω καλα τελευταια)

Anyway...γνωμη μου,αν θελεις μοτοσακο αποκλειστικα και μονο για δουλεια και ευκολη μετακινηση...πας σε γιαπωνεζικο παπακι μεχρι 100-125 κυβικα και τελειωνεις...

kostas_146
07/02/2009, 13:47
το κακο ειναι οτι αγοραζοντας κατι μαλλον θα περασεις παρα πολυ καιρο μαζι του. αλλα τι να κανεις? να το ψαχνεις μεχρι τελικης πτωσεως η να κανεις την κινηση και να ρισκαρεις?
αν δεν κατσει πουλας παλι

gakias
04/05/2009, 22:33
sigoyra to poylas.............

EVI
05/05/2009, 00:42
τελικα το πηρες?η κοπελα ενταξη?γιατι περασαν και 3 μηνες για αυτο ρωταω απο απορια

:look: :wacko:

gakias
05/05/2009, 08:50
!!!!SORU 3EXASTIKA!!!!AFOY MPHKAN TOSO 8EMATA STO DIKO MOU!!!XAXA!!!
oxi....krathsa kai eftia3a rtto glxaki!!!kai tsmera enas filos mas mou edwse ena strogyylofanaro me 100cc ftiagmeno!!!mamisio se ola ta alla!!!!!!!thx pantws olous sas........................

menos
05/05/2009, 09:12
Αθανατα GLX!!:a013:

OldMan
05/05/2009, 11:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από gakias
oxi....krathsa kai eftia3a rtto glxaki!!!
Καλά έκανες παίχταρε, γιατί εγώ που είχα 30 χρόνια δίχρονα δεν σταύρωσα γκόμενα ούτε για πλάκα ... :winka:

(όχι ότι είδα φως με τα 4Τ, αλλά ...):(

BELZEBOYLIS
05/05/2009, 11:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Καλά έκανες παίχταρε, γιατί εγώ που είχα 30 χρόνια δίχρονα δεν σταύρωσα γκόμενα ούτε για πλάκα ... :winka:

(όχι ότι είδα φως με τα 4Τ, αλλά ...):(




:lol: :wave2: :lol:


έπρεπε να πάρεις BMW :lol: :rotflmao: :bigcry: :lol:

makis206
05/05/2009, 11:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Καλά έκανες παίχταρε, γιατί εγώ που είχα 30 χρόνια δίχρονα δεν σταύρωσα γκόμενα ούτε για πλάκα ... :winka:

Στη θέση σου μια χαρά θα ήμουνα, λάδι πάντα στην καβάντζα.. πιο πολλές στροφές στο λεπτό.. :p



:lol: :beer: :lol:

gakias
05/05/2009, 15:35
XAXAXAXAXAxaxax1!!!!!!!!douleia apoti exw ktlvei kanoun t ftiaxmena kai ta Z!!!opodhote ftiagmeno...dikio dn exw?

EVI
05/05/2009, 15:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από gakias
XAXAXAXAXAxaxax1!!!!!!!!douleia apoti exw ktlvei ta Z !!!dikio dn exw?


δικιο εχεις :smokin:

:lol:

gakias
05/05/2009, 15:48
pantws sas eyxaristv olous sas!!gia tis sumboules sas kai tis protaseis sas!!!!pragmatika thanks!!!!!!!!:D :sun: :beer: :beer: