PDA

View Full Version : ο μουγγός και ο κουλος



panagiotis dim
21/11/2008, 20:32
αφού τελείωσε η εγχείρηση και εκαναν ολα τα τεστ με επιτυχία ο κουλός πλέον με χερια μηχανικά μεσω μικροφώνου πληρώνει και φεύγει για ελλάδα

Τόν πιάνει κατούρημα στο αεροδρόμιο και αποφασίζει να δοκιμάσει το χέρι σε δύσκολες καταστάσεις .. κατεβαίνει στις τουαλέτες και δίνει την πρώτη παραγγελία
ΧΕΡΙ ΑΝΟΙΞΕ ΜΟΥ ΤΟ ΦΕΡΜΟΥΑΡ

panagiotis dim
21/11/2008, 20:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από panagiotis dim
αφού τελείωσε η εγχείρηση και εκαναν ολα τα τεστ με επιτυχία ο κουλός πλέον με χερια μηχανικά μεσω μικροφώνου πληρώνει και φεύγει για ελλάδα

Τόν πιάνει κατούρημα στο αεροδρόμιο και αποφασίζει να δοκιμάσει το χέρι σε δύσκολες καταστάσεις .. κατεβαίνει στις τουαλέτες και δίνει την πρώτη παραγγελία
ΧΕΡΙ ΑΝΟΙΞΕ ΜΟΥ ΤΟ ΦΕΡΜΟΥΑΡ
ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ ΑΝΟΙΓΕΙ ΤΟ ΦΕΡΜΟΥΑΡ ΣΚΡΑΤΤΤΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!
( ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΑΝΑΦΩΝΕΙ Ο ΚΟΥΛΟΣ)
ΤΩΡΑ ΠΙΑΣΤΟ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΣΤΟ ΧΕΡΙ
ΚΑΙ ΒΓΑΛΤΟΝ ΜΟΥ ΕΞΩ.
ΕΚΤΕΛΕΙ ΤΟ ΧΕΡΙ
ΑΝΑΚΟΥΦΙΣΜΕΝΟΣ ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΟ ΚΑΤΟΥΡΗΜΑ
ΑΦΟΥ ΤΕΛΕΊΩΣΕ ΔΙΝΕΙ ΝΕΑ ΟΔΗΓΙΑ
ΤΩΡΑ ΤΙΝΑΞΕ ΜΟΥ ΤΟΝ
ΤΟ ΧΕΡΙ ΑΡΧΙΖΕΙ ΡΥΘΜΙΚΑ ΝΑ ΤΟΝ ΤΙΝΑΖΕΙ
ΠΟΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΑΥΤΟς !!!!
ΠΟΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΤΟ ΧΕΡΙ ........... ΠΟΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΑΥΤΌΣ ...ΠΑΘΑΙΝΕΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΙΑ ΕΜΠΛΟΚΉ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΕΙ ΣΤΑΔΙΑΚΑ ΝΑ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ ΤΟ ΤΙΝΑΓΜΑ
ΟΠΑΑΑΑΑ ΟΠΑΑΑΑΑ ΡΕ ΦΩΝΑΖΕΙ ΑΥΤΟΣ ..ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΧΕΡΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΑΚΑΘΕΚΤΟ ΝΑ ΤΟΥ ΤΟΝ ΤΙΝΑΖΕΙ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΟΙΟ ΔΥΝΑΤΑΑΑΑΑ

ΕΕΕΕΕΕΕ..... ΚΟΦΤΟ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΦΩΝΑΖΕΙ ΑΥΤΟΣ ...ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΤΟ ΧΕΡΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΟΝ ΚΟΒΕΙ ΣΥΡΙΖΑ....κοιτάζει αυτός πρός τα κάτω βλέπει το χέρι του να του τον κρατάει και μεσα στην απελπισία του λεέι .... ΤΩΡΑ ΕΤΣΙ ΠΟΥ ΜΕ ΕΚΑΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΕ ΓΑΜΗΣΕΙΣ ...!!!!!

ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΤΟ ΧΕΡΊ ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΟΝ ΧΩΝΕΙ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΧΩΡΙΣ ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ!!!!!