PDA

View Full Version : Ψηλότερη ζελατίνα για Kle500



crazy_duck
24/11/2008, 00:34
Τελευταια επειδή κανω καποια χιλιομετρα παραπανω στην εθνικη σκεφτομαι να αλλαξω την stadar ζελατινα του KLE με μια ψηλοτερη με τη λογικη να κουραζω λιγοτερο τον σβέρκο μου κατα τη διάρκεια της διαδρομής.
Η ερωτηση ειναι προφανης και απευθυνεται σε οσους το εχουν δοκιμασει ηδη, να μου πουν κατα ποσον εχουν δει διαφορα με την ψηλη ζελατινα.
και η σελα θα ελεγα μετα απο καμια ωρα οδηγησης νιωθεις οτι ειναι φτιαγμενη για σιδεροκοληδες
αλλα τεσπα αυτο το ανεχεσαι...

marios8
24/11/2008, 00:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από crazy_duck
Τελευταια επειδή κανω καποια χιλιομετρα παραπανω στην εθνικη σκεφτομαι να αλλαξω την stadar ζελατινα του KLE με μια ψηλοτερη με τη λογικη να κουραζω λιγοτερο τον σβέρκο μου κατα τη διάρκεια της διαδρομής.
Η ερωτηση ειναι προφανης και απευθυνεται σε οσους το εχουν δοκιμασει ηδη, να μου πουν κατα ποσον εχουν δει διαφορα με την ψηλη ζελατινα.
και η σελα θα ελεγα μετα απο καμια ωρα οδηγησης νιωθεις οτι ειναι φτιαγμενη για σιδεροκοληδες
αλλα τεσπα αυτο το ανεχεσαι...

Να βάλεις την πιο ψηλή θα σε βοηθήσει στα ταξίδια.
Εγώ την σέλα την μετέτρεψα σε ανατομική στιλ βαραντερο . Το αποτέλεσμα ήταν καταλυτικό . Όντος η μαμίσια είναι κουραστική . Κόστος γύρο στο 150 ευρώ :wave2:

crazy_duck
24/11/2008, 01:12
που την εκανες την μετατροπη?
σου αλλαξε και το δέρμα και το αφρωδες υλικο που εχει μεσα?

marios8
24/11/2008, 01:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από crazy_duck
που την εκανες την μετατροπη?
σου αλλαξε και το δέρμα και το αφρωδες υλικο που εχει μεσα?

Ναι και μάλιστα πρίν σου βάλει το "δέρμα" το δοκιμάζεις.
Στον Κουρή ψηλά στην Ηλία Ιλιού στο Παγκτάτι