PDA

View Full Version : ατυχημα με παπαδες



liakaros
25/11/2008, 08:49
Θεσσαλονίκη: Ιεράρχες χτυπήθηκαν από μοτοσικλέτα

22 Νοεμβρίου 2008, 14:29

Ο μητροπολίτης Νέας Κρήνης και Καλαμαριάς, Προκόπιος και ο επίσκοπος Θεουπόλεως, Παντελεήμων μεταφέρθηκαν στο νοσοκομείο ΑΧΕΠΑ της Θεσσαλονίκης για την παροχή πρώτων βοηθειών καθώς παρασύρθηκαν από μεγάλου κυβισμού μηχανή έξω από το Συνεδριακό Κέντρο Ι. Βελλίδης της ΔΕΘ.
Οι δύο ιεράρχες αποχωρούσαν από το Συνεδριακό Κέντρο, όπου νωρίτερα είχαν παρακολουθήσει εκδήλωση, όταν μοτοσικλετιστής έχασε τον έλεγχο τη μηχανής του, η οποία εξετράπη της πορείας της και ανετράπη με αποτέλεσμα να συρθεί στο οδόστρωμα και να πέσει πάνω στους δύο Ιεράρχες
Ο διοικητής του νοσηλευτικού ιδρύματος Δημήτρης Γάκης, δήλωσε ότι η κατάσταση τους δεν εμπνέει, μέχρι στιγμής καμία ανησυχία, ωστόσο υποβάλλονται σε όλες τις αναγκαίες εξετάσεις.
Ο Μητροπολίτης Ν. Κρήνης και Καλαμαριάς που φέρει ελαφρά κάκωση στο κεφάλι και έχει κάταγμα στο πόδι, σύμφωνα με τον κ. Γάκη, θα παραμείνει στο νοσοκομείο, ενώ ο επίσκοπος Θεουπόλεως, που φέρει εκδορές και μώλωπες σ’ όλο του το σώμα, αφού του προσφερθούν οι πρώτες βοήθειες θα αποχωρήσει.


http://www.protothema.gr/content.php?id=18557


Bowling με παπαδες...καλο, καλο... :lol: :lol:



Και επειδη δεν αναφερει τιποτα για τον αλητη τον αθλιο τον μοτοσυκλετιστη που εκανε αυτο το μεγαλο κακο...μηπως ξερουμε τιποτα ρε μαγκες για το παλικαρι??

sergiosm
25/11/2008, 09:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από liakaros
Θεσσαλονίκη: Ιεράρχες χτυπήθηκαν από μοτοσικλέτα

.....

Bowling με παπαδες...καλο, καλο... :lol: :lol:

Και επειδη δεν αναφερει τιποτα για τον αλητη τον αθλιο τον μοτοσυκλετιστη που εκανε αυτο το μεγαλο κακο...μηπως ξερουμε τιποτα ρε μαγκες για το παλικαρι??

Από ό,τι κατάλαβα από την περιγραφή, για το ατύχημα φταίει το ... "παλικάρι".
Οπότε, προς τί το γέλιο;;

Αν δηλαδή αντί για παπάδες ήταν δύο παιδιάκια, ή δύο ενήλικες (μη παπάδες) θα έλεγες το ίδιο;
Αν το ατύχημα δεν το είχε προκαλέσει μηχανή, αλλά αυτοκίνητο (ή μάλλον "κουτάκιας" όπως φαντάζομαι θα έλεγες) τότε θα μιλούσες και πάλι για ... "παλικάρι";

Με συγχωρείς, αλλά το να κρίνεις με μοναδικό κριτήριο την ιδιότητα κάποιου, είναι (τουλάχιστον) απαράδεκτο ...

:wave2:

liakaros
25/11/2008, 09:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από sergiosm
Από ό,τι κατάλαβα από την περιγραφή, για το ατύχημα φταίει το ... "παλικάρι".
Οπότε, προς τί το γέλιο;;

Αν δηλαδή αντί για παπάδες ήταν δύο παιδιάκια, ή δύο ενήλικες (μη παπάδες) θα έλεγες το ίδιο;
Αν το ατύχημα δεν το είχε προκαλέσει μηχανή, αλλά αυτοκίνητο (ή μάλλον "κουτάκιας" όπως φαντάζομαι θα έλεγες) τότε θα μιλούσες και πάλι για ... "παλικάρι";

Με συγχωρείς, αλλά το να κρίνεις με μοναδικό κριτήριο την ιδιότητα κάποιου, είναι (τουλάχιστον) απαράδεκτο ...

:wave2:

Δεν κρινω βαση καμιας ιδιοτητας και ουτε θα γελουσα αν ηταν παιδακι η δεν ειχε αισιο σχετικα τελος η ολη υποθεση...

το οτι τους παπαδες και ειδικα τους υψηλόβαθμους δεν τους εχω σε υποληψη ειναι κι αυτο ενα γεγονος... :rolleyes:

το ολο θεμα επισης με τους παπαδες στον αερα και τα ρασα να ανεμιζουν μου φαινεται ακρως αστειο....καλως η κακως...

Δεν ξερουμε αν φταιει το ''παλικαρι'' μιας και δεν αναφερει το πως επεσε... δεν αναφερει καν αν επαθε τιποτα...αυτο ειναι το ολο σπασιμο...:wave2:

notakos600
25/11/2008, 09:19
... και καθώς εσηκώθησαν αι Ιεράρχαι εκ του οδοστρώματος ανεφώνησε ο εις εκ των δυο:

- Μωρή ξεμυαλισμένη είδες τι πάθαμε που μου έπιανες τον κώλον?

Μπα σε καλό μου πρω'ί'-πρω'ί, άκου πήρε σβάρνα τους παπάδες.

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



ρασοκούβαρααααα

byron
25/11/2008, 09:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από liakaros
Bowling με παπαδες...καλο, καλο... :lol: :lol:



Και επειδη δεν αναφερει τιποτα για τον αλητη τον αθλιο τον μοτοσυκλετιστη που εκανε αυτο το μεγαλο κακο...μηπως ξερουμε τιποτα ρε μαγκες για το παλικαρι??


Ότι εξαιτίας της μαλακίας του κοντεψε να σκοτώσει 2 ανθρώπους. Αυτό ξέρουμε.

Τι άλλο θα διαβάσω εδώ μέσα....:rolleyes:

liakaros
25/11/2008, 09:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Ότι εξαιτίας της μαλακίας του κοντεψε να σκοτώσει 2 ανθρώπους. Αυτό ξέρουμε.

Τι άλλο θα διαβάσω εδώ μέσα....:rolleyes:

Παλι τυρι....

καλα το γραφει πουθενα οτι το φταιξιμο ηταν δικο του και δεν το βλεπω??

δλδ αποκλειεται να του πεταχτηκαν στην μεση να πατησε κανα μπροστινο και να αγορασε τους παπαδες με το μηχανακι???

LARISEOS
25/11/2008, 09:38
sorry ρε παιδια αλλα ητανε πολυ καλο........

καλα τους εκανε ελπηζω να μην χτυπησε το παιδι......


ητανε θεού θελημα αυτο..... δεν έφυγε στη τυχη το παιδι με την μηχανη,,,υπήρχε σκοπός.

καλημερα

sapila racing
25/11/2008, 09:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Ότι εξαιτίας της μαλακίας του κοντεψε να σκοτώσει 2 ανθρώπους. Αυτό ξέρουμε.

Τι άλλο θα διαβάσω εδώ μέσα....:rolleyes:

Βύρωνα κράτα μια πισινή, ποτέ δεν ξέρεις.

Οπως το διαβάζω το θεωρώ πιθανόν να πήγαν να διασχίσουν τη Λεωφόρο ακριβως μπροστα στο συνεδριακό κέντρο, και ο μοτοσυκλετιστής να εχασε τον έλεγχο φρεναροντας για να τους αποφύγει.
Ειναι και super γλύστρα εκεί, εκτος κι αν εχουν ρίξει οδόστρωμα.

Πολλες φορές γράφονται αλλα αντ άλλων. Απλά δεν ξερουμε οπότε απλα κανουμε υπιθέσεις.

Μπορεί και να φταέι ο αναβάτης, μπορεί κι οι παπάδες.
Δεν εχω δεί ποτε σε εφημερίδα να λέει:

'Πεζός που διέσχιζε την Συγγρού σκότωσε διερχόμενο μοτοσυκλετιστή, και εχασε κι αυτός τη ζωή του'.

Παντα ο μοτοσυκλετιστής εχει παρασύρει το θύμα ασχετα αν ειναι στο φανάρι η στην Εθνική Οδό.

gdevelek
25/11/2008, 09:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Ότι εξαιτίας της μαλακίας του

σωπάτε έχουμε αυτόπτη μάρτυρα!!



Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
κοντεψε να σκοτώσει 2 ανθρώπους. Αυτό ξέρουμε.


ο ένας έχει βαβά στο κεφάλι και σπασμένο πόδι, ο άλλος πάει σπίτι του

τους σακάτεψε λέμε




πριν 2 χρόνια παπάς έστριψε δεξια από την αλεξάνδρας , από την μεσαία λωρίδα, και έπεσα πάνω του κινούμενος στην λεωφ-λωρίδα αφού δεν κοίταξε πριν στρίψει

μου είπε "δεν δικαιούσαι να κινείσαι εκεί"

ΚΑΙ άσχετος, ΚΑΙ λαλάκας

δηλαδή αν όντως είχε δίκιο και δεν είχα δικαίωμα να κινούμαι με δίτροχο στη ΛΛ, θα είχε δίκιο που μου έφραξε το δρόμο και - ευτυχώς - δεν με σακάτεψε

άνθρωποι του θεού όλοι τους

VANDA
25/11/2008, 10:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από LARISEOS

ητανε θεού θελημα αυτο.....



+1. Τέλος.

XJR_Billy
25/11/2008, 10:09
Ρε παίδες, μην πάει κι αυτό στις αντιπαραθέσεις:mad:

Ή ο μοτοσυκλετιστής είναι Αντίχριστος Νεφελίμ και το'παιξε καμικάζι:lol: , ή έχασε τον έλεγχο από λάθος χειρισμό, ή σούζα ή τυχόν λαλακία ή απλά γλύστρησε όπως όλοι...

Το αποτέλεσμα είναι ότι δύο άνθρωποι (μάλλον 3 με το παιδί) χτύπησαν.
Εντάξει, παπάδες, παπάδες, αλλά μην γινόμαστε κακοί...:wave2:

dukeandthecity
25/11/2008, 10:12
πάντως ο Προκόπιος που μένει δίπλα στο σπίτι μου είναι μέγας ζωοφιλος. Εβγαινε βραδύατικα και εκραζε τον κόσμο που πηγαινε βόλτα τα τετράποδα του στο παρκο παρακέιμενο της οικίας του.



(ωρες ώρες βγάζω την κατίνα απο μέσα μου :D :D )

makis206
25/11/2008, 10:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από XT_Billy
Ρε παίδες, μην πάει κι αυτό στις αντιπαραθέσεις:mad:
Νεφελίμ

Άμα φέρνεις και τον Βεστρωμά στη συζήτηση εκεί το οδηγείς, να το ξέρεις :lol:

gdevelek
25/11/2008, 10:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από dukeandthecity
πάντως ο Προκόπιος που μένει δίπλα στο σπίτι μου είναι μέγας ζωοφιλος. Εβγαινε βραδύατικα και εκραζε τον κόσμο που πηγαινε βόλτα τα τετράποδα του για να χέσουν στο παρκο παρακέιμενο της οικίας του .



(ωρες ώρες βγάζω την κατίνα απο μέσα μου :D :D )

βγάλτη την κατίνα αλλά πες και όλη την αλήθεια ;)

θα 'θελες να 'χεις τουαλέττα σκύλων δίπλα στο σπίτι σου;

XJR_Billy
25/11/2008, 10:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Άμα φέρνεις και τον Βεστρωμά στη συζήτηση εκεί το οδηγείς, να το ξέρεις :lol:

ΟΥΠΣ !!!:look:

:lol: :lol: :lol: :beer:

makis206
25/11/2008, 10:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από dukeandthecity
πάντως ο Προκόπιος που μένει δίπλα στο σπίτι μου...

Ω ρε μάγκα μου βύσμα..! :D

dukeandthecity
25/11/2008, 10:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από gdevelek
βγάλτη την κατίνα αλλά πες και όλη την αλήθεια ;)

θα 'θελες να 'χεις τουαλέττα σκύλων δίπλα στο σπίτι σου;

έχω φίλε ουτως η αλλως. :D :D Να ξεκαθαρίσω οτι εκεί που μένει το βύσμα μου δεν είναι αστικό το περιβάλλον με ενα τετραγωνικό πάρκο για καθε 1.000.000 κατοίκους. Αλλα και έτσι να ήτανε μπορούν να κράξουν όλοι οι άλλοι (που έχουν παιδια, ή γουστάρουν να χαμουρευονται στα παρκάκια) αλλα όχι και οι παππαδες. (πλάσματα του θεου ειναι και αυτά)

dukeandthecity
25/11/2008, 10:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Ω ρε μάγκα μου βύσμα..! :D

εσυ φιλαρακι πρόσεχε γιατι αμα λάχει βαζω το βύσμα μου να "ανταλλάξει" το hondaki σου με κανα παραολυμπιακο ακίνητο στον ολυμπο. :D :D

makis206
25/11/2008, 10:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από dukeandthecity
εσυ φιλαρακι πρόσεχε γιατι αμα λάχει βαζω το βύσμα μου να "ανταλλάξει" το hondaki σου με κανα παραολυμπιακο ακίνητο στον ολυμπο. :D :D

Έχω φίλους μηχανόβιους που μπορούν πανεύκολα να τον βάλουν στο στόχαστρο καθώς θα διασχίζει την Τσιμισκή..:D :lol:


sorry για το χιούμορ σ'ένα θρεντ τέτοιου είδους.. :p

MikeG
25/11/2008, 10:32
:wave2:


148960

sniper
25/11/2008, 10:33
Δεν μπαίνω στην ουσία του συμβάντος, αλλά όταν πέφτουμε εμείς είτε από μαλακία άλλου είτε από μαλακία δική μας, τότε αρχίζουμε όλοι τα "περαστικά, ποτέ ξανά" κι άλλα τέτοια.

Στην συγκεκριμένη περίπτωση απλά λυπάμαι για αυτά που διαβάζω.

devil's animal
25/11/2008, 10:35
ειναι απαραδεκτο, σαν αρθρο, να μην αναφερει την τυχη του μοτοσυκλετιστη.
αλλα αυτο ειναι παγια τακτικη των δημοσιογραφων. παρουσιαζουμε οπως θελουμε το συμβαν για να πουλησει εκθειαζοντας την θεση των παπαδων.

αν απλα ηταν παπαδες σε καποια τοπικη ενορια μπορει να μην ειχε γραφτει καν.

ο μοτοσυκλετιστης μπορει να το εχασε απο δικια του μ@λακια, μπορει απο καποιου αλλου (κλεισιμο), ή μπορει να γλιστρησε στους τελειους δρομους που εχουμε.(με την βροχη δεν θελει και πολυ)...

το θεμα ειναι οτι τα "στελεχη" της Εκκλησιας ειναι καλα, και δεν αναφερει πουθενα για το παλικαρι.
εφταιγε δεν εφταιγε...αυτος δεν ειναι ανθρωπος??:confused:


αηδια μου προκαλει ολο το θεμα.:yuck:

gdevelek
25/11/2008, 10:37
ακριβώς έτσι

ο πρώτος που πόσταρε "τόλμησε" να ρωτήσει "τι έγινε ο μοτοσυκλετιστής;"

και τον πιάσανε από τα μούτρα

liakaros
25/11/2008, 10:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
ειναι απαραδεκτο, σαν αρθρο, να μην αναφερει την τυχη του μοτοσυκλετιστη.
αλλα αυτο ειναι παγια τακτικη των δημοσιογραφων. παρουσιαζουμε οπως θελουμε το συμβαν για να πουλησει εκθειαζοντας την θεση των παπαδων.

αν απλα ηταν παπαδες σε καποια τοπικη ενορια μπορει να μην ειχε γραφτει καν.

ο μοτοσυκλετιστης μπορει να το εχασε απο δικια του μ@λακια, μπορει απο καποιου αλλου (κλεισιμο), ή μπορει να γλιστρησε στους τελειους δρομους που εχουμε.(με την βροχη δεν θελει και πολυ)...

το θεμα ειναι οτι τα "στελεχη" της Εκκλησιας ειναι καλα, και δεν αναφερει πουθενα για το παλικαρι.
εφταιγε δεν εφταιγε...αυτος δεν ειναι ανθρωπος??:confused:


αηδια μου προκαλει ολο το θεμα.:yuck:

+1000000000000000

οι παπαδες να ειναι καλα και ο αλλος στα π@π@ρια τους με λιγα λογια...

ggs
25/11/2008, 10:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Δεν μπαίνω στην ουσία του συμβάντος, αλλά όταν πέφτουμε εμείς είτε από μαλακία άλλου είτε από μαλακία δική μας, τότε αρχίζουμε όλοι τα "περαστικά, ποτέ ξανά" κι άλλα τέτοια.

Στην συγκεκριμένη περίπτωση απλά λυπάμαι για αυτά που διαβάζω.

+1 :mad: :mad:

zephyr1
25/11/2008, 10:56
Αδελφια ο Κυριος επελεξε εμας να αποδωσουμε την δικαιοσυνη εμπρακτα με τουμπες εναντιον στον διεφθαρμενο κληρο, το νου σας.

Επιλεξτε χοντρους και ντριγκιντακες.:winka:

Πιστευω το παιδι να ειναι καλα.

makis206
25/11/2008, 11:09
Το πράγμα έχει ως εξής, διαβάζουμε κάτι και ο καθένας από εμάς φέρνει μια άλλη εικόνα στο μυαλό, κάποιοι θα κάνουν την κίνηση να πουν πρώτοι αυτό που σκέφτηκαν (αυθόρμητα πολλές φορές ίσως, συμβαίνει όμως) κι αυτό έχει σαν αποτέλεσμα να υπάρξει κι η απάντηση από την πλευρά που προσέγγισε διαφορετικά το θέμα απ'την αρχή. Λογικότατο και δεν υπάρχει λόγος αντιπαράθεσης, δεν είναι δυνατόν να σκεφτόμαστε όλοι το ίδιο την ίδια στιγμή..

Το σίγουρο είναι πως κανένας μας δεν θα ήθελε να έχει χτυπήσει κάποιος απ'τους τρεις ανθρώπους που ενεπλάκησαν στο ατύχημα, υπάρχει ;

:beer:

blackbusa
25/11/2008, 12:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing

Ειναι και super γλύστρα εκεί, εκτος κι αν εχουν ρίξει οδόστρωμα.



ναι...το 1833...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Mikeeeeeeeee....6 οροφο εεεε???τσουρεκια εχουμε η ναφερω εγω???να μην ανεβωκατεβαινω δηλαδη αδικα....:lol: :lol: :lol:

α ναι...περαστικα στο παιδι βασικα....γιατι οι παπαδες και την βοηθεια του Θεου θα εχουνε και ολους τους τοπ γιατρους απο πανω τους να τους προσεχουν....

:wave2:

nickmonstro
25/11/2008, 12:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Αδελφια ο Κυριος επελεξε εμας να αποδωσουμε την δικαιοσυνη εμπρακτα με τουμπες εναντιον στον διεφθαρμενο κληρο, το νου σας.

Επιλεξτε χοντρους και ντριγκιντακες.:winka:

Πιστευω το παιδι να ειναι καλα.


Αρχικά δημιουργήθηκε από LARISEOS


ητανε θεού θελημα αυτο..... δεν έφυγε στη τυχη το παιδι με την μηχανη,,,υπήρχε σκοπός.

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:wave2:

panagiotis dim
25/11/2008, 13:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από nickmonstro
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:wave2:
ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΑΙΔΑΡΟΙ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ...Κανένας δεν νιάζεται για την κακομοίρα την μηχανή ..Πού ξύστηκε ? Γιά πόσα σύρθηκε ?/ πόσο τραυματίστηκε?/ θέλει βάψιμο? ανταλλακτικά υπάρχουν?/ πόσα λεφτά θα κοστίσει η επισκευή της?

sergiosm
25/11/2008, 13:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από gdevelek
ακριβώς έτσι

ο πρώτος που πόσταρε "τόλμησε" να ρωτήσει "τι έγινε ο μοτοσυκλετιστής;"

και τον πιάσανε από τα μούτρα

Δεν τον κράξαμε γιατί "τόλμησε" να ρωτήσει "τι έγινε ο μοτοσυκλετιστής", αλλά γιατί έκανε αστειάκια του στυλ:


Αρχικά δημιουργήθηκε από liakaros
Bowling με παπαδες...καλο, καλο... :lol: :lol:

Φυσικά και είναι απαράδεκτο που δεν γίνεται αναφορά στον μοτοσυκλετιστή, αλλά αυτό

Αρχικά δημιουργήθηκε από liakaros
...τον αλητη τον αθλιο τον μοτοσυκλετιστη που εκανε αυτο το μεγαλο κακο...
είναι ειρωνεία...
:wave2:

liakaros
25/11/2008, 13:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από sergiosm



Φυσικά και είναι απαράδεκτο που δεν γίνεται αναφορά στον μοτοσυκλετιστή, αλλά αυτό

είναι ειρωνεία...
:wave2:


Οσο αφορα τον μοτοσυκλετιστη καμια απολυτως ειρωνεια εχεις τον λογο μου...

Για τους παπαδες απο την αλλη ναι...μεγαλη ειρωνεια και εξακολουθει να μου φαινεται γελοιο το ολο θεαμα...

Ετσι απλα δεν τους γουσταρω(και εννοω τους υψηλους σε αξιωμα,ξερεις αυτους με τα μερσεντες, τους σταυρους των 100 κιλων κλπ κλπ) οπως δεν γουσταρω και διαφορες ρατσες και εθνικοτητες που υπαρχουν σε αυτον τον κοσμο,οπως δεν γουσταρω τελος παντων πολλα και διαφορα τριγυρω μου...και ετσι οπως δεν με γουσταρουν και αυτα βασικα...

Ασ τα αφησουμε ομως αυτα στην ακρη...δεν ειναι καταληλος ο χωρος...

AntoD
25/11/2008, 14:09
Αλητες μηχανοβιοι

Σκατοπαπαδες
Φασιστες δεξιοι
Κουμουνια αριστεροι
Σκατο αραπηδες
Κωλοκινεζοι
Ηλιθιοασπροι....


Τι ειναι σωστο απ ολα αυτα.....

ολα και τιποτα....

ΓΙΑΥΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΓΝΩΜΕΣ

μην προσπαθει ο ενας να επιβληθεί στον αλλα.....απλα ανταλλάξατε τις και τελος....

Ουφ...βαρέθηκα πια...Στοκοι!

gdevelek
25/11/2008, 14:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από sergiosm
Δεν τον κράξαμε γιατί "τόλμησε" να ρωτήσει "τι έγινε ο μοτοσυκλετιστής", αλλά γιατί έκανε αστειάκια του στυλ:



καλά δες και το ποστ του βύρον...

σ' αυτόν αναφερόμουν, όχι σε σένα

byron
25/11/2008, 15:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από gdevelek
καλά δες και το ποστ του βύρον...

σ' αυτόν αναφερόμουν, όχι σε σένα


Είναι φυσικό χάρισμα ή κάνεις προπόνηση;

marios8
25/11/2008, 15:22
.


148988

vestromas
25/11/2008, 15:30
Mακη δεν θα παρω θεση για το θεμα, γιατι δεν μου το επιτρεπει ο πνευματικος μου.:lol:

Τσουρεκια δεν εχει στην Κρητη ρε ανακατωσουρα;

Μας το κανες μπαχαλο το μαγαζι!!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer: :beer: :beer: :wave2:

sotpag
25/11/2008, 19:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από sergiosm
Από ό,τι κατάλαβα από την περιγραφή, για το ατύχημα φταίει το ... "παλικάρι".
Οπότε, προς τί το γέλιο;;



:wave2:

εχεις δικιο δεν ειναι για γελια

αλλα πρεπει να μαθουμε πιο ειναι το παιδι να του στειλουμε λουλυοδια



Αν δηλαδή αντί για παπάδες ήταν δύο παιδιάκια, ή δύο ενήλικες (μη παπάδες) θα έλεγες το ίδιο;....

δεν ηταν ομως



Με συγχωρείς, αλλά το να κρίνεις με μοναδικό κριτήριο την ιδιότητα κάποιου, είναι (τουλάχιστον) απαράδεκτο ...

και αυτοι και ολοι βαση ιδιοτητας κρινουν,

φανταζομαι του χειρουργισαν αμεσως ή οτι αλλο χρειαστηκε

εμενα μετα απο μια μερα.......



τελος χωρια απο την πλακα δεν ειμαι υπερ κανενος ατυχηματος κλπ

αλλα καλο ειναι τα νεα να γραφονται πιο σωστα...

δεν εγραφε "ατυχημα με μοτοσυκλετιστη, τραματισε και δυο πεζους....."

ernti
25/11/2008, 19:28
sorry για το χιούμορ σ'ένα θρεντ τέτοιου είδους.. :p [/B][/QUOTE



Ειδες Μακη τι επαθε το παπαδαριο που διασχιζει το δρομο χωρις να κοιτανε?
Να προσεχεις κι εσυ πανω που πας να περασεις απεναντι στη κισσαμου γιατι παραλιγο να σε πατησει εκεινο το Ducati σημερα το πρωι.
Ειχε σκοπο να σε κανει χαλκομανια πανω στο καινουριο οδοστρωμα για τα εγκαινια
:rotflmao: :lol: :rotflmao:

VANDA
25/11/2008, 19:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από sotpag


δεν εγραφε "ατυχημα με μοτοσυκλετιστη, τραματισε και δυο πεζους....."




Ε ρε και να γραφε "ατύχημα μοτοσικλετιστή, τραυμάτισε και δυο κλεφτρόνια μηχανών..." να σας δω να διαχωρίζετε τον άνθρωπο από την ιδιότητα.

thou-vou
25/11/2008, 19:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από VANDA
Ε ρε και να γραφε "ατύχημα μοτοσικλετιστή, τραυμάτισε και δυο κλεφτρόνια μηχανών..." να σας δω να διαχωρίζετε τον άνθρωπο από την ιδιότητα.


:eyepop:

ανάποδο ψαλίδι και σουτ στο γάμα της εστίας από το μάγο της αντιπαράθεσης vanda.... :D

πάντως όχι και παππάδες τα κλεφτρόνια... το ανάποδο συμβαίνει μόνο... :wave2:

TROOPER
25/11/2008, 19:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από thou-vou
:eyepop:

ανάποδο ψαλίδι και σουτ στο γάμα της εστίας από το μάγο της αντιπαράθεσης vanda.... :D

πάντως όχι και παππάδες τα κλεφτρόνια... το ανάποδο συμβαίνει μόνο... :wave2:

+1

sotpag
25/11/2008, 19:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από VANDA
Ε ρε και να γραφε "ατύχημα μοτοσικλετιστή, τραυμάτισε και δυο κλεφτρόνια μηχανών..." να σας δω να διαχωρίζετε τον άνθρωπο από την ιδιότητα.



πιστεψεμε συμπαθω πιο πολυ τα κλεφτρονια απο τους παραπανω


τουλαχιστον αυτοι ειναι κλεφτες και το ξερουμε


οι αλλοι μας κανουν κηρυγμα και και μας κλεβουν απο πισω

VANDA
25/11/2008, 19:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από sotpag
πιστεψεμε συμπαθω πιο πολυ τα κλεφτρονια απο τους παραπανω


τουλαχιστον αυτοι ειναι κλεφτες και το ξερουμε


οι αλλοι μας κανουν κηρυγμα και και μας κλεβουν απο πισω



Το πιστεύω και το ξέρω, Σωτήρη, απλά πιάστηκα από τα λεγόμενά σου για να πάω παρακάτω. Δεν τα λεγα σε εσένα. :winka:

blackbusa
25/11/2008, 19:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από VANDA
Το πιστεύω και το ξέρω, Σωτήρη, απλά πιάστηκα από τα λεγόμενά σου για να πάω παρακάτω. Δεν τα λεγα σε εσένα. :winka:

κοπελλια αν κανεις τετοια... (http://www.youtube.com/watch?v=ZCy_rVBPKio) θα ερθεις να παιξεις μαζι μας μπαλλα???στην ομαδας μας βεβαια....:D

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

menos
25/11/2008, 20:28
τουλαχιστον αυτοι ειναι κλεφτες και το ξερουμε οι αλλοι μας κανουν κηρυγμα και και μας κλεβουν απο πισω

+1100

:a23: :a23:

soteas
26/11/2008, 01:50
το παιδι ειναι καλα? (γιατι απο παπααδες εχουμε πολους)...... :lol:

gixxerpap
26/11/2008, 15:55
αλοίμονό του αν έφταιγε του μηχανόβιου.....μέχρι και το σπίτι μπορεί να του πάρουν στο δικαστήριο ...:rotflmao:

gixxerpap
26/11/2008, 16:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από thou-vou
:eyepop:

ανάποδο ψαλίδι και σουτ στο γάμα της εστίας από το μάγο της αντιπαράθεσης vanda.... :D

πάντως όχι και παππάδες τα κλεφτρόνια... το ανάποδο συμβαίνει μόνο... :wave2:


τώρα με νιώθεις...έτσι δεν είναι?

GAS NICK
26/11/2008, 19:48
ενα οικοπεδο αγορασε ο ανθρωπος και πεσανε αμεσως να του το φανε οι τραγοι
γι' αυτο εγινε το πατατρακ ρε παιδια

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

blackbusa
26/11/2008, 19:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
τώρα με νιώθεις...έτσι δεν είναι?

αν το ''εμβαθυνεις'' λιγο θα το καταλαβει καλυτερα.....:blush:

thou-vou
27/11/2008, 01:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
τώρα με νιώθεις...έτσι δεν είναι?

σε νιώθω αν έχεις αντιπαράθεση και με τους δυο μας :D

OzZzZzY
27/11/2008, 04:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από dukeandthecity
πάντως ο Προκόπιος που μένει δίπλα στο σπίτι μου είναι μέγας ζωοφιλος. Εβγαινε βραδύατικα και εκραζε τον κόσμο που πηγαινε βόλτα τα τετράποδα του στο παρκο παρακέιμενο της οικίας του.



(ωρες ώρες βγάζω την κατίνα απο μέσα μου :D :D )


σε παρκο παρακειμενο της οικιας σου εδρευει μεγαλο σουβλατζιδικο. Ξερεις τι σημαινει αυτο για την ακεραιοτητα των ζωων :lol: :lol:

makis206
27/11/2008, 05:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από ernti
Ειδες Μακη τι επαθε το παπαδαριο που διασχιζει το δρομο χωρις να κοιτανε?
Να προσεχεις κι εσυ πανω που πας να περασεις απεναντι στη κισσαμου γιατι παραλιγο να σε πατησει εκεινο το Ducati σημερα το πρωι.
Ειχε σκοπο να σε κανει χαλκομανια πανω στο καινουριο οδοστρωμα για τα εγκαινια
:rotflmao: :lol: :rotflmao:

Απ'το κράνος σε κατάλαβα ο παίχτης, δικό σου το εργαλείο να στο ευλογίσω τέκνον μου ;:lol:

:a20: