PDA

View Full Version : Ρε ΜΟΥ αρεσει Που Αναρωτιεστε....



kalgeorge
06/03/2005, 22:07
ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΩΝΕΥΟΥΝ ΚΑΙ ΣΑΣ ΒΡΙΖΟΥΝ ΟΛΟΙ ΡΕ!!!!

ΑΦΟΥ ΠΑΛΙ ΑΠΑΤΗ ΠΕΝΑΛΤΥ ΠΗΡΑΤΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!! :rotflmao: :yuck:

ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΛΕΤΕ ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΜΑΖΙ ΣΑΣ!!!!!!!:eyepop:

ppaylos
06/03/2005, 22:31
Γιατί δεν λες για το καθαρό Γκολ που μας ακυρώσαν? Χαχαχαχαχα κατάπιαμε την γλώσσα μας?

Ρε ΜΟΥ αρεσει Που Αναρωτιεστε....
ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΩΝΕΥΟΥΝ ΚΑΙ ΣΑΣ ΒΡΙΖΟΥΝ ΟΛΟΙ ΡΕ!!!!


ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΛΕΤΕ ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΜΑΖΙ ΣΑΣ!!!!!!!

Σε πολεμώ με τα ίδια όπλα Χαχαχαχαχα δεν χρειάζεται ν 'ανοίξω τ οπλοστάσιο να βγάλω καινούργια:lol: :lol:

Εκτελεστές του Ποδοσφαίρου Πάλι ρόμπες γίνατε στην Σμύρνη Οι φύλακες των μετόπισθεν Χαχαχαχαχαχαχα Ρεζίληδες θέλετε και πρωτάθλημα αδε δίαιτα :p


9760

kalgeorge
07/03/2005, 09:09
re eiste sovaroi;;;
Prwton sto gol den diamartyrithikan oyte oi gauroi!!!!

Deyteron mipws tha itheles na mou peis pou akrivws adikithike o paniwnios;;;;;;;;;;;;; Eimai anoiktos na se akousw!!!!!
Ektos kai an eisai apo autous pou lene oti akoun stin tv!!!!

WWW
07/03/2005, 14:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από ppaylos
Γιατί δεν λες για το καθαρό Γκολ που μας ακυρώσαν? Χαχαχαχαχα κατάπιαμε την γλώσσα μας?

Ρε ΜΟΥ αρεσει Που Αναρωτιεστε....
ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΩΝΕΥΟΥΝ ΚΑΙ ΣΑΣ ΒΡΙΖΟΥΝ ΟΛΟΙ ΡΕ!!!!


ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΛΕΤΕ ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΜΑΖΙ ΣΑΣ!!!!!!!

Σε πολεμώ με τα ίδια όπλα Χαχαχαχαχα δεν χρειάζεται ν 'ανοίξω τ οπλοστάσιο να βγάλω καινούργια:lol: :lol:

Εκτελεστές του Ποδοσφαίρου Πάλι ρόμπες γίνατε στην Σμύρνη Οι φύλακες των μετόπισθεν Χαχαχαχαχαχαχα Ρεζίληδες θέλετε και πρωτάθλημα αδε δίαιτα :p

Δεν ξέρω για σας αλλά εγώ σέβομαι την πιο γηρασμένη ομάδα του Ελληνικού πρωταθλήματος. Και στην Καστοριά δεν έπαιξαν οι παλιοί γιατί αν ακούσατε ΣΟΥΡΝΕΤΑΙ πνευμονία ...

ppaylos
07/03/2005, 16:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
re eiste sovaroi;;;
Prwton sto gol den diamartyrithikan oyte oi gauroi!!!!

Deyteron mipws tha itheles na mou peis pou akrivws adikithike o paniwnios;;;;;;;;;;;;; Eimai anoiktos na se akousw!!!!!
Ektos kai an eisai apo autous pou lene oti akoun stin tv!!!!


1ον δεν διαμαρτυρηθήκαμε γιατί είμαστε ανώτερη ομάδα και σεβόμαστε τις αποφάσεις των διαιτητών.

2ον Δεν είπα ότι αδικήθηκε ο Πανιώνιος Είπα ο τρόπος που αγωνίζεστε είναι για γέλια να βάλομε ένα γκολ και γιουργια μετά πίσω Καταστροφικό ποδόσφαιρο δες την κασέτα πως έπαιξε ο Κόκκινος Στρατός με τον Πανιώνιο και θα καταλάβεις γιατί είμαστε 1η σε Ελλάδα και οπού να ναι και σε Ευρώπη:beer: :smokin:

kalgeorge
08/03/2005, 09:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από ppaylos
1ον δεν διαμαρτυρηθήκαμε γιατί είμαστε ανώτερη ομάδα και σεβόμαστε τις αποφάσεις των διαιτητών.

2ον Δεν είπα ότι αδικήθηκε ο Πανιώνιος Είπα ο τρόπος που αγωνίζεστε είναι για γέλια να βάλομε ένα γκολ και γιουργια μετά πίσω Καταστροφικό ποδόσφαιρο δες την κασέτα πως έπαιξε ο Κόκκινος Στρατός με τον Πανιώνιο και θα καταλάβεις γιατί είμαστε 1η σε Ελλάδα και οπού να ναι και σε Ευρώπη:beer: :smokin:

ΣΟΒΑΡΗ ΟΜΑΔΑ;;;;;;;;;:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
ΝΙΚΟΠΟΛΙΔΗΣ : ΥΠΗΡΧΕ ΔΟΛΟΣ
ΓΕΩΡΓΑΤΟΣ : ΘΑ ΤΟΝ ΣΚΟΤΩΣΩ
ΜΠΑΓΕΒΙΤΣ..
ΜΑΥΡΟΓΕΝΙΔΗΣ...
ΚΑΙ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ
ΧΑΑΧΑΑΧΑΧ........ΑΝΩΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ......
ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΑΝΩΤΕΡΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΟΠΩΣ ΕΣΕΙΣ.....ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΧΑΣΑΤΕ ΑΠΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑ ΚΑΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΡΕ ΑΝΩΤΕΡΟΙ;;;;
ΑΠΟΡΙΑΣ ΑΞΙΟΝ:rolleyes: :uplate:

GST
08/03/2005, 09:38
LIVERPOOL 3-1...MH KATΑΣΤΡΟΦΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ:smokin:

DUKASII
08/03/2005, 10:14
τη κουβέντα σας..απλα ναπω οτι μολις βγήκε η αποφαση απο το εφετείο..
ΧΩΡΙΣ ΦΙΛΑΛΘΟΥΣ ΤΟ ΝΤΕΡΜΠΥ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ..ΛΟΙΠΟΝ..

ΚΑΙ ΔΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΥΤΟ!:nono:

ΝΤΕΡΜΠΥ ΧΩΡΙΣ ΚΟΣΜΟ..ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΤΕΡΜΠΥ...

και ναι κατι πρεπει να γινει και με τις τιμωρίες..αλλα οχι στα ντερμπυ!!

ΕΓΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΕΚ ΕΤΣΙ...ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΟΣΜΟ ΤΟ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ!!!



μαλακίες....

idi
08/03/2005, 10:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
τη κουβέντα σας..απλα ναπω οτι μολις βγήκε η αποφαση απο το εφετείο..
ΧΩΡΙΣ ΦΙΛΑΛΘΟΥΣ ΤΟ ΝΤΕΡΜΠΥ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ..ΛΟΙΠΟΝ..

ΚΑΙ ΔΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΥΤΟ!:nono:

ΝΤΕΡΜΠΥ ΧΩΡΙΣ ΚΟΣΜΟ..ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΤΕΡΜΠΥ...

και ναι κατι πρεπει να γινει και με τις τιμωρίες..αλλα οχι στα ντερμπυ!!

ΕΓΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΕΚ ΕΤΣΙ...ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΟΣΜΟ ΤΟ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ!!!
μαλακίες....

κριμα... και εγω ηθελα κοσμο
γιατι αλλο να κανεις το 1-2 στπ 94 και να ειναι τιγκα το σταδιο, καρδιακες προσβολες κτλ και αλλο να εχεις τη κλασικη ηλιθια μουρμουρα των gay "μας κυνηγανε" μετα....

ρε δε πανε καλα... εβλεπα το Magic και ελεγαν τρελες αρλουμπες... τα ατομακια ειναι πυροβολημενα!!!! τους εκλεψαν τη νικη λεει στη Τουμπα γιατι ειναι ολα στημενα να το παρει το Αεκακι....

τι πινουν???
:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

jtoros
08/03/2005, 16:16
και οπού να ναι και σε Ευρώπη

Αμερική, εδώ γελάτε! :rotflmao:
Ρε τι λέτε ρε; Ρε σοβαρευτείτε ρε, που έχετε φάει ΤΙΣ μπάτσες στην Ευρώπη και μιλάτε κι από πάνω. Που με την Λίβερπουλ ρε όργια, υπήρχαν 253 σενάρια για να περάσετε και ENA για να αποκλειστείτε, και πήγατε και το φέρατε... Ε ρε καφενεία της Ευρώπης... :)

Για προχθές τώρα. Το γκολ του Οκκά (αν θυμάμαι καλά) ήταν καθαρότατο! Το πέναλτυ ωστόσο πολύ δύσκολο να αποφασίσεις μέσα σε δευτερόλεπτα. Πάντως πέναλτυ δεν ήταν. Ο Ουντέζε ακουμπάει πρώτα την μπάλα και μετά το κωλόπαιδο, τον Μαυρογενίδη. Οπότε τι είχατε τι χάσατε ρε καημένοι; Ένα γκολ σας φάγανε, ένα σας δώσανε. Πάτσι που λέγαμε μικροί.

Τσούζει γαυράκια που το πρωτάθλημα "είχε τελειώσει" πριν 3 βδομάδες όταν είμαστασν στο -7... Και τώρα που η ομάδα δεν πάει καλά, η διαφορά έχει εξανεμιστεί, το πρόγραμμα του γαύρου είναι βαρύ τις επόμενες 2 εβδομάδες και το ενδεχόμενο ο γαύρος να έρθει να παίξει στη Λεωφόρο ενώ είναι από κάτω, τσούζει πολλά κωλαράκια... Χε χε χε...

Ρε άντε γεια καημένοι... Που σας πολεμάνε... Αλλά δε φταίτε εσείς οι απλοί οπαδοί του γαύρου. Οι μαλάκες που σας οδηγούν φταίνε... Δεν πειράζει... Άλλη φορά...

ΑΝΤΕ ΜΩΡΗ ΠΑΝΑΘΑ!!!