PDA

View Full Version : Καρδιολογος



el_hymador
26/11/2008, 09:32
Ενας απο τους διασημοτερους και πιο επιτυχημενους καρδιολογους παγκοσμιως, πεθαινει στα 90 του και η Ιατρικη κοινοτητα ολης της υφηλιου ετοιμαζει μια εντυπωσιακη τελετη προκειμενου να τιμησει τον λαμπρο επιστημονα και ιατρο.

Το πανακριβο φερετρο βγαινει απο την πιο πολυτελη νεκροφορα του πλανητη και το υποβασταζουν πρωτοτεις αριστουχοι φοιτητες των καλυτερων πανεπιστημιων ιατρικης...περπατουν πανω σε ενα κοκκκινο χαλι - διαδρομο προς το σημειο ταφης, ενω η συμφωνικη ορχηστρα της Βιεννης παιζει το πενθιμο εμβατηριο...

Το εντυπωσιακοτερο ολων ομως ειναι ο ταφος, μια τεραστια καρδια, η οποια μολις πλησιαζει η πομπη ανοιγει αργα και υποδεχεται στο εσωτερικο της το φερετρο, για να κλεισει το ιδιο αργα, ενω οι παρευρισκομενοι ξεσπουν σε χειροκροτηματα!


...ολοι εκτος απο εναν, ο οποιος εχει διπλωσει απο τα γελια.

Σιγη ξαφνικα...η συζυγος του εκλιποντα, φανερα εκνευρισμενη του απευθεινει τον λογο:

>Τι ακριβως βρισκεται αστειο κυριε μου; Ντροπη!!!

-Συγνωμη, απλα ειμαι ο πιο διασημος γυναικολογος στον κοσμο και σκεφτομουν πως θα μπορουσε να ειναι η δικη μου ταφη.

cityfly
26/11/2008, 09:33
:uplate: :uplate: :uplate: :uplate:
















:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sergiosm
26/11/2008, 16:11
:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

devil's animal
26/11/2008, 16:29
:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry:

'εν κακο παντως...;)

Yamaha maniac
28/11/2008, 13:50
:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry:

stavrogin
28/11/2008, 14:18
γελακια ε!!;;;; :o

Να βλεπα ο καλητερος πρωκτολογος τι θα κανε........!!

:lol:

makis206
28/11/2008, 14:23
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

blackbusa
28/11/2008, 14:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από stavrogin
γελακια ε!!;;;; :o

Να βλεπα ο καλητερος πρωκτολογος τι θα κανε........!!

:lol: \

η ο George W. Bush junior....οχι οχι δεν εννοω για την χαζομαρα του...αλλα ποσο μεγαλο αρχιδι ειναι...


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: