PDA

View Full Version : ΕΧω Την Πρωτια



koutsikos
07/03/2005, 10:06
Για οσους διαβασετε για το ατυχημα που ειχα αλλα και ολους τους αλλους θελω να αναφερω μια πρωτια που ειχα στο πανελληνιο.Καταφερα να ειμαι ο πρωτος που στραβωσε υποπλαισιο απο V-STROM:cool: ,και χωρις συγκρουση παρακαλω.

Βεβαια μεχρι εκει η πλακα γιατι αν δεν εχει υποπλαισιο στην ευρωπη καλο Πασχα θα κανει το αλογακι μου μεσα στον Σφακιανακη.:beer:

hornet
07/03/2005, 10:16
Χαχαχαχα μηπως πρεπει να σκεφτεις ..........










να κανεις και λιγο διαιτα!!!!!!
:beer:

koutsikos
07/03/2005, 10:17
μα γιατι ειμαι μονο 110 κιλα:D :D

afrotwin
18/03/2005, 13:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από koutsikos
Για οσους διαβασετε για το ατυχημα που ειχα αλλα και ολους τους αλλους θελω να αναφερω μια πρωτια που ειχα στο πανελληνιο.Καταφερα να ειμαι ο πρωτος που στραβωσε υποπλαισιο απο V-STROM:cool: ,και χωρις συγκρουση παρακαλω.

Βεβαια μεχρι εκει η πλακα γιατι αν δεν εχει υποπλαισιο στην ευρωπη καλο Πασχα θα κανει το αλογακι μου μεσα στον Σφακιανακη.:beer:

pigeneto stin kalimpra afti 8a mporesoun na to isiosoun ke pes tous na sou valoun ke enisxisis

ala meta mipos stravosi kati alo..

den kanis ligi dieta?

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

nimbus
18/03/2005, 23:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από koutsikos
μα γιατι ειμαι μονο 110 κιλα:D :D


μόνο 110 κιλά?:D τι είπες τώρα:confused:


αντε γειά μας:beer:

sotpag
21/03/2005, 08:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από koutsikos
Για οσους διαβασετε για το ατυχημα που ειχα αλλα και ολους τους αλλους θελω να αναφερω μια πρωτια που ειχα στο πανελληνιο.Καταφερα να ειμαι ο πρωτος που στραβωσε υποπλαισιο απο V-STROM:cool: ,και χωρις συγκρουση παρακαλω.

Βεβαια μεχρι εκει η πλακα γιατι αν δεν εχει υποπλαισιο στην ευρωπη καλο Πασχα θα κανει το αλογακι μου μεσα στον Σφακιανακη.:beer:


Και εγω ειμαι ο πρωτος που βελτιωσα τη σχεση κιλων αν ιππο χωρις να πειραξω τη μηχανη.


ΕΧΑΣΑ 30 ΚΙΛΑ

KaTaNaS
21/03/2005, 09:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από sotpag

ΕΧΑΣΑ 30 ΚΙΛΑ




NAI RE C, gia ayto tromaja na se gtnwrisw sth pita tou moto!!!


gia pes kana tip kAI trick re c.


kai koybalaw kai egw 25 parapanisia pou de jekollane me tipota apo panw mou!!!

koutsikos
21/03/2005, 09:54
Μακαρι να μπορουσα να χασω κιλα αλλα ειναι τα λιγοτερα που μπορω να κατεβω,παρακατω απο αυτα εχω ζαλαδες απο τον υποσιτησμο:rotflmao: :lol: :rotflmao:


10556

cityfly
29/03/2005, 15:13
μπράβο ρε κι εις ανώτερα

τι άλλο μπορείς να στραβώσεις

devil's animal
29/03/2005, 15:16
σιδερα λυγαει......................ο κου.................ταλιανος




πλαισια στραβωνει ο........................κου......................τσικος!!


:lol:
:rotflmao:
:lol:
:rotflmao:
:lol:
:rotflmao: