PDA

View Full Version : Im the Locksmith



Σελίδες : 1 [2]

bar-code
09/06/2009, 11:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από ggs
Τελικά , δεν ξέρω αν «φταίει» το moto.gr ή εγώ που γερνόντας γίνομαι συναισθηματικός ….κάθε φορά που διαβάζω τα «κακά μαντάτα» νοιώθω ότι αφορούν έναν ΔΙΚΟ μου άνθρωπο κι ας μην τον είχα γνωρίσει ποτέ……..

Έχασα έναν φίλο που δεν είχα γνωρίσει ακόμη…

Καλό σου δρόμο….

:sad:



to auto.eilikrina anatrixiasa diabazontas tin idisi :sad: :sad:

STOYBI
09/06/2009, 13:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
RESPECT MODERATING TEAM MOTO.GR

LONG LIVE THE LOCKSMITH.

+ Οσα θελετε.......!!!!!!!! :rolleyes:

gcrook
09/06/2009, 19:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n

Αυτό που είναι εφικτό και έγινε άμεσα, είναι να μπει στην κατηγορία του αγαπημένου του SV ως moderator.



ρε σεις παιδια...αυτο που κανατε ηταν οντως συγκινητικο....:beer:

Corvo
09/06/2009, 20:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
RESPECT MODERATING TEAM MOTO.GR

LONG LIVE THE LOCKSMITH.

+ πολλα!


πολυ καλη ιδεα παιδια μπραβο!

DimChios
09/06/2009, 21:13
ουφ!:sad:

nickmonstro
09/06/2009, 21:26
Μπραβο σε ολους ρε παιδια για την κινηση αυτη!

Πολλα μπραβο σε ολους σας!

div400
09/06/2009, 22:11
Μπράβο!!!

indians 3
09/06/2009, 23:49
ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΕΙΣΤΑΙ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ.ΑΙΩΝΙΑ ΣΟΥ Η ΜΝΗΜΗ LOCKSMITH ΝΑ ΜΑΣ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΑΝΩ ΟΛΟΥΣ.

JAD
10/06/2009, 08:02
Μπράβο στους mod κ από εμένα, γι άυτή την ελάχιστη αλλά πολύ σημαντική κίνηση για τον Δημήτρη....

filipp0s
10/06/2009, 08:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από JAD
Μπράβο στους mod κ από εμένα, γι άυτή την ελάχιστη αλλά πολύ σημαντική κίνηση για τον Δημήτρη....

+1

hercul
10/06/2009, 16:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n

Αυτό που είναι εφικτό και έγινε άμεσα, είναι να μπει στην κατηγορία του αγαπημένου του SV ως moderator.

To παρόν thread του Δημήτρη γίνεται sticky...



:a18:

manhunter
10/06/2009, 16:27
Συγχαρητήρια παιδιά
Θα ''είναι'' εδώ

Respect Moto.gr

:sad:

lotzik
11/06/2009, 12:20
Γεια σας,

Ο Μήτσος ήταν ο πιο αγαπημένος φίλος μου. Ο τρόπος που μας άφησε ήταν ο πιο άδικος από όλους, με την μόνη παρηγοριά ότι έκανε αυτό αγαπούσε και αυτό που τον ελευθέρωνε περισσότερο. Φωτογραφίζαμε μαζί το sv... και κανονίζαμε συνέχεια η επόμενη φωτογράφηση να είναι σε πίστα και πάντα εκείνη την ημέρα θα έβρεχε και δεν θα πηγαίναμε...μεγάλη ατυχία.

Ο λόγος που γράφω εδώ εκτός του να μοιραστώ και εγώ τον πόνο, είναι ότι συκεντρώνω ένα λεύκωμα για τους δικούς του, στο οποίο θα μπορούσα να συμπεριλάβω όλα τα γραμμένα από τους ανθρώπους που γνώρισε μέσα στα φόρουμ. Ήταν πολύ μάστορας, οπότε σίγουρα θα αγαπήθηκε για το μεράκι του και την επιμονή του στο να μοιράζεται την γνώση του, αν όχι για κάτι άλλο από τα πολλά του χαρίσματα.

Αν κάποιος mod μπορεί να μου τα συγκεντρώσει όλα και να μου τα στείλει στο email μου (που θα του δώσω με pm) ας μου πει.

Στον Μήτσο έχω πει ότι ήταν να του πω, παιδιά δεν σας εύχομαι να προσέχετε, γιατί κ εκείνος πρόσεχε, και δεν έφταιγε σε τίποτα.

Σας εύχομαι καλή τύχη στους δρόμους.


165855

lotzik
11/06/2009, 12:31
και από τις τελευταίες φωτό που τον είχα τραβήξει...φορούσε την καινούργια εξάτμιση...


165856

VANDA
11/06/2009, 12:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από lotzik
Γεια σας,

Ο Μήτσος ήταν ο πιο αγαπημένος φίλος μου...


Να ζήσεις να τον θυμάσαι τον φίλο σου. Όλοι στενοχωρηθήκαμε πολύ..

TOLISTOLAROS
11/06/2009, 12:44
lotzik κάνε upload τις φωτό που έχεις,θα μείνουν για πάντα.
Τί έγινε με τον τύπο που τον τράκαρε;Πότε θα δικαστεί και τί δικαιολογία είπε στην αστυνομία;
Τζάμπα έφυγε ο Δημήτρης... :(

byron
11/06/2009, 12:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από lotzik
Σας εύχομαι καλή τύχη στους δρόμους.

lotzik ο Δημήτρης ήταν ενεργό μέλος του moto.gr και απ΄τα παιδιά που είχαν πολλές συμπάθειες. Ο χαμός του ήταν ένα σοκ για όλους μας και μακάρι να ήταν ένα ψέμα....

Το αντίο στον Δημήτρη έχει γραφτεί και στο παρόν thread που το είχε ανοίξει ο Δημήτρης για το αγαπημένο του SV, αλλα και στο thread Καλο ταξίδι Locksmith (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=81794).

Τα θερμά μας συλλυπητήρια.... :sad:

ΥΓ: Ανέφερα τα 2 thread που υπάρχουν συλλυπητήρια απ΄τα μέλη του moto.gr. Αν χρειαστείς οποιαδήποτε βοήθεια για να συγκεντρώσεις και άλλο υλικό, ή γράψε εδώ ή στείλε μου πμ.

lotzik
11/06/2009, 12:53
η τελική εκδοχή του ατυχήματος όπως την μάθαμε ήταν ότι ο άλλος παράνομα έστριψε αριστερά από το αντίθετο ρεύμα, διακόπτοντας την πορεία του Μήτσου που πήγαινε κανονικότατα. Χτύπησε η μηχανή επάνω στην πόρτα του συνοδηγού, κ ήταν ακαριαίο.

Όσον αφορά τον οδηγό και τα νομικά... ο τύπος είναι έξω με αναστολή από άλλο τροχαίο.... τώρα τα συμπερασματα δικά σας για το τι αληταράδες κυκλοφορούν εκεί έξω και ποιοι αληταράδες δείχνουν ανοχή στο να τους αφήνουν να κυκλοφορούν έξω.

lotzik
11/06/2009, 12:59
αν κάποιος mod οργανώσει να μου κάνει ένα txt παρακαλώ...συγκεντρώνω υλικό και από άλλο forum καθώς και το facebook...και ότι φωτο υπάρχει από όλους τους φίλους...που είναι χιλιάδες...

εδώ θα βάλω ότι βρω...

TOLISTOLAROS
11/06/2009, 13:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από lotzik
η τελική εκδοχή του ατυχήματος όπως την μάθαμε ήταν ότι ο άλλος παράνομα έστριψε αριστερά από το αντίθετο ρεύμα, διακόπτοντας την πορεία του Μήτσου που πήγαινε κανονικότατα. Χτύπησε η μηχανή επάνω στην πόρτα του συνοδηγού, κ ήταν ακαριαίο.

Όσον αφορά τον οδηγό και τα νομικά... ο τύπος είναι έξω με αναστολή από άλλο τροχαίο.... τώρα τα συμπερασματα δικά σας για το τι αληταράδες κυκλοφορούν εκεί έξω και ποιοι αληταράδες δείχνουν ανοχή στο να τους αφήνουν να κυκλοφορούν έξω.
Έγινε σε διασταύρωση δηλαδή;Γιατί απ'ό,τι είχε γραφτεί(σύγκρουση πάνω σε προσπέραση) νόμιζα ότι έγινε μετωπική επειδή ο άλλος βγήκε στο αντίθετο.

Αν είναι κανείς με αναστολή από άλλο τροχαίο και ξαναπροκαλέσει τότε δεν πάει κατευθείαν μέσα ή κάνω λάθος;

lotzik
11/06/2009, 13:11
άκουσα 4 εκδοχές...αυτήν είπαν ως τελική. Αυτή που γράψανε στο zougla ήταν λάθος, σε ένα κανάλι είπαν ότι ο μήτσος έκανε προσπέραση, μετά είπαν ότι ο άλλος έβγαινε απο στενό. Τελικά λένε ότι ο άλλος ήθελε να στρίψει αριστερά...δεν ξέρω αν ήταν διασταύρωση η αν απλά ήθελε να μπει σε κάποιο στενό.

απο όσο ξέρω τον κρατάνε... θα πάει φυλακή και γρήγορα... αλλά ανθρωποκτονία από αμέλεια είναι

TOLISTOLAROS
11/06/2009, 13:23
Προσέξτε τί θα πουν οι μάρτυρες.Γιατί αν ο άλλος είναι να πάει φυλακή πολλά μπορεί να δοκιμάσει(ο νοών νοείτω...).
Δώστε βάση στην αρχική κατάθεσή τους και κοιτάξτε αν τυχόν αλλάξουν αυτά που λέγανε.
Διασταύρωση θεωρείται και όταν ο δρόμος ενώνεται με κάποιο στενό.
Καλά θα πρέπει να φεύγει κόσμος για να μην οδηγάνε μερικοί;
:evil:

lotzik
11/06/2009, 13:28
όλα είναι καταπέλτης για εκείνον...αλλά δεν έχει κ πολύ σημασία

idi
11/06/2009, 13:31
δεν εχω λογια... δακρυσα ακομα μια φορα...

...

TEOkaip7
11/06/2009, 13:48
κρίμα να φεύγει έτσι ένας νεος άνθρωπος :sad:

Συλλυπητήρια και κουράγιο στους δικούς του, θα τον θυμόμαστε πάντα

DimChios
11/06/2009, 17:23
να τον θυμασαι παντα ρε φιλε!

Και κανε ο,τι περναει κι εσενα απο το χερι σου να σαπισει το αρχιδι!

ΚΑΣΤΟΡΙΑ
11/06/2009, 20:19
Λοτζικ αυτο που μπορω να κανω εγω για να βοηθησω ειναι να συνγκετρωσω υλικο απο το sv-portal.com και να σου τα στειλω!
Ηταν ιδιαιτερα αγαπητος και εκει!

mivvo
14/06/2009, 13:26
Μακαρι να μπει ο δολοφονος που τον σκοτωσε συντομα φυλακη,εαν υπαρχει δικαιοσυνη δεν πρεπει να ειναι για πολυ ελευθερος.

byron
17/06/2009, 11:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από lotzik
αν κάποιος mod οργανώσει να μου κάνει ένα txt παρακαλώ...συγκεντρώνω υλικό και από άλλο forum καθώς και το facebook...και ότι φωτο υπάρχει από όλους τους φίλους...που είναι χιλιάδες...

εδώ θα βάλω ότι βρω...

Το αρχείο το έχω φτιάξει. Στείλε μου το email σου για να το λάβεις. :wave2:

Kaiowas
18/06/2009, 14:23
Ευχαριστω και γω με την σειρα μου τους mods για την κινηση τους.

Οπως τα λεει ο Lotzik ειναι, (φιλοι γνωστων που μενουν πολυ κοντα απο το συμβαν) μας ειπαν οτι ισχυει η τελευταια εκδοχη κ οτι το αυτοκινητο εστριβε.

Btw ειναι τα γενεθλια του Μητσου σημερα. Πιειτε ενα ποτηρακι στην μνημη του...

DimChios
18/06/2009, 16:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από Kaiowas
Ευχαριστω και γω με την σειρα μου τους mods για την κινηση τους.

Οπως τα λεει ο Lotzik ειναι, (φιλοι γνωστων που μενουν πολυ κοντα απο το συμβαν) μας ειπαν οτι ισχυει η τελευταια εκδοχη κ οτι το αυτοκινητο εστριβε.

Btw ειναι τα γενεθλια του Μητσου σημερα. Πιειτε ενα ποτηρακι στην μνημη του...


:sad:

blueangel
18/06/2009, 16:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από Kaiowas
Btw ειναι τα γενεθλια του Μητσου σημερα. Πιειτε ενα ποτηρακι στην μνημη του...

Κρίμα πολύ πολύ κρίμα γαμώτο!!!:( Ενας άνθρωπος που έσφυζε απο ζωή σε μια σχισμή του χρόνου να γίνεται φευγιό...:sick:

Aggelos_SV
06/06/2011, 13:49
Δημήτρη δεν σε ξεχνάμε !!!Κι όσο δε σε ξεχνάμε κάνεις τις βόλτες σου εδώ μαζί μας..

Δύο χρόνια πέρασαν ρε γμτ...

:wave2: όπου κι αν είσαι


228190