PDA

View Full Version : Κυριακή 21/12 Πάμε ΣΚΙ???????



petridist
18/12/2003, 12:59
Λοιπόν τί λέτε ρε ακροβάτες να πάμε Καλάβρυτα Την Κυριακή να δοκιμάσουμε την τύχη μας στο ΣΚΙ??

Και μη μου πείτε ότι κρυώνετε???

Λοιπόν ακούω γνώμες!!

Κι επειδη το υπολόγισα και είναι λιγο αρκετή η απόσταση θα προτείνω και Αραχωβα!!

ireneepi
18/12/2003, 22:56
Εγω θα ειμαι ηδη Πατρα...΄θα το συζητησω κ το βλεπουμε παλουκαρι μου.

PSIHAKIAS
19/12/2003, 00:55
FILARAKO MIA MERA EMINE NA PAME GIA PSONIA KAI DEN PROKITE NA AKOLOYTHISOYN POLOI TI THA LEGATE GIA KAPOY PIO KONTA?

petridist
19/12/2003, 15:49
ψυχάκια!! εγώ είμαι πάτρα οπότε το πιο κοντά σε εσας είναι πιο μακριά σε μένα!! οπότε ας το αφήσουμε καλύτερα για άλλη φορά.. αφου δεν παίχτηκε κίνηση


Ειρήνη!! θα είσαι πάτρα εε?? επιδή μάλλον κανονίζω με ένα φίλο απο εδώ να πάμε βολτά σε βουνά.. (ασφάλτινα απλα με λίγα χιόνια)..

Εσείς τι μοτέρ κατέχετε?? υπαρχει κάτι? η ΚΤΕΛ κι έτσι? πάντως αν μπορείτε για κυριακή πρωί χτυπήστε τηλ..

Καλά να περάσετε όλοι!! :p

kosdros
19/12/2003, 19:32
θα είμαι και εγώ Πάτρα! Να συναντηθούμε για καφέ/μπύρα. :cool:

ireneepi
23/12/2003, 15:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από petridist
ψυχάκια!! εγώ είμαι πάτρα οπότε το πιο κοντά σε εσας είναι πιο μακριά σε μένα!! οπότε ας το αφήσουμε καλύτερα για άλλη φορά.. αφου δεν παίχτηκε κίνηση


Ειρήνη!! θα είσαι πάτρα εε?? επιδή μάλλον κανονίζω με ένα φίλο απο εδώ να πάμε βολτά σε βουνά.. (ασφάλτινα απλα με λίγα χιόνια)..

Εσείς τι μοτέρ κατέχετε?? υπαρχει κάτι? η ΚΤΕΛ κι έτσι? πάντως αν μπορείτε για κυριακή πρωί χτυπήστε τηλ..

Καλά να περάσετε όλοι!! :p


Ped...Ημουνα Πατρα την Κυριακη πρωι αλλα ο Θοδωρης δουλευε εκεινη την ημερα κ αρα δεν σου εριξα τηλεφωνακι γιατι δεν θα μπορουσαμε να ερθουμε,αλλα αφου εισαι συνεχεια κατω κ μιας κ ερχομαι κ εγω συνεχεια κατι θα κανονισουμε ολοι μαζι καποια στιγμη.Θα σου ριξω τηλεφωνακι οταν ειναι.

Να εισαι καλα.!