PDA

View Full Version : ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΙΝΔΙΕΣ



traveler1
01/12/2008, 22:20
http://picasaweb.google.gr/iraklis190/Traveler102?authkey=buzGFJTNJL8

manamoy se eyxaristw poy me gennises stin ellada

Corvo
01/12/2008, 22:43
Ηρακλη πηγες εκει ή της βρηκες στο ιντερνετ?

tamar
01/12/2008, 22:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από traveler1
.....

manamoy se eyxaristw poy me gennises stin ellada

:eek:
Έχεις απόλυτο δίκιο!!

traveler1
01/12/2008, 23:50
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από Corvo
Ηρακλη πηγες εκει ή της βρηκες στο ιντερνετ? [/QUOTE

Ειχε παει φιλος μου τσεχος ..... μαυρα χαλια εε?

Corvo
01/12/2008, 23:52
ναι ρε φιλε...τελειως ομως...
και λεω ασχημη φαση να την φας ετσι σε ταξιδι...δεν πειραζει και αυτη εμπειρια ειναι που σε κανει να εκτιμας τον τοπο σου:beer:


Ελλαδα ειναι μονο μια:wave2:

traveler1
01/12/2008, 23:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από Corvo
ναι ρε φιλε...τελειως ομως...
και λεω ασχημη φαση να την φας ετσι σε ταξιδι...δεν πειραζει και αυτη εμπειρια ειναι που σε κανει να εκτιμας τον τοπο σου:beer:


Ελλαδα ειναι μονο μια:wave2:



πολυ Σωστος,....... φιλε μου

FZMAN
02/12/2008, 15:20
Χάλια :yuck:

nionio$
02/12/2008, 15:34
παναγια μου ρε παιδια ειναι αληθινα αυτα??
απιστευτο...:yuck: :yuck:

odt
02/12/2008, 15:44
Τυχεροί είναι οι σκύλοι στην Ινδία, αφού είναι τετράπαχοι, σε αντίθεση με τους ανθρώπους που είναι σκελετωμένοι...


Κατά τ'άλλα οι Ινδοί παραπονιούνται για την βιομηχανική ρύπανση του ποταμού Γάγγη...:rolleyes:

Akatanomastos
27/12/2008, 21:02
jesus christ..:sick:

moto_pathousa
29/12/2008, 00:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από traveler1
http://picasaweb.google.gr/iraklis190/Traveler102?authkey=buzGFJTNJL8

manamoy se eyxaristw poy me gennises stin ellada


Η Ινδία δεν έχει μόνο αυτά που δείχνεις. Έχει και άλλα.
Έχει κουλτούρα, πολιτισμικό παρελθόν και παρόν. Έχει τεχνολογία, τεχνογνωσία και πολλά άλλα.

Να ευχαριστείς τη μάνα σου που σε γέννησε στην Ελλάδα. Όμως προφανώς δεν ανήκεις σε καμία ομάδα ανθρώπων που η ζωή τους είναι ένα αληθινό κολαστήριο χωρίς ΟΎΤΕ ΜΙΑ ΕΞΟΔΟ!
Ρώτα έναν που κάθεται σε αναπηρικό καροτσάκι, έναν ναρκομανή, έναν άστεγο, έναν κωφάλαλο, έναν αποφυλακισμένο, έναν ασθενή του ΕΙΤΖ, έναν αλλοδαπό. Θέλεις κι άλλους;;
οκ. Λοιπόν ρώτα έναν που παίρνει μισθό 600 ευρώ κ έχει παιδιά. Έναν 50 χρόνων που το έδιωξαν.
Έχω κι ζήτω η Ελλάδα. Η ΧΩΡΑ ΤΗΣ ΝΤΡΟΠΗΣ.

Corvo
29/12/2008, 00:55
ας μην χαλασουμε το θεμα του ανθρωπου...


αλλα η Ελλαδα δεν εγινε μονη της ετσι...εμεις οι ιδιοι οι πολιτες της την καταντησαμε ετσι

traveler1
29/12/2008, 09:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από moto_pathousa
Η Ινδία δεν έχει μόνο αυτά που δείχνεις. Έχει και άλλα.
Έχει κουλτούρα, πολιτισμικό παρελθόν και παρόν. Έχει τεχνολογία, τεχνογνωσία και πολλά άλλα.

Να ευχαριστείς τη μάνα σου που σε γέννησε στην Ελλάδα. Όμως προφανώς δεν ανήκεις σε καμία ομάδα ανθρώπων που η ζωή τους είναι ένα αληθινό κολαστήριο χωρίς ΟΎΤΕ ΜΙΑ ΕΞΟΔΟ!
Ρώτα έναν που κάθεται σε αναπηρικό καροτσάκι, έναν ναρκομανή, έναν άστεγο, έναν κωφάλαλο, έναν αποφυλακισμένο, έναν ασθενή του ΕΙΤΖ, έναν αλλοδαπό. Θέλεις κι άλλους;;
οκ. Λοιπόν ρώτα έναν που παίρνει μισθό 600 ευρώ κ έχει παιδιά. Έναν 50 χρόνων που το έδιωξαν.
Έχω κι ζήτω η Ελλάδα. Η ΧΩΡΑ ΤΗΣ ΝΤΡΟΠΗΣ. εχεις δικαιο φιλε μου αλλα

οπως λεει και πιο κατω ο φιλος (Corvo)( η Ελλαδα δεν εγινε μονη της ετσι...εμεις οι ιδιοι οι πολιτες της την καταντησαμε ετσι)Δεν εχω παει ο ιδιος για να ξερω αλλα οσοι φιλοι μου εχου παει μου λενε τα ιδια πραγματα...καλη χρονια..