PDA

View Full Version : ΤΟΥΣ ΠΛΑΚΩΝΟΥΜΕ Η ΟΧΙ????



pirate
01/12/2008, 23:21
Αδερφια, με αφορμη το αρθρο
http://www.40blog.com/pirate/note/1100/
σκεφτομαι: Μηπως ως μοτοσυκλετιστες θα επρεπε μαζικα να αντιδρασουμε στον πολεμο απορριματων και λοιπων ουσιων που δεχομαστε απο αλλα οχηματα? Μηπως αν καναμε κατι μαζικα διορθωνοταν αυτο το κακο? Αρκουν τα μυγακια, δε χρειαζομαστε και τσιγαρα, χαρτια, σταχτες, πακετα, σερβιετες, καλαμακια, η φραπεδες πανω μας!!
Κοντευω να τρελαθω με τους ασυνειδητους!!!

Εχετλαίος
02/12/2008, 07:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από pirate
σερβιετες,


:eyepop: :eyepop: :eyepop: :eek: :eek: :eek:

TassosK
02/12/2008, 20:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από Εχετλαίος
:eyepop: :eyepop: :eyepop: :eek: :eek: :eek:
γιαυτο ΠΑΝΤΑ κρανος

(φαντασου κ καμια πανα...)

Road67
04/12/2008, 10:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από TassosK
γιαυτο ΠΑΝΤΑ κρανος

(φαντασου κ καμια πανα...) υπάρχει και χειρότερο.... φαντάσου κανά σλιπάντ ή κανά ταμπόν :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

jasondakar
04/12/2008, 14:14
μου την ειχε κανει πιο πλαια και αλλος μλκς την εξυπναδα με τα τσιγαρα.

δεν του την ειπα. ειχα διχρονο με σκατα λαδι και αυτο καμπριο.

απλα καθισα μπροστα του στο φαναρι :D

Dr Luv
04/12/2008, 15:41
Ψιλοάσχετο, αλλά εκτός από τις διάφορες μαλακίες που εκτοξεύονται από τα παράθυρα, τι έχετε να πείτε για τα ντους που μας κάνουν με τους αρύθμιστους εκτοξευτές νερού για τα παρπρίζ? :mad:

pirate
07/12/2008, 16:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dr Luv
Ψιλοάσχετο, αλλά εκτός από τις διάφορες μαλακίες που εκτοξεύονται από τα παράθυρα, τι έχετε να πείτε για τα ντους που μας κάνουν με τους αρύθμιστους εκτοξευτές νερού για τα παρπρίζ? :mad:
Μακαρι να ηταν μονο αυτο. Η μ@λ*%α του Ελληνα οδηγου ειναι ατελειωτη!

SVX
07/12/2008, 18:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από jasondakar
μου την ειχε κανει πιο πλαια και αλλος μλκς την εξυπναδα με τα τσιγαρα.

δεν του την ειπα. ειχα διχρονο με σκατα λαδι και αυτο καμπριο.

απλα καθισα μπροστα του στο φαναρι :D


αν ηταν διπλομπουκο το 2χρονο και ειχες και ηλεκτρονικη οπισθεν σε επαιρνε να το κοτσαρεις στα ρουθουνια απες :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

zuper_S
24/12/2008, 11:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από SVX
αν ηταν διπλομπουκο το 2χρονο και ειχες και ηλεκτρονικη οπισθεν σε επαιρνε να το κοτσαρεις στα ρουθουνια απες :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: sostoooos!

avel
29/12/2008, 22:51
Η εκδικηση ειναι ενα πιατο που τρώγεται κρύο.

Προμηθεύεσαι λοιπόν κάτι κατάλληλο (κάποιο σκουπιδάκι, κάποιο αναψυκτικό, κάποια μπύρα κ.λπ.). Βρίσκεις το ζώο παρακάτω και... τα "αδειάζεις" πάνω του!

Προϋπόθεση να έχει ανοιχτό παράθυρο...

Cpt. Haddock
29/12/2008, 23:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από avel
Η εκδικηση ειναι ενα πιατο που τρώγεται κρύο.

Προμηθεύεσαι λοιπόν κάτι κατάλληλο (κάποιο σκουπιδάκι, κάποιο αναψυκτικό, κάποια μπύρα κ.λπ.). Βρίσκεις το ζώο παρακάτω και... τα "αδειάζεις" πάνω του!

Προϋπόθεση να έχει ανοιχτό παράθυρο...


:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

TROOPER
30/12/2008, 07:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

για ζωο μιλησε ρε εσυ τι πεταγεσαι ???:lol: :lol: :lol:

avel
30/12/2008, 10:14
:)

Το καλύτερο θα ήταν, εάν μιλάγαμε για κάποιο σκουπιδάκι, να το μαζέψει κανείς και να τού το επιστρέψει ("συγγνώμη, σας έπεσε αυτό" - ΠΛΑΤΣ).

Αλλά οι στάχτες μαζεύονται δύσκολα... :p

pirate
31/12/2008, 23:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από avel
:)

Το καλύτερο θα ήταν, εάν μιλάγαμε για κάποιο σκουπιδάκι, να το μαζέψει κανείς και να τού το επιστρέψει ("συγγνώμη, σας έπεσε αυτό" - ΠΛΑΤΣ).

Αλλά οι στάχτες μαζεύονται δύσκολα... :p
Μπορουμε επισης,να κουβαλαμε μια σακουλα γοπες στο tankbag και να του τις αδειαζουμε στα μουτρα οταν σταματησει στο φαναρι!

mourgakos
18/01/2009, 10:26
τυπας στο σπιτι απο κατω καθαριζει κυριακη το αυτοκινητο του,με σκουπα ηλεκτρικη απο τις 8 το πρωι,φωνες κακο,νερα ...ξυπνησα ,ειπα ας πιω και το ρημαδοκαφε μου...ο καδος ειναι ακριβως 3.5 μετρα απο κει που εχει παρκαρει...αφου εχει κανει λουτσα τα παντα,και την μηχανη μου,αρχιζει να πεταει απο μεσα,μπουκαλια ,μαλακιες,οτι κατεβει ο νους ,κατω...
τα παιρνω ασχημα,κατεβαινω κατω,(επειδη ξερω την συνεχεια)και του λεω ηρεμα,
φιλε,μετα θα τα μαζεψεις απο τον δρομο?
ναι μου λεει αγριεμενα που τον διεκοψα...
οκ του λεω,καλημερα...
περναει η ωρα,και φευγει με τα τσιμπραγκαλα ανα χειρας...
κοιταω τι να δω,,,τα εχει αφησει ολα κατω,μαζι με ενα πακο αποτσιγαρα....
το αμαξι να γυαλιζει///
εχει γυρισει το ματι μου....


ο τυπος δεν εφυγε το απογευμα οποτε...

νερο με αποτσιγαρα και λαδι διχρονου μιξη.....το πρωτο μπανιο....
σφουγγαρισα καλα καλα το σπιτι,εφαγε και αυτα...
και μετα που εκανε το χοντρο ο σκυλος,επειδη τα μαζευω παντα απο το πεζοδρομιο,με
σακουλακι και χαρτι,του γεμισα ολες τις κλειδαριες με σκατο και πασαλειψα και ολο το αμαξι...
ετοιμο να το ανοιξει με το χερακι του βραδυατικα,να μπει μεσα και να παει στο
πρωτο τραπεζι πιστα να παρκαρει την κουκλαρα...

SVX
18/01/2009, 10:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από mourgakos

νερο με αποτσιγαρα και λαδι διχρονου μιξη.....το πρωτο μπανιο....
σφουγγαρισα καλα καλα το σπιτι,εφαγε και αυτα...
και μετα που εκανε το χοντρο ο σκυλος,επειδη τα μαζευω παντα απο το πεζοδρομιο,με
σακουλακι και χαρτι,του γεμισα ολες τις κλειδαριες με σκατο και πασαλειψα και ολο το αμαξι...
ετοιμο να το ανοιξει με το χερακι του βραδυατικα,να μπει μεσα και να παει στο
πρωτο τραπεζι πιστα να παρκαρει την κουκλαρα...

ρε @μ@λ@κ@ !! τα κανες ολα αυτα!! :eyepop: χαρα στο κουραγιο σου...


αν ησαν μαγκας ομως θα τουσφιγγες και πολυουρεθανη στην εξατμιση.... αλλα αυτα θα μας κανουν να βγαλουμε ονομα...αλητες μηχανοβιοι...


ΥΓ ελπιζω με μια καλη "αλοιφη" να το επαναφερει το αμαξακι του:lol: :lol: :lol: :lol:

PQC
18/01/2009, 10:54
καλημερα ξερετε υπαρχει και η λυση του καθρεφτη

mourgakos
18/01/2009, 13:56
ΤΟ εχω ξαναγραψει ξανα,και δεν χαιρομαι που το ξαναγραφω,αλλα τυπος μου ριχνει την μηχανη κατω,την πηδηξε κυριολεκτικα,κατεβηκα,μονο ξυλο που δεν μου εριξε,και την κοπαναει..το 100 ηρθε και εγραψε,κατα δηλωση μου το και το,και η ασφαλεια το ιδιο...
ελα ομως που το οχημα εχει πολωνεζικες πινακιδες και μεχρι να βρω ακρη...
το οχημα το εβλεπα συχνα πυκνα,και καθε φορα μου θυμιζε τον @@α το ιδιοκτητη του...
οποτε μετα απο καποιους μηνες,του εβγαλα και τις 4 βαλβιδες απο τα λαστιχα,με πενσα,κανοντας κοντρα στη ζαντα,του γεμισα με κολλα στιγμης και οδοντογλυφιδα ολες
τις κλειδαριες,ακομα και την ταπα βενζινης,και φυσικα πολυουρεθανη στην εξατμιση,ολο το τενεκεδι,εχοντας κανει αυτοσχεδια ταπα με πατατα,ωστε να μπει καλα καλα μεσα....
του σκυλου φυσικα το χοντρο,παλι στο προσκηνιο...
κρυο πιατο,αλλα καλο...

Egle
18/01/2009, 14:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από mourgakos
ΤΟ εχω ξαναγραψει ξανα,και δεν χαιρομαι που το ξαναγραφω,αλλα τυπος μου ριχνει την μηχανη κατω,την πηδηξε κυριολεκτικα,κατεβηκα,μονο ξυλο που δεν μου εριξε,και την κοπαναει..το 100 ηρθε και εγραψε,κατα δηλωση μου το και το,και η ασφαλεια το ιδιο...
ελα ομως που το οχημα εχει πολωνεζικες πινακιδες και μεχρι να βρω ακρη...
το οχημα το εβλεπα συχνα πυκνα,και καθε φορα μου θυμιζε τον @@α το ιδιοκτητη του...
οποτε μετα απο καποιους μηνες,του εβγαλα και τις 4 βαλβιδες απο τα λαστιχα,με πενσα,κανοντας κοντρα στη ζαντα,του γεμισα με κολλα στιγμης και οδοντογλυφιδα ολες
τις κλειδαριες,ακομα και την ταπα βενζινης,και φυσικα πολυουρεθανη στην εξατμιση,ολο το τενεκεδι,εχοντας κανει αυτοσχεδια ταπα με πατατα,ωστε να μπει καλα καλα μεσα....
του σκυλου φυσικα το χοντρο,παλι στο προσκηνιο...
κρυο πιατο,αλλα καλο... Καλα του εκανες..Με τους μα@@κες....Εχουν και θρασος....:evil: :evil:

LsKostas
18/01/2009, 18:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από mourgakos
ΤΟ εχω ξαναγραψει ξανα,και δεν χαιρομαι που το ξαναγραφω,αλλα τυπος μου ριχνει την μηχανη κατω,την πηδηξε κυριολεκτικα,κατεβηκα,μονο ξυλο που δεν μου εριξε,και την κοπαναει..το 100 ηρθε και εγραψε,κατα δηλωση μου το και το,και η ασφαλεια το ιδιο...
ελα ομως που το οχημα εχει πολωνεζικες πινακιδες και μεχρι να βρω ακρη...
το οχημα το εβλεπα συχνα πυκνα,και καθε φορα μου θυμιζε τον @@α το ιδιοκτητη του...
οποτε μετα απο καποιους μηνες,του εβγαλα και τις 4 βαλβιδες απο τα λαστιχα,με πενσα,κανοντας κοντρα στη ζαντα,του γεμισα με κολλα στιγμης και οδοντογλυφιδα ολες
τις κλειδαριες,ακομα και την ταπα βενζινης,και φυσικα πολυουρεθανη στην εξατμιση,ολο το τενεκεδι,εχοντας κανει αυτοσχεδια ταπα με πατατα,ωστε να μπει καλα καλα μεσα....
του σκυλου φυσικα το χοντρο,παλι στο προσκηνιο...
κρυο πιατο,αλλα καλο...

:wave2: Σε καταλαβαινω

Μακαρι να εβρισκα κι αυτον που εριξε την δικια μου κατω ...

pirate
21/01/2009, 16:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από mourgakos
ΤΟ εχω ξαναγραψει ξανα,και δεν χαιρομαι που το ξαναγραφω,αλλα τυπος μου ριχνει την μηχανη κατω,την πηδηξε κυριολεκτικα,κατεβηκα,μονο ξυλο που δεν μου εριξε,και την κοπαναει..το 100 ηρθε και εγραψε,κατα δηλωση μου το και το,και η ασφαλεια το ιδιο...
ελα ομως που το οχημα εχει πολωνεζικες πινακιδες και μεχρι να βρω ακρη...
το οχημα το εβλεπα συχνα πυκνα,και καθε φορα μου θυμιζε τον @@α το ιδιοκτητη του...
οποτε μετα απο καποιους μηνες,του εβγαλα και τις 4 βαλβιδες απο τα λαστιχα,με πενσα,κανοντας κοντρα στη ζαντα,του γεμισα με κολλα στιγμης και οδοντογλυφιδα ολες
τις κλειδαριες,ακομα και την ταπα βενζινης,και φυσικα πολυουρεθανη στην εξατμιση,ολο το τενεκεδι,εχοντας κανει αυτοσχεδια ταπα με πατατα,ωστε να μπει καλα καλα μεσα....
του σκυλου φυσικα το χοντρο,παλι στο προσκηνιο...
κρυο πιατο,αλλα καλο...
Eισαι μεγαλος!

johnpan
21/01/2009, 17:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από pirate
Αδερφια, με αφορμη το αρθρο
Αρκουν τα μυγακια, δε χρειαζομαστε και τσιγαρα, χαρτια, σταχτες, πακετα, σερβιετες, καλαμακια, η φραπεδες

...βίδες.... τρελόμπαλες !....

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?threadid=38843

castoras
21/01/2009, 23:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από johnpan
...βίδες.... τρελόμπαλες !....

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?threadid=38843

Πριν από καμιά βδομάδα έφαγα στο κράνος πέτρα που σήκωσε χορτοκοπτικό!!Για κανένα δεκάλεπτο βούηζαν τα αυτιά μου!!

Akatanomastos
22/01/2009, 00:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από avel
Η εκδικηση ειναι ενα πιατο που τρώγεται κρύο.
Βρίσκεις το ζώο παρακάτω και... τα "αδειάζεις" πάνω του!.

πρεπει να ειναι αρκετα παρακατω
γιατι αλλιως δεν θα χει κρυωσει το πιατο..:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

OzZzZzY
22/01/2009, 00:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από mourgakos
ΤΟ εχω ξαναγραψει ξανα,και δεν χαιρομαι που το ξαναγραφω,αλλα τυπος μου ριχνει την μηχανη κατω,την πηδηξε κυριολεκτικα,κατεβηκα,μονο ξυλο που δεν μου εριξε,και την κοπαναει..το 100 ηρθε και εγραψε,κατα δηλωση μου το και το,και η ασφαλεια το ιδιο...
ελα ομως που το οχημα εχει πολωνεζικες πινακιδες και μεχρι να βρω ακρη...
το οχημα το εβλεπα συχνα πυκνα,και καθε φορα μου θυμιζε τον @@α το ιδιοκτητη του...
οποτε μετα απο καποιους μηνες,του εβγαλα και τις 4 βαλβιδες απο τα λαστιχα,με πενσα,κανοντας κοντρα στη ζαντα,του γεμισα με κολλα στιγμης και οδοντογλυφιδα ολες
τις κλειδαριες,ακομα και την ταπα βενζινης,και φυσικα πολυουρεθανη στην εξατμιση,ολο το τενεκεδι,εχοντας κανει αυτοσχεδια ταπα με πατατα,ωστε να μπει καλα καλα μεσα....
του σκυλου φυσικα το χοντρο,παλι στο προσκηνιο...
κρυο πιατο,αλλα καλο...

εχω λιωσει στο γελιο :rotflmao: