PDA

View Full Version : Logout



anixneyths
02/12/2008, 11:57
θα ήθελα να βάλετε σε ποιό καλή και ευκρινή θέση το logout. Μεγαλύτερο επίσης εικονίδιο θα βοηθούσε.. Όποτε το ψάχνω περνάει αρκετή ώρα και κουράζει...

VANDA
02/12/2008, 12:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από anixneyths
θα ήθελα να βάλετε σε ποιό καλή και ευκρινή θέση το logout. Μεγαλύτερο επίσης εικονίδιο θα βοηθούσε.. Όποτε το ψάχνω περνάει αρκετή ώρα και κουράζει...


Είσαι και ανιχνευτής, πανάθεμά σε..

sniper
02/12/2008, 12:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από VANDA
Είσαι και ανιχνευτής, πανάθεμά σε..

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Κι αμα είναι και στο ίδιο σημειο συνέχεια.... :lol: :lol: :lol: :lol:

anixneyths
02/12/2008, 12:33
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ρε φίλε... έλεος... μεγαλώστε το το κομβίον... μα πραγματικά φίλε μου... για να το βρει κανείς θέλει gps...:lol:

πέραν της πλάκας η κάθε σελίδα πρέπει να έχει και το logout της... :wave2:

sniper
02/12/2008, 12:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από anixneyths
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ρε φίλε... έλεος... μεγαλώστε το το κομβίον... μα πραγματικά φίλε μου... για να το βρει κανείς θέλει gps...:lol:


Εγώ λέω αν είναι να δυσκολεύεσαι τόσο πολύ να μην μπαίνεις καν στο φόρουμ....

26.000 μέλη, μόνο εσύ δεν το βρίσκεις....

anixneyths
02/12/2008, 12:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Εγώ λέω αν είναι να δυσκολεύεσαι τόσο πολύ να μην μπαίνεις καν στο φόρουμ....

26.000 μέλη, μόνο εσύ δεν το βρίσκεις....

τους έχεις ρωτήσει έναν προς έναν δηλαδή; Από που παίρνεις τα στοιχεία σου για πες μας; :rotflmao:

εμμμμμμ... Την γνώμη μου είπα απλά... Εξάλλου για αυτό φτιάχτηκε η συγκεκριμένη υποκατηγορία έτσι δεν είναι; Για να βελτιωθεί η κοινότητα από της επιμέρους γνώμες των μελών της... Στην τελική η γνώμη μου μου ζητηθηκε... Τις αποφάσεις τις παίρνουν άλλοι εξάλλου...


Αν σε ενοχλέι αυτό φίλτατε καλύτερα να μην μπεις ποτέ ξανά στο συγκεκριμένο thread, στην συγκεκριμένη κατηγορία, στο συγκεκριμένο forum ...

H άποψη του καθένα από εμάς έκανε το φόρουμ πετυχημένο κατά την γνώμη μου και φυσικά είναι και στην φιλοσοφία του το να ακούει τους users του... Θεωρώ λοιπόν οτι μου αρέσει εδώ οπότε και θα συνεχίσω και να ποστάρω και να μπαίνω...

Σε ευχαριστώ πάντως που προσπάθησες με την καλή σου διάθεση να δώσεις επικοδομητική λύση... Έιπες και εσύ μια γνώμη...:rotflmao:

Aν πάλι αγνοώ κάτι θα εκτιμούσα πολύ να με διορθώσεις (ως προς την πολιτική του φόρουμ αναφέρομαι). Αυτό που έχω εισπράξει πάντως είναι οτι το moto.gr σέβεται και επιδιώκει να ακούει κάθε άποψη και μέσα από αυτές να κάνει επικοδομητική σύνθεση αυτών με στόχο την βελτίωση :wave2:

sniper
02/12/2008, 13:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από anixneyths
τους έχεις ρωτήσει έναν προς έναν δηλαδή; Από που παίρνεις τα στοιχεία σου για πες μας; :rotflmao:

εμμμμμμ... Την γνώμη μου είπα απλά... Εξάλλου για αυτό φτιάχτηκε η συγκεκριμένη υποκατηγορία έτσι δεν είναι; Για να βελτιωθεί η κοινότητα από της επιμέρους γνώμες των μελών της... Στην τελική η γνώμη μου μου ζητηθηκε... Τις αποφάσεις τις παίρνουν άλλοι εξάλλου...


Αν σε ενοχλέι αυτό φίλτατε καλύτερα να μην μπεις ποτέ ξανά στο συγκεκριμένο thread, στην συγκεκριμένη κατηγορία, στο συγκεκριμένο forum ...

H άποψη του καθένα από εμάς έκανε το φόρουμ πετυχημένο κατά την γνώμη μου και φυσικά είναι και στην φιλοσοφία του το να ακούει τους users του... Θεωρώ λοιπόν οτι μου αρέσει εδώ οπότε και θα συνεχίσω και να ποστάρω και να μπαίνω...

Σε ευχαριστώ πάντως που προσπάθησες με την καλή σου διάθεση να δώσεις επικοδομητική λύση... Έιπες και εσύ μια γνώμη...:rotflmao:

Aν πάλι αγνοώ κάτι θα εκτιμούσα πολύ να με διορθώσεις (ως προς την πολιτική του φόρουμ αναφέρομαι). Αυτό που έχω εισπράξει πάντως είναι οτι το moto.gr σέβεται και επιδιώκει να ακούει κάθε άποψη και μέσα από αυτές να κάνει επικοδομητική σύνθεση αυτών με στόχο την βελτίωση :wave2:



με το χιούμορ έχεις τσακωθεί ή με το σεξ;

anixneyths
02/12/2008, 13:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
με το χιούμορ έχεις τσακωθεί ή με το σεξ;

προφανώς έχεις ιδιαίτερο τρόπο επικοινωνίας και δεν θα δώσω συνέχεια...Το θέμα στο thread είναι συγκεκριμένο οπότε σε παρακαλώ μην σπαμάρεις. Δεν αφορά τους υπολοίπους. Σεβάσου τουλάχιστον αυτό. Αν θες να επικοινωνήσεις μαζί μου για οτιδήποτε άλλο στείλε pm. Προφανώς, νομίζεις πως βρίσκεσαι σε άλλο φόρουμ :rotflmao::wave2:

lamoun
02/12/2008, 14:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Εγώ λέω αν είναι να δυσκολεύεσαι τόσο πολύ να μην μπαίνεις καν στο φόρουμ....

26.000 μέλη, μόνο εσύ δεν το βρίσκεις....

25.999..... :smokin:

anixneyths
02/12/2008, 14:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από lamoun
25.999..... :smokin:
'
oh yes... και ανεβαίνουμε... the only ways is up baby!!! :beer: :smokin:

lamoun
02/12/2008, 14:06
Κατεβαίνουμε θες να πεις! :lol:

H αλήθεια είναι βέβαια οτι logout δε πολυχρειάζεται (στον normal καθημερινό χρήστη), αλλά δε θα ήταν άσχημο να υπηρχε πάνω δεξιά στα κουμπάκια σε κάθε σελίδα.

Υ.Γ. κάθισα και το έψαξα, μου πήρε κανα 2λεπτο... και δεν είναι οτι δε το έχω ξανακάνει!!!

anixneyths
02/12/2008, 14:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από lamoun
Κατεβαίνουμε θες να πεις! :lol:

H αλήθεια είναι βέβαια οτι logout δε πολυχρειάζεται (στον normal καθημερινό χρήστη), αλλά δε θα ήταν άσχημο να υπηρχε πάνω δεξιά στα κουμπάκια σε κάθε σελίδα.

Υ.Γ. κάθισα και το έψαξα, μου πήρε κανα 2λεπτο... και δεν είναι οτι δε το έχω ξανακάνει!!!

μην πας μακρυά... δες πχ την σελίδα του hotmail ας πούμε... logout κάνεις από παντού... Θεωρώ πως δεν το έκαναν τυχαία. Εξυπηρετεί αφάνταστα...:wave2:

έφυγε κανείς; :bigcry: hehehehe

υστερόγραφo: προφανώς δεν σε συμπεριλάβανε στην επίμαχη έρευνα... :D Και κάτι άλλο Λάμπρο.. Η συνταγή σου τέλεια, θα την δοκιμάσω (http://www.ummah.net/family/recipes/lamoun.html)...:rotflmao:

OldMan
02/12/2008, 14:45
Ρε τι logοut και π@π@ριές λέτε ???

Εδώ μας πετάει έξω σε λιγότερο από 5' "απραξίας" ...:smokin:

SnakeMJK
02/12/2008, 14:58
εχει κουμπι logout εδώ μέσα;;;;

μόνο το λινκ "εξελθετε μπλα μπλα" στην αρχική έχω δει....

OldMan
02/12/2008, 15:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από SnakeMJK
μόνο το λινκ "εξελθετε μπλα μπλα" στην αρχική έχω δει....
Είναι polliticaly correct έκφραση του " Αει σιχτίρ από δω ρε π@π@ρες..." :winka:

sniper
02/12/2008, 15:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Είναι polliticaly correct έκφραση του " Αει σιχτίρ από δω ρε π@π@ρες..." :winka:


κι άλλων παρόμοιων εκφράσεων..... :D

anixneyths
02/12/2008, 15:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από SnakeMJK
εχει κουμπι logout εδώ μέσα;;;;

μόνο το λινκ "εξελθετε μπλα μπλα" στην αρχική έχω δει....

ακριβώς... και το μέγεθος της γραματοσειράς που το βάζεις; :wave2:

OldMan
02/12/2008, 15:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από anixneyths
και το μέγεθος της γραματοσειράς που το βάζεις; :wave2:
όπου έχεις ευχαρίστηση...:wave2:

sniper
02/12/2008, 15:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
όπου έχεις ευχαρίστηση...:wave2:


ας πάρει κάποιος τηλ τον γλυκούλη μας...... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

VANDA
02/12/2008, 15:19
Να θες να βγεις και να μην μπορείς ρε γμτ.. αλλού προσπαθούν να μπουν και δεν τους βάζουν..


149363

sniper
02/12/2008, 15:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από VANDA
Να θες να βγεις και να μην μπορείς ρε γμτ.. αλλού προσπαθούν να μπουν και δεν τους βάζουν..


:sad:


149364

SnakeMJK
02/12/2008, 15:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από anixneyths
ακριβώς... και το μέγεθος της γραματοσειράς που το βάζεις; :wave2:

μέγεθος με μέγεθος διαφέρει φίλε μου! άλλοι βολεύονται και με times new roman 12άρι, άλλοι θέλουν arial black 36άρι :p :p

sniper
02/12/2008, 15:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από SnakeMJK
μέγεθος με μέγεθος διαφέρει φίλε μου! άλλοι βολεύονται και με times new roman 12άρι, άλλοι θέλουν arial black 36άρι :p :p



Αυτός εδώ ξέρει το γλυκό αγόρι μας.... :rolleyes:

DimChios
02/12/2008, 15:38
εγω παλι δεν το εχω χρησιμοποιησει ποτε!

Για ποιο λογο?

:rolleyes:

VANDA
02/12/2008, 15:40
Αντε βοηθήστε τον κόσμο να βγει ρε..
Προτάσεις κανείς;


149366

makis206
02/12/2008, 15:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
εγω παλι δεν το εχω χρησιμοποιησει ποτε!
Για ποιο λογο?
:rolleyes:

Εσένα σε παίρνουν απ'το χεράκι και σε οδηγούν στην έξοδο...:D

DimChios
02/12/2008, 16:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Εσένα σε παίρνουν απ'το χεράκι και σε οδηγούν στην έξοδο...:D


Ναι, μαλλον γιατι απο την κ@υλα δεν βλεπω την τυφλα μου!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

anixneyths
02/12/2008, 16:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από SnakeMJK
μέγεθος με μέγεθος διαφέρει φίλε μου! άλλοι βολεύονται και με times new roman 12άρι, άλλοι θέλουν arial black 36άρι :p :p

φυσικά και διαφέρει. Μίλησα μήπως για κουμπί όμως αρχικά; Λέω εγώ τώρα...:bawl: Παραιτούμε:lol:

anixneyths
02/12/2008, 16:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από VANDA
Αντε βοηθήστε τον κόσμο να βγει ρε..
Προτάσεις κανείς;

μήπως είσαι υπερβολική; :rotflmao:

gcrook
02/12/2008, 20:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Αυτός εδώ ξέρει το γλυκό αγόρι μας.... :rolleyes:

Ακουσες για μαυρο και σου ετρεξαν παλι τα σαλια μωρη;:blush:

anixneyths
02/12/2008, 20:53
χεχεχεχεχεχεχεχε
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

makis206
02/12/2008, 21:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από VANDA
Αντε βοηθήστε τον κόσμο να βγει ρε..
Προτάσεις κανείς;

Το σιφώνι κι από'κεί στον υπόνομο δεν είναι λύση πάντως... :lol:

anixneyths
02/12/2008, 21:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Το σιφώνι κι από'κεί στον υπόνομο δεν είναι λύση πάντως... :lol: :lol: