PDA

View Full Version : Ασημί ΚΤΜ LC4-E



mtsop
08/03/2005, 17:51
Γυρνόντας από μια δουλειά και πηγαίνοντας σπίτι μου, παρατήρησα ένα ασημί ΚΤΜ LC4-E και επειδή έχω ένα πάθος με αυτά τα μηχανάκια σταμάτησα να το παρατηρήσω λίγο. Βλέπω πινακίδα χωμένη κάτω από το λασποτήρα (ώραιος ο μάγκας), κάτι μου φαινότανε περίεργο πάνω σε αυτό το μηχανάκι. Πολύ λεπτό δεν είναι, κάτι πρέπει να λείπει λέω, κοιτάω καλύτερα και παρατηρώ πως τελικό εξάτμισης δεν υπήρχε, ρε τον μπαγάσα λέω που την έχει βάλει. Κάνω μια γύρα τη μηχανή και βλέπω πως έλειπε ολόκληρη η έξατμιση από τους λαιμούς. Οπότε υπέθεσα πώς μάλλόν την σήκωσαν την εξάτμιση ολόκληρη. Φέυγοντας όμως μου καρφώθηκε η ιδέα πως μπορεί να είναι και κλεμμένο/παρατημένο μηχανάκι, για αυτό το λόγο κάνω αυτό το ποστ μπας και κάποιος από δω μέσα την έχει χάσει. Το μηχανάκι είχε πινακίδα που άρχιζε με ΤΡΑ ή ΤΡΕ και δεν είχε καμία γραντζουνιά, πρέπει να είναι μοντέλο 2003. Αν είναι κάποιου ασ μου στείλει pm, η περιοχή που είμαι είναι Ιλίσια.

xaris_sm
18/03/2005, 10:43
re Michalaki den kaneis kai ena post sto astinomiko tmima tis gitonias sou mpas kai to kleei kana palikari to ktm tou?





:wave2:

mtsop
18/03/2005, 12:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από xaris_sm
re Michalaki den kaneis kai ena post sto astinomiko tmima tis gitonias sou mpas kai to kleei kana palikari to ktm tou?





:wave2:

Με αστυνομίες δε μπλέκω. Τελίκα ήρθε και το μάζεψε το παλικάρι εγκαίρως, αλλά η εξάτμιση του έκανε φτέρα (acrapo μάλλον) :sad: