PDA

View Full Version : τι συμβαινει?



dez
09/03/2005, 14:45
ρε σεις, εδω και μερικες μερες (10 περιπου),
παρατηρω οτι το ΚΤΜ μου (LC4 SM 02), σα να "πατιναρει" οταν ανοιγω λιγο πιο αποτομα γκαζι. Αυτο που εννοω ειναι οτι ανοιγω γκαζι κι ανταποκρινεται λες και παταω ελαφρως συμπλεκτη. (ελπιζω να βγαζουν νοημα αυτα που λεω :) ) .

Οπου να ναι, θα το παω για service (20000km), αλλα μπας κι εχετε καμια ιδεα ? :confused:

OldMan
09/03/2005, 15:00
:confused: :confused: :confused:

Το "σαν" τι το θέλεις ???

Προφανώς πατινάρει.... (εκτός αν γλιστράει το λάστιχο) ....

(Spazz, σε πρόλαβα !!! Σειρά σου τώρα ...)

:wave2: :wave2: :wave2:

maintenance
09/03/2005, 15:18
ΜΕ ΝΟΡΜΑΛ ΧΡΗΣΗ ΣΤΑ 20000ΚΜ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ;:wave2:

Spazz
09/03/2005, 16:53
γκρρρρρρρρρρρ ωραια και παλι συμφωνω!

τι νοημα εχει αυτο τωρα???

πες τιποτα παραπανω μπας και διαφωνησουμε ρε! :evil:


dez εγω εχω μια ιδεα................τοσα cd που μου εδωσες αντι για δισκους να βαλεις αυτα!αχαχχα :lol:


υγρος πολυσιντος συμπλεκτης.πολυ καλυτερη ποιοτητα φιλε μου! :alien:

OldMan
09/03/2005, 17:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από Spazz
υγρος πολυσιντος συμπλεκτης.πολυ καλυτερη ποιοτητα φιλε μου! :alien:

Αχάαααααα !!!

Τα cd θα είναι αντικρυστά ή όλα από την ίδια πλευρά ???

:lol: :wave2: :lol:

OldMan
09/03/2005, 17:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από MAINTENANCE
ΜΕ ΝΟΡΜΑΛ ΧΡΗΣΗ ΣΤΑ 20000ΚΜ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ;:wave2:

:confused: :confused: :confused:

Νορμάλ χρήση ???

20000 km ???

Σε ΚΤΜ ???

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Administrator, βάλτο στα Ανέκδοτα ....

:wave2: :wave2: :wave2:

dez
09/03/2005, 17:26
ahem.... δηλαδη τωρα εγω πρεπει να χω βγαλει καποιο συμπερασμα?? :))

Julius
10/03/2005, 08:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από dez
ahem.... δηλαδη τωρα εγω πρεπει να χω βγαλει καποιο συμπερασμα?? :))


NAI patinarei, NAI thelei allagma diskous.

Tha stous alaksoun sto service 100%

maintenance
10/03/2005, 09:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
:confused: :confused: :confused:

Νορμάλ χρήση ???

20000 km ???

Σε ΚΤΜ ???

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Administrator, βάλτο στα Ανέκδοτα ....

:wave2: :wave2: :wave2:
ΚΥΡΙΕ OLDMAN, ΟΙ ΓΝΩΣΕΙΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ!!!
ΑΣΕ ΕΜΑΣ ΤΟΥΣ ΑΣΧΕΤΟΥΣ ΝΑ ΡΩΤΑΜΕ-ΜΑΘΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΙΡΩΝΙΕΣ ΑΣΤΕΣ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ.
ΔΗΛ. ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ, ΟΙ ΔΙΣΚΟΙ ΤΟΥ ΚΤΜ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΧΑΛΒΑ;
20.000 ΚΜ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ;
ΑΝ ΣΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΟΣΟ ΑΣΤΕΙΑ Η ΕΡΩΤΗΣΗ ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΑΠΑΝΤΑΣ;

DimST
10/03/2005, 09:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από MAINTENANCE
ΚΥΡΙΕ OLDMAN, ΟΙ ΓΝΩΣΕΙΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ!!!
ΑΣΕ ΕΜΑΣ ΤΟΥΣ ΑΣΧΕΤΟΥΣ ΝΑ ΡΩΤΑΜΕ-ΜΑΘΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΙΡΩΝΙΕΣ ΑΣΤΕΣ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ.
ΔΗΛ. ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ, ΟΙ ΔΙΣΚΟΙ ΤΟΥ ΚΤΜ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΧΑΛΒΑ;
20.000 ΚΜ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ;
ΑΝ ΣΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΟΣΟ ΑΣΤΕΙΑ Η ΕΡΩΤΗΣΗ ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΑΠΑΝΤΑΣ;


Φίλε παρεξήγησες, γιατί πήρες ειρωνικά τις κουβέντες του Oldman?
Είπε πολύ απλά οτι LC4 και φυσιολογική οδήγηση απλά δεν παίζει. Το LC4 είναι μηχανάκι σούζα. Σε προκαλεί να το πηγαίνεις τέρμα παντού και με ασφάλεια, άρα σε καμία περίπτωση δεν μιλάμε για φυσιολογική χρήση. Σωστό;

Και σε τελική όταν ένα μηχανάκι πατινάρει, είναι ηλίου φαεινότερο και εφόσων έχεις τσεκάρει ένα-δυο πραγματάκια οτι θέλει αντικατάσταση δίσκων.

maintenance
10/03/2005, 09:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimST
Φίλε παρεξήγησες, γιατί πήρες ειρωνικά τις κουβέντες του Oldman?
Είπε πολύ απλά οτι LC4 και φυσιολογική οδήγηση απλά δεν παίζει. Το LC4 είναι μηχανάκι σούζα. Σε προκαλεί να το πηγαίνεις τέρμα παντού και με ασφάλεια, άρα σε καμία περίπτωση δεν μιλάμε για φυσιολογική χρήση. Σωστό;

Και σε τελική όταν ένα μηχανάκι πατινάρει, είναι ηλίου φαεινότερο και εφόσων έχεις τσεκάρει ένα-δυο πραγματάκια οτι θέλει αντικατάσταση δίσκων.

ΔΕΝ ΔΙΑΦΩΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΑΡΑΓΡΑΦΟ ΣΟΥ, ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΙ ΕΓΩ LC4 ΕΧΩ, ΚΑΙ 29000 ΚΜ ,ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΤΙΝΑΡΕΙ, ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΩ ΝΟΡΜΑΛ, ΑΠΟΡΗΣΑ ΚΑΙ ΕΡΩΤΗΞΑ. ΤΟΣΟ ΠΕΡΕΡΓΟ ΕΙΝΑΙ;:wave2:

DimST
10/03/2005, 09:53
Πολλά τα ενδεχόμενα, εξαιρετικά έντονη χρήση συμπλέκτη (έντονες εκκινήσεις, σούζες κλπ), λάθος αναβάτη (ξεχασμένο χέρι στο συμπλέκτη) .... ακόμα και κάποιο πρόβλημα στο ίδιο το μηχανάκι κατασκευαστικά.
Τίποτε απο τα παραπάνω δεν είναι περίεργο ή απίθανο να συμβούν. Ίδιας εταιρίας μοντέλα δεν αλλάζουν σε καμία περίπτωση στα περίπου ίδια χιλιόμετρα δίσκους. Απλό παράδειγμα, δικό μου δίχρονο παλιό ΤSR άλλαξε δίσκους... κρατήσου.... στα 37.000χλμ φίλος με ίδιο μηχανάκι στα μισά...

Σε κάλυψα; ;)
:D

maintenance
10/03/2005, 10:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimST
Πολλά τα ενδεχόμενα, εξαιρετικά έντονη χρήση συμπλέκτη (έντονες εκκινήσεις, σούζες κλπ), λάθος αναβάτη (ξεχασμένο χέρι στο συμπλέκτη) .... ακόμα και κάποιο πρόβλημα στο ίδιο το μηχανάκι κατασκευαστικά.
Τίποτε απο τα παραπάνω δεν είναι περίεργο ή απίθανο να συμβούν. Ίδιας εταιρίας μοντέλα δεν αλλάζουν σε καμία περίπτωση στα περίπου ίδια χιλιόμετρα δίσκους. Απλό παράδειγμα, δικό μου δίχρονο παλιό ΤSR άλλαξε δίσκους... κρατήσου.... στα 37.000χλμ φίλος με ίδιο μηχανάκι στα μισά...

Σε κάλυψα; ;)
:D

ΣΟΥ ΞΑΝΑΛΕΩ, ΓΝΩΣΤΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.
ΕΓΩ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΗΚΑ, ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΤΗΣ ΕΡΩΤΗΣΗΣ.

DimST
10/03/2005, 10:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από MAINTENANCE
ΣΟΥ ΞΑΝΑΛΕΩ, ΓΝΩΣΤΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.
ΕΓΩ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΗΚΑ, ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΤΗΣ ΕΡΩΤΗΣΗΣ.


Τι να σου πω φίλε, βλέπεις τον τρόπο και την συμπεριφορά ενός ανθρώπου (όπως και σύ έγραψες). Ο συγκεκριμένος δεν πιστεύω πως είχε καμία πρόθεση, απλά τα πήρες λαθος για 'μένα.

Διαβασε τα μηνύματα ξανα, αν επιμένεις στο θέμα παρεξήγησης τι να πω... καλά να' μαστε.

maintenance
10/03/2005, 10:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimST
Τι να σου πω φίλε, βλέπεις τον τρόπο και την συμπεριφορά ενός ανθρώπου (όπως και σύ έγραψες). Ο συγκεκριμένος δεν πιστεύω πως είχε καμία πρόθεση, απλά τα πήρες λαθος για 'μένα.

Διαβασε τα μυνηματα ξανα, αν επιμένεις στο θέμα παρεξήγησης τι να πω... καλά να' μαστε.


ΟΚ! ΙΣΩΣ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ.:beer: :beer: :beer:

DimST
10/03/2005, 10:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από MAINTENANCE
ΟΚ! ΙΣΩΣ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ.:beer: :beer: :beer:

:) :beer: :beer:

OldMan
10/03/2005, 11:34
:confused: :confused: :confused:

Τι έγινε ρε παίδες ????

Παρεξήγηση εν τη απουσία μου ??? :confused: :confused:

Φίλε Maintenance, ειλικρινά ΔΕΝ βρίσκω τον λόγο !!!

Είμαι επίσης κάτοχος ΚΤΜ (συνεχώς από το 1989) και έχω αλλάξει και "δύσκολα" μοντέλα. - και πιστεύω ότι είμαι ο τελευταίος που θα πει άσχημη κουβέντα για τα συγκεκριμένα μηχανάκια.

Αν δεν διατηρούμε το δικαίωμα του αυτοσαρκασμού, τότε σε οποιαδήποτε "στραβή" (από σκασμένο λάστιχο μέχρι κομμένο στρόφαλο), τι θα έπρεπε να κάνουμε ??? :sad: :sad: :sad:

Θα το καταλάβαινα ίσως αν είχα κάποιο γιαπωνέζικο και "ειρωνευόμουν" την αξιοπιστία των ευρωπαϊκών...

Σκέψου ότι όταν ένας μαύρος αποκαλεί έναν άλλο μαύρο "negro" είναι φιλαράκια, ενώ όταν το κάνει ένας λευκός είναι ρατσιστής !!!

:beer: :beer: :beer:

dez
10/03/2005, 11:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
NAI patinarei, NAI thelei allagma diskous.
ΝΑΙ το ηξερα, ΝΑΙ το καταλαβα (απο τα υπολοιπα posts)

Tha stous alaksoun sto service 100%
NAI, το φανταστηκα...


Η απορια ηταν το "γιατι" (αλλα μου λυθηκε κι αυτη)...

maintenance
10/03/2005, 11:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
:confused: :confused: :confused:

Τι έγινε ρε παίδες ????

Παρεξήγηση εν τη απουσία μου ??? :confused: :confused:

Φίλε Maintenance, ειλικρινά ΔΕΝ βρίσκω τον λόγο !!!

Είμαι επίσης κάτοχος ΚΤΜ (συνεχώς από το 1989) και έχω αλλάξει και "δύσκολα" μοντέλα. - και πιστεύω ότι είμαι ο τελευταίος που θα πει άσχημη κουβέντα για τα συγκεκριμένα μηχανάκια.

Αν δεν διατηρούμε το δικαίωμα του αυτοσαρκασμού, τότε σε οποιαδήποτε "στραβή" (από σκασμένο λάστιχο μέχρι κομμένο στρόφαλο), τι θα έπρεπε να κάνουμε ??? :sad: :sad: :sad:

Θα το καταλάβαινα ίσως αν είχα κάποιο γιαπωνέζικο και "ειρωνευόμουν" την αξιοπιστία των ευρωπαϊκών...

Σκέψου ότι όταν ένας μαύρος αποκαλεί έναν άλλο μαύρο "negro" είναι φιλαράκια, ενώ όταν το κάνει ένας λευκός είναι ρατσιστής !!!

:beer: :beer: :beer:



ΦΙΛΕ OLDMAN ΔΕΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΗΚΑ ΓΙΑ ΕΥΡΩΠΑΙΚΑ Ή ΓΙΑΠΩΝΕΖΙΚΑ....., ΟΥΤΕ ΟΤΙ ΕΙΠΕΣ ΚΑΚΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΕΡΓΑΛΕΙΟ. ΕΠΕΙΔΗ ΟΜΩΣ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΚΑΠΟΙΑ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΑ ΤΥΠΟΥ "ΔΙΣΚΟΙ 20.000ΚΜ" ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΤΕΤΟΙΑ, ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΠΡΟΕΡΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΓΙΑΠΩΝΕΖΙΚΕΣ ΜΗΧΑΝΕΣ, ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΚΑΤΑΝΟΗΣΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΙΔΙΕΤΕΡΟΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΚΤΜ, ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΟΙ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΜΟΥ.
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΕΝΟΧΛΗΣΕ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΙΣ "ΑΣΤΕΙΕΣ" ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΩΣ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΜΟΥ, ΤΙΣ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΙΣ ΟΠΩΣ ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ.

:wave2: :wave2: :wave2:

OldMan
10/03/2005, 15:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από MAINTENANCE
ΦΙΛΕ OLDMAN....
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΕΝΟΧΛΗΣΕ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΙΣ "ΑΣΤΕΙΕΣ" ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΩΣ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΜΟΥ, ΤΙΣ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΙΣ ΟΠΩΣ ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ.
:wave2: :wave2: :wave2:

:nono: :nono: :nono:

Δεν νομίζω να υπάρχουν "αστείες" ερωτήσεις (τουλάχιστον όπως το εννοείς).

Απλά εξέλαβα σαν "ειρωνική εν τη γεννέσει της" την απορία σου, γι'αυτό και απάντησα έτσι....

Sorry για την παρεξήγηση, δεν υπήρχε πρόθεση...

αλλά....

εξακολουθώ να θεωρώ ΑΝΕΚΔΟΤΟ το να έχεις ακόμη τους ίδιους δίσκους στο μηχανάκι σου !!!!



:wave2: :beer: :wave2:

XTMPAM
10/03/2005, 15:45
ΚΑΙ ΓΩ ΚΤΜ ΕΧΩ 02 LC4 ME 28000XLM KAI ΔΕΝ ΠΑΤΙΝΑΡΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ!!ΚΟΙΤΑΞΕ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΡΑΜΑΤΑΚΙΑ ΠΡΙΝ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΔΙΣΚΟΥΣ ΡΕ ΦΙΛΕ!!Η ΧΡΗΣΗ ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΟΜΟΙΑ!!ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΤΟ ΧΕΙΣ ΜΟΥΡΛΑΝΕΙ ΣΤΙΣ ΑΜΠΡΑΓΙΑΡΙΣΙΕΣ!!!:wave2: :wave2:

dez
10/03/2005, 16:44
σε καμια βδομαδα θα το παο για service οποτε θα το τσεκαρω, thanx :wave2:

STOYBI
14/03/2005, 22:41
Ρε παιδια με 20000 και 28000 χιλμ και δεν εχετε αλλαξει δισκους???:confused: Τα εχετε παρει καινουργια τα μηχανακια???:confused: ( ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΙΡΩΝΕΙΑ ΡΩΤΑΩ -ΜΗΠΩΣ ΤΑ ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΕΙ ΜΕΤΑΧΕΙΡ.. ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΑΧΤΕΙ ΟΙ ΔΙΣΚΟΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΡΟΥΓΟΥΜΕΝΟΥΣ ΙΔΙΟΚΤΗΤΕΣ) αν μου πειτε οτι σε αυτα τα χιλιομετρα δεν αλλαξατε και ουτε ενα ρουλεμανακι με στειλατε αδιαβαστο.....:uplate: :wave2:

xaris_sm
18/03/2005, 10:35
Ego paides alaksa diskous sta 25.000 ena sm tou 99 eho LC4 640, o mihanikos mou, mou eipe apolita fisiologiko gia tosa hiliomerta, shedon oloi kapou ekei tous alazoun


tora prosohi stin timi aloi tha sou poun 100 aloi 160 psahto...mia kai den einai ipothesi i alagi diskon eheis epiloges

:wave2:

OldMan
18/03/2005, 10:50
:confused: :confused: :confused:

Ρε STOYBI, μπας και αγοράσαμε μάπα μηχανάκια και αλλάζουμε δίσκους στα 6.000 - 7.000 χ.λ.μ. ???

:lol: :wave2: :lol:

DUKASII
18/03/2005, 10:55
ΠΑΙΔΙΑ...


ΕΓΩ ΠΑΩ ΓΙΑ ΒΡΑΒΕΙΟ...


ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ 35000 ΧΙΛ...

ΚΑΙ ΤΟΥ ΔΙΣΚΟΥΣ ΚΑΙ ΤΑ CD ....ΔΕ ΤΑ ΕΧΩ ΑΛΛΑΞΕΙ...

ΛΕΤΕ ΝΑ ΤΟ ΠΑΩ ΣΤΗ ΚΤΜ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΠΩ....ΟΤΙ ΧΑΛΑΣΑΝ ΟΙ ΔΙΣΚΟΙ ΜΟΥ ...ΚΑΙ ΔΕ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟ ΜΟΤΕΡ??:rotflmao: :rotflmao: ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΛΛΑΞΕΙ ΑΚΟΜΑ????:smokin:

OldMan
18/03/2005, 11:10
:lol: :sad: :lol: :eek:

Gentlemen, αν υποθέσουμε ότι όλα τα παραπάνω είναι σοβαρά γραμμένα, αρχίζει να προκύπτει ενδιαφέρον ζήτημα...

Δεχόμενος ότι τα LC4 και τα EXC έχουν ΕΝΤΕΛΩΣ διαφορετικά μοτέρ (συμπεριλαμβανόμενων και των δίσκων) και είναι στημένα (όχι σχεδιασμένα )(*) για διαφορετική χρήση, ΠΑΛΙ η τόσο μεγάλη διαφορά στα χ.λ.μ. αλλαγής των δίσκων ΔΕΝ μου κάθεται καλά !!!

(*) Υπόψιν ότι τα καθαρόαιμα 4Τ της ΚΤΜ πριν μερικά χρόνια φορούσαν το μοτέρ LC4 χωρίς ουσιαστικές μετατροπές και αλλάζαν δίσκους το ΠΟΛΥ στα 10.000 χλμ (ερασιτεχνική χρήση).

Άρα, ή οι κάτοχοι "καθαρόαιμων" είναι κάγκουρες (πιθανότατα) ή οι κάτοχοι streetάδικων είναι "κότες λειράτες" (μάλλον απίθανο) !!!



:confused: :confused: :confused:

sniper
18/03/2005, 11:13
Για σένα λέει Σπύρο;

ΧΑΧΑΧΑχαχαΧΑΧΧαχαΧΑΧ
χαΧΑΧΑ
χαΧΑΧ
ΧΑΑΧΑ

ΑΧΑΧα

Μπαααααααααααααα :wave2:

DUKASII
18/03/2005, 11:19
ΔΕ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΑΡΧΑΙΟ...ΤΟ ΠΑΠΟΥ...[ΑΡΕ ΜΑΜΗΜΕΝΗ ΓΡΑΜΜΙΚΗ Β...ΘΑ ΣΕ ΜΑΘΩ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΠΑΣ..]
ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΛΛΑΞΕΙ ΔΙΣΚΟΥΣ ΛΟΙΠΟΝ..ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΚΟΤΑ ΛΕΙΡΑΤΗ??


ΑΥΤΟ ΛΕΕΙ΄??ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΝΑ ΞΕΘΑΨΩ ΤΟ ΤΣΕΚΟΥΡΙ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΟΥ ΛΕΜΕ....:confused: :confused:

OldMan
18/03/2005, 11:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
ΔΕ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΑΡΧΑΙΟ...ΤΟ ΠΑΠΟΥ...[ΑΡΕ ΜΑΜΗΜΕΝΗ ΓΡΑΜΜΙΚΗ Β...ΘΑ ΣΕ ΜΑΘΩ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΠΑΣ..]
ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΛΛΑΞΕΙ ΔΙΣΚΟΥΣ ΛΟΙΠΟΝ..ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΚΟΤΑ ΛΕΙΡΑΤΗ??
ΑΥΤΟ ΛΕΕΙ΄??ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΝΑ ΞΕΘΑΨΩ ΤΟ ΤΣΕΚΟΥΡΙ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΟΥ ΛΕΜΕ....:confused: :confused:

:lol: :lol: :lol:

Καλά, μιλάμε ότι εκτός από άγνοια της Γραμμικής Β έχεις και ΠΛΗΡΗ άγνοια της Διπλωματίας (you know, πως είστε, μην μου πείτε, μα πως είναι δυνατόν κ.λ.π.) !!!

Μπορούσες να απαντήσεις ότι κάνεις τις αλλαγές ΚΑΡΦΩΤΕΣ και να καθάριζες και εσύ και το πορτοκαλί κοτέτσι σου !!!

:wave2: :lol: :wave2:

DUKASII
18/03/2005, 11:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
:lol: :lol: :lol:

Καλά, μιλάμε ότι εκτός από άγνοια της Γραμμικής Β έχεις και ΠΛΗΡΗ άγνοια της Διπλωματίας (you know, πως είστε, μην μου πείτε, μα πως είναι δυνατόν κ.λ.π.) !!!

Μπορούσες να απαντήσεις ότι κάνεις τις αλλαγές ΚΑΡΦΩΤΕΣ και να καθάριζες και εσύ και το πορτοκαλί κοτέτσι σου !!!

:wave2: :lol: :wave2:


ΤΟ ΚΟΤΕΤΣΙ ΜΟΥ......






























ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΡΕ ΜΑΣΤΟΡΑ...!!!!

ΑΙΝΤΕ ΜΕ ΤΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΠΑΡΤΑΛΙΑ ΣΑΣ..ΜΕ ΤΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΕΣ ΚΑΜΠΑΝΕΣ...:rotflmao:

OldMan
18/03/2005, 11:47
:eek: :eek: :eek:

Τελικά, με τον εποικοδομητικό διάλογο, αρχίζει να βγαίνει άκρη ...

Τα πορτοκαλί ΚΤΜ αλλάζουν δίσκους στα 7.000 χ.λ.μ. (μέσος όρος) ενώ τα μαύρα - γκρι (ποντικί) αλλάζουν (το νωρίτερο) στις 25.000 χ.λ.μ. !!!!

:sun: :sun: :sun:

Έλαμψε η αλήθεια !!!!

:lol: :lol: :lol:

OldMan
18/03/2005, 11:51
:confused: :confused: :confused:

Julius, πετιέσαι, βάζεις φυτίλια και μετά, με την αναφαίρετη εξουσία του moderator, ΤΑ ΣΒΗΝΕΙΣ για να μην υπάρχουν αποδείξεις !!!

Καλάαααααααα ....

(Τις επόμενες φορές θα κάνω quote για να ΜΗΝ μπορείς να κρυφτείς)

:lol: :wave2: :lol:

DUKASII
18/03/2005, 11:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
:confused: :confused: :confused:

Julius, πετιέσαι, βάζεις φυτίλια και μετά, με την αναφαίρετη εξουσία του moderator, ΤΑ ΣΒΗΝΕΙΣ για να μην υπάρχουν αποδείξεις !!!

Καλάαααααααα ....

:lol: :wave2: :lol:

ΤΑ ΣΒΗΝΩ!!! ΑΧΧΑΧΑ ΑΧ ΧΑ ΑΧ

ΜΠΟΡΕΙ ΟΜΩΣ Ο ΚΟΥΛΙΟΣ...ΝΑ ΜΕ ΣΒΗΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΑΙΤ..:rotflmao: :rotflmao:

ΤΩΡΑ ΣΟΒΑΡΑ ΠΑΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ ΤΟ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΤΟ ΜΟΤΕΡ ΜΟΥ??
ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΤΟ ΠΑΤΗΜΑ ΤΟΥ ΣΥΜΠΛΕΚΤΗ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ[ΣΤΑΜΑΤΗΜΕΝΟ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ]...ΔΕΝ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ Η ΚΑΜΠΑΝΑ ΟΠΩΣ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ LC- 4 ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ...!!

ΕΧΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ ΤΟ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ??

OldMan
18/03/2005, 12:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
ΤΩΡΑ ΣΟΒΑΡΑ ΠΑΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ ΤΟ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΤΟ ΜΟΤΕΡ ΜΟΥ??
ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΤΟ ΠΑΤΗΜΑ ΤΟΥ ΣΥΜΠΛΕΚΤΗ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ[ΣΤΑΜΑΤΗΜΕΝΟ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ]...ΔΕΝ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ Η ΚΑΜΠΑΝΑ ΟΠΩΣ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ LC- 4 ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ...!!
ΕΧΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ ΤΟ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ??

Μήπως έχει φαγωθεί τόσο που δεν κάνει καμιά επαφή οπότε και δεν ακούγεται ???

:lol: :rotflmao: :lol:

Που να ξέρω ρε Duke, με τα μπουρδέλα που πάτε και αγοράζετε ???

:wave2: :beer: :wave2:

Julius
18/03/2005, 13:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
:confused: :confused: :confused:

Julius, πετιέσαι, βάζεις φυτίλια και μετά, με την αναφαίρετη εξουσία του moderator, ΤΑ ΣΒΗΝΕΙΣ για να μην υπάρχουν αποδείξεις !!!

Καλάαααααααα ....

(Τις επόμενες φορές θα κάνω quote για να ΜΗΝ μπορείς να κρυφτείς)

:lol: :wave2: :lol:


O Dukas ta svise brooooooooooooo




Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Μήπως έχει φαγωθεί τόσο που δεν κάνει καμιά επαφή οπότε και δεν ακούγεται ???

:lol: :rotflmao: :lol:

Που να ξέρω ρε Duke, με τα μπουρδέλα που πάτε και αγοράζετε ???

:wave2: :beer: :wave2:


Mouaaaxax xax ax xa xa ax ax re ta portokali den einai mpourdela ta pontiki einai gia ton pou$@tso (auto symenei na exeis vathia gnosh alla kai apopsh sthn kataskeyh ton motosykleton)

STOYBI
18/03/2005, 22:22
OldMan
Ρε STOYBI, μπας και αγοράσαμε μάπα μηχανάκια και αλλάζουμε δίσκους στα 6.000 - 7.000 χ.λ.μ. ???



:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

:lol: :beer: