PDA

View Full Version : ΠΑΡΟΛΙΓΟ....ΣΤΗΝ ΚΑΤΕΧΑΚΗ??



panagiotis dim
07/12/2008, 13:32
Εχτες κατέβαινα στην κατεχάκη υψος καρέα .

Ανάβει το πράσινο και ξεκινώ.μαζί μου ομως ξεκίνησε και η κυρία απο αριστερά με κόκκινο .Συγκλίνουμε με συγκλ---ίνει και το κόβω αριστερα πολύ αριστερά ( να γράψω ..ανάποδα απο δεξιά ????) και τελικά φρενάρω γιατί απο την πολύ σύγκλιση θα αλλαζα σώβρακα και αυτή σερβιέττες.

Σταματάει σταματάω δίπλα δίπλα τι να ΄δώ ??/ ΣΥΚΓΛΟΝΙΣΤΙΚΉ Η ΚΥΡΊΑ .. μου λέει ερχόσαστε με την τρομερή μηχανή σας και εγώ .......ξεκίνησα ( ενοούσε με κόκκινο η συγκλονιστικιά ...) και κουβέντα στην κουβέντα ...( ΕΓΏ ΑΜΊΛΗΤΟς ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΒΑ την συγκλονιστικιά ...ΤΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ Η εξαίσια καυτή σοκολάτα ???

Να σου δώσω το κινητό μου να βγουμε να τα πούμε ..... >??????

Θέλω να ρωτήσω οποιος εχει τέτοια εμπειρία ... ΝΑ ΠΑΩ???

ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΑΣΦΑΛΕΙΕς?? ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΨΥΧΙΚΗ ΟΔΎΝΗ??/ εχω μπερδευτέι αν πρέπει να παω και ολες οι γνώμες - απόψεις θα ΕΚΤΙΜΗΘΟΎΝ ...( δεν ξέρω και αν είναι αρραβωνιασμένη ....δεν ρωτησα ο μαύρος !!!!)

zefos1100xx
07/12/2008, 17:26
Η συγκλονιστικη αυτη κυρια..........βλεπεται?

vaskunito
07/12/2008, 17:33
[i]

ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΑΣΦΑΛΕΙΕς?? ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΨΥΧΙΚΗ ΟΔΎΝΗ??/ εχω μπερδευτέι αν πρέπει να παω και ολες οι γνώμες - απόψεις θα ΕΚΤΙΜΗΘΟΎΝ ...( δεν ξέρω και αν είναι αρραβωνιασμένη ....δεν ρωτησα ο μαύρος !!!!) [/B]

μπα κάτι θέλει να της δώσεις εσύ νομίζω :rotflmao:


πήγαινε μωρέ...τι έχεις να χάσεις; :)

the who
07/12/2008, 18:36
ΣΥΚΓΛΟΝΙΣΤΙΚΉ Η ΚΥΡΊΑ............εξαίσια καυτή σοκολάτα...............αρραβωνιασμένη ............μαύρος

Ωραια,τωρα θα παμε στο μονταζ και θα κανουμε θαυματα:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
Αν ισχυουν τα παραπανω μην πας με τιποτα.Επισης στειλε μου το τηλ της να μαθω αν ειναι αρραβωνιασμενη:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :wave2:

Dr Luv
07/12/2008, 19:22
Αφού έμεινες όρθιος αδελφέ δεν μπορείς παρά να βγεις ένα συγκλονιστικό ραντεβού και να την κεράσεις μια "καυτή" ότι σου προκύψει, έστω και σοκολάτα, αν με εννοείς... όρθιος πάντα ;)

Αλλά σε κάθε περίπτωση, αν την δεις φρόντισε σε παρακαλώ να την κάνεις να καταλάβει τη μαλακία της, γιατί θα μπορούσαμε να μην κάνουμε χαβαλέ τώρα.

Xristos67
07/12/2008, 21:05
KALO VOLI FILE... ;)

AntoD
07/12/2008, 22:00
Η κοπελα
ειναι ξεκαθαρα του αρχαιοτερου επαγγελματος και ψαχνει πελατες...!!!

subman21
07/12/2008, 22:03
Εγώ λέω να πάς και αμα δεν σου αρέσει ντύνεσαι και φεύγεις:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

PortisHead
07/12/2008, 22:10
εεεε ψιτ....κυριος ?

Η τυχη σου χτυπαει μονο μια φορα την πορτα....η ατυχια η ατιμη εχει επιμονή και χτυπάει συνεχεια. :rotflmao:

Οποτε ?


ΟΡΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ !!!!!!!!!!!

:beer:

arxaios
07/12/2008, 22:31
Τι μηχανή είπαμε έχεις ;;;:lol: :lol: :lol:

Να πάρουμε και εμείς δηλαδή !!!:lol: :lol: :lol:

pilotos_xtreme
07/12/2008, 23:10
ρε φιλαρακι ,αμα ειναι να τρακαρεις πρωτα για να ριξεις γκομενα τοτε τι να το κανεις? χααχαχχαχα πλακα κανω

φιλε το γκομενακι ψηνετε οποτε δε το ρωτας καν ορμα

κ καλο βολι ;)

notakos600
07/12/2008, 23:16
Εννοείται ότι θα πας και σφαιράτος μάλιστα.
Ευκαιρίας δοθείσης, να παίξετε και το παιχνίδι με τον φακίρη. Να το κάνετε και να εξαφανιστείς. :lol: :lol: :lol: :lol:

panagiotis dim
08/12/2008, 07:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
Τι μηχανή είπαμε έχεις ;;;:lol: :lol: :lol:

Να πάρουμε και εμείς δηλαδή !!!:lol: :lol: :lol:

CAGIVA ... ΘΑ πάρετε????:sad: :sad:

nobody
08/12/2008, 07:54
πουλαει ενας φιλος την river,λες να την χτυπησω??
χαχαχαχαχαχ

nionio$
08/12/2008, 08:19
τρεχα φιλος ορμα στα βαθια,,
αλλα...αν ειναι να παρω cagiva για να μαμησω...:nono: :a01: :a028: :a028:

odt
08/12/2008, 09:09
τέτοιο καμάκι από γκόμενα, πρώτη φορά βλέπω...:eyepop:


χάθηκε να σε πλευρίσει (απλά) και να ζητήσει το τηλέφωνό σου? :lol:

AntoD
08/12/2008, 09:24
Ηθελε να τον ξαπλωσει στα γρηγορα....

:winka:

και στα σιγουρα....

DimChios
08/12/2008, 11:41
ακομα και τα γ@μησια σου ρε Παναγιωτη, γελιο βγαζουν ρε συ!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:beer: :beer: :beer: :wave2:

PRIEST
08/12/2008, 11:52
δεν μπορει..............



::confused: :confused: :confused: :confused:


δεν θα καταλαβα την ερωτηση.................


φυσικα και θα πας

panagiotis dim
08/12/2008, 12:35
Aγάπη μου Μήτσο ...δεν την Γ@@@@σα Ακόμα !!! απλά σκεφτόμουνα μην είδε την ελεφαντίνα μου στρουμπουλή στρουμπουλή και λαχτάρισε να την παω για σούζες ....η τσούλαρα...
απτην αλλη είμαι και .......σεμνό παιδί και ντρέπομαι μην πει τίποτα σχετικά με την απόδοση ....( γενικά λέω :sad: :sad: :blush: )

DimChios
08/12/2008, 12:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από panagiotis dim
Aγάπη μου Μήτσο ...δεν την Γ@@@@σα Ακόμα !!! απλά σκεφτόμουνα μην είδε την ελεφαντίνα μου στρουμπουλή στρουμπουλή και λαχτάρισε να την παω για σούζες ....η τσούλαρα...
απτην αλλη είμαι και .......σεμνό παιδί και ντρέπομαι μην πει τίποτα σχετικά με την απόδοση ....( γενικά λέω :sad: :sad: :blush: )



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: 2

καλα, στειλε μου τι κινητο της! ετσι κι αλλιως κρανος φορουσες οποτε δεν σε ειδε στη φατσα!

Οσο για το μηχανακι, θα της πω οτι το πηγα για σερβις και πηρα το 2ο που εχω!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

dodos 900
08/12/2008, 23:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από panagiotis dim
Aγάπη μου Μήτσο ...δεν την Γ@@@@σα Ακόμα !!! απλά σκεφτόμουνα μην είδε την ελεφαντίνα μου στρουμπουλή στρουμπουλή και λαχτάρισε να την παω για σούζες ....η τσούλαρα...
απτην αλλη είμαι και .......σεμνό παιδί και ντρέπομαι μην πει τίποτα σχετικά με την απόδοση ....( γενικά λέω :sad: :sad: :blush: )



Καυτή σοκολάτα δέν είπαμε;Άν σε βάλει κάτω και...:a30: :lol:

Τσάμπα θα πάνε να μας σκοτώσουνε;:lol:

maron
09/12/2008, 03:10
ti na pw
posa gamokantilia prepei na exw riksei ?
mia fora na mou kathotane h fasi tha tin afina???
tha tis edina osa tha eprepe na akousei.
ekini thn wra omws gia na to katalavei kalitera

IPL
09/12/2008, 16:35
Επειδή έχω κάνει Αφρική για 6 χρόνια σου λέω:

1. 99% ειναι από Νιγηρία (ξέρω τις φάσεις με τον πρώην πρέσβη εκεί που πούλαγε τις βίζες για να έρθουν Ελλάδα να δουλέψουν σε νυχτερινά)
2. Μυρίζει 419
3. 90% δουλεύει... βράδια
4. Αρρώστια;

Θα σου πρότεινα να ακούσεις το πάνω κεφάλι σου. Προσωπικά δεν θα έκανα τίποτα. Οι περισσότερες είναι πολύ street-wise και δεν μιλάω για Ελληνικό επίπεδο street-wise. Εμείς είμαστε αγγελούδια μπροστά τους. Καλή φάση, θα την 'πάρεις' σίγουρα αλλά για μένα δεν αξίζει το ρίσκο.

Κατά τα άλλα, οι σοκολατένιες είναι θεές του sex (πληροφοριακά).

panagiotis dim
09/12/2008, 17:53
ρε αγόρια .... ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΥΡΗ Η ΚΟΠΕΛΛΑ ....ΑΣΠΡΗ ΕΊΝΑΙ .....!!!ΚΑΤΑΣΠΡΗ ΜΕΛΑΧΡΙΝΗ !!!
Και με πήρε σήμερα να βγούμε αύριο !! ( το καυτή σοκολάτα εννούσα να τη γλύφεις με προσοχή μην ......καψεις τη γλώσσα ρεεεεε!!!! το θέμα είναι ...αν πρέπει να παρω μαζί μου ασφάλεια* δίπλωμα ???

panagiotis dim
09/12/2008, 17:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από IPL
Επειδή έχω κάνει Αφρική για 6 χρόνια σου λέω:

1. 99% ειναι από Νιγηρία (ξέρω τις φάσεις με τον πρώην πρέσβη εκεί που πούλαγε τις βίζες για να έρθουν Ελλάδα να δουλέψουν σε νυχτερινά)
2. Μυρίζει 419
3. 90% δουλεύει... βράδια
4. Αρρώστια;

Θα σου πρότεινα να ακούσεις το πάνω κεφάλι σου. Προσωπικά δεν θα έκανα τίποτα. Οι περισσότερες είναι πολύ street-wise και δεν μιλάω για Ελληνικό επίπεδο street-wise. Εμείς είμαστε αγγελούδια μπροστά τους. Καλή φάση, θα την 'πάρεις' σίγουρα αλλά για μένα δεν αξίζει το ρίσκο.

Κατά τα άλλα, οι σοκολατένιες είναι θεές του sex (πληροφοριακά).


ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΆ εχεις γ@@μήσει σοκολατένια θεά ??? και αν ναι απο ποιά χώρα ???:a47:

IPL
09/12/2008, 17:59
Προφυλακτικα σίγουρα, τα άλλα προεραιτικά...

Πέραν την πλάκας, πήγαινε, απλά σε γνωστά σου μέρη τις πρώτες φορές αν πάει καιρό το πράμα. Και γενικά, επειδή είναι περίεργη η όλη φάση, προσοχή.

DimChios
09/12/2008, 18:02
μπερδευτηκε ρε ο ανθρωπος!

φτανει που τις ξερει καλα τις Νιγηριανες!

και εχει κανει και 6 χρονια Αφρικη!

:rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

Παναγιωτη, τραβα και παρε μαζι σου κρανος ρε!

:smokin:

και μολις γυρισεις να μας πεις πως περασες! Στανταρ γελιο θα εχει οπως ολες σου οι ιστοριες!

:beer: :beer: :beer: :lol:

DimChios
09/12/2008, 18:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από IPL
Προφυλακτικα σίγουρα, τα άλλα προεραιτικά...

Πέραν την πλάκας, πήγαινε, απλά σε γνωστά σου μέρη τις πρώτες φορές αν πάει καιρό το πράμα. Και γενικά, επειδή είναι περίεργη η όλη φάση, προσοχή.


Ναι, προσοχη! Μπορει η γκομενα να ειναι μελος εγκληματικης σπειρας ποθ ψαχνει για CAGIVA και οχι απλως αγαμητη ή νυμφομανης!

:rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

Road67
11/12/2008, 14:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από IPL
Πέραν την πλάκας, πήγαινε, απλά σε γνωστά σου μέρη τις πρώτες φορές αν πάει καιρό το πράμα. Και γενικά, επειδή είναι περίεργη η όλη φάση, προσοχή. Όχι τίποτε άλλο μη και ξυπνήσεις το πρωί μ' ένα νεφρό λιγότερο. Τρελή φαντασίωση το σκηνικό αλλά κομμάτι περίεργο. Από μούρη σώμα λέει τίποτα; Το τουτού ακριβό φτηνό;

sakdrama
11/12/2008, 14:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από panagiotis dim
ρε αγόρια .... ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΥΡΗ Η ΚΟΠΕΛΛΑ ....ΑΣΠΡΗ ΕΊΝΑΙ .....!!!ΚΑΤΑΣΠΡΗ ΜΕΛΑΧΡΙΝΗ !!!
Και με πήρε σήμερα να βγούμε αύριο !! ( το καυτή σοκολάτα εννούσα να τη γλύφεις με προσοχή μην ......καψεις τη γλώσσα ρεεεεε!!!! το θέμα είναι ...αν πρέπει να παρω μαζί μου ασφάλεια* δίπλωμα ???


Τα πολλά λογια ειναι φτώχια να γινει το POST αυτο STICKY απο τους mods

και περιμένουμε ολοι τα καλα νέα σου( με προφυλαξη βεβαια),,,,,:smokin:

:a014: :a014: :a014: :a014: :a014:

IPL
11/12/2008, 14:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από panagiotis dim
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΆ εχεις γ@@μήσει σοκολατένια θεά ??? και αν ναι απο ποιά χώρα ???:a47:

Πριν σου απαντήσω, προς τι η ερώτηση;

panagiotis dim
11/12/2008, 14:44
Θα παρακαλέσω θερμά οσους ενδιαφέρονται για το ανωτέρω θέμα να μου πείτε που να το γράψω για να μην εκτεθώ και σας εκθέσω ως φόρουμ μοτοσυκλέτας .Νιώθω ήδη την ντροπή να με συνεπαίρνει ...:sad: :sad: :blush:

THEOD
11/12/2008, 14:47
Γράμματα χασάπηηηηηηη.............. :a55:

sniper
11/12/2008, 14:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από panagiotis dim
.... να μου πείτε που να το γράψω ....


Θα σου έλεγα εγώ αλλά άσε καλυτερα.... :lol:

panagiotis dim
11/12/2008, 14:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από IPL
Πριν σου απαντήσω, προς τι η ερώτηση;

Αδελφέ ...απλά με τρώει η βρωμιάρα η περιέργεια ....

MikeG
11/12/2008, 14:50
Εδώ που είσαι ξεκίνα αγόρι μου & μη σε νοιάζει τίποτα. :wave2:

IPL
11/12/2008, 15:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από panagiotis dim
Αδελφέ ...απλά με τρώει η βρωμιάρα η περιέργεια ....

Αν ήμουν 6 χρόνια κάτω και σου έλεγα όχι θα με πίστευες; Πολλές χώρες....

panagiotis dim
11/12/2008, 17:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από IPL
Αν ήμουν 6 χρόνια κάτω και σου έλεγα όχι θα με πίστευες; Πολλές χώρες....

Δηλαδή αγόρι μου με λίγα λόγια είναι παραδεισος η καυτές σοκολάτες???

panagiotis dim
11/12/2008, 17:54
αμα είναι για κανένα καυτό //////να πώ θεόκαυτο σοκαριστικό θέμα στηνόσαστε σαν τις οχιές στον ήλιο να ακούσετε εεε???? Ενώ το διθυραμβικό δωδεκατετρασύλλαβο μου κανένας δεν εδωσε σημασια !!!! και περιμένετε τώρα να πω ??? αμ δε !!!! εκτός και αν ο dimhios κανει θερμή παράκληση (εννοειται οτι θα πρέπει να πει δυο λόγια για αυτό το εξαίρετο ποιήμα που κατέγραψε ποτέ ανθρώπινο ΄χέρι !!!!! (τουλάχιστον Καβάφης και πάνω._)

IPL
11/12/2008, 18:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από panagiotis dim
Δηλαδή αγόρι μου με λίγα λόγια είναι παραδεισος η καυτές σοκολάτες???

Κάτσε, τώρα για ποιές σοκολάτες μιλάς;

Οι μαύρες το είπαμε, είναι θεές του σεξ αλλά για τίποτα άλλο (για όσους είναι αισθηματίες...)

Δεν λέω, το καλύτερο το έχω κάνει με άσπρη αλλά γενικά οι μαύρες είναι το κάτι άλλο. Εξαρτάται που θα πέσεις βέβαια. Περισσότερες πιθανότητες το στήθος να είναι σαν ξεφούσκωτο (ιδίως αν έχουν κάνει παιδιά), καμμιά φορά το δέρμα δεν είναι και τόσο απαλό, σαν να πιάνεις πχ. ποτήρι. Α, και μερικές φορές δεν είναι και τόσο καθαρές. Εκεί τα μαζεύεις και φεύγεις.

Αλλά Ελλάδα, αν σου κάτσει να γνωρίσεις, 90% πιθανότητα να δουλεύει στο 'trade'. Αν ασχοληθείς αρκετά μπορείς να τα προβλέψεις αυτά. Του Τσίπρα για παράδειγμα στάνταρ δεν ήταν τα παραπάνω.

Road67
11/12/2008, 18:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από panagiotis dim
dimhios ερώτηση : dimkritis υπάρχει; :D :D

DimChios
11/12/2008, 18:10
ελα, τι, ποιος?

:look:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

λεγε ρε! μας εσκασες!

Μονο μη πεις τρελες λεπτομερειες! :blush:

panagiotis dim
11/12/2008, 18:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από Road67
ερώτηση : dimkritis υπάρχει; :D :D

Ελα μωρέ αμέσως γκρίνια ....τσ τσ τσ το συντόμευσα λίγο εξάλλου από την ΧΙΟ δεν είναι ο μητσος ??? τώρα τι θέλει να πω τι έκανα με την καυλα ??? αν δεν διαβασει το ποιήμα μου δεν λεώ τίποτα!!!!!!!!!!!!!!!!:dizzy: :hypnotize :o

panagiotis dim
11/12/2008, 18:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από IPL
Κάτσε, τώρα για ποιές σοκολάτες μιλάς;

Οι μαύρες το είπαμε, είναι θεές του σεξ αλλά για τίποτα άλλο (για όσους είναι αισθηματίες...)

Δεν λέω, το καλύτερο το έχω κάνει με άσπρη αλλά γενικά οι μαύρες είναι το κάτι άλλο. Εξαρτάται που θα πέσεις βέβαια. Περισσότερες πιθανότητες το στήθος να είναι σαν ξεφούσκωτο (ιδίως αν έχουν κάνει παιδιά), καμμιά φορά το δέρμα δεν είναι και τόσο απαλό, σαν να πιάνεις πχ. ποτήρι. Α, και μερικές φορές δεν είναι και τόσο καθαρές. Εκεί τα μαζεύεις και φεύγεις.

Αλλά Ελλάδα, αν σου κάτσει να γνωρίσεις, 90% πιθανότητα να δουλεύει στο 'trade'. Αν ασχοληθείς αρκετά μπορείς να τα προβλέψεις αυτά. Του Τσίπρα για παράδειγμα στάνταρ δεν ήταν τα παραπάνω.

και δεν μου λες αγόρι μου αυτές οι μελαμψες τα κανουν όλα η εχουν ας πούμε ...αφρικάνικα ταμπού??????

DimChios
11/12/2008, 18:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από panagiotis dim
Ελα μωρέ αμέσως γκρίνια ....τσ τσ τσ το συντόμευσα λίγο εξάλλου από την ΧΙΟ δεν είναι ο μητσος ??? τώρα τι θέλει να πω τι έκανα με την καυλα ??? αν δεν διαβασει το ποιήμα μου δεν λεώ τίποτα!!!!!!!!!!!!!!!!:dizzy: :hypnotize :o


Tο διαβασα ρε!!!

Αυτη τη στιγμη μαλιστα του γραφω και μουσικη!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

panagiotis dim
11/12/2008, 18:59
προχτές στην κατεχάκη μου αναψε λαμπάκι
και πηγαινα σιγά μην σπασουν τα νερά
και φτανω στο φανάρι και πρασινο ανάβει
και φευγω μια χαρα και στρίβει μια ξανθιά
με κόκκινο η ξανθιά με πρασινο η cagiva( ΤΟΝ ΤΟΝΟ ΣΤΟ VA...._)
αρχιζω το φρενιι με κλείνει πιο πολύ
θα πέσω ρε μουνί αχχ σε θέλω πιό πολύ
σταματησα στο τζαμι την βλέπω να ανάβει
λαχταρισες μωρό>????? θεέμου θα την πιώωωω!!!!!
σουδινω κινητό σε παιρνω στο λεπτο
εισαι πολύ καυτή ...ρε θα σε ξεσκίσω σαν γατι !!!!!

την αλλη μερα παιρνω και απαντά η μέλπω
μωρό μου εισαι εσύ ??? εμ ...αφου εζησα η τρελλη???( εγώ ημουνα ποιός αλλος ....?)
ποτε να βρεθούμε αμέσως αν μπορούμε
τι θα φοράς μωρό μου ??? οτι θες εσύ μωρό μου !!!!(χχαχαχαχαχα ρε τον πουστη!!!_)
και βγήκαμε μαζί και παμε μαγαζι
τα ηπιαμε πολυ και ήθελε πιπί
μου λέει ελα μαζι δεν ήθελα...KAI ..... πολυ!!!( παρακαλια δηλαδή )
και παμε καμπινε οι δυο μας ( εντάξει μονο οι δυό μας πήγαμε ντε!!!_)

και κει στις νυχτας την σιγή ακούστηκε ηχος προς στιγμή
οχι δεν ηταν ηχος απο τρενάκι Aπλά σήκωσε το καπάκι !!!!
τι το σηκώνεις ρε μωρό? για να μπορώ να κατουρώ!!!
ΜΑ ΟΡΘΙΑ ΘΑ ΚΑΤΟΥΡΑΣ>>>???/ ΑΜΑ ΣΕ ΝΟΙΆΖΕΙ ΜΗΝ ΚΟΙΤΑΣ!!!


Το τηλέφωνο της μέλπως στην διάθεσή σας αγόρια του μοτο

DimChios
11/12/2008, 19:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από panagiotis dim
....


καποιος μας κανει πλακα!

:rolleyes:

VALAS V-STROM
11/12/2008, 19:11
Πρώτη φορά ακούω τέτοια ιστορία!!!Να πας αγόρι μου και καλό βόλι:D

panagiotis dim
11/12/2008, 19:30
εγώ αλλα δεν ξαναγράφω ..οποιος κατάλαβε κατάλαβε ..απ΄εδώ και στο εξης θα γραφω μόνο τεχνικά θέματα για cagiva elafant desmoduo

DimChios
11/12/2008, 19:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από panagiotis dim
εγώ αλλα δεν ξαναγράφω ..οποιος κατάλαβε κατάλαβε ..απ΄εδώ και στο εξης θα γραφω μόνο τεχνικά θέματα για cagiva elafant desmoduo


:rolleyes:

loridas21
19/12/2008, 23:46
an einai araboniasmeni?
oi araboniasmenes poy exoyn to nini sti masxali?
re syntrofe boyr ston patsa arkei na trogete. kai rixtis kai ena gero (apo piso kata protimisi)
tin epomeni poy tha paei na perasei me kokkino na ponaei o kolos tis kai na min to kanei!!!