PDA

View Full Version : Δολοφονία 15χρονου



Σελίδες : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

bentouza
06/12/2008, 21:48
Σημερα το βραδυ (σαββατο 6) μπατσος δολοφονησε πιτσιρικα 15-16 χρονων στα εξαρχεια..

Με κανονικοτατη σφαιρα απο κανονικοτατο περιστροφο..

Μπραβο του..:yuck: :yuck: :yuck: :yuck:

Κριμα για το ΠΑΙΔΙ..:mad: :mad: :mad:

vaskunito
06/12/2008, 21:52
http://www.kathimerini.gr/4dcgi/_w_articles_kathremote_1_06/12/2008_259306

λίγες περισσότερες λεπτομέρειες εδώ.

GIXXERAKIAS
06/12/2008, 21:54
Aν ο δικος μου πατερας μου μαθαινε οτι εκανα αυτο που εκανε ο πιτσιρικας θα με σκοτωνε εκεινος.....
Τι δουλεια ειχε ο 16χρονος με παρεα 25 ατομων να πανε να την πεσουν σε ενα περιπολικο??Και ποιος μου λεει εμενα τι κραταγε ο αγγελουδης και πηγαινε να το ριξει μεσα στο περιπολικο ε??

ps:Δεν φταιει παντα ο κακος μπατσος και ουτε ειμαι μπατσος ουτε και φιλομπατσος.Την πραγματικοτητα βλεπω και δεν συμφωνω με αυτο που εγινε αλλα αν ηταν η μονη λυση??
Κριμα που επρεπε να γινει ετσι παντως.:sad:

bentouza
06/12/2008, 22:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
Aν ο δικος μου πατερας μου μαθαινε οτι εκανα αυτο που εκανε ο πιτσιρικας θα με σκοτωνε εκεινος.....
Τι δουλεια ειχε ο 16χρονος με παρεα 25 ατομων να πανε να την πεσουν σε ενα περιπολικο??Και ποιος μου λεει εμενα τι κραταγε ο αγγελουδης και πηγαινε να το ριξει μεσα στο περιπολικο ε??

ps:Δεν φταιει παντα ο κακος μπατσος και ουτε ειμαι μπατσος ουτε και φιλομπατσος.Την πραγματικοτητα βλεπω και δεν συμφωνω με αυτο που εγινε αλλα αν ηταν η μονη λυση??
Κριμα που επρεπε να γινει ετσι παντως.:sad:

μπραβο για τον πατερα σου κ το παιδι που εβγαλε.

χρησιμο στη ζωη σου.μην διαβαζεις ειδησεις μονο απο μια πηγη..

ΠΑΙΔΙ το κερατο μου..(ειμαι μικρος κ θυμαμαι ακομα πως ειναι να εισαι παιδι..)

Aggelos_SV
06/12/2008, 22:05
Αναμενώμενο εδώ και καιρό ήταν να γίνει κάποιο τέτοιο περιστατικό.Λογικό δεν είναι σε αυτή την διαρκή διελκυστίνδα "μπάτσοι" vs "αναρχογνωστοιαγνωστοι"(ή δεν ξέρω κι εγώ πως διάολο αυτοπροσδιορίζονται..) κάποιος από τους "μπάτσοι" να νιώσει ότι απειλείται η ζωή του/να χάσει την ψυχραιμία του και να τραβήξει όπλο...?
Ήθελα να ξερα αυτοί που θα κατηγορήσουν τον μπάτσο , αν βρίσκονταν στη θέση του τί θα έκαναν...εν μέσω 20 τραμπούκων ??

GIXXERAKIAS
06/12/2008, 22:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από bentouza
μπραβο για τον πατερα σου κ το παιδι που εβγαλε.

χρησιμο στη ζωη σου.μην διαβαζεις ειδησεις μονο απο μια πηγη..

ΠΑΙΔΙ το κερατο μου..(ειμαι μικρος κ θυμαμαι ακομα πως ειναι να εισαι παιδι..)

Ειλικρινα δεν μπορω να καταλαβω αν μου την λες ειρωνικα η συμφωνεις με αυτα που ειπα.
Αλλα και γω ημουν παιδι και δεν εκανα αυτα που εκανε εκεινος μεχρι προσφατα.Εγω δεν ημουν παιδι???:confused: Το εχουμε μαθει τωρα ειναι παιδια....αν ομως αυτα τα παιδια την επεφταν σε εσενα και στην μηχανη σου θα ηταν μουλοι του κερατα ετσι δεν ειναι?

Ξαναλεω κριμα γιατι οπως εγραψε και καποιος φιλος σε αλλο σαιτ,δυο οικογενειες θα πενθησουν για διαφορετικους λογους.

notakos600
06/12/2008, 22:13
Δεν είναι το θέμα μπάτσος, αναρχικός, εξωγή'ι'νος κλπ. Όταν στην πέφτουν 20 άτομα με διάθεση ακόμη και να σε σκοτώσουν, τότε λειτουργεί το αίσθημα της αυτοσυντήρησης και αμύνεσαι με κάθε τρόπο. Και να τη πάω και πιο μακριά τη βαλίτσα... τι δουλειά είχε ο πιτσιρικάς να τη πέσει στο περιπολικό?

Elle
06/12/2008, 22:15
Ναι βρε παιδιά Οκ, μόλις είδα κι εγώ το θέμα στο δελτίο ειδήσεων.
Ο μπάτσος δολοφόνος σκότωσε εν ψυχρώ τον πιτσιρικά κτλ.
Τον έφαγε, τώρα αυτό να δείτε και πως θα εξελιχθεί.
Ας κοιτάξουμε λοιπόν είχε αυτός ο μπάτσος κανένα παρόμοιο ιστορικό
που να τον κάνει δολοφόνο; Τι αιτίες θα μπορούσαν να υπάρχουν για
να τον κάνουν δολοφόνο εφ'όσων δεν ήταν; Ποιος ξέρει τι θα είχε παιχτεί
με τον πιτσιρικά... Συνήθως τέτοια ζητήματα επειδή ο λαός κατακράζει τους
μπάτσους γουρούνια δολοφόνους σιγά μη την ψάξουν για τις αιτίες που
προκλήθηκε το ατυχές περιστατικό... Τι συνέβησε όμως στην πραγματικότητα;;;;;

vestromas
06/12/2008, 22:39
Gixxerakia, συμφωνω απολυτα μαζι σου και συμπληρωνω.

Οι αστυνομικοι, ειναι ανθρωποι σαν κ εμας, με οικογενειες με συγγενεις και φιλους και δουλευουν οι περισοτεροι, αστατες ωρες σε επικυνδυνες καταστασεις για @ρχιδια λευτα.

Επισης δεν θυμαμαι να με πειραξε η να με πυροβολησε ποτε κανενας, ουτε να μου φερθηκε ασχημα.

Μηπως ειμαι φασιστας και δοσιλογος; Μηπως ειμαι κοτουλα , η μηπως δεν συνηθιζω να τους βριζω και να τους πεταω μολοτοφ;

Να τους μαζεψουνε τους τσογλανους ολους, γιατι η πολλη δημοκρατια και η Ελευθερια, εχει γινει ασυδοσια μου φαινετε.

Και οπως λεει και ο Αλεφαντος ο φιλος μου, στο συνταγμα και κρεμασμα, μαζι με τους γκαιη που θελουν παντρειες.:lol: :beer: :wave2:

Elle
06/12/2008, 22:44
Τι πήγαν να κάνουν οι "μάγκες" στο περιπολικό?:confused: :confused: :mad: :mad: :mad:

orcinious
06/12/2008, 22:46
παντος προειδοποιητικά πυρά στη κοιλιακή χωρά.................αυτο σημαίνει οτι εφόσον ηταν μεσα στο περιπολικό ο αστυνομικός οτι έστρεψε το περίστροφο και πυροβόλησε εν γνώση του το δράστη..
το οτι ηταν 16 δεν εχει καμια σχεση (παρα μονο για την ιστορια) το μονο που μπορουμε να πουμε ειναι οτι απλα δεν ηταν υπολογος για της πράξεις του ως ενηλικας
το οτι πετυχε τον 16 χρονο ειναι το ιδιο με το να χτυπαγε τον 30 χρονο απο διπλα
οπως και να εχει καλο ειναι να ειναι υπόλογος ο αστυνομικός
γιατι μέθοδοι που εφαρμόζει η αστυνομία στην Αμερική ειναι για την Αμερική και οχι για την Ελλάδα ηταν πολυ τραβηγμένο αυτο που έγινε
ενα απλο μαρσάρισμα και λιγο βίαια μπρός πίσω θα απωθούσε καθε βλακα ανεγκέφαλο που παει να σπάσει ενα περιπολικό

vaskunito
06/12/2008, 22:51
άσχετο αλλά το Ελληνικό ερωτηματικό είναι αυτό --> ; και όχι αυτό ---> ?



:lol:

α...και χρειαζόμαστε και έναν διορθωτή κειμένου....επειγόντως. :rotflmao:

filipp0s
06/12/2008, 23:01
ναι... καντε τον και ήρωα τον μπάτσο

τα ίδια πρέπει να λέγατε και μερικοί τότε με τον καλτεζα


:sick:

hector
06/12/2008, 23:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από filippos650
ναι... καντε τον και ήρωα τον μπάτσο

τα ίδια πρέπει να λέγατε και μερικοί τότε με τον καλτεζα


:sick:


....και σιγα μην ξερουν τον Καλτεζα....
....ντροπη σας ρε....ενα παιδι 16 χρονων πυροβοληται και πεφτει νεκρο απο οπλο μπατσου στο κεντρο της Αθηνας....θα μπορουσε να ηταν το δικο σας παιδι (ειδικα αν ειχε εσας για γονεις ).

vestromas
06/12/2008, 23:11
Ναι, καντε θυματα και αγωνιστες τους τσογλανοκοπριτες που ζουν εις βαρος του καθε εργαζομενου και σπανε περιουσιες ανθρωπων που δουλευουν μια ζωη!

hector
06/12/2008, 23:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
Ναι, καντε θυματα και αγωνιστες τους τσογλανοκοπριτες που ζουν εις βαρος του καθε εργαζομενου και σπανε περιουσιες ανθρωπων που δουλευουν μια ζωη!


....καλα...εσυ εισαι γνωστος....:a24: :a56:

orcinious
06/12/2008, 23:20
Ενα παιδί 16 χρονών μπορει να πάει στην πρόνοια.
Μπορεί να παει σε αναμορφωτήριο .
Μπορει να τυχει καλύτερης τύχης απο την σφαίρα.
Δεν κρίνουμε το τι έκανε οπως και να εχει ηταν ανήλικος .
Ο ενήλικος ο ένστολος ομως δεν εχει δικαιολογία γι αυτο που έκανε
οσο για το λίγα λεφτά και άστατα ωράρια παει ο καιρος που γινόσουν αστυνομικός απο τύχη με βύσμα τωρα δίνουν εξετάσεις και εκπαιδεύονται να μην ειναι μ@λ@κες
Αυριο αυτος μπορεί να πυροβολήσει το δικο σου παιδι που δεν θα σταματήσει για έλεγχο με το vtorm σου που το πείρε κρυφά χωρις δίπλωμα………….

vestromas
06/12/2008, 23:24
Εγω ειμαι γνωστος, για τις παραξενες αποψεις μου και για την μλκ α που με δερνει, αλλα δεν βλαπτω και κανεναν. Οποιος θελει μ ακουη η με διαβαζει οποιος δεν θελει με γραφει στα @ρχιδια του.

Αλιμονο σε αυτους που ζουν και εργαζοντε στις περιοχες αυτες του κεντρου που τρωνε στην μαπα τον καθε τσογλανο πρεζακια και στους κακομοιρους τους αστυνομικους που δουλευουν σε αυτες τις κολοσυνθηκες και τρωνε την φρικη καθε μερα του να ριξουν η να μην ριξουν, γιατι στο τελος βγαινουνε και φταιχτες.

Λες και οι μπατσοι, δεν θελουνε να γυρισουν σπιτι τους μετα την βαρδυα τους, εχουνε ορεξη για τον καθε μπασταρδο να τραβιουντε στα δικαστηρια και να ταλαιπωριουντε, επειδη καποιοι την ειδαν αντεξουσιαστες.

Road67
06/12/2008, 23:25
Κι εγώ συμφωνώ μαζί σου Τζιξεράκια. Κι εμείς υπήρξαμε παιδιά και θυμάμαι πολλά περιστατικά... σε εκδρομές να μας την πέφτουν από άλλα σχολεία τριάντα και βάλε άτομα, να μας την πέφτουν γιατί δεν είμαστε ολυμπιακοί, άεκ, παναθηναϊκοί, να περνάμε από γειτονιές που κάποιο ''μαγκάκο'' καταλάθος κοιτάξαμε λίγο παραπάνω κι έφερε την παρέα του. Θυμάμαι κι ένα περιστατικό που είχε ακουστεί στην τηλεόραση όταν ακόμη ήμουν παιδί : είχε χάσει κάποιο ματς ο ολυμπιακός και μια παρέα βρήκε ένα πράσινο αυτοκινητάκι στο διάβα της (τότε που είχε γίνει της μόδας από τα κορεάτικα το έντονο πράσινο ελεκτρίκ) και το κάνανε σμπαράλια. Και τότε τσαντίστηκα. Όπως κι έχω φοβηθεί φορές που άλλοι μας την πέφτανε κι ήταν αριθμητικά περισσότεροι. Πολλές φορές έπιασα τον εαυτό μου να σκέφτομαι ύστερα από άγριο ξύλο τι θα 'θελα να κάνω σ' αυτά τα άτομα. Φόβος, αδρεναλίνη, ενέργεια που δεν εκτονώθηκε, αίμα, πόνος όλα αυτά θυμάμαι κι εγώ, όπως θυμάμαι και την απορία, ένα τεράστιο γιατί. Γιατί κάποιοι είχαν μεγάλη παρέα, γιατί κάποιοι ξύπνησαν στραβά, γιατί σε κάποιους δεν άρεσε το μπουφάν ή η αλογοουρά μου, ή η μουσική που άκουγα, ή ο αέρας που εξέπνεα τους βρώμαγε. Όπως στο σχολείο που από νωρίς γίνονται οι διαχωρισμοί, οι κλίκες, ποιοί θ' αποκλειστούν απ' τις ομάδες, ποιοί θα χαρακτηριστούν ''μούρες''. Είναι η μόδα, είναι η τιβί, είναι η παραπληροφόρηση κι η ανάγκη να μην είσαι μόνος και τελικά μπαίνεις σ' ένα τρυπάκι. Να πάρεις το ρόλο σου, του υπερτιμημένου, ή του αποτυχημένου, να τα συνοδεύσεις με τα κατάλληλα σύνεργα, τσιγάρο απ' τα δεκατέσσερα, μπότες μάρτινς, μπλαζέ υφάκι και κανά μπάφο έτσι για να λέμε. Έτσι και κάποιοι άλλοι γιατί την παράκουσαν απ' τη μουσική, ή γιατί έχουν μια γκομενίτσα κνήτισσα που ναι μεν έχει παρερμηνεύσει τα του κομμουνισμού αλλά κάνει καλό κρεββάτι κι έχει κι ωραία μάτια και τελικά μπλέκεις σ' ένα κυκεώνα, σε ένα φαύλο κύκλο που πρέπει ν' ακολουθήσεις και μάλιστα κάτι που δεν καταλαβαίνεις. Και στο σπίτι τα πράγματα δεν πάνε καλά, ή προσποιείσαι πως δεν πάνε καλά για να 'χει νόημα ο σκοπός και να σου ένα βράδυ βρίσκεσαι αριθμητικά ισχυρότερος απέναντι απ' αυτούς που αποκαλούν γουρούνια και πρέπει ν' αποδείξεις οτι πιστεύεις σε κάτι ανώτερο, σε κάτι που δεν ασπάζεται τη βία ασχέτως αν τελικά την προκαλεί. Κι απέναντι δεν είναι ένα παιδί που κάθεται υπομονετικά να φάει το ξύλο ή να δεχτεί τα χτυπήματα από τους λοστούς αλλά ένας μεγάλος άντρας, ένας οπλισμένος μεγάλος άντρας, όπου και αυτός μπορεί να πανικοβληθεί.
Δε συμφωνώ με τον πυροβολισμό, ούτε με το φόνο αλλά για 'μενα δεν πιστεύω πως ήτο εκ προθέσεως.

2stroker
06/12/2008, 23:29
η δουλεια του μπατσου δεν ειναι να σκοτωνει αλλα να συλλαμβανει!
σιγα μη φοβηθηκε τον 16χρονο πιτσιρικα και πυροβολησε.σιγα μην του ορμηξε με κανα πολυβολο
ενα θα πω ρε,μια απο τα ιδια...
κριμα το παληκαρι.


ΒΕΝΖΙΝΗ ΚΑΙ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΠΟΥ ΝΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΑΣ!!!!

vestromas
06/12/2008, 23:30
Αν ειχατε ενα αμαξακι εκει κοντα παρκαρισμενο, η αν ειχατε ενα μαγαζακι και καθε τρεις και λιγο σας το καιγανε, τοτε να εβλεπα τις ευαισθησιες σας.

Εσεις να τραβιεστε για το μεροκαματο και οι αλλοι να σας το παιζουν ατιθασα νιατα.

Εκει να σας εβλεπα πως θα σκεφτοσασσταν τα κακομοιρα τα παιδακια, οταν θα βλεπατε καθημερινα να προσπαθουν να στερησουν το ψωμι απ τα δικα σας παιδια.

notakos600
06/12/2008, 23:35
ΒΕΝΖΙΝΗ ΚΑΙ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΠΟΥ ΝΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΑΣ!!!! [/B][/QUOTE]



...ακόμη και στο δικό σου σπίτι και στο δικό σου αυτοκίνητο λεβέντη μου?

MUSTILI
06/12/2008, 23:37
Μαλακες μου ερχεται εμετος... ρε μαλακες ο ενας μας βγαινει νοικοκυραιος, ο αλλος ζηταει σωστη ορθογραφια και ο νεκρος ειναι ακομα ζεστος. Εισαστε με τα καλα σας ρε απανθρωπα κτηνη, σιχαμενοι;

:a56:

swork21
06/12/2008, 23:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από 2stroker
η δουλεια του μπατσου δεν ειναι να σκοτωνει αλλα να συλλαμβανει!
σιγα μη φοβηθηκε τον 16χρονο πιτσιρικα και πυροβολησε.σιγα μην του ορμηξε με κανα πολυβολο
ενα θα πω ρε,μια απο τα ιδια...
κριμα το παληκαρι.


ΒΕΝΖΙΝΗ ΚΑΙ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΠΟΥ ΝΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΑΣ!!!!

+1 αδερφέ.
Άντε γιατι δίνουν στον κάθε ψυχανώμαλο ένα περίστροφο και τον βγάζουν στο δρόμο.
Και μετά σου λέει άμυνα και @απάρια μάντολες.
Κρίμα το παλικάρι.

vestromas
06/12/2008, 23:43
Πεθαινουν καθε μερα βιοπαλαιστες και πιο παλια πεθαναν πολλοι για να μπορουμε να μιλαμε σημερα.
Γι αυτους ποτε θα ντραπουμε;

Band(age)it
06/12/2008, 23:46
Εαν μου εσπαγαν το αμαξι θα απαντουσα με παρομοιο τροπο , θα τους εσπαγα στο ξυλο .
Ο εν λογω "δολοφονος" οπως και καθε αλλος δημοσιος υπαλληλος εχει γραμμενο στα @@ του το υπηρεσιακο αυτοκινητο και την ακεραιοτητα αυτου .
Ο ανθρωπος για να πυροβολησει φοβηθηκε για τη ζωη του .

Ναι πολυ κριμα που την εφαγε παιδι τελικα .
Και ενα τσουρμο "παιδιων" μπορει να σε σκοτωσει οταν σου την πεφτει με μαδερια ομως ...
Θα μπορουσαμε να εχουμε αλλον ενα αστυνομικο που "επεσε" την ωρα του καθηκοντος οπως ο ειδικός φρουρός Στάθης Λαζαρίδης κατα την επιχειρηση στα ζωνιανα.
Ανθρωποι ειναι και οι αστυνομικοι και κοιτανε κι αυτοι ειδησεις..

Η εκπαιδευση που ειπε καποιος εδω δεν τους κανει θεους να βλεπουν τι τους μελλει...που ειδατε την τελειοτητα στην υπολοιπη δομη του κρατους μας και την ψαχνετε στην αντιδραση του αστυνομικου ?

Το κρατος ειμαστε εμεις..ο αστυνομικος ειμαστε εμεις...αυτος που θα κατσαβιδιασει αυτον που παει να του βουτηξει το GSXR ειμαστε εμεις...

Η ελλειπης παιδεια , οργανωση , μελετη σε οτιδηποτε κοστιζει ζωες καθημερινα στη χωρα τουτη .
Το παρον περιστατικο δεν αποτελει εξαιρεση .
Δεν εχω συναντησει ποτε μου αστυνομικο trigger-happy .Το αντιθετο μαλιστα , φοβουνται μην ερθει η ωρα και η στιγμη που θα κληθουν να χρησιμοποιησουν το "δικαιωμα" που τους δινει η πολιτεια με μηδαμινη νομικη καλυψη...

Αυτα απο μερους μου..πιστευω πως οσοι κατηγορουν τον αστυνομικο χανουν το νοημα... :sad:

dimdil
06/12/2008, 23:46
σιγουρα δεν ειναι καλο αυτο που εγινε αλλα.......οταν ψαχνεις για μπελαδες καμια φορα τους βρισκεις!

οσο για οσους πιστευουν οτι ειναι πολυ παιδι ενας δεκαεξαχρονος μακαρι να μην τους τυχει να πεσουν σε καμια αγελη απο δαυτους κυκλοφορωντας νυχτα με την κοπελα του η με τη μηχανη του και για καποιο λογο θεωρησουν οτι τους στραβοκοιταξε

η ψυχολογια του οχλου ειναι αγριο πραγμα και δυσκολα αντιμετωπιζεται---και σιγουρα οχι πισω απο πληκτρολογια με καφεδακι και αναθεματα στους μπατσους

για οσους δεν το γνωριζουν η περιοχη ειναι γκετο εδω και χρονια με οτι σημαινει αυτο

ειδικα τη νυχτα

Zid
06/12/2008, 23:49
Ουστ ρε............:mad:



Πολύ μεγάλο στόμα έχετε όλοι ... λες και είσασταν παρών για να ξέρετε τι έγινε....

15 χρονών έιναι ενα παιδι 1 λυκείου...

:mad: :mad:

swork21
06/12/2008, 23:52
[i]
Αυτα απο μερους μου..πιστευω πως οσοι κατηγορουν τον αστυνομικο χανουν το νοημα... :sad: [/B]

Ναι σαν αυτον που με σημάδεψε κάποτε σε πορεία στο κέντρο της Αθήνας με το δακρυγόνο, και τύχη μου χρώσταγε καθώς πέρασε ξυστά απο το κεφάλι μου. Ήμουν απλά στη κεφαλή του μπλοκ χωρίς να πετάω πέτρες, μολότοφ και τα σχετικα.
Οι άνθρωποι είναι άρρωστοι και πορωμένοι. (δεν μιλάω για όλους έτσι...)

Yamaha maniac
06/12/2008, 23:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από 2stroker
η δουλεια του μπατσου δεν ειναι να σκοτωνει αλλα να συλλαμβανει!
σιγα μη φοβηθηκε τον 16χρονο πιτσιρικα και πυροβολησε.σιγα μην του ορμηξε με κανα πολυβολο
ενα θα πω ρε,μια απο τα ιδια...
κριμα το παληκαρι.


ΒΕΝΖΙΝΗ ΚΑΙ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΠΟΥ ΝΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΑΣ!!!!

Ναι ρε συ καλά αυτά που λες αλλά έλα στην θέση του μπάτσου!!! Να έχεις οικογένεια ή να μην έχεις και να έρχεται ένας 16χρονος να σε καταστρέψει....Και αυτός άνθρωπος είναι λειτούργησε σπασμωδικά και όπως του έχουν μάθει σχολή... Και όσο για το εμείς παιδιά ήμασταν που λένε οι άλλοι και εγώ παιδί είμαι δεν λέω ότι είμαι αγγελούδι αλλά ούτε και παρακμή και το ξύλο μου έχω ρίξει όπως και έχω φάει... Αλλά δεν πάω και στους μπάτσους με 25 άτομα για να είμαι ο μάγκας της παρέας όπως νομίζουν αυτοί!!!

vaskunito
06/12/2008, 23:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από MUSTILI
Μαλακες μου ερχεται εμετος... ρε μαλακες ο ενας μας βγαινει νοικοκυραιος, ο αλλος ζηταει σωστη ορθογραφια και ο νεκρος ειναι ακομα ζεστος. Εισαστε με τα καλα σας ρε απανθρωπα κτηνη, σιχαμενοι;

:a56:

Άμα δεν σου αρέσει μην πέρνεις μέρος ρε φίλε. Δεν σε αναγκάσαμε κι' όλας. Σαν πολλές μεγάλες κουβέντες δεν λες; Μας ξέρεις και προσώπικα δηλαδή;

orcinious
06/12/2008, 23:54
Χωρις να σε ξερω προσωπικά vstorma
Αν και εχω σχηματίσει άσχημη άποψη για εσένα απο αλλα ποστ
Αν και επισης δεν συμμερίζομαι την συμπεριφορά του ένστολου
Αν και επίσης δεν είμαι φιλικα προσκείμενος πρως την αστυνομία







Δεν γίνεται να βαζουμε ολους στο ιδιο καλάθι
Οσο για αυτούς που πετούν μολότοφ σπάνε το πολυτεχνείο και καίνε σημαίες να πανε στο διάολο απλα οχι απο σφαίρα αστυνομικού...........

Elle
06/12/2008, 23:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από hector
....καλα...εσυ εισαι γνωστος....:a24: :a56:
...καλά... κι εσύ είσαι γνωστικός :a21: :a24: :a21: :a04: :a01:

Yamaha maniac
06/12/2008, 23:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από Band(age)it

Ο ανθρωπος για να πυροβολησει φοβηθηκε για τη ζωη του .


Η ελλειπης παιδεια , οργανωση , μελετη σε οτιδηποτε κοστιζει ζωες καθημερινα στη χωρα τουτη .
Το παρον περιστατικο δεν αποτελει εξαιρεση .




+1000

:a19: :a19: :a19:

Band(age)it
06/12/2008, 23:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από swork21
Ναι σαν αυτον που με σημάδεψε κάποτε σε πορεία στο κέντρο της Αθήνας με το δακρυγόνο, και τύχη μου χρώσταγε καθώς πέρασε ξυστά απο το κεφάλι μου. Ήμουν απλά στη κεφαλή του μπλοκ χωρίς να πετάω πέτρες, μολότοφ και τα σχετικα.
Οι άνθρωποι είναι άρρωστοι και πορωμένοι. (δεν μιλάω για όλους έτσι...)

Αυτο παιζει και να ηταν προμελετημενο...
Τι σχεση εχει με το παρον ?

vestromas
06/12/2008, 23:59
οrcinious, δεν εχεις αδικο για μενα. Το πληκτρολογιο μου βγαζει κακο εαυτο.

Απο κοντα, ειμαι μια χαρα παιδι.:lol: :beer: :beer: :beer: :wave2:

Yamaha maniac
07/12/2008, 00:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από swork21
Ναι σαν αυτον που με σημάδεψε κάποτε σε πορεία στο κέντρο της Αθήνας με το δακρυγόνο, και τύχη μου χρώσταγε καθώς πέρασε ξυστά απο το κεφάλι μου. Ήμουν απλά στη κεφαλή του μπλοκ χωρίς να πετάω πέτρες, μολότοφ και τα σχετικα.
Οι άνθρωποι είναι άρρωστοι και πορωμένοι. (δεν μιλάω για όλους έτσι...)

Αν θες παραδείγματα με το τι κάνουν οι άντρες των ματ και τις ΟΠΚΕ (ομάδα πρόληψης και καταστολής εγκλήματος) να ξυπνήσω τον πατέρα μου να μας πει μερικά!!!

swork21
07/12/2008, 00:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από Band(age)it
Αυτο παιζει και να ηταν προμελετημενο...
Τι σχεση εχει με το παρον ?

Σίγουρα καμμια, απλά δεν είναι και οι αστυνομικοί αθώα όντα που υπερασπίζονται τη ζωή τους. Πόσοι πιτσιρικάδες πορωμένοι βγαίνουν που δεν τους μαθαίνει κανένας οτι στο real life δεν είσαι ο ντέρτι χάρι ? Υπάρχουν δεκάδες παραδείγματα υπερβολικής αστυνομικής βίας στην Ελλάδα, στη χώρα που δεν τιμωρείται ποτέ κανένας.
Μήπως φταέι πάλι καμμια ζαρντινιέρα ?

Κρίμα το 16χρονο παλικαράκι, κρίμα.

inox
07/12/2008, 00:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από Yamaha maniac
Ναι ρε συ καλά αυτά που λες αλλά έλα στην θέση του μπάτσου!!! Να έχεις οικογένεια ή να μην έχεις και να έρχεται ένας 16χρονος να σε καταστρέψει....Και αυτός άνθρωπος είναι λειτούργησε σπασμωδικά και όπως του έχουν μάθει σχολή... Και όσο για το εμείς παιδιά ήμασταν που λένε οι άλλοι και εγώ παιδί είμαι δεν λέω ότι είμαι αγγελούδι αλλά ούτε και παρακμή και το ξύλο μου έχω ρίξει όπως και έχω φάει... Αλλά δεν πάω και στους μπάτσους με 25 άτομα για να είμαι ο μάγκας της παρέας όπως νομίζουν αυτοί!!!

σωστος εισαι φιλε! κριμα αλλα ........:(

Elle
07/12/2008, 00:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από Yamaha maniac
Αν θες παραδείγματα με το τι κάνουν οι άντρες των ματ και τις ΟΠΚΕ (ομάδα πρόληψης και καταστολής εγκλήματος) να ξυπνήσω τον πατέρα μου να μας πει μερικά!!!

Ξύλο τους δίνουν τους πιτσιρίκους και οι ματ και οι οπκε!

Yamaha maniac
07/12/2008, 00:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από Elle
Ξύλο τους δίνουν τους πιτσιρίκους και οι ματ και οι οπκε!

Παραδείγματα θες ακραίας αστυνομικής βίας λόγω κινδύνου της σωματικής τους ακεραιότητας???
(θυμάμαι ένα που μου είχε πει συνάδελφος του πατέρα μου)

Elle
07/12/2008, 00:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από swork21
Κρίμα το 16χρονο παλικαράκι, κρίμα.

Αχου το καημένο γλυκό αγοράκι!! Γούτσου-γούστου!

Α ρε Γεώργιε Παπαδόπουλε αναστήσου κι έλα να μας λυτρώσεις!!!!

Band(age)it
07/12/2008, 00:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από swork21
Σίγουρα καμμια, απλά δεν είναι και οι αστυνομικοί αθώα όντα που υπερασπίζονται τη ζωή τους. Πόσοι πιτσιρικάδες πορωμένοι βγαίνουν που δεν τους μαθαίνει κανένας οτι στο real life δεν είσαι ο ντέρτι χάρι ? Υπάρχουν δεκάδες παραδείγματα υπερβολικής αστυνομικής βίας στην Ελλάδα, στη χώρα που δεν τιμωρείται ποτέ κανένας.
Μήπως φταέι πάλι καμμια ζαρντινιέρα ?

Κρίμα το 16χρονο παλικαράκι, κρίμα.

Μα το ειπα..οι αστυνομικοι ειμαστε εμεις...
Ενας κομπλεξικος , σκατοψυχος , πορωμενος , ανωριμος θα ειναι το ιδιο και στη δουλεια του.
Οταν αυτη η δουλεια περιλαμβανει οπλοφορια γινεται επικινδυνος .

Ατιμωρησια υπαρχει στους δημοσιους υπαλληλους , στην πολιτικη , στις μεγαλες εταιρειες που παιζουν με τα λεφτουδακια μας , στο στρατο και στην ιατρικη περιθαλψη...και στην ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ !

Μεμονωμενα το συγκεκριμενο περιστατικο δε μου κανει για τετοια περιπτωση..γιατι ηταν τιγκα στους μαρτυρες , γιατι ηταν απροκλητο και γιατι το θυμα ηταν παιδι και οχι καποιος διαβοητος κακοποιος (οπου μπορει καποιος να τη δει dirty harry) .

vaskunito
07/12/2008, 00:10
ρε γαμτ...

γιατί καθόμαστε και αναλύουμε τέτοια θέματα και δεν μένουμε στις μηχανές; Άλλωστε δεν είναι μοτο φόρουμ αυτό;

Δηλαδή, βάζει κάποιος ένα τέτοιο θέμα δόλωμα (εντάξη ίσως χωρίς κακή πρόθεση) και τσιμπάνε όλοι και αρχίζει αυτός ο πανικός. Μιλάμε τώρα γιά άτομα που έχουν τελείως διαφορετικές απόψεις γιά σημαντικά θέματα (και καλά κάνουν δηλαδή) και προσπαθεί ο ένας να πείσει τον άλλο να αλλάξει γνώμη. Καλά σφυρα μου....

Μπορούμε να μιλάμε γιά μέρες χωρίς να αλλάξει τίποτα. Απλώς ο ένας να μην ξαναμιλήσει στον άλλο.

Εγώ πάντως δηλαδή αποφάσισα να μην ξαναπώ γνώμη σε topic εκτός μηχανών. Ας μείνουμε σε αυτά που μας συνδέουν και όχι σε αυτά που μας χωρίζουν. Ο καθένας διαλέγει και κάνει. :wave2: :beer:

Elle
07/12/2008, 00:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από Band(age)it
Μα το ειπα..οι αστυνομικοι ειμαστε εμεις...
Ενας κομπλεξικος , σκατοψυχος , πορωμενος , ανωριμος θα ειναι το ιδιο και στη δουλεια του.
Οταν αυτη η δουλεια περιλαμβανει οπλοφορια γινεται επικινδυνος
Κι ο πιτσιρικάς τι καλό παιδί που ήταν... Τι να πω; Άντε βρε που το 'παιζε και τσαμπουκάς
ο πιτσιρίκος με τα ξύλα και τις πέτρες!!! Άντε να φοβηθούν οι υπόλοιποι μάγκες μπας και
σταματήσει η μαγκιά και η κλανιά των τσιπιρίκων γιατί δεν έχουν Ιερό και Όσιο...

swork21
07/12/2008, 00:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από Band(age)it
Μα το ειπα..οι αστυνομικοι ειμαστε εμεις...
Ενας κομπλεξικος , σκατοψυχος , πορωμενος , ανωριμος θα ειναι το ιδιο και στη δουλεια του.
Οταν αυτη η δουλεια περιλαμβανει οπλοφορια γινεται επικινδυνος .

Ατιμωρησια υπαρχει στους δημοσιους υπαλληλους , στην πολιτικη , στις μεγαλες εταιρειες που παιζουν με τα λεφτουδακια μας , στο στρατο και στην ιατρικη περιθαλψη...και στην ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ !

Μεμονωμενα το συγκεκριμενο περιστατικο δε μου κανει για τετοια περιπτωση..γιατι ηταν τιγκα στους μαρτυρες , γιατι ηταν απροκλητο και γιατι το θυμα ηταν παιδι και οχι καποιος διαβοητος κακοποιος (οπου μπορει καποιος να τη δει dirty harry) .

Συμφωνώ με αυτά που γράφεις.

Για το τελευταίο, άν ήταν κανας διαβόητος κακοποιός, το πιθανότερο ήταν να είχε χεστεί επάνω του ο μπάτσος.

Όσο για το νοσταλγό της χούντας, τι να πώ. Ελπίζω οτι κάνει χιούμορ.

CBF_1000
07/12/2008, 00:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
Aν ο δικος μου πατερας μου μαθαινε οτι εκανα αυτο που εκανε ο πιτσιρικας θα με σκοτωνε εκεινος.....
Τι δουλεια ειχε ο 16χρονος με παρεα 25 ατομων να πανε να την πεσουν σε ενα περιπολικο??Και ποιος μου λεει εμενα τι κραταγε ο αγγελουδης και πηγαινε να το ριξει μεσα στο περιπολικο ε??

ps:Δεν φταιει παντα ο κακος μπατσος και ουτε ειμαι μπατσος ουτε και φιλομπατσος.Την πραγματικοτητα βλεπω και δεν συμφωνω με αυτο που εγινε αλλα αν ηταν η μονη λυση??
Κριμα που επρεπε να γινει ετσι παντως.:sad:

+ 1000 CBF

dimdil
07/12/2008, 00:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaskunito
ρε γαμτ...

γιατί καθόμαστε και αναλύουμε τέτοια θέματα και δεν μένουμε στις μηχανές; Άλλωστε δεν είναι μοτο φόρουμ αυτό;

Δηλαδή, βάζει κάποιος ένα τέτοιο θέμα δόλωμα (εντάξη ίσως χωρίς κακή πρόθεση) και τσιμπάνε όλοι και αρχίζει αυτός ο πανικός. Μιλάμε τώρα γιά άτομα που έχουν τελείως διαφορετικές απόψεις γιά σημαντικά θέματα (και καλά κάνουν δηλαδή) και προσπαθεί ο ένας να πείσει τον άλλο να αλλάξει γνώμη. Καλά σφυρα μου....

Μπορούμε να μιλάμε γιά μέρες χωρίς να αλλάξει τίποτα. Απλώς ο ένας να μην ξαναμιλήσει στον άλλο.

Εγώ πάντως δηλαδή αποφάσισα να μην ξαναπώ γνώμη σε topic εκτός μηχανών. Ας μείνουμε σε αυτά που μας συνδέουν και όχι σε αυτά που μας χωρίζουν. Ο καθένας διαλέγει και κάνει. :wave2: :beer:


δεν ειναι κακο που ακουγοντε διαφορετικες γνωμες ----χρησιμο ειναι

το κακο ειναι οταν μερικοι βριζουν προσπαθωντας να επιβαλουν την οποια χαζομαρα τους

Aggelos_SV
07/12/2008, 00:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaskunito
ρε γαμτ...

γιατί καθόμαστε και αναλύουμε τέτοια θέματα και δεν μένουμε στις μηχανές; Άλλωστε δεν είναι μοτο φόρουμ αυτό;



...για να χουν δουλειά να κάνουν οι mods και να μεταφέρουν thread στις διαμάχες όπως φαίνεται:rolleyes:

stefanos
07/12/2008, 00:16
Δεν καταλαβαίνω τι λέτε.
Πρώτα απ 'όλα δεν επιτρέπετε σε πολιτισμένη χώρα να υπάρχουν τέτοια φαινόμενα.
Ομάδα λέει 30 αναρχικών εναντίων περιπολικού...
Οχι απολυμένων πεινασμένων αλλά αντιεξουσιαστών αναρχικών (εδρα εξάρχεια, μόνο εκεί σε όλη την Ελλάδα υπάρχουν και πρέπει να είναι και προστατευόμενο είδος αλλιώς δεν εξηγείται πώς υπάρχουν τόσα χρόνια ενώ η ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΠΡΟΘΕΣΗ υπάρχει απο όλες τις κυβερνήσεις για να σταματήσει το ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ)...
Οι οποίοι κινήθηκαν κατά της εξουσίας (των μπάτσων δηλαδή που αποτελούν δείγμα εξουσίας και κοινονικής ισχύος) ωραίος χαρακτηρισμός εάν τον άκουγα απο φασίστα θα ήταν δικαιολογημένο, όπως λέμε Αλβανός, μηχανόβιος μπάτσος.

Αλλά μόλις το φαινόμενο καταντάει σε ένα νεκρό 16χρονο και ένα κατεστραμένο μπάτσο, τότε όλοι στεναχωριόμαστε.

Elle
07/12/2008, 00:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από stefanos
...μόλις το φαινόμενο καταντάει σε ένα νεκρό 16χρονο και ένα κατεστραμένο μπάτσο, τότε όλοι στεναχωριόμαστε.

+1000 φίλε μου, αυτή είναι η αλήθεια!

dimdil
07/12/2008, 00:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από stefanos
Δεν καταλαβαίνω τι λέτε.
Πρώτα απ 'όλα δεν επιτρέπετε σε πολιτισμένη χώρα να υπάρχουν τέτοια φαινόμενα.
Ομάδα λέει 30 αναρχικών εναντίων περιπολικού...
Οχι απολυμένων πεινασμένων αλλά αντιεξουσιαστών αναρχικών (εδρα εξάρχεια, μόνο εκεί σε όλη την Ελλάδα υπάρχουν και πρέπει να είναι και προστατευόμενο είδος αλλιώς δεν εξηγείται πώς υπάρχουν τόσα χρόνια ενώ η ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΠΡΟΘΕΣΗ υπάρχει απο όλες τις κυβερνήσεις για να σταματήσει το ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ)...
Οι οποίοι κινήθηκαν κατά της εξουσίας (των μπάτσων δηλαδή που αποτελούν δείγμα εξουσίας και κοινονικής ισχύος) ωραίος χαρακτηρισμός εάν τον άκουγα απο φασίστα θα ήταν δικαιολογημένο, όπως λέμε Αλβανός, μηχανόβιος μπάτσος.

Αλλά μόλις το φαινόμενο καταντάει σε ένα νεκρό 16χρονο και ένα κατεστραμένο μπάτσο, τότε όλοι στεναχωριόμαστε.

εδω ειμαστε--γεια στο στομα σου:blush:

orcinious
07/12/2008, 00:27
Εγω που δεν είμαι φασίστας αλλά ούτε αναρχικός

ένα έχω να πω



Ὦ παῖδες Ἑλλήνων ἴτε,

ἐλευθεροῦτε πατρίδ', ἐλευθεροῦτε δὲ
παῖδας, γυναῖκας, θεῶν τέ πατρῴων ἕδη,
θήκας τε προγόνων:
νῦν ὑπὲρ πάντων ἀγών.


το κακό ειναι οτι κάνεις δεν το καταλαβαίνει οπως πρέπει και ας με πείτε γραφικό

αν υπήρχε Παιδία ουτε "μπάτσους δολοφόνους" θα είχαμε ούτε ανεγκέφαλους "αναρχικούς"

και όλοι θα κοίταζαν αυτο που αφήσαμε να γίνει μπουρδελο
την χωρά μας...........

φιλέ vstorma άπλα ειπα αυτο που σκέπτομαι μου άρεσε η απάντηση σου όμως :beer:

Corvo
07/12/2008, 00:28
δεν εκατσα να διαβασω ολα τα ποστ μιας και ηταν πολλα...διαβασα μεχρι την αρχη της 3ης σελιδας...

Κριμα για το παιδι και κουραγιο στους γονεις του...σκληρο να χανετε ενα παιδι στα 16 του...


Σας βλεπω να τσακωνοσαστε γιατι?για το αν εκανε το σωστο ή οχι...αν επρεπε να πυροβολησει ή οχι

ειναι αναλογα πως θα το δεις...το τι εχεις ζησει...την αντικειμενικοτητα-υποκειμενικοτητα...το τι εχεις χασει απο αναλογες καταστασεις...ειναι ΠΟΛΛΑ

Road67
07/12/2008, 00:30
Λυπάμαι πολύ για το παιδί που έχασε τη ζωή του ΑΛΛΑ είστε πολύ σίγουροι οτι είχε προοπτικές αυτό το παιδί για να ξεφύγει απ' όλες αυτές τις μ@λακείες που πουλάνε στα 16χρονα και μάλιστα σε περιοχές που δεν υπάρχει καμία υποδομή; Θυμάστε φαντάζομαι ένα θεματάκι στο star πριν κανά δίμηνο που έδειχνε ρεπορτάζ για τα εξάρχεια κι οτι τα στρουμφάκια φοβούνται ακόμη και να κάνουν τη γύρα με το περιπολικό; Τότε οι περισσότεροι τους ειρωνεύτηκαν/ειρωνευτήκαμε. Μα δεν είναι άνθρωποι; Δε νοιάζονται για τη ζωή τους; Δε θέλουν να ξαναδούν τους γονείς τους, τα παιδιά τους, τη γυναίκα τους; Είναι πρώτα άνθωποι. Η φύση μας είναι φθαρτή και στην ύλη και στα συναισθηματικά. Έχει μια εκπαίδευση αλλά η εκπαίδευση βασίζεται σε ανδρείκελα και όχι σε πεδίο μάχης. Αν έκανε καλά; Ε όχι βέβαια. Κατακριτέο; Φυσικά ναι και φυσικά όχι. Φυσικά ναι γιατί θα έπρεπε να ξέρει καλύτερα σαν όργανο επιβολής του νόμου και φυσικά όχι γιατί μιλάμε για ανθρώπινη αντίδραση και όχι για ρομπότ. Είσαι πρώτα άνθρωπος και μετά δικηγόρος, πρώτα άνθρωπος και μετά καρδιοχειρούργος, πρώτα άνθρωπος και μετά μπάτσος. Μπορεί το επάγγελμα σου και όσα το βαρύνουν να σε χαρακτηρίζει αλλά δε μπορεί να αλλοιώσει την ανθρώπινη φθαρτή πλευρά σου.

Yamaha maniac
07/12/2008, 00:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από Road67
Λυπάμαι πολύ για το παιδί που έχασε τη ζωή του ΑΛΛΑ είστε πολύ σίγουροι οτι είχε προοπτικές αυτό το παιδί για να ξεφύγει απ' όλες αυτές τις μ@λακείες που πουλάνε στα 16χρονα και μάλιστα σε περιοχές που δεν υπάρχει καμία υποδομή; Θυμάστε φαντάζομαι ένα θεματάκι στο star πριν κανά δίμηνο που έδειχνε ρεπορτάζ για τα εξάρχεια κι οτι τα στρουμφάκια φοβούνται ακόμη και να κάνουν τη γύρα με το περιπολικό; Τότε οι περισσότεροι τους ειρωνεύτηκαν/ειρωνευτήκαμε. Μα δεν είναι άνθρωποι; Δε νοιάζονται για τη ζωή τους; Δε θέλουν να ξαναδούν τους γονείς τους, τα παιδιά τους, τη γυναίκα τους; Είναι πρώτα άνθωποι. Η φύση μας είναι φθαρτή και στην ύλη και στα συναισθηματικά. Έχει μια εκπαίδευση αλλά η εκπαίδευση βασίζεται σε ανδρείκελα και όχι σε πεδίο μάχης. Αν έκανε καλά; Ε όχι βέβαια. Κατακριτέο; Φυσικά ναι και φυσικά όχι. Φυσικά ναι γιατί θα έπρεπε να ξέρει καλύτερα σαν όργανο επιβολής του νόμου και φυσικά όχι γιατί μιλάμε για ανθρώπινη αντίδραση και όχι για ρομπότ. Είσαι πρώτα άνθρωπος και μετά δικηγόρος, πρώτα άνθρωπος και μετά καρδιοχειρούργος, πρώτα άνθρωπος και μετά μπάτσος. Μπορεί το επάγγελμα σου και όσα το βαρύνουν να σε χαρακτηρίζει αλλά δε μπορεί να αλλοιώσει την ανθρώπινη φθαρτή πλευρά σου.

Συμφωνώ απολύτως!!!

2stroker
07/12/2008, 00:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από Elle
Αχου το καημένο γλυκό αγοράκι!! Γούτσου-γούστου!

Α ρε Γεώργιε Παπαδόπουλε αναστήσου κι έλα να μας λυτρώσεις!!!!


απλα ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ!!!

Yamaha maniac
07/12/2008, 00:53
Τώρ λένε στον ΑΝΤ1 για το περιστατικό...

PortisHead
07/12/2008, 00:54
Το αγγουρι δεν ποναει οταν δεν μπαινει στον δικο σου κώλο

Τσαρλς Μπουκοφσκι


(Ισχυει και για τις 2 πλευρες....αστυνομικου και πιτσιρικα)

TROOPER
07/12/2008, 01:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaskunito
Άμα δεν σου αρέσει μην πέρνεις μέρος ρε φίλε. Δεν σε αναγκάσαμε κι' όλας. Σαν πολλές μεγάλες κουβέντες δεν λες; Μας ξέρεις και προσώπικα δηλαδή;

εγω απ οτι βλεπω και κατω απο το αβαταρ σου δηλωνεις 'καλος μαλακας''....σιγα την προσωπικοτητα λοιπον.

TROOPER
07/12/2008, 01:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από Elle
Αχου το καημένο γλυκό αγοράκι!! Γούτσου-γούστου!

Α ρε Γεώργιε Παπαδόπουλε αναστήσου κι έλα να μας λυτρώσεις!!!!

παρτον και τραβα στο διαολο μαζι του


149678

TROOPER
07/12/2008, 01:12
ΠΑΜΕ ΠΑΙΔΙΑ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΓΕΡΑ !!!!!!!!!!


149679

vaskunito
07/12/2008, 01:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
εγω απ οτι βλεπω και κατω απο το αβαταρ σου δηλωνεις 'καλος μαλακας''....σιγα την προσωπικοτητα λοιπον.

ενώ εσύ φαίνεσαι τι φιλόσοφος του κώλου είσαι παλιομαλάκα

TROOPER
07/12/2008, 01:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από Road67
.................

καλα ενταξει ρε φιλε...το καταλαβαμε.σε δερνανε μικρο.

TROOPER
07/12/2008, 01:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaskunito
ενώ εσύ φαίνεσαι τι φιλόσοφος του κώλου είσαι παλιομαλάκα

φιλε...ξερεις εσυ με την προσωπικοτητα...ο παλιος μαλακας ειναι εμπειρος μαλακας ενω ο καλος μαλακας ειναι απλα καλος.

:wave2:

vaskunito
07/12/2008, 01:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
καλα ενταξει ρε φιλε...το καταλαβαμε.σε δερνανε μικρο.

δεν μου λες ρε εσύ....έχεις κάτι γενικά προσωπικό με μερικούς εδώ μέσα; Η έτσι σου αρέσει να την παίζεις ο μάγκας;


Όχι να ξέρουμε δηλαδή προς τι όλες αυτές οι προσβολές.....

vaskunito
07/12/2008, 01:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
φιλε...ξερεις εσυ με την προσωπικοτητα...ο παλιος μαλακας ειναι εμπειρος μαλακας ενω ο καλος μαλακας ειναι απλα καλος.

:wave2:

ναι καλά ..... πέτα την παπαρία σου και άντε ξαναχώσου από κει που βγήκες.

Τίποτε ουσιαστικό δεν έχεις να πεις...μια μαλακία και έξω.

TROOPER
07/12/2008, 01:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaskunito
δεν μου λες ρε εσύ....έχεις κάτι γενικά προσωπικό με μερικούς εδώ μέσα; Η έτσι σου αρέσει να την παίζεις ο μάγκας;


Όχι να ξέρουμε δηλαδή προς τι όλες αυτές οι προσβολές.....

ποιες προσβολες ρε παρολα.μας δουλευετε ???

σηκωσε οπλο μπατσος και εφαγε εναν 16χρονο στο κεντρο της αθηνας και θα του δωσουμε και ελαφρυντικα???

πατε καλα???

αλλα τα τσογλανακια που μας το παιζουνε και ''ειδικοι'' μη χεσω φρουροι τοιχο-τοιχο πηγαινανε οταν αλλωνιζε ο πασσαρης.

τωρα αν εχεις αποριες για μενα...να σε ενημερωσω οτι ειμαι δεσμευμενος οποτε μπορεις να ενδιαφερθεις για καποιον αλλο.

:wave2:

TROOPER
07/12/2008, 01:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaskunito
ναι καλά ..... πέτα την παπαρία σου και άντε ξαναχώσου από κει που βγήκες.

Τίποτε ουσιαστικό δεν έχεις να πεις...μια μαλακία και έξω.

απανταω απλα στις μαλακιες που λετε φιλε.και τις νομιζετε και ουσιαστικες

vaskunito
07/12/2008, 01:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
ποιες προσβολες ρε παρολα.μας δουλευετε ???

σηκωσε οπλο μπατσος και εφαγε εναν 16χρονο στο κεντρο της αθηνας και θα του δωσουμε και ελαφρυντικα???

πατε καλα???

αλλα τα τσογλανακια που μας το παιζουνε και ''ειδικοι'' μη χεσω φρουροι τοιχο-τοιχο πηγαινανε οταν αλλωνιζε ο πασσαρης.

τωρα αν εχεις αποριες για μενα...να σε ενημερωσω οτι ειμαι δεσμευμενος οποτε μπορεις να ενδιαφερθεις για καποιον αλλο.

:wave2:

τις προσώπικες προσβολές σε μένα και σε άλλα μέλη αυτού το φόρουμ ρε φιλαράκι να πουμε.

Που μας το παίζεις και είρων από πανω, και πουλάς και μούρη. Αυτά λέω. Στα παπάρια μου γιά το ποία είναι η γνώμη σου γι' αυτό που εγινε σήμερα και το ποιός είσαι.

Αν δε γουστάρεις αυτά που λέγονται εδώ μέσα η μίλα όπως όλοι ή σήκω φύγε και όχι να βρίζεις άτομα που ούτε τα ξέρεις και ούτε σου έχουν μιλήσει ποτέ.

vaskunito
07/12/2008, 01:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
απανταω απλα στις μαλακιες που λετε φιλε.και τις νομιζετε και ουσιαστικες


ναι γιατί εσύ μάλλον πρέπει να έχεις δει την θεία επφώτιση και βρίσκεσαι υπεράνω όλων. Άσε μας ρε....

orcinious
07/12/2008, 01:29
απλη ερωτηση!

για να καταλαβουμε τι καπνο φουμαρει ο καθενας

υπαρχει καποιος που δικαιολογοι τις πραξεις του νεαρου ? Ή καποιος του αστυνομικου?






γιατι αν υποψιαστο οτι εχουμε και τετοιους.......... θα πεθανω......... (Λαζοπουλος)

TROOPER
07/12/2008, 01:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaskunito
τις προσώπικες προσβολές σε μένα και σε άλλα μέλη αυτού το φόρουμ ρε φιλαράκι να πουμε.

Που μας το παίζεις και είρων από πανω, και πουλάς και μούρη. Αυτά λέω. Στα παπάρια μου γιά το ποία είναι η γνώμη σου γι' αυτό που εγινε σήμερα και το ποιός είσαι.

Αν δε γουστάρεις αυτά που λέγονται εδώ μέσα η μίλα όπως όλοι ή σήκω φύγε και όχι να βρίζεις άτομα που ούτε τα ξέρεις και ούτε σου έχουν μιλήσει ποτέ.

ρε μαστορα δε σε εβρισα.μια παρατηρηση εκανα.

τωρα οσο για το ατομα που δεν μου εχουν μιλησει ποτε...δεν το καταλαβαινω...γιατι πρεπει παντα να μου μιλησει καποιος αλλος πρωτος για να του μιλησω και εγω?ας ειμαι εγω ο πρωτος.

δεν το παιζω μουρη επισης και σαφεστατα δεν πουλαω τπτ πλεον καθοτι το φαζερακι το εδωσα.τωρα για να σας το παιζω πρεπει να το 'χετε και αυτο ειναι κατι που ξερετε εσεις και οχι εγω.αρα ειναι προφανες οτι δεν σας παιζω τπτ.

αλλα ??

καλα??

στην αγγλια πυροβολανε οι ζαρτινιερες ???

vaskunito
07/12/2008, 01:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από orcinious
απλη ερωτηση!

για να καταλαβουμε τι καπνο φουμαρει ο καθενας

υπαρχει καποιος που δικαιολογοι τις πραξεις του νεαρου ? Ή καποιος του αστυνομικου?






γιατι αν υποψιαστο οτι εχουμε και τετοιους.......... θα πεθανω......... (Λαζοπουλος)

ποιές πράξεις ακριβώς; μπορούμε να βγάλουμε άκρη τι έγινε κατόπιν εορτής διαβάζοντας ένα άρθρο ή ακούγοντας τις αξιόπιστες ειδήσεις;

ότι και να πούμε θα είναι υπόθεση τις υπόθεσης. Άστα να πάνε δηλαδή

TROOPER
07/12/2008, 01:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaskunito
ναι γιατί εσύ μάλλον πρέπει να έχεις δει την θεία επφώτιση και βρίσκεσαι υπεράνω όλων. Άσε μας ρε....

εγω μονο τη σεξυ θεια λολα εγω δει ψηλε πριν πολλα χρονια και ΝΑΙ! ΗΜΟΥΝ ΥΠΕΡΑΝΩ ΤΗΣ !!!!!!!

vestromas
07/12/2008, 01:33
Στο συνταγμα κρεμασμα!!!



ΑΛΕΦΑΝΤΟΣ:lol:

TROOPER
07/12/2008, 01:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaskunito
ποιές πράξεις ακριβώς; μπορούμε να βγάλουμε άκρη τι έγινε κατόπιν εορτής διαβάζοντας ένα άρθρο ή ακούγοντας τις αξιόπιστες ειδήσεις;

ότι και να πούμε θα είναι υπόθεση τις υπόθεσης. Άστα να πάνε δηλαδή

ειδες...καλιμπραρισμα ηθελες...τωρα ευθυγραμιζεσαι. :D

vaskunito
07/12/2008, 01:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
ρε μαστορα δε σε εβρισα.μια παρατηρηση εκανα.

τωρα οσο για το ατομα που δεν μου εχουν μιλησει ποτε...δεν το καταλαβαινω...γιατι πρεπει παντα να μου μιλησει καποιος αλλος πρωτος για να του μιλησω και εγω?ας ειμαι εγω ο πρωτος.

δεν το παιζω μουρη επισης και σαφεστατα δεν πουλαω τπτ πλεον καθοτι το φαζερακι το εδωσα.τωρα για να σας το παιζω πρεπει να το 'χετε και αυτο ειναι κατι που ξερετε εσεις και οχι εγω.αρα ειναι προφανες οτι δεν σας παιζω τπτ.

αλλα ??

καλα??

στην αγγλια πυροβολανε οι ζαρτινιερες ???

καλά εντάξει άστο κατάλαβα.

Επείδη τώρα που το καλοείδα το πράγμα και τα λεγόμενα σου σε κόβω για πολύ σοβάρο άτομο και
άνθρωπο απαράμιλης σοφίας... λέω να το αφήσουμε έδω το θέμα μην προχωρήσει παρακάτω.

Αν παρ' όλα αυτά συνεχίζεις να αναρωτιέσε για την διαφορά προσωπικής προσβολής και παρατήρησης ξαναδίαβασε τα λεγόμενα σου ή βρες κάποιον να στο εξηγήσει.

filipp0s
07/12/2008, 01:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από orcinious
απλη ερωτηση!

για να καταλαβουμε τι καπνο φουμαρει ο καθενας

υπαρχει καποιος που δικαιολογοι τις πραξεις του νεαρου ? Ή καποιος του αστυνομικου?

ρε φίλε θα μας τρελάνεις εδώ ο άλλος ανεστησε τον Παπαδόπουλο να πούμε κι εσύ ρωτάς αν δικαιολογεί κάποιος τον αστυνομικό????

Και ποιες είναι οι πράξεις του νεαρού? Ησουν μπροστα και είδες?

Υπάρχει δολοφονία, εν ψυχρώ δολοφονία. Αυτες οι παπαριες περι αμυνας του μπάτσου είναι για να αθωώνονται οι μπάτσοι μετά απο μερικά χρόνια (βλ. Μελίστας)

orcinious
07/12/2008, 01:39
στην αγγλια πυροβολανε οι ζαρτινιερες ??? [B]


μια βδομαδα εδωσαν οπλο στους αγγλους αστυνομικους
και εφαγαν εκοινο το παιδι στο μετρο :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

filipp0s
07/12/2008, 01:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
Στο συνταγμα κρεμασμα!!!



τους δύο μπάτσους?

TROOPER
07/12/2008, 01:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από orcinious
στην αγγλια πυροβολανε οι ζαρτινιερες ??? [B]


μια βδομαδα εδωσαν οπλο στους αγγλους αστυνομικους
και εφαγαν εκοινο το παιδι στο μετρο :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

δε μετραει ρε...αυτος ηταν μελαμψος.

TROOPER
07/12/2008, 01:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaskunito
καλά εντάξει άστο κατάλαβα. μπσυχολογε !!!

Επείδη τώρα που το καλοείδα το πράγμα και τα λεγόμενα σου σε κόβω για πολύ σοβάρο άτομο και
άνθρωπο απαράμιλης σοφίας... λέω να το αφήσουμε έδω το θέμα μην προχωρήσει παρακάτω.κριμας...

Αν παρ' όλα αυτά συνεχίζεις να αναρωτιέσε για την διαφορά προσωπικής προσβολής και παρατήρησης ξαναδίαβασε τα λεγόμενα σου ή βρες κάποιον να στο εξηγήσει. ρε ποντιε παρατηρησα οτι δηλωνεις καλος μαλακας και εβγαλα το συμπερασμα οτι εκτος απο αυτογνωσια...σιγα την προσωπικοτητα.που σε προσεβαλα???ΕΣΥ ΔΗΛΩΝΕΙΣ ΚΑΛΟΣ ΜΑΛΑΚΑΣ HALLLLLLLLOOOOOOOO !!!!!!

PortisHead
07/12/2008, 01:46
Ax...πολυ μαρεσουν οταν θιγονται ιστορικα θεματα....
αλλα ας εχουμε και λιγη ποικιλια......

βαλτε και καμια φωτογραφια του Σφαγεα του ελληνικου στρατου....


...εκεινον ντε...που ασχοληθηκε και με το χομπι του παιδομαζωματος.....



....αφηστε ....τον βρηκα... (http://kkeskandinavien.files.wordpress.com/2008/05/florakis1.jpg)




:lol: :lol: :lol:

Road67
07/12/2008, 01:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
καλα ενταξει ρε φιλε...το καταλαβαμε.σε δερνανε μικρο. Αφού δεν καταλαβαίνεις τι γράφουν οι άλλοι γιατί δε ρωτάς; Trooper ε; Ξέρεις ένας στίχος των Maiden λέει We dont need a code of morality και αυτή είναι η απάντηση μου σε 'σενα. Παιξτο εξυπνάκιας αλλού όχι σε 'μενα!

vaskunito
07/12/2008, 01:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER


Δε μου λες με ξέρεις ρε φίλε; Έχουμε ξαναμιλήσει; Από που θα μου κάνεις σχόλιο γιά την προσωπικότητα μου.


πρόσεξες το ότι απ την στιγμή που μπήκες στο θρέντ έβρισες τρία άτομα;

Δηλαδή τι; έχεις κάποιο πρόβλημα; Λες κάτι και μετά δεν θυμάσαι γιατί το λες;

Άμα είναι να ξέρουμε να σε αφήνουμε να μιλάς μόνος σου...να μη σε παρεξηγούμε δηλαδή.

TROOPER
07/12/2008, 01:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaskunito
Δε μου λες με ξέρεις ρε φίλε; Έχουμε ξαναμιλήσει; Από που θα μου κάνεις σχόλιο γιά την προσωπικότητα μου.


πρόσεξες το ότι απ την στιγμή που μπήκες στο θρέντ έβρισες τρία άτομα;

Δηλαδή τι; έχεις κάποιο πρόβλημα; Λες κάτι και μετά δεν θυμάσαι γιατί το λες;

Άμα είναι να ξέρουμε να σε αφήνουμε να μιλάς μόνος σου...να μη σε παρεξηγούμε δηλαδή.

ρε.

δηλωνεις καλος μαλακας ναι η οχι ?

vaskunito
07/12/2008, 01:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από Road67
Αφού δεν καταλαβαίνεις τι γράφουν οι άλλοι γιατί δε ρωτάς; Trooper ε; Ξέρεις ένας στίχος των Maiden λέει We dont need a code of morality και αυτή είναι η απάντηση μου σε 'σενα. Παιξτο εξυπνάκιας αλλού όχι σε 'μενα!


Άστονα ρε Road ο άνθρωπος είναι κοινωνιοπαθής. Την βρίσκει με το να κοροιδεύει και να τσιγκλάει τους άλλους να τον βρίσουν. Χέστονα μωρέ τον μαλάκα.

TROOPER
07/12/2008, 01:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από Road67
Αφού δεν καταλαβαίνεις τι γράφουν οι άλλοι γιατί δε ρωτάς; Trooper ε; Ξέρεις ένας στίχος των Maiden λέει We dont need a code of morality και αυτή είναι η απάντηση μου σε 'σενα. Παιξτο εξυπνάκιας αλλού όχι σε 'μενα!

και ενας αλλος λεει bring your doughter to the slaughter.:wave2:

TROOPER
07/12/2008, 01:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaskunito
Άστονα ρε Road ο άνθρωπος είναι κοινωνιοπαθής. Την βρίσκει με το να κοροιδεύει και να τσιγκλάει τους άλλους να τον βρίσουν. Χέστονα μωρέ τον μαλάκα.

χα στην εφερα !!!!!!!

ειμαι και κοπρολαγνος :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

notakos600
07/12/2008, 01:55
Προτείνω ένα ομαδικό βρωμόξυλο στον παλιοTROOPER που μας ανησύχησε βραδιάτικα βρίζοντάς μας και επικαλούμενος ειρωνικά σχόλια εις βάρος μας. ;)

tai
07/12/2008, 01:57
ο 16ρης εκανε "λαθος"? οκ!
πρέπει ο σκοπός να τον σκοτώσει??
όποιος κανει λάθος εκτελείτε δλδ??

σε ενα κρατος δικαίου ο πολίτης πρέπει να διαφυλάττει την δημοκρατία και η δημοκρατία να φροντίζει ώστε ο πολίτης να μπορεί να εκφράζει την όποια αποψη του χωρίς να τον σκοτώνουν!!





Ο "ΑΛΉΤΗΣ" ΛΕΓΕΤΑΙ Γρηγοροπουλος Ανδρεας Αλεξανδρος


Για να ξέρουμε οτι υπήρχε σαν άνθρωπος πριν τον σκοτώσουν, και δεν ειναι "άγνωστος"


Ο συμμαθητής της 1ης γημνασίου, που εχει μια διαφορετική αποψη και την εξεφρασε με λάθος και βιαιο τροπο, για τα οργανα,

ΕΚΤΕΛΕΣΤΙΚΕ


μπορούμε να έχουμε ενα ειρηνικό υπνο.

ο ταραξίας εξέλιπε.

η ταξη αποκαταστάθηκε

:wave2:

:(

TROOPER
07/12/2008, 01:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από notakos600
Προτείνω ένα ομαδικό βρωμόξυλο στον παλιοTROOPER που μας ανησύχησε βραδιάτικα βρίζοντάς μας και επικαλούμενος ειρωνικά σχόλια εις βάρος μας. ;)

θα με προλαβετε με τα παρταλια σας ??? :lol: :lol: :lol:

tai
07/12/2008, 01:58
Η ΑΛΛΗ ΑΠΟΨΗ!!

Εν ψυχρώ δολοφονία 16χρονου από σφαίρα μπάτσου στο κέντρο της Αθήνας

Η κρατική τρομοκρατία δολοφονεί!

Το βράδυ του Σαββάτου 6 Δεκέμβρη οι κρατικοί δολοφόνοι περιπολούσαν σε κεντρικό δρόμο των Εξαρχείων, όταν δέχτηκαν λεκτικούς διαπληκτισμούς από τον κόσμο. Αμέσως ο μπάτσος έβγαλε το όπλο του και πυροβόλησε εν ψυχρώ ένα παιδί 16 χρονών, ο οποίος μεταφέρθηκε νεκρός στον Ευαγγελισμό.

Αμέσως μετά το κέντρο της Αθήνας κατακλύστηκε από μπάτσους και κλούβες, ενώ ο κόσμος συγκεντρώθηκε στον Ευαγγελισμό όπου απώθησε την είσοδο των μπάτσων μέσα στο νοσοκομείο. Λίγο αργότερα τα ΜΑΤ έκαναν επίθεση στην Τσαμαδού με αποτέλεσμα μία σύλληψη, ενώ κόσμος από όλη την Αθήνα κατευθύνεται για συνέλευση στο Πολυτεχνείο. Συνελεύσεις και συγκεντρώσεις γίνονται και σε άλλες πόλεις [Ηράκλειο Κρήτης | Θεσσαλονίκη]

vaskunito
07/12/2008, 01:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
χα στην εφερα !!!!!!!

ειμαι και κοπρολαγνος :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

καλά το ότι έχεις κάποια στενή σχέση με τα σκατά....βρωμάει από πολύ μακριά :rotflmao:

orcinious
07/12/2008, 01:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από filippos650
ρε φίλε θα μας τρελάνεις εδώ ο άλλος ανεστησε τον Παπαδόπουλο να πούμε κι εσύ ρωτάς αν δικαιολογεί κάποιος τον αστυνομικό????

Και ποιες είναι οι πράξεις του νεαρού? Ησουν μπροστα και είδες?

Υπάρχει δολοφονία, εν ψυχρώ δολοφονία. Αυτες οι παπαριες περι αμυνας του μπάτσου είναι για να αθωώνονται οι μπάτσοι μετά απο μερικά χρόνια (βλ. Μελίστας)


λοιπόν αν διαβασες τι γράφω παραπάνω και δεν κατάλαβες θα στο πω πιο απλά
όσοι είναι άκρο δεξιοί και αναρχοκουμουνες να πάνε να ψοφήσουν όλοι

σκάφτομαι την μάχη στις Θερμοπύλες και δακρύζω βλέπω σκατομπατσο και αφρίζω

ανήλικος το παιδί γι αυτό και δεν θα πω τίποτα
αν ειχε χτυπήσει τον διπλά μαλακά και τον είχε φάει που είναι 30 χρονών θα έλεγα καλά να πάθει
όπως καλα να πάθει και ο αστυνομικός που θα δικαστεί και θα κριθεί για την πράξη του

βλέπουμε το δάχτυλο και χάνουμε το δασός

οι σκατοαναρχικοι ειναι δούλοι του συστήματος ρωτά κάνα μπάτσο να στο πει
όταν ειχαμε προβλήματα με σοβαρά πολίτικα θέματα έβγαιναν τα έσπαγαν και αποπροσανατόλιζαν τους μαλακές που ειναι κολλημένη στο χαζοκούτι
και αυτο γιατι αυτοι που τους κατευθύνουν ειναι κατευθυνόμενοι και απο κατω ειναι απλα παιδια που τρώνε την παραμυθά και το κεφαλι τους τελικα

το ιδιο και ο μπατσος που νομιζει οτι επιασε τον παπα απο τα αρχιδια
και οταν περναω απο το μπλοκο με καλο αμαξι (λογο δουλειάς) κοιτάζει αλλου και σταματά τον παπακια απο πισω να τον γραψει
γιατι ο παπακιας αποκλείεται να ξερει "κάποιον"!

αυτο το συστημα που κατα κρίνεται εσεις το συντηρείτε και το τρέφετε
γιατι η μαμα μου που ειναι απο χωριο θα πει κριμα το παιδι( και όντως κριμα)
αλλα θα πει και τι να κανε ο καημενος ο αστυνομικός που πηγαν να τον "φανε"
και παλι θα εχει κάποιο δικιο

οταν ολους μας μασ γ@μ@ν οι πολιτικοί και πουλαν την πατρίδα μας και εμάς για κότερα και σπιτια δεν εχω να πω τιποτα
να πανε οι αναρχικοι να πεταν μολότοφ και οι ακροδεξιοί να τους ψηφίσουν
αφού τόσο τους κόβει.

TROOPER
07/12/2008, 01:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από tai
ο 16ρης εκανε "λαθος"? οκ!
πρέπει ο σκοπός να τον σκοτώσει??
όποιος κανει λάθος εκτελείτε δλδ??

σε ενα κρατος δικαίου ο πολίτης πρέπει να διαφυλάττει την δημοκρατία και η δημοκρατία να φροντίζει ώστε ο πολίτης να μπορεί να εκφράζει την όποια αποψη του χωρίς να τον σκοτώνουν!!





Ο "ΑΛΉΤΗΣ" ΛΕΓΕΤΑΙ Γρηγοροπουλος Ανδρεας Αλεξανδρος


Για να ξέρουμε οτι υπήρχε σαν άνθρωπος πριν τον σκοτώσουν, και δεν ειναι "άγνωστος"


Ο συμμαθητής της 1ης γημνασίου, που εχει μια διαφορετική αποψη και την εξεφρασε με λάθος και βιαιο τροπο, για τα οργανα,

ΕΚΤΕΛΕΣΤΙΚΕ


μπορούμε να έχουμε ενα ειρηνικό υπνο.

ο ταραξίας εξέλιπε.

η ταξη αποκαταστάθηκε

:wave2:

:(

αν καταφερεις εσυ ποτε να φτιαξεις διαμαχη και να βαλεις στη πριζα τη κατασταση...να παρω χοντα !!!:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

TROOPER
07/12/2008, 02:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaskunito
καλά το ότι έχεις κάποια στενή σχέση με τα σκατά....βρωμάει από πολύ μακριά :rotflmao:

γι αυτο σου λεω...μη μπλεκεις μαζι μου :winka:

vaskunito
07/12/2008, 02:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
γι αυτο σου λεω...μη μπλεκεις μαζι μου :winka:

ναι έ; χέσε μέσα δηλαδή..... :beer:

TROOPER
07/12/2008, 02:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaskunito
ναι έ; χέσε μέσα δηλαδή..... :beer:

ναι μπορεις να ρωτησεις οσους με ξερουν :lol: :lol: :lol: