PDA

View Full Version : Η Γιορτη Του Γαυρου!!!!



kalgeorge
10/03/2005, 19:11
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΓΩ ΤΟ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΑΥΤΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΝΙΟΥΚΑΣΤΛ.

ΑΛΛΑ ΑΛΛΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΤΑΘΩ :
ΕΝΤΑΞΕΙ ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΝ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΔΕΣ....ΕΜΕΙΣ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟ.....
ΑΛΛΑ ΜΑΛΑΚΑ ΣΑΝ ΤΟΝ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΞΑΝΑΔΕΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ!!!!!!!!!!!!
ΔΕΝ ΤΟΝ ΧΑΛΑΣΕ ΤΟΝ ΠΑΛΙΟΠΟΥΣΤΑ Η ΤΣΟΝΤΑ!!!!!

ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΝ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΣΕ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΚΑΣΝΑΦΕΡΗ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΧΑΛΑΣΕ.......

ΞΑΦΝΙΚΑ ΑΔΙΚΕΙΤΑΙ ΠΑΡΑΦΟΡΑ Ο ΓΑΥΡΟΣ.....ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΟΚΚΙΝΗ ΚΑΜΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΥΟ....

ΚΑΙ ΟΙ ΠΛΕΟΝ ΓΕΛΟΙΟΙ ΓΑΥΡΟΙ ΜΟΙΡΑΣΑΝ ΣΤΟΝ ΗΜΙΧΡΟΝΟ......ΚΟΚΚΙΝΕΣ ΚΑΡΤΕΣ ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΑΘΛΟΥΣ:eyepop: :eyepop: :uplate: :hypnotize

ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΙΚΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ Π Ο Λ Λ Α ΑΛΛΑ, ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΩΡΑ ) : ¨ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΠΑΙΞΕΙ Η ΝΙΟΥΚΑΣΤΛ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΤΕΤΟΙΟ ΚΟΙΝΟ¨:bigcry: :bawl: :bawl: :lol: :rotflmao: :eyepop: :eyepop: :eyepop:

ΔΗΛΑΔΗ Η Μ Α Ρ Τ Ο Ν ΠΙΑ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΓΑΥΡΟΥΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ.....ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΛΥΠΗΤΟΙ!!!!

STOYBI
10/03/2005, 21:36
ΩΧ ΜΑΣ ΤΗΝ ΕΠΕΣΑΝ ΟΙ ΑΓΓΛΟΙ......:yuck: :yuck: :yuck:

free rider
10/03/2005, 23:09
ΒΑΡΑΤΕΕΕΕΕ....


ΡΕ ΣΕΙΣ...

ΚΑΛΑ ΛΕΜΕ ΕΙΣΑΣΤΕ ΠΟΡΩΜΕΝΟΙ...


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ppaylos
10/03/2005, 23:09
Δεν μπορουσαν να σταματησουν το κοκκινο αρμα με αλλο τροπο την δεσαμε φιογκο την φορμαρισμενη αγγλιδουλα η χειροτερη ομαδα που περασε φετος απο το καραουισκακη ουτε με 10 δεν μπορουσαν να μας παιξουν πραγματι εχουμε παρα πολυ καλη ομαδα Για το κοινο του Ολυμπιακου(Μεσογειακοι Γαρ) ρωτα τους δικους σας ποδοσφαιριστες στο 1ο λεπτο το ειχαν λερωσει το βρακακι τους
και επετε συνεχεια .......... Σε ειδα φουλαριστο στο ποστ φανταζομαι ο καναπες απο το Ικεα ηταν καλος και ξεκουραστος Χαχαχαχαχαχα Red Army Red Pasion

free rider
10/03/2005, 23:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από ppaylos
Δεν μπορουσαν να σταματησουν το κοκκινο αρμα με αλλο τροπο την δεσαμε φιογκο την φορμαρισμενη αγγλιδουλα η χειροτερη ομαδα που περασε φετος απο το καραουισκακη ουτε με 10 δεν μπορουσαν να μας παιξουν πραγματι εχουμε παρα πολυ καλη ομαδα Για το κοινο του Ολυμπιακου(Μεσογειακοι Γαρ) ρωτα τους δικους σας ποδοσφαιριστες στο 1ο λεπτο το ειχαν λερωσει το βρακακι τους
και επετε συνεχεια .......... Σε ειδα φουλαριστο στο ποστ φανταζομαι ο καναπες απο το Ικεα ηταν καλος και ξεκουραστος Χαχαχαχαχαχα Red Army Red Pasion

τελικά θα μου πεί και μένα κάποιος????

πόσο ήρθε το μάτσ???


ποιός κέρδισε ο ολυμπιακάρας???

:confused: :confused: :confused:

GST
10/03/2005, 23:44
το εσβησε ο σουρερ το κερακι:confused:

ναι ε...............

ρε δε μας ειπατε θα πατε και στον επαναληπτικο:lol: :bawl: :lol:

free rider
11/03/2005, 00:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από GST
το εσβησε ο σουκερ το κερακι:confused:

ναι ε...............

ρε δε μας ειπατε θα πατε και στον επαναληπτικο:lol: :bawl: :lol:

ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΣΟΥΚΕΡ???

ΣΕ ΠΟΙΑ ΚΥΒΙΚΑ ΤΡΕΧΕΙ ???

μην είν στα πεντακόσια στα ss σε ποιά ????

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Xlitos
11/03/2005, 00:40
Ο τύπος είναι για πολλές σφαλιάρες... :evil: Καλύτερα να βάζανε τον Τσουκαλά να περιγράψει τον αγώνα :bigcry:


9944

crs-k
11/03/2005, 07:04
Δεν πειραζει ρε παληκαρια ...

Κι εμεις οταν φαγαμε το γκολ απο την Σεβιλλη με 9 ημασταν στο γηπεδο, αλλα δεν ειδα να γινεται θεμα .... :p

:lol: :rotflmao: :lol:

Gandalf dr685sm
11/03/2005, 07:45
σύμφωνα με τον Βαρούχα μετά , όπως τα είπε , κατά την κρίση του διαιτητή , μπορούσε να σφυριχτεί το πέναλτι , καθώς δεν υπήρχε κατοχή μπάλας , και επειδή ο Γεωργάτος είχε επαφή αλλά δεν είχε σπρώξιμο.
Απο εκεί και πέρα εφόσον έδωσε το πέναλτυ, όντως κατά τον κανονισμό , έπρεπε να βγεί και η κόκκινη...
Το πέναλτυ του Ολυμπιακού ήταν 100%.... Τράβηξε την φανέλα και δεν έσπρωξε....και φαίνεται καθαρότατα στο replay.... το μόνο που διαφωνώ αν και ο Βαρούχας λέει οτι ήταν κόκκινη , είναι στο θέμα κάρτας, καθώς απο όσα γνωρίζω , πρέπει να είναι ο παίκτης σε εμφανή θέση για goal , και ο παίκτης που μαρκάρει πρέπει να είναι ο τελευταίος , πράγμα που σε στημένη φάση είναι ανύπαρκτο...

Τώρα για τις κίτρινες ... Δεν μας τα είπε καλά ο Κύριος Βαρούχας.... Το πρώτο όντως ήταν ξεκάθαρο καθώς πήγε για παίκτη ο Κωστούλας και οχι για μπάλα.... το δεύτερο όμως που λέει οτι δεν ήταν κίτρινη... Ρε παιδιά... μην τρελαθούμε ... πάει καθαρά και ΜΕ ΤΑ ΔΥΟ ΠΟΔΙΑ για τάκλιν πάνω στην μπάλα.... που αν θυμάμαι καλά τους κανονισμούς είναι κίτρινη.... απλα΄επειδή όντως έπαιχε έδρα ο Ολυμπιακός και είχε ήδη 10 έξω , θα μπορούσε να μην είχε δοθεί, όπως έχουμε δεί πολλάκις...
Κρίμα πάντως για τον Ολυμπιακό , καθώς η Newcastle μέχρι που έφυγε ο Γεωργάτος , δεν έδειξε τίποτα , αν και η αλήθεια είναι , πως αν δεν γινόταν το πρώτο πέναλτυ , η μπάλα απο τον Άγγλο ήταν 100% δίχτυα και το παιχνίδι ίσως να κύλαγε αλλιώς...
Κυριακή τώρα και βλέπουμε....

Μπράβο πάντως στα παιδιά του Ολυμπιακού καθώς δεν άφησαν εαυτούς να ρεζιλευτούν στην αναλογία 9-11 και έπαιξαν με πάθος και δύναμη...

Gandalf

Tigas
11/03/2005, 08:13
ΑΥΤΟ ΜΙΛΑΜΕ ΧΘΕΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΓΙΟΡΤΗ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΓΙΑ ΤΑ 80 ΧΡΟΝΙΑ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΤΣΟΝΤΑ ΗΤΑΝ:rotflmao:
CAST
Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ(Η ΕΞΕΔΙΔΟΜΕΝΗ)
ΝΙΟΥΚΑΣΤΛ (Ο ΜΑΥΡΟΣ ΜΕ ΤΟΥΣ 80cm):beer:
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Tigas
11/03/2005, 08:19
OI ΠΑΙΚΤΕΣ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΠΛΕΟΝ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΟΥΝ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΑΣΗ.
ΠΛΥΣΟΥ ΚΑΙ ΕΡΧΟΜΑΙ:rotflmao:


9945

stako
11/03/2005, 08:21
Παιδιά ο άνθρωπος στο πρώτο πέναλτι είναι ΜΟΝΟΣ του απέναντι στο τέρμα και με μια ΑΠΛΗ κεφαλιά βάζει γκολ και ξαφνικά βρίσκεται στο έδαφος γιατί ο σούπερ βλάκας Γεωργάτος πάει από κάτω του....................κάνετε πλάκα ότι δεν είναι πέναλτι?

Λες να μην ήθελε να το βάλει? Βρε λες? Κι εγώ αν είχα με ανοιχτά πόδια την Αντζελίνα Τζολί θα..................έπεφτα για ύπνο! Στάνταρ σου λέω!

Υπόψιν ότι δεν ασχολούμαι με ομάδες, κάποτε (αρχαία εφηβικά χρόνια) ήμουν ΠΑΟΚτζής αλλά πλέον δεν ασχολούμαι με την γελοιότητα του ελληνικού πρωταθλήματος....... Απλά δεν μπορώ να ακούω τέτοιες βλακείες και να μην τσαντίζομαι!!!!!!

kalgeorge
11/03/2005, 08:54
ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!

ΜΗ ΛΕΤΕ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΚΑΙ ΓΙΝΕΣΤΕ ΡΕΖΙΛΙ ΡΕ!!!!

ΠΕΝΑΛΤΑΡΑ ΗΤΑΝ 100 % ΚΑΙ ΟΣΟΙ ΕΧΟΥΝ ΕΛΑΧΙΣΤΗ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΟΝΤΑΙ......

ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΤΑΘΩ ΣΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΕΛΕΙΩΣΑ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ!!!!!!

ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΗΝ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ;;; ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΗΝ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΓΡΑΨΕΙ ΤΟ ΝΤΕΡΜΠΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΑΥΡΟ!!!!!!!

ΟΤΑΝ ΗΜΑΣΤΑΝ ΜΙΚΡΟΙ ΝΟΜΙΖΑΜΕ ΟΤΙ Η ΤΡΙΤΗ ΚΑΙ Η ΤΕΤΑΡΤΗ ΕΙΧΑΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΕΛΑΜΕ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΜΕ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ. ΜΕΓΑΛΩΝΟΝΤΑΣ, ΑΝΑΚΑΛΥΨΑΜΕ ΟΤΙ ΚΑΙ Η ΠΕΜΠΤΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΗΚΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΛΟΓΟ

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Tigas
11/03/2005, 08:57
ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΛΟ:rotflmao:


9946

GST
11/03/2005, 10:28
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!

ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΧΤΕΣ ΣΤΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΞΕΧΑΣΕΙ….

ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΟΥΝ ΠΩΣ ΓΙΑ ΟΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΟΣ.

ΕΠΙΣΗΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΝΑ ΘΥΜΑΤΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΡΙΝ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟΥ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΓΙΑ ΟΣΑ ΕΓΙΝΑΝ ΧΤΕΣ….

ΣΕ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΧΕ ΑΠΟΒΛΗΘΕΙ ΜΕ ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΙΤΡΙΝΗ ΓΙΑ ΘΕΑΤΡΟ ΠΟΥ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟ ΡΕΦΕΡΙ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ.







Η μνήμη είναι καλός οδηγός αδέλφια γαύροι.



Aν κανείς έβλεπε μόνο το πρώτο ημίχρονο αυτού του αγώνα, δεν θα πίστευε όσα έγιναν στο δεύτερο, ακόμα κι αν του έδιναν όρκο.

Κι όμως! Ως το 59' τίποτα δεν προμήνυε ότι ο Ολυμπιακός θα κέρδιζε τόσο εύκολα, ότι ο Παναθηναϊκός θα τελείωνε το παιχνίδι με 8 παίκτες, ότι το ποδόσφαιρο θα δεχόταν και πάλι πισώπλατες μαχαιριές από εξαγριωμένους οπαδούς, ότι το Ολυμπιακό Στάδιο θα έμοιαζε μετά τη λήξη του σαν να υποδέχτηκε τυφώνα. Το παιχνίδι ως την πρώτη πράσινη ...κόκκινη κάρτα, δικαιολογούσε το χαρακτηρισμό του ντέρμπι. Ο Παναθηναϊκός, που βρέθηκε πίσω στο σκορ μόλις στο 4' με γκολ του Ιβιτς, είχε τον έλεγχο του αγώνα και προσπαθούσε να φτάσει στην ισοφάριση, την οποία πλησίασε περισσότερο στο 16'. Τότε ο Γεωργιάδης κέρδισε πέναλτι σε μαρκάρισμα του Ανατολάκη, το εκτέλεσε ο ίδιος και ο Τοχούρογλου με εκπληκτική εκτίναξη κράτησε το μηδέν. Στο 59' αποβλήθηκε με δεύτερη κίτρινη ο Γκούμας, δύο λεπτά αργότερα (61') τον ακολούθησε ο Γ.Χ.Γεωργιάδης (επίσης 2 κίτρινες) και στο 68' ο Μιλόγεβιτς. Ετσι, στο τελευταίο ημίωρο άλλαξε ο συσχετισμός των δυνάμεων και ο Ολυμπιακός πήρε το πάνω χέρι στον αγώνα. Πάντως, ο Παναθηναϊκός είχε το κουράγιο να ανταποδώσει το δεύτερο γκολ του Ολυμπιακού (71' Τζόρτζεβιτς) με τον Βαζέχα στο 79', αλλά ως εκεί. Το σκορ έκλεισε ο Ιβιτς με δυνατό σουτ στην εκπνοή του αγώνα.



Καλά που δε βάλαμε πολλά"

Στην κακή τροπή που πήρε το ντέρμπι αναφέρθηκε αρχικά ο Ντούσαν Μπάγεβιτς:

"Δε θέλω να κατηγορήσω κανέναν, όμως λυπάμαι που τελείωσε έτσι το ντέρμπι. Δεν θέλω να μιλήσω για αποφάσεις διαιτητών

Ο Παναθηναϊκός παρότι έπαιζε με τρεις παίκτες λιγότερους θα μπορούσε να ισοφαρίσει, αφού μερικοί παίκτες μου έπαιζαν απαράδεκτα. Δεν ξέρω ίσως είναι ...καλύτερα που δεν βάλαμε περισσότερα γκολ". Για το πρώτο ημίχρονο, ο σερβοέλληνας τεχνικός είπε: "Παίχθηκε καλό και γρήγορο ποδόσφαιρο". Οσο για τα επεισόδια:" Λυπάμαι για αυτά που έγιναν, αλλά γίνονται σε όλα τα γήπεδα του κόσμου".

Λιτός και ολιγόλογος στις δηλώσεις του ήταν ο τεχνικός του Παναθηναϊκού, Βασίλης Δανιήλ: "Αν τελείωνε το παιχνίδι με όλους τους παίκτες θα μπορούσα να τοποθετηθώ για το τελικό αποτέλεσμα. Δεν μπορώ να μπω σε λεπτομέρειες, γιατί δεν είναι του χαρακτήρα μου. Αφήνω τον αγώνα στην κρίση σας. Ημουν σαφέστατος και κατηγορηματικός". Ο κ. Δανιήλ πιέστηκε από τους δημοσιογράφους να πει περισσότερα όμως παρέπεμψε στις αρχικές του δηλώσεις.

Τα γκολ δεν είναι φυστίκια"

Μέσα στο χαμό των εκτεταμένων επεισοδίων που είχαν ως αποτέλεσμα τον τραυματισμό ενός αστυνομικού, την καταστροφή πολλών καθισμάτων και την σύλληψη 35 ατόμων, υπήρξαν και κάποιοι που είχαν λόγο να χαμογελάσουν έστω για λίγο.

Αυτοί ήταν οι παίκτες του Ολυμπιακού για τη μεγάλη -βαθμολογικής σημασίας- νίκη. Ο σκόρερ των δύο τερμάτων, Ιλια Ιβιτς είπε: "Κερδίσαμε κι αυτό έχει σημασία. Είμαι πολύ ευχαριστημένος που πέτυχα δύο γκολ απέναντι στον Παναθηναϊκό που είναι ο μεγαλύτερος αντίπαλος της ομάδας μου". Ο Γιώργος Ανατολάκης δήλωσε ικανοποιημένος από την νίκη αλλά και προβληματισμένος, καθώς: "χαλαρώσαμε μετά τις αποβολές και κινδυνέψαμε. Αυτό το γεγονός θα το συζητήσουμε με τον προπονητή μας. Ομως, μετά το γκολ του Βαζέχα είχαμε τις ευκαιρίες να σκοράρουμε και να καθαρίσουμε το παιχνίδι". Στα επεισόδια αναφέρθηκε ο Γρηγόρης Γεωργάτος: "Στο δεύτερο ημίχρονο τα χάσαμε. Το μυαλό μας ήταν στην εξέδρα. Ο διαιτητής ήθελε να διακόψει το παιχνίδι, όμως με την παρέμβαση των παικτών συνεχίστηκε. Είμασταν τυχεροί στη φάση του πέναλτι, ευτυχώς το τρίτο γκολ τελείωσε το παιχνίδι". Πιο γλαφυρός ήταν ο Αλέκος Αλεξανδρής: "Χάσαμε ευκαιρίες για μεγαλύτερο σκορ. Δεν είμαστε, όμως Γιουβέντους και τα γκολ δεν είναι φυστίκια".

Στα αποδυτήρια του Παναθηναϊκού, επικρατούσε σιγή. Κανείς δεν ήθελε να πει τίποτα, εκτός από τον Θανάση Κολιτσιδάκη, ο οποίος ψέλισε: "Στο πρώτο ημίχρονο μπορούσαμε να καθαρίσουμε το ματς. Στο δεύτερο πήγαν όλα στραβά. Ηρθε η μία κόκκινη πίσω από την άλλη και..."

Ολυμπιακός και Παναθηναϊκός κινδυνεύουν με αποκλεισμό των εδρών τους αφού διαιτητής και παρατηρητής κατέγραψαν όσα συνέβησαν στις εξέδρες του ΟΑΚΑ. Στην έκθεση που συνέταξαν αναφέρονται ρίψη αντικειμένων, φωτοβολίδων και καθισμάτων, αλλά και επεισόδια που ξεκίνησαν στο 10' του δευτέρου ημιχρόνου με αποτέλεσμα να διακοπεί ο αγώνας για τρία λεπτά. Τέλος, τα εισιτήρια που κόπηκαν ήταν 35.496.

idi
11/03/2005, 11:03
ligo elipsa kai arxisane tis joles oi gay... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


το αλλο το ακουσατε? το ειπε καμια 10ρια φορες ο παπαρας....

η Newcastle ειναι η πιο φορμαρισμενη ομαδα του πλανητη
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


μουαχαχαχαχαχ
αχα
χ
χα

αχ
αχ
α
χα
χα
χ
αχχαχ








g.i.o.r.g.a.ki.s :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

Tigas
11/03/2005, 11:22
ΝΑ ΣΑΣ ΔΟΥΜΕ ΕΣΑΣ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΤΑΕ DIDI ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ.
ΜΗΠΩΣ Ο ΓΑΥΡΟΣ ΔΕΝ ΤΑ ΕΔΩΣΕ ΟΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΕΡΑΣΕΙ ΕΣΑΣ.
ΕΓΩ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΟΤΙ Ο ΡΙΒΑΛΝΤΟ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΜΙΛΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΚΟΝΙΖΕΙ:rotflmao:

dela
11/03/2005, 11:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από GST
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!

ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΧΤΕΣ ΣΤΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΞΕΧΑΣΕΙ….

ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΟΥΝ ΠΩΣ ΓΙΑ ΟΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΟΣ.

ΕΠΙΣΗΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΝΑ ΘΥΜΑΤΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΡΙΝ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟΥ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΓΙΑ ΟΣΑ ΕΓΙΝΑΝ ΧΤΕΣ….

ΣΕ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΧΕ ΑΠΟΒΛΗΘΕΙ ΜΕ ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΙΤΡΙΝΗ ΓΙΑ ΘΕΑΤΡΟ ΠΟΥ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟ ΡΕΦΕΡΙ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ.







Η μνήμη είναι καλός οδηγός αδέλφια γαύροι.



Aν κανείς έβλεπε μόνο το πρώτο ημίχρονο αυτού του αγώνα, δεν θα πίστευε όσα έγιναν στο δεύτερο, ακόμα κι αν του έδιναν όρκο.

Κι όμως! Ως το 59' τίποτα δεν προμήνυε ότι ο Ολυμπιακός θα κέρδιζε τόσο εύκολα, ότι ο Παναθηναϊκός θα τελείωνε το παιχνίδι με 8 παίκτες, ότι το ποδόσφαιρο θα δεχόταν και πάλι πισώπλατες μαχαιριές από εξαγριωμένους οπαδούς, ότι το Ολυμπιακό Στάδιο θα έμοιαζε μετά τη λήξη του σαν να υποδέχτηκε τυφώνα. Το παιχνίδι ως την πρώτη πράσινη ...κόκκινη κάρτα, δικαιολογούσε το χαρακτηρισμό του ντέρμπι. Ο Παναθηναϊκός, που βρέθηκε πίσω στο σκορ μόλις στο 4' με γκολ του Ιβιτς, είχε τον έλεγχο του αγώνα και προσπαθούσε να φτάσει στην ισοφάριση, την οποία πλησίασε περισσότερο στο 16'. Τότε ο Γεωργιάδης κέρδισε πέναλτι σε μαρκάρισμα του Ανατολάκη, το εκτέλεσε ο ίδιος και ο Τοχούρογλου με εκπληκτική εκτίναξη κράτησε το μηδέν. Στο 59' αποβλήθηκε με δεύτερη κίτρινη ο Γκούμας, δύο λεπτά αργότερα (61') τον ακολούθησε ο Γ.Χ.Γεωργιάδης (επίσης 2 κίτρινες) και στο 68' ο Μιλόγεβιτς. Ετσι, στο τελευταίο ημίωρο άλλαξε ο συσχετισμός των δυνάμεων και ο Ολυμπιακός πήρε το πάνω χέρι στον αγώνα. Πάντως, ο Παναθηναϊκός είχε το κουράγιο να ανταποδώσει το δεύτερο γκολ του Ολυμπιακού (71' Τζόρτζεβιτς) με τον Βαζέχα στο 79', αλλά ως εκεί. Το σκορ έκλεισε ο Ιβιτς με δυνατό σουτ στην εκπνοή του αγώνα.



Καλά που δε βάλαμε πολλά"

Στην κακή τροπή που πήρε το ντέρμπι αναφέρθηκε αρχικά ο Ντούσαν Μπάγεβιτς:

"Δε θέλω να κατηγορήσω κανέναν, όμως λυπάμαι που τελείωσε έτσι το ντέρμπι. Δεν θέλω να μιλήσω για αποφάσεις διαιτητών

Ο Παναθηναϊκός παρότι έπαιζε με τρεις παίκτες λιγότερους θα μπορούσε να ισοφαρίσει, αφού μερικοί παίκτες μου έπαιζαν απαράδεκτα. Δεν ξέρω ίσως είναι ...καλύτερα που δεν βάλαμε περισσότερα γκολ". Για το πρώτο ημίχρονο, ο σερβοέλληνας τεχνικός είπε: "Παίχθηκε καλό και γρήγορο ποδόσφαιρο". Οσο για τα επεισόδια:" Λυπάμαι για αυτά που έγιναν, αλλά γίνονται σε όλα τα γήπεδα του κόσμου".

Λιτός και ολιγόλογος στις δηλώσεις του ήταν ο τεχνικός του Παναθηναϊκού, Βασίλης Δανιήλ: "Αν τελείωνε το παιχνίδι με όλους τους παίκτες θα μπορούσα να τοποθετηθώ για το τελικό αποτέλεσμα. Δεν μπορώ να μπω σε λεπτομέρειες, γιατί δεν είναι του χαρακτήρα μου. Αφήνω τον αγώνα στην κρίση σας. Ημουν σαφέστατος και κατηγορηματικός". Ο κ. Δανιήλ πιέστηκε από τους δημοσιογράφους να πει περισσότερα όμως παρέπεμψε στις αρχικές του δηλώσεις.

Τα γκολ δεν είναι φυστίκια"

Μέσα στο χαμό των εκτεταμένων επεισοδίων που είχαν ως αποτέλεσμα τον τραυματισμό ενός αστυνομικού, την καταστροφή πολλών καθισμάτων και την σύλληψη 35 ατόμων, υπήρξαν και κάποιοι που είχαν λόγο να χαμογελάσουν έστω για λίγο.

Αυτοί ήταν οι παίκτες του Ολυμπιακού για τη μεγάλη -βαθμολογικής σημασίας- νίκη. Ο σκόρερ των δύο τερμάτων, Ιλια Ιβιτς είπε: "Κερδίσαμε κι αυτό έχει σημασία. Είμαι πολύ ευχαριστημένος που πέτυχα δύο γκολ απέναντι στον Παναθηναϊκό που είναι ο μεγαλύτερος αντίπαλος της ομάδας μου". Ο Γιώργος Ανατολάκης δήλωσε ικανοποιημένος από την νίκη αλλά και προβληματισμένος, καθώς: "χαλαρώσαμε μετά τις αποβολές και κινδυνέψαμε. Αυτό το γεγονός θα το συζητήσουμε με τον προπονητή μας. Ομως, μετά το γκολ του Βαζέχα είχαμε τις ευκαιρίες να σκοράρουμε και να καθαρίσουμε το παιχνίδι". Στα επεισόδια αναφέρθηκε ο Γρηγόρης Γεωργάτος: "Στο δεύτερο ημίχρονο τα χάσαμε. Το μυαλό μας ήταν στην εξέδρα. Ο διαιτητής ήθελε να διακόψει το παιχνίδι, όμως με την παρέμβαση των παικτών συνεχίστηκε. Είμασταν τυχεροί στη φάση του πέναλτι, ευτυχώς το τρίτο γκολ τελείωσε το παιχνίδι". Πιο γλαφυρός ήταν ο Αλέκος Αλεξανδρής: "Χάσαμε ευκαιρίες για μεγαλύτερο σκορ. Δεν είμαστε, όμως Γιουβέντους και τα γκολ δεν είναι φυστίκια".

Στα αποδυτήρια του Παναθηναϊκού, επικρατούσε σιγή. Κανείς δεν ήθελε να πει τίποτα, εκτός από τον Θανάση Κολιτσιδάκη, ο οποίος ψέλισε: "Στο πρώτο ημίχρονο μπορούσαμε να καθαρίσουμε το ματς. Στο δεύτερο πήγαν όλα στραβά. Ηρθε η μία κόκκινη πίσω από την άλλη και..."

Ολυμπιακός και Παναθηναϊκός κινδυνεύουν με αποκλεισμό των εδρών τους αφού διαιτητής και παρατηρητής κατέγραψαν όσα συνέβησαν στις εξέδρες του ΟΑΚΑ. Στην έκθεση που συνέταξαν αναφέρονται ρίψη αντικειμένων, φωτοβολίδων και καθισμάτων, αλλά και επεισόδια που ξεκίνησαν στο 10' του δευτέρου ημιχρόνου με αποτέλεσμα να διακοπεί ο αγώνας για τρία λεπτά. Τέλος, τα εισιτήρια που κόπηκαν ήταν 35.496.



Είπε ο γάιδαρος το πετεινό κεφάλα!!!

GST
11/03/2005, 11:28
εγω παλι λεω φιλε dela οτι για καθε στραβη σας ...παντα καποιος αλλος φταιει ......εσεις φταιτε ποτε:confused:

Gandalf dr685sm
11/03/2005, 11:31
παρένθεση για ενημέρωση...

Ο Ριβάλντο μάλλον δεν παίζει την Κυριακή καθώς το διάστρεμα του στον αστράγαλο , παρουσιάσε υποτροπή και πάρα πολύ δύσκολα θα προλάβει το derby...

Μόνο ρε γμτ...λίγο μπάλα να δούμε και οχι καμιά σούπα πάλι σαν εκείνη του πρώτου αγώνα...

Gandalf

Tigas
11/03/2005, 11:38
Ε Ο ΜΠΑΓΕΒΙΤΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟ ΑΝΑΠΗΡΟ ΘΑ ΒΑΛΕΙ ΜΕΣΑ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΤΟΤΕ, ΤΟΣΟΥΣ ΕΧΕΙ:beer:

dela
11/03/2005, 11:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από GST
εγω παλι λεω φιλε dela οτι για καθε στραβη σας ...παντα καποιος αλλος φταιει ......εσεις φταιτε ποτε:confused:

Μα είναι ερώτηση αυτή που μου κανείς ρε φιλαράκι GST :confused: :confused: :confused:

o_gavros
11/03/2005, 17:21
poly xolh peytei edw pera re pousth mou...
Den mporw na katalavw re xanoumolagoudompaokia pws ginetai na allazete omada kathe Tetarth kai kyriakh?
kathe fora pou exei o Olympiakos agwna,eseis allazete kai omada....
den exhgeite alliws ayth h mania pou sas exei piasei olous,se forums,sta radia,stis efhmerides,stis kafetereies ,na xaireste me kakia akthe fora pou emeis fernoume kapoio asxhmo apotelesma.


vgalte loipon osh xolh exete...de gamietai...to exoume xanadei to ergo.mono sas parakalw mhn milhsete,mhn vgalete kouventa otan kai pali o Olympiakos tha einai sthn koyrfh.afhste mas toulaxiston na apolaysoume ayto.
sthn Ellada dystyxws pote den sevomaste ton kalytero.

Gandalf dr685sm
11/03/2005, 17:45
Χολή και αντι-Ολυμπιακό πάθος;....

Τουναντίον.... σε κάθε παιχνίδι και ειδικά εκείνα που παίζει πραγματικά μπάλα ο ΟΣΦΠ, και θα φωνάξω και θα πανυγηρίσω...

Αλλά θα είμαι αντικειμενικός , όπως και είμαι με την ομάδα μου , και όταν μου σερβίρουν μαλακίες για αλήθειες, τότε αντιδρώ...

Το έχω ξαναπεί , προ Εθνικής, το τι έπαιζαν οι ομάδες και τι γινόταν το έβλεπαν κάποιοι "αθώοι" και τα έτρωγαν οτι του ς έλεγαν...
Τώρα το βλέπουν ΟΛΟΙ ΚΑΙ ΤΟΥς ΚΡΑΖΟΥΝ ΟΜΑΔΙΚΑ (οχι μόνο τους Ολυμπιακούς) αν δεν παίζουν τόπι..

Τώρα για την κορυφή ... μετριάστε την αλαζονεία, καθώς σε 3 μόνο αγωνιστικές χάσατε 7 βαθμούς... τίποτα δεν μπορεί να σας σιγουρέψει γαι την συνέχεια και θεωρητικά ακόμα και η Ξάνθη μπορεί να το πάρει...

Gandalf

BAD BOY
11/03/2005, 18:36
ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΓΑΥΡΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΓΚΕΦΑΛΟΙ ,ΑΠΟΛΙΤΙΣΤΟΙ ,ΨΕΥΤΟΜΑΓΚΕΣ ,ΒΑΡΒΑΡΟΙ ,ΑΛΑΖΟΝΕΣ ,ΦΑΝΑΤΙΚΟΙ ,ΥΠΕΡΟΠΤΕΣ ,ΨΕΥΤΟΤΣΑΜΠΟΥΚΑΔΕΣ ,ΕΠΑΡΜΕΝΟΙ ,ΕΓΩΙΣΤΕΣ ΚΛΠ ΚΛΠ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΠΩΣ ΘΑ ΓΑΜΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΡΟΥΝ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ.ΕΤΣΙ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΑΥΤΟΙ ΒΕΒΑΙΑ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΓΙΑ ΟΛΟ ΤΟ ΚΟΣΜΟ.ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΝΑΡΩΤΙΟΝΤΑΙ ΣΑΝ ΚΑΙ ΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΜΙΣΟΥΝ,ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΗ ΧΟΛΗ,ΤΙ ΚΑΝΑΜΕ?ΤΣΟΥ ΡΕ, ΚΟΠΙΑΣΤΕ ΝΟΥΜΕΡΑ .:nono:

o_gavros
11/03/2005, 21:39
Mono ayta ta liga eimaste?e re koita na deis ti mporei na matheis gia ton eayto sou kamia fora...

Ase mas re palhkari,ti na mas peite ki eseis apo th zwh sas?
Vgainete oloi kai lete(oxi mono sto forum) kai lete o olympiakos ekane etsi,ekane alliws,les kai oloi sas exete tis fwlies sas kathares(ws oamdes).
den vlepw pollous na kanoun kai ligo aytokritikh prin vgoun na poun th mpourda tous.


Emeis loipon oi varvaroi,apolitistoi kai loipa kosmitika pou mas louzete elpizw na sas deixoume poios kanei koumanto,sto ghpedo!

karelis
12/03/2005, 11:03
EISTE OLOI MALAKES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!OSFP GIA PANTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!THRYLOS OLE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




K.A.R.E.LI.S:evil: :evil: :evil:

jtoros
12/03/2005, 13:07
Καρελάκο, ήρεμα. Λίγος σεβασμός στους συμφορουμίτες. Δεν σε βρίσαμε ποτέ. Σε παρακαλώ. Τώρα αν βρίζεις για να μην κάψεις το Νυδρί από την καζούρα που έπαθες, οκ. Καλύτερα να πυροβολείς με bits παρά να πάρεις κάνα κοντόκανο και να χαθούν αθώοι...

Και του χρόνου ρε γαυράκια! :beer: :beer: :beer:

free rider
12/03/2005, 15:24
ρε και να νικήσει η αεκ τι γλέντι εχει να γίνει.....

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

karelis
12/03/2005, 19:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από jtoros
Καρελάκο, ήρεμα. Λίγος σεβασμός στους συμφορουμίτες. Δεν σε βρίσαμε ποτέ. Σε παρακαλώ. Τώρα αν βρίζεις για να μην κάψεις το Νυδρί από την καζούρα που έπαθες, οκ. Καλύτερα να πυροβολείς με bits παρά να πάρεις κάνα κοντόκανο και να χαθούν αθώοι...

Και του χρόνου ρε γαυράκια! :beer: :beer: :beer:

ΤΩΡΑ ΤΕΛΑΙΤΕΥΑ ΜΟΥ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΠΡΙΞΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΧΕΣΕ ΜΑΣ ΑΜΑ ΠΟΙΑ ΜΗΝ ΒΡΙΖΕΤΑΙ ΤΟ ΘΡΥΛΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΛΕΟ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!!!!

ΑΜΑ ΠΟΙΑ!!!!!!

Κ.Α.Ρ.Ε.Λ.Ι.Σ.:evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Gandalf dr685sm
12/03/2005, 22:41
Πωπω.... αρχίσαν τα μπινελίκια και ακόμα δεν έχουμε παίξει... αν ...αν λέω...ΑΝ....ΑΝ....

κερδίσουμε στο Καραισκάκη τους γαύρους, δεν θα μείνει κορνές , για κορνές σε ζαχαροπλαστεία... και ειδικά τώρα που και ο ΠΑΟ ,τα έκανε "σαλάτα" με τον Ηρακλή και έφερε 0-0....

Μόνο να μην κερδίσουμε.... εκεί να δείς τι θα γίνει...χεχεχεχεχε...

Gandalf

crs-k
12/03/2005, 22:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από karelis
................
ΑΜΑ ΠΟΙΑ!!!!!!



Αυτην την Άμα Ποία ΔΕΝ την ξερω ... :(
Τραγουδιστρια ειναι ? :wacko:


:lol: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :lol:


Ρε Καρελακο, εκεινο το ρημαδι το τετραδιο της "ορθογραφιας", εχει πουθενα καθολου μπλε ? :sick:

Μπααααα .... :rolleyes:
Ολο ΚΟΚΚΙΝΟ θα 'ναι ... :lol:
Μαλλον γι' αυτο εγινες κι Ολυμπιακος ... :rotflmao:

Σου 'χει μεινει απωθημενο ...

:lol: :rotflmao: :lol:

karelis
13/03/2005, 12:36
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Αυτην την Άμα Ποία ΔΕΝ την ξερω ... :(
Τραγουδιστρια ειναι ? :wacko:


:lol: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :lol:


Ρε Καρελακο, εκεινο το ρημαδι το τετραδιο της "ορθογραφιας", εχει πουθενα καθολου μπλε ? :sick:

Μπααααα .... :rolleyes:
Ολο ΚΟΚΚΙΝΟ θα 'ναι ... :lol:
Μαλλον γι' αυτο εγινες κι Ολυμπιακος ... :rotf






MHN ΑΥΝΑΝΙΖΕΣΑΙ ΑΛΛΟ ΑΠΟΡΩ ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΙ ΞΕΚΟΛΙΑΖΕΣΕ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ:confused: :confused: :confused: ΤΕΛΙΚΑ ΠΑΠΑΡΑΝ ΔΕΝ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΝΥΔΡΙ ΗΡΘΑΝΕ ΦΙΛΕ ΚΑΤΙ ΜΟΥΝΑΚΙΑ ΣΚΕΤΩ ΜΑΛΑΜΑ ΕΝΑ ΣΟΘ ΛΕΩ ΑΧΑΣΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Κ.Α.Ρ.Ε.Λ.Η.Σ

karelis
13/03/2005, 12:37
ΜΗΝ ΠΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΙΑΣΕΙΝΗ ΜΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΠΑΛΙ ΛΑΘΟΣ ΓΡΑΜΑΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Κ.Α.Ρ.Ε.Λ.Η.Σ:blush: :rotflmao: :rotflmao:

crs-k
13/03/2005, 21:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από karelis
MHN ΑΥΝΑΝΙΖΕΣΑΙ ΑΛΛΟ ΑΠΟΡΩ ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΙ ΞΕΚΟΛΙΑΖΕΣΕ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ


Μου βγαινει φυσικα!
Δεν κανω καμμια προσπαθεια!

:lol: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :lol:



Αρχικά δημιουργήθηκε από karelis
ΤΕΛΙΚΑ ΠΑΠΑΡΑΝ ΔΕΝ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΝΥΔΡΙ ΗΡΘΑΝΕ ΦΙΛΕ ΚΑΤΙ ΜΟΥΝΑΚΙΑ ΣΚΕΤΩ ΜΑΛΑΜΑ ΕΝΑ ΣΟΘ ΛΕΩ ΑΧΑΣΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Κ.Α.Ρ.Ε.Λ.Η.Σ

Δεν τα καταφερα να παρω αδεια ρε Καρελακο ... :wacko:
Μη μουλες ρε γαμωτο γι' αυτα ου αχασα και με πληγωνεις ... :( :sick:

:lol: :rotflmao: :lol:

crs-k
13/03/2005, 21:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από karelis
ΜΗΝ ΠΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΙΑΣΕΙΝΗ ΜΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΠΑΛΙ ΛΑΘΟΣ ΓΡΑΜΑΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κ.Α.Ρ.Ε.Λ.Η.Σ:blush: :rotflmao: :rotflmao:

Το εχω προσεξει ... :wacko:

Με τα "γραμματα" εισαι "τσακωμενος" !!!

:lol: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :lol: