PDA

View Full Version : συναγερμος Patrol



SpineshankD
13/12/2008, 13:19
γεια σας παιδες! η μηχανη μου οταν την αγορασα απο ενα φιλο ειχε πανω τον συναγερμο της patrol ο οποιος δεν μου δουλεψε εμενα ΠΟΤΕ οταν την κουναγες,αλλα μονο οταν ειναι οπλισμενος κ πας να βαλεις μπρος.. εχει κανεις ιδεα πως,που κ αν ρυθμιζεται η σε καποιον να παω και αν αξιζει να τον παω,γιατι με βλεπω να τον ξηλωνω παραυτα λογω χωρου στην σελα!
ευχαριστωω!:wave2:

thalasinos
13/12/2008, 13:55
Γεια σου φιλε μου! ειχα τις patrol παλια. Τον ειχα αγορασει καινουργιο, για να λειτουργησει σε περιπτωση που κουνηθει υπαρχει extra ενα εξαρτημα παλι τις ιδιας εταιριας. Νομιζω κατι με υδραργυρο εχει να κανει. Μηπως λειπει αυτο?? Εγω το αγορασα extra, τωρα αν με κοροιδεψε(να του πριστουν τα....) δεν ξερω!!! :wave2:

SpineshankD
14/12/2008, 18:11
εξτρα μηχανημα για να βαραει οταν κουνιεται?? αυτο ουσιαστικα δεν ειναι το πρωτο κ πιο "κυριο" χαρακτηριστικο ενος συναγερμου?πως γινεται να ειναι εξτρα δεν μπορω να καταλαβω

thalasinos
14/12/2008, 19:54
Εαν ειναι κομπλε, υπαρχει επανω στο συναγερμο ενα ρυθμιστη ευαισθησιας κατα το κουνημα, προσεξε ομως να μην ειναι και πολυ ευαισθητο γιατι με το παραμικρο αερακι θα ξυπνας τη νυχτα! οπως ξυπνουσα κι εγω!!:lol:

teo24
27/12/2008, 10:07
Kαλημερα και Χρονια σας πολλα.Αν δεν εχεις βρει ακρη με τον PATROL παρε ενα τηλ.στην electriclife 210-6925680,210-6925574 ειναι στην Φιλοθεη ή αν θες μπες στο site www.electriclife.gr.Αν θελει καποια ρυθμιση απ το χειριστηριο θα στο πουν,αλλιως πας απο κει και στον κοιτανε.:)