PDA

View Full Version : Προτείνω ανάμεσα από Χριστούγεννα / Πρωτοχρονιά εκδρομικό εντούρο



Adventure-R
18/12/2003, 18:10
Κύριοι / Κυρίες, δεν λέω πολύ το κρύο αλλά πρέπει να αρχίσουμε να ζεσταινόμαστε λίγο...

Τι θα λέγατε να κανονίζαμε μέσα στις γιορτές ένα διήμερο/τριήμερο ταξιδιωτικό με διαμονή όπου γουστάρετε (ακόμα και σκηνές!) για ...πχ: ’γραφα / Αρκαδία / Ναυπακτία ή όπου αλλού έχετε να προτείνετε?

Αφήνω την διαδρομή ανοιχτή για οποιοδήποτε μηχανάκι έχει στοιχειώδεις χωμάτινες ικανότητες (ακόμα και βαρύ δικύλινδρο) και κυρίως για οποιονδήποτε του αρέσει να "χάνεται" στην ανεξερεύνητη Ελλάδα!!!

Μήν τρομάξετε, για χαλαρά πράγματα μιλάω...


ΑΚΟΥΩ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ!!!!!

kosdros
18/12/2003, 21:08
Λοιπόν, το story είναι το εξής!
Την Τρίτη ή/και Τετάρτη έχει μικρή εντουράδα στην Πάτρα. Πέμπτη κάνω Χριστούγεννα στο Αγρίνιο! Παρ/Σαβ/Κυρ έχει συνάντηση στην ορεινή Ναυπακτία (σπίτι μου λίμνη Ευήνου) με εντουροδιάφορους! (όλοι ευπρόσδεκτοι για φιλοξενία) Και όσοι δεν δουλεύουν μπορούν να με ακολουθήσουν για χωμάτινη εκδρομή η οποία είναι αυτή
Λίμνη Ευήνου - λίμνη Πλαστήρα - Τζουμέρκα - Ζαγοροχώρια!

ireneepi
18/12/2003, 22:55
Α ρε χωματεροι τι θα καναμε χωρις εσας...?

Julius
19/12/2003, 09:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από kosdros
Λοιπόν, το story είναι το εξής!
Την Τρίτη ή/και Τετάρτη έχει μικρή εντουράδα στην Πάτρα. Πέμπτη κάνω Χριστούγεννα στο Αγρίνιο! Παρ/Σαβ/Κυρ έχει συνάντηση στην ορεινή Ναυπακτία (σπίτι μου λίμνη Ευήνου) με εντουροδιάφορους! (όλοι ευπρόσδεκτοι για φιλοξενία) Και όσοι δεν δουλεύουν μπορούν να με ακολουθήσουν για χωμάτινη εκδρομή η οποία είναι αυτή
Λίμνη Ευήνου - λίμνη Πλαστήρα - Τζουμέρκα - Ζαγοροχώρια!

Pooooooo kostaki moy fenete oti syntoma tha psaxneis na doseis to DR kai na pareis kati poio polemiko, mravo re file vgazeis asproprosopoys ta psila ftera toy forum.

ego to 4hmero ton xristoygenon thn kano me ms Juls kai filous gia to xorio, doulevo kanonika tis ypoloipes hmeres, protoxronia mallon tha peksei kathieromenh endurada (parnitha-varimpompi) tis proths meras toy xronoy.

kala xiliometra kai fere fotografies.

kosdros
19/12/2003, 19:29
είναι πως θέλω εν καιρώ να δώσω το dr και να πάρω ενα εκδρομικό και ένα dt200 για να το κομματιάσω ;)