PDA

View Full Version : παρατηρηση



bsari
12/03/2005, 19:32
ΛΟΙΠΟΝ ΚΥΡΙΟΙ ΕΙΔΑ ΣΤΟ 600 ΤΟ ΕΞΗΣ ΚΑΝΩ ΒΟΛΤΑ ΚΑΘΟΤΙ ΤΟ ΣΤΡΩΝΩ ΤΟ ΑΦΗΝΩ ΠΑΩ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΤΟ ΒΑΖΩ ΜΠΡΟΣΤΑ ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΦΩΣ ΟΣΟ ΑΝΟΙΓΩ ΤΟ ΓΚΑΖΙ ΝΑ ΑΝΑΒΕΙ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΝΩ ΒΟΛΤΑ 20ΧΛΜ ΚΑΙ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟ ΑΦΗΣΩ ΑΚΟΜΑ ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ...ΜΑΛΛΟΝ ΟΣΙ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΟΣΥΝΔΕΣΟΥΜΕ ΤΟ ΦΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΑΒΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΠΕΘΑΝΑ ΤΗ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΜΠΑΤΑΡΙΑ

gRim
14/03/2005, 15:26
Νομίζω ότι έτσι είναι σε όλες τις μηχανές.Μόνο όταν έχεις ταχύτητα το φως παραμένει σταθερό ενώ στο νεκρό η ισχύς του είναι ανάλογη με το γκάζι που δίνεις.Ίσως να κάνω και λάθος...

Rezeguet
21/03/2005, 13:55
ναι στο σκουτερακι μου συμβαινει αυτο αλλα οχι στην cbfαρα 250αρα μου!!

Να και σεις με τα μεταλικα συμβατικα ψαλιδια εχετε τα κυβικα αλλα και τα αφινιριστα!

OldMan
21/03/2005, 14:00
:confused: :confused: :confused:

Παρατηρώ αξιοθαύμαστη οξυδέρκεια στους παραπάνω κυρίους, αφού μπορέσαν να καταλάβουν τι έγραψες χωρίς ούτε ένα κόμα ή τελεία ανάμεσα....
(Το έσκισες τον Kerouack !!!)

:lol: :wave2: :lol:

Υ.Γ.

Είναι λογικό να συμβαίνει όταν έχεις όχι εντελώς φορτισμένη μπαταρία (ο σταθεροποιητής τάσης χρειάζεται συγκεκριμένη τάση, μεγαλύτερη των 12 Volts, για να την "σταθεροποιήση" στα 12V, οπότε, ανάλογα με τις στροφές του μοτέρ, η παραγόμενη τάση από την γεννήτρια καλύπτει τις απαιτήσεις των ηλεκτρικών σου).

Rezeguet
21/03/2005, 16:30
Γερο, να στο γραψω και στη καθαρευουσα μηπως μπας και το καταλαβεις?
:lol: :lol: :rotflmao: :lol: :wave2:



YG)ασε που δεν το εχουν διαβασει ακομα καν :hypnotize: