PDA

View Full Version : Σάββατο 20/12



spyro
18/12/2008, 14:51
Κοίταγα τον καιρό για το Σ/Κ και είδα οτι το Σάββατο θα έχει ωραία μέρα..... δεν την αξιοποιούμε με καμια βόλτα ρε συ παίδες? :smilea:

Κάτι σε Ορεινή Αρκαδία θα σας άρεσε?.... λέμε τώρα...

Cpt. Haddock
18/12/2008, 18:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από spyro
Κοίταγα τον καιρό για το Σ/Κ και είδα οτι το Σάββατο θα έχει ωραία μέρα..... δεν την αξιοποιούμε με καμια βόλτα ρε συ παίδες? :smilea:

Κάτι σε Ορεινή Αρκαδία θα σας άρεσε?.... λέμε τώρα...


Πάλι απο εκεί; :p

Για πες διαδρομή κ βλέπουμε :D

spyro
18/12/2008, 19:31
Περίπτερο-Κίατο-Καλιάνι-Ψάρι-Καντίλα-Λεβιδι-Βλαχέρνα-Καλύβια-Τριπόταμα-Λαμπεια-Ολύμπια-Βασιλάκι-Λαγκάδια-Καρκαλού-Βυτίνα-Αρτεμήσιο-....κτλ

χιλ. 561

Καφέ Περίπτερο -
Στάση στο Κιάτο για Βενζίνη (ενδεχωμένος και για ένα εσπρεσάκι αλλά Ιταλικά για όσους δεν ξύπνησαν :D )
Καφέ Καλύβια-
Φαγητό Λαμπεία η Αρχαία Ολυμπια
Καφε Βυτίνα
Επανασύνταξη Αρτεμήσιο- :rotflmao: (Για ακόμα μια φορά)
Αποχαιρετηστήριο στα Μέγαρα για να βγάλουμε και καμια φώτο

γνώμες του στύλ "πάλι τα ίδια" ---> αποριπτέες :blush:

γνώμες του στύλ "πάμε εκεί αντι για εδώ" ----> δεκτές :winka:

nic mor
18/12/2008, 22:25
ψηνομαι ;)
αν δεν ξενυχτισω την παρασκευη:D

spyro
19/12/2008, 00:57
http://www.ecozymes.com/repository/files/168/1.JPG

Ενδεχόμενα setbacks: :confused:

1. Πολυ κρυο το πρωι γύρο απο την Στυμφαλία και στον γυρισμό στα Λαγκάδια και την Βυτίνα που έχουν αρκετό υψόμετρο

2. 10 λεπτακια βατός χωματόδρομος ζωγραφισμένος με κόκκινο χρώμα στον χάρτη

3. Να άργησα να το προτείνω και να μην ενδιαφέρονται και πολλοί :p

alximistis
19/12/2008, 04:31
σκατά... δεν έχω μία... :(

XJR_Billy
19/12/2008, 07:37
ΘΑ ΔΟΥΛΕΥΩ ΠΣΤΜ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:evil: :evil: :evil: :evil:

Μπορεί και Κυριακή....:mad: :mad: :( :( :(

kalgeorge
19/12/2008, 07:55
mporei kai na akolouthisw.....an den paw volo....

tha erthw mexri kiato...apo ekei .....sunexizETE meta :rotflmao:

panagiotispapa
19/12/2008, 10:39
Φίλε Σπύρο είμαι μέσα για το Σάββατο. Η διαδρομή είναι ωραία (αν και θα περάσει μέσα από τα καμμένα της Αρχαίας Ολυμπίας).

Επίσης, θεωρώ πως θα είναι κρίμα να περάσουμε δίπλα από το φράγμα και τη λίμνη του Λάδωνα και να μην τα δούμε. Οπότε για την παράκαμψη που προτείνω θα στρίψουμε προς Δάφνη , θα περάσουμε από Δήμητρα και θα κατέβουμε από Κοντοβάζαινα.

Αν τελικά ισχύει η βόλτα, τί ώρα λες να συναντηθούμε στο Περίπτερο (8:30 νομίζω είναι καλά).

(Για τον χωματόδρομο είσαι σίγουρος? Νομίζω πως είναι άσφαλτος, anyway, θα δούμε όταν φτάσουμε)

spyro
19/12/2008, 10:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από panagiotispapa
Φίλε Σπύρο είμαι μέσα για το Σάββατο. Η διαδρομή είναι ωραία (αν και θα περάσει μέσα από τα καμμένα της Αρχαίας Ολυμπίας).

Επίσης, θεωρώ πως θα είναι κρίμα να περάσουμε δίπλα από το φράγμα και τη λίμνη του Λάδωνα και να μην τα δούμε. Οπότε για την παράκαμψη που προτείνω θα στρίψουμε προς Δάφνη , θα περάσουμε από Δήμητρα και θα κατέβουμε από Κοντοβάζαινα.

Αν τελικά ισχύει η βόλτα, τί ώρα λες να συναντηθούμε στο Περίπτερο (8:30 νομίζω είναι καλά).

(Για τον χωματόδρομο είσαι σίγουρος? Νομίζω πως είναι άσφαλτος, anyway, θα δούμε όταν φτάσουμε)

Κάλη η πρόταση σου δεν έχω πάει ποτέ απο Δάφνη :beer:

Αναμένουμε κανα 2-3 συμετοχές ακόμα, και εάν εμφανιστούν αποφασίζουμε οριστικά κατα τις 6 το απόγευμα γιατι η αλήθεια είναι οτι άργησα να το προτείνω (φοβόμενος βασικά για τον καιρό :sick: )

npat
19/12/2008, 11:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από spyro

2. 10 λεπτακια βατός χωματόδρομος ζωγραφισμένος με κόκκινο χρώμα στον χάρτη


Δεν είναι χωματόδρομος. Μια χαρά άσφαλτος είναι.

:wave2:

spyro
19/12/2008, 16:01
Δε βλέπω φως και προθυμίες :p

Παναγιώτη το αφήνουμε προς το παρόν και την επαπρογραμματίζουμε μετά τις γιορτές. Ίσως να χει δίκιο και ο κόσμος εδώ "που πας ρε καραμήτρο μες τις γιορτές" :D

:wave2:

NikosKK
19/12/2008, 18:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
σκατά... δεν έχω μία... :(

παρομίως :bawl: :bawl: :bawl: