PDA

View Full Version : Κριση και εδω?????????????



castor
18/12/2008, 17:49
Μου φαινετε και εχω την εντυπωση,οτι το ΜΟΤΟ ΦΟΡΟΜ εχει πεσει κατακορυφα σε συζητησεις,σε σχεσει με παλαιοτερα τα θεματα και οι συμμετοχες ειναι πολυ λιγες!!!!!!!!!Για λετε,για λετε.......:a55: :a014: :a55: :a014:

Tpap
18/12/2008, 18:14
Όχι ρε, καμία σκέση.

Για δες πόσα ενεργά θέματα υπάρχουν για εξατμΕΙσΗς...εκεί είναι όλο το ζουμί.

Α, και παίζουν και κάτι παρακμιακά με υπερήρωες.
Αν δεν τα έχεις διαβάσει, διάβασέ τα.
Αν τα έχεις διαβάσει, ξαναδιάβασέ τα. :wave2:

Corvo
18/12/2008, 20:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
Όχι ρε, καμία σκέση.

Για δες πόσα ενεργά θέματα υπάρχουν για εξατμΕΙσΗς...εκεί είναι όλο το ζουμί.

Α, και παίζουν και κάτι παρακμιακά με υπερήρωες.
Αν δεν τα έχεις διαβάσει, διάβασέ τα.
Αν τα έχεις διαβάσει, ξαναδιάβασέ τα. :wave2:

:confused: :confused: :confused: :confused:

αυτο που λεει ο φιλος(castor) το εχω παρατηρισει και εγω και δεν ξερω γτ

SVX
18/12/2008, 21:07
κριση>? απλα το ριχνουμε ολο και παρισσοτερο στο ποτο και δεν μποεθρεις ναν μπαινερις μεσασα καιια να ποισταρειος τυφλαουα.... ντιρρλασς ΖΑΝΤΑκσδσδ:uplate: :hypnotize

LARISEOS
18/12/2008, 21:30
καλυτερα να το ονομασουμε thesalia-moto.gr


γιατι ?

δειτε λιγο η απαντησεις απο

corvo ,svx ,lariseos,,,,,,,,

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Cpt. Haddock
18/12/2008, 21:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από LARISEOS
καλυτερα να το ονομασουμε thesalia-moto.gr


γιατι ?

δειτε λιγο η απαντησεις απο

corvo ,svx ,lariseos,,,,,,,,

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

οι τελειωμένοι με τις αφρικες ε; :smokin: :evil: :smokin:

catmaster
18/12/2008, 21:34
Λογικό δεν είναι ;;;; Τι δεν πιάνετε ;;;

όταν φτάνουμε να σπαμάρουμε ακόμη και στο Section "Προτάσεις και Σχόλια" φαντάσου στα υπόλοιπα τι γίνεται ....


:mad: :confused: :mad: :confused:



Θα τραβηχτεί το καζανάκι όμως .... :D

Cpt. Haddock
18/12/2008, 21:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από catmaster
Λογικό δεν είναι ;;;; Τι δεν πιάνετε ;;;

όταν φτάνουμε να σπαμάρουμε ακόμη και στο Section "Προτάσεις και Σχόλια" φαντάσου στα υπόλοιπα τι γίνεται ....

Δε φταίει αυτό Ακη...

Φταίει το γεγονός οτι εχει καταντήσει ενα indymedia σε δύο τροχούς... αυτό ειναι μπλογκ δεν ειναι φορουμ πλεον, όσο για το πόση σχέση έχει με μοτο.... άστο καλύτερα.

Είπαμε να κοιτάμε και τι γίνεται στον κόσμο αλλα ας έχουμε κι ενα μέτρο. 500 θρεντ για τον Αλέξη, 200 για τον Κουγια, 899 για τους κουκουλοφόρους. Που να προκηρυχθουν κι εκλογές :cry:

Μαζέψτε το πριν εκφυλιστεί κι άλλο :wave2:

SVX
18/12/2008, 21:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock



Μαζέψτε το πριν εκφυλιστεί κι άλλο :wave2:



δε πα να το διπλωσετε πριν ξεφυτιλιστει κι αλλο :look: :lol: :eyepop: :smokin:

catmaster
18/12/2008, 21:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Δε φταίει αυτό Ακη...

Φταίει το γεγονός οτι εχει καταντήσει ενα indymedia σε δύο τροχούς... αυτό ειναι μπλογκ δεν ειναι φορουμ πλεον, όσο για το πόση σχέση έχει με μοτο.... άστο καλύτερα.

Είπαμε να κοιτάμε και τι γίνεται στον κόσμο αλλα ας έχουμε κι ενα μέτρο. 500 θρεντ για τον Αλέξη, 200 για τον Κουγια, 899 για τους κουκουλοφόρους. Που να προκηρυχθουν κι εκλογές :cry:

Μαζέψτε το πριν εκφυλιστεί κι άλλο :wave2:


Συμφωνώ απόλυτα Ηλία .... πρόσθεσε και το ασύστολο σπαμ όπου λάχει και τα είδαμε όλα πια.... :dizzy: :sick:

catmaster
18/12/2008, 21:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από SVX
δε πα να το διπλωσετε πριν ξεφυτιλιστει κι αλλο :look: :lol: :eyepop: :smokin:

αυτό το λες ειρωνικά ;;;

(δεν κάνω πλάκα τώρα ):nono:

SVX
18/12/2008, 21:50
η ειρωνια δεν ειναι στα φορτε μου ... απλα ποσταρω για να ανεβαζω το post counter :rolleyes:

catmaster
18/12/2008, 21:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από SVX
η ειρωνια δεν ειναι στα φορτε μου ... απλα ποσταρω για να ανεβαζω το post counter :rolleyes:

υπάρχουν εκατό εκατομμύρια φόρα που μπορείς να το κάνεις αυτό ...:wave2:




η ειλικρίνεια κάποιων πραγματικά με αφήνει άφωνο μερικές φορές ...:rolleyes:

LARISEOS
18/12/2008, 22:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
οι τελειωμένοι με τις αφρικες ε; :smokin: :evil: :smokin:


xexxeexxexee......... καλο......

πρόσεχε μην εμεις ήμαστε παντα οι τελειωμένοι και σεις η χαμένοι ........:smilea:

γιατι εμεις εχουμε πιάσει την θέση μας καλά δεν παμε πιο κάτω,,,,,,!!

χεχεχεχεχεχ


βλεπω μια ψυχρα κακια,,,,,στο thread catmaster?:confused:

byron
18/12/2008, 22:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από SVX
η ειρωνια δεν ειναι στα φορτε μου ... απλα ποσταρω για να ανεβαζω το post counter :rolleyes:

Kαι γενικά ποστάρεις ότι σκουπίδι κυκλοφορεί.

catmaster
18/12/2008, 22:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από LARISEOS
xexxeexxexee......... καλο......

πρόσεχε μην εμεις ήμαστε παντα οι τελειωμένοι και σεις η χαμένοι ........:smilea:

γιατι εμεις εχουμε πιάσει την θέση μας καλά δεν παμε πιο κάτω,,,,,,!!

χεχεχεχεχεχ


βλεπω μια ψυχρα κακια,,,,,στο thread catmaster?:confused:


καμία κακία ρε φίλε .... στενοχώρια -ναι μεγάλη - κακία όχι ... :(

σε τελική ένας κανόνας που ισχύει και εδώ είναι αυτός που λέει

"το φόρουμ το φτιάχνουν οι χρήστες του ... "


:rolleyes:

LARISEOS
18/12/2008, 22:12
...................απο αυτο το thread βγηκαν τα πιστολια..........!!!!




paf paf!!!


150596

xristoforos
18/12/2008, 22:14
Μήπως φταίει και ότι χειμωνιάζει και σιγά σιγά παίρνουμε λιγότερο τη μηχανή ?

LARISEOS
18/12/2008, 22:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από xristoforos
Μήπως φταίει και ότι χειμωνιάζει και σιγά σιγά παίρνουμε λιγότερο τη μηχανή ?


σωστος ο τελειωμενος2......γιατι τελειωμενος1 ειμαι εγω!

χεχεχεχεχεχ

catmaster
18/12/2008, 22:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από xristoforos
Μήπως φταίει και ότι χειμωνιάζει και σιγά σιγά παίρνουμε λιγότερο τη μηχανή ?



και τι σημαίνει αυτό ρε παιδιά ;;;

ότι επειδή δεν κάνω βόλτα θα κάνω σάκο του μποξ το φόρουμ για την ψυχοθεραπεία μου ;;;

:rolleyes:

SVX
18/12/2008, 22:27
αντι να το βλεπετε απτην αλλη... τωρα που εσεις πληκτρολογειτε... αλλοι θα ειναι εξω και θα "λυωνουν" στα ουισκια , αλλοι θα "τραβαν κουπι" , αλλοι θα χαζευουν θα χαζευουν εξοπλισμο στο web για να γ@μησουν το δωρο των Χριστουγεννων.... καλο το φορουμ αλλα δεν ειναι κανενος χωραφι ...γι'αυτο αν η σοδεια δεν παει καλα, δεν πρεπει να στεναχωριεται κανεις :a24:

LARISEOS
18/12/2008, 22:28
να ειστε πιο ευγενικοι μερικες φωρες ....δικο σας ειναι το forum και σηγουρα το να συντηρεις ενα forum ειναι πολυ δυσκολο αλλα μερικες φωρες το βγαζεται τα ματια.......

πολλές φορές εχεται με το παραπάνω δίκαιο αλλα παλι δεν σας καταλαβαίνει κανένας γιατι αν ο αλλος γεννήθηκε χαζός δεν θα του το αλλάξεις............... πίστεψέ το!

catmaster
18/12/2008, 22:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από SVX
αντι να το βλεπετε απτην αλλη... τωρα που εσεις πληκτρολογειτε... αλλοι θα ειναι εξω και θα "λυωνουν" στα ουισκια , αλλοι θα "τραβαν κουπι" , αλλοι θα χαζευουν θα χαζευουν εξοπλισμο στο web για να γ@μησουν το δωρο των Χριστουγεννων.... καλο το φορουμ αλλα δεν ειναι κανενος χωραφι ...γι'αυτο αν η σοδεια δεν παει καλα, δεν πρεπει να στεναχωριεται κανεις :a24:

κάτσε για να καταλάβω ....


επειδή οι άλλοι που είναι έξω κάνουν αυτά που γράφεις πάνω, πρέπει εγώ σαν χρήστης να μπαίνω εδώ και να γράφω ότι μου κατέβει ;;;

και μετά περιμένω να είναι φόρουμ με ΚΥΡΙΟ ΘΕΜΑ ΤΗΝ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ ;;:look:




Αρχικά δημιουργήθηκε από LARISEOS
να ειστε πιο ευγενικοι μερικες φωρες ....δικο σας ειναι το forum και σηγουρα το να συντηρεις ενα forum ειναι πολυ δυσκολο αλλα μερικες φωρες το βγαζεται τα ματια.......



Η συντήρηση θα ήταν πολύ πιο εύκολη αν οι κανόνες του φόρουμ τηρούνταν ...

πχ αντί να καθαρίζαμε όλη μέρα άκυρα και άκαιρα ποστ που μπαίνουν όπου να ναι θα μπορούσαμε να μαζεύαμε πληροφορίες για να βοηθήσουμε όλους τους χρήστες σε θέματα σχετικά με την μοτοσυκλέτα η να οργανώναμε καλύτερα κάποια sections ...

αντί των παραπάνω όμως τελικά πολύ μεγάλο ποσοστό του χρόνου μας το τρώει το καθάρισμα των άκυρων ποστ και η νουθεσία κάποιων χρηστών ...


και πες μου λοιπόν φίλε μου στο συγκεκριμένο αυτό Thread που γράφουμε σήμερα σοβαρά για προβληματισμούς που μας απασχολούν σχετικά με το φόρουμ πως απαντάς εσύ σαν χρήστης ...




Αρχικά δημιουργήθηκε από LARISEOS


πολλές φορές εχεται με το παραπάνω δίκαιο αλλα παλι δεν σας καταλαβαίνει κανένας γιατι αν ο αλλος γεννήθηκε χαζός δεν θα του το αλλάξεις............... πίστεψέ το!



για διαβάστε μια φορά (η και παραπάνω αυτοί που γεννήθηκαν χαζοί όπως λέει ο συμφορουμίτης από πάνω ) τους κανόνες που ισχύουν στο φόρουμ ....






Εκ της διευθύνσεως ... (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=23055)


:wave2:

SVX
18/12/2008, 22:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από catmaster
κάτσε για να καταλάβω ....


επειδή οι άλλοι που είναι έξω κάνουν αυτά που γράφεις πάνω, πρέπει εγώ σαν χρήστης να μπαίνω εδώ και να γράφω ότι μου κατέβει ;;;


:wave2:




που σαι>? το ΘΕΜΑ_ΤΙΤΛΟΣ λεει : ΚΡΙΣΗ ΚΑΙ ΕΔΩ? και εγω απανταω ...

αλλα εσυ ξινιζεσαι .... σβηστο ολο να γουσταρεις .... ...δωσε μας γραμμες κατευθυντηριες λοιπον...

ΕΙΜΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ

:hypnotize

LARISEOS
18/12/2008, 23:04
ειναι δυσκολο αυτο που ζητας να το κανουν ολοι και γενικως απο οτι βλεπω εδω μεσα υπαρχη σεβασμος στο forum απο πολλα ατομα,,,και βγαζει μια καλη εικονα,,,,!

τωρα λογικά εσεις που τα ψάχνεται ολα λογικο ειναι να τρελαίνεστε ετσι !!!!

catmaster
18/12/2008, 23:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από SVX
που σαι>? το ΘΕΜΑ_ΤΙΤΛΟΣ λεει : ΚΡΙΣΗ ΚΑΙ ΕΔΩ? και εγω απανταω ...



δες πιο πάνω τα ποστ σου και πως απαντάς καίρια και σοβαρά στο θέμα (ουσιαστικά σπαμάρεις .... ) :winka:



Αρχικά δημιουργήθηκε από SVX

αλλα εσυ ξινιζεσαι ....



κάνεις λάθος φίλε μου ... δεν ξινίζω και δεν νευριάζω ... απλά όπως είπα στεναχωριέμαι ...

στεναχωριέμαι που αύριο θα μπει ένα παιδάκι 20 χρονών σαν νέος χρήστης με απορίες για την μηχανή που έχει η θέλει να πάρει και αντί για απαντήσεις θα δει ένα χαμό από άσχετες πληροφορίες ...

στεναχωριέμαι που μπήκε ο αδερφός μου να διαβάσει προχτές και μου είπε ότι έψαχνε 20 λεπτά να βρει κάποιο ζήτημα σχετικό με μηχανές ....


στεναχωριέμαι που ενώ υπάρχουν χιλιάδες σοβαρές και σημαντικές πληροφορίες σχετικά με την ασφάλεια ενός αναβάτη , με την οδηγική συμπεριφορά και με την επιβίωσή μας στους δρόμους χανόμαστε σε τσαμπουκάδες πληκτρολογίων ...




Αρχικά δημιουργήθηκε από SVX
... σβηστο ολο να γουσταρεις .... ...δωσε μας γραμμες κατευθυντηριες λοιπον...

ΕΙΜΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ

:hypnotize



δεν σβήνω τίποτα .... εδώ θα μείνει για την ώρα και όποιος έχει κάτι σοβαρό να πει ας μιλήσει ...


και όσον αφορά τις "γραμμές" που λες και τις κατευθύνσεις διάβασε ξανά τους κανόνες εδώ (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=23055) και πες μου που διάβασες ότι σε βάζουν με το ζόρι να κάνεις πράγματα ...





:wave2:

notakos600
18/12/2008, 23:12
Παιδιά η αλήθεια είναι πως μερικές φορές είμαστε εκτός θέματος.
Αλοίμονό μας όμως αν ζούσαμε σε έναν γυάλινο θόλο με μόνη μας σκέψη τη μοτοσυκλέτα που σίγουρα όλοι αγαπάμε. Ζούμε στη κοινωνία και είμαστε ενεργά μέλη της με τον έναν ή τον άλλον τρόπο.
Άρα λοιπόν το ότι προβληματιζόμαστε για τα όσα συμβαίνουν γύρω μας, τα συζητάμε, συμφωνούμε ή διαφωνούμε σημαίνει πως είμαστε μέλη ενός πολύ υγειούς φόρουμ.