PDA

View Full Version : 2-3-4 κλάσεις ανώτερος ο Ολυμπιακός...ΑΛΛΑ....



Gandalf dr685sm
13/03/2005, 21:54
πρέπει να έχεις και τύχη για να τα καταφέρεις....
Και απο αυτήν η ΑΕΚ έχει άστρο φαίνεται....

το πήρε το ποντάκι, παρόλο που δεν έπεισε με την απόδοση της και ήταν άξια να φάει άλλα 3 αν έπαιζε ο Ριβάλντο και έκανε τις τελικές προσπάθειες εκεί...

tespa...

Πάμε για άλλα και βλέπουμε πλέον...

ppaylos
13/03/2005, 22:02
Τι να πω σας κάναμε πάλι το δωράκι ,Δίνει λεφτά ο Ίδη να πάει να δει αυτό το πράγμα, φαντάζομε δεν θα έχουν φτάσει στο κεφαλαίο περνάμε την σέντρα Τέλος πάντων ευτυχώς που μας κάνετε και σεις δώρα και έχουμε ακόμη ελπίδες λες να παιχθεί στην λεωφόρο το πρωτάθλημα Βλέπω πολύ γέλιο.

ppaylos
13/03/2005, 22:17
Μαγική εικόνα...




(actionimages)
Αυτό είναι που λέμε 1-1 αντί... 5 -1. Ο κατά τ' άλλα κουρασμένος και χωρίς τον κόσμο του Ολυμπιακός έκανε... πλάκα με την ΑΕΚ στο υποτιθέμενο ντέρμπι της 22ης αγωνιστικής της Α Εθνικής, αλλά κατάφερε (!) και αναδείχθηκε ισόπαλος 1-1 διατηρώντας και το ιδιαίτερα μεγάλο ενδιαφέρον στην κορυφή της βαθμολογίας. Σεληνιασμένοι οι «ερυθρόλευκοι» έχασαν πλήθος ευκαιριών και έδωσαν το δικαίωμα στους «κιτρινόμαυρους» να «κλέψουν» το βαθμό σε μία λάθος αντίδραση του Νικοπολίδη.


Ιστοσελιδα του ΣπορΝιους !!!!

DEMINIO
14/03/2005, 00:57
Μακράν καλύτερος ο γαύρος... :sad:
Μαλάκα μου, ούτε την σέντρα δεν μπορούσαμε να περάσουμε απόψε, τι έγινε δεν ξέρω...
Μια φορά την περάσαμε, κι αυτή (δόξα το Θεό...) κερδίσαμε το πέναλτι... Α ρε βλάκα Κλούνεϊ.... :D
Βέβαια, την περάσαμε και τρεις-τέσσερις φορές στο πρώτο, αλλά ο επόπτης ο από κει..:nono: Όχι ότι λέει κάτι... απλά ο μαλάκας κοιμότανε όσο ακριβώς και μεις....

Anyway, για το μόνο που στενοχωρήθηκα ήταν ότι μας έβαλε γκολ ΤΟ ΠΑΛΤΟ ο Δοκκάς :yuck:

Gandalf dr685sm
14/03/2005, 10:26
Και τώρα θα ξαναγίνω ο "κακός" της υπόθεσης και θα απευθυνθώ στους γαύρους της παρέας...

Μα είναι δυνατόν , να έχετε τιμωρηθεί κατά συρροήν για επεισόδια...Να σας έχουν κόψει το γήπεδο στην κυριολεξία , να μην μπορείτε να δείτε την ομάδα σας και στο derby με την ΑΕΚ, να έχετε 20-30 τομάρια και να αρχίζουν πάλι τα ίδια;....

Μιλάω για την ρίψη αντικειμένων προς τον Νικολαίδη που πλέον δεν είναι ποδοσφαιριστής και είναι πρόεδρος ΠΑΕ , με ειδικό βάρος λόγω των ΜΜΕ καθώς χαρακτηρίζεται ως "νεό αίμα" και με "καινοτόμες λύσεις"....

Αυτά τα 20-30 άτομα που και πάλι φέρνουν τον Ολυμπιακό στο στόχαστρο του Αθλητικού δικαστή αλλά και πλέον ολόκληρου του ποδοσφαιρικού κόσμου.
Μα καλά δεν θα βάλουν μυαλό;....
Δηλαδη πρέπει να παίζετε συνεχώς εκτός έδρας για να βαλετε μυαλό;....
Και αυτός ο Κόκκαλης που τυπικά είναι και οικοδεσπότης , τι μέτρα λαμβάνει μαζί με τα "Τσιράκια" του που "κόπτονται " για το καλό της ομάδας του;;;..

Ενα μπουκάλι έπεσε σε εμάς κατά του Ριβάλντο , και τον πέταξαν έξω κακήν κακώς και μάλιστα δεν το έκαναν αρχικα΄οι security αλλά οι οπαδοί γύρω-γύρω....

Ξεφορτωθείτε πλέον αυτά τα τομάρια απο πάνω σας.... Είναι κρίμα να βλέπεις χθες το παιχνίδι και να ακούς κινητά τηλέφωνα λόγω της ησυχίας , να χτυπούν ενώ μεταδίδουν....

Επιτέλους όλους αυτούς που θα πετύχετε να κάνουν φασαρίες , δώστες τους μία και πετάξτε τους έξω απο το γήπεδο....

Αλλά ξέχασα... για να μπαίνουν σε "κλειστών θυρών" παιχνίδι , όπου ΜΟΝΟ 80 ΑΤΟΜΑ, έχουν δικαίωμα εισόδου κατόπιν προσκλήσεως της ΠΑΕ, μάλλον κάποια "προστασία" απολαμβάνουν....

Και μετά λέτε οτι αδικείστε και σας τιμωρούν άδικα.... θα έλεγα να κοιτάξετε πρώτα προς τα μέσα και μετά προς τα έξω...


Gandalf

idi
14/03/2005, 12:18
Ppaylos εδινα λεφτα και όταν ειχαμε την ομαδα που μαγευε ολη την ελλαδα…. Και ξερεις τι γινοτανε τοτε καμια φορα? Εβλεπα το καφενειο σας να μας κερδιζει … με το γνωστο σας τροπο… ελα που δε ξερεις….
Χθες μερικοι ισως ειδαν πρωτη φορα την ΑΕΚ να αγωνίζεται, και ισων να ξεραν 2-3 παιχτες της μονο!
Ειδατε με τι παλικαρακια εχουμε παρει τα αποτελεσματα φετος? Ο GAY με τους παγκοσμιου κλασεως παιχτες που ηταν? ΟΚ ηταν καλυτερος… Ε ΚΑΙ? ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ? Με τετοιο ροστερ (στις αμοιβές όχι στην πραγματικη αξια…) και με τον πολυνικη βατραχο προπονητη επρεπε να μας μαγεψει και να παρει το ματσακι από τα αποδυτήρια…. Αλλα αρκεστηκε στο να ΜΗ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΤΟ «ΑΕΚΑΚΙ»

Εγω εχω δει τους περισσοτερους αγωνες της ΑΕΚ φετος και δε περιμενα κανενα υπερθεαμα στο παιχνιδι με το γαυρο… ξερω ποιοι ειμαστε…. Αυτό που ειμαστε είναι αυτό που θα δωσει πιο μεγαλη αξια ΣΤΟ ΤΙΤΛΟ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΤΑΚΤΗΣΟΥΜΕ!!!

ΟΕΟΕΟΕΟΕΟΕΟΕ ΕΛΑ ΡΕ ΑΕΚΑΡΑ 8 ΜΕΙΝΑΝΕ ΝΑ ΤΡΕΛΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΥΦΗΛΙΟ




Α, μη ξεχνιομαστε….

ΔΕ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ!!!!
:sun: :beer: :beer: :beer: :beer:

ppaylos
14/03/2005, 13:08
Ρε μαλλια που διαφωνουμε ? τα ιδια πραγματα δε λεμε ? Εγω λεω οτι ο Ολυμπιακος ειναι η καλυτερη ομαδα στην Ελλαδα Εχει σπασει μυθους του τυπου, οι παππουδες θ αντεξουν που λεγατε.Τα καναμε γιο γιο τα πιτσιρικια σας Γιατι ο παππους παιζει και με μυαλο δεν χρειαζετε να ιδρωσει Η ομαδα εκανε 5-6 κλασικες ευκαιριες ε' δεν μπηκε η ρημαδα μεσα τι να κανουμε τωρα συμβαινουν αυτα Τα ιδια και με τον Παοκ τσαμπα χαμενοι βαθμοι Δεν πιστευω οτι θα παρετε πρωταθλημα αν δεν το παρουμε εμεις θα γινει πρασινο ,Ειδες ποσα φαουλ εδωσε ο διαιτητης εξω απο την περιοχη σας ? Δεν επηρεασαν φυσικα το ματσακι αλλα επαιζε και αδεια εδρα!!!! .Αν επαιζε ο βαζελος 7 ματσακια σε αδειο θα παλευε τωρα να σωθει κατηγορια μας εχουν κυνηγηση αδικα ,ε δεν ημαστε και οι χειροτεροι την τρελλα μου απο φιλαθλους.Καταληγω παλι απο εκει που αρχισα οτι ο Ολυμπιακος εχει την καλυτερη ομαδα στην Ελλαδα αλλα δεν κερδιζει παντα ο καλυτερος ............

Και ασε τα α ,και ναι ,και αμα ,εδω ειναι χωρος για μπινελικια αμα το εχεις καταλαβει ,Αστα Διαλα με την κολο ομαδα σας ,θελετε και 3η Θεση ουστ απο δω :beer: :wave2: :lol:

idi
14/03/2005, 16:08
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ρε τι πινεις?
1. ο εποπτης μας εκοψε 3 φορες χωρις offside... Ο Κασναφέρης σφύριξε 39 φάουλ εις βάρος της ΑΕΚ και 15 εις βάρος του Ολυμπιακού, τη στιγμή που τα οφσάιντ ήταν 8-1 κατά της ΑΕΚ.
2. τι μας κανατε? γιο γιο? ρε 7-0 ηταν το σκορ ή 1-1:confused:
3. ασε που αν σας καρφωναμε κανα γκολακι μετα το 1-1 ακομα θα τρεχατε να παρετε κορνεδες κτλ.... :wave2: :wave2: :wave2:
4. μαμω το μπυστη το βατραχο και το μαλακιστιρι τον κυπριο...

ΔΕ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΛΕΜΕ

(αλλα θα το παρουμε):evil:

free rider
14/03/2005, 21:23
ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΑΕΚ ΛΕΜΕΕΕΕΕ

ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΝΑ ΠΑΤΕ ΣΠΙΤΙΑ ΣΑΣ...

ΕΚΛΙΣΕ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ...

STOYBI
14/03/2005, 22:26
Παντως και ο Ντεμακος?????:rotflmao: :rotflmao:

εξυπνος---εξυπνος...

Ξεχασε τις βαρυγδουπες δηλωσεις του και ακομα τις ποιο βαρυγδουπες αντιδρασεις του και χειρονομιες του σαν παικτης τοσα χρονια για τον ολυμπιακο και τον κοσμο του....:yuck:


ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΩΡΑ !!!!!:yuck: :yuck: :yuck:

idi
15/03/2005, 11:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
Παντως και ο Ντεμακος?????:rotflmao: :rotflmao:
εξυπνος---εξυπνος...
Ξεχασε τις βαρυγδουπες δηλωσεις του και ακομα τις ποιο βαρυγδουπες αντιδρασεις του και χειρονομιες του σαν παικτης τοσα χρονια για τον ολυμπιακο και τον κοσμο του....:yuck:
ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΩΡΑ !!!!!:yuck: :yuck: :yuck:

η αναταραχη δε μας βολευει γιατι οπως πανε τα πραματα.....

ΕΡΧΕΤAI Η ΚΟΥΠΑ ΣΤΟ ΟΑΚΑ...

ΟΕΟΕΟΕΟΕΟΕΟΕΟΕΟΕΟΕ

οι τσαμπουκαδες τυπου κοκκαλη ειναι για τις μικρες ομαδες

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gandalf dr685sm
15/03/2005, 13:06
Ξεχασε τις βαρυγδουπες δηλωσεις του και ακομα τις ποιο βαρυγδουπες αντιδρασεις του και χειρονομιες του σαν παικτης τοσα χρονια για τον ολυμπιακο και τον κοσμο του

Δεν είπε κανείς το αντίθετο...

Αλλά έλα που δίνει το παράδειγμα εδώ αι κάτι μήνες τώρα και κάποιοι άλλοι αν τί να κοιτάνε μπροστά , κοιτάνε πίσω....

ή μάλλον δεν κοιτούν καθόλου... γιατί αλλιώς θα έβλεπαν τον Ολυμπιακό οτι είναι ΓΕΡΑΣΜΕΝΗ ΟΜΑΔΑ.....

Πόσο θα αντέξει αυτός ο DJorcevic στους ρυθμούς αυτούς;
Ο Jiovanni που πλέον δεν μπορεί ούτε να πλασσάρει σωστά...
Ο Rivaldo....εμ... περίπτωση... μέγας μπαλαδόρος ....σαν την κόμπρα που μπορεί αν στέκεται ακίνητη αλλά δαγκώνει θανάσιμα... αλλά άμυνα δεν...
κτλ..κτλ...

Αφήστε την ΑΕΚ λοιπόν , και κοιτάχτε τα χάλια σας, μιας και η ΑΕΚ και το επόμενο χρόνο θα είναι πάνω κάτω με τον ίδιο κορμό και πιο "ομάδα" ακόμη.... εσίς τι θα κάνετε;...

όσο για το παιχνίδι τα είπαμε ....καλύτεροι, μέγιστοι είσασταν.... αλλά ισοπαλία...το αποτέλεσμα το πήρε η ΑΕΚ , εκτός έδρας , απένταντι στην πιο δυνατή όμάδα του πρωταθλήματος...

Ρε τι μου θυμίζει;....
α ΝΑΙ ΡΕ.... Το αιώνιο παραμύθι του Ολυμπιακού όταν έπαιζε στο εξωτερικό... είμαστα καλύτεροι αλλά δεν πήραμε το αποτέλεσμα....


Gandalf

STOYBI
15/03/2005, 21:40
Gandalf dr685sm
Αλλά έλα που δίνει το παράδειγμα εδώ αι κάτι μήνες τώρα και κάποιοι άλλοι αν τί να κοιτάνε μπροστά , κοιτάνε πίσω....

Ελα τωρα ποιο παραδειγμα????? :confused: Αμα ηταν παικτης σημερα παλι τα ιδια και χειροτερα θα εκανε....:winka: Βλεπεις τωρα ειναι προεδρος και σε καθε μαμακια την ακουει καλα η <<τσεπη του>> κατι φυσικα που δεν εκανε στο παρελθον για τους προυγουμενους προεδρους της αεκ καλους η κακκους!!!:rolleyes:





α ΝΑΙ ΡΕ.... Το αιώνιο παραμύθι του Ολυμπιακού όταν έπαιζε στο εξωτερικό... είμαστα καλύτεροι αλλά δεν πήραμε το αποτέλεσμα.... :lol: :lol: :lol:

Καλο αυτο το λετε εσεις ?????:rotflmao: εγω περυσι εβριζα την ομαδα μου που εχασε απο ιωνικο και προο το πρωταθλημα και φετος παλι θα τους βριζω για να παιζανε καλλυτερα με εργοτελη και να το περνανε.... Αυτα πεστα καλλυτερα σε καποιους αεκτζηδες ( ΣΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΜΑΛΛΟΝ) που οταν χανατε το πρωταθλημα με - 12 και - 19 βαθμους σας εφταιγε ο κατασκοπος και οχι η καθε παναχαικη και προο που σας ριχνανε 2-3 κουφετα και αφηνατε σε τετοιες εδρες βαθμους με την σεσσουλα.....:wave2:

Gandalf dr685sm
15/03/2005, 22:11
Δεν θα διαφωνήσω stubi με το οτι όντως αφήναμε ποντάκια.... αλλά όπως είπα αυτά είναι παρελθόν πλέον ...

Και ευτυχώς για εμάς έστω και με ενα τρόπο που προσωπικά δεν ήθελα , η ΑΕΚ ,ανανεώθηκε και έχει ενα μ.ο. ηλικίας τώρα στα 22-23.... !!!!!
Δηλαδή κορμό για μπάλα ακόμα για 3-4 χρόνια τουλάχιστον...

Απο την άλλη βλέπω ενα Ολυμπιακό και Παναθηναικό , φαντάσματα του παρελθόντος , που μόνο ομάδες δεν έχουν.... απόδειξη το πως παίζουν τώρα που αν ήταν στα καλά τους , την σημερινή ΑΕΚ θα την είχαν για 4-5 goal απο τα αποδυτήρια...

Δεν θα μιλήσω για στημένες διαιτησίες και λοιπά , μιας και όλων ο κώλος είναι λερωμένος... και σκουπιζόμαστε με τσουκνίδες για να το κάνουμε να περάσει...

Για τον Ντέμη συνεχίζεις και λες οτι είναι ενας παίκτης που έγινε πρόεδρος και το παίζει κάπως τώρα... ξέρεις κάτι;...

Μαγκιά του.... και μαγκιά του που έβαλε τα γυαλιά όσον αφορά τις συμπεριφορές σε Ψωμιάδη , Μελισσανίδη (για να πώ τους δικούς μου πρωτα) και Κόκκαλη, Βαρδινογιάννη...
Μαγκιά του που έχει κάνει όλα τα ΜΜΕ και μιλάνε για την αναγέννηση της ΑΕΚ...

Πήρε τον επικοινωνιακό αγώνα απο τα αποδυτήρια και ακόμα ψάχνεστε για το τι έγινε....

Έχει μια ομάδα του 1/4 του budget απο τους δύο μεγάλους και την έχει αυτός και ο Santos ακριβώς πίσω απο εσάς και παραμονεύει να την κάνει .... και να σας αφήσει "μπουκάλες"... και εκεί οχι κορνέδες αλλά ούτε όλος ο "Κανάκης" δεν θα φτάσει για αυτά που θα επακολουθήσουν....

Και αν δεν το κάνει τώρα ή του χρόνου, με αυτό που χτίζει , θα έχει πολλαπλές ευκαιρίες στο μέλλον και ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΙΤΡΙΝΟ ΚΟΣΜΟ απο πίσω... και αυτό να το θυμάσαι στο μέλλον... Μπορεί η ΑΕΚ να μην συγκρίνεται σε μέγεθος κόσμου αλλά είναι σαφώς πιο συσπειρώμενη απο όποιον άλλο , αυτή την στιγμή τουλάχιστον...

Μην πιάνεις την ΑΕΚ λοιπόν , γιατί αυτή την στιγμή , ούτε για πλάκα δεν πιάνεται αυτό που προσπαθεί να κάνει... είτε απο τον ΟΣΦΠ είτε απο τον ΠΑΟ , είτε απο όποια άλλη ομάδα....
Και σου επαναλαμβάνω είναι μια ομάδα , μειωμένων κατα εμέ δυνατότητών , που έχει κάνει τους μεγάλους και κοιτάνε πίσω παο τους ώμους τοςυ τόσο σε πρωτάθλημα όσο και στο κύπελο , που ξέκανε και τον ΠΑΟ , μέσα στο γήπεδο του.....



Gandalf

STOYBI
16/03/2005, 00:06
Gandalf dr685sm
Πήρε τον επικοινωνιακό αγώνα απο τα αποδυτήρια και ακόμα ψάχνεστε για το τι έγινε....

ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ...:smilea:


Και σου επαναλαμβάνω είναι μια ομάδα , μειωμένων κατα εμέ δυνατότητών , που έχει κάνει τους μεγάλους και κοιτάνε πίσω παο τους ώμους τοςυ τόσο σε πρωτάθλημα όσο και στο κύπελο , που ξέκανε και τον ΠΑΟ , μέσα στο γήπεδο του.....

Δεν νομιζω να ειναι τοσο μειωμενων δυνατοτητων οσο ποια θελετε να την παρουσιασετε....:nono: Ανεκαθεν η αεκ εκανε ζημιες τοσο σε βαζελο οσο και σε ολυμπιακο ( ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΔΥΟ ΠΡΟΑΝΑΦΕΡΘΕΝ ΣΑΙΖΟΝ) και ΠΡΟΣΕΞΕ αυτο που θα σουπω η αεκ μπορει να εφθασε στην οικονομικη καταντια ΑΡΗ--ΠΑΟΚ ΚΛΠ αλλα ποτε δεν παρουσιασε αγωνιστικη καταντια οπως οι προαναφερθεν ομαδες!!!! :wave2:

idi
16/03/2005, 11:56
ANTE ΠΑΛΙ....

ρεπορταζ απο το "Νίκος Γκούμας Bulletin Board"

....
Στο ματς που έγινε στις 4 Νοεμβρίου 2000 μεταξύ ΑΕΚ και gay,που χάσαμε με 4-1.(Με τα δάχτυλα του Navas), ο επόπτης είχε κόψει τους Ντέμη και Ruiz με 4 ανύπαρκτα off-side που τους έβγαζε τετ α τετ.
Θύμαμαι από φίλο μου,που μου είχε πει για τον έναν επόπτη που τον έλεγαν Παπαδόπουλο,που τον ήξερε και μου είχε πει πως ήταν άρρωστος γαύρος...Μετά το ματς που βρεθήκαμε με τον φίλο μου,μου λέει πως αυτός ήταν... Ο Παπαδόπουλος που μας έκοψε στο Κυριακατικο ματς με τα κατα φαντασίαν off-side σε Cesar και Soares ΠΑΛΙ !!!

Επίσης είναι ο ίδιος που έκοψε τον Σκάτσελ στο ΟΣΦΠ-ΠΑΟ

Και εντελώς τυχαία έτσι.. μα πώς γίνεται πάντα και η κληρωτίδα βγάζει αυτούς που "πρέπει" ;;;;

Καλά μετά λένε γιατί απειλούνται διατητές και επόπτες....
μετά απο κάποια τέτοια δύσκολα πιστεύεις στις συμπτώσεις και στο
ότι δεν "μαγειρεύονται" οι κληρώσεις διαιτητών και εν τέλει τα
αποτελέσματα υπέρ του εθνικού προμηθευτή.........

Μιλάμε για πλήρη συγκάλυψη, και προσπάθεια αποπροσανατολισμού από το... "σύστημα" !

Δεν με ενδιαφέρει αν παίξαμε μπάλα, γιατί δεν παίξαμε επί ίσοις όροις (πάλι).

Μιλάμε για συνέχιση της παράγκας, για αλοίωση αποτελεσμάτων, και για χειρουργεία που δεν μιλάει και δεν ασχολείται κανείς!!!!!
...



Προσέχτε στη φωτο απο το 4-1, με το βελακι ο Παπαδοπουλος και από πίσω τον παρατηρητή των επικίνδυνων αποστολών του gay. Παντα μεσα σε ολα οι gay....

:mad:


10143

Gandalf dr685sm
16/03/2005, 15:03
Stubi:

Δεν νομιζω να ειναι τοσο μειωμενων δυνατοτητων οσο ποια θελετε να την παρουσιασετε...

Θα σου πω μόνο το εξής...

Στην περισινή σαιζόν η ΑΕΚ είχε Ζαγοράκη, Καψή , Λάκη, Οκκά (ναι τον δικό σας), Τσιάρτα, και λοιπούς που αν θυμάσαι έφεραν το κύπελο στην Ελλάδα... ουδεμία σύγκρισης λοιπόν....ακόμα και αν δεν έπαιζαν σοβαρά , μιας και λεφτά γιοκ....

Φέτος με το που ξεκινήσαμε και στο derby με εσάς χρειάστηκα το πρόγραμμα για να αναγνωρίσω τους παίκτες απο τις φανέλες τους... για τέτοια αλλαγή μιλάμε...

Το θαύμα έγινε απο τον Βαμβακά που τους κάνει γαιδούρια όλες τις ομάδες , ΄΄οσον αφορα΄τις "ανάσες", αν θυμάσαι και τον ΠΑΟ που τον είχε και έρεχαν σαν άλογα...
Απο τον Santos που απο πολύ κοντινή πηγή σου λέω οτι ξαπέστειλε παίκτη σε άλλη ομάδα δανεικό , γιατί στην προπόνηση έκανε μαλακία και μετά θεώρησε οτι έπρεπε να του αντιμιλήσει... όσοι είναι στην ΑΕΚ κοντά ξέρουν για ποιόν μιλώ...
Απο τον Νικολαίδη που δεν μπλέκει στα πόδια του προπονητή και τον αφήνει να κάνει την δουλειά του.
Και τέλος απο τους παίκτες που δουλεύουν ρε φίλε και τρέχουν συνέχεια... ακόμα και στο derby μεταξύ μας , παρόλο που ήταν "πνιγμένοι" έκαναν χιλιόμετρα για να βρούν "λύσεις" αλλά και για να παίξουν άμυνα απέναντι σε ενα πολύ δυνατό αντίπαλο...

όσον αφορά τις δυνατότητες της Ένωσης , απλά θα σου υποδείξω τι πάθαμε έξω παίζοντας την ίδια μπάλα που παίζουμε και εδώ....
εισπράξαμε ηχηρότατες σφαλιάρες μέχρι και απο κάτι βαλκάνιους.... τι άλλο να πω;....

Απλά εδώ είναι ενα μάτσο χάλια όλοι και ξεχωρίζει ο μονοφθαλμός ...τίποτα παραπάνω...

Gandalf

ppaylos
17/03/2005, 00:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
ANTE ΠΑΛΙ....

ρεπορταζ απο το "Νίκος Γκούμας Bulletin Board"

....
Στο ματς που έγινε στις 4 Νοεμβρίου 2000 μεταξύ ΑΕΚ και gay,που χάσαμε με 4-1.(Με τα δάχτυλα του Navas), ο επόπτης είχε κόψει τους Ντέμη και Ruiz με 4 ανύπαρκτα off-side που τους έβγαζε τετ α τετ.
Θύμαμαι από φίλο μου,που μου είχε πει για τον έναν επόπτη που τον έλεγαν Παπαδόπουλο,που τον ήξερε και μου είχε πει πως ήταν άρρωστος γαύρος...Μετά το ματς που βρεθήκαμε με τον φίλο μου,μου λέει πως αυτός ήταν... Ο Παπαδόπουλος που μας έκοψε στο Κυριακατικο ματς με τα κατα φαντασίαν off-side σε Cesar και Soares ΠΑΛΙ !!!

Επίσης είναι ο ίδιος που έκοψε τον Σκάτσελ στο ΟΣΦΠ-ΠΑΟ

Και εντελώς τυχαία έτσι.. μα πώς γίνεται πάντα και η κληρωτίδα βγάζει αυτούς που "πρέπει" ;;;;

Καλά μετά λένε γιατί απειλούνται διατητές και επόπτες....
μετά απο κάποια τέτοια δύσκολα πιστεύεις στις συμπτώσεις και στο
ότι δεν "μαγειρεύονται" οι κληρώσεις διαιτητών και εν τέλει τα
αποτελέσματα υπέρ του εθνικού προμηθευτή.........

Μιλάμε για πλήρη συγκάλυψη, και προσπάθεια αποπροσανατολισμού από το... "σύστημα" !

Δεν με ενδιαφέρει αν παίξαμε μπάλα, γιατί δεν παίξαμε επί ίσοις όροις (πάλι).

Μιλάμε για συνέχιση της παράγκας, για αλοίωση αποτελεσμάτων, και για χειρουργεία που δεν μιλάει και δεν ασχολείται κανείς!!!!!
...



Προσέχτε στη φωτο απο το 4-1, με το βελακι ο Παπαδοπουλος και από πίσω τον παρατηρητή των επικίνδυνων αποστολών του gay. Παντα μεσα σε ολα οι gay....

:mad:



Πονανε οσους τους @αμαμε....Χαχαχαχαχαχαχα :smokin:
Σου εχει μεινη απο το 2000? Αντε να κανονισω κατι και στο κυπελο να το ευχαριστηθεις Προσφορα για πελατες που ειναι Γατες:p

GST
17/03/2005, 07:58
η ταριφα των 7 γκολ στην ευρωπη εγινε καθεστος:smokin:

idi
17/03/2005, 10:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από ppaylos
Πονανε οσους τους @αμαμε....Χαχαχαχαχαχαχα :smokin:
Σου εχει μεινη απο το 2000? Αντε να κανονισω κατι και στο κυπελο να το ευχαριστηθεις Προσφορα για πελατες που ειναι Γατες:p

ποιος ποναει ρεεεεε
:confused: :confused: :confused: :confused:

το πηρες χαμπαρι οτι καπαρωσατε τη 3η θεση στο πρωταθλημα με την ισοπαλια στο ντερμπυ ? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gandalf dr685sm
17/03/2005, 13:12
Και να σου και οι 4αρες πάλι απο τις αδερφές τους Άγγλους , που πάλι φιλοδώρησαν ...ποιόν άλλο;.... το "χωνί" της Ευρώπης...τον Ολυμπιακό ...

Που τώρα θέλουν να φύγει και ο Bajevic , μεσούσης της περιόδου , για να μείνουμε μόνο εμείς με τον ΠΑΟ στην διεκδίκηση του πρωταθλήματος....


Gandalf

GST
17/03/2005, 14:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
Και να σου και οι 4αρες πάλι απο τις αδερφές τους Άγγλους , που πάλι φιλοδώρησαν ...ποιόν άλλο;.... το "χωνί" της Ευρώπης...τον Ολυμπιακό ...

Που τώρα θέλουν να φύγει και ο Bajevic , μεσούσης της περιόδου , για να μείνουμε μόνο εμείς με τον ΠΑΟ στην διεκδίκηση του πρωταθλήματος....


Gandalf

η πλακα ειναι οτι ηταν ο ιδιος ρεφερι με την 7αρα στην γιουβε......καλα θα λεει απο μεσα του ο ανθρωπος...χωνι..οπως το ειπες.........................α και πουστε.......ο μαχλας κερναει ρακι την κυριακη....τωρα που ξεκουραστηκαν και οι βασικοι:smokin:

Κανένας
17/03/2005, 15:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi


ΔΕ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΛΕΜΕ

(αλλα θα το παρουμε):evil:
Μια μερα είχαν βγει για φαϊ ο Μπάγεβιτς, ο Μαλεζάνι και ο Σάντος.

Εκεί που τρώγανε λοιπόν, λέει ο Ντούσαν:
- "Αφήστε ρε παιδιά... Έχω τρομερά προβλήματα πειθαρχίας στην ομάδα. Τη μια ο Ριβάλντο, την άλλη ο Τζιοβάνι, την άλλη ο Καστίγιο... Δε ξέρω τι να κάνω...".

- "Αμ εγώ;" λέει ο Μαλεζάνι. "Άλλα λέμε στα αποδυτήρια, άλλα κάνουν αυτοί στο γήπεδο! Ρεζίλι με έχουν κάνει!".

Οπότε ο Σάντος κουνάει απελπισμένος το κεφάλι του και λέει:
- "Τι να πω κι εγώ ρε παιδιά... Από το Σεπτέμβρη λέω στους λαλάκες ότι δεν πάμε για πρωτάθλημα, αλλά αυτοί με γράφουν στα @@ τους!!"


δεν ξερω αν εχει μπει γιατι δεν διαβαζω τσοντες αλλα μου αρεσε
:beer:

DEMINIO
17/03/2005, 19:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΚΑΝΕΝΑΣ
Μια μερα είχαν βγει για φαϊ ο Μπάγεβιτς, ο Μαλεζάνι και ο Σάντος.

Εκεί που τρώγανε λοιπόν, λέει ο Ντούσαν:
- "Αφήστε ρε παιδιά... Έχω τρομερά προβλήματα πειθαρχίας στην ομάδα. Τη μια ο Ριβάλντο, την άλλη ο Τζιοβάνι, την άλλη ο Καστίγιο... Δε ξέρω τι να κάνω...".

- "Αμ εγώ;" λέει ο Μαλεζάνι. "Άλλα λέμε στα αποδυτήρια, άλλα κάνουν αυτοί στο γήπεδο! Ρεζίλι με έχουν κάνει!".

Οπότε ο Σάντος κουνάει απελπισμένος το κεφάλι του και λέει:
- "Τι να πω κι εγώ ρε παιδιά... Από το Σεπτέμβρη λέω στους λαλάκες ότι δεν πάμε για πρωτάθλημα, αλλά αυτοί με γράφουν στα @@ τους!!"




:lol: :lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao:
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

xaxaxaxaxaxax
axaxaxaxaxax
axaxaxaxaxaxaxaxaxaxa:rotflmao:

Ρε τα μαλακισμένα... μα να μην ακούνε τον προπονητή τους......

:lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao:

STOYBI
17/03/2005, 20:56
Gandalf dr685sm
Που τώρα θέλουν να φύγει και ο Bajevic , μεσούσης της περιόδου , για να μείνουμε μόνο εμείς με τον ΠΑΟ στην διεκδίκηση του πρωταθλήματος....


xaxaxaxaxaxa :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:lol: :lol: :lol: :rotflmao: :lol:

ΚΑΛΟ--ΚΑΛΟ .... Το αλλο με την αεκ πρωταθλητρια το ξερεις?????:hypnotize

STOYBI
17/03/2005, 21:00
GST
η ταριφα των 7 γκολ στην ευρωπη εγινε καθεστος


ΝΑΙ.....:cool: Εσεις με τις πενταρες περνατε καλλυτερα!!!!!:sick: :sick:

Ασε τις ενχωριες τριαρες και τα αλματα υς υψος στην ΠΑΙΑΝΙΑ!!!!!!



:lol: :lol: :lol:

milaber
17/03/2005, 23:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi

Α, μη ξεχνιομαστε:

ΔΕ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ!!!!


Πάνω απ' όλα!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ppaylos
18/03/2005, 02:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
ποιος ποναει ρεεεεε

το πηρες χαμπαρι οτι καπαρωσατε τη 3η θεση στο πρωταθλημα με την ισοπαλια στο ντερμπυ ? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



Εσύ Μωρό μου ,πονάς και σου αρέσει ,για να κρατάς και φωτο από
το γεγονός ...............Συνήθως αν κάτι δεν μας αρέσει το σβήνουμε από την μνήμη μας ΧοΧοΧοΧοΧοΧο :wacko: :wave2:

Υ.Γ.1 Καλά έκανες και δεν έβαλες φωτο από τον αγώνα γιατί ο Admin φωνάζει για φωτο με σεξουαλικό περιεχόμενο :nono: :beer:

Υ.Γ.2 Τα πόσα κλείσατε χωρίς πρωτάθλημα ?:wave2:

Gandalf dr685sm
18/03/2005, 10:26
Stubi....

Κράτα πισινηηηηηηηή φίλε..... γιατί αν η ΑΕΚ σηκώσει τα "κατσαρολικά".... θέλω να δω τι θα λές τότε...

Και σου επαναλαμβάνω οτι

1) Η ΑΕΚ θεωρητικά έχει το πιο εύκολο πρόγραμμα , μιας και έχει τους περισσότερους αγώνες εντός και μόνο δύο εκτός...
2) Έχει το υψηλότερο ηθικό όλων.
3) Είναι μόλις ενα βαθμό απο την κορυφή.
4) Δεν έχει τίποτα να χάσει για αυτό και "παίζει" ελεύθερα χωρίς πιέσεις απο οπαδούς και διοίκηση....

Δεν είναι και λίγα να αναλογιστείς...

Για αυτό σου λέω κράτα πισινή , γιατί έτσι και το κάνει , θέλω να δώ που θα είστε...

Gandalf

STOYBI
18/03/2005, 21:44
ppaylos
Υ.Γ.2 Τα πόσα κλείσατε χωρίς πρωτάθλημα ?


11 XRONIA PANE APO TOTE .. :bigcry: Μεχρι και ο Ντεμης επαιζε στον Απολονα.......:alien:










Gandalf dr685sm
Για αυτό σου λέω κράτα πισινή , γιατί έτσι και το κάνει , θέλω να δώ που θα είστε...


Εδω θα ειμαστε....:wave2: Δεν μπορω να καταλαβω γιατι εξακολουθειτε να εχετε το συνδρομο << αεκακι>>...:confused: Εγω πιστευω οτι αν ρωτησεις 100 ατομα που παρακολουθουν στοιχιωδος μπαλλα θα σου που οι 90 ( ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΚΑΙ ΕΓΩ) οτι η αεκ εχει αρκετες πιθανοτητες να το παρει φετος και να στεφθει για πρωτη φορα στην καριερα του ο Ντεμης πρωταθλητης ελλαδας εστω και σαν προεδρος.....:rolleyes:

idi
18/03/2005, 22:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
και να στεφθει για πρωτη φορα στην καριερα του ο Ντεμης πρωταθλητης ελλαδας εστω και σαν προεδρος.....:rolleyes:

σας εχει πονεσει ο Ντεμης και τα γκολακια που σας πεταγε καθε φορα ε?????????


10459

STOYBI
19/03/2005, 19:08
idi
σας εχει πονεσει ο Ντεμης και τα γκολακια που σας πεταγε καθε φορα ε?????????


Οσο εσας ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΟΤΑΝ ΚΑΡΦΩΝΕ ΤΑ ΚΟΥΦΕΤΑ...:evil: :wave2:

idi
20/03/2005, 19:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
idi


Οσο εσας ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΟΤΑΝ ΚΑΡΦΩΝΕ ΤΑ ΚΟΥΦΕΤΑ...:evil: :wave2:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ουτε που τον ξερω τον κυριο... που παιζει? Τρικαλα? Λαρισα Καλλιθεα κατι... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :wave2:

BAD BOY
21/03/2005, 22:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ουτε που τον ξερω τον κυριο... που παιζει? Τρικαλα? Λαρισα Καλλιθεα κατι... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :wave2: ΡΕ ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΤΕ ? ΠΑΙΖΕΙ ΜΠΑΛΑ Ο ΑΛΕΞΑΝΤΡΗΣ ? ΕΓΩ ΤΟΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΣΤΟ ΚΙΑΤΟ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΤΑΒΛΙ.ΑΛΗΘΕΙΑ ΛΕΩ:rotflmao:

kalgeorge
22/03/2005, 09:54
ΜΠΑ, ΣΤΟ ΚΙΑΤΟ ΔΕΝ ΤΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ΚΑΝΕΙΣ!!!!
ΤΟΣΟ ΕΥΠΡΟΣΔΕΚΤΟΣ ΕΙΝΑΙ

STOYBI
22/03/2005, 21:27
ΡΕ ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΤΕ ? ΠΑΙΖΕΙ ΜΠΑΛΑ Ο ΑΛΕΞΑΝΤΡΗΣ ? ΕΓΩ ΤΟΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΣΤΟ ΚΙΑΤΟ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΤΑΒΛΙ.ΑΛΗΘΕΙΑ ΛΕΩ


ΕΛΑΑΑΑΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ... ΞΕΧΝΑΤΕ ΤΟΝ 5-6 ΦΟΡΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ ΕΛΛΑΔΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΚΑΙ ΘΥΜΟΣΑΣΤΕ ΤΟΝ


ΑΤΙΤΛΟ ΝΤΕΜΗ??????:eyepop: :lol: :lol: :lol:

DEMINIO
22/03/2005, 21:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
ΕΛΑΑΑΑΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ... ΞΕΧΝΑΤΕ ΤΟΝ 5-6 ΦΟΡΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ ΕΛΛΑΔΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΚΑΙ ΘΥΜΟΣΑΣΤΕ ΤΟΝ


ΑΤΙΤΛΟ ΝΤΕΜΗ??????



Καλά είναι δυνατόν να συγκρίνονται ΟΙ ΠΟΥΤΣΕΣ με τις ΒΟΥΡΤΣΕΣ;;;;;;;;;;;;;;;:eek: :eek:


ΑλΈΕΕΕΕΕΕκο ΑλΈΕΕΕΕΕΕΕΕΕκο....... (τα γνωστά...)


Α ρε τρίτοι...

ppaylos
22/03/2005, 23:38
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από DEMINIO
[B]Καλά είναι δυνατόν να συγκρίνονται ΟΙ ΠΟΥΤΣΕΣ με τις ΒΟΥΡΤΣΕΣ;;;;;;;;;;;;;;;:eek: :eek:


ΑλΈΕΕΕΕΕΕκο ΑλΈΕΕΕΕΕΕΕΕΕκο....... (τα γνωστά...)


Πες τα βρε Ντεμινιο Ειναι δυνατον να συγκρινονται οι πουτσες με τις Βουρτσες Ο Αλεξανδρης εχει παρει παρα πολλα πρωταθληματα, κυπελα, 1ος σκορερ πολλες φορες, Και εχει παιξει με παθος και ψυχη για την Εθνικη Ελλαδος :beer: Ο Νικολαιδης ο ΠΡΟΔΟΤΗΣ πουλησε την Εθνικη Ελλαδος για μικροσυμφεροντα του.:yuck: Επισεις κοροιδευε στην προπονηση τις ομαδας του δηθεν τραυματιας και δια μαγειας την Κυριακη ητανε καλα Ασε που φωναζε και εκανε στοχαστρο (Στους Χουλιγκαν)συμπαικτες του για οικονομικα θεματα και ο τσιγκουνης δεν ειχε δωσει δραχμη ποτε για την ομαδα μονο την εστιβε Μπραβο βρε Ντεμινιο που Θιγεις αυτα τα θεματα να μαθαινουν και οι καινουργιοι το ποιον του ΠΡΟΔΟΤΗ :yuck:

GST
23/03/2005, 00:07
καλα ρε ...στο καραισκακη κανατε αγιασμο σημερα με τον καληνικο:confused:
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.

ολοι η αμαρτια μαζεμενη:D
..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.οχι τιποτα δηλαδη....απλα με πηρε ο βαλας τηλεφωνο
.
..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.και μου ειπε οτι του επιασε το κ@λο:blush: :lol: :lol: :hypnotize

life_dab
23/03/2005, 00:20
:uplate:

idi
23/03/2005, 00:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
ΕΛΑΑΑΑΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ... ΞΕΧΝΑΤΕ ΤΟΝ 5-6 ΦΟΡΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ ΕΛΛΑΔΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΚΑΙ ΘΥΜΟΣΑΣΤΕ ΤΟΝ


ΑΤΙΤΛΟ ΝΤΕΜΗ??????:eyepop: :lol: :lol: :lol:


ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ ο ΠΡΟΕΔΡΑΣ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ !!! :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:


ρε gay εμεις δε τον καναμε μαγκα το καραγκιοζακο?
απο τη Βεροια τον πηραμε τον δοκαρακια... :lol: :lol: :lol: :lol:

idi
23/03/2005, 12:03
...
Στο ματς με τον Εργοτέλη, η ΑΕΚ έκοψε 30.273 εισιτήρια. Ήταν η τρίτη μεγαλύτερη προσέλευση κόσμου φέτος μετά τους 63.129 «κιτρινόμαυρους» οπαδούς που παρακολούθησαν το ντέρμπι με τον Ολυμπιακό και τους 44.193 θεατές που είδαν το ντέρμπι με τον Παναθηναϊκό.

Η ΑΕΚ είναι ήδη και μάλιστα με διαφορά πρωταθλήτρια στα εισιτήρια. Έχει ήδη κόψει 283.013 «μαγικά χαρτάκια» με μέσο όρο ανά αγώνα 25.728, την ώρα που ο δεύτερος Ολυμπιακός έχει σύνολο 215.577 και μ.ο. 17.965 .

Το μόνο που της απομένει είναι και ένας αγωνιστικός τίτλος…
...

εδωσε και τους 2 πρωτους αγωνες στη Ριζουπολη.... (με γεματο το σταδιακι)

http://www.contra.gr/story.57026.html

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

dela
23/03/2005, 12:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
...
Στο ματς με τον Εργοτέλη, η ΑΕΚ έκοψε 30.273 εισιτήρια. Ήταν η τρίτη μεγαλύτερη προσέλευση κόσμου φέτος μετά τους 63.129 «κιτρινόμαυρους» οπαδούς που παρακολούθησαν το ντέρμπι με τον Ολυμπιακό και τους 44.193 θεατές που είδαν το ντέρμπι με τον Παναθηναϊκό.

Η ΑΕΚ είναι ήδη και μάλιστα με διαφορά πρωταθλήτρια στα εισιτήρια. Έχει ήδη κόψει 283.013 «μαγικά χαρτάκια» με μέσο όρο ανά αγώνα 25.728, την ώρα που ο δεύτερος Ολυμπιακός έχει σύνολο 215.577 και μ.ο. 17.965 .

Το μόνο που της απομένει είναι και ένας αγωνιστικός τίτλος…
...

εδωσε και τους 2 πρωτους αγωνες στη Ριζουπολη.... (με γεματο το σταδιακι)

http://www.contra.gr/story.57026.html

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:


Ξεχνάς κάτι Γιώργο....

1) Το πόσες φορές έχουμε παίξει φέτος χωρίς φιλάθλους (δεν Θυμάμαι εχω χάσει το μέτρημα)!!!!

2) Φιλοξενήστε σε ένα γήπεδο που έχει την δυνατότητα να γέμιση
με πολύ περισσότερους φιλάθλους σε σχέση με μας που χωράει κατά πολύ λιγότερους!!!

:wave2:

idi
23/03/2005, 12:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από dela Ξεχνάς κάτι Γιώργο....

1) Το πόσες φορές έχουμε παίξει φέτος χωρίς φιλάθλους (δεν Θυμάμαι εχω χάσει το μέτρημα)!!!!

2) Φιλοξενήστε σε ένα γήπεδο που έχει την δυνατότητα να γέμιση
με πολύ περισσότερους φιλάθλους σε σχέση με μας που χωράει κατά πολύ λιγότερους!!!



οκ, ε και?

ειμαστε πρωταθλητες anyway!! :beer:

οεοεοεοεοεοεοεοοε:wave2:

idi
23/03/2005, 12:50
Α και στο θέμα καταμέτρησης των διαρκείας ...

είναι υποκειμενικό μιας και ο Gay επιλέγει για συγκεκριμένους λόγους να προσμετρά όλα τα διαρκείας άσχετα αν παρευρίσκονται στο γήπεδο ή όχι. Μάλιστα υπήρξαν περιπτώσεις όπου είχαν μοιραστεί δωρεάν εισιτήρια σε σχολεία γεγονός που κάνει κατά κόρο φέτος ο Gay (και καλα κανει ... μεταξυ μας...).

Επιπλέον θα πρέπει να θυμίσω ότι στα 2 πρώτα παιχνίδια παίζαμε στη Ριζούπολη χωρίς εισιτήρια αλλά μόνο με παρουσία των κατόχων διαρκείας.

DEMINIO
23/03/2005, 19:34
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από ppaylos
[/QUOTE

Επειδή βλέπω ότι κάνεις κι εσύ τον Αλέκο...

it goes like this...

"ΑλΈεεεκο


ΑλΈεεεεκο








την κόκκινη φανέλα

ΦΟΡΑΝΕ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ....



Όσο για τον Ντέμη, μην τον πιάνεται και πολύ στο στόμα σας, γιατί πολύ θα θέλατε τα μισά απ' αυτά που έχει "κάνει" σε οποιασδήποτε φύσης θέμα να τα είχε κάνει και κανένα από τα τσογλάνια σας.....

Προς το παρόν, μπορείτε να συνεχίσετε τα τσιμπούκια στον ΚΑΤΑΣΚΟΠΟ σας μπας και σας φέρει κάνα πρωταθληματάκι ακόμα, θύματα...... :wave2:

STOYBI
23/03/2005, 21:27
DEMINIO
Όσο για τον Ντέμη, μην τον πιάνεται και πολύ στο στόμα σας, γιατί πολύ θα θέλατε τα μισά απ' αυτά που έχει "κάνει" σε οποιασδήποτε φύσης θέμα να τα είχε κάνει και κανένα από τα τσογλάνια σας.....


ΠΟΙΑ ????????? :eyepop: :confused: :eyepop: :confused: :eyepop: :confused:


:lol: :lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol:

idi
23/03/2005, 21:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI

ΠΟΙΑ ?????????


Ας αρχίσουμε από αυτά…


Βαθμολογία
1 Παναθηναϊκός 49
2 ΑΕΚ 48
3 Ολυμπιακός 47
....

:rotflmao: :yuck: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :lol: :lol: :lol:

STOYBI
23/03/2005, 22:00
Βαθμολογία
1 Παναθηναϊκός 49
2 ΑΕΚ 48
3 Ολυμπιακός 47






:lol: :lol: :lol:


ΩΧ αμαν... ΠΑΛΙ ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΑΟΡΝΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΚΛΑΙΝΕ ΠΑΛΙ........:bigcry: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

BAD BOY
23/03/2005, 22:41
ΚΑΛΑ ΤΩΡΑ.ΠΕΡΑΣΤΕ ΑΥΡΙΟ ΤΗΝ ΚΑΣΤΟΡΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΞΑΝΑΛΕΜΕ.ΑΣΕ ΝΑ ΧΑΡΟΥΜΕ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ ΑΝ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΚΑΝΑΤΕ ΑΓΙΑΣΜΟ ΣΑΣ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΤΟΥ ΟΥΕΦΑ.ΟΥΠΣ ΜΑΛΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ. ΘΑΥΜΑΤΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ.:wave2:

Boxer
24/03/2005, 09:47
Η ιστορια επαναλαμβανεται.

Ο Ντεμης θεοποιηθηκε απο τους δυστυχους ΑΕΚτζηδες.

Αυριο μεθαυριο που θα παει το γηπεδο εκτος Φιλαδελφειας θα γινει προδοτης και βατραχος. Ηδη διαβαζω οτι η Original συστρατευεται με τον Μελισσανιδη ο οποιος θα κατεβει στις εκλογες της ερασιτεχνικης με σχεδιο γηπεδου στην Φιλαδελφεια. Ο Ντεμης τον εχει στον παγο.

Ε ρε γελια που θα πεσουν.

idi
24/03/2005, 10:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από Boxer
Η ιστορια επαναλαμβανεται.

Ο Ντεμης θεοποιηθηκε απο τους δυστυχους ΑΕΚτζηδες.

Αυριο μεθαυριο που θα παει το γηπεδο εκτος Φιλαδελφειας θα γινει προδοτης και βατραχος. Ηδη διαβαζω οτι η Original συστρατευεται με τον Μελισσανιδη ο οποιος θα κατεβει στις εκλογες της ερασιτεχνικης με σχεδιο γηπεδου στην Φιλαδελφεια. Ο Ντεμης τον εχει στον παγο.

Ε ρε γελια που θα πεσουν.

φιλε εισαι ΠΑΝΤΕΛΩΣ ΑΣΧΕΤΟΣ!!!!!

ΠΟΤΕ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ Η ΙΣΤΟΡΙΑ?

ΕΧΕΙΣ ΙΔΕΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΙΣΤΡΟΡΙΑ ΤΗΣ ΑΕΚ?

ΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΠΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΑΝ ΕΡΓΟ ΕΙΝΑΙ ΘΕΟΙ

ΜΠΑΡΛΟΣ, ΓΚΟΥΜΑΣ ΚΤΛ

ΜΗΠΩΣ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ Ο ΣΥΛΟΓΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΒΛΑΚΑΣ Ο ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΣΑΣ? ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΝ ΤΡΕΧΟΥΜΕ

ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΠΑΛΙ ΕΙΣΑΙ ΑΣΧΕΤΟΣ ΓΙΑΤΙ Ο ΜΕΛΙΣΣΑΝΙΔΗΣ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΗΘΕΛΕ ΚΑΙ ΠΗΡΕ ΚΑΙ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ....

Ο ΝΤΕΜΗΣ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΘΕΟΣ ΓΙΑ ΤΟΥΝ ΑΕΚΤΖΗΔΕΣ... ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΤΗ ΛΥΤΡΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ...

ΑΝ ΤΟΛΜΙΣΕΙ ΚΑΙ ΠΕΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΤΕΜΗ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΣ ΘΑ ΤΟΝ ΦΑΝΕ ΟΛΟΙ!!!


ΠΟΥ ΤΑ ΑΚΟΥΤΕ ΡΕ GAY ΑΥΤΑ?????????????????????????????????????????


10894

idi
24/03/2005, 10:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από Boxer
Ε ρε γελια που θα πεσουν.



ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΜΕΙΣ ΓΕΛΑΜΕ ΦΕΤΟΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ!!!!!


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Boxer
24/03/2005, 11:29
Εχεις δικιο

Η ιστορια δεν εχει επαναληφθει.....................ΑΚΟΜΑ

Αλλα θα επαναληφθει οσο πεφτετε με τα μουτρα.
Η αγιοποιηση καλο ειναι να γινεται μετα θανατον διοτι ποτε δεν ξερεις.

Εγω δεν κατηγορω τον Ντεμη.
Ισα ισα που πιστευω οτι εχει αναλαβει ενα πολυ δυσκολο εργο , δειχνει να ειναι στο σωστο δρομο ΑΛΛΑ......

................................................ειναι στην πολυ αρχη ακομα.

Αυτη τη στιγμη συμφωνα με αυτα που εχει προσφερει ειναι..................
............................................................ανθυποαγιος :lol:

Δεν ειμαι στα μεσα της ΑΕΚ αλλα ποτε πηρε τα αρχιδια σου ο Μελισσανιδης.Απ οτι ξερω εκλογες στην ερασιτεχνικη δεν εχουν γινει ακομα.Προεδρος ειναι ακομα ο Γρανιτσας τον οποιο κατακεραυνωσε ο Ντεμης στη γενικη συνελευση αλλα πριν καμμια εβδομαδα συζηταγε μαζι του για το γηπεδο.

Διαβασα επισης (οχι στο score) οτι υπευθυνη για το γηπεδο ειναι η ερασιτεχνικη. Ομως η ΠΑΕ δεν ειναι υποχρεωμενη να το χρησιμοποιησει και εξεταζει και αλλες λυσεις (Ελληνικο προτεινε ο Σουφλιας - σε ολους το προτεινει , καπου θα κατσει:lol: )

Εαν επιλεξει Ελληνικο ας πουμε τι θα γινει;

Πορειες , δωστε την ΑΕΚ στο λαο κλπ κλπ

Boxer
24/03/2005, 11:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΜΕΙΣ ΓΕΛΑΜΕ ΦΕΤΟΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ!!!!!


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ΓΕΛΑΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΟΠΟΙΟΣ
ΓΕΛΑΕΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ:beer:

idi
24/03/2005, 11:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από Boxer
Εχεις δικιο

Η ιστορια δεν εχει επαναληφθει.....................ΑΚΟΜΑ

Αλλα θα επαναληφθει οσο πεφτετε με τα μουτρα.
Η αγιοποιηση καλο ειναι να γινεται μετα θανατον διοτι ποτε δεν ξερεις.

Εγω δεν κατηγορω τον Ντεμη.
Ισα ισα που πιστευω οτι εχει αναλαβει ενα πολυ δυσκολο εργο , δειχνει να ειναι στο σωστο δρομο ΑΛΛΑ......

................................................ειναι στην πολυ αρχη ακομα.

Αυτη τη στιγμη συμφωνα με αυτα που εχει προσφερει ειναι..................
............................................................ανθυποαγιος :lol:

Δεν ειμαι στα μεσα της ΑΕΚ αλλα ποτε πηρε τα αρχιδια σου ο Μελισσανιδης.Απ οτι ξερω εκλογες στην ερασιτεχνικη δεν εχουν γινει ακομα.Προεδρος ειναι ακομα ο Γρανιτσας τον οποιο κατακεραυνωσε ο Ντεμης στη γενικη συνελευση αλλα πριν καμμια εβδομαδα συζηταγε μαζι του για το γηπεδο.

Διαβασα επισης (οχι στο score) οτι υπευθυνη για το γηπεδο ειναι η ερασιτεχνικη. Ομως η ΠΑΕ δεν ειναι υποχρεωμενη να το χρησιμοποιησει και εξεταζει και αλλες λυσεις (Ελληνικο προτεινε ο Σουφλιας - σε ολους το προτεινει , καπου θα κατσει:lol: )

Εαν επιλεξει Ελληνικο ας πουμε τι θα γινει;

Πορειες , δωστε την ΑΕΚ στο λαο κλπ κλπ


o Ντεμης ειναι ΘΕΟΣ και η ΑΕΚ ανήκει στο λαο της..(βασικος χρηματοδότης της άλλωστε φετος...)

Προσωπικά δε με νοιαζει που θα γινει το γηπεδο της ΑΕΚ... και ΜΑΚΑΡΙ να γινει στο Ελληνικο μιας και θα ειναι μολις 1 χλμ απο το σπιτι μου!!!! ...και το διαρκείας που θα παρω του χρονου θα ανανεώνεται για παντα ...

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

idi
24/03/2005, 11:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από Boxer
ΓΕΛΑΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΟΠΟΙΟΣ
ΓΕΛΑΕΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ:beer:

καλα μεχρι τοτε κραξτε το βατραχο οπου τον δειτε να γελαμε εμεις μεχρι δακριων :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :bawl: :bawl: :bawl:

BAD BOY
24/03/2005, 22:34
ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ ΙDI .ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ 5 ΜΕ 6 ΡΙΞΑΝΕ ΣΤΗΝ ΚΑΣΤΟΡΙΑ , ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΤΡΕΜΟΥΝ ΤΑ ΓΟΝΑΤΑ ΜΟΥ.ΤΣΟΥ ΡΕ ΓΑΥΡΟΙ ΠΙΣΩ ΣΤΑ ΙΧΘΥΟΤΡΟΦΕΙΑ ΣΑΣ.ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ.:smilea:

ppaylos
25/03/2005, 00:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από DEMINIO
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από ppaylos
[/QUOTE

Επειδή βλέπω ότι κάνεις κι εσύ τον Αλέκο...

it goes like this...

"ΑλΈεεεκο


ΑλΈεεεεκο








την κόκκινη φανέλα

ΦΟΡΑΝΕ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ....



Όσο για τον Ντέμη, μην τον πιάνεται και πολύ στο στόμα σας, γιατί πολύ θα θέλατε τα μισά απ' αυτά που έχει "κάνει" σε οποιασδήποτε φύσης θέμα να τα είχε κάνει και κανένα από τα τσογλάνια σας.....

Προς το παρόν, μπορείτε να συνεχίσετε τα τσιμπούκια στον ΚΑΤΑΣΚΟΠΟ σας μπας και σας φέρει κάνα πρωταθληματάκι ακόμα, θύματα...... :wave2:

΅Επιτελους !!!σε χαιρετω συντροφε καλα τα λες, την κόκκινη φανέλα ΤΗΝ ΦΟΡΑΝΕ ΟΣΟΙ ΓΑΜΑΝΕ ΤΙΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ :wacko: και τ αλλα τα περι προδοτη εισουν κατατοπιστικοτατος ο προεδρος που αυτοσε τ αυτα του!!!, που εκανε το τετοιο στα τετοια τους μπερδεψες ολους!!!!:D και το ντεμινιο που εχεις βαλει ειναι παραπλανητικο και εξυπνο αντε να καταλαβουν οτι εισαι δικος μας :wave2: :beer: :wave2:

BAD BOY
26/03/2005, 22:25
:confused: TΙ ΛΕΕΙ ΡΕ Ο ΓΑΥΡΟΣ?HELP:confused:

ppaylos
27/03/2005, 15:13
Αστα η Επιστημη σηκωσε τα χερια ψηλα :evil:

cityfly
28/03/2005, 08:46
θα το πάρει πάλι ο βάζελος να τελειώνουμε

cityfly
28/03/2005, 08:47
όχι ότι πάιζει και καμιά μπάλα της προκοπής

αλλά στους τυφλούς βασιλέυει ο μονόφθαλμος

STOYBI
28/03/2005, 22:27
cityfly
αλλά στους τυφλούς βασιλέυει ο μονόφθαλμος

Δηλαδη στο πρωταθλημα των τυφλων το πρωταθλημα θα παει στονστον τυφλο- μονοφθαλμο??????????? :eyepop: :eek:

GST
01/04/2005, 10:32
:D


11463

free rider
06/04/2005, 07:47
Τι έγινε ρε παιδιά?????????

τέρμα οι σφαλιάρες??????????


ααααα


κρίμα ρεεεεε...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: