PDA

View Full Version : Οδηγος ... συλληψης



devil's animal
19/12/2008, 13:57
ενας χρησιμος οδηγος για την συλληψη!

διαβαστε (http://www.tvxs.gr/v1760)

:beer: :beer: :beer:

TOLISTOLAROS
19/12/2008, 14:27
Χρήσιμο και χρείαστο να'ναι!

XJR_Billy
19/12/2008, 14:27
Ωραίο και χρήσιμο ρε Σταύρο, αλλά μου βγήκαν τα μάτια να το διαβάσω..:lol: :lol: :beer:

Ktm.Prestige
19/12/2008, 14:35
Καλα τα γράφει το άρθρο αλλά κανείς δεν θα διαμαρτυρηθεί εαν ο μπάτσος κάνει κάτι παράνομο στον πολίτη , πχ έρευνα γυναίκας απο άνδρα.
Εγω πάντως δεν εχω δει ποτέ μου γυναίκα μπάτσο σε τζιπάκι τον ΤΑΕ.

Ποιός λοιπόν θα κάνει τον έλεγχο σε γυναίκα?

Πάντως μια γεύση την πήραμε.

Thnx!:beer:

Sn7per
19/12/2008, 14:43
Πολυ χρησιμο μπραβο !!!

Πολλες φορες οταν με εχουν σταματησει και αφου εχω δειξει ταυτοτητα με ρωτανε που παω και τι δουλεια εχω εκει...

stavrogin
19/12/2008, 15:13
Να τα μονο οι ερωτησεις....

Μου χουν κολησει αυτοματο στο κεφαλι ενστολοι σε ελενχο
Μ'εχουν αρπαξει 4 με πολιτικα απο τη μηχανη με τη βια και με χουν πεταξει σε κλειστη κλουβα ,ενω με επιμονή δικη μου μονο μου δειξαν αστυνομικη ταυτοτητα...ξυλο τελικα δεν εφαγα.

Αλλοι με πολιτικα απαιτουσαν να μπει η κοπελια μου στο πολιτικο μπατσικο κι εγω να τους ακολουθησω με τη μηχανη,παλι χωρις επειδηξη αστυνομικης ταυτοτητας

Οι τυποι δε ξερουν καν τι θα πει νομιμοτητα

ktm640lc4
19/12/2008, 15:31
Eγω παντος μια φορα που με σταματησαν σε ελεγχο και ειχα ταυτοτητα με πηγαν μεσα κανονικα για εξακριβωση.

Εκατσα κρατητηριο 3 ωρες απο τις 1 περιπου μεχρι τις 4 το πρωι και μετα με αφησαν να φυγω.

Κοινως καλυτερα να μην σου τυχει, ακομα και με το κειμενακι του λινκ.

Sn7per
19/12/2008, 15:37
Μια μερα στην Εθνικη μετα απο τα διοδια με σταματησαν δυο Αστυνομικοι και δεν ξερω γιατι, ισως τρομαξαν ?

Ερχοντουσαν ο ενας απο το ενα παραθυρο (γυναικα)
και ο αλλος απο το αλλο κρατοντας τα πιστολια τους.

Μου ζητησαν αδεια ταυτοτητα και λοιπα, και επειδη αγχωθηκα μου ειπε η κοπελια οτι Σκιαγραφω συμπεριφορα που για αυτους ειναι ΑΜΕΣΟΣ ΚΙΝΔΥΝΟΣ.

Τους λεω μα γιατι ? "γιατι φενεσαι πολυ νευρικος μου λεει και κοιτας το πιστολι επιμονα"

Για το ονομα του θεου δηλαδη...

Με ψαξανε απο την κορφη ως τα νιχια μεχρι και τι δουλεια κανω με ρωτησαν τι δουλεια κανει ο πατερας η μανα και τα λοιπα (25 ειμαι οχι κανα πιτσιρικι).

Ανοιγμα πορτμπαγκαζ και τα λοιπα.


Υστερα και καλα η κοπελια με εποιασε στην πλακα και μου λεει
"ενταξει εμεις εδω εχουμε δει πολλα, μας εχουν τραβιξει και οπλο οποτε ειμαστε επιφυλακτικοι"

Της λεω:
"τι να σου πω βρε κοπελια εγω τα εχασα μολις ειδα τα πιστολια, αν ησουν και λιγο ποιο ομορφη θα τα εχανα περισσοτερο (μη χασω εγω)"

Απανταει γελωντας "¨γιατι βρε εμεις οι μεσογειακες σας χαλαμε ?"


Πιστευω υστερα απο εντονο περιστατικο καλα θα ηταν να τους στελναν σε κανα ψυχιατρο υποχρεωτικα...
γιατι αυτοι οι γκιοζηδες θα σκοτωσουν κανενα παλικαρι αδικα να ουμ...

(οπως και εχει γινει...)



Σε γενικες γραμμες ομως εχω πετυχει και καλους μπατσους, ισως γιατι εδω το μερος ειναι μικρο και ολοι ειναι γνωστοι μου, αλλου ομως....

Εχουν γινει τρομοκρατια πλεον πιστευω...

(ασχετα με τα προσφατα περιστατικα μιλαω)

sniper
19/12/2008, 15:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από stavrogin
Να τα μονο οι ερωτησεις....

Μου χουν κολησει αυτοματο στο κεφαλι ενστολοι σε ελενχο
Μ'εχουν αρπαξει 4 με πολιτικα απο τη μηχανη με τη βια και με χουν πεταξει σε κλειστη κλουβα ,ενω με επιμονή δικη μου μονο μου δειξαν αστυνομικη ταυτοτητα...ξυλο τελικα δεν εφαγα.

Αλλοι με πολιτικα απαιτουσαν να μπει η κοπελια μου στο πολιτικο μπατσικο κι εγω να τους ακολουθησω με τη μηχανη,παλι χωρις επειδηξη αστυνομικης ταυτοτητας

Οι τυποι δε ξερουν καν τι θα πει νομιμοτητα


Η μήνυση που προφανώς κατέθεσες εναντίων τους πότε εκδικάστηκε ή θα εκδικαστεί;

Sn7per
19/12/2008, 16:01
Τι σημασια εχει σιγα μη δικαιωθει...

mats8282
19/12/2008, 16:04
Πως βεβαια....Μαζι με την εκδικαση του απο κατω ιδιου καραφλου μπατσου για 2 περιπτωσεις βασανισμου που ετυχε να βγουν σε βιντεο...Φαντασου τι αλλα εχει κανει...Φαντασου οτι μεχρι και στα καναλια βγηκε....Τι του κλασανε τελικα;


http://www.youtube.com/watch?v=ASoPGKpPQW4&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=F-msZRYS52o&feature=related

Sn7per
19/12/2008, 16:16
Ολα τα περιστατικα ειναι "μεμονομενα",
οπως αλλωστε και η εξεγερση των 50 κουκουλοφορων....


Ρε τι θα ακουσουμε στις μερες μας...

Ωραια η υπογραφη σου φιλε, οντως θελει @@ αυτο που κανουν τα παλικαρια...

devil's animal
19/12/2008, 16:17
ελα ντε..
εδω αθωωνουν φονιαδες...
θα κολλησουν στον Κωστα που (ισχυριζεται!!)κατι??:confused:



αυτα ειναι τυπικα.
στο μονο που κολλανε ειναι να τους πεις "δικηγορος".

εκει κανουν την παπια με τα χρυσα αυγα.
:rotflmao: :rotflmao:

mats8282
19/12/2008, 16:25
<<«Το παιδί περπατούσε μαζί με την κοπέλα του μπροστά μου σε πολύ μικρή απόσταση. Υπήρχε κινητικότητα της Αστυνομίας, αλλά στο συγκεκριμένο σημείο δεν γίνονταν επεισόδια. Ξαφνικά μια διμοιρία των ΜΑΤ έκανε μια αιφνιδιαστική επιχείρηση και έπιασαν όσους δεν πρόλαβαν να φύγουν. Ο νεαρός δεν κατάλαβε τίποτα, τον έπιασαν τον έριξαν κάτω και κάποιος από τους αστυνομικούς τον κλώτσησε με δύναμη στο πρόσωπο. Στη συνέχεια, τον πήραν και τραβώντας τον πήγαν μέχρι την Ασφάλεια. Σε όλο το μήκος της διαδρομής τους ακολουθούσα μαζί με πλήθος κόσμου και διαμαρτυρόμασταν για τον τρόπο που τον συνέλαβαν. Ακόμα και οι ίδιοι οι αστυνομικοί είχαν σαστίσει από την οργή του κόσμου κι έτσι, ύστερα από λίγο, του έβγαλαν τις χειροπέδες», δήλωσε στα «ΝΕΑ» ο δικηγόρος Παλαιολόγος Παλαιολόγος, αυτόπτης μάρτυρας του περιστατικού, ο οποίος είναι κατηγορηματικός για την αθωότητα του νεαρού.>>

http://www.tanea.gr/default.asp?pid=2&ct=1&artid=4493016

Τους εκλασε και ο δικηγορος και ο κοσμος...Το τουλουμιασαν το παιδι και τον πηγαν μεσα...


ΥΓ 23 χρονων στρατιωτης,οχι πολιτης....

<<Στη ΓΑΔΑ, όπου μεταφέρεται με το μισό πρόσωπο «κατεβασμένο» και το ένα μάτι πρησμένο, κλειστό, από χτυπήματα με κλομπ και κλοτσιές των ΜΑΤατζήδων, του λένε ότι παραπέμπεται στον εισαγγελέα με σκοπό να του φορτώσουν τον μισό Ποινικό Κώδικα επειδή «πετούσε μολότοφ»!...>>

http://www.enet.gr/online/online_text/c=112,id=72393940

stavrogin
19/12/2008, 16:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Η μήνυση που προφανώς κατέθεσες εναντίων τους πότε εκδικάστηκε ή θα εκδικαστεί;

προφανως και δεν κατεθεσα μυνηση.Δεν ειναι του στηλ μου.Κι ας βρισκουν και τα κανουν μπορει σε αλλη περιπτωση να το κανω.

Στο περιστατικο που μου κολησαν το mp5 στο κεφαλι ενας δευτερος μπατσακος με εψαχνε απο την κορηφη μεχρι τα νυχια ,εφτασε στις μοτοσυκλετιστικες μποτες επιασε την αγγραφα ,νομιζε πως ηταν κατι ,τρομαξε κι επεσε πισω με το κωλο στο χωμα ,ο αλλος με το αυτοματο τρομαξε και τρανταχτηκε ολοκληρος μαζι με το οπλο. Γυρισα και του ριξα ενα βλεμα του στυλ: "Τι λες θα αφησεις τη μανα μου χωρις γιο;"

Ειναι κι ανεκπαιδευτοι τρομαρα τους. Δε καταλαβαινω ποιος ηλιθιος αποφασιζει να εχουν ολοι οπλα κουτσοι στραβοι στον αη παντελειμονα, μηπως δεν αρκει να εχουν οπλα ενας στους τρεις; Οι πιο καταλληλοι;

doctor x
19/12/2008, 17:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
ενας χρησιμος οδηγος για την συλληψη!

διαβαστε (http://www.tvxs.gr/v1760)

:beer: :beer: :beer:
για....πινακιδες δεν λεει τιποτα ομως!(για αυτοφωρο το κοβω!Σταυρο μη ...μιλησεις!):bigcry:

liakaros
19/12/2008, 17:38
Καλα βασικα επειδη εγω ολα αυτα δεν παιζει να τα θυμαμαι απ εξω...

Ουτε νομιζω οτι την δεδομενη στιγμη, θα εχω την πολυτελεια να βγαζω χαρτακια σε στυλ σκονακι και να διαβαζω...λεω να ακολουθησω το γνωστο κολπο με το πιασιμο της καρδιας την δυσπνοια κλπ κλπ...

Εγγυημενα πραγματα ρε παιδια... :lol:

doctor x
19/12/2008, 17:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
ενας χρησιμος οδηγος για την συλληψη!

διαβαστε (http://www.tvxs.gr/v1760)

:beer: :beer: :beer:
για....πινακιδες δεν λεει τιποτα ομως!(για αυτοφωρο το κοβω!Σταυρο μη ...μιλησεις!):bigcry:

devil's animal
19/12/2008, 17:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από doctor x
για....πινακιδες δεν λεει τιποτα ομως!(για αυτοφωρο το κοβω!Σταυρο μη ...μιλησεις!):bigcry:

:lol: :bigcry: :lol: :bigcry: :lol:

harvester
19/12/2008, 18:38
ειχα σταματησει και περιμενα την κοπελια μου σε μια γωνια
με θεωρησαν υποπτο και με περικυκλωσαν.

μου λενε ταυτοτητα και διπλωμα.

λεω παιδια δεν εχω τιποτα και περιμενω την βλαμενη την γκομενα μου εδω και 20 λεπτα.

σκαει η γκομενα και μπαινει με ενα χαμογελο και μου λεει τι εγινε αργησα ενα 20 λεπτο και καλεσες αστυνομια να με συλλαβει?

οι ασφαλιτες κουνησαν το κεφαλι και μου λενε να την χαιρεσαι και περαστικα και εφυγαν :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

harvester
19/12/2008, 18:43
μια αλλη φορα με σταματανε με το 636
μου λενε αλκοοτεστ.
τους λεω ρε παιδια δεν μπορω να το παω νηφαλιος θα πιω κιολας.
μου λεει ο ενας οντως το λαστιχο σου δειχνει οτι δεν μπορεις να το πας :rotflmao:

και μου λεει ο αλλος σε πιο γυφτικο χρωμα δεν μπορουσες να το παρεις :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

harvester
19/12/2008, 18:46
ακομα μια φορα μας σταματανε με το παπι για αναγνωριση.

ηταν μεσα ο καπετανιος και ο δοκιμος.

δινει τα χαρτια στο δοκιμο και το στραβαδι κανει μια ωρα να βγαλει ακρη.

και του λεει ο φιλος μου δεν μας συλλαμβανεται καλυτερα γιατι αρχισε να βρεχει και θα γινουμε μουσκεμα :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

μας κοιταει ο ασφαλιτης και λεει ειστε ντιπ μαλακες τελικα και μας εδιωξε :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

harvester
19/12/2008, 18:50
αντε και το τελευαταιο αθηνα.


πρωτη φορα στην αθηνα με το 636 και εχω χαθει
οποτε καταφερνω και βρισκω την ομονοια.
σταματαω ακριβως διπλα στους μπατσους και πανω στην πλατεια.


ερχεται ενας προς το μερος μου και μου λεει ή βλακας εισαι ή απο χωριο.

του λεω απο χωριο γιατι?:lol:

γιατι μου λεει ειναι δυνατον να μην εχει πινακιδα, φλας και ελευθερη εξατμιση και να σταματησες διπλα μας?

:rotflmao:

ωχ του λεω συγνωμη που σας εκθετω αλλα περιμενω εναν φιλο μου να με παει σπιτι του γιατι χαθηκα και σκαει κι ο αλλος με ελυθερη εξατμιση χωρις πινακιδα και φλας:rotflmao: :rotflmao:

makis206
19/12/2008, 19:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από harvester
αντε και το τελευαταιο αθηνα.

Ρε'σύ έλεος λέμε :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:

Θα ορκιζόμουν ότι μας γράφεις απ'το κρατητήριο τώρα :rotflmao: :rotflmao:

NikosKK
19/12/2008, 19:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από harvester
μια αλλη φορα με σταματανε με το 636
μου λενε αλκοοτεστ.
τους λεω ρε παιδια δεν μπορω να το παω νηφαλιος θα πιω κιολας.
μου λεει ο ενας οντως το λαστιχο σου δειχνει οτι δεν μπορεις να το πας :rotflmao:

και μου λεει ο αλλος σε πιο γυφτικο χρωμα δεν μπορουσες να το παρεις :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

harvester
19/12/2008, 19:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από NikosKK
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
ηταν στις αρχες μετα εγινα πιλοτος :cool:

NikosKK
19/12/2008, 20:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από harvester
ηταν στις αρχες μετα εγινα πιλοτος :cool:

Οκ Valentino :a22: :a22: :a22:

Sn7per
19/12/2008, 20:33
harvester πες ακομα κανενα ρε πιλοτε περιμενω εδω και μια ωρα και τιποτα. :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

harvester
19/12/2008, 20:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από Sn7per
harvester πες ακομα κανενα ρε πιλοτε περιμενω εδω και μια ωρα και τιποτα. :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
κατεβαινουμε ροδο και μας περνανε για πρεζακια μιας και ειχαμε μακρια μαλλια.

μας ρωτανε εχετε τιποτα ναρκωτικα ή οπλα.?

οχι λεμε, μας βαζουν σε ενα σπιτακι διπλα στο λιμανι και μας ξεβρακωνουν

ανοιξτε τις τσαντες μας λενε.

βγαζω εγω κατι χεσμενα βρακια και ανοιγει ο ξαδερφος μου την τσαντα και βγαζει

ενα σπαθι, αυτα που ειναι σαν τριαινα, κατι ροπαλακια......τελος παντων οτι ειχαν τα χελονονιτζακια για οπλα.

μενει μαλακας ο μπατσος.τι ειναι αυτα ρε παιδια (εμεις ειχαμε φυγει απο καλυμνο που ειχε σεμηναριο καρατε ο ξαδερφος)

να! του λεει ο ξαδερφος μου οπλα ειναι σουιμπουκαν :confused:

τι οπλα ρε μλκ του λεω πες τον ανθρωπο οτι εκανες το χελονονιτζακι στην καλυμνο.

ποιο χελονονιτζακι μου λεει εγω ειμαι πολεμιστης σουιμπουκαν :rotflmao: :bigcry: :bigcry:

τελικα ηρθε ενας που ηξερε καρατε και την γλυτωσαμε μιας και χαιρετιθηκαν και σαν τον μπρους λι

πως δεν μας κλεισανε τοτε μεσα ακομα απορια το εχω:rotflmao:

Sn7per
19/12/2008, 21:13
Καλη φαση ρε Στεφανακη, αντε πες ακομα κανενα να γουσταρουμε :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

devil's animal
19/12/2008, 21:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από harvester
κατεβαινουμε ροδο και μας περνανε για πρεζακια μιας και ειχαμε μακρια μαλλια.

μας ρωτανε εχετε τιποτα ναρκωτικα ή οπλα.?

οχι λεμε, μας βαζουν σε ενα σπιτακι διπλα στο λιμανι και μας ξεβρακωνουν

ανοιξτε τις τσαντες μας λενε.

βγαζω εγω κατι χεσμενα βρακια και ανοιγει ο ξαδερφος μου την τσαντα και βγαζει

ενα σπαθι, αυτα που ειναι σαν τριαινα, κατι ροπαλακια......τελος παντων οτι ειχαν τα χελονονιτζακια για οπλα.

μενει μαλακας ο μπατσος.τι ειναι αυτα ρε παιδια (εμεις ειχαμε φυγει απο καλυμνο που ειχε σεμηναριο καρατε ο ξαδερφος)

να! του λεει ο ξαδερφος μου οπλα ειναι σουιμπουκαν :confused:

τι οπλα ρε μλκ του λεω πες τον ανθρωπο οτι εκανες το χελονονιτζακι στην καλυμνο.

ποιο χελονονιτζακι μου λεει εγω ειμαι πολεμιστης σουιμπουκαν :rotflmao:

τελικα ηρθε ενας που ηξερε καρατε και την γλυτωσαμε μιας και χαιρετιθηκαν και σαν τον μπρους λι

πως δεν μας κλεισανε τοτε μεσα ακομα απορια το εχω:rotflmao:



XAXAXXAXAXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAX

:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

ρε μλκ MOZART μας πεθανες!!!
:rotflmao: :rotflmao:

εχω λυθει στα πατωματα λεμε...
ελα Αθηνα αλλη μια με το παρταλι σου ...κερναω καφε να μου τα πεις απο κοντα!!
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

mats8282
23/12/2008, 14:55
Καθηστε να σας πω εγω ενα καλο για την Πατρα...

«Με τι σε χτύπησαν παιδάκι μου;», αναφώνησε έκπληκτη η ιατροδικαστής Πατρών όταν εξέτασε τον 17χρονο, αφού πρώτα ο Παναγιώτης είχε βιώσει τις αστυνομικές μεθόδους... καταστολής στο πετσί του, ακόμη και μέσα στο αστυνομικό τμήμα όπου είχε οδηγηθεί δαρμένος και με χειροπέδες. Η ιατροδικαστική έκθεση αλλά και οι φωτογραφίες που δημοσιεύει η «Ε» αδιάψευστοι μάρτυρες του «συμβάντος».

«Καθολική εκχύμωση πτερυγίου δεξιού ωτός. Παρουσία οιδήματος στη δεξιά παρειά. Εκχύμωση ραχιαίας επιφάνειας ρινός μετά οιδήματος. Εκχύμωση ασαφών ορίων κατά την αριστερή ζυγωματική περιοχή. Εκδορά κατά την πρόσθια επιφάνεια του αριστερού γόνατος. Εκδορές επί του αριστερού αντιβραχίου» και πολλές άλλες κακώσεις «αποτέλεσμα πλήξεως».

<<Η μύτη μου έτρεχε αίμα, αλλά συνέχισε να με κλοτσάει κι όταν έπεσα στο πάτωμα. Οι φωνές μου ακούγονταν στο διπλανό δωμάτιο από τους φίλους μου που δεν μπορούσαν να κάνουν τίποτε για να με βοηθήσουν. Οι υπόλοιποι αστυνομικοί(Οι καλοι ειναι αυτοι) δεν έδειχναν ξαφνιασμένοι με όσα γίνονταν... Στο διπλανό γραφείο όταν μας πήρανε στοιχεία κάποιος μου είπε "μέχρι να παντρευτείς θα γιάνει". Μάλιστα δεν μας επέτρεψαν να τηλεφωνήσουμε στους γονείς μας>>

http://www.enet.gr/online/online_text/c=112,id=91189540,96978596


Καλο ε?


:lol:


:sad:

700_Thespieis
23/12/2008, 15:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από mats8282
Καθηστε να σας πω εγω ενα καλο για την Πατρα...

«Με τι σε χτύπησαν παιδάκι μου;», αναφώνησε έκπληκτη η ιατροδικαστής Πατρών όταν εξέτασε τον 17χρονο, αφού πρώτα ο Παναγιώτης είχε βιώσει τις αστυνομικές μεθόδους... καταστολής στο πετσί του, ακόμη και μέσα στο αστυνομικό τμήμα όπου είχε οδηγηθεί δαρμένος και με χειροπέδες. Η ιατροδικαστική έκθεση αλλά και οι φωτογραφίες που δημοσιεύει η «Ε» αδιάψευστοι μάρτυρες του «συμβάντος».

«Καθολική εκχύμωση πτερυγίου δεξιού ωτός. Παρουσία οιδήματος στη δεξιά παρειά. Εκχύμωση ραχιαίας επιφάνειας ρινός μετά οιδήματος. Εκχύμωση ασαφών ορίων κατά την αριστερή ζυγωματική περιοχή. Εκδορά κατά την πρόσθια επιφάνεια του αριστερού γόνατος. Εκδορές επί του αριστερού αντιβραχίου» και πολλές άλλες κακώσεις «αποτέλεσμα πλήξεως».

<<Η μύτη μου έτρεχε αίμα, αλλά συνέχισε να με κλοτσάει κι όταν έπεσα στο πάτωμα. Οι φωνές μου ακούγονταν στο διπλανό δωμάτιο από τους φίλους μου που δεν μπορούσαν να κάνουν τίποτε για να με βοηθήσουν. Οι υπόλοιποι αστυνομικοί(Οι καλοι ειναι αυτοι) δεν έδειχναν ξαφνιασμένοι με όσα γίνονταν... Στο διπλανό γραφείο όταν μας πήρανε στοιχεία κάποιος μου είπε "μέχρι να παντρευτείς θα γιάνει". Μάλιστα δεν μας επέτρεψαν να τηλεφωνήσουμε στους γονείς μας>>

http://www.enet.gr/online/online_text/c=112,id=91189540,96978596


Καλο ε?


:lol:


:sad:

μας χαλασες την ωραια αυτη δια8εση χριστουγεννικατικα:alien: :rolleyes:

σσσσσ!!ειπαμε,8α ξυπνησεις κανεναν..

packo
23/12/2008, 16:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από ktm640lc4
Eγω παντος μια φορα που με σταματησαν σε ελεγχο και ειχα ταυτοτητα με πηγαν μεσα κανονικα για εξακριβωση.

Εκατσα κρατητηριο 3 ωρες απο τις 1 περιπου μεχρι τις 4 το πρωι και μετα με αφησαν να φυγω.

Κοινως καλυτερα να μην σου τυχει, ακομα και με το κειμενακι του λινκ.

Μετά τα "γεγονότα" του 96 στο Πολυτεχνείο, κάθε μέρα, για δύο και κάτι εβδομάδες, αστυνομικοί ντυμένοι με πολιτικά μάζευαν κόσμο από την πλατεία (κυρίως το γνωστό "Εξ' αρχής") με σκοπό την εξακρίβωση. Φυσικά, ακολουθούσε βόλτα στο 5ο και παραμονή 2 ώρες και άνω. Προς το τέλος, οι άμμεσα εμπλακώμενοι, παράγγελναν καφέδες πριν φύγουν για να τους βρουν αφού γυρίσουν.