PDA

View Full Version : Την Επεσα..............η Ατακα Του Μπατσου



ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
15/03/2005, 22:55
:( μαγκες έγινε και αυτό ......:( οχι δηλαδη πως εγω θα την γλυτωνα )..... είναι που λέτε σαββατοτου καρναβαλιου , πριν την καθαρα δευτερα , και κατεβαίνω την σολωνος στην αθηνα . ειναι η ορκομωσια του καινουργιου προεδρου δημοκρατιασ και οι δρομοι ειναι ..... σταυρολεξο. κατεβαινω λοιπον ηρεμα και με πιανουν ΟΛΑ τα κοκκινα φαναρια . διπλα μου ειναι ενα zxr750 και χαζευω τισ ριζεσ (σχεδον) του δικου μου ζ750. επαναλαμβανω οτι μασ πιανουν ΟΛΑ τα κοκκινα φαναρια . εν τω μεταξυ δεν κινειται αλλοσ στο δρομο . καποια στιγμη λιγο κατω απο τα μακντοναλντσ ανοιγει το φαναρι που εχουμε σταματησει και ταυτοχρονα ανειγει και το επομενο .... συνεπωσ δεν κοβουμε αλλα επειδη ο δρομοσ ειναι μπουρδ*****ο δεν παμε πανω απο 40 . αφηνω το 750 καμια 5αρια μετρα μπροστα και παμε . ακριβωσ πανω στο δευτερο φαναρι , που είχε ανοιξει ξεκινα ενασ παππουσ...........:cry: :cry: :cry: ....περναει ο παππουσ ? δεν περναει ο παππουσ ....τελικα ο μπροστα αποφασιζει να σταματησει απότομα να περασει στα σιγουρα ο παππουσ ...:bawl: :bawl: :bawl: και εγω..... προσγειωνομαι πανω στην πισω ροδα του τυπα .... αληθεια πώσ την πετυχα ???? .... και η γυμνη ουρα του μου καρφωνεται στη μασκα και στο φαναρι ...:bawl: :bawl: :bawl:το γελιο ???? ηρθε ο τροχαιοσ και μου λεει<εγω δεν φταιω που περασε ο παππουσ ... ειμαι εδω για να κοψω την κινηση οταν περασει ο προεδροσ ...> :cry: :confused: καταλαβενετε τι ακολουθησε ... σηκωθηκα , συνηδητοποιησα οτι δεν ειχα τιποτα ... η μασκα τησ μηχανησ .....γαματ&&& ....και μιασ και γνωριζω λιγο το χωρο τησ αστυνομιασ ....παρακαλεσα το βιτα (προχωρημενησ ηλικιασ αστυνομικοσ ) να παρατησει την δουλεια αυτη και να παει να παιξει κανα ταβλι .... αναρωτιεμαι αν με ακουσε. το 750 μπροστα μου δεν επαθε τιποτα . ξεκουμπωθηκαν κατι καπακια αλλα ευτυχωσ το παιδι δεν επεσε ... ηταν και μηχανικοσ μοτοσυκλετων .... ΓΑΜΩ ΤΗ ΤΥΧΗ ΜΟΥ ΤΗ ΦΟΥΣΤΑΝΑ ....

AFTER
16/03/2005, 00:25
Εγω δεν ξερω τι με εχει πιασει,ισως και η ηλικια,αλλα μεσα στην κινηση εχω αφησει και με περνανε και τα παπακια!

Φοβαμαι παρα πολυ να κανω σφηνες αν δεν ειμαι 100% σιγουρος,λες και ολοι με συμαδευουνε!

Ειναι ο μονος τροπος για να την γλυτωσεις

powerphot
16/03/2005, 10:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
,λες και ολοι με συμαδευουνε!


Είπες την σωστή κουβέντα!!:wave2:

adam_tsouk
17/03/2005, 14:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Εγω δεν ξερω τι με εχει πιασει,ισως και η ηλικια,αλλα μεσα στην κινηση εχω αφησει και με περνανε και τα παπακια!

Φοβαμαι παρα πολυ να κανω σφηνες αν δεν ειμαι 100% σιγουρος,λες και ολοι με συμαδευουνε!

Ειναι ο μονος τροπος για να την γλυτωσεις



Το ίδιο έχω πάθει και εγώ με τα κάθε είδους 2τροχα!

Όλοι με περνάνε!!! Συνήθως.... όχι πάντα!




:rotflmao: :rotflmao:

idi
17/03/2005, 14:45
περαστικα :beer: