PDA

View Full Version : Εντοπιστε κάποιον μέσω του κινητού του τηλεφώνου



Elle
25/12/2008, 18:39
Ναι κι όμως!
Εντοπίστε δωρεάν μέσω ιδιόκτητου δορυφόρου το κινητό τηλέφωνο του αγαπημένου-αγαπημένης σας με ακριβή απεικόνιση της περιοχής (μέσω δορυφόρου) με ζουμ έως και 50 μετρά. απλά στο δεξί πεδίο phone number εισάγετε τον αριθμό του κινητού τηλεφώνου και πιέστε start searching. εντός του ενός λεπτού θα σας αποκαλύψει την ακριβή τοποθεσία του σήματος του κινητού τηλεφώνου που σας ενδιαφέρει χωρίς να γίνετε αντιληπτοί. δοκιμάστε τώρα!!!

http://www.sat-gps-locate.com

pilotos_xtreme
25/12/2008, 18:43
AXA....... τωρα την εκατσε η ρουφιανα που μου λεει οτι παει για ψωνια με τις φιλες της........
να σαι καλα φιλε,χρησιμος μας βγηκες....:beer:

tsikos
25/12/2008, 20:13
Παντως εμενα μ εβγαλε οτι ειμαι με μια μ@@@@ρ@ μεσα σ ενα τζακουζι:lol: :lol: :lol:

Lilith_tzw
25/12/2008, 20:51
ο Καθενας απο την δικη του αποψη.......:dizzy: :lol:

:a014: για να δω.....

pilotos_xtreme
26/12/2008, 00:11
πες μας και τι δικια σου...

the big boy
26/12/2008, 01:07
η αληθεια παντως ειναι πως ολοι μπαινουμε στον πειρασμο να μαθουμε που βρισκεται καποιο γνωστο μας προσωπο και μαλλον ολοι τελικα το δοκιμαζουμε(μαζι και εγω):lol:

μηπως θα πρεπει να ανυσηχουμε ειτε για την παριεργεια μας ειτε για την μη ενδειξη εμπιστοσυνης σε καποιον?:confused: :confused: :confused:

υ.γ. κοιτα να δεις που θα κανουμε και ψυχολογικα τεστ σε ιστοσελιδα για μοτοσυκλετες :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol: :lol: :lol: :beer: :beer:

Lilith_tzw
26/12/2008, 02:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από pilotos_xtreme
πες μας και τι δικια σου...

Παντως αυτη η γκομενα δεν ειμαι εγω αρα δεν με βρηκε.........:winka:

mars696
26/12/2008, 10:14
:eyepop: :eyepop: :eyepop: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

pilotos_xtreme
29/12/2008, 19:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lilith_tzw
Παντως αυτη η γκομενα δεν ειμαι εγω αρα δεν με βρηκε.........:winka:


τυχερη εισαι! κατσε να του στειλω το προγραμμα να ενημερωθει :D :rotflmao: :lol:

nktR
29/12/2008, 21:01
είσαστε σίγουροι ότι έχετε ψάξει καλά για να τους εντοπίσετε ....?...

για ρίξτε και εδώ μια ματιά.... :eyepop: ε, ρε γλέντια .... (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=24594)


:beer:

καλή χρονιά :lol: