PDA

View Full Version : Linto 500 1970 racing ...



stefanos
23/10/2008, 11:00
Δεν ξέρω αν φαίνεται καλά πάντως είναι British racing green δικύλινδρο σε σειρά οριζόντιο, με δάφνες σε αγώνες


146143

sapila racing
23/10/2008, 11:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από stefanos
Δεν ξέρω αν φαίνεται καλά πάντως είναι British racing green δικύλινδρο σε σειρά οριζόντιο, με δάφνες σε αγώνες

Εχω την εντυπωση οτι εχει ξαναμπεί, αλλά δεν είμαι και σίγουρος.
Καπου το εχω δεί πάντως....

Πήγες να μας μπερδέψεις με το Bristish Racing Green, ενω είναι ιταλικό με 2 μοτερ ενωμένα στην ουσία. :winka:

byron
23/10/2008, 11:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
Εχω την εντυπωση οτι εχει ξαναμπεί, αλλά δεν είμαι και σίγουρος.
Καπου το εχω δεί πάντως....

Πήγες να μας μπερδέψεις με το Bristish Racing Green, ενω είναι ιταλικό με 2 μοτερ ενωμένα στην ουσία. :winka:

Το έχω ξαναδεί αλλά δεν μπορώ να ψάξω. Θυμάμαι την κυρία που κλείνει τα αυτιά της στην 1η φωτό :lol:

stefanos
23/10/2008, 11:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
Πήγες να μας μπερδέψεις με το Bristish Racing Green, ενω είναι ιταλικό με 2 μοτερ ενωμένα στην ουσία. :winka:

Στην πραγματικότητα εγώ μπερδεύτικα χθές και αντί να ψάχνω εγγλέζικα μηχανάκια έψαχνα πράσινα μηχανάκια και είπα να μπερδέψω και εσάς.

sapila racing
23/10/2008, 12:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από stefanos
Στην πραγματικότητα εγώ μπερδεύτικα χθές και αντί να ψάχνω εγγλέζικα μηχανάκια έψαχνα πράσινα μηχανάκια και είπα να μπερδέψω και εσάς.

:rotflmao: :lol:

Οντως το BSA έμοιαζε για ιταλικό με τον οριζόντιο κύλινδρο.

Αυτο εδω ειναι το αντίθετο! Κι εχει και 2 οριζόντιους κυλίνδρους.

Να το μοτέρ απο κοντα.




Added by Catmaster:

Αρχικά δημιουργήθηκε από Sapila Racing
Aν δεν κάνω λάθος αναπάντητο εχει μείνει το British Racing Green που εβαλε ο stefanos.
Ειναι Linto 500, οπότε ας βαλουμε κανένα καινούριο :wave2:




146150