PDA

View Full Version : Μελλοντικοί Κουτάκηδες



Σελίδες : [1] 2

Dr Luv
29/12/2008, 10:59
Απορία:

Πόσοι από εσάς που τα χώνετε στους κουτάκηδες (κουτί = αυτοκίνητο για όσους δεν το γνωρίζουν) θα παρατήσετε τη μηχανή για ένα κουτί και θα κάνετε τον κινέζο σε λίγα χρόνια?

Όποιος έχει τ' αρχίδια να το παραδεχτεί να βγει και να το πει.

Όποιος δεν θα κουτιαστεί ποτέ να το πει κι αυτός και να τον δουμε σε μερικά χρόνια...

Κρυφοκουτάκηδες βγείτε απ' την ντουλάπα σας!

:a9:

TROOPER
29/12/2008, 11:01
δεν καταλαβαινω ρπμ....:sick:

CIRUS
29/12/2008, 11:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dr Luv
Απορία:

Πόσοι από εσάς που τα χώνετε στους κουτάκηδες (κουτί = αυτοκίνητο για όσους δεν το γνωρίζουν) θα παρατήσετε τη μηχανή για ένα κουτί και θα κάνετε τον κινέζο σε λίγα χρόνια?

Όποιος έχει τ' αρχίδια να το παραδεχτεί να βγει και να το πει.

Όποιος δεν θα κουτιαστεί ποτέ να το πει κι αυτός και να τον δουμε σε μερικά χρόνια...

Κρυφοκουτάκηδες βγείτε απ' την ντουλάπα σας!

:a9:

δεν σε καταλαβαίνω, οι περισσότεροι καβαλάνε (όπως και εγώ) και τα 2, γιατι θα πρέπει να παρατήσεις το 1 από τα 2 τελείως όταν τα χρησιμοποιείς και τα 2 για άλλους λόγους και σε βολεύουν μια χαρά?

Dr Luv
29/12/2008, 11:13
Δεν είπα ένα απ' τα δύο. Κι εγώ έχω και αυτοκίνητο. Μιλάω για τους hardcore μηχανόβιους που ξερνάνε και στην ιδέα του αυτοκινήτου.

Λεωνίδας
29/12/2008, 11:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dr Luv
Δεν είπα ένα απ' τα δύο. Κι εγώ έχω και αυτοκίνητο. Μιλάω για τους hardcore μηχανόβιους που ξερνάνε και στην ιδέα του αυτοκινήτου. πού τους είδες αυτούς :confused:
εγώ έναν ξέρω που δηλώνει ότι θα γεράσει πάνω στη σέλα αλλά έχει και αυτοκινητάκι :evil:

devil's animal
29/12/2008, 11:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dr Luv
Δεν είπα ένα απ' τα δύο. Κι εγώ έχω και αυτοκίνητο. Μιλάω για τους hardcore μηχανόβιους που ξερνάνε και στην ιδέα του αυτοκινήτου.

εγω θα παρω αυτοκινητο ΜΟΝΟ αν ικανοποιησω ολα μου τα "ΘΕΛΩ" στο επιπεδο των μηχανων.



θεωρητικα αυτο μπορει να μην γινει ποτε...(ειναι πολλα τα λ7 Αρη)...αλλα πρακτικα...
αν εχω ενα 1000αρι ss...
ενα 650αρι και ανω μονοκυλινδρο μοταρντ...
και ενα "καθαρο" για βουνο (μαλλον διχρονο 300αρι)...

και αφου δεν με εχουν κλεισει μεσα...

τοτε μπορει να παρω ενα κουτακι και εγω...
:wave2:

sniper
29/12/2008, 11:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
εγω θα παρω αυτοκινητο ΜΟΝΟ αν ικανοποιησω ολα μου τα "ΘΕΛΩ" στο επιπεδο των μηχανων.



θεωρητικα αυτο μπορει να μην γινει ποτε...(ειναι πολλα τα λ7 Αρη)...αλλα πρακτικα...
αν εχω ενα 1000αρι ss...
ενα 650αρι και ανω μονοκυλινδρο μοταρντ...
και ενα "καθαρο" για βουνο (μαλλον διχρονο 300αρι)...

και αφου δεν με εχουν κλεισει μεσα...

τοτε μπορει να παρω ενα κουτακι και εγω...
:wave2:


Κάτσε να μεγαλώσεις και να βγάλεις γκόμενα και το συζητάμε.....

:smokin:

TROOPER
29/12/2008, 11:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Κάτσε να μεγαλώσεις και να βγάλεις γκόμενα και το συζητάμε.....

:smokin:

νικο προσεχε ε...αυτος δερνει !!!!:lol: :lol: :lol: :lol:

blackbusa
29/12/2008, 12:18
Οποιος χρησημοποιει λεξεις οπως ''κουτακιας'' ειναι το ιδιο κομπλεξικος και μαλακας οπως αυτος που λεει απο την αλλη πλευρα ''αλητης μηχανοβιος''....

:wave2:

devil's animal
29/12/2008, 12:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Κάτσε να μεγαλώσεις και να βγάλεις γκόμενα και το συζητάμε.....

:smokin:


ok,whatever you say...
:wave2:

sniper
29/12/2008, 12:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
ok,whatever you say...
:wave2:

Καλά, ναι.... όταν θα βρέχει και θα θες να βγεις βράδυ έξω με την γκόμενα, πες της "Μωρό μου, φόρα αδιάβροχα και μπότες και γάντια και κράνος και πάρε και κάνα βρακί μαζί...."


Με το σεξ κάνουμε και καμιά γνωριμία... :lol:

devil's animal
29/12/2008, 12:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Καλά, ναι.... όταν θα βρέχει και θα θες να βγεις βράδυ έξω με την γκόμενα, πες της "Μωρό μου, φόρα αδιάβροχα και μπότες και γάντια και κράνος και πάρε και κάνα βρακί μαζί...."


Με το σεξ κάνουμε και καμιά γνωριμία... :lol:


AN βρω γκομενα που να ΜΗΝ εχει δικο της σπιτι (γιατι παιζω και με μεγαλες ηλικιες)...
ΚΑΙ δικο της αμαξι...
και θελουμε να βγουμε μια απο τις (περιπου 40-50) μερες του χρονου που βρεχει...

τοτε δανειζομαι το αμαξι του πατερα μου και ολα καλα!:D


Νικο,(περα απο την πλακα) σκεψου το. δεν υπαρχει πλεον γκομενα ανω των 20 και να μην εχει δικο της αμαξι στην Αθηνα.:sick:

sergiosm
29/12/2008, 12:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
Οποιος χρησημοποιει λεξεις οπως ''κουτακιας'' ειναι το ιδιο κομπλεξικος και μαλακας οπως αυτος που λεει απο την αλλη πλευρα ''αλητης μηχανοβιος''....

:wave2:

+ 100000......

'Ετσι ακριβώς

sniper
29/12/2008, 12:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
AN βρω γκομενα που να ΜΗΝ εχει δικο της σπιτι (γιατι παιζω και με μεγαλες ηλικιες)...
ΚΑΙ δικο της αμαξι...
και θελουμε να βγουμε μια απο τις (περιπου 40-50) μερες του χρονου που βρεχει...

τοτε δανειζομαι το αμαξι του πατερα μου και ολα καλα!:D


Νικο,(περα απο την πλακα) σκεψου το. δεν υπαρχει πλεον γκομενα ανω των 20 και να μην εχει δικο της αμαξι στην Αθηνα.:sick:

1. Καλά... αν θες να σε πηγαινοφέρνει η γκόμενα ΟΚ
2. Αν το χρειάζεται ο πατέρας σου το αμάξι, πας με ταξί, οπότε σε πηγαίνει ο ταξιτζής


Το βλέπω λιγάκι λάθος το "δεν χρειάζομαι" το αυτοκίνητο..... για πολλούς και διάφορους λόγους.

devil's animal
29/12/2008, 13:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
1. Καλά... αν θες να σε πηγαινοφέρνει η γκόμενα ΟΚ
2. Αν το χρειάζεται ο πατέρας σου το αμάξι, πας με ταξί, οπότε σε πηγαίνει ο ταξιτζής


Το βλέπω λιγάκι λάθος το "δεν χρειάζομαι" το αυτοκίνητο..... για πολλούς και διάφορους λόγους.



1. δεν εχω κανενα προβλημα αλλα 99% οδηγω εγω.
2. αν συντρεχουν ΟΛΑ αυτα που σου ειπα ΚΑΙ το θελει και ο πατερας μου,τοτε χεσε με.:lol:


Εγω ειμαι γενικα το να υπαρχει 1 (ενα) αμαξι στην οικογενεια.και μονο ΕΝΑ. γενικα. οχι να μην υπαρχει καθολου. αν παντρευτω θα εχει η γυναικα μου.:p

Λεωνίδας
29/12/2008, 13:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
αν παντρευτω :eyepop: :eyepop: :eyepop:

TROOPER
29/12/2008, 13:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
:eyepop: :eyepop: :eyepop:

θα ρθει το βραδυ δελεαρ με μπομπονιερες ???

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Λεωνίδας
29/12/2008, 13:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
δεν υπαρχει πλεον γκομενα ανω των 20 και να μην εχει δικο της αμαξι στην Αθηνα.:sick: μόνο σ' εμένα τυχαίνουν :cry:

devil's animal
29/12/2008, 13:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
:eyepop: :eyepop: :eyepop:

γιατι επαθες εξοφθαλμο βρογχοκηλη ρε Λεω??:rotflmao: :rotflmao:

ειπα ΑΝ γιατι μπορει και να ΜΗΝ...:winka:

devil's animal
29/12/2008, 13:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
θα ρθει το βραδυ δελεαρ με μπομπονιερες ???

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

φαε την γλωσσα σου ρε γκαντεμη...:a37: :a37:


ακου μπομπονιερες...
ειμαι μικρος ακομα...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Λεωνίδας
29/12/2008, 13:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
γιατι επαθες εξοφθαλμο βρογχοκηλη ρε Λεω??:rotflmao: :rotflmao:

ειπα ΑΝ γιατι μπορει και να ΜΗΝ...:winka: θα ήθελα να γνωρίσω τη θαρραλέα ... αν :lol:

devil's animal
29/12/2008, 13:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
μόνο σ' εμένα τυχαίνουν :cry:


θα μεγαλωσεις και θα μαθεις...
:a9: :a9:

stefanos
29/12/2008, 14:13
:p


151237

SpineshankD
29/12/2008, 14:20
πριν 2 βδομαδες εβγαλα διπλωμα για αμαξι κ 8α το κα8υστερουσα(μαλακωδως)κιαλλο, και αυτο λογω προβληματων υγειας των δικων μου.αυτο δεν σημαινει οτι ειμαι η οτι δεν ειμαι hardcore μηχανοβιος..
και μιλωντας για γυναικες,ενω εχω κλεισει 10 χρονια που πρωτοκαβαλησα,εχω να πω οτι στις (αρκετες) που με συνοδεψαν,αυτες που "τραβηξε"ολο το θεμα ηταν εκεινες οι οποιες δεν μασησαν να ερ8ουν μαζι μου για ταξιδι,ηνα φορεσουν τις κορντουρες κ τα αδιαβροχα κ στην τελικη να παγωσουν η να βραχουν οπως παγωσα κ εγω κ να νιωθουν καλα γιαυτο!
μαλλον μου βγανει σαν ατυπο crash test σχεσης για το ποσο με γουσταρουν γι αυτο που ειμαι κ αν 8α τραβηξει ολο το 8εμα.
αλλα δεν μου φαινεται σωστο να κατηγορω κανενα μηχανοβιο και οχι μονο που θα προτιμησει το αμαξι για ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ λογο.δεν ειμαι εγω αυτος που θα κρινει κανενα.ο κα8ενας στην τελικη εχει την δικη του πλευρα στην ιστορια αυτη
το μονο παραξενο ειναι οτι οταν μπαινω σε αμαξι κρυωνω κ μετα οταν καβαλαω την μηχανη νιω8ω περιεργως ανετα.μηπως περναω κλιμακτηριο...?????:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Akatanomastos
29/12/2008, 14:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
1. Καλά... αν θες να σε πηγαινοφέρνει η γκόμενα ΟΚ


αυτες ειναι οι λεγομενες μικροαστικες αντιληψεις, βγαλμενες απο το χρονοντουλαπο :lol: :rotflmao:


εγω δεν εχω προβλημα να με πηγαινοφερνει η γκομενα ΟΤΑΝ βρεχει..

Αρκει να μη με σκοτωσει:rotflmao: :rotflmao:

sniper
29/12/2008, 14:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
αυτες ειναι οι λεγομενες μικροαστικες αντιληψεις, βγαλμενες απο το χρονοντουλαπο :lol: :rotflmao:


εγω δεν εχω προβλημα να με πηγαινοφερνει η γκομενα ΟΤΑΝ βρεχει..

Αρκει να μη με σκοτωσει:rotflmao: :rotflmao:


Φυσικά και είναι και μικροαστικές, και σωβινιστικές και ρατσιστικές και βγαλμένες από χρονοντούλαπο ιδέες....

Αλλά σώζουν ζωές! :lol:

p@nos
29/12/2008, 14:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dr Luv
Απορία:

Πόσοι από εσάς που τα χώνετε στους κουτάκηδες (κουτί = αυτοκίνητο για όσους δεν το γνωρίζουν) θα παρατήσετε τη μηχανή για ένα κουτί και θα κάνετε τον κινέζο σε λίγα χρόνια?

Όποιος έχει τ' αρχίδια να το παραδεχτεί να βγει και να το πει.

Όποιος δεν θα κουτιαστεί ποτέ να το πει κι αυτός και να τον δουμε σε μερικά χρόνια...

Κρυφοκουτάκηδες βγείτε απ' την ντουλάπα σας!

:a9:


χρειαζεται και το αμαξι και η μηχανη...

και αν αναγκαστικα πρεπει να διαλεξεις αναμεσα στα 2 διαλεγεις αυτοκινητο που ειναι πολυ πιο χρησιμο για ολες τις δουλειες, σε αντιθεση με τη μηχανη που κακα τα ψεματα, πλεον ειναι ειδος πολυτελειας για προσωπικη διασκεδαση.

οσο ειμαι μονος μου θα εχω τη μηχανη(μακαρι να μπορουσα να εχω και αμαξι για βροχη, μεταφορες κλπ)

οσο εισαι μονος σου δε δινεις αναφορα σε κανεναν, αν παθεις κατι δεν εχει αμεσο αντικτυπο σε καποιον αλλο

οταν ομως ερθει η ωρα να κανεις οικογενεια, και σε περιμενουν παιδακια σπιτι, το πραγμα αλλαζει.
Μαλλον εκεινη θα ειναι η στιγμη που το κεφαλαιο ''μηχανη'' θα τελειωσει για μενα, μιας και προτιμω να στερισω την καβλα της μηχανης απο τον εαυτο μου, απο το να στερισω κατι πολυ πιο σημαντικο απο αλλους ανθρωπους.

Ισως οταν κανω δικη μου οικογενεια να εχω μια μηχανη, εντελως ακαταλληλη για καθημερινη χρηση, με την οποια θα βολταρω καμια 10ρια φορες το χρονο...

sapila racing
29/12/2008, 14:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
χρειαζεται και το αμαξι και η μηχανη...

και αν αναγκαστικα πρεπει να διαλεξεις αναμεσα στα 2 διαλεγεις αυτοκινητο που ειναι πολυ πιο χρησιμο για ολες τις δουλειες, σε αντιθεση με τη μηχανη που κακα τα ψεματα, πλεον ειναι ειδος πολυτελειας για προσωπικη διασκεδαση.

οσο ειμαι μονος μου θα εχω τη μηχανη(μακαρι να μπορουσα να εχω και αμαξι για βροχη, μεταφορες κλπ)

οσο εισαι μονος σου δε δινεις αναφορα σε κανεναν, αν παθεις κατι δεν εχει αμεσο αντικτυπο σε καποιον αλλο

οταν ομως ερθει η ωρα να κανεις οικογενεια, και σε περιμενουν παιδακια σπιτι, το πραγμα αλλαζει.
Μαλλον εκεινη θα ειναι η στιγμη που το κεφαλαιο ''μηχανη'' θα τελειωσει για μενα, μιας και προτιμω να στερισω την καβλα της μηχανης απο τον εαυτο μου, απο το να στερισω κατι πολυ πιο σημαντικο απο αλλους ανθρωπους.

Ισως οταν κανω δικη μου οικογενεια να εχω μια μηχανη, εντελως ακαταλληλη για καθημερινη χρηση, με την οποια θα βολταρω καμια 10ρια φορες το χρονο...

Δεν μας τα λες καλα....

Εγω πάντα είχα αυτοκίνητο απο το 1987 και μετα αλλά τώρα που εχει κι η γυναίκα μου δικό της λεω να το πουλήσω... :smokin:

Ετσι κι αλλιώς δεν το κυκλοφορώ.

Α και για το θέμα που έθεσε ο Dr Luv.
Μαλλον εκείνος θα είναι απο τους πρώτους αλλά δεν εχει τ @@@ια να το πει και ψαχνει συνένοχους.

makis206
29/12/2008, 14:39
Εγώ πάλι δεν καταλαβαίνω γιατί χρειάζονται @@ για να πει κάποιος ότι κάποια μέρα θα καταλήξει με αυτοκίνητο, για όποιον ισχύει τέλος πάντων (αν και οι περισσότεροι θα κρατήσουν κι ένα μηχανάκι δεν το συζητώ).

Σιγά το κατόρθωμα που θα κάνει, λες και θα πάει στη route66 να βροντοφωνάξει ότι γαμεί τα Harley..:lol:


Μωρέ και τροχόσπιτο σου λέω :smokin:

Akatanomastos
29/12/2008, 14:40
προφανως το θεμα ειναι βλακεια

διοτι αλλιως καταληγουμε στο

αν εχεις μηχανη εχεις αρχιδια
αν εχεις αμαξι δεν εχεις αρχιδια

ξερω πολλους με αμαξι με αρχιδια
ξερω πολλους με μηχανη χωρις αρχιδια
(μην ακουσω κουβεντα για το ποσο κοντα ειμαι με τους φιλους μου:lol: )


εγω προσωπικα δεν εχω αμαξι, δεν σκεφτομαι να αγορασω,
και δεν εχω καν διπλωμα αμαξιου,
μακαρι να χα βγαλει ο βλακας τοτε που ξεκινησα καποια μαθηματα,
γιατι που και που χρειαζετε να οδηγησεις ενα κουτι

p@nos
29/12/2008, 14:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
Δεν μας τα λες καλα....

Εγω πάντα είχα αυτοκίνητο απο το 1987 και μετα αλλά τώρα που εχει κι η γυναίκα μου δικό της λεω να το πουλήσω... :smokin:

Ετσι κι αλλιώς δεν το κυκλοφορώ.

Α και για το θέμα που έθεσε ο Dr Luv.
Μαλλον εκείνος θα είναι απο τους πρώτους αλλά δεν εχει τ @@@ια να το πει και ψαχνει συνένοχους.


kala σιγουρα δε μπορω να ξερω τι ακριβως θα κανω σε 20 χρονια απο τωρα, παντως γενικα ενα αυτοκινητο ειναι απαραιτητο, ειτε ειναι δικο σου, ειτε των γονιων σου, ειτε της γυναικας σου...

τη μια θα βρεχει πολυ και θα θες να βγεις με το αισθημα, την αλλη να κανεις μετακομιση, την 3η θα θες να πας σουπερ μαρκετ

να με δεις φορτωμενο στο ΧΤ με 5 σακουλες και δυο 10κιλα απορρυπαντικα να πεθανεις στα γελια:lol:

catmaster
29/12/2008, 14:50
ότι να ναι λέμε ....:hypnotize

Dr Luv
29/12/2008, 14:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
Δεν μας τα λες καλα....

Εγω πάντα είχα αυτοκίνητο απο το 1987 και μετα αλλά τώρα που εχει κι η γυναίκα μου δικό της λεω να το πουλήσω... :smokin:

Ετσι κι αλλιώς δεν το κυκλοφορώ.

Α και για το θέμα που έθεσε ο Dr Luv.
Μαλλον εκείνος θα είναι απο τους πρώτους αλλά δεν εχει τ @@@ια να το πει και ψαχνει συνένοχους.

Π@πάρια τετρακύλινδρα, έχω φίλε sapila. Και αυτοκίνητο από το 85 έχω, το γράφω και παραπάνω, και μόκο κάνω και το οδηγάω όταν η κοπελιά έχει βάλει τα cocktail dress της και δεν θέλει να της γίνουν τα μαλλιά emo από το κράνος, και τα παράθυρα θα κλείσω αν χρειαστεί......ΑΛΛΑ ποτέ δεν είπα κανένα κουτάκια και ο λόγος που άνοιξα αυτή τη συζήτηση είναι ακριβώς αυτός!

Οδηγάω όλη μου τη ζωή μηχανή, έχω κάνει ατελείωτα χιλιόμετρα και ποτέ (στα σοβαρά τουλάχιστον) βαρύγδουπες δηλώσεις. Γι αυτό και τη λέω (πάντα με διάθεση παιχνιδιού παρά κόντρας) σε όλους αυτούς τους πιτσιρικάδες, κυρίως, που δηλώνουν ή υπονοούν ότι δεν θα γίνουν ποτέ "κουτάκηδες".

Έχω και ένα φίλο μου που έβριζε τα "κουτιά" και το παιζε μηχανόβιος, άλλαξε 3 μηχανάκια και μετά αμαξάκι με isofix καθισματάκια για το relax του μωρού... Και όταν τον ρωτάω γιατί ρε φίλε πούλησες τη μηχανή (δεν ήταν οικονομικό το θέμα) με κοιτάει σα το ροφό και ψελίζει μαλακίες, αντί να παραδεχτεί ότι δεν το αγαπάει βρε παιδί μου και δεν αντέχει άλλη παντόφλα...

Μόνο αν δεν μπορώ να καβαλήσω πια θα σταματήσω, για κανένα άλλο λόγο! Και θα έχω και τ' αμαξάκι για τα χιόνια, σερφάκια και άλλα όμορφα που δυστυχώς δεν τα κάνεις με το μηχανάκι.

:wave2:

catmaster
29/12/2008, 15:00
Πάντως εγώ αν της πω της γυναίκας μου να ανέβει στη μηχανή με αυτό τον καιρό με κοιτάζει περίεργα ... :look:


(γι' αυτό πάω μόνος μου ... ):ninja:

sapila racing
29/12/2008, 15:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dr Luv
Π@πάρια τετρακύλινδρα, έχω φίλε sapila. Και αυτοκίνητο από το 85 έχω, το γράφω και παραπάνω, και μόκο κάνω και το οδηγάω όταν η κοπελιά έχει βάλει τα cocktail dress της και δεν θέλει να της γίνουν τα μαλλιά emo από το κράνος, και τα παράθυρα θα κλείσω αν χρειαστεί......ΑΛΛΑ ποτέ δεν είπα κανένα κουτάκια και ο λόγος που άνοιξα αυτή τη συζήτηση είναι ακριβώς αυτός!

Οδηγάω όλη μου τη ζωή μηχανή, έχω κάνει ατελείωτα χιλιόμετρα και ποτέ (στα σοβαρά τουλάχιστον) βαρύγδουπες δηλώσεις. Γι αυτό και τη λέω (πάντα με διάθεση παιχνιδιού παρά κόντρας) σε όλους αυτούς τους πιτσιρικάδες, κυρίως, που δηλώνουν ή υπονοούν ότι δεν θα γίνουν ποτέ "κουτάκηδες".

Έχω και ένα φίλο μου που έβριζε τα "κουτιά" και το παιζε μηχανόβιος, άλλαξε 3 μηχανάκια και μετά αμαξάκι με isofix καθισματάκια για το relax του μωρού... Και όταν τον ρωτάω γιατί ρε φίλε πούλησες τη μηχανή (δεν ήταν οικονομικό το θέμα) με κοιτάει σα το ροφό και ψελίζει μαλακίες, αντί να παραδεχτεί ότι δεν το αγαπάει βρε παιδί μου και δεν αντέχει άλλη παντόφλα...

Μόνο αν δεν μπορώ να καβαλήσω πια θα σταματήσω, για κανένα άλλο λόγο! Και θα έχω και τ' αμαξάκι για τα χιόνια, σερφάκια και άλλα όμορφα που δυστυχώς δεν τα κάνεις με το μηχανάκι.

:wave2:


ΟΚ πες οτι παρεξήγησα.

Και τι ηθελες να κανεις με αυτό το πόστ? Να βγούν οι 'ρούληδες' να πουν οτι είναι ΄ρούληδες'?
Αφού δεν το ξέρουν ακόμα. :D

sniper
29/12/2008, 15:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
ΟΚ πες οτι παρεξήγησα.

Και τι ηθελες να κανεις με αυτό το πόστ? Να βγούν οι 'ρούληδες' να πουν οτι είναι ΄ρούληδες'?
Αφού δεν το ξέρουν ακόμα. :D

Μα βγήκαν.... αλλά το παίζουν άνετοι.... ακόμα! :rotflmao: :rotflmao: :lol:

Akatanomastos
29/12/2008, 15:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dr Luv

εχουν γραφτει πολλα για την περιπτωση σου:lol:

δικα σου δικε μου :beer:

http://www.youtube.com/watch?v=VYt_MPi23Lo (το βιντεο ειναι ψιλοακαταλληλο αλλα το κομματι οκ)

http://www.youtube.com/watch?v=lGdcHg9zdK8

http://www.youtube.com/watch?v=_r8-vvKdRUE

Dr Luv
29/12/2008, 15:07
O sniper μ' έπιασε....
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
σσσσσστ μην τους προγκήξουμε, άσε να σκάσουν μύτη και οι σκληροπυρηνικοί...:a13:

Dr Luv
29/12/2008, 15:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
εχουν γραφτει πολλα για την περιπτωση σου:lol:

δικα σου δικε μου :beer:

http://www.youtube.com/watch?v=VYt_MPi23Lo (το βιντεο ειναι ψιλοακαταλληλο αλλα το κομματι οκ)

http://www.youtube.com/watch?v=lGdcHg9zdK8

http://www.youtube.com/watch?v=_r8-vvKdRUE

Πω πω χάλια!!!:a14:

Ρε συ οξαποδώ, θα με κάνεις ν' αλλάξω ψευδόνυμο λεμεεεεεεεεεεεεε....
:a29:

SVX
29/12/2008, 15:13
εχει παει κανενας απο εσας για ψωνια απο το σουπερμαρκετ με το "SS"? γιατι εγω το κουτακι μου το αγαπαω γι'αυτο...ειναι καλο καροτσακι για ψωνια...και δεν μπορω να πω οτι ειναι πιο ξεκουραστο στα ταξιδια...κι αυτο κουραση βγαζει....



Καταληγωντας λοιπον, η μαμα SUZUKI βγαζει ΚΑΙ αυτοκινητα ΚΑΙ μοτο...και Δοξα τω Θεω πηρα κι απτα δυο...


το μονο που δεν εχω SUZUKI και μου λειπει τωρα που φτιαχνω την προικα μου...:dizzy:


151243

zolotas
29/12/2008, 15:18
φιλε ,μιλας για δικα σου βιωματα και παρεες που ολοι ειχαν μοτορια ,πρωτες μουρες στις γκομενες,σκληροπηρυνικοι μηχανοβιοι...........και τωρα ειναι πιτσα,μπυρα,καναπε και ετοιμογενοι κοιλαραδες ?

και γω ηξερα πολλους που ηταν ετσι και τωρα ειναι με τζιπ και παντοφλες......

και τοτε αν τους ρωτουσες θα σου ελεγαν εγω θα γερασω με GPZ750 σαν του Tom Kruz....

αρα η ερωτηση σου ειναι χλωμη για να απαντηθει.......

sniper
29/12/2008, 15:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από zolotas
....

και τοτε αν τους ρωτουσες θα σου ελεγαν εγω θα γερασω με GPZ750 σαν του Tom Kruz....

.....

GPX600 νομίζω ήταν.... τα φλας δεν ήταν στο φέρινγκ.... Εχω την εντύπωση.....

sapila racing
29/12/2008, 15:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
GPX600 νομίζω ήταν.... τα φλας δεν ήταν στο φέρινγκ.... Εχω την εντύπωση.....

GPz900R ηταν.
Το επαιζε παλι χθες.


151248

dukeandthecity
29/12/2008, 15:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dr Luv
......Έχω και ένα φίλο μου που έβριζε τα "κουτιά" και το παιζε μηχανόβιος, άλλαξε 3 μηχανάκια και μετά αμαξάκι με isofix καθισματάκια για το relax του μωρού...


αντε ρε αδερφε δώσε λιγο info παραπάνω και μου έχει βγεί η μέση, βαλε βγάλε την ζωνη ασφαλείας στο καθισματάκι της μπουμπους. :wave2: :D :wave2:

p@nos
29/12/2008, 15:31
900 ηταν το gpz παιδια:p

zolotas
29/12/2008, 15:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
GPz900R ηταν.


σωστος........λες να το εχει ακομα η πηρε τζιπ κι αυτος ο σαλιαρης??:lol:

dukeandthecity
29/12/2008, 15:34
και όσο για το θέμα το θεωρώ μ@λ@κια. Μεχρι και ο Στράτος κυκλοφορεί τωρα πια με κουτι.:D :D


151249

reinmeister
29/12/2008, 16:03
λουγκρες μηχανοβιοι εγω εχω να πω...απλως οσοι σερνεστε με τα μηχανακια κοροιδευετε εμας τους γρηγορους που οταν οι συνθηκες ασφαλτου δεν επιτρεπουν οδηγηση ταπα με το μηχανακι επιλεγουμε να παρουμε το αυτοκινητο...μονο αυτος ειναι ο λογος...

για παραδειγμα εγω...ηθελα να παω πατρα για χριστουγεννα κι επειδη η πατρων ειναι ελλεινη και δεν μπορω να στριψω με 220 που γουσταρω με το μηχανακι πηρα το αυτοκινητο...


δεν επαιξε κανεναν ρολο το οτι ειχε ψοφοκρυο,οτι επαιζε να βρεξει η να χιονισει,το οτι ποναει η μεση μου μετα απο καμια ωρα,το οτι κρυωνω και δεν εχω καλοριφερ και μουσικη... :rotflmao: :rotflmao:

ΕΙΜΑΙ ΣΚΛΗΡΟΠΥΡΗΝΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΟΒΙΟΣ ΡΕ...

p@nos
29/12/2008, 16:05
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

el_hymador
29/12/2008, 16:11
Μοτοσικλετα εξαιτιας κ@υλ@ς

Αυτοκινητο εξαιτιας αναγκης

Το θεμα ειναι να βρεις τα φραγκα να τα συντηρεις και τα δυο...:winka:

thalasinos
29/12/2008, 16:19
Θα παω λιγα εως αρκετα χρονια πισω '81-'84 σε ηλικια 16-19 χρονων! την εποχη που δεν ειχα την πολυτελεια του σταθερου τηλ.ποσο μαλιστα ενα ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ.Ενα zundapp του πατερα μου ειχα και εκεινο..... ποσα ραντεβουδακια εχασα!!! εκλεινα ραντεβου μετα απο μια εβδομαδα(επειδη η ελευθερια απο το σπιτι της ηταν ζορικη) και αν τυχαινε να βρεχει χανομασταν!! Αυτη την εποχη και παλι το αυτοκινητο ειναι ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ. Επειδη δευτερο δεν...... αναγκαστικα παω με τη μηχανη στη δουλεια. για μενα 1ο το κουτακι και μετα η αρρωστια μας. οποιος το ζη! καταλαβαινει!

NikosKK
29/12/2008, 16:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
1. δεν εχω κανενα προβλημα αλλα 99% οδηγω εγω.
2. αν συντρεχουν ΟΛΑ αυτα που σου ειπα ΚΑΙ το θελει και ο πατερας μου,τοτε χεσε με.:lol:


Εγω ειμαι γενικα το να υπαρχει 1 (ενα) αμαξι στην οικογενεια.και μονο ΕΝΑ. γενικα. οχι να μην υπαρχει καθολου. αν παντρευτω θα εχει η γυναικα μου.:p


:beer: :smokin:

Elle
29/12/2008, 16:36
Εγώ κάποια στιγμή ίσως και να μην μπορώ να έχω μοτοσυκλέτα
είτε λόγω της δουλειάς μου είτε λόγω οικογενειακών υποχρεώσεων.
Έχω και αυτοκίνητο, είμαι δηλαδή κουτάκης όπως το λες και ποτέ
δεν ξέρεις αν η ζωή στα φέρει έτσι ώστε να μην έχεις και τίποτε από
τα δύο!:wave2:

NikosKK
29/12/2008, 16:41
Ένα φτηνό κουτάκι για να μπαίνει μέσα ο σκύλος.η γυναίκα αν και όταν υπάρξει τις βροχερές/πολύ κρύες μέρες και τέλος...δε βλέπω λόγο στο να βάζουμε ταμπέλα σε αυτό...:smokin:

idomeneas
29/12/2008, 17:13
Βασικά αν κάνουμε τους βασικούς αριθμητικούς υπολογισμούς,
αν κάποιος θέλει αυτοκίνητο για μια στις τόσες,
που βρέχει, κουβαλάει, βγαίνει ραντεβού...
πολύ απλά δεν συμφέρει...
χίλιες φορές καλύτερα ταξί...

Road67
29/12/2008, 17:19
Πέρα από κάποιες περιόδους πάντα είχα μηχανή κι αυτοκίνητο. Έχουν διαφορετική χρησιμότητα. Επιπλέον το αυτοκίνητο μπορείς να το μοιραστείς. Η μηχανή βγάζει αισθήσεις και συναισθήματα πολύ δύσκολο να ειπωθούν κι ακόμη πιο δύσκολο να τα μοιραστείς όταν το άτομο που έχεις απέναντι σου μένει σε απτούς φαινοτύπους, κρύο, βροχή, πολύ ζέστη με κορντούρα κλπ. Έχω τη μηχανή για ΄μενα. Έχω το αυτοκίνητο για όλα τ' άλλα. Και για 'μενα αν και το θεωρώ τελικά και κάπως ανώριμο είναι ένα είδος δοκιμασίας αν η κοπέλα θα έρθει μαζί μου ή αν θα προτιμήσει το αυτοκίνητο της ή το δικό μου. Αγαπάω τα παιδιά και θέλω κάποτε ν' αποκτήσω. Επιπλέον έχασα το μπαμπά μου σε ηλικία 10 ετών. Ξέρω πως είναι να μεγαλώνεις στη σκιά και στην απουσία ενός ανθρώπου που ειδικά όταν είσαι αγόρι τον έχεις ανάγκη να είναι εκεί. Όταν θ' αποκτήσω παιδιά λοιπόν αν το θέλει Ο Θεός κι η γυναίκα που θα 'μαστε μαζί θα στραφώ στο χώμα ή στην πίστα και θα προσπαθήσω να γίνω πολύ καλός και να έχω πλέον μια εναλλακτική μηχανή που θα βγάζω ίσως κάθε Σαββατοκύριακο.
Παρότι έχω και μπαγκαζιέρα και πλαϊνές δε μου αρέσουν να τα βλέπω πέρα απ' το καλοκαίρι που με προδιαθέτουν ευχάριστα για τις διακοπές μου. Έτσι λοιπόν γυρνώντας κάποιες φορές απ' τη δουλειά με το fazer ποτέ δε μπόρεσα να πάρω ψώνια παραπάνω από 40 ευρώ. Με το σκούτερ καθότι και τεράστιο σε χώρους μπορώ να πω οτι κάποια φορά ψώνισα γύρω στα 70 ευρώ βάζοντας πράγματα κάτω απ' τη σέλα και ανάμεσα στα πόδια μου. Όταν όμως περιμένω κόσμο ή κάνω τα βασικά ψώνια του μήνα χωρίς να διακατέχομαι από σύνδρομο κατοχής το αυτοκίνητο μια χαρά με γλιτώνει απ' την όλη μανούρα.
Άλλωστε όπως οι περισσότερες κοπέλες έτσι κι η δική μου τρελαίνεται για super market. Επομένως κάτι σφυράει για μέγκα ΑΒ, μετά κάτι για ικέα ή πράκτικερ και πάει λέγοντας κι ας μην αγοράζουμε κάτι σχεδόν ποτέ...

p@nos
29/12/2008, 17:44
a kai επισης μη συγκρινετε την αισθηση που εχει μια τουμπανιασμενη μηχανη με ενα colt η ενα corsa 1.2

οι περισσοτεροι απο εσας αμα οδηγουσατε κανα σοβαρο αυτοκινητο ανω των 200 ιππων και αξιοπρεπους βαρους θα αλλαζατε γνωμη γι'αυτο που αποκαλειτε οι περισσοτεροι ''κουτι'':smokin:

harvester
29/12/2008, 17:46
στα 29 μου πουλησα οτι διτροχο ειχα και ειμαι ετοιμος να αγορασω ενα αυτοκινητο.
δεν μου αρεσαν ποτε ιδιαιτερα τα αυτοκινητα αλλωστε δεν οδηγω ποτε μεσημερι γιατι εχω κοιμηθει δυο φορες.
απλα το χρειαζομαι για την δουλεια μου πρωτα απο ολα και μετα για να πηγαινω την παντοφλα καμια εκδρομη το σκ.

ελπιζω μεχρι του χρονου να βρω λεφτα να ξαναπαρω καμια μηχανη γιατι θα αυτοκτονησω.βεβαια η καθημερινη μετακινηση στην πολη γινεται με το 50αρι του φαδερ και με ποδηλατο

Cpt. Haddock
29/12/2008, 18:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dr Luv
Όποιος δεν θα κουτιαστεί ποτέ να το πει κι αυτός και να τον δουμε σε μερικά χρόνια...

Εγώ ρε... :smokin:

Road67
29/12/2008, 18:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Εγώ ρε... :smokin: Καλά εσύ έχεις τον Τίγρη οπότε χέσε μας :smokin:

filipp0s
29/12/2008, 18:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Εγώ ρε... :smokin:

ασε ρε φίλος... εσύ 'σαι πρώην κουτακιας να πούμε γι αυτο τα λες. :smokin:


Ασε να μιλήσουμε εμείς που δεν έχουμε ούτε διπλωμα και δεν ξέρουμε ούτε να οδηγάμε :smokin:

Cpt. Haddock
29/12/2008, 18:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από filippos650
ασε ρε φίλος... εσύ 'σαι πρώην κουτακιας να πούμε γι αυτο τα λες. :smokin:


Ασε να μιλήσουμε εμείς που δεν έχουμε ούτε διπλωμα και δεν ξέρουμε ούτε να οδηγάμε :smokin:


Δλδ μηχανη που έχεις διπλωμα ξέρ'ς να την οδηγάς; :smokin:

filipp0s
29/12/2008, 18:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Δλδ μηχανη που έχεις διπλωμα ξέρ'ς να την οδηγάς; :smokin:

έλα να με μαθεις σε καμια ΠΣΚ :smokin:

Cpt. Haddock
29/12/2008, 18:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από filippos650
έλα να με μαθεις σε καμια ΠΣΚ :smokin:

Δε σε ειδα στην τελευταία... :smokin:

filipp0s
29/12/2008, 18:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Δε σε ειδα στην τελευταία... :smokin:


φίλος, δεν ήταν ΠΣΚ αυτή. Δεν υπήρξε προκύρηξη.:smokin:


και τι?... έμαθες να οδηγας επειδη πήρες καινούργιο παρταλι? :smokin:

Cpt. Haddock
29/12/2008, 18:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dr Luv
Όποιος δεν θα κουτιαστεί ποτέ να το πει κι αυτός και να τον δουμε σε μερικά χρόνια...

Εγώ ρε... :smokin:

p@nos
29/12/2008, 18:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
:smokin:

Αρχικά δημιουργήθηκε από Road67
:smokin:

Αρχικά δημιουργήθηκε από filippos650
:smokin:

Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
:smokin:

Αρχικά δημιουργήθηκε από filippos650
:smokin:

Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
:smokin:

Αρχικά δημιουργήθηκε από filippos650
:smokin:
:smokin:


πολυ ντουμανι επιασε εδω μεσα

:smokin: :smokin: :smokin:

Cpt. Haddock
29/12/2008, 18:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από filippos650
φίλος, δεν ήταν ΠΣΚ αυτή. Δεν υπήρξε προκύρηξη.:smokin:


και τι?... έμαθες να οδηγας επειδη πήρες καινούργιο παρταλι? :smokin:




πφφφφ...:smokin:

έτσι ξεκιναν οι κουτακηδες....:smokin:

απαξιώνουν όσα δε κανουν...:smokin:

και πριν το καταλάβουν ψωνιζουν αρωματικα δεντρακια απο την autoplus :smokin:

filipp0s
29/12/2008, 18:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
πφφφφ...:smokin:

έτσι ξεκιναν οι κουτακηδες....:smokin:

απαξιώνουν όσα δε κανουν...:smokin:

και πριν το καταλάβουν ψωνιζουν αρωματικα δεντρακια απο την autoplus :smokin:


όλο και κατι θα ξέρεις :smokin:

filipp0s
29/12/2008, 18:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από filippos650
όλο και κατι θα ξέρεις :smokin:

έλα τσίμπα...είναι και british racing green :smokin:


151265

Cpt. Haddock
29/12/2008, 18:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από filippos650
έλα τσίμπα...είναι και british racing green :smokin:


krata to re file....:smokin:

θα σου χρειαστει συντομα... :smokin:

διπλωμα βγαζεις ευκολα... :smokin:

zephyr1
29/12/2008, 18:40
Απιστευτο Χριστουγενιατικο thread για το ποιος την εχει πιο μεγαλη.:a46:

Καλο πασχα!

:beer: :a31: :beer:

filipp0s
29/12/2008, 18:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Απιστευτο Χριστουγενιατικο thread για το ποιος την εχει πιο μεγαλη.:a46:

Καλο πασχα!

:beer: :a31: :beer:


γι αυτό και το σπαμαραμε στο τέλος, μήπως και του δώσουμε αξία :lol: :lol:

Cpt. Haddock
29/12/2008, 18:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από filippos650
γι αυτό και το σπαμαραμε στο τέλος, μήπως και του δώσουμε αξία :lol: :lol:

σε τετοια θρεντ μονο το σπαμ αξιζει...:lol:

αν κι εγω μιλουσα σοβαρα... :smokin:

filipp0s
29/12/2008, 18:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
αν κι εγω μιλουσα σοβαρα... :smokin:


αστο ρε φίλε δεν το συνεχίζω γιατί νιώθω σαν να κλέβω εκκλησία (όχι ότι έχω πρόβλημα με την πράξη αυτή καθ' αυτή) :smokin:

Cpt. Haddock
29/12/2008, 18:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από filippos650
αστο ρε φίλε δεν το συνεχίζω γιατί νιώθω σαν να κλέβω εκκλησία (όχι ότι έχω πρόβλημα με την πράξη αυτή καθ' αυτή) :smokin:

koytakia... :smokin:


:lol:

filipp0s
29/12/2008, 18:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
koytakia... :smokin:


:lol:


:rotflmao: :rotflmao:


ti na peis ki esy pou eisai kai koutakias kai trainakias:smokin:


:lol:

zephyr1
29/12/2008, 19:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από filippos650
γι αυτό και το σπαμαραμε στο τέλος, μήπως και του δώσουμε αξία :lol: :lol:

Ααα ωραια, εχει κανεις κανα κουτι για πεταμα να μου το χαρισει για να μεταφερω τον υιο και να εχει και αξια αυτο το thread?:look:

doctor x
29/12/2008, 19:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από filippos650
αστο ρε φίλε δεν το συνεχίζω γιατί νιώθω σαν να κλέβω εκκλησία (όχι ότι έχω πρόβλημα με την πράξη αυτή καθ' αυτή) :smokin:
got u!!!!!!:bigcry:


151266

filipp0s
29/12/2008, 19:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Ααα ωραια, εχει κανεις κανα κουτι για πεταμα να μου το χαρισει για να μεταφερω τον υιο και να εχει και αξια αυτο το thread?:look:

o captain έχει ένα νομίζω! Τωρα δεν το χρειάζεται :wave2:

Cpt. Haddock
29/12/2008, 20:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από filippos650
o captain έχει ένα νομίζω! Τωρα δεν το χρειάζεται :wave2:

δε σημαίνει οτι το χαρίζω κιόλας :mad: :a9:

zephyr1
29/12/2008, 21:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
δε σημαίνει οτι το χαρίζω κιόλας :mad: :a9:

Κρυφοκουτακια.:mad:


:rotflmao:

makis206
29/12/2008, 22:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
πολυ ντουμανι επιασε εδω μεσα
:smokin: :smokin: :smokin:

Α γεια σου, ας του πει κάποιος του Καπιτάν βρε παιδιά ότι το κουτί διαθέτει και τασάκι :lol:


:smokin:

Cpt. Haddock
29/12/2008, 22:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Α γεια σου, ας του πει κάποιος του Καπιτάν βρε παιδιά ότι το κουτί διαθέτει και τασάκι :lol:


:smokin:

Το ΄χω κόψει.... :D

makis206
29/12/2008, 23:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Το ΄χω κόψει.... :D

Τα εμμότικόν σου χρειάζονται κουτί πάντως :lol:

Tpap
29/12/2008, 23:28
Δηλαδή έγώ που δεν έχω ένα κουτί...αλλά αυτό:


151270

Tpap
29/12/2008, 23:29
και το παρακάτω, τι είμαι, γιατρέ μου...?


151271

makis206
29/12/2008, 23:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
και το παρακάτω, τι είμαι, γιατρέ μου...?

Δεν σε γλυτώνει η μοναδικότητα των κοσμημάτων σου κύριε, κουτάκιας παραμένεις :evil:

:lol: :beer: :lol:

byron
29/12/2008, 23:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
Δηλαδή έγώ που δεν έχω ένα κουτί...αλλά αυτό και το παρακάτω, τι είμαι, γιατρέ μου...?

Container :wave2:

Tpap
29/12/2008, 23:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
κουτάκιας παραμένεις :evil: :lol: :beer: :lol:


Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Container :wave2:


υπάρχει φαρμακευτική αγωγή?

είμαι πολύ άσκημα?:(:(

makis206
29/12/2008, 23:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
υπάρχει φαρμακευτική αγωγή?
είμαι πολύ άσκημα?:(:(

Καθημερινή παρακολούθηση του φόρουμ για αρχή και βλέπουμε στην πορεία, ο γιατρός ε-μίλησε :lol:

Dr Luv
30/12/2008, 13:54
Δηλαδή μετά από τόσες σελίδες, αμέτρητα :smokin: και :lol: καταλήγουμε στα εξής:

1. Μόνο ο Cpt. Haddock και ο filippos650 δεν είναι κουτάκηδες.
2. Συμφωνούν ότι θα καβαλάνε μηχανές, αλλά με τίποτα ο ένας του άλλου.
3. Αν βγουν βόλτα μαζί θα προσπαθήσουν να αποδείξουν ποιός τη έχει μακρύτερη (τη βόλτα εννοώ..)
4. Καβαλάνε και οι δύο on-off

Πολύ μικρή συγκομιδή ρε γαμώτο... :a55:

stvr1
30/12/2008, 14:02
Οδηγούσα αυτοκίνητο πριν πάρω μηχανή... Μέχρι να μου κλέψουν το R1, είχα δύο μηχανές...

Η ζωή πάει μπροστά όχι πίσω... όπως και η μηχανή, δεν έχει όπισθεν!!!;)

alex-kal
30/12/2008, 16:55
Kάτι οι ανάγκες της ζωής κάτι η ίδια η ζωή, όλοι εκεί καταλήγουμε..
Στο να πάρουμε αυτοκίνητο..
Ξεκίνησα με μηχανή, στη πορεία την πούλησα, πήρα αυτοκίνητο, το έφτιαξα (2ο στάδιο ήταν από μαμά turbo), έφτασα τα 280-300 άλογα (πολύ σπινιάρισμα) και τελικά το έδωσα , ξαναπήρα μηχανή και ένα μικρό αυτοκίνητο για να κάνω τη δουλειά μου.
Τώρα έχω ένα TDM 850 και ένα C2 sensodrive και είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος (πούλησα και την 520i που είχα)..
Δεν θεωρώ τον εαυτόν μου φανατικό της μηχανής αλλά με κάνει 20άρη όταν την καβαλάω κάθε φορά..

sakisvolos
02/01/2009, 17:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από SpineshankD
το μονο παραξενο ειναι οτι οταν μπαινω σε αμαξι κρυωνω κ μετα οταν καβαλαω την μηχανη νιω8ω περιεργως ανετα.μηπως περναω κλιμακτηριο...?????:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:eyepop: :eyepop: :eyepop: Νόμιζα πως μόνο εγώ το παθαίνω αυτό! :lol: :lol: :lol:

Road67
02/01/2009, 19:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από sakisvolos
:eyepop: :eyepop: :eyepop: Νόμιζα πως μόνο εγώ το παθαίνω αυτό! :lol: :lol: :lol: Κι εγώ το παθαίνω ψυχολογικό είναι. Ειδικά όταν μπαίνω στο punto της ξαδέρφης που γνωρίζω οτι το προηγούμενο αυτοκίνητο το έστειλε κυριολεκτικά από γεφυράκι :D

red_monster
03/01/2009, 01:32
αντε και την πείθεις την γκόμενα να ανάβει στην μηχανή να φορέσει παντελόνια , κορτούρες κράνη κλπ κλπ κλπ... Μετά όταν εσύ την βλέπεις ανεμοδαρμένη κλπ θα φτιάχνεσαι καθόλου??
Εγώ τη γυναίκα τη θέλω περιποιημένη , με τις κοντές φούστες με τις γόβες ... αν είναι να την ντύσω αντρα και να την βάλω πάνω στη μηχανή , παίρνω και τον κολλητό μου

Καλύτερα να τα έχεις και τα 2 , αλλιώς το αυτοκίνητο είναι σαφώς ποιο χρηστικό

Road67
03/01/2009, 01:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από red_monster
αντε και την πείθεις την γκόμενα να ανάβει στην μηχανή να φορέσει παντελόνια , κορτούρες κράνη κλπ κλπ κλπ... Μετά όταν εσύ την βλέπεις ανεμοδαρμένη κλπ θα φτιάχνεσαι καθόλου??
Εγώ τη γυναίκα τη θέλω περιποιημένη , με τις κοντές φούστες με τις γόβες ... αν είναι να την ντύσω αντρα και να την βάλω πάνω στη μηχανή , παίρνω και τον κολλητό μου

Καλύτερα να τα έχεις και τα 2 , αλλιώς το αυτοκίνητο είναι σαφώς ποιο χρηστικό Αν πιστεύεις οτι μια γυναίκα εξοπλισμένη για μηχανάδα μοιάζει με τον κολλητό σου ...... get out more :D :D



:beer: :wave2:

red_monster
03/01/2009, 10:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από Road67
Αν πιστεύεις οτι μια γυναίκα εξοπλισμένη για μηχανάδα μοιάζει με τον κολλητό σου ...... get out more :D :D



:beer: :wave2:


δν είπα αυτό, είπα οτι γυναίκα που ντύνεται με αντρικά κατά κύριο λόγο ρούχα δν με αγγίζει

Cpt. Haddock
03/01/2009, 11:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από red_monster
δν είπα αυτό, είπα οτι γυναίκα που ντύνεται με αντρικά κατά κύριο λόγο ρούχα δν με αγγίζει

Το θέμα είναι πως σε αγγίζει όταν τα βγάζει και όχι αν σε "αγγίζει" επειδή φοράει ένα κολλητό μίνι και γόβες :winka: