PDA

View Full Version : ΑΠΟΓΝΩΣΗ



GASKILLER
29/12/2008, 22:19
ΚΥΡΙΟΙ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.7η ΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΠΑΓΗ ΤΗΣ BUSA ΚΑΙ ΕΧΩ ΦΡΙΚΑΡΕΙ.ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΛΥΤΟΥΣ ΚΑΙ ΔΕΜΕΝΟΥΣ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΒΡΕΘΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΤΑ ΒΡΑΔΥΑ.ΑΚΟΥΩ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΥΣ ΚΑΙ ΒΑΡΑΩ ΣΚΟΠΙΕΣ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ.ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟ. Η ΕΛΠΙΔΑ ΠΑΝΤΩΣ ΠΕΘΑΙΝΕΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ.

makis206
29/12/2008, 22:50
Σε καταλαβαίνουμε απόλυτα φίλε, αυτό είναι το μόνο σίγουρο.. μακάρι να βρεθεί πολύ σύντομα, άθικτη..

Δεν βάζεις και κάποιο παραπάνω στοιχείο μήπως πέσει τίποτα σε κάνα μάτι της εδώ πιάτσας ;

:beer:

valantis 750
29/12/2008, 22:53
Με ψυχοπλακωσες βραδυατικα ρε φιλαρακι..:sad:
χωρις να θελω να σε στενοχωρησω ακομα να ξερεις οτι οσο περνανε οι μερες τοσο πιο δυσκολα θα ειναι τα πραγματα γιατι θα λυθει και θα φυγει ανταλακτικα...
Μακαρι να σε βρει η καινουργια χρονια παλι με το μοτορι σου μαζι...:wave2:

GASKILLER
29/12/2008, 22:57
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ.
ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΜΑΜΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗ ΖΕΛΑΤΙΝΑ ΠΟΥ ΑΛΛΑΧΘΗΚΕ ΜΕ ERMAX ΦΙΜΕ.ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΤΟΥ ΒΑΛΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΕΧΤΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΤΟ ΤΡΑΚΟ ΜΕ ΤΟ ΧΧ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ ΠΡΑΜΑΤΑ.

makis206
29/12/2008, 22:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Δεν βάζεις και κάποιο παραπάνω στοιχείο μήπως πέσει τίποτα σε κάνα μάτι της εδώ πιάτσας ;
:beer:

Ωπ συγνώμη, τώρα το είδα (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=72448) :winka:

:beer:

GASKILLER
29/12/2008, 23:09
ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΡΕ ΦΙΛΕ?

makis206
29/12/2008, 23:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από GASKILLER
ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΡΕ ΦΙΛΕ?

Δεν με κατάλαβες, διαβάζοντας αυτό από ετούτο το θρεντ...

Αρχικά δημιουργήθηκε από GASKILLER
ΚΥΡΙΟΙ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.7η ΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΠΑΓΗ ΤΗΣ BUSA ΚΑΙ ΕΧΩ ΦΡΙΚΑΡΕΙ.ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΛΥΤΟΥΣ ΚΑΙ ΔΕΜΕΝΟΥΣ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΒΡΕΘΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΤΑ ΒΡΑΔΥΑ.ΑΚΟΥΩ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΥΣ ΚΑΙ ΒΑΡΑΩ ΣΚΟΠΙΕΣ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ.ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟ. Η ΕΛΠΙΔΑ ΠΑΝΤΩΣ ΠΕΘΑΙΝΕΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ. ...σκέφτηκα ότι θα ήταν καλύτερα να δώσεις μερικά στοιχεία για τη μοτοσυκλέτα σου μήπως την πάρει κάποιο μάτι απ'τα παιδιά του φόρουμ ώστε να σε βοηθήσει να τη βρεις, δεν είχα δει όμως ότι είχες ανοίξει κι άλλη συζήτηση που έδινες νούμερα πινακίδας κλπ.:winka:

:beer:

GASKILLER
29/12/2008, 23:24
TA EΔΩΣΑ ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΒΟΗΘΟΣ

makis206
29/12/2008, 23:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από GASKILLER
TA EΔΩΣΑ ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΒΟΗΘΟΣ

Εννοείται πως κι εμείς με τις ευχές μας είμαστε μαζί σου, μάλιστα αρκετοί από εμάς περάσαμε παρόμοια εμπειρία και νοιώθουμε τον πόνο, πόσο μάλλον όταν υπάρχει κι ένα λούκι πάνω στην απώλεια να σε βαραίνει αυτή τη στιγμή..

Κουράγιο και υπομονή φίλε, στο φινάλε ας πάνε στο διάολο τα σίδερα, εμείς να είμαστε καλά κι όλα είμαστε ικανοί να τα φτιάξουμε ξανά.. ξέρω βέβαια ότι δεν σε βοηθάω και πολύ έτσι αλλά προσπάθησε τουλάχιστον να κάνεις κάτι για σένα, μην το αφήσεις να σε πάρει από κάτω..

:beer:

Gares'
30/12/2008, 02:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Εννοείται πως κι εμείς με τις ευχές μας είμαστε μαζί σου, μάλιστα αρκετοί από εμάς περάσαμε παρόμοια εμπειρία και νοιώθουμε τον πόνο, πόσο μάλλον όταν υπάρχει κι ένα λούκι πάνω στην απώλεια να σε βαραίνει αυτή τη στιγμή..

Κουράγιο και υπομονή φίλε, στο φινάλε ας πάνε στο διάολο τα σίδερα, εμείς να είμαστε καλά κι όλα είμαστε ικανοί να τα φτιάξουμε ξανά.. ξέρω βέβαια ότι δεν σε βοηθάω και πολύ έτσι αλλά προσπάθησε τουλάχιστον να κάνεις κάτι για σένα, μην το αφήσεις να σε πάρει από κάτω..

:beer:

+1000

Πραγματικά μπορεί να ακουγέται σκληρό και βλακώδες αλλά στο τελός αυτό έχει σημασία, εσύ να είσαι να κάλα(και είσαι) να ξαναπάρεις αυτή που γουστάρεις και να καβαλάς με την ψυχή σου.Προσπάθησε να μην σε πάρει απο κάτω..."Κλαψέ" την αλλά μην σε πάρει από κάτω...Κουράγιο και όλα καλά.Καλή σου χρονιά :wave2:

DimChios
30/12/2008, 02:37
:sad:

TROOPER
30/12/2008, 07:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
:sad:

+1

AntoD
30/12/2008, 07:58
Περνα απο διαφορα συνεργεια - ανταλλακτικαδικα στην θηβων και στον πειραια και ζητα μοτερ απο μπουσα 2008.
Εαν καποιος σου πει οτι εχει ενα σε 2-3 μερες...μαλλον εισαι κοντα....
Εαν εχει φιλους τιποτε...καλοπαιδα σφυριξε τους το περιστατικο και πες οτι θα χωσεις φραγκα 600-700 εαν βρεθει.....
that's as good as it gets...
:sad:

notakos600
30/12/2008, 07:59
Το κενό της απώλειας από μια κλοπή, όταν στην ουσία σου τρώνε κορο'ι'δίστικα κάτι δικό σου είναι μεγάλο.
Θα συμφωνήσω με τους προλαλήσαντες στο ότι εσύ είσαι καλά και αυτό τελικά μετράει.
Περνάει ο πόνος, όλα περνάνε αργά ή γρήγορα, απλά μην σε παίρνει από κάτω.

XJR_Billy
30/12/2008, 08:46
Κουράγιο φίλε...

Εσύ και τα χέρια σου να είναι καλά, και όλα γίνονται.

Τις καλύτερές μου ευχές, καλή τύχη σου εύχομαι.:(

menos
30/12/2008, 08:50
ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ 23/11/2008 ΜΟΥ ΚΛΕΨΑΝΕ ΤΗ ΜΗΧΑΝΗ ΕΝΑ HAYABUSA 1300 ΜΑΥΡΟ/ΑΝΘΡΑΚΙ ΜΟΝΤΕΛΟ 2008 23.00 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΟΥΚΟΥΛΟΜΕΝΟ ΜΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ ΚΑΙ ΚΛΕΙΔΑΡΙΑ.Η ΠΙΝΑΚΙΔΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο Β Β 319

Οπως καθε μηχανη, πρεπει να ειχε και καποιο χαρακτηριστικο

Αναφορες γυρω απο το χρωμα της μηχανης, εξατμισεις που φοραει, καποιο χτυπημα η ξυσιμο σε πλαστικα, οτιδηποτε θα μπορουσε να κανει την διακριση ισως βοηθησει εδω μεσα, αν υπαρχει και φωτο, ακομη καλυτερα

Ευχομαι να βρεθει :beer:

GASKILLER
30/12/2008, 08:56
ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΥΤΕ ΓΡΑΤΖΟΥΝΙΑ.ΦΟΡΑΕΙ ΜΟΝΟ ΖΕΛΑΤΙΝΑ ΦΙΜΕ ERMAX-BAGSTER ΜΕ ΤΟ ΛΟΓΟΤΥΠΟ HAYABUSA KAI HTAN ΒΡΩΜΙΚΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΚΙΝΗΘΕΙ ΜΕ ΒΡΟΧΗ.

Εχετλαίος
30/12/2008, 09:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από AntoD
Περνα απο διαφορα συνεργεια - ανταλλακτικαδικα στην θηβων και στον πειραια και ζητα μοτερ απο μπουσα 2008.
Εαν καποιος σου πει οτι εχει ενα σε 2-3 μερες...μαλλον εισαι κοντα....
Εαν εχει φιλους τιποτε...καλοπαιδα σφυριξε τους το περιστατικο και πες οτι θα χωσεις φραγκα 600-700 εαν βρεθει.....
that's as good as it gets...
:sad:

Δώσε σημασία σε αυτό που σου λέει ο AntonD. Σαν πρακτική προσέγγισης είναι ψιλομπέρδεμα αλλά σου δίδει πολλές πιθανότητες να το βρεις το μηχανάκι.
Μακάρι να το βρεις!

VanDiemen
30/12/2008, 17:48
Πάνω απ' όλα, ανεξαρτήτως των κινήσεων που θα κάνεις, δεν αξίζει να στενοχωριέσαι. Είναι δύσκολο να φτάσεις σ' αυτό το σημείο. Φιλοσόφησέ το λίγο. Σκέψου πως με το να στενοχωρεθείς, δε θα αλλάξει τίποτα! Άσε που σε μια τέτοια κατάσταση, αν στραφείς κάπου για βοήθεια, εκτός της αστυνομίας, το σίγουρο είναι πως θα σε εκμεταλευτούν!
Έχεις την υγεία σου κι αυτό είναι το μέγιστο αγαθό. Σκέψου θετικά!

GASKILLER
30/12/2008, 19:21
ΤΟ ΞΕΡΩ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΙΟ ΣΕ ΟΣΑ ΜΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΕΤΑΙ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ.ΑΠΛΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΡΕΛΕΝΕΣΑΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΑΠΟΔΙΟΡΓΑΝΩΝΕΙ ΑΠΟ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΠΟ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΣΕ ΤΑΞΗ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΒΡΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΑΛΛΟ ΚΑΚΟ.
ΠΑΝΤΩΣ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΜΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΨΑΤΕ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΝΑΛΑΜΠΗ.

Operater
30/12/2008, 19:41
Mακάρι να βρεθεί αδερφέ!

GASKILLER
30/12/2008, 20:06
ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟΥ ΛΗΣΤΗ Τ΄ΑΥΤΙ!!!

geotriada
31/12/2008, 08:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από GASKILLER
ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟΥ ΛΗΣΤΗ Τ΄ΑΥΤΙ!!!

φιλε μου καλη δυναμη,,,,
ειμαι παθον (εχω χασει αυτοκινητο) και σε καταλαβαινω ΑΠΟΛΥΤΑ.

μονο ο χρονος ειναι συμμαχος σου ,και γυατρος σου, πιστεψε με.

ΥΓ. η μονη αμυνα στα κ@λ@παιδα ειναι η ασφαλεια κατα κλοπης.

GASKILLER
31/12/2008, 10:43
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΑΠ΄ ΤΟ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΜΗΠΩΣ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ.
ΕΥΧΟΜΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΜΕΛΗ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΞΑΝΑ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΤΗ ΣΤΗΡΙΞΗ.

Dr Luv
31/12/2008, 12:36
Φίλε καταλαβαίνω πως νοιώθεις έχοντας χάσει 2 μηχανές παλαιότερα και μάλιστα πιτσιρικάς σε εποχές που δεν είχα τα χρήματα να τις αντικαταστήσω. Το να περιμένεις κάτι να γίνει θα έχει νόημα αν σου την πήρανε για λύτρα, αλλά έτσι μάλλον θα σε είχαν προσεγγισει ήδη. Αν και σαν αρχή συμφωνώ με τον VanDiemen να μην δίνουμε στους κακοποιούς την επιλογή να μας εκμεταλευτούν, θα έλεγα να ακούσεις τον AntonD και να κάνεις μιά βόλτα ρίχνοντας στην πιάτσα την πληροφορία ότι είσαι διατεθημένος να πληρώσεις για να πάρεις το μηχανάκι σου. Και μόνο που το σκέφτομαι ανατριχιάζω, αλλά μάλλον είναι η καλύτερν λύση.

Σε κάθε περίπτωση προσπάθησε να μην τρελαίνεσαι γιατί θα περάσει έτσι κι αλλιώς. Την υγεία σου μη χαλάσεις, αυτά είναι τα δύσκολα...

maori
03/01/2009, 23:56
φιλαρακι κουραγιο!!!!!ειχαμε κανενα νεο απο το μετωπο!αν οχι ελπιζω να εχεισ συντομα!!
χαιρετισμους απο το ρορ!!!

GASKILLER
04/01/2009, 12:45
ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΝΕΑ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΑΝΑΜΟΝΗ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ.ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ.