PDA

View Full Version : Δείτε το!



sakisvolos
29/12/2008, 23:37
Είναι λίγο ανατριχιαστικό και αρκετά λυπητερό αλλά νομίζω ότι πρέπει να το δουν όλοι! (http://www.youtube.com/watch?v=zep2GZrALTI&feature=related)

:( :( :(

paramedic
30/12/2008, 00:16
Παίζει να έχει μπει και 10 φορές αυτο. Καλό είναι να γίνεται μια επαναληψη βέβαια αλλά έχω βαρεθει να βλέπω τα ίδια θέματα συνεχεια πια.

gcrook
30/12/2008, 03:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από sakisvolos
Είναι λίγο ανατριχιαστικό και αρκετά λυπητερό [/URL]

:( :( :(

Νομιζω οτι αμα χρειαζομαστε τετοιου ειδους μελλοδραματικα "βοηθηματα" για να σκεφτουμε εχουμε προβλημα.:sad:

sergiosm
30/12/2008, 11:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Νομιζω οτι αμα χρειαζομαστε τετοιου ειδους μελλοδραματικα "βοηθηματα" για να σκεφτουμε εχουμε προβλημα.:sad:

Στην περίπτωση που ούτε τέτοιου είδους μελλοδραματικα "βοηθηματα" δεν μας κάνουν να σκεφτούμε τί πρόβλημα έχουμε;;

Γιατί μου φαίνεται ότι οι περισσότεροι ανήκουν σε αυτή την κατηγορία


:sad: :sad:

Elle
30/12/2008, 11:53
Α όχι όχι! Οποιος δε δίνει σημασία ούτε σε αυτά τα μελλοδραματικά βοηθήματα
τότε ίσως να πρέπει να το ζήσει για να καταλάβει!
Πρέπει να την πάθουνε πάρα πολλοί για να μάθουν και αυτή είναι η ανοησία τους!!!

@ngelos
27/03/2009, 23:13
Ανατριχιαστικό όντως...

GiannisBlessed
28/03/2009, 00:32
δεν γινεται.....αν πρεπει να περιμενουμε να παθουμε για να μαθουμε την κατσαμε.ας λουστουμε ολοι με βενζινα και να βαλουμε φωτια να μαθουμε και τιποτα....
αυτο δεν θα ειναι πολιτισμος...

DrBig
28/03/2009, 00:41
Αν ειναι δυναμον. Το θεμα ειναι σαφως σοβαρο, αλλα το συγκεκριμενο βιντεακι η μεγαλυτερη μελο-μαλακια που εχω δει ποτε.

Παρεπιπτωντως...πριν 2 βδομαδες ακουω μπαμ, βγαινω εξω απο το σπιτι μου και βλεπω η ωρα 3 το πρωι σε ΑΔΕΙΟ δρομο και φαρδυ και ισιο και με καινουρια ασφαλτο, αναποδογυρισμενο τζηπ, αιμα να τρεχει στο δρομο και ενα.....εγκεφαλο στην ασφαλτο.
Αυτα για το αλκοολ.

@ngelos
28/03/2009, 10:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από DrBig
και ενα.....εγκεφαλο στην ασφαλτο.
[/B]

:uplate:
Λες και δεν είχα ανατριχιάσει ή σιχαθεί ακόμα αρκετά...
Ελεος
:D

DrBig
28/03/2009, 11:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από mead5600
:uplate:
Λες και δεν είχα ανατριχιάσει ή σιχαθεί ακόμα αρκετά...
Ελεος
:D

Μη στεναχωριεσαι, δε νομιζω να δουλευε ετσι κι αλλιως :smokin:

@ngelos
28/03/2009, 19:35
:rotflmao: :rotflmao:

blueangel
28/03/2009, 19:43
Μπράβο στο φίλο που το πόσταρε και εδω!!!!ΕΧΕΙ ΠΑΡΑΓΙΝΕΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ η κατάσταση:( :mad: το θέμα ΑΛΚΟΟΛ ΚΑΙ ΟΔΗΓΗΣΗ=ΘΑΝΑΤΟΣ πρέπει να γίνει συνείδηση από τον καθένα μας!!!Και εντάξει λογικό είναι να θέλει κανείς να βγεί και να πιεί τον Βόσπορο άν γουστάρει ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΟΜΩΣ ΤΙ ΤΟΥ ΦΤΑΙΝΕ??????Ας ελπίσουμε όσο παπαγαλίζουμε τέτοιες ιστορίες και τις αναμεταδίδουμε κάποτε κάτι να αλλάξει....Προσωπικά δεν το βλέπω αλλά λέμε ισως...:uplate: :hypnotize :sick: