PDA

View Full Version : Νέα Αγωνιστική περίοδος Enduro & Scramble



Julius
31/12/2008, 15:00
Έχουμε κάνα νέο για τα Attica Cup?

Διάβασα την συνέντευξη του Σταθούλια στο enduro.gr αλλά δεν ξεκαθαρίζει τι θα γίνει την νέα περίοδο.

STOYBI
31/12/2008, 15:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
Έχουμε κάνα νέο για τα Attica Cup?

Διάβασα την συνέντευξη του Σταθούλια στο enduro.gr αλλά δεν ξεκαθαρίζει τι θα γίνει την νέα περίοδο.

Κανενα...... :smilea:

( Ολο για διοργανωσεις με μαραθωνιους διαβαζω μονο και με εχουν πιασει τα νευρα μου..)



:smokin:

Julius
31/12/2008, 15:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
Κανενα...... :smilea:

( Ολο για διοργανωσεις με μαραθωνιους διαβαζω μονο και με εχουν πιασει τα νευρα μου..)



:smokin:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

KaTaNaS
31/12/2008, 19:39
πιστεύω πως θα γίνει άττικα...

το καλό είναι οτι θα γίνει σίγουρα ένα στο αγαπημενο μου εντουροχώρο το λουτράκι ! :beer:

επίσης ελπίζω να ετοιμάσει κάτι όμορφο και ο μέτρ στους αγώνες DOC

απο εκέι κι έπειτα ελπίζω κι ευχομαι οι αλυκές της Αναβύσσου να χαρούν της φροντίδας απο την Ε-75 σε συνεργασία με τον δημο αναβύσσου για την διαμορφωση παρκου σκράμπλ!


:wave2:

ARISPEED1
31/12/2008, 20:00
Καλή χωματοχρονιά !Πολλά θα γίνουν πάλι !Εντουροειδή ,σκραμπλοειδή ................

Julius
31/12/2008, 20:03
Καλή λασποχρονιά oμαδάρα


Εγώ λέω να την εγκαινιάσω με μια γρήγορη βόλτα την Παρασκευή το πρωί ;)

KaTaNaS
31/12/2008, 20:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius

Εγώ λέω να την εγκαινιάσω με μια γρήγορη βόλτα την Παρασκευή το πρωί ;)


kanonise na mhn me pareis thl :wave2:

Julius
31/12/2008, 20:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
kanonise na mhn me pareis thl :wave2:


exoume kanonisei mazi idi apla den to ksereis re :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Julius
31/12/2008, 20:14
Episeis na po oti gnostos agonizomenos ston xoro toy enduro me polles diakriseis, mou eipe oti gia to 2009 anamenontai 5 agones se still attika (apo ton idio diorganoti alla to skeftonte ean tha kratithei to "attika" os xaraktirismos) oxi mono tsthn eyriteri perioxi ths attikis alla kai sthn poly kontini eparxia.


ante na doume na ftiaksoume to agonistiko programa toy 2009

STOYBI
01/01/2009, 01:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS


επίσης ελπίζω να ετοιμάσει κάτι όμορφο και ο μέτρ στους αγώνες DOC

απο εκέι κι έπειτα ελπίζω κι ευχομαι οι αλυκές της Αναβύσσου να χαρούν της φροντίδας απο την Ε-75 σε συνεργασία με τον δημο αναβύσσου για την διαμορφωση παρκου σκράμπλ!


:wave2:

+ 100.000 !!! :D

Kαλη Χρονια σε ολους ομαδα..!!!!!!!!!!!!!!! :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

:wave2: