PDA

View Full Version : απορίες για gsxr 600



bartlal
17/03/2005, 12:29
θα ηθελα τους χρηστες gsxr 600 να με θησουν με την εμπειρια που εχουν για τη συγκεκριμμενη μηχανη, καθως ενα φιλαρακι μου θελει να το παρει , μοντελο 2004 - 2005. ο προβληματισμος του ειναι οτι δεν εχει δει πολλα στο δρομο και δεν ξερει γιατι. μηπως βγαζει προβληματα? μηπως... οτι ξερετε βοηθηστε!
σας ευχαριστω εκ των προτερων.
φιλικα,
:beer:

anco
17/03/2005, 12:44
Να το παρει !!!!!.

Και κατι αλλο GSXR ακομα να σπασει δεν ηπαρχει.

Tigas
17/03/2005, 12:59
GSX-R 600 EXEI O ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΟΙΝΟΣ Ο stako ΣΤΕΙΛΕ ΤΟΥ ΜΗΝΥΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΤΙΣ ΕΝΥΠΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΟΧΗΜΑ:wave2:

bartlal
17/03/2005, 13:00
μηπως ξερεις τι διαφορες παιζουν μεταξυ των μοντελων απο χρονια σε χρονια?

stako
27/05/2005, 09:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
θα ηθελα τους χρηστες gsxr 600 να με θησουν με την εμπειρια που εχουν για τη συγκεκριμμενη μηχανη, καθως ενα φιλαρακι μου θελει να το παρει , μοντελο 2004 - 2005. ο προβληματισμος του ειναι οτι δεν εχει δει πολλα στο δρομο και δεν ξερει γιατι. μηπως βγαζει προβληματα? μηπως... οτι ξερετε βοηθηστε!
σας ευχαριστω εκ των προτερων.
φιλικα,
:beer:

Σωστός ο Τίγκας, αν θες στείλε μου pm ή mail για πλήρη απάντηση!

:wave2:

gdevelek
27/05/2005, 10:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από stako
Σωστός ο Τίγκας, αν θες στείλε μου pm ή mail για πλήρη απάντηση!

:wave2:

Μα γιατί με ΠΜ, σίγουρα και άλλοι ενδιαφέρονται να μάθουν εντυπώσεις από ιδιοκτήτη που θα το ξέρει καλά...

Δεν ξέρω, ίσως έχεις άλλους λόγους...

stako
27/05/2005, 10:46
Σωστά, θα την ετοιμάσω και θα ποστάρω. Είχα ένα κειμενάκι που ήταν απάντηση σε ένα παιδί που ενδιαφερόταν και αυτός αλλά επειδή από τότε έχει μεσολαβήσει ένα διάστημα (2-3 μήνες), θα το κάνω ένα update να το εμπλουτίσω κι όλας και θα το ποστάρω εδώ. :)

Σήμερα το βραδάκι που θα είναι και βροχερό, μια χαρά να αράξω και να γράψω λιγάκι για το μωρό μου............:)

:wave2:

bartlal
27/05/2005, 10:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από stako
Σωστός ο Τίγκας, αν θες στείλε μου pm ή mail για πλήρη απάντηση!

:wave2:


βρε συ stako, τοτε αν θυμασαι ειχαμε επικοινωνησει.... π.απολλων..... αν θυμασαι!
αχ, ξεχνας γρηγορα! :lol: :wave2:

stako
27/05/2005, 10:59
Κοίτα να δεις.............και έλεγα γνωστό είναι ρε γμτ το nick.............!

:)

Βλέπω το Africa κάτω όποτε φεύγω, κουκλί το έχεις! Πολύ φροντίδα πρέπει να πέφτει ε? :) Μπράβο, έτσι πρέπει! :)

:wave2: :wave2: :wave2:

Πάντως θα το γράψω το mini-review και θα το ποστάρω, έτσι να υπάρχει!

:beer: :beer: :beer:

bartlal
27/05/2005, 11:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από stako
Κοίτα να δεις.............και έλεγα γνωστό είναι ρε γμτ το nick.............!

:)

Βλέπω το Africa κάτω όποτε φεύγω, κουκλί το έχεις! Πολύ φροντίδα πρέπει να πέφτει ε? :) Μπράβο, έτσι πρέπει! :)

:wave2: :wave2: :wave2:

Πάντως θα το γράψω το mini-review και θα το ποστάρω, έτσι να υπάρχει!

:beer: :beer: :beer:


και απο εμενα: :beer: :beer: :beer:
φροντιδα? ασε, γιατι χθερς που εβρεξε ξεπλυνε ολη τη λευκα που το ειχα απο κατω, τρομαξα να ξεκολησω απο τη σελα οταν ηταν να κατεβω! :rotflmao:
τις κουκλες μας, πρεπει να τις προσεχουμε στο μετρο του δυνατου, για να λενε στο δρομο: κοιτα ενα ταιριαστο και αγαπημενο ζευγαρι!
αντε να δω και τη δικη σου καμια φορα απο κατω!
:lol: :wave2:

stako
27/05/2005, 11:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal

τις κουκλες μας, πρεπει να τις προσεχουμε στο μετρο του δυνατου, για να λενε στο δρομο: κοιτα ενα ταιριαστο και αγαπημενο ζευγαρι!


Σωστόοοοος........!

:beer: :beer: :beer:

Ναι ρε γμτ, αυτά τα δέντρα από εκεί ρίχνουν πολυ πράμα........... Είχα αφήσει από εκεί το Runner μια φορά και έγινε χάλια!

Το μωρό (το GSXR δλδ) δεν το φέρνω εδώ, έρχομαι στη δουλειά με το σκουτεράκι μόνο! Δεν είναι να κυκλοφορώ με το άλλο μέσα στη πόλη, άσε που θα είμαι συνέχεια στο μπαλκόνι να βλέπω τι γίνεται κάτω! :)

Το σκούτερ είναι ένα Gilera Runner 180 το οποίο το καημένο το έχω παραμελήσει απίστευτα πολύ, έχω να το πλύνω από τα Χριστούγεννα νομίζω! Έχει και κανά δυο σημάδια από την..........πολύ προσεκτική χρήση που του κάνω μέσα στη πόλη!

:wave2:

bartlal
27/05/2005, 11:40
αν το gilera ειναι αυτο που εχω παρκαρει μπροστα του, τοτε η αληθεια ειναι οτι θελει ενα πλυσιματακι! δεν το λυπασαι καθολου? :lol:

stako
27/05/2005, 11:40
Α πάντως ετοιμάζω project ΧΡ650 (το παλιό κόκκινο-άπρο, με τον κινητήρα του Dominator και μίζα φυσικά!)...........

Κούραση πια οι απαράδεκτοι δρόμοι στην Αθήνα και άσε που το χώμα είναι παλιά αγάπη λόγω του ότι είχα ένα DT200 σαν πρώτη μηχανή!

:)

stako
27/05/2005, 11:42
Το δικό μου σήμερα είναι πρός το super market Γαλαξιά, μπροστά στον Πύργο εκεί που είναι και καμιά 8-9 ακόμα μηχανάκια. Γκρί είναι με μια τεράστια (!) nonfango πίσω!

:)

bartlal
27/05/2005, 11:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από stako
Το δικό μου σήμερα είναι πρός το super market Γαλαξιά, μπροστά στον Πύργο εκεί που είναι και καμιά 8-9 ακόμα μηχανάκια. Γκρί είναι με μια τεράστια (!) nonfango πίσω!

:)

οταν κατεβω μετα για τσιγαρα, θα το τσεκ! :winka:
οσο για το projectακι, σωστη κινηση, λιγοτερα θα σου ζηταει και θα εισαι (υποθετω) πιο ανετος στο δρομο! :wave2: