PDA

View Full Version : Πάμε Corigliano d'otrando ???



kokomilko
05/01/2009, 13:46
Στις 29-30-31/1/09 η Κε.Λε.Μο. οργανώνει βολτίτσα στα Ελληνικά χωριά της Κάτω Ιταλίας (Corigliano d'otrando).
Από την επικοινωνία που είχα με τα παιδιά, έμαθα ότι το κόστος για εισιτήρια και ξενοδοχείο, θα είναι γύρω στα 300?.
υπολογίστε βέβαια ότι σ αυτά θα είναι + βενζίνη, φαγητό, ποτά και ψώνια που τυχών θα κάνετε.

Εγώ σκοπεύω να πάω από εσάς ψήνετε κανείς να πάμε παρέα;

ΣΥΜΕΤΟΧΗ ΣΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΟΦΩΝΑ ΧΩΡΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΙΤΑΛΙΑΣ 29-31/1 -ΣΤΟ 6944 928704



http://kokomilko.net ....(ημερολόγιο)

ΚΟΜΠΙΝΙΕΡΗΣ
13/01/2009, 16:55
θα θελα αλλα δεν εχω ξαναβγει εξωτερικο με μηχανη κ χειμωνα μαλιστα. εχω κανει κεγω μια συζητηση στο φορουμ για οσους θελουν να ταξιδεψουν,να κανουμε μια καλη ομ,αδα κ να χορτασουμε χιλιομετρα. παντως ενδαφερομαι, γραψε μερικες λεπτομεριες,θα σε παρω κανα τηλ αυτος ειναι ο αριθμος σου

kokomilko
13/01/2009, 18:31
Την εκδρομη την οργανωνει η ΚεΛεΜο

Για τα παιδια της λεσχης, η εκδρομη αρχιζει απο το λιμανι της Ηγουμενιτσας.

Απο την Αθηνα, προσωπικα θα ξεκινησω με δυο ακομα φιλους. Αν θες γινομαστε παραπανω.

Ολα τα στοιχεια που γραφει το link http://kokomilko.net/smf/index.php/topic,19.0.html αφωρουν τα παιδια απ την Κερκυρα που μου εστειλαν και το ενημερωτικο e-mail.

σου τονιζω οτι σημερα που απαντω ο μηνας εχει 13 και η προθεσμια καταβολης για συμετοχη ληγει στις 16.

Θα χαρω να δω οτι γινομαστε μια μεγαλη παρεα

ΚΟΜΠΙΝΙΕΡΗΣ
13/01/2009, 22:30
ωραιος. θα προσπαθησω κ αν δε μπορεσω αφου πλεον ξερουμε τι παιζει,κατι θα οργανωσουμε στην πορεια. παντως να μας κρατατε ενημερους γιατι εμεις απο την επαρχια δεν ειμαστε κ πολυ εξπαιρ στη τεχνολογια, οποτε χανουμε μαθηματα μη μεινουμε κ στις εξετασεις.
www.katakali.tk

kokomilko
14/01/2009, 02:42
θα χαρω να σε γνωρισω:beer:

gsx1400
16/01/2009, 19:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΚΟΜΠΙΝΙΕΡΗΣ
θα θελα αλλα δεν εχω ξαναβγει εξωτερικο με μηχανη κ χειμωνα μαλιστα. εχω κανει κεγω μια συζητηση στο φορουμ για οσους θελουν να ταξιδεψουν,να κανουμε μια καλη ομ,αδα κ να χορτασουμε χιλιομετρα. παντως ενδαφερομαι, γραψε μερικες λεπτομεριες,θα σε παρω κανα τηλ αυτος ειναι ο αριθμος σου


φιλε τα ιδια ελεγα και εγω για εξωτερικο αλλα το προβλημα ειναι μονο στους ελληνικους δρομους αν βγεις εξω νιωθεις περισσοτερη ασφαλεια:wave2: