PDA

View Full Version : Καλό συνεργείο



djspy21
10/01/2009, 22:51
Που πάτε την μότο σας, για σέρβις?

Μένω Νέο Ηράκλειο , και ψάχνω που θα πηγαίνω την R6 μου για σέρβις !

Ακούω προτάσεις λοιπόν, για την περιοχή κυρίως Β.Π., αλλα και αλλού δεν έχω πρόβλημα!

pentasteros
11/01/2009, 05:40
δεν ξέρω αν για λόγους διαφήμισης επιτρέπεται να πώ ανοιχτά στο forum κάπόιο συνεργείο, οπότε σου έχω στείλει μήνυμα.

djspy21
11/01/2009, 12:10
Ναι δεν το σκέφτηκα, αν επιτρέπεται ή όχι! Δεν ξέρω!

Ok, το έλαβα το πμ!Τhanks! Σου απάντησα, γιατί αν είναι ο συγκεκριμένος που νομίζω....μάπα το καρπούζι!

pentasteros
12/01/2009, 00:04
oxi opos tha deis kai sto minima pou sou esteila den leme ton idio. gia na katalveis se auton pou perigrafeis piga kai ego tin proti fora pou den iksera kai meta to servis ithela na ton skotoso!!
des to minima.

mizz
12/01/2009, 00:15
ρε παιδιά πείτε ελεύθερα να ξέρει ο κόσμος ποιος είναι της προκοπής και ποιος όχι!
αν φοβόμαστε να πούμε και τη γνώμη μας, ζήτω που καήκαμε :wave2:

kyko
12/01/2009, 00:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από mizz
ρε παιδιά πείτε ελεύθερα να ξέρει ο κόσμος ποιος είναι της προκοπής και ποιος όχι!
αν φοβόμαστε να πούμε και τη γνώμη μας, ζήτω που καήκαμε :wave2:
σωστοςςςςςςς
;) ;)

pentasteros
12/01/2009, 00:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από mizz
ρε παιδιά πείτε ελεύθερα να ξέρει ο κόσμος ποιος είναι της προκοπής και ποιος όχι!
αν φοβόμαστε να πούμε και τη γνώμη μας, ζήτω που καήκαμε :wave2:

απο εμένα κανένα πρόβλημα, αλλά δεν ήξερα τους κανόνες του φόρουμ πάνω στο θέμα.

Λοιπόν εγώ πρότεινα εξαρχής το ATS moto στο νέο ηράκλειο. Και εμένα μου τον είχαν προτείνει, δεν τον ήξερα τον άνθρωπο και από τότε πάω συνέχεια εκεί. Αν δεν με απατά η μνήμη μου, κάποτε είχε πάρει το μάτι μου στο φόρουμ καλά σχόλια και απο άλλους χρήστες για τον συγκεκριμένο.
Όσον αφορά τον άλλο, τον οποίο θα σκότωνα, καλύτερα να μην κάνω περαιτέρω ανάλυση.

alexxxcbr
15/02/2009, 07:24
Φοβερος μηχανικος ειναι ο Δημητρης ο Τσομπανης στο Γαλατσι.Ιωαννου Φωκα 114 2102223077
15 χρονια φτιαχνει τα μηχανακια μου...:D