PDA

View Full Version : Αλλαγή ΜΟΤΟ;



toyota
18/03/2005, 12:43
Καλημέρα παίδες
πως μου κόλλησε τώρα να αλλάξω το CBR 929 RR μου με μια πιο αργή,πιο μικρή και τελείως διαφορετική μοτο.Και μιλάω για το BMW SCARVER.Το έχετε οδηγήσει;Υπάρχει τρόπος να κάνω κανένα test ride (μαγαζί);

Ξέρετε αν βγάζει προβλήματα;Αν καίει πολύ,αν καίει λάδι...

Ότι πείτε ευπρόσδεκτο.

sniper
18/03/2005, 12:51
Ότι κι αν πούμε;

Είσαι σίγουρος;

Θα το αντέξεις;

Λοιπόν θες να δώσεις το HONDA CBR929 και να πάρεις BMW CS650....


Εγώ λέω λοιπόν.....









































ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΑΧΑΧΑΧΑ ΑΧΑΧΑΧΑ ΧΑΧΑΧΑΧ

AFTER
18/03/2005, 12:57
UNBELIAVABLE(ανμπελιβαμπλ) :eek: :eek: :eek:

afrotwin
18/03/2005, 13:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από toyota
Καλημέρα παίδες
πως μου κόλλησε τώρα να αλλάξω το CBR 929 RR μου με μια πιο αργή,πιο μικρή και τελείως διαφορετική μοτο.Και μιλάω για το BMW SCARVER.Το έχετε οδηγήσει;Υπάρχει τρόπος να κάνω κανένα test ride (μαγαζί);

Ξέρετε αν βγάζει προβλήματα;Αν καίει πολύ,αν καίει λάδι...

Ότι πείτε ευπρόσδεκτο.

giati den pernis kati pio mikro na esfanese ke pio malak....
ena mpompo as poume..
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

afrotwin
18/03/2005, 13:12
a!!!! to ksexasa ama 8es poulao ena solex
ke milame piragmeno e!!!
piani ta 54 xilometra teliki me tin mia
ke 8a exis ke to petalaki sou stis anifores

arxontasssssssssss
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ke exi ke ena agonistiko klakson

olo ta ksexnao re gamoto
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

toyota
18/03/2005, 13:25
Για μέσα στη πόλη δεν είναι καλύτερα το SCARVER;

Έχετε να μου προτείνεται κάτι άλλο (με ABS φυσικά).
(Πάντως δε περίμενα τόσο κράξιμο).

gdevelek
18/03/2005, 13:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από toyota
Για μέσα στη πόλη δεν είναι καλύτερα το SCARVER;

Έχετε να μου προτείνεται κάτι άλλο (με ABS φυσικά).
(Πάντως δε περίμενα τόσο κράξιμο).

Καλωσήλθες στο φόρουμ.

Ο afrotwin ειδικεύεται στο κράξιμο, ο sniper μάλλον φιλοδοξεί να τον ακολουθήσει μιας και ο afro είναι και μεγάλος και σύντομα θα αποσυρθεί.

Αφού οδηγείς 929 κάθε άλλο παρά αρχάριος είσαι στις μηχανές, οπότε ξέρεις τι θα κερδίσεις και τι θα χάσεις με την αλλαγή. Πάντως όλοι θα σου πουν ότι το Scarver είναι πολύ οικονομικό σε καύσιμο και δεν καίει λάδι. Και φυσικά είναι ασύγκριτα πιο βολικό (και πιο οικονομικό!) στην πόλη από το 929. Βέβαια πιο βολικά και πιο οικονομικά μηχανάκια στην πόλη από τα παπιά δεν υπάρχουν, αλλά κάνει κανείς τους δικούς του συμβιβασμούς και υπολογισμούς και αποφασίζει.

:beer:

ducati 749s
18/03/2005, 13:36
PADWS PRIN KANEIS TO OTIDHPOTE PSAXSOU KALA..GIATI AMA TO METANIWSEIS K SOU VGEI TO KAINOURGIO ERGALEIO SKARTO..ASTA MANIARA! :rolleyes: SPANIA YPARXOUN MAGAZIA TIS PROKOPHS GIA NA KANEIS TEST RIDE...DEN SUMFEREI TOUS MAGAZATORES.

GST
18/03/2005, 13:37
δηλαδη ο λογος που επελεξες το scarver ειναι το abs:confused: παρε καλυτερα το gs ...γιατι ιμαντες και τετοια κολπα δεν τα εμπιστευομε...............τωρα οσον αφορα το κραξιμο .....μην ανχωνεσε....συνιθιζετε εδω .....

γνωμη μου αφου δεν μπορεις να το χαρεις να το δωσεις και να παρεις κατι που να κανει γιαυτο που το θελεις.......τωρα γιατι το πηρες εσυ ξερεις ...αφου το ηθελες μονο για πολη...

afrotwin
18/03/2005, 13:48
exoun dikio ta pedia
ama 8es kati gia tin poli pare to leforio
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sniper
18/03/2005, 14:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από gdevelek
Καλωσήλθες στο φόρουμ.

Ο afrotwin ειδικεύεται στο κράξιμο, ο sniper μάλλον φιλοδοξεί να τον ακολουθήσει μιας και ο afro είναι και μεγάλος και σύντομα θα αποσυρθεί.

Αφού οδηγείς 929 κάθε άλλο παρά αρχάριος είσαι στις μηχανές, οπότε ξέρεις τι θα κερδίσεις και τι θα χάσεις με την αλλαγή. Πάντως όλοι θα σου πουν ότι το Scarver είναι πολύ οικονομικό σε καύσιμο και δεν καίει λάδι. Και φυσικά είναι ασύγκριτα πιο βολικό (και πιο οικονομικό!) στην πόλη από το 929. Βέβαια πιο βολικά και πιο οικονομικά μηχανάκια στην πόλη από τα παπιά δεν υπάρχουν, αλλά κάνει κανείς τους δικούς του συμβιβασμούς και υπολογισμούς και αποφασίζει.

:beer:

gdevelek - Test Rider τα έχει δοκιμάσει όλα, σε όλες τις δυνατές συνθήκες και έχει διαμορφωμένη εικόνα.....

Άσε τις αναλύσεις της συμπεριφοράς των μελών....
Ο αφρο είναι αναντικατάστατος :eyepop:

Α και που σαι....... μάλλον ο Toyota πρέπει να σε καλωσορίσει στο φόρουμ αφού είναι από το 2003 εδώ :wave2:



Εγώ πάλι ρε Toyota έχω μία Ferrari αλλά σκέφτηκα ξαφνικά να την δώσω και να πάρω ένα Corola.... Εσύ τι λές;

afrotwin
18/03/2005, 14:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
gdevelek - Test Rider τα έχει δοκιμάσει όλα, σε όλες τις δυνατές συνθήκες και έχει διαμορφωμένη εικόνα.....

Άσε τις αναλύσεις της συμπεριφοράς των μελών....
Ο αφρο είναι αναντικατάστατος :eyepop:

Α και που σαι....... μάλλον ο Toyota πρέπει να σε καλωσορίσει στο φόρουμ αφού είναι από το 2003 εδώ :wave2:



Εγώ πάλι ρε Toyota έχω μία Ferrari αλλά σκέφτηκα ξαφνικά να την δώσω και να πάρω ένα Corola.... Εσύ τι λές;

ke ego exo ena R1 turbo 210 aloga ke leo na to doso ke na paro to evropino tou kapeou

e? oreos etsi?:ninja:
ke pou na me dis me xoristra...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

GST
18/03/2005, 14:17
δηλαδη ρε νικο ....λεω αν το πηρε ετσι για να το παρει(γουστο και καπελο του)...και δεν βγαινει καθολου εξω....ειναι καλυτερα να το σκωτονει καθημερηνα στη κινηση απο το να το δωσει και να παρει κατι που τον βολευει;;.....ασχέτος αν ειναι εντελως υποδιαιστερο απο το ss

sniper
18/03/2005, 14:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από GST
δηλαδη ρε νικο ....λεω αν το πηρε ετσι για να το παρει(γουστο και καπελο του)...και δεν βγαινει καθολου εξω....ειναι καλυτερα να το σκωτονει καθημερηνα στη κινηση απο το να το δωσει και να παρει κατι που τον βολευει;;.....ασχέτος αν ειναι εντελως υποδιαιστερο απο το ss


Ρε Γιώργο ...... έτσι για γούστο πέρνεις ένα SS και μάλιστα μεγάλο;

και ΟΚ το πέρνεις (για τον όποιο λόγο και καλά κάνεις)..... Αν δεν σου κάνει, το δίνεις και πέρνεις ότι θες... δεν λες "Θα δώσω το CBR και θα πάρω CS, τι λέτε;"...

Εξάλλου ο Toyota είπε όλες οι απόψεις ευπρόσδεκτες :winka:

x-rider
18/03/2005, 14:23
:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :bigcry: :rotflmao:

μου φαινεται οτι ο λογος που το ποστ εγινε ετσι οπως εγινε

ειναι η ξαφνικη αλλαγη του καιρου, ηλιοφανεια + ζεστη


ωχωχωχωχ!

και που να μπουμε στις ζεστες:sun: :sun:


:sun: :sun: :sun: :sun: :sun: :sun:

afrotwin
18/03/2005, 14:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Ρε Γιώργο ...... έτσι για γούστο πέρνεις ένα SS και μάλιστα μεγάλο;

και ΟΚ το πέρνεις (για τον όποιο λόγο και καλά κάνεις)..... Αν δεν σου κάνει, το δίνεις και πέρνεις ότι θες... δεν λες "Θα δώσω το CBR και θα πάρω CS, τι λέτε;"...

Εξάλλου ο Toyota είπε όλες οι απόψεις ευπρόσδεκτες :winka:

ego leo to alo
entaksi re aderfe 8es na to dosis ke na paris ton kourampie
min to les kiolas an8ropi imaste
ligizoume spame
poso na anteksis..
:lol: :lol: :lol:

sniper
18/03/2005, 14:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από x-rider
:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :bigcry: :rotflmao:

μου φαινεται οτι ο λογος που το ποστ εγινε ετσι οπως εγινε

ειναι η ξαφνικη αλλαγη του καιρου, ηλιοφανεια + ζεστη


ωχωχωχωχ!

και που να μπουμε στις ζεστες:sun: :sun:


:sun: :sun: :sun: :sun: :sun: :sun:


Άμα μπουν οι ζέστες λέω να πάρω κάμπριο :lol:

gdevelek
18/03/2005, 14:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
gdevelek - Test Rider τα έχει δοκιμάσει όλα, σε όλες τις δυνατές συνθήκες και έχει διαμορφωμένη εικόνα.....


Γειά σου αλάνθαστε ελεύθερε σκοπευτή! Τι έγινε, χαθήκαμε!

Το τί έχω δοκιμάσει και τι πείρα έχω το έχω γράψει στο φόρουμ, γράψε μας όμως και συ τα αντίστοιχα δικά σου στοιχεία, όχι τίποτε άλλο, για να σου δώσουμε τις κατάλληλες σαρδέλες, που όλο παραπονιέσαι. Να ξέρει επιτέλους ο κάθε ΤΟΥΟΤΑ πού θα απευθυνθεί για να πάρει την κοροϊδία που με τόση σοφία του έδωσες.



Άσε τις αναλύσεις της συμπεριφοράς των μελών....


Μπά, δε νομίζω... σόρυ ε;



Ο αφρο είναι αναντικατάστατος :eyepop:


Χωρίς καμία αμφιβολία.



Α και που σαι....... μάλλον ο Toyota πρέπει να σε καλωσορίσει στο φόρουμ αφού είναι από το 2003 εδώ :wave2:


Για να έχει 3 μηνύματα... μάλλον από το 2003 ΔΕΝ είναι εδώ. Όσο για κανόνες savoir vivre... άστο καλύτερα...

sniper
18/03/2005, 14:45
Ρε συ gdevelek.....

1ον : εγώ δεν του είπα να πάρει ή να μην πάρει κάποια μηχανή
2ον : δεν είπε τον λόγο που θέλει να αλλάξει το CBR με το CS, απλά μόνο ότι έτσι ξαφνικά το αποφάσισε...
3ον : αν κάποιος μπει κάπου αλλά πάει σε άλλο δωμάτιο τον πάρει ο ύπνος και μπεις μετά εσύ και τον δεις δεν του λες καλώς ήλθες...
4ον : δεν νομίζω να θέλει την προστασία σου ο Toyota
5ον : Παραπονέθηκα για κάτι εγώ; Για κοίτα έρχομαι; :winka:

και μην γίνεσαι ειρωνικός γιατί θα πιαστούμε μαλλί με μαλλί :lol:

afrotwin
18/03/2005, 14:47
ke ego mali me karafla....
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

gdevelek
18/03/2005, 15:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Ρε συ gdevelek.....

1ον : εγώ δεν του είπα να πάρει ή να μην πάρει κάποια μηχανή


Χαίρομαι που έκοψες πια αυτή την κακή συνήθεια, εύγε!



και μην γίνεσαι ειρωνικός γιατί θα πιαστούμε μαλλί με μαλλί :lol:

Χμμ, για να δούμε, σε ποιά κατηγορία μήκους μαλλιών παίζεις; Εγώ στα 3εκ. και λίγο λιπαρά, ψιλογλιστράνε...


:rotflmao:

sniper
18/03/2005, 15:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από gdevelek
Χαίρομαι που έκοψες πια αυτή την κακή συνήθεια, εύγε!



Χμμ, για να δούμε, σε ποιά κατηγορία μήκους μαλλιών παίζεις; Εγώ στα 3εκ. και λίγο λιπαρά, ψιλογλιστράνε...


:rotflmao:

Δεν το έκανα ποτέ έτσι κι αλλιώς... σε έναν μόνο είπα μην πάρεις αλλά αυτόν άστον..... δεν ξέρει και από μηχανές.... :lol:

toyota
18/03/2005, 15:34
Γιατί είναι τόσο παρεξηγημένη η συγκεκριμένη μοτο (scarver);
Λόγω κινητήρα;Απ'ότι ξέρω είναι ο ίδιος με του 650GS.

Σκέφοτμαι για αυτή την αλλαγή γιατί:
1) Είχα πριν απο 1 χρόνο το ΧΤ600 (πολύ εξυπηρετικό για μέσα στη πόλη - σχετικά καλό γκάζι)
2)Θέμα οικονομίας (με το CBR,με γεμάτο ντεπόζιτο κάνω 140χλμ μέσα στη πόλη)

Τώρα θα μου πείτε γιατί το πήρα τότε:
1)Υπολόγιζα οτι θα πήγαινα και κανένα ταξιδάκι (αλλά δεν)
2)Ακόμα και αν βγώ και λίγο από Αθήνα,δεν χρησιμοποιώ ούτε το 50% των δυνατοτήτων του.

Έτσι προτιμώ την οικονομία,την πιο ξεκούραστη θέση και φυσικά το ABS.
Θα ήθελα πάντως να το κάνω ένα test ride αλλά δεν έχω βρεί κανένα μαγαζί που να το δίνει.

Σε σύγκριση με ΧΤ600 είναι δυνατότερο (επιτάχυνση-τελική);

sniper
18/03/2005, 15:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από toyota
..............
Σκέφοτμαι για αυτή την αλλαγή γιατί:
1) Είχα πριν απο 1 χρόνο το ΧΤ600 (πολύ εξυπηρετικό για μέσα στη πόλη - σχετικά καλό γκάζι)

Μόνο για την πόλη όμως....

2)Θέμα οικονομίας (με το CBR,με γεμάτο ντεπόζιτο κάνω 140χλμ μέσα στη πόλη)

Τι περίμενες; Δεν είναι παπί...


Τώρα θα μου πείτε γιατί το πήρα τότε:
1)Υπολόγιζα οτι θα πήγαινα και κανένα ταξιδάκι (αλλά δεν)

Κακός υπολογισμός....


2)Ακόμα και αν βγώ και λίγο από Αθήνα,δεν χρησιμοποιώ ούτε το 50% των δυνατοτήτων του.

Κακός υπολογισμός των δυνατοτήτων σου...


Έτσι προτιμώ την οικονομία,την πιο ξεκούραστη θέση και φυσικά το ABS.
Θα ήθελα πάντως να το κάνω ένα test ride αλλά δεν έχω βρεί κανένα μαγαζί που να το δίνει.

Σε σύγκριση με ΧΤ600 είναι δυνατότερο (επιτάχυνση-τελική);

Εγώ πάντως όταν το βλέπω στον δρόμο μου θυμίζει κάτι από παιχνίδι...... κοντό, ιμάντας (α ρε καινοτόμοι γερμανοί) μπροστά έχει και γούρνα να την γεμίζεις νερό να πλένεσαι.....

τις τελικές τώρα τι τις θές; λες και θα το τελικιάσεις ποτέ μέσα στην αθήνα; ταξιδάκια δεν πας με αυτό έτσι κι αλλιώς....

gdevelek
18/03/2005, 15:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από toyota


Σε σύγκριση με ΧΤ600 είναι δυνατότερο (επιτάχυνση-τελική);

Κάπου στο διαδίκτυο πέτυχα πρόσφατα ένα συγκριτικό XT600-F650GS, ψάξτο.

Κοίταξε επίσης και εδώ για ένα τεύχος που σε ενδιαφέρει:

http://www.motomag.gr/article.jsp?arid=422

Θα γνωρίζεις, φαντάζομαι, πως με μονοκύλινδρα θα έχεις πρόβλημα κραδασμών σε ταχύτητες εθνικής. Γιατί δεν κοιτάζεις προς δικύλινδρο;

gdevelek
18/03/2005, 15:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper


τις τελικές τώρα τι τις θές; λες και θα το τελικιάσεις ποτέ μέσα στην αθήνα; ταξιδάκια δεν πας με αυτό έτσι κι αλλιώς....

Και βέβαια τον ενδιαφέρουν οι τελικές, όχι μόνο γιατί όλο και κάποιο ταξίδι θα κάτσει, αλλά και γιατί Αθήνα πλέον σημαίνει και Αττική Οδός. Κρίμα είναι να τον πιάνει τρέμουλο στα 140 με το ΧΤ.

toyota
18/03/2005, 16:02
Με το ΧΤ πήγαινα καμιά Χαλκίδα αλλά δεν είχα πρόβλημα κραδασμών.Λέτε να έχω με το scarver;

Και το CBR δεν το έτρεχα γιατί ήμουν πάντα δικάβαλος:D :D :D

Τρέμει και αυτό (το scarver) στα 140+ ;

sniper
18/03/2005, 16:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από gdevelek
Και βέβαια τον ενδιαφέρουν οι τελικές, όχι μόνο γιατί όλο και κάποιο ταξίδι θα κάτσει, αλλά και γιατί Αθήνα πλέον σημαίνει και Αττική Οδός. Κρίμα είναι να τον πιάνει τρέμουλο στα 140 με το ΧΤ.


Να χαμογελάει όμως για να κορνιζάρει την φωτό από την κάμερα :winka:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

sniper
18/03/2005, 16:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από toyota
Με το ΧΤ πήγαινα καμιά Χαλκίδα αλλά δεν είχα πρόβλημα κραδασμών.Λέτε να έχω με το scarver;

Και το CBR δεν το έτρεχα γιατί ήμουν πάντα δικάβαλος:D :D :D

Τρέμει και αυτό (το scarver) στα 140+ ;


Μάλλον όχι γιατί φοράει λάστιχα δρόμου σε 17άρες ζάντες ενώ το ΧΤ όχι... αλλά δεν το έχω οδηγήσει ποτέ μου....

Μονοκίλυνδρο χωρίς κραδασμούς; :rolleyes:

free rider
18/03/2005, 16:25
Πάντως ρε Toyota,

το να έχεις ενα ss είναι απόφαση ,τρόπος ζωής...

και ακόμα το πώς το οδηγάς είναι συνεδεμένο με τις ίδιες αποφάσεις..

για μένα που είμαι και λίγο στενοκέφαλος σε τόσο διαφορετικές χρήσεις απο εκείνη την
οποία ορίζει ο κατασκευαστής........
δεν μπορεί να το χωρέσει το μυαλό μου οτικάποιος πήρε το cbr για παπί στην πόλη...

πάντως όλα είνα δεκτά και ο καθένας μπορεί για πάρτη του να αποφασίσει πως χρησιμοποιεί την μηχανή που έχει...

απλά αν δεν το χρησιμοποιείς όπως μας λές το cbr κρίμα είναι να πηγαίνει χαμένο
οπότε καλύτερα δώσετο και πάρε ενα μηχανάκι που να καλύπτει τις ανάγκες σου...

ακου εκεί cbr...για παπί...

αυτό είναι ύβρης....


χωρίς παρεξήγηση...

:wave2: :wave2:

sniper
18/03/2005, 16:33
Υπάρχει εξήγηση σε όλα αυτά αλλά άμα μιλήσω θα πεταχτεί κανένας και θα με πεί Αφρο2 και άσε καλύτερα :rolleyes:

free rider
18/03/2005, 16:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Υπάρχει εξήγηση σε όλα αυτά αλλά άμα μιλήσω θα πεταχτεί κανένας και θα με πεί Αφρο2 και άσε καλύτερα :rolleyes:

Στο ΜΟΤΟ.GR ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ ΛΟΓΟΚΡΙΣΙΑ???

:confused: :confused:

και μου διώξατε τον καλό μου φίλο τον καρελι που τα λέγαμε μια χαρά...

:lol: :lol: :lol:

sniper
18/03/2005, 16:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
Στο ΜΟΤΟ.GR ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ ΛΟΓΟΚΡΙΣΙΑ???

:confused: :confused:

και μου διώξατε τον καλό μου φίλο τον καρελι που τα λέγαμε μια χαρά...

:lol: :lol: :lol:


Αυτολογικρισία :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

gdevelek
18/03/2005, 17:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Να χαμογελάει όμως για να κορνιζάρει την φωτό από την κάμερα :winka:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

Με το ΧΤ/Scarver δεν θα έχει πρόβλημα, η φωτογραφία θα βγαίνει κουνημένη-->θολή.

Θα γίνει ο ghost-rider της Αττικής Οδού.

:smokin:

Spike
18/03/2005, 17:48
File toyota mporeis na pas na kaneis nomizo test ride stin MOTION & STYLE sto Xalandri to scarver alla paroti katoxos BMW , DEN tha sou to synistousa logo imanta kai mono. Isos an koitages to kainourio F650 GS (sto opoio nai men monokylindro alla me meiomenous kradasmous apo to proigoumeno) to 2mpouzo.
Me to scarver stin ethniki tha se parei o aeras logo kakis katanomis barous tis mixanis kai poly elafrou mprostinou barous kai fysika den nomizo me monokylindro na antexeis para poly ora taxiddi me 140... ektos kai an eisai latris tou ... frape !!!!!!

toyota
19/03/2005, 10:02
Καλημέρα παίδες,
Πρώτα απ'όλα σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας.
Χθες το απόγευμα έκανα test ride το F650GS.Μου φάνηκε αρκετά καλό και πιο δυνατό απ'το ΧΤ600 που είχα.Και το ABS άλλο πράμα...

Το scarver θα το κανω test ride τη Δευτέρα αλλά απ'ότι μου είπε και κάποιος που είχε το F650GS και τώρα το scarver,το δεύτερο (scarver) είναι πιο δυνατό.Οπότε μάλλον το πήρα απόφαση.

Τώρα,αν θέλει κανείς κάποια αξεσουάρ απο το CBR ας μου κάνει ένα τηλ στο 6944351560.

Δίνω τα εξής:

Μανιτάρια R&D (50 ευρώ) αρχική 90 ευρώ
Ζελατίνα ψηλή (70 ευρώ) αρχική 120 ευρώ
Stabilizater WP μαζί με βάση (250 ευρώ) αρχική 480 ευρώ

Αν ενδιαφέρετε κανένας για το CBR μπορούμε να κανονίσουμε διακανονισμό με το κατάστημα (μου το παίρνει 8000 ευρώ).
Έχει εξάτμιση,φίλτρο αέρα BMC,καινούργια λάστιχα (2000 χλμ),καινούρια τακάκια και υγρά φρένων,εχει 21000 χλμ (στα 20000 χλμ έκανα service και ρύθμισμα βαλβίδων),έχει rear hugger και undertail με λευκά φώτα leds.Είναι ατρακάριστο και σε άριστη κατάσταση (δεκτός κάθε έλεγχος).

periklisk
20/03/2005, 19:41
ρε τι μπάχαλο έγινε εδώ...

Εγώ θα σου πω να κάνεις αυτό που θες αλλά να το ψάξεις πρώτα για να μην το μετανιώσεις.....

Όπως και να το κάνεις η αλλαγή είναι μεγάλη.....