PDA

View Full Version : Προεπιλογή Παμε βολτα στο Λουτρακι;



Σελίδες : [1] 2

kokomilko
12/01/2009, 03:39
καλως σας βρηκα ;D

και μια και μολις γυρισα απο λουτρακι, ψηνοσαστε να παμε την επομενη κυριακη; 18/1/09

Προτεινω.

Ραντεβου στο γνωστο σημειο κατα τις 11:00.(Αναψυκτηριο του δημου μετα την εξοδο για Πειραια, στο ρευμα προς Κορινθο).
Αναχωρηση 11:20 (παντα υπαρχουν αργοπορημενοι).

Ακολουθουμε την εθνικη μεχρι τα διοδια. Εκει απο την παρακαμψη μπαινουμε παλια εθνικη. Αν καποιοι εχουν μικρη αυτονομια στους Αγιους Θεοδορους βαζουμε βενζινη.
Σταματαμε Λουτρακι για καφε, (προτεινω την Αιγλη, λιγο εξω απο την πολη. Στο βουνο).

Μετα τον καφε, αντι να γυρισουμε, συνεχιζουμε την διαδρομη: Πισια- Σχοινο- Αλεποχωρι. Ωπου μας αρεσει σταματαμε για φαι η δευτερο καφε. (Προτεινω τον Πλατανο για κοψιδια)

Απο Αλεποχωρι παμε μεγαρα, βγαινουμε στην Εθνικη και παμε σπιτια μας.

Τωρα οσοι ειναι γρηγοροι αν συνενοηθουμε μπορουνε να μας βρουν κατ ευθειαν στην Αιγλη κατα τις 12:00 ( ετσι κι αλλιως μονοι τους θα ερθουν)

Στη συνεχεια, οσοι ξερουν να οδηγαν και το να στιβουν το γκαζι σε μια ευθεια που προσγειωνετε Air Bus, δεν ειναι το μονο που ξερουν να κανουν, ακολουθουν τους "αργους" προς Πισια. Κι απογειωνονται ξανα μετα τα Μεγαρα.

Οι υυπολοιποι μπορουν,( ετσι κι αλλιως παρεα με το " Εγω " τους οδηγαν), να σπασουν τα μηχανακια τους ελευθερα, οτι ωρα θελουν.



Συμμετοχες

Σίγουρα συμετεχουν οι

kokomilko
XT_Billy
teok8
ermiss
bikerted


Υπο προυποθεσεις είναι μεσα και οι

Kalgeorge
taxydromos - (αν ερθουν bart-alximistis)
EVI


Αναρωτιεμαι ακόμα τι εννοει ο ποιητης για

KaTaNaS


Παραλληλα θα υπαρχουν συμμετοχες και από αλλά forum και λέσχες

Αν εκ παραδρομης εκανα καποιο λαθος, συγνωμη διορθωστε με

kalgeorge
12/01/2009, 07:49
ή ακομα καλυτερα παμε λουτρακι, πινουμε ενα καφεδακι στο waves ;) παμε μαιστραλι για φαγητο, πεταγομαστε ξυλοκαστρο για καφεδακι παλι, το βραδυ παλι πισω λουτρακι για καζινο, και αν εχουμε λεφτα γυρναμε πισω :rotflmao:
ολα απο εθνικη ομως

kokomilko
12/01/2009, 12:31
1ο Αν παμε απο εθνικη, οι αργοι που μπορουν να παν με 200 θα μεινουν μονοι τους πισω. Κι η προταση μου ηταν να φτιαχτουν ομαδες.

2ο Οταν πας σα να σε κυνηγανε, οταν φτασεις βαριεσαι γιατι ρεει η αδρεναλινη στο αιμα ακομα και χρειαζετε να περασει αρκετη ωρα για να χαλαρωσεις.

3ο Μ αυτες τις ταχυτητες, πας ως την Κορινθο και κουραζεσε σα να πηγες Πατρα.

4ο Καλυτερα να παω Ριο απο Παλια εθνικη, παρα Κορινθο απο νεα. Απο παλια ευχαριστιεμαι την βολτα. Βλεπω και κανενα τοπιο αλλο εκτος απ τις γραμμες του δρομου.

5ο Η ηλικια και ο αυχενας μου δε μου επιτρεπουν να ακολουθησω σε τετοιες μαχες. Τουλαχιστον οχι για πολυ.

6ο Στην προταση που εκανα προσπαθησα να προβλεψω το να απολαυσουν την βολτα και οι αργοι και οι γρηγοροι.

7ο Μια κι ειναι ακομα χειμωνας, ας παμε καπου κοντα.

kalgeorge
12/01/2009, 12:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από kokomilko
1ο Αν παμε απο εθνικη, οι αργοι που μπορουν να παν με 200 θα μεινουν μονοι τους πισω. Κι η προταση μου ηταν να φτιαχτουν ομαδες.

.


αυτοι που πανε με 200 εινα αργοι;;:confused:

εγω που παω μεχρι 140 το πολυ δηλαδη τι ειμαι;;

XJR_Billy
12/01/2009, 12:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
αυτοι που πανε με 200 εινα αργοι;;:confused:

εγω που παω μεχρι 140 το πολυ δηλαδη τι ειμαι;;

ΣΑΛΙΓΚΑΡΙ !!!!!!!!

:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

kalgeorge
12/01/2009, 12:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από XT_Billy
ΣΑΛΙΓΚΑΡΙ !!!!!!!!

:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

σας εχω ολους ρε
οποιος γουσταρει ας δοκιμασει:wave2:

road spirit
12/01/2009, 12:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
αυτοι που πανε με 200 εινα αργοι;;:confused:

εγω που παω μεχρι 140 το πολυ δηλαδη τι ειμαι;; κουλάααααδιαααααααα

:lol:

kalgeorge
12/01/2009, 12:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
κουλάααααδιαααααααα

:lol:

γελα ρε γιαννη...ποτε γουσταρεις να τα στησουμε ομως;;;
τωρα που αλλαξα και εξατμιση στο Nexus και αλλαξα και βαριέϊτορ.....σε εχω για πλακα

kokomilko
12/01/2009, 13:02
Κι εγω με 130-150 παω εχτες ομως (Κυριακη)ανακαλυψα πως οταν οι πολεμιστες λενε ειναι αργος, εννοουν πως παει με 200 γι αυτο λεω να παμε απο παλια εθνικη.

Αλλωστε το διαπιστωνεις ευκολα και μονος σου το ποια ειναι η κρατουσα νοοτροπια στους νεους τωρα πια.

Δες τον διαλογο που ακολουθησε το προηγουμενο μηνυμα σου

XJR_Billy
12/01/2009, 13:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
σας εχω ολους ρε
οποιος γουσταρει ας δοκιμασει:wave2:

:lol: :lol: :lol: :beer:

road spirit
12/01/2009, 13:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από kokomilko
Κι εγω με 130-150 παω εχτες ομως (Κυριακη)ανακαλυψα πως οταν οι πολεμιστες λενε ειναι αργος, εννοουν πως παει με 200 γι αυτο λεω να παμε απο παλια εθνικη.

Αλλωστε το διαπιστωνεις ευκολα και μονος σου το ποια ειναι η κρατουσα νοοτροπια στους νεους τωρα πια.

Δες τον διαλογο που ακολουθησε το προηγουμενο μηνυμα σου απο χουμορ πως πάμε? :wave2:

τεσπα, σπαμάραμε και το κόβουμε εδω ... (θα μας μαλώσει και ο Άκης ή ο Βύρωνας ... )

kalgeorge
12/01/2009, 13:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από kokomilko
Κι εγω με 130-150 παω εχτες ομως (Κυριακη)ανακαλυψα πως οταν οι πολεμιστες λενε ειναι αργος, εννοουν πως παει με 200 γι αυτο λεω να παμε απο παλια εθνικη.

Αλλωστε το διαπιστωνεις ευκολα και μονος σου το ποια ειναι η κρατουσα νοοτροπια στους νεους τωρα πια.

Δες τον διαλογο που ακολουθησε το προηγουμενο μηνυμα σου

αστα εχουν ξεφυγει οι τεντυ μπουδες:mad: :mad:

το εργαλειο μου παει μονο εθνικη, θελει να σκιζει τον αερα.
σκυβεις πισω απο την ζελατινα, τα δινει ολα το Nexus και κερνας τσαγακια
:smokin:

kokomilko
12/01/2009, 13:17
επειδη εγω ειμαι παππους, σας προκαλω να παμε μια βολτα με την χοντρη κυρια μου το varadero για δυο λογους.

πρωτον γιατι στο ισιωμα φυσικα δεν σας προλαβαινω, κι οπως ολοι οι καταδικασμενοι αποζητω μια ευκαιρεια για σωτηρια.

Και δευτερο, Δεν τα σηκωνει ο αυχενας μου τα πολλα χιλιομετρα. Μονο στο πηγαινε πηγα με 210 κι απο χτες ειμαι πιασμενος.Με πιασαν τα αυχενικα μου (γηρας ου γαρ ερχεται μονο).

Γι αυτο προτεινα την βολτα οπως την προτεινα. να ευχαριστηθουμε ολοι.

Και μια και λεμε για την βολτα ψηνοσαστε; θα παμε;

kalgeorge
12/01/2009, 13:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από kokomilko
επειδη εγω ειμαι παππους, σας προκαλω να παμε μια βολτα με την χοντρη κυρια μου το varadero για δυο λογους.

πρωτον γιατι στο ισιωμα φυσικα δεν σας προλαβαινω, κι οπως ολοι οι καταδικασμενοι αποζητω μια ευκαιρεια για σωτηρια.

Και δευτερο, Δεν τα σηκωνει ο αυχενας μου τα πολλα χιλιομετρα. Μονο στο πηγαινε πηγα με 210 κι απο χτες ειμαι πιασμενος.Με πιασαν τα αυχενικα μου (γηρας ου γαρ ερχεται μονο).

Γι αυτο προτεινα την βολτα οπως την προτεινα. να ευχαριστηθουμε ολοι.

Και μια και λεμε για την βολτα ψηνοσαστε; θα παμε;

ρε μαστορα με το βαραντερο πας με 130;
εγω ερχομαι αλλα μονο αν ερθουν και αλλοι απο εθνικη και τα στησουμε
να εχει λιγο ενδιαφερον δηλαδη βρε αδερφε.
αντε να δω ποιος θα κοντραρει το Nexus;;;

kokomilko
12/01/2009, 13:30
οκ εσεις μαζευτητε και σπαστε τα. Οπως προτεινα κι απ την αρχη, ραντεβου στην αιγλη κατα τις 12:00. μετα ομως θα μας ακολουθησετε (οι γρηγοροι τους αργους) στην βολτα μεσα απ τα βουνα. Λουτρακι- Πισια-Αλεποχωρι- Μεγαρα, ωπου θα απογειωθειτε και παλι

εναλακτικα αραζουμε στην ιδια καφετερια, και γελαμε οι μεν με τους δε. Οι γρηγοροι θα γελαν με τους αργους που νομιζουν πως τρεχουν με 200, και οι αργοι χλευαζουν τους γρηγορους, που δεν μπορουν να παρουν μια στροφη και να περασουν βουνο, με αποτελεσμα να τρεχουν στην ευθεια και να σπαν τον αυχενα τους για να νοιωσουν πως κανουν κατι:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

KaTaNaS
12/01/2009, 13:44
σας προτεινω να κανετε τη διαδρομη αναποδα... το πρωι σαν πιο ξεκουραστοι να κανετε τους αργους σαλιγκαρους και τα ανηφορικα στροφιλικια με καφε στη λίμνη, φαι λουτρακι και επιστροφή απο εθνκή ξεκούραστα και γρήγορα

ορθιοι όλοι! :sun:

kalgeorge
12/01/2009, 13:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
σας προτεινω να κανετε τη διαδρομη αναποδα... το πρωι σαν πιο ξεκουραστοι να κανετε τους αργους σαλιγκαρους και τα ανηφορικα στροφιλικια με καφε στη λίμνη, φαι λουτρακι και επιστροφή απο εθνκή ξεκούραστα και γρήγορα

ορθιοι όλοι! :sun:

argos saligaros eisai kai fainesai re :mad:

den se exei patisei to Nexus mou akoma gia auto ta les....:p

KaTaNaS
12/01/2009, 13:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
argos saligaros eisai kai fainesai re :mad:

ημουν σίγουρος πως θα παρεξηγηθεί η φράση! :lol:

"σαλιγκαρος" απανωτά πνιχτά S-άκια (που θυμίζουν εξάτμιση απο διχρονο ΜΧ :lol: )

XJR_Billy
12/01/2009, 13:56
Ρε μάγκες τι γίνεται?
Τραβάτε κανά ιδιαίτερο ζόρι με τα σαλιγκάρια που πάνε με 130?:evil: :mad:



:lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Γιατί αν τραβάτε, να μην το σκέφτομαι για Κυριακή...:D

kalgeorge
12/01/2009, 13:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
ημουν σίγουρος πως θα παρεξηγηθεί η φράση! :lol:

"σαλιγκαρος" απανωτά πνιχτά S-άκια (που θυμίζουν εξάτμιση απο διχρονο ΜΧ :lol: )


XM....ante....kala....to swses :rotflmao: :rotflmao:
tha sas kanw kai tin xari na kanw tin skoupa an einai, gia na min sas pernaw apo panw kai neuriazete :rotflmao:

KaTaNaS
12/01/2009, 13:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από XT_Billy
Ρε μάγκες τι γίνεται?
Τραβάτε κανά ιδιαίτερο ζόρι με τα σαλιγκάρια που πάνε με 130?:evil: :mad:


μπίλλυ αν πηγαινεις σε αυτα τα εσακια με 130 ρεσπέκτ μαν! :lol:

kokomilko
12/01/2009, 14:07
κατ αρχην με 130 δεν χανεσε στον δρομο, δεν σε κουραζει ο αερας, αν (ω μη γεννητω) συμβει κατι, μενεις ολοκληρος, και προλαβαινεις να δεις και κανενα τοπιο.

Αντιθετα με 200+ σου φευγει το κεφαλι απ τον αερα και τον θορυβο, η αποσταση των 100χλμ σε κουραζει σαν να εκανες 400χλμ, αν (ω μη γεννητω) συμβει κατι σε μαζευουν σε τευχη απο μια περιοχη αρκετων εκατονταδων μετρων, και δεν προλαβαινεις να δεις και τιποτα αλλο εκτος απο τις γραμμες του δρομου και τον Καφρο που σε εκλεισε(αν τον ειδες), στην ταδε στροφη.

Ασε που στην πραγματικοτητα οδηγω μηχανη σημαινει ξερω να στριβω, ενω τρεχω στο ισιοωμα συνηθως σημαινει δεν ξερω να οδηγω.:smokin: :wave2:

blackbusa
12/01/2009, 14:11
yoko choko Μην τρελλενεσαι...πλακα κανουν...καλα εκανες και εβαλες την βολτα.....

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

αιντε μπας και ξυπνησουμε επιτελους στο Μοτο γιατι θα καταντησουμε μεσημεριανα κουτσομπολιστικα....

:wave2:

kalgeorge
12/01/2009, 14:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
αιντε μπας και ξυπνησουμε επιτελους στο Μοτο γιατι θα καταντησουμε μεσημεριανα κουτσομπολιστικα....

:wave2:

kai esy ti eisai re...i fwni tis sunidisis kai tis afupnisis;;
giati theleis na xalasis auto pou me toso kopo exoun ftiaxei tosa xronia kapoioi;;

ela na koutsobolepsoume ligo giati den pernaei i wra mou fainetai........

XJR_Billy
12/01/2009, 14:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
μπίλλυ αν πηγαινεις σε αυτα τα εσακια με 130 ρεσπέκτ μαν! :lol:

Εγώ για Εθνική Οδό μιλούσα...:lol: :lol:

Στα εσάκια... έχουμε και ένα παρατσούκλι να διατηρήσουμε ρε φίλε...:rotflmao: :bigcry: :bigcry: :beer:

blackbusa
12/01/2009, 14:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
kai esy ti eisai re...i fwni tis sunidisis kai tis afupnisis;;
giati theleis na xalasis auto pou me toso kopo exoun ftiaxei tosa xronia kapoioi;;

ela na koutsobolepsoume ligo giati den pernaei i wra mou fainetai........

τελευταιο σπαμ εδω γιατι ειναι και μαλακια και ας το καθαρισει καποιος....

δεν ειμαι τιποτα ρε φιλε....αλλα αν ας πουμε το νεο αιμα (ΕΝΝΟΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΦΡΕΣΚΟΣ ΣΤΟ ΜΟΤΟ ο yoko choko) μπορει να κανει κατι για να αλλαξει εγω εσυ εμεις γιατι να το χαλασουμε???

:wave2:

υ.γ. ελα στο πρωταθλημα...εκει ειναι το ζουμι τωρα....:D

kokomilko
12/01/2009, 14:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από XT_Billy
Εγώ για Εθνική Οδό μιλούσα...:lol: :lol:

Στα εσάκια... έχουμε και ένα παρατσούκλι να διατηρήσουμε ρε φίλε...:rotflmao: :bigcry: :bigcry: :beer:

Δεν εχεις γνωρισει τον Γερμανο φιλε μου. Με πηγε με............ 80 ογδοντα απο τα πρωτα χλμ της Αθηνων Πατρων μεχρι το Θερμο.:ZZZ:

Εσυ μια χαρα εισαι:beer:

XJR_Billy
12/01/2009, 14:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από kokomilko
Δεν εχεις γνωρισει τον Γερμανο φιλε μου. Με πηγε με............ 80 ογδοντα απο τα πρωτα χλμ της Αθηνων Πατρων μεχρι το Θερμο.:ZZZ:

Εσυ μια χαρα εισαι:beer:

Έγινε φιλαράκι, αρκετά σπαμάραμε...
Εγώ είμαι μέσα (εκτός απροόπτου) για Κυριακή !! :beer: :beer: :beer:

teok8
12/01/2009, 16:45
Υπολογίστε με και μένα...αλλά δεν κατάλαβα, να έρθω με το zx12 ή με το παπί???:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

kokomilko
12/01/2009, 16:50
Ελα με το παπι.

Να κανουμε ομως την διαδρομη μεσα απο χασια-Δερβενοχωρια-Βιλια-Αλεποχωρι-Σχοινο-Πισια-Λουτρακι.
Κι αν δεν εισαι πρωτος.............. Δεν το λεω γιατι δεν ξερω τι οδηγος εισαι:eyepop:
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer: :beer: :beer: :beer:

blackbusa
12/01/2009, 16:55
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=54182&perpage=15&highlight=%F0%E1%F0%E9%EF%E2%EF%EB%F4%E1&pagenumber=1


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:





τι ωραια που ηταν καποτε....:sad:

kokomilko
12/01/2009, 17:00
Εγω παντως, η πρωτη βολτα που εκανα οταν πηρα το παπι, ηταν απο παλια εθνικη, Αθηνα Ριο.

Εννοειτε οτι οταν το πηγα για το πρωτο service ο μηχανικος με κοιταγε σαν ufo

Κι αν κανονισετε καμια βολτιτσα με παπια εννοειτε οτι ειμαι μεσα:D

Προτεινω μαλιστα και την διαδρομη που προανεφερα

χασια-δερβενοχωρια-Βιλια- Αλεποχωρι- Πισια- Λουτρακι

Κι επιστροφη απο παλια Αθηνων Κορινθου

teok8
12/01/2009, 17:22
κοίτα που άρχισαν να το σκέφτονται...:eyepop:

devil's animal
12/01/2009, 17:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=54182&perpage=15&highlight=%F0%E1%F0%E9%EF%E2%EF%EB%F4%E1&pagenumber=1


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:





τι ωραια που ηταν καποτε....:sad:

πρεπει οπωσδηποτε να παιξει κατι τετοιο ρπμ...:sad:

Dr Luv
12/01/2009, 17:48
Ψήνομαι κι εγώ, αλλά που θα βρώ παπί τελευταία στιγμή ρε γαμώτο? :rotflmao: :rotflmao:

kokomilko
12/01/2009, 17:53
Καλα παμε τωρα με τις μηχανες την Κυριακη, κι εχουμε καιρο για τα παπια:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

kokomilko
12/01/2009, 18:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από teok8
κοίτα που άρχισαν να το σκέφτονται...:eyepop:

Παντως θα εχει πλακα να παμε καμια παπιο βολτα. Κι αν διαλεξουμε καλη διαδρομη, θα ειναι πιο ξεκουραστα απ οτι με την μηχανη.

Αλλο να παλευεις και να μετακινεις δεξια αριστερα, 50 κιλα κι αλλο με 300

teok8
12/01/2009, 18:17
Αλλο να παλευεις και να μετακινεις δεξια αριστερα, 50 κιλα κι αλλο με 300 [/B][/QUOTE]


και άλλο να παλεύεις να πιάσεις 50 και άλλο να πιάνεις αέρα 300 :lol:

taxydromos
12/01/2009, 18:23
ειμαι μεσα αρκει ναρθουν bart-alximistis, γιατι λουτρακι χωρις αυτους ειναι σαν γυναικα χωρις στηθος..

kokomilko
12/01/2009, 18:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από teok8
Αλλο να παλευεις και να μετακινεις δεξια αριστερα, 50 κιλα κι αλλο με 300


και άλλο να παλεύεις να πιάσεις 50 και άλλο να πιάνεις αέρα 300 :lol: [/B][/QUOTE]

αυτο παλι που το βαζεις?
:) :( :o :D ;) :p :cool: :rolleyes: :mad: :eek: :confused: :cry: :winka: :winka:

xrlantz
12/01/2009, 18:38
το σκέφτομαι...

:rolleyes:

taxydromos
12/01/2009, 19:03
τωρα που το σκεφτομαι βαθυτερα....και τα αρχαια στο Ηραιο παρουσιαζουν μεγαλο ενδιαφερον..

kokomilko
12/01/2009, 19:20
για καλοκαιρακι κι εγω καλο τ ακουω το Ηραιο

taxydromos
12/01/2009, 19:38
ωραια....κοκομιλκο,βαλε τα ονοματα αυτων που δηλωσανε οτι ενδιαφερονται για την εκδρομη στο πρωτο ποστ..

kalgeorge
12/01/2009, 22:02
re koita pou apo spam tha to pane se volta :lol:
ante kellogs koko pops....sou katse ;) :wave2:

EVI
13/01/2009, 20:48
αντε παμε μια στα....αργα για καφεδακι λουτρακι ,μεσα και εγω αν και δε καταλαβα τι ωρα θα συναντηθουμε για αυτο...Χριστινακι μια σφαιρατι απο εθνικη εμεις οι 2?(αν το ντορσο ειναι στα ξενα μετα χαρας να μας κανετε την τιμη να ανεβητε στο Ζ)


και κανονιστε ΠΟΥ θα καθεστε...(τωρα που το σκευτομαι καλυτερα....χριστινακι....κανονισε εσυ που θα κατσουμε :D να μας βρουν εκεινοι):smokin:

ermiss
13/01/2009, 21:07
Μεσα και εγώ, θα σας περιμένω Λουτράκι μάλλον και ακολουθώ μέχρι μέγαρα αν κάνετε τον κύκλο. Η και ανάποδα σας περιμένω Μέγαρα και σταματάω Λουτράκι.

bikerted
13/01/2009, 21:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από xrlantz
το σκέφτομαι...

:rolleyes:

Μην το σκέφτεσαι...:cool:


Αν είμαι καλά κι εγώ μέσα...:beer: :beer: :beer:


Το μαιστράλι δεν το προτείνω... :rolleyes:
Χάλασε αρκετά την ποιότητά του...:sad:



Αν τελικά έρθω μηχανές ή παπιά???:ninja: :lol: :wacko:


Δεν έχω παπί αλλά κάτι θα βολέψουμε :rotflmao: :sun:

kalgeorge
13/01/2009, 21:26
Ωρε λες..;;:confused:

bikerted
13/01/2009, 21:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
Ωρε λες..;;:confused:


Έχεις κάτι καλύτερο???:beer: :beer: :beer:

kalgeorge
13/01/2009, 21:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από bikerted
Έχεις κάτι καλύτερο???:beer: :beer: :beer:

αρκετα :beer: :wave2:

road spirit
13/01/2009, 22:02
:smokin:

kokomilko
13/01/2009, 23:06
λοιπον ως τωρα δεν εχω ακουσει ενσταση για την "αιγλη" που ειναι η πρωτη σταση για καφε.

Για το φαγητο ομως προκυπτει ενα θεμα που μαλλον τελικα θα διευθετηθη με την μεοδο του ραντεβου.
προσωπικα θα με τραβηξουν σ αυτο http://www.edemtavern.gr/ οτι ξερετε ξερω. δεν εχω ξαναπαει

Ετσι κι αλλιως ομως, αν ερθουν οσοι το σκεπτωνται, δεν θα χωραμε σ ενα μαγαζι. γι αυτο ας ακουστουν προτασεις
εμενα λογικο μου φαινετε να ακροβολιστουμε, κι αφου χορτασουμε να ξαναβρεθουμε για να παρουμε τα βουνα. αλλωστε μπορει καποιοι να μην θελουν να φανε. η να προτιμαν να βγαλουν καμια φωτογραφια. η να θελουν να πιουν δευτερο καφε.

παντως ειμαι ανοιχτος σε προτασεις

kalgeorge
13/01/2009, 23:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από kokomilko
λοιπον ως τωρα δεν εχω ακουσει ενσταση για την "αιγλη" που ειναι η πρωτη σταση για καφε.

Για το φαγητο ομως προκυπτει ενα θεμα που μαλλον τελικα θα διευθετηθη με την μεοδο του ραντεβου.
προσωπικα θα με τραβηξουν σ αυτο http://www.edemtavern.gr/ οτι ξερετε ξερω. δεν εχω ξαναπαει

Ετσι κι αλλιως ομως, αν ερθουν οσοι το σκεπτωνται, δεν θα χωραμε σ ενα μαγαζι. γι αυτο ας ακουστουν προτασεις
εμενα λογικο μου φαινετε να ακροβολιστουμε, κι αφου χορτασουμε να ξαναβρεθουμε για να παρουμε τα βουνα. αλλωστε μπορει καποιοι να μην θελουν να φανε. η να προτιμαν να βγαλουν καμια φωτογραφια. η να θελουν να πιουν δευτερο καφε.

παντως ειμαι ανοιχτος σε προτασεις

φιλε μου αν το αφησεις τελειως φλου θα γινει μπουρδελο.
βαλε στο αρχικο σου ποστακι τι ακριβως προγραμμα θα ακολουθησετε. βαλες ωρα συναντησης και τα λοιπα, και οποιος θελει ακολουθει
:wave2:

teok8
13/01/2009, 23:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
φιλε μου αν το αφησεις τελειως φλου θα γινει μπουρδελο.
βαλε στο αρχικο σου ποστακι τι ακριβως προγραμμα θα ακολουθησετε. βαλες ωρα συναντησης και τα λοιπα, και οποιος θελει ακολουθει
:wave2:


+1
βάλε και ποιοί θα έρθουν γιατί μας βλέπω τα 2 μας :blush: :lol:

KaTaNaS
13/01/2009, 23:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από bikerted


Το μαιστράλι δεν το προτείνω... :rolleyes:
Χάλασε αρκετά την ποιότητά του...:sad:


+1 πολυ ποσοτητα λιγη ποιοτητα


american pizza μουστάκας

kokomilko
14/01/2009, 00:03
Κατ αρχην βαρατε με ομως δεν ξερω να "βαλω επιπλεων κειμενο στο αρχικο μου post"

Δευτερον, με ποιο δικαιωμα εγω θα πω σε καποιον θα φας εκει και οχι εδω;

Δεν ειμαι λεσχη. Ουτε συνδεσμος. Ουτε κατι αλλο με γραμματεις και φαρισαιους.

Επισης δεν εχω γνωση του ποσοι θα ερθουν τελικα (αν μιλαν σοβαρα ειναι πανω απο 30) για να πιασω ενα ταβερνακι και να του πω -Αν μας κανεις καλη τιμη θα σου ερθουμε τοσοι.

Ενας τρελαμενος ειμαι που εχει ορεξη να κανει βολτα με την μηχανη και αναζητα παρεα. σκοπευω να παραμεινω πιστος στο προγραμμα που αναρτησα (αλλωστε και μονος μου τα ιδια θα εκανα)

Ειμαι λατρης της παρείστικης φιλοσοφιας. που θα πει αν εχει καποιος μια καλη ιδεα, ας την ριξει. Το οτι εσυ ειπες ομως, δεν σημαινει απαραιτητα οτι εγω κανω!!!

Ετσι κι αλλιώς θα ήμουν αφελής αν πίστευα δεν θα υπαρξουν ευτραπελα. καποιοι θα χουν καταλαβει 12¨30 αντι για 11:00, καποιοι θα χασουν την εξοδο της εθνικης και θα πληρωσουν διοδια, κλπ κλπ

Εγω ανεβασα ενα post που στην ουσια ελεγε: Μαγκες την Κυριακη θα ξεκινησω απο εκει, θα σταθω εκει, και θ ακολουθησω αυτη την πορεια. οποιος θελει ας ερθει. και προτεινα και ενα δυο τροπους για να βρεθουμε.

τωρα αν εγω ταξιδευω με 130 κι αλλος θελει να παει με 200 εγω τι μπορω να του πω; ανθρωπους με τους οποιους ταιριαζω ψαχνω οχι ανθρωπους για να τους επιβληθω.

Αλλωστε, οσοι τελικα συνενοηθουμε θα γινουμε και παρεα. Οι οδηγιες μου ειναι σαφεις. Οσοι γουσταρουν μπαζαλο ας το εχουν. Οσοι γουσταρουν να απολαυσουμε βολτιτσα, ας ερθουν με τις προτασεις τους, να την απολαυσουμε!!!

kalgeorge
14/01/2009, 00:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από kokomilko
Κατ αρχην βαρατε με ομως δεν ξερω να "βαλω επιπλεων κειμενο στο αρχικο μου post"

Δευτερον, με ποιο δικαιωμα εγω θα πω σε καποιον θα φας εκει και οχι εδω;

Δεν ειμαι λεσχη. Ουτε συνδεσμος. Ουτε κατι αλλο με γραμματεις και φαρισαιους.

Επισης δεν εχω γνωση του ποσοι θα ερθουν τελικα (αν μιλαν σοβαρα ειναι πανω απο 30) για να πιασω ενα ταβερνακι και να του πω -Αν μας κανεις καλη τιμη θα σου ερθουμε τοσοι.

Ενας τρελαμενος ειμαι που εχει ορεξη να κανει βολτα με την μηχανη και αναζητα παρεα. σκοπευω να παραμεινω πιστος στο προγραμμα που αναρτησα (αλλωστε και μονος μου τα ιδια θα εκανα)

Ειμαι λατρης της παρείστικης φιλοσοφιας. που θα πει αν εχει καποιος μια καλη ιδεα, ας την ριξει. Το οτι εσυ ειπες ομως, δεν σημαινει απαραιτητα οτι εγω κανω!!!

Ετσι κι αλλιώς θα ήμουν αφελής αν πίστευα δεν θα υπαρξουν ευτραπελα. καποιοι θα χουν καταλαβει 12¨30 αντι για 11:00, καποιοι θα χασουν την εξοδο της εθνικης και θα πληρωσουν διοδια, κλπ κλπ

Εγω ανεβασα ενα post που στην ουσια ελεγε: Μαγκες την Κυριακη θα ξεκινησω απο εκει, θα σταθω εκει, και θ ακολουθησω αυτη την πορεια. οποιος θελει ας ερθει. και προτεινα και ενα δυο τροπους για να βρεθουμε.

τωρα αν εγω ταξιδευω με 130 κι αλλος θελει να παει με 200 εγω τι μπορω να του πω; ανθρωπους με τους οποιους ταιριαζω ψαχνω οχι ανθρωπους για να τους επιβληθω.

Αλλωστε, οσοι τελικα συνενοηθουμε θα γινουμε και παρεα. Οι οδηγιες μου ειναι σαφεις. Οσοι γουσταρουν μπαζαλο ας το εχουν. Οσοι γουσταρουν να απολαυσουμε βολτιτσα, ας ερθουν με τις προτασεις τους, να την απολαυσουμε!!!

κοιτα να δεις...οι εκδρομες γινονται ως εξης.

κυριακη κλπ κλπ θα παμε προς ναυπλιο
αναχωρηση ταδε ωρα απο περιπτερο
θα ακολουθησουμε την εξης διαδρομη και κλπ κλπ κλπ
βαζεις απο κατω τους συμμετεχοντες.
αυτα....
δοκιμασε οτ κουμπι επεξεργασια στο αρχικο σοθ ποστακι:wave2:

kokomilko
14/01/2009, 03:52
Αν και ενημερωσα το αρχικο θεμα, παραθετω κι εδω τις συμμετοχες

Σίγουρα συμετεχουν οι

kokomilko
XT_Billy
teok8
ermiss
bikerted


Υπο προυποθεσεις είναι μεσα και οι

Kalgeorge
taxydromos - (αν ερθουν bart-alximistis)
EVI


Αναρωτιεμαι ακόμα τι εννοει ο ποιητης για

KaTaNaS


Παραλληλα θα υπαρχουν συμμετοχες και από αλλά forum και λέσχες

Αν εκ παραδρομης εκανα καποιο λαθος συγνωμη διορθωστε με

harris_x
14/01/2009, 08:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από kokomilko
Αν και ενημερωσα το αρχικο θεμα, παραθετω κι εδω τις συμμετοχες

Σίγουρα συμετεχουν οι

kokomilko
XT_Billy
teok8
ermiss
bikerted


Υπο προυποθεσεις είναι μεσα και οι

Kalgeorge
taxydromos - (αν ερθουν bart-alximistis)
EVI


Αναρωτιεμαι ακόμα τι εννοει ο ποιητης για

KaTaNaS


Παραλληλα θα υπαρχουν συμμετοχες και από αλλά forum και λέσχες

Αν εκ παραδρομης εκανα καποιο λαθος συγνωμη διορθωστε με


Εγώ θα πρότεινα ο κάθε ένας που θα συμμετέχει να συμπληρώσει το όνομα του στην λίστα, και εσύ να κάνεις μια ανακεφαλαίωση της διαδρομής που έχεις σκεφτεί.
Οποίος συμφωνεί με την διαδρομή, έρχεται, οποίος διαφωνεί δεν έρχεται.
Καλό θα ήταν να πούμε και αν η βόλτα γίνει με παπιά ή με μεγαλύτερες μηχανές, οπότε καλό είναι δίπλα από το όνομα να μπει και το μηχανάκι.

π.χ.

1. kokomilko
2. XT_Billy
3. teok8
4. ermiss
5. bikerted
6. Harris_X (CB600F Hornet)

...just an idea!!!


:beer:

XJR_Billy
14/01/2009, 09:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από harris_x


1. kokomilko
2. XT_Billy (XT660R Δικάβαλλος)
3. teok8
4. ermiss
5. bikerted
6. Harris_X (CB600F Hornet)



:D :wave2:

gcrook
14/01/2009, 10:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από kokomilko
Κατ αρχην βαρατε με ομως δεν ξερω να "βαλω επιπλεων κειμενο στο αρχικο μου post"

Δευτερον, με ποιο δικαιωμα εγω θα πω σε καποιον θα φας εκει και οχι εδω;

Δεν ειμαι λεσχη. Ουτε συνδεσμος. Ουτε κατι αλλο με γραμματεις και φαρισαιους.

Επισης δεν εχω γνωση του ποσοι θα ερθουν τελικα (αν μιλαν σοβαρα ειναι πανω απο 30) για να πιασω ενα ταβερνακι και να του πω -Αν μας κανεις καλη τιμη θα σου ερθουμε τοσοι.

Ενας τρελαμενος ειμαι που εχει ορεξη να κανει βολτα με την μηχανη και αναζητα παρεα. σκοπευω να παραμεινω πιστος στο προγραμμα που αναρτησα (αλλωστε και μονος μου τα ιδια θα εκανα)

Ειμαι λατρης της παρείστικης φιλοσοφιας. που θα πει αν εχει καποιος μια καλη ιδεα, ας την ριξει. Το οτι εσυ ειπες ομως, δεν σημαινει απαραιτητα οτι εγω κανω!!!

Ετσι κι αλλιώς θα ήμουν αφελής αν πίστευα δεν θα υπαρξουν ευτραπελα. καποιοι θα χουν καταλαβει 12¨30 αντι για 11:00, καποιοι θα χασουν την εξοδο της εθνικης και θα πληρωσουν διοδια, κλπ κλπ

Εγω ανεβασα ενα post που στην ουσια ελεγε: Μαγκες την Κυριακη θα ξεκινησω απο εκει, θα σταθω εκει, και θ ακολουθησω αυτη την πορεια. οποιος θελει ας ερθει. και προτεινα και ενα δυο τροπους για να βρεθουμε.

τωρα αν εγω ταξιδευω με 130 κι αλλος θελει να παει με 200 εγω τι μπορω να του πω; ανθρωπους με τους οποιους ταιριαζω ψαχνω οχι ανθρωπους για να τους επιβληθω.

Αλλωστε, οσοι τελικα συνενοηθουμε θα γινουμε και παρεα. Οι οδηγιες μου ειναι σαφεις. Οσοι γουσταρουν μπαζαλο ας το εχουν. Οσοι γουσταρουν να απολαυσουμε βολτιτσα, ας ερθουν με τις προτασεις τους, να την απολαυσουμε!!!


Δεν χρειαζεται ουτε να γινεσαι απολογητικος ουτε να το αναλυεις τοσο το πραγμα.
Απο εδω μεσα εχουν απλα γινει ολες οι βολτες με ολους τους πιθανους συνδυασμους και λιγο πολλοι οι περισσοτεροι που γνωριζονται ξερουν με ποιους και ποτε θα βολταρουν η θα ταξιδεψουν.

Εσυ απλα ανοιγεις το θρεντακι σου για βολτα και καλα κανεις,αλλα απο την στιγμη που οι περισσοτεροι, (φανταζομαι) δεν σε ξερουν προσωπικα, θα διστασουν να δηλωσουν συμμετοχη.

Γενικα το "πρωτοκολλο"
:lol: στα φορουμ ειδικα οταν προκειται για μοτοβολτα προυποθετει ενα επιπεδο γνωριμιας γιατι ο χρονος συνηθως ειναι λιγοστος η ορεξη πολλη τα λεφτα λιγα και το χαβιαρι ζεστο, και κανενας πια δεν θελει να βρεθει σε δυσκολη θεση οταν κατι παει στραβα στην βολτα επειδη η παρεα δεν..."τσουλαει" (αυτο το μεταφραζει ο καθενας κατα τα γουστα του). :lol:

peskandritsos
14/01/2009, 10:43
Υπαρχει κανεις στην παρεα που γουσταρει να φαει σπιτι του λογω υποχρεωσεων για να γυρισει μαζι μου νωρις πισω??

sprint
14/01/2009, 11:02
Υπάρχει περίπτωση να μπορώ κ εγώ να έρθω.....

Δεν είναι όμως σίγουρο γι'αυτό κ δεν βάζω το όνομα μου.

devil's animal
14/01/2009, 12:29
αν εχει καλο καιρο μπορει να ερθω και εγω.
:wave2:

Dr Luv
14/01/2009, 12:56
Αν δεν βρέχει είμαι κι εγώ μέσα. VFR 800.

(Τις φήμες που θέλουν να με περνάνε ακόμη και παπιά τις καταγγέλλω ως απολύτως..... αληθείς) :smilea:

kokomilko
14/01/2009, 14:06
οκ οκ εγω θα ειμαι στο ραντεβου κι οποιος θελει ας ερθει:beer:

taxydromos
14/01/2009, 15:22
εχουμε δηλαδη:

kokomilko
XT_Billy
teok8
ermiss
bikerted
taxydromos
EVI
blackbusa
devil's animal
Dr Luv
xrlantz
harris_x
peskandritsos
sprint

και περιμενουμε:
bartlal
alximisti+lilipoua
gcrook
etc..

:beer:

kalgeorge
14/01/2009, 15:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από taxydromos
εχουμε δηλαδη:

kokomilko
XT_Billy
teok8
ermiss
bikerted
Kalgeorge
taxydromos
EVI
road spirit
blackbusa
devil's animal
Dr Luv
xrlantz
harris_x
peskandritsos
sprint

και περιμενουμε:
bartlal
alximisti+lilipoua
gcrook
etc..

:beer:
sorry kiolas...alla pote dilwsa oti tha erthw??:confused:

kokomilko
14/01/2009, 15:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από taxydromos
ειμαι μεσα αρκει ναρθουν bart-alximistis, γιατι λουτρακι χωρις αυτους ειναι σαν γυναικα χωρις στηθος..

Νομιζω αυτη η δηλωση ειναι η ενοχη για την "συμετοχη" σου

road spirit
14/01/2009, 16:06
αυτό τώρα το είδα :

Αρχικά δημιουργήθηκε από kokomilko
Παραλληλα θα υπαρχουν συμμετοχες και από αλλά forum και λέσχες

:lol:
φίλε κοκομίλκο καλό θα είναι να αναφέρεις κάποια στιγμή και πόσοι περίπου θα είναι ακόμα και απο πού ....

άλλη όρεξη θα κάνω σε μια βόλτα 10 ατόμων και άλλη αν έρθουν καμιά 50αριά απο παντού :lol:

και παρεμπιπτόντως εμένα βγάλτε με απο συμμετοχή, θα έχω ξενύχτι το σάββατο και την κυριακή επίσκεψη εξέχουσας προσωπικότητας του φόρουμ απο κρήτη ... :wacko:

kokomilko
14/01/2009, 16:21
Οτ(αν) μαθω, θα αναφερω.
Ετσι κι αλλιως ομως, θα χωριστουμε σε γκρουπακια.
αργοι γρηγοροι αγωνιστικοι πολεμιστες κλπ.
οι "οδηγοι" θα παν απο παλια. Οι "κοσμοναυτες" απο νεα. Καποιοι θα μας περιμενουν αρκετα, αλλοι λιγοτερο.
και οοοοοοοοοοοολοι μαζι, θα κατσουμε στο ιδιο τραπεζι να γνωριστουμε και να γελασουμε

Αν δεν αερχισουμε τα εσεις του ταδε foeum κι εσεις της ταδε λεσχης, απλως, ............ολες οι παρεες, θα μεγαλωσουν με νεα μελη

Ενταξει(οπως ειπα κι αλλου) δεν θα μπουμε ολοι κατω απ την σκεπη της ΜοτΟΕ αλλα τι χαλαει καποιον του μοτο να παει βολτα με καποιον του ανεμου και της ΛεΜοτ δεν καταλαβαινω.

και σε καθε περιπτωση, ολοι τα ιδια φραγκα χωνουμε, τα ιδια χαλια αντιμετοπιζουμε στους δρομους, το ιδιο ποναμε αν πεσουμε, τι μας εμποδιζει να περναμε ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ καλα;;;;;;;;;

z_armagedon
14/01/2009, 19:02
Ρε παιδια διαβαζω τοση ωρα και Η Μ Α Ρ Τ Ο Ν !!!

Τι λεσχες και φιλολογικες π@π@ριες "ολοι ποναμε το ιδιο.." και εγω δεν ξερω τι αλλο εχω δει...
Ασε την επιμονη σου ρε super caotonik για το θεμα "οδηγος" και "ευθειακιας" :confused:

Τελος παντων, δε θα το ψαξω αλλο γιατι θα γινω κακος και δε λεει αλλα μου κανει εντυπωση που δεν εχει ξεσπαθωσε κανενας ακομη... Καλά έκανε ο Γιώργος και το εριξε στο δουλεμα από την αρχη...

Καλα να περάσουν ΟΛΟΙ οσοι πανε (λευκοι, μαυροι, γρηγοροι, αργοι, οδηγοι ή μη... κ.π.α.)
Απλά μην το ζαλίζετε τόσο!!! Ούτε η τατιάνα στα μεσημεριανα...

:wave2:

blackbusa
14/01/2009, 19:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από z_armagedon
Ρε παιδια διαβαζω τοση ωρα και Η Μ Α Ρ Τ Ο Ν !!!

Τι λεσχες και φιλολογικες π@π@ριες "ολοι ποναμε το ιδιο.." και εγω δεν ξερω τι αλλο εχω δει...
Ασε την επιμονη σου ρε super caotonik για το θεμα "οδηγος" και "ευθειακιας" :confused:

Τελος παντων, δε θα το ψαξω αλλο γιατι θα γινω κακος και δε λεει αλλα μου κανει εντυπωση που δεν εχει ξεσπαθωσε κανενας ακομη... Καλά έκανε ο Γιώργος και το εριξε στο δουλεμα από την αρχη...

Καλα να περάσουν ΟΛΟΙ οσοι πανε (λευκοι, μαυροι, γρηγοροι, αργοι, οδηγοι ή μη... κ.π.α.)
Απλά μην το ζαλίζετε τόσο!!! Ούτε η τατιάνα στα μεσημεριανα...

:wave2:

ακομα να πουλησεις το πρα πρα σου εεεεεεε???:smokin:

blackbusa
14/01/2009, 19:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit


και παρεμπιπτόντως εμένα βγάλτε με απο συμμετοχή, θα έχω ξενύχτι το σάββατο και την κυριακή επίσκεψη εξέχουσας προσωπικότητας του φόρουμ απο κρήτη ... :wacko:

:D :D :D

kalgeorge
14/01/2009, 19:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από z_armagedon
Ρε παιδια διαβαζω τοση ωρα και Η Μ Α Ρ Τ Ο Ν !!!

Τι λεσχες και φιλολογικες π@π@ριες "ολοι ποναμε το ιδιο.." και εγω δεν ξερω τι αλλο εχω δει...
Ασε την επιμονη σου ρε super caotonik για το θεμα "οδηγος" και "ευθειακιας" :confused:

Τελος παντων, δε θα το ψαξω αλλο γιατι θα γινω κακος και δε λεει αλλα μου κανει εντυπωση που δεν εχει ξεσπαθωσε κανενας ακομη... Καλά έκανε ο Γιώργος και το εριξε στο δουλεμα από την αρχη...

Καλα να περάσουν ΟΛΟΙ οσοι πανε (λευκοι, μαυροι, γρηγοροι, αργοι, οδηγοι ή μη... κ.π.α.)
Απλά μην το ζαλίζετε τόσο!!! Ούτε η τατιάνα στα μεσημεριανα...

:wave2:

e oxi re mlks.....

tha peinasei kosmos :eyepop:

pane oi fournoi, den tha exei pswmi gia ebdomades
o swtiris xanagrapse sto forum :a23: :lol:

angel-m
14/01/2009, 19:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
e oxi re mlks.....

tha peinasei kosmos :eyepop:

pane oi fournoi, den tha exei pswmi gia ebdomades
o swtiris xanagrapse sto forum :a23: :lol:


Εσένα κάποιος πρέπει να σου κόψει…..το internet!!! :dizzy:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

kalgeorge
14/01/2009, 19:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από angel-m
Εσένα κάποιος πρέπει να σου κόψει…..το internet!!! :dizzy:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

kai apantaei KAI h maria.:eyepop: :hypnotize :hypnotize

e auto paei poly
prepei olo to forum na paei na koinwnisei kai na ginei kai agiasmos sto site

z_armagedon
14/01/2009, 20:10
Ρε ρεμαλι δε γραφω αλλα αυτο δε σημαινει οτι δεν παρακολουθω (απλα δεν προλαβαινω-εχω μαθηματα κηπουρικης με τον Αντωνη...) :D

Αλλά πως να μην πω κατι ρε φιλε?!!! Εγω δηλαδη που με το πρα πρα μου (που παρεπιμπτωντος δεν το πουλησα Πάνο) παω με 1000 και στις στροφες κατεβαίνω στριβω περπατώντας ξαναανεβαίνω και πάω πάλι με 1000 δεν ειμαι οδηγάρα? :confused: :eek: :confused:

Τι να πω???... :lol: :lol: :lol:

kalgeorge
14/01/2009, 20:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από z_armagedon
Ρε ρεμαλι δε γραφω αλλα αυτο δε σημαινει οτι δεν παρακολουθω (απλα δεν προλαβαινω-εχω μαθηματα κηπουρικης με τον Αντωνη...) :D

Αλλά πως να μην πω κατι ρε φιλε?!!! Εγω δηλαδη που με το πρα πρα μου (που παρεπιμπτωντος δεν το πουλησα Πάνο) παω με 1000 και στις στροφες κατεβαίνω στριβω περπατώντας ξαναανεβαίνω και πάω πάλι με 1000 δεν ειμαι οδηγάρα? :confused: :eek: :confused:

Τι να πω???... :lol: :lol: :lol:

e kala re den dinei stoixia to site gia osous parakolouthoun :lol:

giati re , to poulas to multi_black´n´decker (Πολυεργαλειο)??
afou gamaei re :lol:
to PIN to vrikes gia na to valeis brosta i akoma svisto to exeis? :lol:

z_armagedon
14/01/2009, 20:18
Αnyway...

Για να μη χαλάω το θεμα κυριε μιλκοπμουκαλο ακου:

αν ψησεις τους
kalgeorge
angel-m
titana
trooper
npat
captain
latris
gixxerpap
dim-elafonisos
vegas
road φαντασμα
div 400 (παρα)
gcrook
blackbusa
...
..
.

(sorry που δεν συνεχιζω αλλα δε χωραει η σελιδα)

εγω ειμαι μεσα!
Παμε να την κανουμε την πιο τρελη εκδρομη για το ξεκινημα του 9 !!!!!

(σοβαρα μιλαω)

:wave2:

z_armagedon
14/01/2009, 20:27
george πμ

EVI
14/01/2009, 20:57
γιατι ρε μαγκες δινετε λαθος εντυπωσεις?ε?δλδ οταν καποιος που ΞΕΡΕΤΕ γραφει λεπτομερειες μεχρι και το ΑΝ ΦΟΡΑΜΕ ΓΑΝΤΙΑ Η ΟΧΙ ΔΕ ΤΡΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ και οταν ενας νεος προσπαθει να μπει στο κλιμα λεμε οτι να ναι?δε το πιασα δλδ....και οταν καποιος δε ξερει τι παιζει

γιατι του δινετε λαθος εντυπωση?ο καθενας βαζει λιστα με τα ονοματα που θελει?ΚΑΙ ΡΕ ΜΑΓΚΑ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΣ ΑΝ ΕΓΩ ΤΟΥΣ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΑΥΤΟΥΣ?και γιατι δινεις στο νεο που ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙ ΠΩΣ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΣ την εντυπωση της παπαρολογιας....και απο παπαρολογια εχουμε αρκετη νομιζω

αλλα επιλεκτικα την κραζουμε (και αυτο το κανω και εγω δεν ειμαι στην απεξω)

ΑΠΛΑ αλλιως θα με καταλαβει καποιος που ειναι μεσα στη παρεα η διαβαζει καιρο
και αλλιως ενας που δε ξερει

νομιζω...

kalgeorge
14/01/2009, 21:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
γιατι ρε μαγκες δινετε λαθος εντυπωσεις?ε?δλδ οταν καποιος που ΞΕΡΕΤΕ γραφει λεπτομερειες μεχρι και το ΑΝ ΦΟΡΑΜΕ ΓΑΝΤΙΑ Η ΟΧΙ ΔΕ ΤΡΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ και οταν ενας νεος προσπαθει να μπει στο κλιμα λεμε οτι να ναι?δε το πιασα δλδ....και οταν καποιος δε ξερει τι παιζει

γιατι του δινετε λαθος εντυπωση?ο καθενας βαζει λιστα με τα ονοματα που θελει?ΚΑΙ ΡΕ ΜΑΓΚΑ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΣ ΑΝ ΕΓΩ ΤΟΥΣ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΑΥΤΟΥΣ?και γιατι δινεις στο νεο που ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙ ΠΩΣ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΣ την εντυπωση της παπαρολογιας....και απο παπαρολογια εχουμε αρκετη νομιζω

αλλα επιλεκτικα την κραζουμε (και αυτο το κανω και εγω δεν ειμαι στην απεξω)

ΑΠΛΑ αλλιως θα με καταλαβει καποιος που ειναι μεσα στη παρεα η διαβαζει καιρο
και αλλιως ενας που δε ξερει

νομιζω...

dhladi kata ta alla pame kala kai se peiraxe auto? :lol: :wave2:

EVI
14/01/2009, 21:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
dhladi kata ta alla pame kala kai se peiraxe auto? :lol: :wave2:

δε το πιασα....για το φορουμ εννοεις?εδω μιλαω για αυτο το ποστακι
οχι για ολο το φορουμ
ασε που δε με νοιαζει κιολας...αλλα πεσατε να τον φατε και δεν εχει πει κιχ ρε παιδια...σε συγκριση με αλλους που θα αρπαζοντουσαν .... και ξερεις καλα την συνεχεια νομιζω πολλακις εχει παιξει εδω μεσα....

τες πα

αν δεν βρεχει ΝΤΟΥΛΑΠΕΣ εγω θα παω και ας μην ειμαι στο VIP LIST των μελων (:rotflmao: )

:lol:

παμε βολτες εστω και μεχρι τα μεγαρα...σκουριασαμε

kalgeorge
14/01/2009, 21:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
δε το πιασα....για το φορουμ εννοεις?εδω μιλαω για αυτο το ποστακι
οχι για ολο το φορουμ
ασε που δε με νοιαζει κιολας...αλλα πεσατε να τον φατε και δεν εχει πει κιχ ρε παιδια...σε συγκριση με αλλους που θα αρπαζοντουσαν .... και ξερεις καλα την συνεχεια νομιζω πολλακις εχει παιξει εδω μεσα....

τες πα

αν δεν βρεχει ΝΤΟΥΛΑΠΕΣ εγω θα παω και ας μην ειμαι στο VIP LIST των μελων (:rotflmao: )

:lol:

παμε βολτες εστω και μεχρι τα μεγαρα...σκουριασαμε

nai genika milaw....allwste sumfwnw mazi sou, kai den nomizw oti tou tin eipa pouthena.
mexri kai odigies pws na to postarei tou edwsa :lol:
apla itan atuxos, epese se mera pou eixan oloi orexi na spamaroun
de tou tin eipe kaneis.

allwste den nomizw oti eixe kaneis diathesi-prothesi na to paixei kapoios :wave2:

road spirit
14/01/2009, 21:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
nai genika milaw....allwste sumfwnw mazi sou, kai den nomizw oti tou tin eipa pouthena.
mexri kai odigies pws na to postarei tou edwsa :lol:
apla itan atuxos, epese se mera pou eixan oloi orexi na spamaroun
de tou tin eipe kaneis.

allwste den nomizw oti eixe kaneis diathesi-prothesi na to paixei kapoios :wave2:

+1

ρε σεις, έχουμε χάσει του χιούμορ μας τελευταία ?

κανείς δεν του την είπε του άνθρωπα ...

@ Ζ_αρμα : Σωτήρη το πραπρίλια σε έχει κάνει ευέξαπτο ρε :lol: , πάρε χόνΔα να βρείς την υγειά σου και να φχαριστηθείς καμιά βόλτα :a48:

@ ΕVI : τα καβασάκια ποτέ δεν θα μπούν σε VIP LIST :smokin:

@kokomilko : ταμπέλες δε βάζω (φόρουμ, λεσχες κλπ), απλά ειναι απόλυτα λογικό (νομίζω) να έχει κανείς όρεξη για βόλτα ολιγομελή και να μην έχει διαθεση για σούπερμάζωξη καμια φορά ... με αυτό το σκεπτικό το έγραψα

άιντε, καλή βόλτα :wave2:

z_armagedon
14/01/2009, 21:43
evi

δεν εγραψα κανενα vip club ονοματα παιδιων που γνωριζω εβαλα τυχαια για να εχω κατι να γραψω

αν σε χαλασα δεν πειραζει, ξυδι.

και δεν εκραξα κανεναν ουτε νομιζω οτι ειπα κατι μεμπτο.

Συγνωμη μονο στον μιλκο αν τον ενοχλησα με οτι ειπα και παλι καλο δρομο σε οσους πανε.

Παντα ορθιοι.

:wave2:

devil's animal
14/01/2009, 21:47
ας το καθαρισει ενας mod.

δεν θα γινουν και οι βολτες τωρα αντιπαραθεσεις ή προβληματισμοι.


οποιος θελει παει,οποιος δεν θελει δεν παει.

ποσο πιο απλο?

EVI
14/01/2009, 21:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
ας το καθαρισει ενας mod.

δεν θα γινουν και οι βολτες τωρα αντιπαραθεσεις ή προβληματισμοι.


οποιος θελει παει,οποιος δεν θελει δεν παει.

ποσο πιο απλο?

ela nte...

EVI
14/01/2009, 21:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από z_armagedon
evi

δεν εγραψα κανενα vip club ονοματα παιδιων που γνωριζω εβαλα τυχαια για να εχω κατι να γραψω

αν σε χαλασα δεν πειραζει, ξυδι.

και δεν εκραξα κανεναν ουτε νομιζω οτι ειπα κατι μεμπτο.

Συγνωμη μονο στον μιλκο αν τον ενοχλησα με οτι ειπα και παλι καλο δρομο σε οσους πανε.

Παντα ορθιοι.

:wave2:

οκ νομιζα οτι ηξερες τι γραφεις

αλλα εσυ δεν εχεις να πεις τιποτα και λες τυχαια πραγματα γιατι δεν ειχες τι αλλο να κανεις
(ΕΣΥ το ειπες ετσι)
οκ

τοτε δε τρεχει τιποτα (και μην ακουσω καμμια λαλακια για τα καβασακια ετσι? για τους αλλους λεω


:p :p :p :p :p :p :lol: )

TROOPER
14/01/2009, 22:05
καλα να περασετε.

gcrook
14/01/2009, 22:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
καλα να περασετε.

:lol:


152302

subman21
14/01/2009, 22:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
αυτοι που πανε με 200 εινα αργοι;;:confused:

εγω που παω μεχρι 140 το πολυ δηλαδη τι ειμαι;;

Είσαι ο αλήτης που με προσπερνάει σαν σταματημένο:mad:

:beer: :beer: :beer:

TROOPER
14/01/2009, 22:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
:lol:

τι μλκς εισαι ρε γιωργο :lol: :lol: :lol: :lol:

ειλικρινα το ειπα το καλα να περασετε.

υ.γ.θα πας ? :lol: :lol: :lol: :lol:

kokomilko
15/01/2009, 02:01
Λοιπον σκεφτωμαι σοβαρα να μετονομαστω σε παππους

με κανετε να νοιωθο ...... τοσο.......... δεινοσαυρος:bigcry:

Κι οχι τπτ αλλο, απο τη μια εσεις, απ την αλλη τα αυχενικα μου, μηπως ειναι καιρος να ξεκαβαλησω:bigcry: :bigcry: :bigcry:

και για να ανακεφαλαιοσουμε το προγραμμα εχει ως εξης.


Ραντεβου στο γνωστο σημειο κατα τις 11:00.(Αναψυκτηριο του δημου μετα την εξοδο για Πειραια, στο ρευμα προς Κορινθο).
Αναχωρηση 11:20 (παντα υπαρχουν αργοπορημενοι).

Ακολουθουμε την εθνικη μεχρι τα διοδια. Εκει απο την παρακαμψη μπαινουμε παλια εθνικη. Αν καποιοι εχουν μικρη αυτονομια στους Αγιους Θεοδορους βαζουμε βενζινη.
Σταματαμε Λουτρακι για καφε, (προτεινω την Αιγλη, λιγο εξω απο την πολη. Στο βουνο).

Μετα τον καφε, αντι να γυρισουμε, συνεχιζουμε την διαδρομη: Πισια- Σχοινο- Αλεποχωρι. Ωπου μας αρεσει σταματαμε για φαι η δευτερο καφε. (Προτεινω to Αλεποχωρι)

Απο Αλεποχωρι παμε μεγαρα, βγαινουμε στην Εθνικη και παμε σπιτια μας.

Τωρα οσοι ειναι γρηγοροι αν συνενοηθουμε μπορουνε να μας βρουν κατ ευθειαν στην Αιγλη κατα τις 12:30 ( ετσι κι αλλιως μονοι τους θα ερθουν)

Στη συνεχεια, οσοι ξερουν να οδηγαν και το να στιβουν το γκαζι σε μια ευθεια που προσγειωνετε Air Bus, δεν ειναι το μονο που ξερουν να κανουν, ακολουθουν τους "αργους" προς Πισια. Κι απογειωνονται ξανα μετα τα Μεγαρα.

Οι υυπολοιποι μπορουν,( ετσι κι αλλιως παρεα με το " Εγω " τους οδηγαν), να σπασουν τα μηχανακια τους ελευθερα, οτι ωρα θελουν.

Και δεν εμμενω στον διαχωρισμο τυχαια, ουτε οι μεν(αργοι) ειναι σωστο να καταπιεσουν τους δε(γρηγοροι) ουτε το αντιθετο.

Κι αν δεν με κουραζε ο αερας και αντεχαν τα κοκκαλα μου, δεν ειμαι σιγουρος για το με ποσα θα πηγαινα.

γηρας ομως.............. ου γαρ ερχεται μονο

αντε θα χαρω να σας δω ολους εκει. ισως ειναι λιγο ιδιαιτερη, ειναι ομως ομορφη διαδρομη και θα ειναι ωραια να γνωριστουμε ετσι.

XJR_Billy
15/01/2009, 08:58
Κοκομίλκο, σε πήραν τα χρόνια στα 38?:confused: :confused:

Παπούς?
Τι είπες τώρα?:lol: :lol:

XJR_Billy
15/01/2009, 09:02
Ρε σεις, τσακωνόμαστε και στις βόλτες τώρα?:mad: :mad:

Έχετε πολύ ενέργεια ρε μάγκες...

Γιατί δεν πάτε καμιά μοτο-βολτίτσα να τη βγάλετε?:lol: :lol:

harris_x
15/01/2009, 09:07
@ kokomilko

Τι ώρα υπολογίζεις ότι θα είμαστε πίσω;
Στο περίπου...

kokomilko
15/01/2009, 12:22
με το τελευταιο φως του ηλιου θα ειμαστε Αθηνα