PDA

View Full Version : Akures Souzes!!!!



xotiko
18/03/2005, 17:08
hmera paraskeuh kai ora 15:30 etoimazomai na epistrepso sth folitsa mou me to scooteraki mou ...ospou mia parea apo anegkefala plasmata gnosta kai os "arsenika hlikias 14-21" arxizoun kai kanoun souzes mpas kai riksoun kamia gkomena kai doun xara!enas apo autous katalhgei na blepei to mhxanaki tou na phgainei mono tou....!kai eroto....pote tha katalaboun pos H SOUZA ME TA SCOOTER DEN EINAI KAI KANENA TERASTIO KATORTHOMA oste na to kanoun kai sunexeia gia na paroume xampari poso "antres" einai......as baloun mualo kapioi na mh mas ta skotizoun kai mas!!

gdevelek
18/03/2005, 17:14
Ναί αλλά δεν σε κολακεύει κομματάκι που τα αρσενικά κάνουν σούζες μπροστά σου;;;

;)

xotiko
18/03/2005, 17:17
otan leo pos thelw ta arsenika sta podia mou den enoo auto akribos pantos!:p

gdevelek
18/03/2005, 17:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από xotiko
otan leo pos thelw ta arsenika sta podia mou den enoo auto akribos pantos!:p

I'll take that as a "yes".

:)

Electra
18/03/2005, 18:07
Πολύ δύσκολο πράγμα η σούζα με το θκούτερ!!!! τσκ τσκ τσκ
Άστους να νομίζουν ότι κάτι τρέχει στα γύφτικα...
Πές τους να κάνουν κάνα rolling edo (να βλέπει και το μηχανάκι κανέναν να πηγαίνει μόνο του... αμ πώς?)
Ααααα ή κάτι ακόμα πιο xtreme!!!
ΝΑ ΦΟΡΕΣΟΥΝ ΚΡΑΝΟΣ!!!!!!:D

:beer: :beer:

rd350lc
18/03/2005, 21:29
den einai duskolo na kaneis souza me skouter???
kserete posh eksaskish kai texnh xreiazete?
prospathiste to kai tha katalabaite....
kai sto kato kato sthn hlikia auth oloi etsi eimastan...
:wave2:

adam_tsouk
18/03/2005, 21:49
Σ-ούζα????


Σ-κούτερ???








ΓΑΜΩ!!!!!!!!



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

DEMINIO
18/03/2005, 22:25
Εγώ πάντως το runner δεν μπορώ να το σηκώσω ρε γαμώτο...:(

xotiko
18/03/2005, 23:28
e oxi kai duskolh h souza me to scooter!!!!!!!!!!!!!!ok tros 4-5 soupes mexri na eisai sigouros pos ta kataferneis alla ok apo ekei k ekei tou exeis parei ton aera!....me gilera den exo dokimasei....yamaha kai peugeot mono... ;)

KeLeYTiS
18/03/2005, 23:31
Eγω παντως πριν χρονια οταν εκανα delivery ανταλλακτικα και μου διναν ενα Dio το σηκωνα για πλακα, βεβαια βοηθουσε και το πατωμα.... :rolleyes:

milaber
19/03/2005, 00:21
Καλά ρε το παιδί φίλησε την άσφαλτο για πάρτυ σου και εσύ του την λες κι απο πάνω;

Γυναίκες σου λέει μετά!

:lol: :wave2: :lol: :wave2: :lol:

free rider
19/03/2005, 01:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από milaber
Καλά ρε το παιδί φίλησε την άσφαλτο για πάρτυ σου και εσύ του την λες κι απο πάνω;

Γυναίκες σου λέει μετά!

:lol: :wave2: :lol: :wave2: :lol:

ετσι...ετσι...

ας μιλήσει και η υπεράσπιση...


ρε τι αλλο θα κάνουμε ......

για να μας προσέξουν....



:lol: :lol: :lol:

λέω καλύτερα είναι να τους πούμε να πετάξουν τα σκούτερ και να πάρουν κανα κουτι με δυνατό στέρεο...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

xotiko
19/03/2005, 02:25
akoma pio dramatiko to na blepeis ena autokinhtaki na ksexeilizoun apo mesa hxeia ktl!re paidia....eukolo...sas aresei mia kopela....plhsiaste thn ....kai piaste koubenta!thats all!!!mhn kseftilizeste!milaber ti egine me to diploma?

free rider
19/03/2005, 08:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από xotiko
akoma pio dramatiko to na blepeis ena autokinhtaki na ksexeilizoun apo mesa hxeia ktl!re paidia....eukolo...sas aresei mia kopela....plhsiaste thn ....kai piaste koubenta!thats all!!!mhn kseftilizeste!

χεχε....

δεν ξέρεις για πόσο δύσκολο πράγμα μιλάς...
Ετσι όπως ζούνε αποξενωμένοι οι άνθρωποι ...
αναρωτήσου πόσο συχνά τα τελευταία χρόνια κάποιος σε πλησίασε οπως αναφέρεις...


πάντως το όλο θέμα έχει πολύ γέλιο,,...


:lol: :lol:

tai
19/03/2005, 14:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από xotiko
re paidia....eukolo...sas aresei mia kopela....plhsiaste thn ....kai piaste koubenta!thats all!!!
Μην ξεχνάς οτι έχετε ανεβάσει πολύ τον πήχη. Η χυλόπυτα πάει σύνεφο, και μετά φτένε οι άντρες που μένετε μόνες. Με πιο λίγες απαιτήσεις θα'χετε περισότερες κατακτήσεις. :wave2: :wave2:










Υ.Γ.με καλές προθέσεις το γράφω.:wave2:

tai
19/03/2005, 14:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από xotiko
re paidia....eukolo...sas aresei mia kopela....plhsiaste thn ....kai piaste koubenta!thats all!!!
Μην ξεχνάς οτι έχετε ανεβάσει πολύ τον πήχη. για να σας προσελκησουν γινονται κασκαντέρ. Η χυλόπυτα πάει σύνεφο, και μετά φταινε οι άντρες που μένετε μόνες. Με πιο λίγες απαιτήσεις θα'χετε περισότερες κατακτήσεις. :wave2: :wave2:










Υ.Γ.με καλές προθέσεις το γράφω.:wave2:

milaber
19/03/2005, 16:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από xotiko
milaber ti egine me to diploma?

To δίπλωμα μου ανήκει και αύριο πάω να γεμίσω το αμάξι με ηχεία και ενισχυτές και νίτρα και κίτρα και λοιπά μπας και ρίξω κανά κοριτσάκι!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

rd350lc
19/03/2005, 17:15
allo ena duskolo pragma....
kserete posa lefta thelei gia na baleis ta hxeia, tous enisxutes, ta nitra...
a re paliozoh pou exoume katanthsh, alla efou etsi peftoun oi gunaikes ti na kaneis????
:wave2: :wave2: :wave2:

free rider
19/03/2005, 17:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από tai
Μην ξεχνάς οτι έχετε ανεβάσει πολύ τον πήχη. για να σας προσελκησουν γινονται κασκαντέρ. Η χυλόπυτα πάει σύνεφο, και μετά φταινε οι άντρες που μένετε μόνες. Με πιο λίγες απαιτήσεις θα'χετε περισότερες κατακτήσεις. :wave2: :wave2:


Υ.Γ.με καλές προθέσεις το γράφω.:wave2:


μπάααα δεν σε πιστεύουμε...

έχεις πονηρό σκοπό...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

πάς να ρίξεις την γυναικεία ψυχολογία της χυλόπιτας...

Γυναίκες...
ρε χυλοπιτιάστε αβέρτα...

μην ακούτε σάπια...

μπουαχααχχαχα...
στην μπάντα ρε ...
θα φωνάξω τον gtsiro...

αυτος μόνο ξέρει εδω μέσα πώς γίνεται το παιχνίδι...



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Spazz
19/03/2005, 18:09
xotiko αν επρεπε να κανεις κατι γι αυτο αντι να τους κραζεις ......ας εκανες και συ καμια σουζα λαμπαδα με το δικο σου.


σε λιγο θα σκαει zx10 r στην μια και αυτες θα λενε σιγα τα αυγα εχεις δει τον rossi?? ααααααααααααα εχουμε ξεφυγει φυγει φυγει!!!! :alien:

xotiko
19/03/2005, 22:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από Spazz
xotiko αν επρεπε να κανεις κατι γι αυτο αντι να τους κραζεις ......ας εκανες και συ καμια σουζα λαμπαδα με το δικο σου.


σε λιγο θα σκαει zx10 r στην μια και αυτες θα λενε σιγα τα αυγα εχεις δει τον rossi?? ααααααααααααα εχουμε ξεφυγει φυγει φυγει!!!! :alien:

sobarepsouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu....
o rossi einai enas kai den uparxei allos kanenas...sumbibazomai me poli ligotera kathos o rossi exei sobarh sxesh :p :evil:

xotiko
19/03/2005, 22:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από milaber
To δίπλωμα μου ανήκει και αύριο πάω να γεμίσω το αμάξι με ηχεία και ενισχυτές και νίτρα και κίτρα και λοιπά μπας και ρίξω κανά κοριτσάκι!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
bolta pote tha pame ta 2 mas?

adam_tsouk
19/03/2005, 22:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από xotiko
akoma pio dramatiko to na blepeis ena autokinhtaki na ksexeilizoun apo mesa hxeia ktl!re paidia....eukolo...sas aresei mia kopela....plhsiaste thn ....kai piaste koubenta!thats all!!!mhn kseftilizeste!milaber ti egine me to diploma?


Εεεεεε..... κοπελιά....... να σου πω........

Πως σε λένε;;;;;;;;;



ΞΟΤΙΚΟ;;;;;;;;;


:hypnotize


Ε, καλά και εγώ πεθαμένος είμαι δεν βλέπεις αβατάρ;;; :lol:


Καφεδάκι πιούμε;;;;;

:D



Πως τα πήγα;;;; :lol: :lol:


:beer: :beer:

xotiko
19/03/2005, 23:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
Εεεεεε..... κοπελιά....... να σου πω........

Πως σε λένε;;;;;;;;;



ΞΟΤΙΚΟ;;;;;;;;;


:hypnotize


Ε, καλά και εγώ πεθαμένος είμαι δεν βλέπεις αβατάρ;;; :lol:


Καφεδάκι πιούμε;;;;;

:D



Πως τα πήγα;;;; :lol: :lol:


:beer: :beer:

afroksulanthi me lene kai gia tous filous ksulanthi

DEMINIO
19/03/2005, 23:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από xotiko
afroksulanthi me lene kai gia tous filous ksulanthi



και για τους εχθρούς afro :uplate:

xotiko
20/03/2005, 00:23
apo S arxizei to onoma mou....opios to brei kerdizei!

Ora_Nihil
20/03/2005, 00:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από xotiko
apo S arxizei to onoma mou....opios to brei kerdizei!

Souzana ίσως;


Αρχικά δημιουργήθηκε από tai
Μην ξεχνάς οτι έχετε ανεβάσει πολύ τον πήχη. για να σας προσελκησουν γινονται κασκαντέρ. Η χυλόπυτα πάει σύνεφο, και μετά φταινε οι άντρες που μένετε μόνες. Με πιο λίγες απαιτήσεις θα'χετε περισότερες κατακτήσεις.


Γεία σου ρε Χρήστο. Μεσα στο μυαλό μου είσαι βρε φίλε!


Αρχικά δημιουργήθηκε από milaber
To δίπλωμα μου ανήκει και αύριο πάω να γεμίσω το αμάξι με ηχεία και ενισχυτές και νίτρα και κίτρα και λοιπά μπας και ρίξω κανά κοριτσάκι!


Ρε συ Θοδωρή μήπως να έβαζες και μια ντισκομπάλα με τέσσερα προβολάκια μέσα στο κουτί μπας και αυξήσεις τις πιθανότητες ευρέσεως κοπέλας; :hypnotize Μήπως θα έπρεπε να σε δώσω στο Κατερινάκι;:evil: :evil: :evil:


Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
Εεεεεε..... κοπελιά....... να σου πω........

Πως σε λένε;;;;;;;;;



ΞΟΤΙΚΟ;;;;;;;;;





Ε, καλά και εγώ πεθαμένος είμαι δεν βλέπεις αβατάρ;;;


Καφεδάκι πιούμε;;;;;





Πως τα πήγα;;;;





Ρε άνταμ ρε αγορίνα!

:wave2: :wave2:

xotiko
20/03/2005, 00:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ora_Nihil
Souzana ίσως;



Γεία σου ρε Χρήστο. Μεσα στο μυαλό μου είσαι βρε φίλε!



Ρε συ Θοδωρή μήπως να έβαζες και μια ντισκομπάλα με τέσσερα προβολάκια μέσα στο κουτί μπας και αυξήσεις τις πιθανότητες ευρέσεως κοπέλας; :hypnotize Μήπως θα έπρεπε να σε δώσω στο Κατερινάκι;:evil: :evil: :evil:



Ρε άνταμ ρε αγορίνα!

:wave2: :wave2:
EXASES!!!!!!!!!!!!!LUPAMAI!!!eisai o pio adunamos mhxanobios!o epomenos...!

Ora_Nihil
20/03/2005, 00:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από xotiko
EXASES!!!!!!!!!!!!!LUPAMAI!!!eisai o pio adunamos mhxanobios!o epomenos...!

Τι προτείνεις να πάρω;

Το 50/50 ή την κουρτίνα 3;

extreme13
20/03/2005, 00:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από DEMINIO
Εγώ πάντως το runner δεν μπορώ να το σηκώσω ρε γαμώτο...:(


Εγω δεν μπορώ να σηκώσω ούτε το TZR μου κι εσύ λες για το σκουτερ?!!!!
:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

















άντε, γειά μας:beer: :beer: :beer:

xotiko
20/03/2005, 00:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ora_Nihil
Τι προτείνεις να πάρω;

Το 50/50 ή την κουρτίνα 3;
thn boitheia tou koinou!!!

Ora_Nihil
20/03/2005, 00:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από xotiko
thn boitheia tou koinou!!!

Σύμφωνα με το κοινό το 50% επέλεξε Σοφία.

Το 20% Σωσώ

Το 10% Σόνια

Και το υπόλοιπο 20% Σάρα

Βασιζόμενος στην πλειοψηφία, διαλέγω Σοφία

xotiko
20/03/2005, 01:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ora_Nihil
Σύμφωνα με το κοινό το 50% επέλεξε Σοφία.

Το 20% Σωσώ

Το 10% Σόνια

Και το υπόλοιπο 20% Σάρα

Βασιζόμενος στην πλειοψηφία, διαλέγω Σοφία
me thn 3h kaigese!

Ora_Nihil
20/03/2005, 01:05
Σοράγια μήπως;

xotiko
20/03/2005, 01:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ora_Nihil
Σοράγια μήπως;
PARAKALO....ODHGHSTE TON KURIO STHN FOTIA!

lousou76
20/03/2005, 08:15
Καλά μιλάμε αν είναι να το κάνω τσίρκο για να βρω κοριτσάκι καλύτερα να το βάλω φωτιά.

Ρε τι λέτε? Καταρχήν κοριτσάκι που για να σε γνωρίσει πρέπει να χεις αυτοκίνητο ντίσκο και παπάκι μεταμορφωμένο σε R1 δεν αξίζει ούτε να τη φτύσεις.

Μπορεί το χρήμα να πουλάει σήμερα αλλά δε το προσκυνάμε όλοι. Πολύ τηλεόραση βλέπετε και σας έχει κάψει τον εγκέφαλο. Αμα σας αρέσει μια κοπέλα βρείτε τρόπο να την πλησιάσετε χωρίς να την ενοχλείτε, να τη γνωρίσετε για να δείτε αν σας κάνει ΕΣΑΣ όχι το αντίθετο.

Την βλέπεις την άλλη από μακριά σου φαίνεται κούκλα και μετά ανοίγει το στόμα και καταλαβαίνεις ότι τελικά δε το χρειάζεται για να μιλάει, μόνο για άλλη δουλειά κάνει...

Πάντως ο φίλος που είπε ότι έχουν ανεβάσει το πήχη έχει δίκιο. Πήγανε 2 φορές γυμναστήριο κ κομοτήριο και καβαλήσαν το καλάμι. Νομίζουν ότι πρέπει να έχουν σκλάβους. Αλλά φταίμε κ εμείς γιατί αντί να τις στείλουμε στο διάολο τη στηρίζουμε τη συμπεριφορά. Πάμε πετάμε λουλούδια, αγοράζουμε δώρα κλπ.

Καλύτερα μόνος παρά με ψώνιο.
κ αμα θες να γ#@%@#$ τόσο πολύ, τράβα στη βουλγαρία πιο φτηνά θα σου βγεί.:eyepop:

karelis
20/03/2005, 11:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από xotiko
otan leo pos thelw ta arsenika sta podia mou den enoo auto akribos pantos!:p





ΠΟΛΥ ΦΙΛΟΔΟΞΗ ΕΙΣΑΙ!!!!!!!




Κ.:smokin: :smokin: :smokin: :smokin:

tools
20/03/2005, 14:25
re sy xotiko,ap'oti eida meneis patra.

MA KALA,AKOMA NA SYNITHISEIS STOYS KAGOYRES?

ektos an eisai apo alloy k exeis erthei tora prosfata...

gileroypolh leme.....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

free rider
20/03/2005, 15:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από lousou76

Καλύτερα μόνος παρά με ψώνιο.
κ αμα θες να γ#@%@#$ τόσο πολύ, τράβα στη βουλγαρία πιο φτηνά θα σου βγεί.:eyepop:

ΑΧΑΧΑΑΧΑΑΧΜΑΜΑ,,,,,,,,,

ΧΧΑΧΑΧΑΑ

ας τον πυροβολήσει κάποιος εδω μέσα....


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

karelis
20/03/2005, 18:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
ΑΧΑΧΑΑΧΑΑΧΜΑΜΑ,,,,,,,,,

ΧΧΑΧΑΧΑΑ

ας τον πυροβολήσει κάποιος εδω μέσα....


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:




θα το κανω εγω με πολυ βαρια καρδια φιλε μου τα λεμε στην αλλη ζωη πες μου με καραμπινα η με πιστολι διαλεγεις και περνεις!!!!!




κ.α.ρ.ε.λ.η.ς,.:rotflmao: :rotflmao:

free rider
20/03/2005, 19:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από karelis
θα το κανω εγω με πολυ βαρια καρδια φιλε μου τα λεμε στην αλλη ζωη πες μου με καραμπινα η με πιστολι διαλεγεις και περνεις!!!!!




κ.α.ρ.ε.λ.η.ς,.:rotflmao: :rotflmao:

μπράβο αγαπητέ συναγωνιστή ...
παρατηρώ οτι εφαρμόζεις πιστά τις αρχές του
οργανωμένου εγκλήματος...

πάρε την μπριζόλα σου οχι ήθελα να πω την μπιστολα σου και προχώρα..

σου έχω πολλους να καθαρίσεις..
χεχεχεχε...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

periklisk
20/03/2005, 19:17
Ωραία γαμώ το γέλιο!:lol:

free rider
20/03/2005, 19:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
Ωραία γαμώ το γέλιο!:lol:
ελα περικλέα κι εσυ να σε γράψουμε στο κόμα οπαδών του καρέλι...

τώρα η πρώτη αγωνιστική κίνηση θα είναι να κάνουμε ενα ποστ διαμαρτυρίας γιατι δεν έχουμε μοντερειτορ τον καρέλι...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

periklisk
20/03/2005, 20:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
ελα περικλέα κι εσυ να σε γράψουμε στο κόμα οπαδών του καρέλι...

τώρα η πρώτη αγωνιστική κίνηση θα είναι να κάνουμε ενα ποστ διαμαρτυρίας γιατι δεν έχουμε μοντερειτορ τον καρέλι...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑ:lol: :wave2:

nimbus
20/03/2005, 21:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από xotiko
hmera paraskeuh kai ora 15:30 etoimazomai na epistrepso sth folitsa mou me to scooteraki mou ...ospou mia parea apo anegkefala plasmata gnosta kai os "arsenika hlikias 14-21" arxizoun kai kanoun souzes mpas kai riksoun kamia gkomena kai doun xara!enas apo autous katalhgei na blepei to mhxanaki tou na phgainei mono tou....!kai eroto....pote tha katalaboun pos H SOUZA ME TA SCOOTER DEN EINAI KAI KANENA TERASTIO KATORTHOMA oste na to kanoun kai sunexeia gia na paroume xampari poso "antres" einai......as baloun mualo kapioi na mh mas ta skotizoun kai mas!!

είναι η αιώνια ανασφάλεια των δήθεν αρσενικών, κι ο ηλίθιος τρόπος τους, προκειμένου να προσεγγίσουν το θηλικό:D ευελπιστούν στο αβέβαιο μέλλον να τα καταφέρουν:lol: :lol: :lol:

nimbus
20/03/2005, 21:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από lousou76
Καλά μιλάμε αν είναι να το κάνω τσίρκο για να βρω κοριτσάκι καλύτερα να το βάλω φωτιά.

Ρε τι λέτε? Καταρχήν κοριτσάκι που για να σε γνωρίσει πρέπει να χεις αυτοκίνητο ντίσκο και παπάκι μεταμορφωμένο σε R1 δεν αξίζει ούτε να τη φτύσεις.

Μπορεί το χρήμα να πουλάει σήμερα αλλά δε το προσκυνάμε όλοι. Πολύ τηλεόραση βλέπετε και σας έχει κάψει τον εγκέφαλο. Αμα σας αρέσει μια κοπέλα βρείτε τρόπο να την πλησιάσετε χωρίς να την ενοχλείτε, να τη γνωρίσετε για να δείτε αν σας κάνει ΕΣΑΣ όχι το αντίθετο.

Την βλέπεις την άλλη από μακριά σου φαίνεται κούκλα και μετά ανοίγει το στόμα και καταλαβαίνεις ότι τελικά δε το χρειάζεται για να μιλάει, μόνο για άλλη δουλειά κάνει...

Πάντως ο φίλος που είπε ότι έχουν ανεβάσει το πήχη έχει δίκιο. Πήγανε 2 φορές γυμναστήριο κ κομοτήριο και καβαλήσαν το καλάμι. Νομίζουν ότι πρέπει να έχουν σκλάβους. Αλλά φταίμε κ εμείς γιατί αντί να τις στείλουμε στο διάολο τη στηρίζουμε τη συμπεριφορά. Πάμε πετάμε λουλούδια, αγοράζουμε δώρα κλπ.

Καλύτερα μόνος παρά με ψώνιο.
κ αμα θες να γ#@%@#$ τόσο πολύ, τράβα στη βουλγαρία πιο φτηνά θα σου βγεί.:eyepop:

:wave2: σωστός!!!:winka:

petridist
21/03/2005, 14:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από lousou76
Καλά μιλάμε αν είναι να το κάνω τσίρκο για να βρω κοριτσάκι καλύτερα να το βάλω φωτιά.

Ρε τι λέτε? Καταρχήν κοριτσάκι που για να σε γνωρίσει πρέπει να χεις αυτοκίνητο ντίσκο και παπάκι μεταμορφωμένο σε R1 δεν αξίζει ούτε να τη φτύσεις.

Μπορεί το χρήμα να πουλάει σήμερα αλλά δε το προσκυνάμε όλοι. Πολύ τηλεόραση βλέπετε και σας έχει κάψει τον εγκέφαλο. Αμα σας αρέσει μια κοπέλα βρείτε τρόπο να την πλησιάσετε χωρίς να την ενοχλείτε, να τη γνωρίσετε για να δείτε αν σας κάνει ΕΣΑΣ όχι το αντίθετο.

Την βλέπεις την άλλη από μακριά σου φαίνεται κούκλα και μετά ανοίγει το στόμα και καταλαβαίνεις ότι τελικά δε το χρειάζεται για να μιλάει, μόνο για άλλη δουλειά κάνει...

Πάντως ο φίλος που είπε ότι έχουν ανεβάσει το πήχη έχει δίκιο. Πήγανε 2 φορές γυμναστήριο κ κομοτήριο και καβαλήσαν το καλάμι. Νομίζουν ότι πρέπει να έχουν σκλάβους. Αλλά φταίμε κ εμείς γιατί αντί να τις στείλουμε στο διάολο τη στηρίζουμε τη συμπεριφορά. Πάμε πετάμε λουλούδια, αγοράζουμε δώρα κλπ.

Καλύτερα μόνος παρά με ψώνιο.
κ αμα θες να γ#@%@#$ τόσο πολύ, τράβα στη βουλγαρία πιο φτηνά θα σου βγεί.:eyepop:


Σωστότατος!!! Κοριτσάκια με το cosmopolitan στο χέρι ..... μακριά.... (ή μόνο για 1-2 ώρες..) όσο για τα λουλούδια κλπ... μπαααα.....

τα παιδάκια με τα σκουτεράκια και να κιτρινοπράσινα γυαλάκια τα ''trendy'' με τα κόκκινα παπουτσάκια και τα φαρδιά παντελονάκια... ανήκουν στη νέα γενιά μεγαλωμένη με ''γαλακτομπούρεκο'' μπροστά απο το playstation2 βγάζοντας την λιγοστή τους ενέργεια σε ένα gamepad αντί να σκαρφαλώνουν σε δέντρα, να πετάνε πέτρες και να παίζουν μπάλα και να κυλιούνται στα χώματα... όόχι τώρα το trendy nike μπλουζάκι θα λερωθεί και θα φύγουν τα ασημοκέντητα γράμματα.....

ρε ΟΥΣΤ φλωράκια του κερατά που θέλετε και γκόμενα... άντε πάντε σε κάνα εξομοιωτή στο PS2 με τη lara kroft... και πολύ σας είναι...

όσο για τα ψωνισμένα κοριτσάκια... (σιγά μην τ'άφηνα στην απ'έξω..) και εννοώ κοριτσάκια μόλις ενήλικα (για να είμαστε και νόμιμοι) που συνήθως ψωνίζονται εύκολα. ..όσο υπάρχουν αγοράκια του παραπάνω υποείδους που περιγράφω... με ένα κλεισιμο του ματιού μας θα σας τρέχουν τα σαλια... γιατί μείναμε λίγοι εμείς οι σωστοί, οι πρόστυχοι.... κλπ κλπ... :winka:

και γιατί ο τρόπος μαθαίνεται εκει έξω... και όχι σε μια Plasma Wide Screen με την τελευταία έκδοση του Colin Mc Rae στο φουλ.. κι εμείς μεγαλώσαμε εκει έξω.. μακάρι να μπορέσουμε να διαπαιδαγωγήσουμε τα παιδιά μας όπως καναν οι γονείς μας.....

όσο για τον πήχη που έχει ανέβει ψηλά... είναι σωστό κατα βάση αλλά όπως προείπε ο lousou πριν... αυτή που ανεβάζει ψηλά τον πήχη συνήθως είναι μόνη της και ψάχνει στο cosmopolitan την αιτία..... κι εμείς γελάμε διαβάζοντας το... γι'αυτό εργάζεται εντατικά ο γιωρ-ΙΔΙ-ς και μας κρατα ενήμερους!! :lol:

ααα και για να προλάβω τους κακόβουλους.... είμαι κακάσχημος, κομπλεξικός, χωρίς γκόμενα εννοείται, έχω να γ@#$σω απο το λύκειο, και θα πάω στη Βουλγαρία επειγόντως το Πάσχα να ''σουβλίσω'' δύο θηλυκά αρνιά.... :lol: :lol:

Κοτίτσες.......το νου σας!!

:winka: :wave2:

idi
21/03/2005, 15:05
κοιτα να δεις που ακολουθουν και αλλοι το μοναχικο δρομο που χαραξα

το δρομο της αρνησης υποδούλωσης στο γυναίκειο φομενταλισμο και μισαλλοδοξίας :lol: :lol:

γροθιά στο στομάχι στη πρακτική του ανελέητου κυνηγητού του μ@@νιου που με μανια εχουν επιδοθει χιλιαδες πεινασμενα λιγουρια για να ικανοποιήσουν το τις ορεξεις του κατω κεφαλιου τους με τιμιμα ακομα και την τιμη, υποληψη και υπερηφάνεια τους και τον εξευτελισμό μπορστα στα ματια των οικειων και φιλων των... :lol: :lol:

ευγε νεοι μου, παμε ολοι μαζι με μια φωνη...

ΚΑΤΩ Η ΕΞΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΞΕΚ@@ΛΙΔΙΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ Μ@@ΝΙΟΥ!!! :lol: :lol:

ΠΕΙΤΕ ΟΧΙ ΣΤΗ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΥΠΟΔΟΥΛΩΣΗΣ ΜΑΣ

ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΟΧΙ ΣΤΟ ΒΑΡΒΑΡΟ ΔΕΛΕΑΡ (ασχετο...) :lol: :lol:
:beer:

SaraMaritis
21/03/2005, 15:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
κοιτα να δεις...
...
ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΟΧΙ ΣΤΟ ΒΑΡΒΑΡΟ ΔΕΛΕΑΡ (ασχετο...) :lol: :lol:
:beer:
:lol: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :lol:

free rider
21/03/2005, 17:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
κοιτα να δεις που ακολουθουν και αλλοι το μοναχικο δρομο που χαραξα

το δρομο της αρνησης υποδούλωσης στο γυναίκειο φομενταλισμο και μισαλλοδοξίας :lol: :lol:

γροθιά στο στομάχι στη πρακτική του ανελέητου κυνηγητού του μ@@νιου που με μανια εχουν επιδοθει χιλιαδες πεινασμενα λιγουρια για να ικανοποιήσουν το τις ορεξεις του κατω κεφαλιου τους με τιμιμα ακομα και την τιμη, υποληψη και υπερηφάνεια τους και τον εξευτελισμό μπορστα στα ματια των οικειων και φιλων των... :lol: :lol:

ευγε νεοι μου, παμε ολοι μαζι με μια φωνη...

ΚΑΤΩ Η ΕΞΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΞΕΚ@@ΛΙΔΙΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ Μ@@ΝΙΟΥ!!! :lol: :lol:

ΠΕΙΤΕ ΟΧΙ ΣΤΗ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΥΠΟΔΟΥΛΩΣΗΣ ΜΑΣ

ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΟΧΙ ΣΤΟ ΒΑΡΒΑΡΟ ΔΕΛΕΑΡ (ασχετο...) :lol: :lol:
:beer:

ρε Γιωργάρα...

σε βρίσκω πολύ κουλτουριάρη τώρα τελευταία...

μπάς διαβάζεις και ριζοσπάστη???

:rotflmao: :rotflmao:

karelis
21/03/2005, 18:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
μπράβο αγαπητέ συναγωνιστή ...
παρατηρώ οτι εφαρμόζεις πιστά τις αρχές του
οργανωμένου εγκλήματος...

πάρε την μπριζόλα σου οχι ήθελα να πω την μπιστολα σου και προχώρα..

σου έχω πολλους να καθαρίσεις..
χεχεχεχε...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


μου αρεσει να καθαριζω!!!!!!!!!!!



κ.α.ρ.ε..λη.ς.:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

periklisk
23/03/2005, 12:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
κοιτα να δεις που ακολουθουν και αλλοι το μοναχικο δρομο που χαραξα

το δρομο της αρνησης υποδούλωσης στο γυναίκειο φομενταλισμο και μισαλλοδοξίας :lol: :lol:

γροθιά στο στομάχι στη πρακτική του ανελέητου κυνηγητού του μ@@νιου που με μανια εχουν επιδοθει χιλιαδες πεινασμενα λιγουρια για να ικανοποιήσουν το τις ορεξεις του κατω κεφαλιου τους με τιμιμα ακομα και την τιμη, υποληψη και υπερηφάνεια τους και τον εξευτελισμό μπορστα στα ματια των οικειων και φιλων των... :lol: :lol:

ευγε νεοι μου, παμε ολοι μαζι με μια φωνη...

ΚΑΤΩ Η ΕΞΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΞΕΚ@@ΛΙΔΙΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ Μ@@ΝΙΟΥ!!! :lol: :lol:

ΠΕΙΤΕ ΟΧΙ ΣΤΗ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΥΠΟΔΟΥΛΩΣΗΣ ΜΑΣ

ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΟΧΙ ΣΤΟ ΒΑΡΒΑΡΟ ΔΕΛΕΑΡ (ασχετο...) :lol: :lol:
:beer:

εκείνα τα 100ευρώ που λέγαμε ισχύουν!:lol:
έλα μπας και ισιώσεις!:lol:

rd350lc
23/03/2005, 12:24
krathste kai mia gia mena...
erxome....:winka:

karelis
23/03/2005, 13:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
κοιτα να δεις που ακολουθουν και αλλοι το μοναχικο δρομο που χαραξα

το δρομο της αρνησης υποδούλωσης στο γυναίκειο φομενταλισμο και μισαλλοδοξίας :lol: :lol:

γροθιά στο στομάχι στη πρακτική του ανελέητου κυνηγητού του μ@@νιου που με μανια εχουν επιδοθει χιλιαδες πεινασμενα λιγουρια για να ικανοποιήσουν το τις ορεξεις του κατω κεφαλιου τους με τιμιμα ακομα και την τιμη, υποληψη και υπερηφάνεια τους και τον εξευτελισμό μπορστα στα ματια των οικειων και φιλων των... :lol: :lol:

ευγε νεοι μου, παμε ολοι μαζι με μια φωνη...

ΚΑΤΩ Η ΕΞΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΞΕΚ@@ΛΙΔΙΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ Μ@@ΝΙΟΥ!!! :lol: :lol:

ΠΕΙΤΕ ΟΧΙ ΣΤΗ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΥΠΟΔΟΥΛΩΣΗΣ ΜΑΣ

ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΟΧΙ ΣΤΟ ΒΑΡΒΑΡΟ ΔΕΛΕΑΡ (ασχετο...) :lol: :lol:
:beer:


ΚΑΛΑ ΡΕ IDI ΠΟΤΕ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΧΑΛΑΡΑ
<(Ο ΑΡΡΩΣΤΟΣ )ΝΑ ΦΕΡΩ ΚΑΠΟΙΟ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΑ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ!!!!!!



.Κ:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

alfa156
25/03/2005, 19:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από xotiko
akoma pio dramatiko to na blepeis ena autokinhtaki na ksexeilizoun apo mesa hxeia ktl!re paidia....eukolo...sas aresei mia kopela....plhsiaste thn ....kai piaste koubenta!thats all!!!mhn kseftilizeste!milaber ti egine me to diploma?
και τρως μετα τον χυλο fm kai stereo!!!και γινεσαι και ρομπα στους φιλους σου....

xotiko
25/03/2005, 19:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από alfa156
και τρως μετα τον χυλο fm kai stereo!!!και γινεσαι και ρομπα στους φιλους σου....

pistepse me to prokaleitai kai trote ton xulo!!!!!!

alfa156
26/03/2005, 09:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από alfa156
και τρως μετα τον χυλο fm kai stereo!!!και γινεσαι και ρομπα στους φιλους σου....
δηλαδη πως το προκαλουμε?κανοντας σουπερ εξηγηση στην γκομενα απο την αρχη,χωρις μουσαντε ιστοριες??
τις φανφαρες και το ψεμμα το ζηταει ο οργανισμος σας μαλλον....

gtsiros
26/03/2005, 10:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
μπάααα δεν σε πιστεύουμε...

μπουαχααχχαχα...
στην μπάντα ρε ...
θα φωνάξω τον gtsiro...

αυτος μόνο ξέρει εδω μέσα πώς γίνεται το παιχνίδι...



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

αστεία-αστεία, τελικά η ιστορία έδειξε ότι συ και γω έχουμε δίκιο. Γω τώρα περνάω πολύ ωραία!

συνεχίστε σεις όταν εγώ μιλάω να μου σβήνετε ποστ και να μου απενεργοποιειτε το λογαριασμό...

adam_tsouk
26/03/2005, 10:28
:hypnotize :hypnotize :uplate: :uplate: :eyepop: :eyepop: \




ΓΛΟΥΠΣ!!!!!

milaber
27/03/2005, 04:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
Εεεεεε..... κοπελιά....... να σου πω........

Πως σε λένε;;;;;;;;;

ΞΟΤΙΚΟ;;;;;;;;;

Ε, καλά και εγώ πεθαμένος είμαι δεν βλέπεις αβατάρ;;;

Καφεδάκι πιούμε;;;

Πως τα πήγα;;;


Καλά ρε αισχρέ τύπε δεν βλέπεις ότι άλλοι έχουν προτεραιότητα;

Αμέσως να πεταχτεί το λιγούρι!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

milaber
27/03/2005, 04:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ora_Nihil
Ρε συ Θοδωρή μήπως να έβαζες και μια ντισκομπάλα με τέσσερα προβολάκια μέσα στο κουτί μπας και αυξήσεις τις πιθανότητες ευρέσεως κοπέλας;
Μήπως θα έπρεπε να σε δώσω στο Κατερινάκι;

Άλλος αισχρός τύπος από εδώ!

Ρε αφήστε με ελέυθερο να φλερτάρω!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

milaber
27/03/2005, 04:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από xotiko
bolta pote tha pame ta 2 mas?

Στα δικά μας τώρα λοιπόν...

Πες μου πότε θες και έρχομαι!
Μόνο που δεν θα έχω δισκόμπαλα...
Πειράζει;
Κάτι σε black light σου κάνει;

:D :smokin: :D :smokin: :D

tai
27/03/2005, 09:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από milaber
Κάτι σε black light σου κάνει;

ρε Θεοδωρε το black light απο μπ@ρδέλ@ το πήρες?:beer: :lol: :lol: :lol: :lol:

milaber
27/03/2005, 16:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από tai
ρε Θεοδωρε το black light απο μπ@ρδέλ@ το πήρες?

Άλλος από εκεί...

Ρε σεμνά ρε!
Σεμνά!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

adam_tsouk
27/03/2005, 18:48
και μην ξεχάσεις την ΑΣΠΡΗ κάλτσα!!! :lol: :lol: